נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2023, 19:04

אני בעד להשאיר את ימי ה-30 פריימים מאחורינו… זה לא מספיק כדי לספק חוויה נעימה לעין בעיניי. המחשבים עוברים ל-120 ו-240 פריימים, אז תכוונו ל-60 ומי שרוצה 120 ומעלה שישחק במחשב ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2023, 19:13

Laskin כתב:אני בעד להשאיר את ימי ה-30 פריימים מאחורינו… זה לא מספיק כדי לספק חוויה נעימה לעין בעיניי. המחשבים עוברים ל-120 ו-240 פריימים, אז תכוונו ל-60 ומי שרוצה 120 ומעלה שישחק במחשב ;)

לא, זה טפשי ומזל שמפתחים לא הולכים להקשיב לך :!:

מחשבים עברו ל-144fps לפני עשור, שחקתי ב-2016 משחקי פס4 שרצו על הפס4 ב-30 במחשב שלי ב-144. לא צריך שום 60 בקונסולות אלה אם זה משחק בסגנונות מאוד ספציפים כמו מכות או ספורט. משחקי קונסולות צריכים להיות 30 כדי שמפתחים יסחטו מהקונסולות כמה שיותר כי החומרה שלהן -> קקה. תן מה שאתה יכול מהקקות ב-30, ואז במחשב או קונסולות פרו אפשר להתחיל להפיק יותר פריימים או RT או כל דבר אחר. לטרגט 60 זה לעשות משחקים פחות טובים וכגיימר אני רוצה משחקים יותר טובים.

like it or not, משחקי 30 מגיעים, וזה נהדר.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2023, 19:38

כן, ברור לי שהם מגיעים… זה פשוט מכאיב לי בעיניים
היום 30 נראה לי כמו 20 בדור הקודם… זה לא חלק, זה נראה כאילו משהו לא בסדר.
לא בכל המשחקים, אבל בהרבה מהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2023, 20:03

Laskin כתב:כן, ברור לי שהם מגיעים… זה פשוט מכאיב לי בעיניים

אז תקנה מחשב שיכול להריץ את המשחקים האלה ב-120fps. אה רגע, כבר קנית אחד :!:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יוני 2023, 20:08

נזכרתי עכשיו מאיפה השם רייאן פייטון (הבחור מהידיעה על MGS4 שקיאו הביא) מוכר לי - הוא היה ה-Creative Director של היילו 4 במשך חלק גדול מהפיתוח לפני שהוחלף, לפי השמועות בגלל שהמשחק בגרסא שלו לבש צורה מאוד MGS-ית עם המון מוזרויות גיימפליי ובחירות נרטיב מעניינות, אז עכשיו ברור מאיפה זה בא..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2023, 20:12

Uncle Pey'j כתב:נזכרתי עכשיו מאיפה השם רייאן פייטון (הבחור מהידיעה על MGS4 שקיאו הביא) מוכר לי - הוא היה ה-Creative Director של היילו 4 במשך חלק גדול מהפיתוח לפני שהוחלף, לפי השמועות בגלל שהמשחק בגרסא שלו לבש צורה מאוד MGS-ית עם המון מוזרויות גיימפליי ובחירות נרטיב מעניינות, אז עכשיו ברור מאיפה זה בא..

כן, אני זוכר כשהוא עבר מקוג׳ימה פרודקשן ל-343, זה היה אחד ה-gets הכי גדולים שלהם. חבל שלא שמרו עליו, הוא עזר לפתח את (כנראה) הקמפיין היילו הטוב היחיד שלהם :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2023, 21:05

DrKeo כתב:
Laskin כתב:כן, ברור לי שהם מגיעים… זה פשוט מכאיב לי בעיניים

אז תקנה מחשב שיכול להריץ את המשחקים האלה ב-120fps. אה רגע, כבר קנית אחד :!:

כמובן, אבל אני עדיין אוהב קונסולות ולדעתי 30 זה מתחת למה שאני מכנה ״נראה טוב לעין״.
שוב, לא בכל משחק. יש משחקים שנראים מצוין ב-30, עפ תזוזה איטית של המצלמה וכו, זה גם תלוי מנוע ואפקטים של בלום וכד׳.

