נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2023, 13:06

אז אני היחיד שחושב שפיל בא לראיון הזה בגישת ״אנחנו קטנים ומסכנים״ כדי לשפר את הסיכוי לאישור העסקה?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 מאי 2023, 13:37

אלוהים לא יתן לעסקה לעבור, מייקרוסופט תשלם על מעשה הנבלה שעשתה עם בטסדה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2023, 19:54

פלאנט אוף לאנה יצא בגיימפאס.
מסתבר שזה משחק של 3-4 שעות.
מעניין כמה זמן זה ייקח עם הילדים, כי אני מתכנן לשחק איתם ולעזור להם רק אם הם נתקעים הרבה זמן :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 מאי 2023, 22:01

ספר אם הם אהבו לאסקין :) נראה משחק מקסים מהסוג שבא פעם בדור כמו לימבו איינסיד וכו' קצת שמח בשביל מייק וקהל הבוקס שיש להם דבר כזה אחרי כל הסופת חרא של רדפול :) אור באפלה. מיותר לציין שגם אני אמצא זמן אליו בתוך כל הזלדה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2023, 18:10

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 מאי 2023, 19:13

שיחקתי קצת פלאנט אוף לאנה. לא התרשמתי. נסיך הפרסי של 486 בגרפיקה אינדי בת זמננו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2023, 20:21

שיחקתי עם הילדים בחצי שעה הראשונה בערך, שלקחה לנו 4 שעות
דווקא נהנו מאוד
אבל זה מאוד גנרי, מלבד הפרזנטציה כמובן, שנראית באמת מדהים

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 מאי 2023, 21:08

אבא למופת! ככה צריך
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2023, 21:29

הערעור של מיקרוסופט ב-UK מתחיל ב-30 ליוני. בין השאר מיקרוסופט טוענת שהמספרים שהוצגו היו מטעים ולא נכונים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 מאי 2023, 10:26

swiss-the-engine כתב:שיחקתי קצת פלאנט אוף לאנה. לא התרשמתי. נסיך הפרסי של 486 בגרפיקה אינדי בת זמננו.

הוא לא ממש דומה לנסיך הפרסי, זה ממש Inside וLimbo עם קצת קטעי פלטפורמה. אני דווקא ממש אהבתי, העלילה חביבה, הוא נראה מדהים ונכון לשעתיים לתוך המשחק הוא ממש מהנה.

מיקרוסופט לא יכולה לזכות בערעור -
א. זה מעולם לא קרה, מאוד נדיר שבית משפט בריטי הופך החלטה של הCMA, מקסימום מחזיר לבחינה מחדש וCMA כבר הגיבו שההחלטה של האיחוד לא הרשימה אותם.
ב. הם תוקפים את מיקרוסופט על שוק שלא קיים היום בשם - "Cloud gaming" שם הם טוענים שלמיקרוסופט יש 70% מנתח השוק. הם הודו שסוני היא שחקן הרבה יותר דורסני ממיקרוסופט ואין להם שום רצון להגן על סוני בזירת הקונסולות, אבל מפחדים מהעתיד. קצת מגוחך.

לטעמי זה עדיין לא מבטל את העיסקה, האיחוד הוא רגולטור הרבה יותר שמרן ולהעביר החלטה ב-27 מדינות תמיד הרבה יותר קשה. הFTC נמצא בבעייה, מצד אחד הקונגרס תוקף אותו שהוא נותן מתנה לחברות יפניות שמדירות חברות אמריקאיות מהשוק היפני, מיקרווספט נתפסת כUnderdog מצד המחוקק האמריקאי (הם גם צודקים), מצד שני יש חיזוק עצום של האישור באירופה שהוא רגולטור כמו שציינתי הרבה יותר דרקוני מהאמריקאי. גם הFTC נתפס מאוד פוליטי וגורר המון אש תחת ממשל ביידן.

