נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 18 ינואר 2022, 16:33

לא חושב שמישהו יכל לראות את זה בא, גם כשהשמועות אמרו שזה יהיה בגדר "רעידת אדמה" שתגרום למייקרוסופט להרגיש כמו מונופול.
בכנות,לאור הציטוט האחרון של ספנסר, זה פשוט נראה שהולך להיות פה קרב "גיים פאס" בין מייק לסוני שבו סוני ומייק תמיד ישחקו חתול ועכבר...אני די בטוח שגם לסוני יש סוג
של "מכה" להנחית על מייקרוסופט בדרך... דור מטורף.

אני קונה אקסבוקס השבוע החודש, נשברתי
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 18 ינואר 2022, 16:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 ינואר 2022, 16:34

זה בהחלט לא מרגיש כמו הרכישה של זנימקס,זה לגמרי משהו מעבר כמו שקיאו כתב,זו מכה אנושה לסוני אם אכן תהיה אקסקלוסיביות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2022, 16:45

Stick כתב:מייקרוסופט בדרך להפוך לדיסני של עולם המשחקים.

אבל הדבר הכי משעשע ברכישה הזו - קראש בנדיקוט (שסוני עבדו עם אקטיוייזן כדי להחיות ולהחזיר לרלוונטיות) עובר צד לגמרי.

לגמרי הזיה. וגם ספיירו שלהם עכשיו. הנה כמה פרנצ׳ייזים שעכשיו שייכים לאקסבוקס:
- pitfall
- Call of Duty
- Guitar Hero
- Tony Hawk
- Heretic/Hexen
- Soldier of Fortune
- Blur
- Skylanders
- Spyro
- Crash Bandicoot
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2022, 16:47

אמממ, סיקרו של מיקרוסופט עכשיו? אין לי מושג מה המצב שם בהסכם עם From, אבל המשחק לפחות בהפצת אקטיוויז׳ן.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 ינואר 2022, 16:47

ולחשוב שבאתי לכתוב היום על עוד יבול מעולה לGamepass:
תמונה

Death Door!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 ינואר 2022, 16:50

glass man כתב:לא חושב שמישהו יכל לראות את זה בא, גם כשהשמועות אמרו שזה יהיה בגדר "רעידת אדמה" שתגרום למייקרוסופט להרגיש כמו מונופול.
בכנות,לאור הציטוט האחרון של ספנסר, זה פשוט נראה שהולך להיות פה קרב "גיים פאס" בין מייק לסוני שבו סוני ומייק תמיד ישחקו חתול ועכבר...אני די בטוח שגם לסוני יש סוג

אין פה החלפת מהלומות, זה קרב בנכוחות שחקן אחד. אלא אם כן סוני תקנה החודש את EA/Ubisoft וSquare Enix. פלייסטישן בלי COD זה אשכרה פיגוע אסטרטגי.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 ינואר 2022, 16:53

DrKeo כתב:אמממ, סיקרו של מיקרוסופט עכשיו? אין לי מושג מה המצב שם בהסכם עם From, אבל המשחק לפחות בהפצת אקטיוויז׳ן.

לא, הIP שייך לFS וזה בעצם המשחק הראשון שבו הIP שייך להם מאז דימון סולס.
יכול להיות שגם אלדן רינג כבר שייך להם, אני לא יודע האמת אבל הוא כן מופץ עצמאית על ידי FS ביפן אז מאוד יכול להיות שכן.

בכל מקרה, גם אם סקירו היה שייך עכשיו למיקרוסופט זה לא באמת היה נותן להם יותר מדי. לסוני יש גם את דימון סולס וגם את בלאדבורן ו... כן, שניהם נמצאים בלימבו של רימייקים :).

-- --
אגב, לגבי הגיימפאס, death's door משחק חובה, תנסו אותו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 ינואר 2022, 16:55

התשובה היחידה של סוני,בהחה ואשכרה יש להם את ההון הנזיל להוציא רכישה כזו לפועל,זה לרכוש את T2.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 ינואר 2022, 17:02

‎70 מליארד דולר זה אחרי הנחה בעקבות כל הסקנדלים באקטיווזין? מטורף

קצת מצחיק שבעיניים שלי הרכישה של בתזדה הייתה הרבה יותר משמעותית, אני מסתכל על אקטיוויזין היום ואין לי עניין בשום משחק שלהם להוציא אולי את דיאבלו4. אבל במבט רחב יותר זו מכה אנושה לסוני, אפילו רק על cod לבד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2022, 17:17

