נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2022, 13:56

עם המסקנה הכללית של הפיסקה האמצעית שלך אני מסכים, אני חושב, אני פשוט לא חושב שזה הכרחי ״לישון בדור הזה״, אלא פשוט שיתנו את הIP לחברה שונה לחלוטין שתעשה לו ריבוט רציני, זה לא משנה אם זה יקרה עכשיו או בעוד עשור הרי.
יש להם את החברות שעושות את COD עכשיו, שיעשו בדור הזה לפחות משחק אחד איתם, זה כבר יהיה מעניין מאוד. כנ״ל חברות אחרות שבבעלות מיקרוסופט כעת.

לגבי השאלות - החבר׳ה של we happy few למשל - למי אכפת באמת? מדובר בחברה שלא ממש הוכיחה את עצמה, כנ״ל הסטודיו של SOD… מיקרוסופט בטח בעיקר דואגת שגרפית הם יהיו מספיק מרשימים, כדי לפצות על גיימפליי בינוני במקרה הטוב. אז זה לוקח זמן, הרבה זמן… משהו כמו 5 שנים לכל הפחות, בסטנדרטים של היום.
לגבי הלבלייד 2 בטח פשוט לא יודעים אם ניתן להתחייב שיצא בכלל ב-2023, אז מעדיפים לחכות עם התאריך שלו. אני מעריך שיהיה משחק של תחילת 24.
בדור הזה מיקרוסופט עשו קצת טעות והכריזו על משחקים שחלקם אפילו לא ממש היו בפיתוח פעיל כל כך, אז הם יצאו בטח בין 4 ל-7 שנים אחרי ההכרזה שלהם, תלוי כמה חלק יהיה הפיתוח בהתאם לציפיות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 ספטמבר 2022, 21:55

הבעיה עם Halo זה שהוא לא עובר שום שינוי מהותי. כן, אני יודע שיש פה שחקני היילו הארדקור שיכולים לעשות לי בית ספר כמה היילו 5 שונה מהישנים וכמה היילו איינפינט הוא טוב. אבל זו הבעיה... אם בן אדם מהשורה שלא מבין כלום בהיילו כמוני רואה את הסדרה הזו כתקועה במקום... לא פלא שזה מה שרוב הגיימרים חושבים, אם אתה צריך להכיר את המכניקות על בוריין כדי להעריך את השיפורים מייקרוסופט בבעיה.

אמרתי תמיד, לדעתי היילו היה צריך לקפוץ על שגעון הבאטל רויאל, זה פשוט תפור תפור עליהם, אבל באנג'י היו לב החדשנות של הסדרה, ושהם הלכו המפתחים החדשים האלה שתפסו את מקומם לא השכילו להבין דברים כאלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2022, 09:39

Klayman כתב:לכל מותג יש את האנשים שחולים עליו. אין לי שום הוכחה אמפירית לגבי זה, אבל אני די בטוח שהצ'יף והיילו, אחרי רצף באמת נוראי של משחקים, הלך ואיבד אוהדים. זה פאקינג הדמות שהם שמו על הקופסא של ה series x ואין להם אף משחק נורמלי לרפואה להציג לגביו.

בסדר, אולי הם לא צריכים להיפטר ממנו לגמרי, אבל אולי הם צריכים לתת לו לישון להמשך הדור הזה. שיחזרו בדור הבא, אחרי שיתגעגעו אליו קצת ועם איזה משחק מפוצץ ראשים, ולא שוב סתם עוד היילו משעמם.

שבינתיים עד סוף הדור ישקיעו בליצור icons חדשים, כי ואללה, אין להם אפילו אחד נורמלי לרפואה. אלוהים יודע שיש להם מספיק אולפנים בשביל זה.. ואללה אחרי כ''כ הרבה בילד אפ לרכישת האולפנים ובלה בלה בלה - בינתיים זה מרגיש שזה nothing to show for it. אז כן, דאבל פיין קיבלו כסף לדיבוב ו בוסים ואובסידיאן קיבלו לעשות את grounded. מה עם כל השאר לעזאזל? איפה המשחק של אלה שעשו את we happy few? איפה sod3( אני יודע שהוא עבר הרבה טלטלות), איפה בשם כל הקדושים hellblade 2?( אני יודע שהוא גם עוד לא עמוק בפיתוח ). בקיצור, איפה? מה? קניתם מיליון אולפנים ו....?

