נושא ה-Xbox הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ה-Xbox הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 19 ינואר 2022, 14:15

Laskin כתב:מעניין שתמיד דווקא כשההימורים שלך נכונים - זה על דברים שאין לך שום הוכחה שנקטת בעמדה הזו
אני בשיחות אישיות בתאי ההלבשה של הליגה הסודית לה אני שייך, גם הייתי מדבר עם החבר'ה על כך שבטוח מיקרוסופט תרכוש את אקטי-בליזארד, עוד לפני שאקטי ובליזארד בכלל היו חברה אחת! ;)

הרגת :lol:

אבל מה לעשות הייתי צריך להצטרף לווקסלים ישר עם הפתיחה לא בהכל יש מזל, תחשוב הכל היה מגובה פה בארכיון.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 ינואר 2022, 15:28

תאכלס זאת רכישה בהנחה מטורפת אלא אם כן פספסתי משהו. ממש חצי מחיר בכיף אם לא קצת יותר... כאילו אמנם לא נכון להסתכל על המחיר לפני חצי שנה אבל בכל זאת.. לדעתי ההדיוטית נראה שבעיות workplace נשים שלהם לא באמת שווה את הירידה שהמניה חוותה בחצי שנה האחרונה. בסוף זה המפיצה נראה לי הגדולה ביותר לא? בכל זאת רשת אחושילינג שיודעת לפמפם משחקים שחתך עצום באוכלוסיה אוהב. אחלה דיל לגיימפאס ולעתיד הסטרימינג שלהם
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 16:28

אני לא יודע אם זאת הנחה מטורפת, מיקרוסופט קונים אותם במחיר של 95$ למניה בזמן שהמניה שלהם כבר חצי שנה לא נמצאת ברמה שקרובה לשם. שלא נדבר על זה שלפני 2021 הם מעולם לא היו אפילו ב-90$. מיקרוסופט פשוט נתנה להם הצעה שקשה לסרב לה, לשלם על החברה בשווי שהוא כמעט שווי השיא שלה בתקופה שהמניה שלהם צונחת. אני משער שמיקרוסופט רצו להשיג את התחרות לפני שהמחיר שלהם היה יורד מספיק עד לרמה שגם חברות עם כוח קניה יותר חלש משל מיקרוסופט היו יכולות להצטרף לחגיגה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 ינואר 2022, 16:51

מה שראיתי מסתכלות זריזה היה mktcap של איזה 90. לא יודע מה זה יוצא אצלם מחיר למניה אבל למיטב זכרוני לרוב רוכשים חברה בכיף 20-40 אחוז מעל הmktcap. למיטב זכרוני זה גם מתורגם ישיר למחיר מניה אבל שוב אולי אני מפספס משהו.

ושוב לא יודע כמה הצניחה הזאת קשורה לטיב הcore של העסק הזה. אבל זה סתם דעה שלי מן הסתם... בסוף השוק קבע שהוא שווה ירידה של כמה שירד.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2022, 17:01

המנייה לא ירדה רק בגלל בעיות הסקסיזם וכד׳, זה חלק מה אבל ביחד עם העובדה שמלבד דיאבלו 4 אין שום דבר שידוע לנו שמאוד רציני בקרוב (או רחוק במקרה של בליזארד כי הם מכריזים על משחק ורק אחרי 5 שנים הוא באמת יוצא), והירידה המאסיבית בפופולריות של WoW והארת׳סטון ואפילו COD - הם עשו רושם של מפיצה שלגמרי נמצאת בדרך למטה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 ינואר 2022, 17:27

DrKeo כתב:אני לא יודע אם זאת הנחה מטורפת, מיקרוסופט קונים אותם במחיר של 95$ למניה בזמן שהמניה שלהם כבר חצי שנה לא נמצאת ברמה שקרובה לשם. שלא נדבר על זה שלפני 2021 הם מעולם לא היו אפילו ב-90$. מיקרוסופט פשוט נתנה להם הצעה שקשה לסרב לה, לשלם על החברה בשווי שהוא כמעט שווי השיא שלה בתקופה שהמניה שלהם צונחת. אני משער שמיקרוסופט רצו להשיג את התחרות לפני שהמחיר שלהם היה יורד מספיק עד לרמה שגם חברות עם כוח קניה יותר חלש משל מיקרוסופט היו יכולות להצטרף לחגיגה.

בדרך כלל צריך לתת ערך לבעלי המניות, לא קונים חברות בסדר גודל כזה ושעדיין רלוונטיות על פי הערך הנוכחי שלהם, תמיד משלמים יותר. אין פה משהו מיוחד.

מה שכן, מיקרוסופט הוציאה הרבה כסף אתמול על הנייר מה שמלמד על ירידת ערך של החברה ועדיין הבורסה מגיבה מאוד בחיוב (לכולם היו נפילות אתמול) היום היא כבר עולה נכון לעכשיו ב-2.5%. סוני דרך אגב, ממשיכה ליפול גם היום.