טוב, חלק מהIP הישנים שנדב הביא ברשימה לא חזקים במיוחד אבל פאקינג COD לבדו זה כבר פסיכי
אני מעריך שהם עדיין יביאו את ה-Warzone או מה שיחליף אותו לכל הפלטפורמות האפשריות בערך, אבל את הCOD השנתי שלהם הם יביאו בבלעדיות, החל מ-2023, וזו אכן מכה קשה מאוד שיכולה להכניס את סוני לבעיות החל מהאמצע הדור הזה.
אני גם לא יודע מה סוני יכולה לעשות, לרכוש את EA? לא יקרה. את T2/2K? קשה לי להאמין. רק סקוור אולי, וזה עדיין לא מספיק.
סוני צריכה לשלוף עכשיו חתיכת שפן… ואני לא בטוח שקיים שפן כזה ביקום שלנו. יוביסופט אופציה כמובן אבל לדעתי החברה במצב לא להיט ואותי באופן אישי זה ממש לא ירגש, כל הדור הזה לא סבלתי אותם.
זה גם ממש פוגע באפשרות שלהם אי פעם להתחרות בתחום המנויים.
איזה מזל יש למיקרוסופט שהחברה הזו הייתה בדרך למטה עם בעיות ניהול כל כך קשות ש״דחקו״ בהם למכור, אחרת תג המחיר בטח היה כפול מזה ובכלל לא על הפרק.

Death - הרבה יותר מעניין ממנו זה Nobody saves the world שמקבל עכשיו ציונים מעלים ממש.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 ינואר 2022, 17:24

Warzone הוא חצי פלטפורמת פרה-מטאברס או וואטבר גם ככה,זה יהיה הזוי להוציא אותו מפלייסטיישן,לגמרי מקרה מיינקראפט.
כמו שאמרת,אני לחלוטין יכול לראות את הקמפיינים והמולטי ״הרגיל״ של cod נהפכים לאקסקלוסיבים בהמשך הדרך.
אגב,אם למישהו בסוני עוד הייתה מחשבה לא להפוך את האקסקלוסיביים שלהם לזמינים על ספרקטקוס day1,התשובה השמועתית שלהם לגיימפאס,MS סגרו לו את הפינה.
נערך לאחרונה על ידי Uncle Pey'j ב 18 ינואר 2022, 17:26, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2022, 17:25

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 ינואר 2022, 17:31

Laskin כתב:טוב, חלק מהIP הישנים שנדב הביא ברשימה לא חזקים במיוחד אבל פאקינג COD לבדו זה כבר פסיכי
אני מעריך שהם עדיין יביאו את ה-Warzone או מה שיחליף אותו לכל הפלטפורמות האפשריות בערך, אבל את הCOD השנתי שלהם הם יביאו בבלעדיות, החל מ-2023, וזו אכן מכה קשה מאוד שיכולה להכניס את סוני לבעיות החל מהאמצע הדור הזה.
אני גם לא יודע מה סוני יכולה לעשות, לרכוש את EA? לא יקרה. את T2/2K? קשה לי להאמין. רק סקוור אולי, וזה עדיין לא מספיק.
סוני צריכה לשלוף עכשיו חתיכת שפן… ואני לא בטוח שקיים שפן כזה ביקום שלנו. יוביסופט אופציה כמובן אבל לדעתי החברה במצב לא להיט ואותי באופן אישי זה ממש לא ירגש, כל הדור הזה לא סבלתי אותם.
זה גם ממש פוגע באפשרות שלהם אי פעם להתחרות בתחום המנויים.
איזה מזל יש למיקרוסופט שהחברה הזו הייתה בדרך למטה עם בעיות ניהול כל כך קשות ש״דחקו״ בהם למכור, אחרת תג המחיר בטח היה כפול מזה ובכלל לא על הפרק.

Death - הרבה יותר מעניין ממנו זה Nobody saves the world שמקבל עכשיו ציונים מעלים ממש.

תודה, ראיתי עכשיו, נראה מעולה ועוד מהיוצרים של גוואקמילי שממש אהבתי, אני אשחק היום :).

מאחר וספרטקוס הפסיד במרד העבדים ונצלב, לסוני יש לגיטימציה מלאה לא להשוות את התנאים לGamepass.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 18 ינואר 2022, 18:03

קצת מצחיק, סוני שווה רק 140 מיליארד דולר בערך. כלומר עוד 70 מיליארד ומיקרוסופט היתה פשוט קונה את סוני וזהו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 ינואר 2022, 18:31

אני... אני בהלם. באמת לא ראיתי את זה בא. חשבתי שבת'סדה היתה העסקה הכי גדולה בהיסטוריה של התעשייה ופתאום בא הדבר הזה ומגמד אותה.