אני משער שהדיווידנד הגדול הראשון שלהם הוא סטארפילד? ודווקא עכשיו אחרי מסע הקניות יש להם ערימות של אייקונים. דום, FALLOUT, אלדר-סקרולס, COD, וורקראפט, מיינקראפט, קווייק, וולפנשטיין, דיאבלו ועוד ועוד. כלומר, רק תגיד שם של FPS אגדי ומיקרוסופט הבעלים שלו, הם בעלים של בערך כל משחק שלא קוראים לו HL. אולי לישון זאת אופציה טובה, הם יכולים לעמוד במילה שלהם ולהשאיר את אינפנט כמשחק היילו היחיד בשנים הקרובות עם תמיכת GaaS בלבד. אני חושב שלא יזיק להם לשגר את הדור הבא עם היילו מפוצץ ראשים, אפילו אם זה לא ישתלם להם פיננסית, רק בכדי להציל את ה-IP. או שאולי הם בעצם לא צריכים את היילו יותר? כשיש לך את COD, דום, קווייק, וולפנשטיין וכו', אתה באמת זקוק להיילו? דוגרי הם יכולים לתת להיילו לישון גם עשור, אולי זה יעשה את הקאמבק שלו מתוק יותר.

ואגב, אני לא חושב שאינפנט רע. הבסיס שלו טוב, הגיימפליי כיף והמולטי ממש אחלה. הוא פשוט לא בסקייל של AAA מודרני, הוא היה צריך להיות ברמות הפקה, גרפיקה ו-SCALE אחרים לגמרי בכדי לשבת כתף אל כתף למשחקים כמו GOW.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2022, 12:21

ועם כל ההכרזה של נינטנדו על גולדן איי קצת התפספס שגם מיקרוסופט מקבלת את גולדן איי ב-4K 60FPS והוא יהיה חינם ב-gamepass ולבעלי Rare replay.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 ספטמבר 2022, 13:18

דת'לופ בגיים פאס ב-20 לחודש.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 ספטמבר 2022, 15:14

DrKeo כתב:
Klayman כתב:לכל מותג יש את האנשים שחולים עליו. אין לי שום הוכחה אמפירית לגבי זה, אבל אני די בטוח שהצ'יף והיילו, אחרי רצף באמת נוראי של משחקים, הלך ואיבד אוהדים. זה פאקינג הדמות שהם שמו על הקופסא של ה series x ואין להם אף משחק נורמלי לרפואה להציג לגביו.

בסדר, אולי הם לא צריכים להיפטר ממנו לגמרי, אבל אולי הם צריכים לתת לו לישון להמשך הדור הזה. שיחזרו בדור הבא, אחרי שיתגעגעו אליו קצת ועם איזה משחק מפוצץ ראשים, ולא שוב סתם עוד היילו משעמם.

שבינתיים עד סוף הדור ישקיעו בליצור icons חדשים, כי ואללה, אין להם אפילו אחד נורמלי לרפואה. אלוהים יודע שיש להם מספיק אולפנים בשביל זה.. ואללה אחרי כ''כ הרבה בילד אפ לרכישת האולפנים ובלה בלה בלה - בינתיים זה מרגיש שזה nothing to show for it. אז כן, דאבל פיין קיבלו כסף לדיבוב ו בוסים ואובסידיאן קיבלו לעשות את grounded. מה עם כל השאר לעזאזל? איפה המשחק של אלה שעשו את we happy few? איפה sod3( אני יודע שהוא עבר הרבה טלטלות), איפה בשם כל הקדושים hellblade 2?( אני יודע שהוא גם עוד לא עמוק בפיתוח ). בקיצור, איפה? מה? קניתם מיליון אולפנים ו....?