אקטיוויז'ן גם מטפסת ומתקנת לערך הנוכחי כצפוי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2022, 17:32

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:אני לא יודע אם זאת הנחה מטורפת, מיקרוסופט קונים אותם במחיר של 95$ למניה בזמן שהמניה שלהם כבר חצי שנה לא נמצאת ברמה שקרובה לשם. שלא נדבר על זה שלפני 2021 הם מעולם לא היו אפילו ב-90$. מיקרוסופט פשוט נתנה להם הצעה שקשה לסרב לה, לשלם על החברה בשווי שהוא כמעט שווי השיא שלה בתקופה שהמניה שלהם צונחת. אני משער שמיקרוסופט רצו להשיג את התחרות לפני שהמחיר שלהם היה יורד מספיק עד לרמה שגם חברות עם כוח קניה יותר חלש משל מיקרוסופט היו יכולות להצטרף לחגיגה.

בדרך כלל צריך לתת ערך לבעלי המניות, לא קונים חברות בסדר גודל כזה ושעדיין רלוונטיות על פי הערך הנוכחי שלהם, תמיד משלמים יותר. אין פה משהו מיוחד.

מה שכן, מיקרוסופט הוציאה הרבה כסף אתמול על הנייר מה שמלמד על ירידת ערך של החברה ועדיין הבורסה מגיבה מאוד בחיוב (לכולם היו נפילות אתמול) היום היא כבר עולה נכון לעכשיו ב-2.5%. סוני דרך אגב, ממשיכה ליפול גם היום.

אקטיוויז'ן גם מטפסת ומתקנת לערך הנוכחי כצפוי.

ברור שצריך לתת ערך לבעלי המניות ולקנות במחיר גבוה יותר, פשוט המניה של אקטיוויז׳ן כל כך ירדה בחצי שנה האחרונה שאי אפשר להגיד שמיקרוסופט לא נתנה להם הצעה מאוד אדיבה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2022, 10:00

חלמתי בלילה שמכריזים על משחק חדש, רואים את מאסטר צ'יף נלחם ביצורים שנראים כמו חרקים, ואז מגיעה חללית זהב נוצצת, ויוצאים משם PROTOSS, ואז חושפים שזה STARCRAFT 3, כנראה משולב עם היילו וורס.

אני ממש אשמח אם זה יקרה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 13:00

Laskin כתב:חלמתי בלילה שמכריזים על משחק חדש, רואים את מאסטר צ'יף נלחם ביצורים שנראים כמו חרקים, ואז מגיעה חללית זהב נוצצת, ויוצאים משם PROTOSS, ואז חושפים שזה STARCRAFT 3, כנראה משולב עם היילו וורס.

אני ממש אשמח אם זה יקרה :)

לאאאא, לא לזהם את סטארקאפט ככה. מזעזע לאסקין.

סטארקראפט 3 עם תקציב ענקי לסינגל פלייר, אני לא אבכה אם זה יקרה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2022, 13:34

קודם כל אני משוכנע שהם יעשו את SC: GHOST!
תכל'ס זה יהיה מדהים, שיתנו לצוות של PD בתור הפרוייקט הבא :P
ואני כן אשמח אם ישלבו את העולמות... תחשוב על הטריילר: הצ'יף נקלע לאיזה WORMHOLE, נלחם בSWARM והוא פוגש את ג'ים ריינור והרוח של זראטול, איזה טריילר יפוצץ לאנשים את המח יותר? חחח סתם, אבל זה באמת משהו שחלמתי עליו (בלי ריינור וזראטול ספציפית)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 13:40

Laskin כתב:קודם כל אני משוכנע שהם יעשו את SC: GHOST!
ואני כן אשמח אם ישלבו את העולמות... תחשוב על הטריילר: הצ'יף נקלע לאיזה WORMHOLE, נלחם בSWARM והוא פוגש את ג'ים ריינור והרוח של זראטול, איזה טריילר יפוצץ לאנשים את המח יותר? חחח סתם, אבל זה באמת משהו שחלמתי עליו (בלי ריינור וזראטול ספציפית)

זה הדבר הכי בזוי ששמעתי בחיים שלי, אנשים הוצאו להורג באיראן על פחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 13:43

אגב, הרכישה שמה את אקסבוקס על בערך 22 מליארד הכנסות בשנה, פלייסטיישן על בערך 24 מליארד בשנה. לפני הרכישה מיקורוספט הייתה על 13+ מליארד בשנה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 ינואר 2022, 20:39

DrKeo כתב:
Laskin כתב:קודם כל אני משוכנע שהם יעשו את SC: GHOST!

זה הדבר הכי בזוי ששמעתי בחיים שלי, אנשים הוצאו להורג באיראן על פחות.

