נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 מאי 2023, 16:31

אני אשמח לראות ריבוט של Quake מ-id, עם פוקוס על סינגל כמו שהיה ב-Quake 4 שמאוד אהבתי. אני מאוד מתגעגע ל-Arena Shooters וקוויק 4 ואנריל טורנמנט 2004 היו הפיק של הז'אנר מבחינתי, לקוויק 4 היו מפות מדהימות לקרבות 1v1 ואני אשמח לראות קאמבק של משהו דומה מהם כי הפורמולה של דום די מיצתה את עצמה עם אטרנל מבחינתי.

Compulsion ו-inXile באמת צריכים להכריז כבר על הפרויקטים שלהם, דאבל פיין עדיין מוקדם מדי לדעתי, Playground ממש מוקדם ואין סיכוי למשהו מפורזה הורייזון השנה בטח לא כשמוטורספורט מקבל את הספוטלייט.
לגבי גירס 6, אני אשמח לראות הכרזה השנה, אבל אני מקבל את הרושם שאחרי ה-Restructure שהיה בסטודיו לאחרונה יש מצב שהם ימשכו עד TGA או E3 שנה הבאה להכרזה גדולה. מה שכן, יש שמועות עיקשות שמסרבות למות על קולקשן של גירס סטייל MCC ואני אהיה מאוד מעוניין בזה.
מ-Human Head אני רוצה לראות Revival של Prey 2 האמיתי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 16:52

Prey זה אחד הפרנצ׳ייזים המוזרים. 2 היה אמור להיות חיה אחרת לגמרי מהמשחק המקורי, והמשחק של ארקיין בכלל לא קשור לפריי בשום צורה (אלה אם יש קשר בשלב כלשהו, אני די פספסתי את המשחק לצערי). אין לי שמץ למה אני רוצה מפריי 2. אני רק יודע שהייתי מאוד רוצה את ההרגשה הקריפית של חטיפה חייזרית שהייתה בראשון. יש משהו בפריי הראשון שמאוד מזכיר לי את הסרט Nope של ג׳ורדן פיל.

ובנוגע למה שכתבתי בהודעה הקודמת, אני חושב שזה כבר זמן טוב להציג את:
State of Decay 3 (גיימפליי)
Fable (גיימפליי)
Hellblade 2 (תאריך יציאה)
Avowed (גיימפליי)
Stalker 2 (תאריך יציאה סופי)
Indiana Jones (גיימפליי)
Contraband (גיימפליי)
Forza Motorsports (אנחנו יודעים שיופיע + סטרים יעודי יומיים אחרי התצוגה)
Starfield (סטרים אחרי האירוע)
הקואליציה (לפחות טיזר - תנו לנו טעימה מהדור הבא סופסוף)
קומפולשן (לפחות טיזר? חמש שנים עברו, יאללה)
Human Head Studios (תראו על מה אתם עובדים כבר 4 שנים)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 28 מאי 2023, 21:31

אם הייתי צריך להמר מה Obsidian יציגו זה דווקא Outer worlds 2 ולא Avowed. לטעמי ההפתעה תהיה שOuter worlds 2 יוצא השנה, כנראה קצת לפני Starfield או שהוא משחק של Q1 2024.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2023, 21:54

Death_119 כתב:אם הייתי צריך להמר מה Obsidian יציגו זה דווקא Outer worlds 2 ולא Avowed. לטעמי ההפתעה תהיה שOuter worlds 2 יוצא השנה, כנראה קצת לפני Starfield או שהוא משחק של Q1 2024.

נראה לי קצת מוזר להוציא שני space RPG בהפרש קטן :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 מאי 2023, 10:09

זה עוד אחד מהמשחקים האלה שמנסה לעשות בטסדה אז זה לא יגיע. התחרות של מייק השנה היא מול ספיידרמן ופפ16 אלה המשחקים שמלחיצים אותם. ושתי התשובות שיש להם במחסנית זה אינדיאנה ג'ונס וסטארפיילד בהתאמה. סוני חסמו להם גישה למשחק התפקידים היפני החשוב של העשור? למייק יש את משחק התפקידים המערבי החשוב של

העשור, לסוני יש IP קולנוע אדיר להשוויץ בו? אוקיי גם למייק יש עכשיו אחד משלה עם אינדיאנה ג'ונס וגם אם הוא יגיע מתישהו לסוני כי "הסכמים" בטח מייק יכולה להנות מבלעדיות זמנית לפחות.