אני משער שהדיווידנד הגדול הראשון שלהם הוא סטארפילד? ודווקא עכשיו אחרי מסע הקניות יש להם ערימות של אייקונים. דום, FALLOUT, אלדר-סקרולס, COD, וורקראפט, מיינקראפט, קווייק, וולפנשטיין, דיאבלו ועוד ועוד. כלומר, רק תגיד שם של FPS אגדי ומיקרוסופט הבעלים שלו, הם בעלים של בערך כל משחק שלא קוראים לו HL. אולי לישון זאת אופציה טובה, הם יכולים לעמוד במילה שלהם ולהשאיר את אינפנט כמשחק היילו היחיד בשנים הקרובות עם תמיכת GaaS בלבד. אני חושב שלא יזיק להם לשגר את הדור הבא עם היילו מפוצץ ראשים, אפילו אם זה לא ישתלם להם פיננסית, רק בכדי להציל את ה-IP. או שאולי הם בעצם לא צריכים את היילו יותר? כשיש לך את COD, דום, קווייק, וולפנשטיין וכו', אתה באמת זקוק להיילו? דוגרי הם יכולים לתת להיילו לישון גם עשור, אולי זה יעשה את הקאמבק שלו מתוק יותר.

ואגב, אני לא חושב שאינפנט רע. הבסיס שלו טוב, הגיימפליי כיף והמולטי ממש אחלה. הוא פשוט לא בסקייל של AAA מודרני, הוא היה צריך להיות ברמות הפקה, גרפיקה ו-SCALE אחרים לגמרי בכדי לשבת כתף אל כתף למשחקים כמו GOW.

אני לא חושב שאף אחד מהמותגים שהעלית, נחשב לאייקון מיקרוסופטי/אקסבוקסי בעיני הציבור הרחב בכלל. אלו מותגים ללא אף משחק בלעדי וחוץ ממיינקראפט, גם לא פותחו in house במיקרוסופט מעולם. זה שמיקרוסופט רשמה צ'קים שמנים לא הופך אותם ל"מזוהים עם המותג". אני חושב שמאוד ברור מה ההבדל בין ראצ'ט וקלאנק, איילוי, ניית'ן דרייק, ג'ואל ואלי וקרייטוס לעומת ה doom guy.. אולי הצ'יף היה פעם דמות נחשבת בעולם הגיימינג, אבל שוב, כמו שאמרתי, לדעתי קרנו ירדה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2022, 15:22

הייתה תצוגה למיקרוסופט בTGS, לא יודע אם יש עוד בהמשך אבל כרגע החדשות הכי חמות משם הן ש Ni No Kuni המקורי וההמשך שלו - מגיעים לאקס בוקס (מניח שלגיימפאס אבל לא התעמקתי) וגם שיש דמות יפנית באוברוואץ׳ 2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2022, 15:45

Klayman כתב:אני לא חושב שאף אחד מהמותגים שהעלית, נחשב לאייקון מיקרוסופטי/אקסבוקסי בעיני הציבור הרחב בכלל. אלו מותגים ללא אף משחק בלעדי וחוץ ממיינקראפט, גם לא פותחו in house במיקרוסופט מעולם. זה שמיקרוסופט רשמה צ'קים שמנים לא הופך אותם ל"מזוהים עם המותג". אני חושב שמאוד ברור מה ההבדל בין ראצ'ט וקלאנק, איילוי, ניית'ן דרייק, ג'ואל ואלי וקרייטוס לעומת ה doom guy.. אולי הצ'יף היה פעם דמות נחשבת בעולם הגיימינג, אבל שוב, כמו שאמרתי, לדעתי קרנו ירדה.

זה רק עניין זמני. כמו כשמיקרוסופט קנו את RARE וזה נראה סופר מוזר ולא קשור כשמשחקים שלה התחילו להופיע עליה. אבל עכשיו? לכולם יש קשר מאוד ברור בין מיקרוסופט למשחקי RARE. כלומר, אפילו היילו התחיל בכלל כפוסטר-בוי של המק ולקח זמן עד שהוא היה בעיניים של אנשים פרנצ׳ייז של אקסבוקס. אז כשיצא משחק דום או שניים בלעדית לאקסבוקס, הפרנצ׳ייז יתחיל להתקשר לאנשים לאקסבוקס.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 ספטמבר 2022, 16:56

DrKeo כתב:
Klayman כתב:אני לא חושב שאף אחד מהמותגים שהעלית, נחשב לאייקון מיקרוסופטי/אקסבוקסי בעיני הציבור הרחב בכלל. אלו מותגים ללא אף משחק בלעדי וחוץ ממיינקראפט, גם לא פותחו in house במיקרוסופט מעולם. זה שמיקרוסופט רשמה צ'קים שמנים לא הופך אותם ל"מזוהים עם המותג". אני חושב שמאוד ברור מה ההבדל בין ראצ'ט וקלאנק, איילוי, ניית'ן דרייק, ג'ואל ואלי וקרייטוס לעומת ה doom guy.. אולי הצ'יף היה פעם דמות נחשבת בעולם הגיימינג, אבל שוב, כמו שאמרתי, לדעתי קרנו ירדה.