אגב אני קניתי את דיאבלו 4 עכשיו, שיהיה לי משהו להעביר את הזמן כשאני לא יכול ממש לשים ווליום או להכנס לעלילה של פפ16 שיצא בסופש. אתחיל אותו הלילה :) כבר שיחקתי בבטא אז אני מניח שזה בדיוק אותה התחלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2023, 21:12

אתה יודע מה לא ״נראה טוב לעין״? משחקים על הפס5 שנראים ומשחקים כמו משחק פס4 כמו בערך כל משחק פס5 בשנתיים האחרונות. זה צריך למות, אתמול. 60fps זה לשחקני המחשב, לשחקני פס5 שקנו חומרה מסכנה ב-399$ זה לא מגיע :)

מפתחים צריכים לישם MB איכותי, זה לרוב משכך את הבעיות של 30fps וזה גם נראה ממש טוב ויזואלית. אפשר גם תמיד לתת מצב 40 עם VRR כי אני בספק אם מפתחים יטרגטו 40, אבל זה כן אומר שסוני צריכה להתאפס על המצב VRR שלה כי המסגרות כיום הן די גרועות בפס5. מה שיש ב-XSX זה המינימום, ואפשר ללכת אפילו יותר קיצוני מזה.

בכל מקרה, 90% ממה ששחקת על הפס4 היה 30fps, וזה נכון גם לפס3 וזה נכון גם לפס2 וגם לפס1. בעצם בפס1,2 ו-3 שחקת לא מעט משחקים שלא מצליחים אפילו להחזיק 30. TLOU2, RDR2 או GTA5 בחיים לא היו מה שהם היו אם הם היו מטרגטים 60. תן למשחקים להיות הכי טובים שהם יכולים להיות, ואם המפתחת מחליטה שהיא מראש מכוונת ל-60 אז לבריאות. אבל בסופו של יום 60 ומעלה זאת לא המטרה של רוב המפתחות, רובן רוצות לעשות משחקים טוב יותר ולוותר על חצי CPU זה לא משהו שעושים אלה אם 60 זה באמת ערך עליון אצלך כמו למשל נניח משחק מכות.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 יוני 2023, 22:09

מצב ביצועים של 40 זו פשרה טובה (רק חלק מהשחקנים יוכלו ליהנות ממנה, אבל זה מה יש)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2023, 22:26

אם המכשיר גיימינג היחיד שלך הוא קונסולה ב-399$ והטלביזיה שלך לא עושה 120 אז כנראה שאתה כך או כך לא בן אדם שיבדיל בין 30 ל-40 :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יוני 2023, 23:19

בסוף זה עניין של העדפה אישית אני מניח, אבל 30 זה לגמרי מקובל. לא מצליח להסכים עם הטענה ש30 זה משהו שלא מרגיש טוב, וגם אני משחק רוב מוחלט מהמשחקים שלי על המחשב ב100+ fps.
כמובן שיש הבדל, כמובן ש60 מרגיש יותר טוב וש120 מרגיש עוד יותר טוב, אבל 30 יציב היה הגביע הקדוש של הקונסולות מאז שאני זוכר שידעתי שיש הבדל, ובדור הקודם סוף סוף הגענו למצב ש30 יציב לגמרי זו הנורמה וזה מצב מצוין.
את ג'דיי שיחקתי על 30 והוא הרגיש מצוין (רוב הזמן... היו נפילות ומ30 זה כבר באמת פחות מקובל), את הדמו של פפ16 שיחקתי על 30 והוא הרגיש מצוין ממש.
הייתי מעדיף בהרבה שספיידרמן 2 לדוגמה יהיה ב30 ולא יראה כמו הקודם בגדול, כלומר אני מניח שיהיה מצב 60 עם איך שהוא נראה, בדיוק כמו שאני שמח שהקודם היה יפה יחסית על הps4 ולא נראה כמו משחק ps3 ב60.
כלומר לקראת סוף הדור אנשים לא האמינו שGOW, TLOU 2 או RDR 2 רצו על הקונסולות הישנות האלה. אני רוצה שזה יחזור על עצמו ושיתפוצץ לנו המוח, שנראה דברים חדשים עוד, ולא שנגיד שND אמנים שהם הצליחו לגרום למשחק שנראה כמו הלבלייד 2 נניח לרוץ ב60 על הps5.