ככה הדברים לפחות צריכים ללכת לפי הגיון עסקי, אם היו אומרים לי "גלאס תכין תערוכה למייקרוסופט" ככה הייתי עושה אותה.
(טוב, נו אני הייתי מרוקן את המחסנית אבל אני גיימר)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2023, 11:16

איך אינדיאנה ג'ונס הוא תשובה שלהם למשחקים שיוצאים השנה? זה אולי משחק של 2026... במקרה הטוב.
והמותג "אינדיאנה ג'ונס" בקולנוע הוא חלש מאוד, כפי שאתה יכול לראות בימים אלו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2023, 11:44

Laskin כתב:איך אינדיאנה ג'ונס הוא תשובה שלהם למשחקים שיוצאים השנה? זה אולי משחק של 2026... במקרה הטוב.
והמותג "אינדיאנה ג'ונס" בקולנוע הוא חלש מאוד, כפי שאתה יכול לראות בימים אלו

למה 2026? עברו כבר 6 שנים מאז וולפנשטיין 2. הם עשו איזה TLL וגם משחק VR מאז אבל אינדיאנה ג׳ונס כנראה בהפקה מלאה כבר שנים. כלומר, יכול להיות שהוא יצא ב2026, אבל למה לנחס :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 מאי 2023, 11:47

אני מהמר ש-Machine Games עבדו רוב הזמן הזה על Wolf 3 ואולי סוף סוף נראה הכרזה שלו השנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2023, 11:54

Uncle Pey'j כתב:אני מהמר ש-Machine Games עבדו רוב הזמן הזה על Wolf 3 ואולי סוף סוף נראה הכרזה שלו השנה.

יש להם כוח אדם לעבוד על 2 משחקים גדולים במקביל + משחק VR + יאנג בלאד? אני לא זוכר שהם כאלה גדולים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 מאי 2023, 11:59

היה לפני שנה בערך איזה מפיק שלהם שבפרופיל לינקדאין שלו הופיע שעבד על 2 משחקים בסטודיו. אני לא חושב שיש להם באמת כוח אדם לעבודה על שני AAA במקביל, אני פשוט חושב שההכרזה על אינדיאנה ג'ונס הייתה מאוד מאוד מוקדמת ושלא סביר שזה הפרויקט שהם עבדו עליו מאז סוף 2017.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2023, 12:09

לא יודע, נשמע לי די דפוק להכריז על משחק ב2021 כשהם יודעים שהוא לא יכנס להפקה מלאה עד 2024, אחרי שוולפנשטיין 3 יצא. אני מקווה שזה לא המצב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2023, 12:11

Uncle Pey'j כתב:אני מהמר ש-Machine Games עבדו רוב הזמן הזה על Wolf 3 ואולי סוף סוף נראה הכרזה שלו השנה.

גם לי זה נשמע הגיוני יותר.
אני לא אתפלא בכלל אם אינדיאנה ג'ונס בקושי נכנס לפיתוח אמיתי ועדיין בשלבי התכנון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 מאי 2023, 12:31

הגיוני מה שאומרים פה, גם באמת יותר סבר שWolf3 מתקדם בהרבה בפיתוח והוא משהו שאפשר לנפח איתו את התערוכה בלי הרבה מאמץ וגם כמו שלאסקין אמר אינדיאנה ג'ונס אולי באמת יכול לתת קונטרה לספיידרמן אבל הוא רחוק מדי ולכן האימפקט של החשיפה שלו יירד

אז עם מה נשארנו? פאקינג קואליציה להרים לנו את התערוכה וסטארפיילד? פאק איט אם זה המצב, כאילו הקואליציה תצטרך להביא משחק ברמה של סנטה מוניקה כדי שאני אגיד שזה ניצח לי את סוני. סטארפיילד יעיף את הראש וזה given אבל בשביל הרבה אנשים זה יהיה "בעע בטסדה suck " ואנשים אוהבים לעשות עליהם ממים ולצחוק עליהם.