זה רק עניין זמני. כמו כשמיקרוסופט קנו את RARE וזה נראה סופר מוזר ולא קשור כשמשחקים שלה התחילו להופיע עליה. אבל עכשיו? לכולם יש קשר מאוד ברור בין מיקרוסופט למשחקי RARE. כלומר, אפילו היילו התחיל בכלל כפוסטר-בוי של המק ולקח זמן עד שהוא היה בעיניים של אנשים פרנצ׳ייז של אקסבוקס. אז כשיצא משחק דום או שניים בלעדית לאקסבוקס, הפרנצ׳ייז יתחיל להתקשר לאנשים לאקסבוקס.

היילו לא יצא למק בסוף.... הוא יצא ישר לבוקס. עזוב אותנו שעוקבים ויודעים את ההיסטוריה. אני לא חושב שבשנה שהוא יצא, הרוב המכריע של האנשים ידעו שהוא היה "מותג של מק".

אם דום יהיה מותג של אקסבוקס, זה יהיה ב2030, אולי. מילא, אני חושב שדי העברתי את הנקודה שלי - למיקרוסופט אין icons והיא צריכה כמה חדשים, בבהילות. במקום זה היא טוחנת את אותם המותגים, בלי לייצר שום שייכות אמיתית. זה שהיילו אינפינט יצא כמו שהוא יצא, זה בלתי ניתן להצדקה לדעתי, לדמות שצרובה על הפאקינג צ'יפ של הקונסולה.

אבל מילא.. דום גאי יציל אותנו.. אולי..
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2022, 18:32

אני חושב שבמצב של היילו היום, יש לבת׳זדה ובליזארד יחד אולי 10 IP יותר חזקים ממנו. עם הזמן ה-IP האלה לגמרי היו מזוהים עם אקסבוקס, כל מה שצריך זה זמן, בסוף זה משתרש במוח. כלומר, קונקר עכשיו מרגיש לי IP של מיקרוסופט וכך גם perfect dark והם חלק מהילדות שלי על ה-N64 וזה כולל פאנבואיות קשה לנינטנדו.

וכן, אתה לגמרי צודק לגבי היילו והעובדה שאינפנט די בזיון להתחשב בכמות זמן וחופש שהם קבלו. אולי 343 פשוט לא מוכשרים מספיק.

בכל מקרה, מה שמיקרוסופט צריכה זה הצלחות. אם זה סטארפילד, אם זה הלבלייד, אם זה דום הבא או אם זה המשחק הבא של double fine. אין לי מושג מה יהיה הצלחה, אבל כמו שאמרת המצב אצלם משעמם למדי ואין ממש ״TLOU״ לחכות לו כמו שיש לסוני. אבל ביננו, גם לסוני יש אולי 3 IP כאלה והם מתחילים בנוטידוג ונגמרים בסנטה מוניקה. עם כמות הרכישות שמיקרוסופט עשתה, בסוף זה יגיע גם אליהם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 ספטמבר 2022, 23:03

תמונה

תמונה

בדיוק האייקון שמיקרוסופט הייתה צריכה! :).

תכלס אולי אפשר להחליף ביניהם ואף אחד לא ישים לב? או שאולי יגידו ש Doom Eternal בכלל מתרחש ביקום של Halo? :)
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2022, 22:03

ה-IP הגדול הבא שלהם - space marine soldier guy!