אומנם להארדקורס זו לא הרכישה הכי מרגשת (בת'סדה הרבה יותר מהבחינה הזו) אבל מבחינת חשיבות אין לי מילים.

אני חושב בגדול שמייקרוסופט החליטו לקנות את התעשייה וסוני יכולה לחשב את הקץ שלה לאחור אם היא תמשיך ככה ראש בראש לשחק במשחק הזה של קונסולת AAA. אולי אני דרמטי אבל זו התחושה שלי, שמייקרוסופט עושה brute force כדי לשלוט בתעשייה הזו והיא גם תצליח.

מודה שלא ראיתי פצצה כזאת מגיעה ובחיים לא חשבתי שמייקרוסופט תלך עד כדי כך רחוק.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 ינואר 2022, 18:40

DrKeo כתב:

אם סוני היתה קונה את כל האולפנים האלה אז לשחקני הקור זו היתה רכישה פי כמה וכמה יותר מרגשת, אם הם היו יכולים להרשות לעצמם רכישה של אפילו חצי מהרשימה הזו אז זה כבר היה מביא לי יותר תקווה לגביהם אבל זה גם לא יקרה וגם מבחינת חשיבות אני לא בטוח שזה ישתווה ל COD אחד של אקטי.

רק המחשבה שיצא קוד שנתי שלא יגיע לפס5 זה משהו לא נתפס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2022, 19:07

אם הייתי צריך לנחש, Warzone ישאר על הפס5 וימשיך להתפתח שם ככותר חיי בזמן שהמשחקים השנתיים של COD יהיו בלעדיים למיקרוסופט. אבל באמת קשה לנחש מה יהיה עם אקטיוויז׳ן כי מדובר בחברה שמסתמכת על מאסות של קז׳ואלים וכמה שיותר מיינסטרים, בניגוד לנניח מפתחת הארדקורית יותר שהיא נטו סיבה לקנות מכשיר שהוא חלק מהאקוסיסטם של מיקרוסופט.

זאת קניה כמעט הזויה, אבל אני בטוח שמיקרוסופט עשו את החישובים שלהם מאחורי הקלעים. כלומר מיקרוסופט יכלה לקנות את כל התעשיה מינוס EA ואקטיוויז׳ן באותו סכום, ליטרלי לשלוט ב-90% משוק הקור. אז אם מיקרוסופט הוציאו את הסכום הזה על אקטיוויז׳ן בלבד, אני משער שהייתה סיבה, אבל היא נשמעת מסובכת מדי להבנה. כלומר אלה אם זה בשביל tax writeoffs, אבל מי לעזאזל צריך להוציא כמעט 100 מליארד בשביל לאזן את פנקס הצ׳קים שלו? פאק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2022, 19:35

אגב, זה אומר שמבחינת אולפנים מעניינים מיקרוסופט עכשיו קבלה את אלה:
- Infinity Ward
- Sledgehammer
- Radical Entertainment
- Raven Software
- Treyarch
- Toys for Bob
- כל האולפנים של בליזארד

חרא של חבילה אם חושבים על תג המחיר, אבל אם נתעלם ממנו, מיקרוסופט עבתה את הצד א׳ שלה בצורה יפה. למרות שאין שם שום חברה שהיא באמת מדהימה, אולי בליזארד עוד מסוגלת להוציא משהו ואני בטוח שהשלישיה המובילה של COD (סלדג׳המר, אינפיניטי וורד וטרייארק) מסוגלות להפיק משחקי AAA מעניינים אם רק יורידו אותם מ-COD. אבל מן הסתם כשחושבים על פאקינג 70 מליארד דולר, זה די מטורף.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 18 ינואר 2022, 19:39

האמת שהשווי של אקטיבליז נחתך ב-40% בשנה האחרונה, אז מבחינה מסוימת אפשר להסתכל על זה כקנייה בהנחה... זה לא מחיר מטורף, זה פחות ממחיר השוק של לפני שנה. מצד שני, הם גם שילמו 45% פרימיום על מחיר הסגירה האחרון (אבל זה לרוב המצב ברכישות).