זה לא רף גבוה לעבור. היית צריך לתת את יפן נניח כדוגמה... (גם יתאים למשחקים)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2022, 21:14

bozeman כתב:זה לא רף גבוה לעבור. היית צריך לתת את יפן נניח כדוגמה... (גם יתאים למשחקים)

אין ספק שלאסקין צריך לעשות חרקירי על מה שהוא אמר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 20 ינואר 2022, 23:32

במובייל וצריך לחזור להיילו אז בלי טאג

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 ינואר 2022, 23:56

לול, אני מתערב שהם עדיין לא ישימו את COD על היום הראשון (או בכלל ) על הספרטקוס ולאט לאט הם בונים את הגיימפאס כשירות המשתלם יותר הם בעצם מנעו מסוני את האפשרות לחזר אחרי אקטי שתשים אותם על הספרטקוס.
במורטאל קומבאט היו אומרים על זה.
flawless victory

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 ינואר 2022, 17:44

glass man כתב:לול, אני מתערב שהם עדיין לא ישימו את COD על היום הראשון (או בכלל ) על הספרטקוס ולאט לאט הם בונים את הגיימפאס כשירות המשתלם יותר הם בעצם מנעו מסוני את האפשרות לחזר אחרי אקטי שתשים אותם על הספרטקוס.
במורטאל קומבאט היו אומרים על זה.
flawless victory

ברור ששום משחק של מיקרוסופט לא יגיע לשירות בתשלום של סוני, זה ראש בראש אמיתי מול האסטרטגיה הנוכחית, אלא אם כן אתה מצפה לראות את Last of us 3 באקסבוקס בGame pass. גם לא יהיה שום הסכם עתידי לאחר כיבוד ההסכמים הנוכחיים אולי מלבד COD פיזית בפלייסטישן. בוא נגיד שאחרי דיאבלו 4 שום משחק חדש מבליזארד לדוגמא (אם איי פעם יהיה דבר כזה) או כל מותג חדש מאקטוויז'ן לא יגיע לפלייסטישן בחיים, גם פיזית.

COD הוא באמת יוצא דופן וימשיך להגיע. מצד שני הם ידאגו לתקוע אצבע בעין, כמו עם דום שקיבל שדרוגים רק לאקסבוקס. מיקרוסופט מכבדים הסכמים, למען האמת זה מצחיק, לא מעט מהמשחקים הכי טובים השנה על הפלייסטישן 4 (סייכונאוטס 2) ו-5 (Deathloop) הגיעו השנה בשל הסכמים קודמים.

זה לא נתפס, למיקרוסופט יש בערך 30+ אולפני פיתוח שחלקים ענקיים שמסוגלים להביא כמה פרויקטים במקביל, יהיה פה קנביליזציה מטורפת פלטפורמות של מיקרוסופט (רק תראו כמה כותרים כבר יצאו שנה שעברה), מצד שני זה גם יתן המון זמן לכל מפתחת ללטש כל כותר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 ינואר 2022, 16:33

שמעתי ניתוח דיי מעניין מצד Giant bomb למהלך עם אקטיוויז'ן ומה זה אומר מבחינת סוני:
* סיכוי מאוד גדול שהמיזוג יאושר מבחינה רגולטורית, מיקרוסופט דאגה מעוד מועד למנוע ריכוזיות במוצרים שלה, דוגמא טובה - כלל המשחקים שלה זמינים בסטים, פלטפורמה מתחרה במיקרוסופט.
* מיקרוסופט תטען שהיא קודם כל יצרנית חומרה ורק אחר כך תוכנה בעולם המשחקים, לכן מדובר בסינרגיה.
* יש תחרות מאוד גדולה בשוק מצד המפיצות השונות וגם מפתחות עצמאיות.

מה זה אומר מבחינת סוני:
* סיכוי גדול שכותרים עתידיים של COD לא יגיעו לפלטפורמות של סוני ובכלל כל מוצר עתידי מהסטודיואים של מיקרוסופט (כמו שנעשה עם בת'זדה).
* כותרים חינמיים כמו COD: Warzone ימשיכו להגיע.
* מיקרוסופט בסך הכל רוצה את Gamepass על הפלייסטישן, כדי למנוע קניבליזציה היא תציע מוצר שיאפשר גישה לכל הFirst party של מיקרוסופט ללא גישה ל3rd party שיתחרו באופן ישיר עם החנות של סוני. COD ישמש כקטליזטור לזה.
* מיקרוסופט שוקלת הכל, כאשר התבצעה המכירה של בת'זדה ההנחה היתה להפסד של 500 מיליון דולר במניעת יציאת כותרי החברה לפלייסטישן בעתיד הנראה לעין, המהלך נתפס כהכרחי במטרה לבסס את Gamepass ולהעלות את ההכנסות בעתיד הרחוק יותר.
* לא יודע כמובן מה תהיה הגישה עם אקטוויז'ן ובליזארד עדיין, אבל כנראה שהמשחקים העתידיים לא יגיעו מסיבות דומות.