חוץ מזה, שככל שעולים ההבדלים פחות ופחות מורגשים. עדיין קיימים, אבל פחות מורגשים. ואז הקפיצה בpc שעולה פי 10 מהקונסולות ל120fps תהיה פחות מהותית.
הpc לא הולך לשום מקום, אז פעם ב- כשיש בלעדי של סוני אני מעדיף שהוא יפוצץ לי את המוח ולא שירגיש לי כמו פורט סביר שכבר ראיתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2023, 23:47

כמובן שאם זה מפוצץ את המח אני מסכים, ומוכן להתפשר בתנאי שזה גם מרגיש חלק יחסית, אבל נניח פפ16 לא כזה, לא קרוב אפילו, והמצב 30 שלו הוא בלתי נסבל בעיניי. סטארפילד גם לא משחק שהגרפיקה שלו מפוצצת ואני הייתי ממש מתבאס לשחק בו ב-30 פריימים. משחק מהיר כמו ספיידרמן אני גם לא הייתי רוצה לשחק ב-30 היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2023, 01:01

סטארפילד מעמיס על המעבד, אז הגרפיקה לא רלוונטית ל-30, הוא היה רץ ב30 גם או היו מורידים את הגרפיקה לרמת פס3 ואת הרזולוציה ל720p. למרות שביננו אין יותר מדי משחקים שנראים טוב כמוהו היום (מינוס הרנדור דמויות שעדין די מכוער), הרינדור נופים שלו די מדהים כשמתחשבים בסוג משחק שהוא. וכשאתה מכניס למשוואה את הscale ורמת האנטרקטיביות שלו אז אין באמת אף משחק בשוק חוץ מ-sc שבכלל מתקרב אליו, ודוגרי הוא יותר יפה ויזואלית מ-sc.

פפ16 לא מחזיק 60, כמה הוא יפה או מרשים זה כבר עניין של הכישרון של הצוות כי זה מנוע פנימי. אבל הוא פייק 60, כי אם הוא לא מחזיק 60 ולא נעים לשחק בו ב-60 אז מה 60 בו? סתם פייק. וספיידרמן? רצית 60, קבלת 60. כלומר משחק פס4 ב-60. אני אפילו לא טורח לקנות אותו, רמת ההייפ שלי למשחק ירדה לאפס להתחשב בזה שהקודם היה בעיניי משחק סביר והחדש נראה כמו משחק פס4. כשל ענקי בעיניי.

לא כל משחק צריך להיות 30, אבל רובם כן. אם רוצים דור הבא על מלא, גם מבחינת גיימפליי וגם מבחינת גרפיקה, אז 30 צריך להיות המטרה. כמו שסטיק אמר, משחק של נוטידוג שמכוון ל60 תמיד ישאיר טעם מר של ״מה הם היו עושים ב-30״.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2023, 08:55

בגדול אני בסדר עם 30FPS למשחקי סינגל פלייר בקונסולות וזו האפשרות העדיפה בדרך כלל כי ככה סוחטים לימון. ספציפית על סטארפילד ובטסדה? 30FPS מאכזב אותי. אני רגיל לשחק את המשחקים שלהם על הPC שם אני רגיל להרבה מעבר ל30FPS ניסיתי את פולאאוט 4 בקונסולות וזה לא היה מהנה, יותר מענה.כן, כן אני מבין את ההגיון הטכני של
"איך בטסדה מכל המפתחים יוכלו לעשות מעל ל30FPS עם כל המורכבות שלהם וכו'" ברור שזה נכון, השאפתנות שלהם מכתיבה 30FPS מראש....אבל אני לא שואף ל60FPS בבטסדה חלילה.