דווקא אין הגיון בלהשאיר את וורזון על ה-PS ולהפוך את המשחקים השנתיים לבלעדיים, כי המשחקים השנתיים נמצאים בירידה חדה כבר שנים ו-warzone, בינתיים לפחות, בעלייה מטורפת. יותר הגיוני לדעתי שיבטלו את השנתיים או יהפכו אותם למשחקים דו/תלת שנתיים, ויתמקדו בעיקר בוורזון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2022, 19:49

DrKeo כתב:אגב, זה אומר שמבחינת אולפנים מעניינים מיקרוסופט עכשיו קבלה את אלה:
- Infinity Ward
- Sledgehammer
- Radical Entertainment
- Raven Software
- Treyarch
- Toys for Bob
- כל האולפנים של בליזארד

חרא של חבילה אם חושבים על תג המחיר, אבל אם נתעלם ממנו, מיקרוסופט עבתה את הצד א׳ שלה בצורה יפה. למרות שאין שם שום חברה שהיא באמת מדהימה, אולי בליזארד עוד מסוגלת להוציא משהו ואני בטוח שהשלישיה המובילה של COD (סלדג׳המר, אינפיניטי וורד וטרייארק) מסוגלות להפיק משחקי AAA מעניינים אם רק יורידו אותם מ-COD. אבל מן הסתם כשחושבים על פאקינג 70 מליארד דולר, זה די מטורף.

הבעייה עם הרשימה הזו, זה שמדובר בחברות שדי הלכו והוציאו משחקים פחות ופחות טובים עם הזמן, והמון המון מוחות גדולים ברחו משם בשנים האחרונות, עם דגש על בליזארד, אבל לא רק.
עדיין, מדובר במפלצת ובטח יש כמה כשרונות שיכולים להוביל את החברות האלה קדימה, ואולי באמת תחת מיקרוסופט זה יקרה... אבל זה לא נראה מאוד מאוד מבטיח.

סוני צריכה לקוות מאוד שבאמת הכותרים האלה פחות משמעותיים ממה שאנשים חושבים, ושאיכשהו הם יצליחו להביא את ה"פורטנייט" הבא, תחת עסקה כזו או אחרת, או שהם בעצמם יצליחו לפתח משהו כזה.
הבעייה הכי גדולה של סוני כרגע זה משחקי FPS. זו הייתה בעייה עוד לפני שמיקרוסופט רכשו את בת'סדה, ועכשיו זו בעייה גדולה יותר, ובעתיד - עוד יותר, בעיקר כי אם התחום כן ילך במהרה או פחות במהרה לכיוון מטאוורס VR וכל זה - אז אמנם יש להם כבריתרון על מיקרוסופט מבחינת חומרה וספרייה קיימת, אבל ביום אחד פתאום מיקרוסופט יכולה להביא איזה כלי שממיר את כל משחקי COD ושות' לVR ולסוני אין את כל המשחקים האלה, הכל אצלם מבט שלישי, ומבט שלישי כל כך הרבה פחות מעניין בVR.

כל ענייני הרכישות הבלתי סבירות כמו EA וT2 באמת מתחילים להראות לי סבירות מעט יותר, סוני חייבים משהו ענק. וואלה, בעוד עשור אם יהיה איחוד של סוני עם נינטנדו זה גם משהו שאני לא פוסל כבר, מיקרוסופט פשוט עצומים והם בפעם הראשונה מאז שהשיקו את הXBOX הראשון באמת נכנסים בכל הכח, וזה משנה את חוקי המשחק.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 ינואר 2022, 20:30

Death_119 כתב:
glass man כתב:לא חושב שמישהו יכל לראות את זה בא, גם כשהשמועות אמרו שזה יהיה בגדר "רעידת אדמה" שתגרום למייקרוסופט להרגיש כמו מונופול.

אין פה החלפת מהלומות, זה קרב בנכוחות שחקן אחד. אלא אם כן סוני תקנה החודש את EA/Ubisoft וSquare Enix. פלייסטישן בלי COD זה אשכרה פיגוע אסטרטגי.

אני מסכים עם כל מה שאמרת דודי, כולל האי שקילות של הקרב הזה, אבל עדיין חושב שסוני לא תשב בשקט. מסכים גם שאין הרבה שהיא יכולה לעשות לעומת רכישה כמו אקטי..

אבל בתכלס? קפקום יכולה להיות רכישה מצוינת של סוני שאמנם לא תזעזע את השוק כמו הרכישה של אקטי, אבל בשביל הארדוקר זו תהיה רכישה שוברת שווין, דמיין לעצמך
אם MH שכבר הפך למטורף במערב, רזי, SF, DMC כל אלה יהפכו לבלעדיים של סוני, וDay one על הספרקטקוס שלה.. זה עדיין לא ישתווה לאקטי אבל זה יהיה וואו.