נקווה לאירוע טוב, כי בשבילי WOLF3 זה ממש שיעמום משחקים נפלאים אבל מיציתי.

אני בכוונה לא מדבר על היילבלייד 2 כי אחרי כל הטרולינג שכל פעם רק הראו לנו את נינג'ה תאורי מדברים על כמה שהוא דור הבא וכל מיני סרטונים לא ברורים כבר אין לי אמונה שהוא יוצג בצורה נורמלית, אבל אם הוא יוצג עם גיימפלי נורמלי הוא יעשה לרבים את התערוכה זה ברור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2023, 12:59

למיקרוסופט יש בטח מלא משחקים ב-2024, ורבים מהם יקבלו גיימפליי במסיבה הקרובה.
אתה פשוט דיברת על השנה, והשנה יש להם את סטארפילד ופורצה, שניהם אמורים להיות ממש מעולים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2023, 13:07

למה מיקרוסופט צריכים עוד משחקים השנה? יש להם בספטמבר ועד סוף השנה את סטארפילד שהוא מפלצת ואת פורצה הכי גדול שלהם אי פעם. המעניין הוא לראות את הlineup של 2024, כי 2023 לא רעה בכלל אם פורצה וסטארפילד יצליחו.

אני מאוד מקוןה שהלבלייד 2024, הם חשפו את המשחק ב2019.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2023, 13:14

היא די חלשה מבחינת AAA שלה, מדובר בשני AAA כשאחד מהם הוא נישתי, לצערי הרב... כל כך נישתי עד שהמשחקים הקודמים בסדרה, כולל האחרון שיצא ב-2017 - בכלל לא קיימים בחנות שלהם, כי לא היה להם משתלם לשלם על רשיונות מוזיקה ורכבים, או משהו (במחשב לפחות, אין לי קונסולה לבדוק מה הולך שם).
אבל בגיימפאס היו כמה הצלחות ועוד יהיו עוד כמה (LIES OF P במיוחד בעל פוטנציאל), אז ללא ספק שנה טובה יותר משנים קודמות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2023, 13:35

Laskin כתב:היא די חלשה מבחינת AAA שלה, מדובר בשני AAA כשאחד מהם הוא נישתי, לצערי הרב... כל כך נישתי עד שהמשחקים הקודמים בסדרה, כולל האחרון שיצא ב-2017 - בכלל לא קיימים בחנות שלהם, כי לא היה להם משתלם לשלם על רשיונות מוזיקה ורכבים, או משהו (במחשב לפחות, אין לי קונסולה לבדוק מה הולך שם).
אבל בגיימפאס היו כמה הצלחות ועוד יהיו עוד כמה (LIES OF P במיוחד בעל פוטנציאל), אז ללא ספק שנה טובה יותר משנים קודמות.

היה להם השנה את סטארפילד, פורצה, redfall ו-hifi rush. אם פורצה וסטארפילד יצאו טוב, זאת תהיה שנה סבירה לגמרי.

בכל מקרה, כך או כך אין להם מה לשחרר עוד השנה. אם נניח סטארפילד בספטמבר ופורצה בתחילת נונבמבר אז איפה יש להם עוד מקום לשחרר משחק?