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 ספטמבר 2022, 00:42

עד מתי ספוטיפיי באקסבוקס, אפליקציה פשוט זוועתית כבר דור שלם, עוד פעם הקריסה לי את הקונסולה לחלוטין בזמן משחק. אין לי אפילו פרימיום, לצערי את היוטיוב מיוזיק אני לא יכול לנצל בקונסולה כי גם גוגל שמה פס.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 ספטמבר 2022, 19:34

וואלה לא נראה לי קרה לי בחיים
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 ספטמבר 2022, 19:49

היא ממש כבדה כשהיא ב-foreground ומאטה את כל הקונסולה, לפעמים עם דיליי רציני בתגובות ולפעמים גוררת קריסה שלה ושל משחק ברקע, ובמקרים קיצוניים (למשל שילוב עם פיפא שגם הוא משום מה לפעמים מאט לחלוטין את כל ה-UI, המשחק היחיד שזה קורה לי בו) גם ממש כל הקונסולה... ככה אצלי עוד מהוואן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ספטמבר 2022, 19:51

שאלה קצת בנאלית אבל מתבקשת? הקונסולה הזו נמצאת במקום שהיא יכולה לנשום? זה תוזר שגם הוואן שלך היה ככה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 ספטמבר 2022, 19:55

יאפ, זה לא קשור, זה די מוכר שהאפליקציה הזו ככה - לא קורה באחרות

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 ספטמבר 2022, 19:58

Laskin כתב:אני ממש חולק עליכם... המותג חזק, המשחקים חלשים :)
אפשר לעשות לו ריבוט ולהלהיב את כל התעשיה. קיוויתי שאינפיניט יהיה הריבוט הזה, אבל הם קיבלו רגליים קרות, וחתרו על החזון המקורי שהיה להם, וכנראה שבכל מקרה אין מספיק כשרון אצל 343, בגלל זה כדאי מאוד שיעבירו לחברה אחרת וינסו משהו חדש איתו... ובמקביל שיתנו ל343 לעשות גם כן משהו חדש.

אני חושב שסטים הוא מדד טוב לעד כמה זה מדויק: כשהמאסטר ציף קולשקן יצא בסטים הוא הפך כמעט מיידית לאחד המשחקים הכי פופולאריים בחנות - עם כמעט 100,000 שחקנים מחובר בו זמנית בשיא. אף אחד מהמשחקים של סוני, כולל אפילו God of War, לא הצליח להגיע למספרים האלו (למעשה, גם פורצה 5 יושב על 80K שחקנים בו"ז לעומת 73K לGOW - אבל זו היתה השקה במקביל).

להשוות להיילו אינפיניט זו אפילו לא חוכמה כי המשחק יצא עם רכיב F2P. אבל בשורה התחתונה הוא נמצא בפער עצום עם מעל 250K שחקנים בו"ז בסטים בהשקה שלו - מספר עצום, שממחיש כמה המותג משמעותי ושהשחקנים בהחלט מוכנים לתת צאנס להיילו. הבעיה היא שמאז ש343 לקחו בעלות על הפיתוח של המשחקים הם עשו עבודה די עלובה.
היילו ריצ' היה שירת הברבור כשזה מגיע לשיאים של הפרנצייז, והאירוניה היא שעכשיו באנג'י זה בערך הסטודיו היחיד בעולם שמיקרוסופט לא יכולה להחזיר לעבוד על היילו... יש כבר יותר סיכוי לקבל ריבוט של היילו מואלב :lol:

אני לא יודע מה הסיבה שבוני רוס עזבה את 343 - אם זה תפקיד נחשק אחר שהיא עוברת אליו, או אם היה פיצוץ כלשהו, או אם זה בכלל עניין של fail upwards - אבל בתור ראש הסטודיו היא בהחלט אחראית לזה שכבר עשור הוא לא מצליח לשחזר את ההצלחה. אז למה זה בעצם?

וול... אני אהמר ב-500 על סדר עדיפויות פרוגרסיבי. אם מישהו עוד זוכר, הרעיון הפסיכי הזה של לקרוע תסריט של משחק ולהכריח את הכותבים לשכתב אותו בשם הדיברסיטי הקדוש נתפס בזמנו בתור מהלך שהוא stunning and brave:
https://www.livemint.com/Companies/R5Fa ... video.html
When Bonnie Ross took over Microsoft Corp.’s biggest video-game franchise, she inherited a Halo 4 script riddled with one-dimensional female characters who existed mainly as villains to be slain by the male protagonist.
She ripped that version up and worked with a cadre of writers and designers to create a world with stronger women. It’s a delicate balancing act faced by many publishers seeking to boost sales: making tweaks to reach a bigger audience that includes women without alienating the mostly male hardcore base.

