נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 07 נובמבר 2021, 23:06

זה לא מבחינה PR-ית, ואתה צריך להיות תקיף הרבה יותר כנגד מיקרוסופט ואחרות שעושות אותו מנהג. המשחק מוכן והמפיצות סוחטות את השחקנים ומנצלות חולשות פסיכולוגיות בשביל יותר כסף.

'אה, בכיף ניתן לך לשחק שבוע לפני. תשלם לנו עוד X דולרים'. זו עוד אחת מאותן דומאות של 'המדרון החלקלק' שקיים בתעשייה שלוקח כל אלמנט ומעוות אותו לטובתן הכספית.

אפשר להגיד גם שבגלל ש GP קיים והוא לא בר-קיימא לכשעצמו, זה מוסיף יותר תמריץ למיקרוסופט לדחוף מוניטיזציה שכזו ושנראה את זה ביותר משחקים ואולי עם הזמן גם תקופת הזמן תעלה כדי לנסות ולהוציא יותר כסף מהשחקנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2021, 23:20

לא הבנתי קאז, זה בדיוק מה שאמרתי, שזה פרקטיס רע.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2021, 08:35

כן, ז מעפן ללא ספק ואם הייתי לקוח אולטימייט שמחכה לו הייתי מתבאס, ועוד יותר מבאס שיש כמעט מליון אנשים שהיו מוכנים לשלם אקסטרא כדי לשחק בו מוקדם יותר, זה לגמרי מאותת למיקרוסופט להמשיך לעשות זאת עם כל המשחקים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 נובמבר 2021, 13:03

כמו כרטיס טיסה במחלקה ראשונה. מי שמשלם יותר, מקבל יותר וזוכה לעדיפות. לא מבין מה הבעיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2021, 13:10

InterAl כתב:כמו כרטיס טיסה במחלקה ראשונה. מי שמשלם יותר, מקבל יותר וזוכה לעדיפות. לא מבין מה הבעיה.

פעם אחרונה שבדקתי מחלקה ראשונה לא נוחתת ביעד שבוע לפני תיירים. כלומר, זה לא שיש פה באמת בעיה אמיתית, זה סתם פרקטיס מעפן, כמו מה שסוני עושה בנושא הקרוס ג׳ן וכו׳, סתם מעפן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2021, 13:13

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 נובמבר 2021, 14:32

DrKeo כתב:
InterAl כתב:כמו כרטיס טיסה במחלקה ראשונה. מי שמשלם יותר, מקבל יותר וזוכה לעדיפות. לא מבין מה הבעיה.

פעם אחרונה שבדקתי מחלקה ראשונה לא נוחתת ביעד שבוע לפני תיירים. כלומר, זה לא שיש פה באמת בעיה אמיתית, זה סתם פרקטיס מעפן, כמו מה שסוני עושה בנושא הקרוס ג׳ן וכו׳, סתם מעפן.

היא מקבלת שירות טוב יותר. אופי העדיפות לא העניין, העניין הוא מתן שירות עדיף תמורת תשלום נוסף. זאת פרקטיקה שקיימת מאז ומעולם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2021, 19:12

InterAl כתב:היא מקבלת שירות טוב יותר. אופי העדיפות לא העניין, העניין הוא מתן שירות עדיף תמורת תשלום נוסף. זאת פרקטיקה שקיימת מאז ומעולם.

זה פרקטיס רע. כלומר, כמובן שמותר להם, היצע וביקוש וכו׳, אם אנשים מוכנים לשלם אז למה לא. אבל זה מסריח למדי לנעול משחק בצורה מלכותית ולגבות תשלום בכדי לפתוח אותו מוקדם יותר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 נובמבר 2021, 20:04

למה? סתם כמה ימים וזה יוביל להכנסות גדולות יותר. מה רע בזה שעושים ככה עוד כסף? על פניו זה מגיע לחברה שאנחנו נהנים מהמוצרים שלה ורוצים שתמשיך להתקיים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 08 נובמבר 2021, 20:16

זה כמו הכרישים האלה שקונים קוסמטיקה וכאלה במלא כסף ומממנים לכל השאר את המשחקי F2P. אם זה עוזר למממן לעשרות מליונים משחקים ב 10 דולר (חודש אחד מספיק לרוב המשחקי סינגל פלייר) אז שיהיה, אף אחד לא מכריח אנשים לשלם 99$.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 נובמבר 2021, 21:00

כי לעשות כסף בצורה הגונה והוגנת זה חשוב. לא לעשות צרכנים סוג א' וסוג ב' זה חשוב. לא לנצל פסיכולוגית צרכנים זה חשוב. לתעשייה הזו יש בעיה איך לעשות כסף בדרך הגונה.
הקדמת תאריך היציאה זה קו אדום. וכשצרכנים נותנים לזה יד זה אומר שבעתיד זה יחריף.