מה שבאמת מעניין הוא 2024.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2023, 14:55

רדפול נפילה מטורפת והיי-פיי לא ממש AAA, בלשון המעטה.
סטארפילד הוא הענק היחיד השנה, פורצה מגניב (ואותי - מאוד!) אבל זה כאמור נישתי הרבה יותר ממה שהיינו מדמיינים, מסתבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2023, 17:04

עניין של טעם אני משער. פורצה, hifi rush וסטארפילד הם בשבילי, אבל למשל ספיידרמן 2 (ביחוד אחרי שראינו את הגרפיקה) ו-FF16 פחות. אז השנה של מיקרוסופט לטעם האישי שלי הרבה יותר טובה משל סוני. אבל עדין 2024 יותר מרגשת אותי בגלל הפוטנציאל. האכזבה ממתינה אבל עדין, כל עוד אני לא יודע הציפיה די גבוהה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2023, 17:16

לגבי היי פיי זה לא עניין של טעם, הוא לא AAA…
אגב, סיימת אותו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2023, 17:36

Laskin כתב:לגבי היי פיי זה לא עניין של טעם, הוא לא AAA…
אגב, סיימת אותו?

לא סיימתי אותו.. לא סיימתי את אנצ׳רטד 4.. לא סיימתי את זלדה..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2023, 18:21

כן, אבל היי פיי הוא משחק של 10 שעות ככה…
אנצ׳רטד 4 יותר קרוב ל-20 (אצלי לפחות, שאני אוהב לראות ולחקר טיפה במשחק כל כך יפה), וזלדה בטח 30-100 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2023, 18:36

Laskin כתב:כן, אבל היי פיי הוא משחק של 10 שעות ככה…
אנצ׳רטד 4 יותר קרוב ל-20 (אצלי לפחות, שאני אוהב לראות ולחקר טיפה במשחק כל כך יפה), וזלדה בטח 30-100 :)

אני כנראה ממש בסוף של אנצ׳רטד, אני רק צריך לתת פוש או שניים. Hi fi גם בטח חסר לי איזה 5 שעות ככה. ובנוגע לזלדה, ב-BOTW יש לי 200+ שעות אז..

ממש בא לי איזה יום פנוי כזה שאני אוכל ללכת לאיבוד בזלדה למשך 10 שעות ברצף. זה הדבר הכי כיף בזלדה החדשים, פשוט ללכת לאיבוד בעולם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 מאי 2023, 19:23

לאסקין: אני לא התכוונתי שאין למייקרוסופט מספיק משחקים טובים השנה, סטארפיילד ופורצה זה יותר ממספיק אין ספק. התכוונתי שבגלל שספיידרמן יוצא השנה והוא כותר קולנוע ענק, עדיין שווה להם להראות את אינדיאנה ג'ונס במלוא תפארתו אפילו אם הוא שנים מהיציאה רק כדי להראות שגם להם יש דברים דומים בקנה.
ואינדיאנה ג'ונס עדיין IP ענק מה לא? זה כמו שנשמע היום שנוטי דוג או רמדי עושים משחק בעולם של סרטי הסנדק או משהו, מה נגיד שזה לא IP ענק? :)
לגמרי מהסרטים הנצחיים האלה ששווה לראות כל הזמן.

אם מייקרוסופט רוצים להראות שיש להם דברים מעולים שיכולים להעיף את הראש אינדיאנה ג'ונס לדעתי זה האמא'לה והאבא'לה של להעיף את הראש, השאלה היא כמובן עד כמה הוא מתקדם בפיתוח בשביל להראות ממנו דברים טובים כCGI לא יעניין.

אבל תשכח מפייבל, Avowed או outer worlds הם לא יביאו גיימפלי שלהם בשום מצב שבעולם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2023, 19:29

אינדיאנה ג׳ונס זה מותג שלצעירים של היום אין ממש חיבור אליו. הוא הופך להיות קצת מה ש״דיק טרייסי״ היה עבורנו - משהו שההורים שלהם אהבו פעם, מזמן. שם מוכר של דמות שלא נוגעת להם כל כך, כי הם אף פעם לא באמת נהנו מהסרטים שלו בעצמם.
כך או כך הוא בטח רחוק מספיק כדי לא הראות ממנו משהו רציני, הסיכוי שנראה גיימפליי של פייבל, למשל, לדעתי גבוה יותר משמעותית.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 41 אורחים