נשמע שזה לא כל כך עבד להם. השאלה היא האם בערך עשור מאוחר היורש של רוס יסיק את המסקנות הנכונות, או ימשיך בקו הכללי הזה...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 ספטמבר 2022, 20:53

BiA כתב:היא ממש כבדה כשהיא ב-foreground ומאטה את כל הקונסולה, לפעמים עם דיליי רציני בתגובות ולפעמים גוררת קריסה שלה ושל משחק ברקע, ובמקרים קיצוניים (למשל שילוב עם פיפא שגם הוא משום מה לפעמים מאט לחלוטין את כל ה-UI, המשחק היחיד שזה קורה לי בו) גם ממש כל הקונסולה... ככה אצלי עוד מהוואן.

וואלק. אני בכל אופן יוזר כבד של הפיצר וזה לא משהו ששמתי לב שקרה לי.
עריכה: גיא מה הקשר מכל הסיבות בעולם דווקא לכך שהיא כביכול "קרעה" את התסריט בכל הנוגע לייצוג הנשי במשחק? זאת ה-סיבה וציטוט להביא?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ספטמבר 2022, 22:34

BiA כתב:יאפ, זה לא קשור, זה די מוכר שהאפליקציה הזו ככה - לא קורה באחרות

אני בטוח שהאפליקציה פח, אבל בגלל שזה לא קורה לאריק או בכללי לא קורה ב100% שווה לך לעשות פירמוט/rebuild database/ווטאבר המקבילה של זה על הבוקס יש מצב שהאפלקציה המפגרת הזו, פשוט נדפקה לך באחד העדכונים ושזה יסתדר ככה. לפחות זה שווה לך לנסות אם אתה משתמש כבד של האפלקציה וזה חיוני לך :)

הויכוח של קליימן ונדב: אני חייב להודות שיהיה לי קל לראות בDOOM ובמשחקים של בטסדה מותגים של מייקרוסופט כי תמיד שיחקתי את המשחקים האלה על איזושהי פלטפורמה של מייקרוסופט או רוב הזמן. אבל אם מחר נגיד מייק תקנה את סקוור, אני לעולם לא אצליח מנטלית לראות אותם שייכים למייקרוסופט, זה תמיד ירגיש נגד הטבע :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ספטמבר 2022, 10:58

swym כתב:
Laskin כתב:אני ממש חולק עליכם... המותג חזק, המשחקים חלשים :)
אפשר לעשות לו ריבוט ולהלהיב את כל התעשיה. קיוויתי שאינפיניט יהיה הריבוט הזה, אבל הם קיבלו רגליים קרות, וחתרו על החזון המקורי שהיה להם, וכנראה שבכל מקרה אין מספיק כשרון אצל 343, בגלל זה כדאי מאוד שיעבירו לחברה אחרת וינסו משהו חדש איתו... ובמקביל שיתנו ל343 לעשות גם כן משהו חדש.

אני חושב שסטים הוא מדד טוב לעד כמה זה מדויק: כשהמאסטר ציף קולשקן יצא בסטים הוא הפך כמעט מיידית לאחד המשחקים הכי פופולאריים בחנות - עם כמעט 100,000 שחקנים מחובר בו זמנית בשיא. אף אחד מהמשחקים של סוני, כולל אפילו God of War, לא הצליח להגיע למספרים האלו (למעשה, גם פורצה 5 יושב על 80K שחקנים בו"ז לעומת 73K לGOW - אבל זו היתה השקה במקביל).

להשוות להיילו אינפיניט זו אפילו לא חוכמה כי המשחק יצא עם רכיב F2P. אבל בשורה התחתונה הוא נמצא בפער עצום עם מעל 250K שחקנים בו"ז בסטים בהשקה שלו - מספר עצום, שממחיש כמה המותג משמעותי ושהשחקנים בהחלט מוכנים לתת צאנס להיילו. הבעיה היא שמאז ש343 לקחו בעלות על הפיתוח של המשחקים הם עשו עבודה די עלובה.
היילו ריצ' היה שירת הברבור כשזה מגיע לשיאים של הפרנצייז, והאירוניה היא שעכשיו באנג'י זה בערך הסטודיו היחיד בעולם שמיקרוסופט לא יכולה להחזיר לעבוד על היילו... יש כבר יותר סיכוי לקבל ריבוט של היילו מואלב :lol:

אני לא יודע מה הסיבה שבוני רוס עזבה את 343 - אם זה תפקיד נחשק אחר שהיא עוברת אליו, או אם היה פיצוץ כלשהו, או אם זה בכלל עניין של fail upwards - אבל בתור ראש הסטודיו היא בהחלט אחראית לזה שכבר עשור הוא לא מצליח לשחזר את ההצלחה. אז למה זה בעצם?