מה יכל לקרות בסיטואציה חיובית מצידה של מיקרוסופט? מיקרוסופט תבצע את הרכישה למרות התנגדות הCMA ולאחר אישור הFTC. אופציה אחת שאני לא יודע אם אפשרית - תכני Activision לא יגיעו לGamepass בבריטניה ואולי ישוחררו תחת מפיצה אחרת שאינה מיקרוסופט.

אופציה נוספת - יציאה של Gamepass מבריטניה.

אם הCMA יאיים בלחסום את כל פעילות מיקרוסופט בבריטניה כולל זאת שאינה קשורה למשחקים מיקרוסופט תיסוג מהעיסקה. זה לשם עצמו יעורר Backlash עצום מצד תעשיית הטק נגד בריטניה בתקופה של ברקזיט, אז גם אם מיקרוסופט תיסוג מהעיסקה בריטניה תינזק ברמה הכלכלית בעתיד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2023, 13:36

הטיעון על שוק הענן הוא כל כך תלוש. ומצד שני, מיקרוסופט פשוט הורסת את הברנד אקסבוקס כדי להעביר את העסקה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 מאי 2023, 13:45

שמועה חדשה שמסתובבת מאיזה בחור עם רקורד די אמין (הדליף את הסרטון של המשחק אימה ההוא של קוג'ימה ושני רימאסטרים של נינטנדו חודשים לפני ההכרזה) שטוען שבתצוגה של MS יוכרזו שני משחקים מאוד לא צפויים "שיפילו לסתות". שיהיה.
אני חושב ש-MS צריכים להתאבד על התצוגה הזו, סוני אומנם איבדה מומנטום בגלל התגובות הפושרות לתצוגה שלה אבל זה לא משפר את המצב של MS, רק שם אותם בעמדה טובה יותר לזכות באהדת הקהל מחדש והאמת? האירוע שלהם יצטרך להיות ממש גרוע כדי לא להיות מוצלח יותר ממה שהיה השבוע לסוני.

לא חסר ל-MS פרויקטים להכריז עליהם, חלקם נמצאים כבר שנים על שנים בפיתוח ולא שמענו כלום בינתיים ונראה שמה שבעיקר צרם השבוע אצל סוני זה שהמצב שלהם די דומה ל-MS כשזה מגיע לסטודיואים שיושבים כבר שנים על פרויקטים ללא הכרזה, ועדיין בחרו להכריז על כלום בערך ומה שכן הוכרז היו טיזרי CGI עלובים למשחקים שלא מייצרים הרבה התלהבות אצל הקור.
הם באמת צריכים לרוקן את המחסנית סטודיואים שלהם באירוע הזה, אני לא חושב שזה מה שהם יעשו, אבל הם צריכים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מאי 2023, 14:04

אני לא מבין את הקטע של טריילר CG, בטח אם מדובר בIP חדש… מבחינתי טריילר שכזה הוא שווה ערך לשום דבר (ונראה שגם בעיני פחות או יותר כל התעשייה, לפי התגובות למסיבה האחרונה של סוני). אני ממש מקווה שיבינו את זה כבר, גם מיקרוסופט וגם סוני. מיקרוסופט כבר הביאה את מסיבת הטריילרים האלה בחשיפה של הXSX אז עכשיו בטח שהגיע הזמן לחשוף את Avowed ושות׳ כמו שצריך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2023, 15:30

מיקרוסופט צריכה להפציץ כבר. אנחנו אומרים את זה 4 שנים ברצף אבל יאללה, הגיע הזמן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 מאי 2023, 15:47

בנוגע לטרילרי cgi
לאחרונה יצא המשחק גולם ,ולפי הביקורות מאוד גרוע

היה לו סרטון cgi טוב שהציגו אותו

בקיצור כמו שאמרו אסור לסמוך על סרטונים מרונדרים מראש
היו הרבה משחקים שבוטלו
והיו הרבה שיצאו בפועל גרוע

וברוב המקרים שמראים רק cgi = זה רק בתחילת הפיתוח
וקח הרבה זמן אם בכלל המשחק יצא בסוף
כל שנה הרבה משחקים מבוטלים במהלך הפיתוח
על הרבה מהם אנחנו לא שומעים בכלל

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מאי 2023, 08:19

אני חושב שכל משחק תפקידים שיכול לגנוב פוקוס מסטארפיילד לא יהיה שם. אז avowed שמנסה ממש לעשות בטסדה בטח לא יהיה. פייבל גם לא.

דברים שלדעתי הם כן חייבים להראות בשביל תצוגה מנצחת.
פרפקט דארק- די, הגיע הזמן להוכיח שהמשחק לא בגינהום פיתוח והוא צריך להיות עם עונות והמשימות צריכות לקבל remix כל הזמן כמו היטמן בקיצור Gaas אבל בקטע טוב נדב, בקטע טוב! המשחק צריך replayability אין סופית .
אינדיאנה ג'ונס- בואו זה לא רק הסרט שמגיע אם אתה לא מראה את אחד הIP הגדולים שהשגת משהו לא פסדר בראש... :)
STALKER. 2 - כן, המלחמה, בגללה בטח יש סיכוי קטן שבאמת יגיע אבל אם הוא יגיע זה יהיה נהדר.
killer instinct 2 -יש שמועות במשך שנים, גם לאחרונה שהמשחק הזה קיים, ואם לא יהיה לו קרוספליי עם הPC הוא די יחייב רכישה של הקונסולה.

אם הם באמת רוצים להפיל למישהו את הלסת... הם יכולים להכריז על תחייה לסקילבאונד ולהביא ממש תצוגה חזקה להיילבלייד 2 אבל אני בספק אם הם יעשו משהו משני אלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 09:35

אין מצב שיש להם משהו להראות מPD אחרי שעבר ריבוט... רק שוב טריילר CG או איזה מודל אין גיים...
כנ"ל אינדיאנה ג'ונס, כשהוכרז הוא בקושי התחיל פיתוח, אני לא הייתי בונה על גיימפליי ממנו.
KI בכלל "קיים" בשמועות? הקודם היה כשלון גמור, אני לא חושב שיש להם משהו פה. בטח לא כשיש גם את טקן, SF וMK חדשים בדרך, אין לו זכות קיום.

סקיילבאונד יכול להיות בהחלט. סטוקר ברור אבל כבר ראינו אותו מלא פעמים. גם פורצה מן הסתם כי הוא לקראת שיגור. סטארפילד כבר אמרו שיהיה שם... אני חושב שגם הלבלייד סוף יקבל סוף סוף טריילר עם תאריך, או לפחות עונה שבה יצא (אביב 24?)
אני חושב שיש מצב טוב לראות GEARS חדש, יש מצב מעולה לראות את פייבל סוף סוף, את AVOWED (הוא לא קשור לסטארפילד, אחד פנטזיה אחד מד"ב), אולי איזה אינדי כמו ORI 3 - זה יהיה מדהים.
בגיזרת ההפתעות - אני חושב שדום חדש. מקווה שגם ישנו את הנוסחא של ETERNAL/2016, ויביאו משהו חדש לשולחן. נניח חזרה לאימה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מאי 2023, 10:57

אם אין להם כלום להראות מפרפקט דארק, אז מה...עוד פעם תערוכה של CGI ? אתם מדמיינים את הבאקלאש שיהיה? אם אין להם אפילו גיימפלי במצב אלפא להראות או לפחות איזה טריילר עם "טעימות" של גיימפלי אמיתי, אז אפשר כבר עכשיו לכבות את האור ולהגיד על התערוכה שלהם כישלון (זו שלא קשורה למצגת של סטארפיילד) ואם ככה אז התערוכה שלהם תהיה אפילו יותר עלובה משל סוני... אנשים לא יסלחו על דבר כזה.

אם אינדיאנה ג'ונס לא יגיע זה עוד יותר מחזק מה שאמרתי.
על KI, יש הרבה אנשים חזקים בFGC שאומרים שמייקרוסופט ממש רצינית ברצון שלה להחיות אותו שוב ושהוא יהיה כותר דגל שלה לך תדע מה ייצא מזה, אבל אני דווקא לא חושב שזה נכון שאין לו זכות קיום. KI הוא כור היתוך מושלם בין SF לMK אין עוד משהו כזה שהוא Street fighter קלון מושלם 1:1 ועדיין הולך על אסתטיקה אלימה וברברית.
זה המשחק המושלם לערסים בדיוק כמו MK :) רק עם גיימפלי הרבה הרבה יותר טוב מMK.

הלוואי כל מה שאתה אומר נכון לאסקין, גירס חדש ודום חדש ינצחו עבורי את התערוכה בוודאות וישפילו את סוני עד עפר, אם בכלל מייקרוסופט יחליטו שאין להם חוקים והם הולכים
gun blazing ובאמת יורים לכל כיוון ומראים גם את פייבל וAVOWED אז יהיה ניצחון למייקרוסופט שהתעשייה לא תשכח לעולם ומייק סוף סוף יצליחו לתקן המון נזק שנגרם להם לאורך השנים... תלוי כמה ספנסר ובוטי מבינים את גודל ההזדמנות שנפלה עליהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 11:55

השמועות שיראו משהו ממש מרשים בסטרים גורמות לי לחשוב שזה הקואליציה. כלומר, הם עשו את הדמו מטריקס, הם הכי טובים בתעשיה באנריל והדבר הכי מרשים כרגע בתעשיה זה אנריל 5. אז עושים 1+1, מוסיפים לזה את העובדה שהם עובדים על משהו כבר 4 שנים ויש מצב לדמו מפוצץ למשהו שיוצא ב-2024.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מאי 2023, 12:12

הקואלציה עשו את הדמו מטריקס???!?1?1?1?1 בהחלט מוסיף להייפ ולכבוד כלפיהם. אחת ה"הפתעות" כבר דלפה אבל אני לא אדבר עליה או ארמוז אליה כדי להשאיר אנשים שרוצים להיות מופתעים מופתעים :) אמן שההפתעה השניה זו הקואלציה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 12:48

glass man כתב:הקואלציה עשו את הדמו מטריקס???!?1?1?1?1 בהחלט מוסיף להייפ ולכבוד כלפיהם. אחת ה"הפתעות" כבר דלפה אבל אני לא אדבר עליה או ארמוז אליה כדי להשאיר אנשים שרוצים להיות מופתעים מופתעים :) אמן שההפתעה השניה זו הקואלציה.

אכן כן. הם עשו את המטריקס ואת הדמו הזה:

ככה אמור להראות הדור הבא. ככה בתקווה יראה המשחק של הקואליציה שאולי יחשפו עוד בדיוק שבועיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2023, 14:08

אה, שכחנו גם את EVERWILD ואת STATE OF DECAY 3, שלדעתי שניהם אמורים לצאת כבר בשנה הבאה.
אולי EVERWILD לא, תלוי אם התחילו מהתחלה בפעם הרביעית או מי יודע מה איתו.
אבל שניהם לדעתי יופיעו עם גיימפליי אמיתי בשבוע הבא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 14:19

Laskin כתב:אה, שכחנו גם את EVERWILD ואת STATE OF DECAY 3, שלדעתי שניהם אמורים לצאת כבר בשנה הבאה.
אולי EVERWILD לא, תלוי אם התחילו מהתחלה בפעם הרביעית או מי יודע מה איתו.
אבל שניהם לדעתי יופיעו עם גיימפליי אמיתי בשבוע הבא.