סקוור דווקא לדעתי, היא לא רכישה טובה במיוחד. דרגון קווסט בלעדיי לסוני אמנם יהיה מכה אנושה לנינטנדו ויגנוב לה לקוחות והצד של איידוס, יתן בעצם לסוני להפוך את עצמה סופית למונופול משחקי מארוול, זה קצת ישאיר את בעלי הבוקס עם הלשון בחוץ אבל לדעתי האימפקט של רכישה של קפקום יהיה היסטרי/היסטורי.

ימים מרגשים מה נגיד, בסוף אחרי כל ההלם אנחנו נרוויח מכל התחרות הגועשת הזו.

bling כתב:אני... אני בהלם. באמת לא ראיתי את זה בא. חשבתי שבת'סדה היתה העסקה הכי גדולה בהיסטוריה של התעשייה ופתאום בא הדבר הזה ומגמד אותה.

אומנם להארדקורס זו לא הרכישה הכי מרגשת (בת'סדה הרבה יותר מהבחינה הזו) אבל מבחינת חשיבות אין לי מילים.

אני חושב בגדול שמייקרוסופט החליטו לקנות את התעשייה וסוני יכולה לחשב את הקץ שלה לאחור אם היא תמשיך ככה ראש בראש לשחק במשחק הזה של קונסולת AAA. אולי אני דרמטי אבל זו התחושה שלי, שמייקרוסופט עושה brute force כדי לשלוט בתעשייה הזו והיא גם תצליח.

מודה שלא ראיתי פצצה כזאת מגיעה ובחיים לא חשבתי שמייקרוסופט תלך עד כדי כך רחוק.

חופשי, אני חייתי בסרט שהקרב הולך להיות מי מהן יקנה את רמדי או CD Projekt איזו תמימות. גם אם COD ימשיך לצאת לסוני כרגיל עד אחרית הימים, עדיין מייקרוסופט השיגה
פה את כרטיס הכניסה שלהם ללב הקאזואל, לקבל את הCOD החדש DAY ONE כחלק בלתי נפרד מהגיימפאס? זה מה שהם היו צריכים בשביל שהקאזואל שבקזואלים לא יוכל להתנגד לשלם לגיימפאס.. עכשיו כולם יראו את האפיל של הגיימפאס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2022, 20:41

לאיידוס אין יותר קשר למארוול, גם אם ירכשו את סקוור מחר - עד שסוני יסגרו משהו גם לא יישאר מזה מכירות או זכויות.
לסקוור יש IP סופר חזקים, בטח שזו רכישה מהטובות שהם יכולים לעשות.

אבל וואלה, הלוואי וסוני פשוט ימצאו כמה עשרות כשרונות-על ויפתחו להם סטודיואים חדשים עם תנאים הכי טובים בתעשייה, שימשכו ככה את המוחות שלהם ויעשו עוד 10 נוטי דוגס וסנטה מוניקות, במקום לרכוש זכויות וחברות קיימות, זה אמנם הימור גדול יותר ולא מביא איתו IP מוכר, אבל זה גם הימור זול בהרבה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 ינואר 2022, 20:42

לטעמי המטרה של הרכישה הזאת היא למנוע כניסה אמיתית מצד אמאזון וגוגל (שכבר הראו נכוחות ועניין בשוק המדובר). סוני היא לא יריב, היא לא משחקת בכלל על אותו מגרש כמו מיקרוסופט ולכן היא לא איום מבחינתה, השתיים האחרות לטעמי הן הפחד האמיתי של מיקרוסופט ולמה היא מנסה לגרום לכניסה שלהם להיות יקרה עד כדי לא כדאית. אין לגוגל או אמאזון 30 שנה לבנות תשתית שתאפשר להן לצמוח כמו מיקרוסופט בתחום ולבנות מוניטין, אז הם יהיו חייבים קיצור דרך באמצעות רכישות משמעותיות.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2022, 20:51

זה נכון.
מעניין מה אפל יעשו… באמת הכי מתאים להם יוביסופט :)

אגב, יש גם את טנסנט שמנסה ליצור מפלצת, ואם יש משהו אחד חיובי לכל הדעות בכל הסיפור הזה - זה שלפחות בליזארד לעולם לא יהיו בבעלות סין :)
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 18 ינואר 2022, 20:51, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2022, 20:51

סוני לא ממש מסוגלת לקנות חברה כמו EA או T2, אבל זה כנראה ידחוף אותם ללכת על רכישות זולות יותר כמו קאפקום או סקוואר למשל. אני לא אתפלא אם סוני תכנס לטירוף רכישות של חברות קטנות יותר כמו פלטיניום, רמדי או קוג׳ימה כקאונטר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים