נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 04 נובמבר 2021, 19:56

DrKeo כתב:נובמבר:
תמונה

חודש מעולה, ממש חיכיתי לIt takes two, היה ברור שהוא מגיע. דרך אגב, גם BF 2042 יהיה פתוח ל-10 שעות מDay one (בדומה למנוי הרגיל של EA).

פורצה, היילו, AOE 4, It takes 2, איזה סיום שנה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2021, 23:05

שיבורכו הידיים של Playground Games.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 נובמבר 2021, 23:53

מרשים מאוד! עכשיו תחשבו איך פייבל יראה, שם הם גם יוכלו להתפרע אומנותית..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2021, 23:58

idan כתב:מרשים מאוד! עכשיו תחשבו איך פייבל יראה, שם הם גם יוכלו להתפרע אומנותית..

ועם נסיון עם הפלטפורמה ובלי צורך לתמוך בקרוס ג׳ן. פוטנציאל מטורף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2021, 00:11

השוואה בין ה-X ל-One:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 נובמבר 2021, 09:47

אבל זה קרוס-ג'ן, איך זה יכול להיות showcase לקונסולה החדשה? s/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2021, 11:28

Kazz כתב:אבל זה קרוס-ג'ן, איך זה יכול להיות showcase לקונסולה החדשה? s/

כשאין לך אף משחק דור הבא, המשחק הכי יפה הוא קרוס ג'ן. ראש לשועלים קאז.

וזה לא שפרוצה מנצל אפילו פיצ'ר דור הבא אחד. אין בגיימפליי RT, אין שימוש אמיתי ב-SSD או ב-CPU, אין ניצול של שלל הפיצ'רים בכרטיס מסך וכו'. צלם מנטלית את הדיון הזה ובו תזכר בו עוד 3 שנים כשנראה איך פורצה הורייזן 6 יראה וישחק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 נובמבר 2021, 17:24

אבל הם לא קראו לו 'משחק קרוס-ג'ן על הגדרות אולטרה'. הם קראו לו next-gen showcase. סיבה לקנות את הקונסולה החדשה והתחלה אמיתית של הדור.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 נובמבר 2021, 18:01

Kazz כתב:אבל הם לא קראו לו 'משחק קרוס-ג'ן על הגדרות אולטרה'. הם קראו לו next-gen showcase. סיבה לקנות את הקונסולה החדשה והתחלה אמיתית של הדור.

הם גם מראים איזה הבדל יש בין Horizon 2 ל-4 שמראים בדיוק את המעבר מCross gen לגרסה אולטמטיבית של הדור בדור הקודם. כמו שנדב אמר, הם אומרים שהמחשק לא מנצל את הSeries x, רק מראה נקודת התחלה. הוא עדיין המשחק הכי מרשים גראפית על הקונסולה כיום.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 נובמבר 2021, 18:16

הם ממש אומרים די בתחילת הסרטון שזה בבירור משחק קרוס ג'ן ושיש עדיין מקום לשיפור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2021, 19:14

Kazz כתב:אבל הם לא קראו לו 'משחק קרוס-ג'ן על הגדרות אולטרה'. הם קראו לו next-gen showcase. סיבה לקנות את הקונסולה החדשה והתחלה אמיתית של הדור.

הוא ליטרלי אומר בסרטון שהוא מת לראות איך יראה המשחק לא קרוס ג׳ן שלהם. הוא גם משווה ישירות את הורייזן 2 אליו, לא 4, כי שניהם משחקי קרוס ג׳ן. הוא גם מצביע על השורשים של הדור הקודם, כמו למשל במבנה המשחק עם הטעינה וחוסר ניצול הSSD.

המשחק נראה מדהים, אבל רק כי אין לנו נקודת השוואה למשחק דור הבא אמיתי. אף אחד לא אמר שאי אפשר לעשות משחק קרוס ג׳ן ממש יפה אם משקיעים בגרסת הדור הבא, אבל קרוס ג׳ן תמיד ישאר קרוס ג׳ן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2021, 22:20

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2021, 08:58

מתסבר שיש לפורצה גרסת 99$ שנותנת גישה מוקדמת למשחק. אם יש לך GP, אתה יכול להוסיף 45$ לגרסה הזאת. כרגע יש כבר כמעט מליון שחקנים ב-ranking של המשחק, מה שאומר שכמות לא סבירה של עותקים ב-99$ או בתוספת של 45$ נמכרו. הזיה מה שאנשים מוכנים לעשות בשביל לשחק במשחק שבוע קודם.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 נובמבר 2021, 09:02

DrKeo כתב:

היה יכל להיות סיום יפה אם כל השיניים שלה היו עפות, זה היה נראה טוב בשוט האחרון :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2021, 09:05

Death_119 כתב:היה יכל להיות סיום יפה אם כל השיניים שלה היו עפות, זה היה נראה טוב בשוט האחרון :).

אני לא בטוח שזה הכיוון שהם לוקחים עם הטריילרים האלה :!:

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 נובמבר 2021, 10:09

DrKeo כתב:מתסבר שיש לפורצה גרסת 99$ שנותנת גישה מוקדמת למשחק. אם יש לך GP, אתה יכול להוסיף 45$ לגרסה הזאת. כרגע יש כבר כמעט מליון שחקנים ב-ranking של המשחק, מה שאומר שכמות לא סבירה של עותקים ב-99$ או בתוספת של 45$ נמכרו. הזיה מה שאנשים מוכנים לעשות בשביל לשחק במשחק שבוע קודם.

חבל יכול להתחיל מגמה שמשחקים לgp יצאו מאוחר יותר
כמו שבסרטי קולנוע ,בדרך כלל זה מגיע קודם לקולנוע רק מאוחר יותר לסטרימינג + בלו רי
אני לא היתי רוצה שהgp יהפוך לשרות כזה שצריך יהיה להוסיף כסף
לגישה מוקדמת ,זה יהרוס לי את השרות מבחינת משחקי צד ראשון

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2021, 10:20

kririn כתב:
DrKeo כתב:מתסבר שיש לפורצה גרסת 99$ שנותנת גישה מוקדמת למשחק. אם יש לך GP, אתה יכול להוסיף 45$ לגרסה הזאת. כרגע יש כבר כמעט מליון שחקנים ב-ranking של המשחק, מה שאומר שכמות לא סבירה של עותקים ב-99$ או בתוספת של 45$ נמכרו. הזיה מה שאנשים מוכנים לעשות בשביל לשחק במשחק שבוע קודם.

כמו שבסרטי קולנוע ,בדרך כלל זה מגיע קודם לקולנוע רק מאוחר יותר לסטרימינג + בלו רי

המשחק יוצא למנויי GP ולאנשים שקנו את המשחק ב-60$ באותו תאריך. מיקרוסופט עושה את זה כבר כמה זמן, למשל גירס 5 גם היה בגישה מוקדמת למי שמוכן לשלם, אז אני לא חושב שזה מעיד על משהו. סתם מבאס שיש לי GP אולטימייט ועדין יש אנשים שמשחקים לפני במשחק, בטח ובטח כשהוא כבר נמצא בכל אתרי הטורנטים. לא סביר שאדם משלם ישחק במשחק אחרי פיראט.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 נובמבר 2021, 11:51

DrKeo כתב:
kririn כתב:

המשחק יוצא למנויי GP ולאנשים שקנו את המשחק ב-60$ באותו תאריך. מיקרוסופט עושה את זה כבר כמה זמן, למשל גירס 5 גם היה בגישה מוקדמת למי שמוכן לשלם, אז אני לא חושב שזה מעיד על משהו. סתם מבאס שיש לי GP אולטימייט ועדין יש אנשים שמשחקים לפני במשחק, בטח ובטח כשהוא כבר נמצא בכל אתרי הטורנטים. לא סביר שאדם משלם ישחק במשחק אחרי פיראט.