אני רק רוצה Uncapped FPS האוורד הרי אמר בעצמו שסטארפילד חלק מהזמן מגיע ל60FPS על הX ואני מניח שהוא לא מדבר על התפריטים הוא כנראה מדבר על המערות/חלק מהמבוכים ששם המשחק כנראה הופך להרבה פחות תובעני ויכול להגיע לפריים רייט הזה ריאלית או קרוב מאוד אליו אז שיתנו את זה.

המשחקים של בטסדה מהשאפתנות שלהם הרבה פעמים לא מצליחים להחזיק 30FPS בקונסולות במיוחד בערים ובמקומות עמוסים והומים או בקרבות שקורה בהם הרבה שיט בבת אחת, אז שבטסדה מבטיחים 30FPS יציב, זו סיבה לדאגה ופחד שיהיו הרבה רגע 20FPS... כאילו אני אשחק את זה על המחשב ושדיפקו הפרייארים שיבחרו לשחק את הX או התמימים שישחקו על הS, כן? אבל כואב לי עליהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2023, 09:12

אין יותר גרוע ממשחק שמשחק בין 30 ל80, אתה לא רוצה את זה. אם 30 מפריע לך, זה גרוע בהרבה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2023, 09:16

DrKeo כתב:פפ16 לא מחזיק 60, כמה הוא יפה או מרשים זה כבר עניין של הכישרון של הצוות כי זה מנוע פנימי. אבל הוא פייק 60, כי אם הוא לא מחזיק 60 ולא נעים לשחק בו ב-60 אז מה 60 בו? סתם פייק. וספיידרמן? רצית 60, קבלת 60. כלומר משחק פס4 ב-60. אני אפילו לא טורח לקנות אותו, רמת ההייפ שלי למשחק ירדה לאפס להתחשב בזה שהקודם היה בעיניי משחק סביר והחדש נראה כמו משחק פס4. כשל ענקי בעיניי.

לא כל משחק צריך להיות 30, אבל רובם כן. אם רוצים דור הבא על מלא, גם מבחינת גיימפליי וגם מבחינת גרפיקה, אז 30 צריך להיות המטרה. כמו שסטיק אמר, משחק של נוטידוג שמכוון ל60 תמיד ישאיר טעם מר של ״מה הם היו עושים ב-30״.

לגבי פפ16 - יכול להיות שהדמו מבילד מוקדם יותר והוא כן ירוץ חלק על 60... אם כן אהיה ממש מאושר.
נחכה לDF, אם זה קרוב לשם אולי אמתין לכמה פאצ'ים קודם, מזל שיש את דיאבלו 4 עכשיו להעביר לי איזה אלף שעות :)
לגבי ספיידרמן - לי נראה שזה יהיה משחק ע-נ-ק, ואני בהחלט שמח שקיבלתי 60 פה.

לגבי נוטי דוג - הם בדר"כ (או תמיד?) עושים משחקים סופר סופר לינאריים, אז אצלם זה כן רק או בעיקר עניין של גרפיקה, אפקטים ופירוט, ואני בהחלט מעדיף 60 גם אצלם, אלא אם זה משחק איטי יחסית... אבל גם את TLOU2 שיחקתי בפעם השנייה ב-60 וזו חוויה הרבה הרבה יותר טובה. כל רגע בגיימפליי הנהדר שלו מרגיש כל כך יותר טוב.
אני מקווה שיאפשרו לי לבחור רזולוציה נמוכה יותר ופחות פירוט ולקבל 60 פריימים במקום 30 במשחק הבא שלהם.