'מתן שירות עדיף' קיים בגרסאות דלוקס ואספנים שנותנות צ'ופרים במחיר גבוה יותר. שבירה עצמית של תאריך הרחוב לא צריכה להיות מהלך שנתפס בעין יפה.
אם המפתחת לא יכולה להתקיים בלי מוניטיזציה לא הוגנת אז שתתקצב את המשחקים ונקודות הרווח בהתאם. מספיק כבר לנסות להצדיק כל מהלך בשם הקיום.

אתם כאילו שוכחים ש COD ובאטלפילד עשו את זה כבר במשחקי MP תחרותיים. כלומר, מי שלא משלם אקסטרה כבר נמצא בפיגור. רוצה להיות תחרותי? תשלם יותר כדי לשחק כמה ימים לפני ותתחיל לעשות level-up מהר יותר מאנשים שחטאם הוא לשלם 60 דולרים בלבד. זה ניצול לרעה מביש.

נקודת הבוחן הבאה היא האם מיקרוסופט יתנו גישה מוקדמת ללא הגבלה למשחקי SP נראטיביים ואז נזכה לראות שמי ששילם יותר מפרסם ספויילרים, ומי שמשלם את המחיר המלא הרגיל נשלח לאיפול תקשורתי או שיבלע את הצפרדע ויפתח את הכיס כדי להימנע מספויילרים.

יאללה, גישה מוקדמת בשבוע ל TLOU3 אם אתה משלם תוספת מופרכת כלשהי. הידד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2021, 21:25

אני משער שפחות משנה לי שיש אנשים שמשחקים לפני, זה לא פרקטיס להיט אבל זה חמישה ימים גג, ניחא. מה שיותר מפריע לי הוא שבזכות זה פיראטים מקבלים את המשחק לפני לקוח משלם. כשפיראטים מקבלים חוויה יותר טובה מלקוח משלם זאת בעיה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 נובמבר 2021, 21:37

קאז משחקים מתומחרים נמוך מאוד. לא באמת השתנה מאז שנות ה90. רק אינפלציה זה יותר מלהכפיל את המחיר ( אולי אני טועה.. אני שולף מהתחת) אז מן הסתם עושים כסף מאיפשהו. אז אם החברה של פלייגראונד (ועוד כמה אלמנטים בשרשרת) דופקים קופה של איזה 20-30 מיליון על אנשים שחשוב להם לשחק כמה ימים לפני כולם אז זה נשמע לי הכי טוב שיכול להיות לי כצרכן. לפחות אחת האפשרויות הטובות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 נובמבר 2021, 22:03

יש מספיק DLC וצ'ופרים או הטבות שאפשר להכניס לגרסאות היקרות יותר. מעשית לשים את תאריך השחרור שלך כחלק מהמיקוח זה קו אדום שרק יחריף אם צרכנים ימשיכו להבליג על זה.
תיתן אצבע, ירצו את כל היד. כך המפיצות הוכיחו שהן עובדות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2021, 00:24

Kazz כתב:יש מספיק DLC וצ'ופרים או הטבות שאפשר להכניס לגרסאות היקרות יותר. מעשית לשים את תאריך השחרור שלך כחלק מהמיקוח זה קו אדום שרק יחריף אם צרכנים ימשיכו להבליג על זה.
תיתן אצבע, ירצו את כל היד. כך המפיצות הוכיחו שהן עובדות.

בדרך כלל כשמפיצה רוצה את כל היד, זה חוזר לנשוך אותה בתחת. ע״ע מה שקרה עם לוט בוקסס בשנים האחרונות.

אגב, הגרסה עם הגישה המוקדמת כוללת הרבה תוכן, לא רק את הגישה המוקדמת. על גבי הגרסה של ה80$, זאת של ה100$ מוסיפה כל מני חבילות של perks ואת שני הdlc הגדולים שיצאו למשחק בעתיד. היא די שווה במחיר לכאילו אם היית קונה את גרסת הבסיס ואז קונה את dlc 1 ו-2 כשהם היו יוצאים. הגישה המוקדמת היא רק תמריץ לקנות את החבילה הזאת שהיא בייסיקלי preorder לdlc שיצא לאורך חיי המשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2021, 09:07

“Season Pass Ultimate”

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 נובמבר 2021, 18:11

swiss-the-engine כתב:קאז משחקים מתומחרים נמוך מאוד. לא באמת השתנה מאז שנות ה90. רק אינפלציה זה יותר מלהכפיל את המחיר ( אולי אני טועה.. אני שולף מהתחת) אז מן הסתם עושים כסף מאיפשהו. אז אם החברה של פלייגראונד (ועוד כמה אלמנטים בשרשרת) דופקים קופה של איזה 20-30 מיליון על אנשים שחשוב להם לשחק כמה ימים לפני כולם אז זה נשמע לי הכי טוב שיכול להיות לי כצרכן. לפחות אחת האפשרויות הטובות.

זה שהעלויות עלו ,זה נכון כי ערכי ההפקה ושיווק עלו בהרבה
אבל צריך לזכור שעל כל זה ,מוכרים להרבה יותר לקוחות
והמדיה עצמה זולה בהרבה ,וזה לא משנה עם זה מכירה דיגיטלית
או בלו רי ,זה זול בהרבה מהקלטות של פעם ,והרבה יותר מדויק
כי בלו רי אפשר בקלות לצרוב לפי הצורך ,ולא להציף מחסנים כמו שהיה בקלטות

עכשיו לעניין הגיים פאס ,הערך של גיים פאס היום כל כך טוב
שלא באמת הגיוני לטווח ארוך ,לפחות לא מחברה למטרת רווח כמו מיקרוסופט ,זה מריח כמו מחיר לצבירת נטח שוק

וזה בדיוק העניין ,אנחנו כצרכנים צריכים לראות מתי השירות יהפוך ללא משתלם כלכלית ,כרגע הוא כן להרבה מאוד צרכנים
אבל שהמחירים יעלו בעתיד ,ואולי חלק מהתוכן יצא מהשרות
לא תמיד זה יהיה משתלם

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 נובמבר 2021, 20:53

DrKeo כתב:בדרך כלל כשמפיצה רוצה את כל היד, זה חוזר לנשוך אותה בתחת. ע״ע מה שקרה עם לוט בוקסס בשנים האחרונות.

אגב, הגרסה עם הגישה המוקדמת כוללת הרבה תוכן, לא רק את הגישה המוקדמת. על גבי הגרסה של ה80$, זאת של ה100$ מוסיפה כל מני חבילות של perks ואת שני הdlc הגדולים שיצאו למשחק בעתיד. היא די שווה במחיר לכאילו אם היית קונה את גרסת הבסיס ואז קונה את dlc 1 ו-2 כשהם היו יוצאים. הגישה המוקדמת היא רק תמריץ לקנות את החבילה הזאת שהיא בייסיקלי preorder לdlc שיצא לאורך חיי המשחק.

ולכן אמרתי שיש מספיק דברים להציע בגרסאות יקרות במקום להתחיל לשחק עם הגישה למשחק. יכול להיות שזה לא מספק את התוצאות הרצויות ואז הם מחפשים עוד דרכים לתמרץ קנייה של גרסה יקרה יותר, ופנו לדרך לא הגונה.

העובדה שיש מי שבוחר לשלם עבור זה הוא לא המדד אם זה הגון או לא. באותה מידה CDPR יכולים היו להציע אפקטי RTX ו DLSS רק למי שמשלם 30 דולר יותר. או קאפקום היו מאפשרים את מצב ה VR של RE7 רק למי ששילם עוד 20 דולרים. אנשים היו קונים. הגון ומתקבל על הדעת זה לא.

הייתי רוצה לראות איך היו מתמחרים תשלום נוסף רק לגישה מוקדמת ובלי כל הצ'ופרים והתוספות האחרות שיש בגרסאות האלה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 נובמבר 2021, 01:26

אני כנראה חלק מהבעיה כי אני גם כריש שמשלם המון כסף על DLC קוסמטי ואני גם מוכן לשלם למייקרוסופט 99$ כדי לשחק קצת מוקדם יותר. כאילו בואו אני לא אשלם את זה על כל משחק, אבל אם יש משחק שאני ממש ממש מצפה לו ואני יכול לשלם קצת יותר בשביל להקל עלי את הצייפיה? למה לא. מייקרוסופט מרוצים ואני מרוצה :)

הייתי מוכן לשלם לנינטנדו הרבה מאוד כסף כדי לשחק בSMT5 כבר היום במקום רק בשישי.מי שמוכן להוציא סכומי כסף כאלה כדי לשחק מוקדם.. מגיע לו לשחק מוקדם מכולם ככה זה, כי כנראה מדובר באנשים הכי הארדקורים של המותג.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 נובמבר 2021, 08:43

שיחקתי קצת ב-FH5 והוא פשוט מצוין,וכן קיאו,אני משחק במוד 30fps וטוב לי,אני חושב :?
אבל זה כל מה שזה,עוד פורזה הורייזון,לפחות בינתיים.

לגבי גישה מוקדמת,אני יכול להעמיד פנים שזה לא מזיז לי אבל ברגע ש-MS עושים משהו כזה עם היילו אני כנראה אפול ממש מהר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2021, 08:47

אנשים משחקים במירוץ מכוניות ב-30 פריימים כשיש מצב של 60… לאן הגענו

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 10 נובמבר 2021, 09:11

Laskin כתב:אנשים משחקים במירוץ מכוניות ב-30 פריימים כשיש מצב של 60… לאן הגענו

אני על הperformance אני גם ככה לא שם לב להבדלים חחח
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2021, 10:36

Uncle Pey'j כתב:שיחקתי קצת ב-FH5 והוא פשוט מצוין,וכן קיאו,אני משחק במוד 30fps וטוב לי,אני חושב :?
אבל זה כל מה שזה,עוד פורזה הורייזון,לפחות בינתיים.

לגבי גישה מוקדמת,אני יכול להעמיד פנים שזה לא מזיז לי אבל ברגע ש-MS עושים משהו כזה עם היילו אני כנראה אפול ממש מהר.

גם אני שחקתי בו והוא בהחלט מרגיש כמו פורצה הורייזן. השליטה במכוניות מרגישה קצת יותר טוב, הגרפיקה יותר טובה, ערכי ההפקה יותר טובים ומקסיקו מעניינת פי כמה מאנגליה אבל אין פה איזו מהפכה. אגב, שמת לב למרחבים? באנגליה תמיד הייתה הרגשה שיש גבעה לפניך להסתיר לך את הנוף, אולי עניין של ביצועים או משהו כזה, וכאן פשוט כל המפה פרושה לפניך. זה די מדהים.

משהו ספציפית על גרסת הPC, היא משחקת לי בין 70 ל-80 FPS פחות או יותר על ההגדרות הכי גבוהות (אבל רק X2 MSAA) והאמת שהייתי מוכן להקריב עוד טיפה fps בשביל Draw distance טוב יותר. יש במשחק הזה דחיסות מטורפת, אבל עדין הייתי רוצה לראות DD משופר, ביחוד בגלל שאני שומר על 60+ כל הזמן וזה לא שהמחשב שלי כבר הטופ של הטופ. אה, ומה עם DLSS? כנראה שהייתי שובר את מחסום ה-100fps אם הייתה תמיכה בו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2021, 12:33

מניח שזה עדיין אפשרי שיהיה DLSS וגם RT במשחק עצמו... יש כבר מודים... מקווה שכשיהיה לי מחשב חדש זה כבר יהיה בפנים ואז DLSS+RT ב-120 פריימים על חשבון אולי כמה הגדרות? :P אפשר לקוות

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 נובמבר 2021, 13:14

משחק שוב בהיילו 4 ו-5 כהכנה לקראת Infinity, בדיוק סיימתי את 2 ועברתי ל-4, מטורף כמה המשחק הזה עדיין נראה טוב, אני לא מאמין שזה אשכרה משחק 360 בן 9 שנים, לא נתפס.

גם הקפיצה המודרנית שהם הכניסו לסדרה אחרי הEpisode של באנג'י לא נורמאלית (היה המון התקדמות בReach מצד באנג'י, אבל עדיין). אשכרה הפכו אותו לשוטר מודרני וזה כל כך מורגש.

רק חבל שאני משחק גם בפורצה במקביל (בכלל יצירת מופת), לעזאזל עם הזמן שלי.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 204 אורחים