בארה"ב אין פירטאיות, הISP משתף פעולה עם השלטון המקומי ומי שמוריד טורנטים פתוח לתביעות. זה לא כמו פה, אז פירטאיות לא קשורה לסוגייה. מה זה משנה אם אתה משחק במשחק "חינם" בשיגור ומשהוא שילם קצת יותר ומשחק לפני? אתה מקבל משחק AAA מטורף בעלות אפסית, יש על מה להתלונן באמת? ואם כן, עוד שלושה שבועות תקבל עוד סופר AAA מטורף חינם רק כדי להרגיע אותך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 07 נובמבר 2021, 12:22

נראה לי שגירס 5 נתן דווקא ארלי אקסס לבעלי אולטימייט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2021, 12:52

עניין של זמן עד שיציגו את המנוי GAMEPASS SUPREME ב-180 דולר בשנה, שכולל גישה מוקדמת לכל משחק צד א' :)
גם המנוי הנכחי לדעתי צפוי לעלות ל-140 דולר, מהמר כבר בשנה הבאה

עדיין, לא חושב שיש סיבה להתלונן, זה אחלה מחיר לשלם... אבל לדעתי מנוי ל-3 חודשים פעם בשנה זו עדיין הדרך הטובה ביותר

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 נובמבר 2021, 17:01

אני עדיין חושב שהוא רחוק מאיתנו ומדובר במשחק של 2023, אבל לפחות אנחנו יודעים שהוא יקבל בישול טוב. גם נשמע לי סביר, בכל זאת זה לא משחק מכוניות שהם מפמפמים כל שנתיים אלא ה RPG הראשון שלהם, הם צריכים לבנות כמעט הכל מהיסוד.

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 07 נובמבר 2021, 17:04

idan כתב:אני עדיין חושב שהוא רחוק מאיתנו ומדובר במשחק של 2023, אבל לפחות אנחנו יודעים שהוא יקבל בישול טוב. גם נשמע לי סביר, בכל זאת זה לא משחק מכוניות שהם מפמפמים כל שנתיים אלא ה RPG הראשון שלהם, הם צריכים לבנות כמעט הכל מהיסוד.

בתור מישהו שאוהב את פייבל, זה ההזדמנות שלהם לנקות אחרי פיטר מולינוקס ולתת מעוף אמיתי לסדרה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2021, 17:30

אני גם חיבבתי את פייבל, אבל פיטר מולינו תמיד מבטיח הרים ומספק מישורים עם כמה באמפים בדרך…
בצוות הזה יש לי אמון הרבה הרבה יותר גבוה למרות שמעולם לא עשו משחק שדומה למשהו כזה.
ואני מהמר על 2023 ממש במקרה הטוב. אלא אם זה משחק לינארי יחסית, אבל אני חושב שהם הולכים להפציץ בתוכן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 נובמבר 2021, 19:03

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:
kririn כתב:

בארה"ב אין פירטאיות, הISP משתף פעולה עם השלטון המקומי ומי שמוריד טורנטים פתוח לתביעות. זה לא כמו פה, אז פירטאיות לא קשורה לסוגייה. מה זה משנה אם אתה משחק במשחק "חינם" בשיגור ומשהוא שילם קצת יותר ומשחק לפני? אתה מקבל משחק AAA מטורף בעלות אפסית, יש על מה להתלונן באמת? ואם כן, עוד שלושה שבועות תקבל עוד סופר AAA מטורף חינם רק כדי להרגיע אותך.

אני לא מדבר על מה שקורה כרגע
אני מדבר על מה שיכול להיות בעתיד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2021, 20:38

Death_119 כתב:בארה"ב אין פירטאיות, הISP משתף פעולה עם השלטון המקומי ומי שמוריד טורנטים פתוח לתביעות. זה לא כמו פה, אז פירטאיות לא קשורה לסוגייה. מה זה משנה אם אתה משחק במשחק "חינם" בשיגור ומשהוא שילם קצת יותר ומשחק לפני? אתה מקבל משחק AAA מטורף בעלות אפסית, יש על מה להתלונן באמת? ואם כן, עוד שלושה שבועות תקבל עוד סופר AAA מטורף חינם רק כדי להרגיע אותך.

אין לי בעיה עם GP או הערך שלו, הם נהדרים. יש לי בעיה עם זה שפיראטים עכשיו משחקים במשחק ואני לא, ביחוד שהבן שלי חופר לי יומית ״מתי יוצא כבר פורצה״. כלומר, המשחק מוכן ואנשים משחקים בו אבל אני חסום מלשחק אותו מבחינה PR-ית. אני לא אוהב דברים כאלה, ביחוד כשאני לקוח אולטימייט.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 212 אורחים