וכן, גלאס - אתה לא רוצה לשחק ב-30 באיזורים פתוחים ואז פתאום להיות על 45 באיזורים פחות פתוחים ו-60 בסגורים... שלא נדבר על קטעי אקשן מאוד כבדים באיזורים הסגורים של ה-60 שפתאום נופלים ל-30... אחד הדברים הכי מעצבנים ו"מוציאים מהחוויה" זה קפיצות כאלה קיצוניות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2023, 09:42

נדב לא אמר שהמצב 40FPS הזה מרגיש ממש טוב? אני בטוח שאפילו קראתי חלק מהאנשים באינטרנט אומרים שזה טוב כמעט כמו 60FPS אם המשחק יכול להגיע ל60FPS לפעמים, הוא בטוח יכול להגיע ל40FPS רוב הזמן שיעשו את זה!

כן, אני יודע לא לכל אחד יש טלווזיה להשתמש בזה יאדה יאדה יאדה, אבל בואו גם בSF6 לא כולם יכולים להשתמש בreduce latency. מי שאין לו טלווזיה שיכולה לתמוך בכל מצבי ה40FPS האלה וכל הפיצרים המיוחדים האלה של הטלווזיות החדשות? תבחר תחביב אחר גבר... כאילו באמת למה אני בתור מישהו שמאמץ טכנולוגיה חדשה צריך לסבול בגלל איזה מישהו שצריך תחביב אחר כי משחקים זה כנראה ממש לא בסדר העדיפויות שלו.

אל תטעה לאסקין, אם סטארפיילד יהיה 30FPS אמיתי? כאילו יציב בכל עיר, בכל סצנה, לא משנה מה העומס על כל כוכב תחת כל תאורה אפשרית וכו'? אז אני סבבה עם זה, אבל זה בטסדה גבר, יהיה לך מצבים גם של 25FPS כולנו יודעים את זה, ולהגיד לאנשים על סטארפיילד "חכו לפרו" זה קצת אצבע בעין כי זה משחק אקסקולסיבי לקונסולה שלהם.

הבעיה היא שבטסדה לא יעשו כלום, כי מחליקים להם תמיד את השיט הזה, החליקו להם את הבעיות של סקיירים בפס3 החליקו את הפריים רייט שגולש ל20FPS בפולאאוט 4
כמו שמחליקים לאלדן רינג את הבעיות הטכניות שלו (לא, משחק שרץ ככה לא מגיע לו 95 אני מצטער) וכמו שבטח יחליקו לפפ16 על מצב ה"עלק 30FPS " שלו ועלק 60FPS.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2023, 09:53

לקנות טלויזיה כזו זה בערך כמו לקנות מחשב גיימינג, אז אתה יכול להגיד שמי שבאמת אכפת לו מהתחביב שיקנה מחשב וישחק ב-60... אבל אתה מנותק לגמרי מהמציאות, כי הרוב המוחלט לא יעשו זאת, ולא יקנו טלויזיה, אז המפתחים יכוונו ל-30 או 60, ואולי חלקם ישקיעו ויציעו מוד 40 בתור אקסטרא. אבל לא היית יבונה על בת'סדה שיעשו זאת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2023, 10:04

אנשים שלא קונים הם לא גיימרים אין להם מקום בתחביב הזה הם מוזמנים לשחק להישאר על הפס4 והסוויץ.למה אני צריך להכיל אנשים כאלה? שלא ידרדרו אותי בגלל הקמצנות שלהם. גם אין להם כסף לקנות דברים כאלה זו בעיה שלהם ולא שלי, שהרי הם הביאו את עצמם למצב שטלווזיה כזו זו הוצאה גדולה בשבילם ולא אני, או שהייקום שונא אותם וגם זו לא בעיה שלי :)

כל הזמן הקאזואלים האלה חושבים שחייבים להם זה כבר מעלה את הסעיף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2023, 10:42

קודם נראה אותך משלם על *משהו* עוד 17%, ואז תדבר
פריווילג מס

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2023, 10:43

Laskin כתב:
DrKeo כתב:פפ16 לא מחזיק 60, כמה הוא יפה או מרשים זה כבר עניין של הכישרון של הצוות כי זה מנוע פנימי. אבל הוא פייק 60, כי אם הוא לא מחזיק 60 ולא נעים לשחק בו ב-60 אז מה 60 בו? סתם פייק. וספיידרמן? רצית 60, קבלת 60. כלומר משחק פס4 ב-60. אני אפילו לא טורח לקנות אותו, רמת ההייפ שלי למשחק ירדה לאפס להתחשב בזה שהקודם היה בעיניי משחק סביר והחדש נראה כמו משחק פס4. כשל ענקי בעיניי.