וול... אני אהמר ב-500 על סדר עדיפויות פרוגרסיבי. אם מישהו עוד זוכר, הרעיון הפסיכי הזה של לקרוע תסריט של משחק ולהכריח את הכותבים לשכתב אותו בשם הדיברסיטי הקדוש נתפס בזמנו בתור מהלך שהוא stunning and brave:
https://www.livemint.com/Companies/R5Fa ... video.html
When Bonnie Ross took over Microsoft Corp.’s biggest video-game franchise, she inherited a Halo 4 script riddled with one-dimensional female characters who existed mainly as villains to be slain by the male protagonist.
She ripped that version up and worked with a cadre of writers and designers to create a world with stronger women. It’s a delicate balancing act faced by many publishers seeking to boost sales: making tweaks to reach a bigger audience that includes women without alienating the mostly male hardcore base.

נשמע שזה לא כל כך עבד להם. השאלה היא האם בערך עשור מאוחר היורש של רוס יסיק את המסקנות הנכונות, או ימשיך בקו הכללי הזה...

היא אמרה שהסיבות הן טיפול רפואי בבן (או בת) משפחה. לא חושב שיש סיבה לפקפק בזה, בדרך כלל אם זו סיבה אחרת משתמשים בסיבה גנרית של "מחפש/ת אפיקים חדשים".
לגבי ענייני האג'נדה - אני מחכה שזה יגיע לדום... שתגיע איזו כותבת שתחליט שהמשחק מציג יותר מדי "גבריות רעילה" וצריך לעדן אותו, או לכל הפחות להביא אוייבת אחת מתוך כל השדים והמפלצות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ספטמבר 2022, 09:46

מיקרוסופט מצמצמת את הdrm של הxsx. מעכשיו אם מכניסים דיסק של משחק x1 הוא כבר לא יצטרך לעבור אות׳נטיקציה אונליין, יהיה אפשר פשוט לשחק בו גם אם אין חיבור אינטרנט.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 אוקטובר 2022, 13:16

יש הרבה chatter בשבוע שבועיים האחרונים שהיילו מחליף מנוע לאנריל עבור המשחק הבא ושהתוכניות live service לאינפיניט נזנחו או צומצמו משמעותית והוא לא יהיה פלטפורמה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוקטובר 2022, 13:28

Uncle Pey'j כתב:יש הרבה chatter בשבוע שבועיים האחרונים שהיילו מחליף מנוע לאנריל עבור המשחק הבא ושהתוכניות live service לאינפיניט נזנחו או צומצמו משמעותית והוא לא יהיה פלטפורמה.

זו בערך ההבטחה ה-127 שהם מפרים במשחק הזה... אפשר לכתוב ספר שלם על הכשלונות של אינפיניט לבדו
הבעייה היא לא רק האיכות הבינונית (ביחס לתקציב), אלא המילה שלהם, שלא תהיה שווה כלום עכשיו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2022, 13:32

לדעתי זה כן מעניין כי ההיילו הכי טוב של הצוות הזה בהפרש הוא היילו 4. בהיילו 4 הם ירשו מנוע מודרני מהיילו ריץ׳ שהיה רק בן כמה חודשים כשהפיתוח של היילו 4 התחיל ועל אותה פלטפורמה, ה-360. הם שפרו את המנוע (שהיה ממילא מאוד מודרני) ובנו עליו את המשחק הכי טוב שלהם. מאז הם נאבקים, מהרגע שהיה מעבר דורי ל-X1. אז אולי הצוות הזה כן יכול להוציא משהו איכותי אם יהיה לו את הבסיס הטכני הנדרש out of the box מ-UE5, כמו עם היילו 4. אבל זאת תהיה בערך הפעם ה-96 שאנחנו נותנים להם הזדמנות להוכיח את עצמם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 34 אורחים