בנתיים לא שמעתי משהו רע על SOD3, הקודם לקח 5 שנים והשלישי בדיוק נמצא בשנה החמישית של הפיתוח אז בהחלט יכול להיות שהוא כותר 2024, אבל שום דבר לא מבטיח לנו שוב מעגל פיתוח של 5 שנים כך שגם 2025 וצפונה סביר. לעומת זאת EVERWILD עבר תהפוכות קשות. אז אני לא יודע מה קורה עם Everwild, הוא נחשף לפני 3 שנים ומי יודע מתי הוא יוצא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מאי 2023, 15:12

אה כן! STATE OF DECAY 3 אני מחכה לראות אותו. דווקא על Everwild ממש כתוב לו על המצח שלא יגיע לדעתי. Rare נדמה שמצאו את הייעוד שלהם בחיים עם sea of thieves אז בטח אין עליהם לחץ לשחרר את EW כל כך מהר. גם בתכלס? עם כמה שהטריילרים של המשחק נראים מהממים נראה כאילו Rare בעצמם לא יודעים איזה משחק הוא וזה היה נראה כאילו מייק הראו אותו סופר דופר מוקדם רק כדי להראות שיש להם משחקים בתכנון.

כאילו לאסקין, עוד טריילר שנראה מדהים אבל בלי גיימפלי, יספק אותך? זה בדיוק הדברים שהתעייפנו מהם.
אם פרפקט דארק לא מגיע וEW לא מגיע אז באמת הקואליציה תצטרך לעשות את רוב הheavy lifting ביחד עם סטארפיילד כי אני לא רואה צוות יותר יעיל מהקואליציה כרגע במייק שיכול אשכרה להביא דברים מדהימים במהירות.

והאמת משהו מעיף ראשים גרפית מהקואליציה זה בדיוק מה שספנסר ובוטי ובכלל כולנו! צריכים עכשיו. עם כמה שאני מת לסקיילבאונד, ושהחייאה שלו בשבילי תעשה את התערוכה ליותר חזקה מE3 2016 אני לא בטוח שמשחק כזה יעיף את רוב הגיימרים כי צריך הדגמה ממש רצינית של איזה חצי שעה לפחות כדי לספר לאנשים שזה אשכרה בסגנון פיינל פנטזי וסופר מורכב וחדשני וכו' לא דבר שאפשר לעשות בקלות בתערוכה כזו.

ועם כמה שאני מת כמו נדב לפרפקט דארק ולכל מה שמזכיר את שנות ה2000 (דמאט, אני מרייר אפילו על ההחיאה של PROJECT IGI למען השם) גם הוא אני לא בטוח שאנשים יבינו מה מושך בו.

אז כן הקואליציה חייבים להביא משהו, לא יודע אם גירס או משהו חדש, אבל משהו מהם חייב להגיע גירס זה הזכרונות הכי טובים שיש לי מה360 אי פעם, והדמו שנדב הביא... אם ככה אמורה להראות הגרפיקה של הדור הנוכחי ומייק יהיו הראשונים להדגים אותה... ניצחו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 16:22

יש למיקרוסופט כל כך הרבה משחקים שתלויים באויר, תראו לפני כמה זמן נחשפו המשחקים האלה:
PD - שנתיים וחצי
Everwild - שלוש שנים
State of Decay 3 - שלוש שנים
Fable - שלוש שנים
Hellblade 2 - שלוש וחצי שנים
Project Mara - שלוש שנים
Avowed - שלוש שנים
Stalker 2 - שלוש שנים
Indiana Jones - שנתיים וחצי
Contraband - שנתיים
Forza Motorsports - שנה
Starfield - שנתיים

ובו בזמן הסטודיואים האלה עובדים על משחקים:
id - שלוש שנים
הקואליציה - ארבע שנים
קומפולשן (We happy few) - חמש שנים
דאבל פיין - שנתיים
inXile - שלוש שנים
Playground צוות פורצה - שנה וחצי
Human Head Studios - ארבע שנים
Arkane Lyon - שנתיים

וגם יש את Moon שעובדים על משהו כבר 3 וחצי שנים מאז שיצאו אורי 2.

אז וואללה, הגיע הזמן לפדות את הצ׳יפים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 53 אורחים