לגבי פפ16 - יכול להיות שהדמו מבילד מוקדם יותר והוא כן ירוץ חלק על 60... אם כן אהיה ממש מאושר.
נחכה לDF, אם זה קרוב לשם אולי אמתין לכמה פאצ'ים קודם, מזל שיש את דיאבלו 4 עכשיו להעביר לי איזה אלף שעות :)

לגבי נוטי דוג - הם בדר"כ (או תמיד?) עושים משחקים סופר סופר לינאריים, אז אצלם זה כן רק או בעיקר עניין של גרפיקה, אפקטים ופירוט, ואני בהחלט מעדיף 60 גם אצלם, אלא אם זה משחק איטי יחסית... אבל גם את TLOU2 שיחקתי בפעם השנייה ב-60 וזו חוויה הרבה הרבה יותר טובה. כל רגע בגיימפליי הנהדר שלו מרגיש כל כך יותר טוב.
אני מקווה שיאפשרו לי לבחור רזולוציה נמוכה יותר ופחות פירוט ולקבל 60 פריימים במקום 30 במשחק הבא שלהם.

וכן, גלאס - אתה לא רוצה לשחק ב-30 באיזורים פתוחים ואז פתאום להיות על 45 באיזורים פחות פתוחים ו-60 בסגורים... שלא נדבר על קטעי אקשן מאוד כבדים באיזורים הסגורים של ה-60 שפתאום נופלים ל-30... אחד הדברים הכי מעצבנים ו"מוציאים מהחוויה" זה קפיצות כאלה קיצוניות.

להסביר למה 60 זה טוב לא צריך, לכולם 60 מרגיש יותר טוב מ-30 וכולנו מכירים את היתרונות של 60. אבל הפס5 היא קונסולת בסיס, חומרה שהיא לא רעה בכלל ב-2020 וגרועה למדי ב-2023 ובטח שב-2025. אנחנו צריכים לשאוף למשחק הכי טוב שיכול להיות, כי כמו שהוא יוצא לפס5 כזה הוא יהיה לעד להתחשב בזה שהיא הבסיס של הבסיס של כל הדור הזה. היום משחקים יוצאים גם למחשב, יוצאות קונסולות פרו והם ירוצו גם על הפס6 והפס7. אז כן, המשחק הכי טוב שאפשר לעשות לגמרי אמורה להיות המטרה, ו-60fps צריך להיות שמור לז׳אנרים מאוד ספציפים. הפס5 היא קונסולת בסיס, ו-60fps זה לא בסיסי :)

חוץ מזה יש לך מחשב, אתה ליטרלי יכול לשחק בכל המשחקים האלה ב-120fps אז הרצון שמשחקי פס5 ירוצו ב-60 בכלל לא ברור לי. להפך, אתה לא רוצה שמשחקים ינצלו את המחשב שלך? אתה מעדיף שהם ירוצו ב-250fps מאחורי הקלעים? מה המטרה של זה?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2023, 10:52

DrKeo כתב:אין יותר גרוע ממשחק שמשחק בין 30 ל80, אתה לא רוצה את זה. אם 30 מפריע לך, זה גרוע בהרבה.

נעלמה לי התגובה הזו.

בכל מקרה נדב תעביר שניה ל4:20 סתכל על גרסת הפס4 עכשיו בוא נזכור שלא מעט מהזמן גרסאות הקונסולה רצו ככה.
אז מה עדיף משחק שצונח מ30FPS למצגת של 24FPS או משחק שצונח מאיזה 50 ל41? לא יודע ב24FPS אי אפשר לשחק ב41FPS אפשר.

אני מסכים בכללית עם כל הטיעון של "תמיד עדיף 30FPS" אבל על בטסדה זה לא תופס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2023, 10:57

DrKeo כתב:
Laskin כתב:

להסביר למה 60 זה טוב לא צריך, לכולם 60 מרגיש יותר טוב מ-30 וכולנו מכירים את היתרונות של 60. אבל הפס5 היא קונסולת בסיס, חומרה שהיא לא רעה בכלל ב-2020 וגרועה למדי ב-2023 ובטח שב-2025. אנחנו צריכים לשאוף למשחק הכי טוב שיכול להיות, כי כמו שהוא יוצא לפס5 כזה הוא יהיה לעד להתחשב בזה שהיא הבסיס של הבסיס של כל הדור הזה. היום משחקים יוצאים גם למחשב, יוצאות קונסולות פרו והם ירוצו גם על הפס6 והפס7. אז כן, המשחק הכי טוב שאפשר לעשות לגמרי אמורה להיות המטרה, ו-60fps צריך להיות שמור לז׳אנרים מאוד ספציפים. הפס5 היא קונסולת בסיס, ו-60fps זה לא בסיסי :)

חוץ מזה יש לך מחשב, אתה ליטרלי יכול לשחק בכל המשחקים האלה ב-120fps אז הרצון שמשחקי פס5 ירוצו ב-60 בכלל לא ברור לי. להפך, אתה לא רוצה שמשחקים ינצלו את המחשב שלך? אתה מעדיף שהם ירוצו ב-250fps מאחורי הקלעים? מה המטרה של זה?

זה שיש לי מחשב זה לא כל כך קשור... על המחשב שלי משחקים ירוצו גם עם RT ה-ר-ב-ה יותר טוב, גם עם יותר פירוט ורזולוציה, זה לא שאני אשחק את אותו משחק שנראה אותו דבר בדיוק רק ביותר פריימים. יש עוד הרבה מרווח מעבר.
אני פשוט לפעמים צריך להמתין איזה שנתיים-שלוש עד שהמשחק יגיע למחשב, ובמקרים כאלה אני כן אעדיף פשוט לשחק בו על הקונסולה... אבל ב-60 פריימים :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2023, 11:01

Laskin כתב:קודם נראה אותך משלם על *משהו* עוד 17%, ואז תדבר
פריווילג מס

האמת אם אנחנו נתחיל להתחשבן עם כל מה שהמדינה נתנה לי, מלגה מלאה ללימודים וכו' בסוף ייצא שאני הבחור הכי פרווילגי בפורום :D אבל היי כל אחד והקלפים שהוא קיבל!

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 יוני 2023, 11:06

אני חושב שאתה מגזים לאסקין עם כמה שגרסאות המחשב דוחפות מעל הקונסולה. יהיו משחקים שיעשו את זה ובעיקר יש מפתחות ששמות על זה דגש, אבל רוב מוחלט של הפורטים לPC הם באותו קנה מידה פחות או יותר לקונסולות. השיפורים הם יותר ברמה של "ביטול האופטמיזציה" שנעשתה לקונסולות יותר מהכל.
בסוף הPS5 זה הבסיס, איך שלא תהפוך את זה. איך שמשחקים יראו על הPS5 יקבע את איך שהמשחקים יראו על כל מכשיר לאורך כל הדור, גם אם יהיו שדרוגים בPC, יהיה להם גבול והPS5 יקבע מאיפה הם יתחילו. מפתחות לעולם לא ינצלו את הPC בגרסאות שהן דור מעל הPS5 באופן גורף, הדוגמאות שכן הן מועטות ביותר.
לעומת זאת לביצועים בPC אין גבול, וזה בדיוק העניין. תן למשחקים להגיע לקצה של מערכות הגיימפליי והגרפיקה של הדור הזה על הPS5. בסוף 30 זה בסדר ואם זה עד כדי כך בלתי אפשרי בעיניך אז כאן בדיוק נכנס הPC שלך.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 179 אורחים