השלכות מבחינת מיקרוסופט:
* לא ברור איך תתבצע קונסלידציה של Battlenet, וXbox users. אין שום רצון לאחד קהילות או לפגוע בשחקנים, אבל לא מן הנמנע שתהיה איזה שהיא קונסלידציה בעתיד.
* סיכוי טוב שמיקרוסופט תרתום את Blizzard לתקן את חווית המשתמש המזעזעת בפלטפורמה שלה בווינדוס (המצב באקסבוקס לא רע כמובן).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 ינואר 2022, 17:42

זה מבוסס על משהו? הרשת מלאה בניחושים כרגע.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 ינואר 2022, 21:25

הלוואי שתהיה קונסולידציה עם באטלנט,אני דוגל בכמה שפחות לאנצ'רים מטעמי נוחות ואני עדיין מחכה שמיקרוסופט יורידו את השאלטר על הלאנצ'ר ההוא של בת'סדה,

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 ינואר 2022, 08:38

BiA כתב:זה מבוסס על משהו? הרשת מלאה בניחושים כרגע.

מבוסס על קשקשת של אנשים שאוהבים לקשקש (אמיתי), הדבר היחיד האמיתי זה הניתוח שמיקרוסופט עשתה לגבי בת'זדה, אין להם שום בעייה לשחרר הכל לפלייסטישן אם זה משתלם כלכלית בטווח הארוך, התשובה בבת'זדה היתה שלילית.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 ינואר 2022, 09:18

אני לא רואה הגיון כלכלי לטווח ארוך
שבאטלנט והשרותים של ms לא יתאחדו

וזה מסיבה מאוד פשוטה ,שאומרים " שרתים " ,שוכחים הרבה פעמים
את כל המיסביב ,את אנשי התמיכה הטכנית ואבטחה ותחזוקה ומנהלה
וכו וכו

יש אומנם הוצאות קבועות ,דוגמת חשמל ,רוחב פס ,המשרדים שהשרתים יושבים בהם פיזית וכו וכו

אבל יש הוצאות על כח אדם שאפשר ליעל מאוד עם השרות אופך למאוחד
אז כן בסדר גודל כזה ,זה יקח זמן וכסף ,ואולי בהתחלה יהיו כמה באגים
אבל בסוף התהליך יש שרות מאוחד ,והרבה יותר קל וזול לתפעל אותו ככה
עובד שהכשרתה במקום מסוים ,נגיד החליט לעבור אזור מיחיה
עם יש לך שרתים באזור אחר ותקן פנוי ,הוא כבר יהיה מוכן לעבודה

לאומת זאת עם תעביר עובד נגיד מגיים פאס לבאטלנט
זה יצריך תקופת הכשרה מסוימת ,תלוי בתפקיד
זה יכול להיות ימים בודדים לתפקיד פשוט ,אבל גם חודשים ארוכים לתפקיד מורכב ,למה להם להשאיר את זה ככה ?

הניחוש שלי אחרי הרכישה ms יתחילו בתהליך המעבר
של באטלנט לשרותים שלהם מאחורי הקלעים

זה יקח שנה ,שנתים אולי שלוש ,אבל באטלנט כניראה יתפוגג

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 ינואר 2022, 11:24

kririn כתב:אני לא רואה הגיון כלכלי לטווח ארוך
אני לא רואה הגיון כלכלי לטווח ארוך
שבאטלנט והשרותים של ms לא יתאחדו

וזה מסיבה מאוד פשוטה ,שאומרים " שרתים " ,שוכחים הרבה פעמים
את כל המיסביב ,את אנשי התמיכה הטכנית ואבטחה ותחזוקה ומנהלה
וכו וכו

יש אומנם הוצאות קבועות ,דוגמת חשמל ,רוחב פס ,המשרדים שהשרתים יושבים בהם פיזית וכו וכו

אבל יש הוצאות על כח אדם שאפשר ליעל מאוד עם השרות אופך למאוחד
אז כן בסדר גודל כזה ,זה יקח זמן וכסף ,ואולי בהתחלה יהיו כמה באגים
אבל בסוף התהליך יש שרות מאוחד ,והרבה יותר קל וזול לתפעל אותו ככה
עובד שהכשרתה במקום מסוים ,נגיד החליט לעבור אזור מיחיה
עם יש לך שרתים באזור אחר ותקן פנוי ,הוא כבר יהיה מוכן לעבודה

לאומת זאת עם תעביר עובד נגיד מגיים פאס לבאטלנט
זה יצריך תקופת הכשרה מסוימת ,תלוי בתפקיד
זה יכול להיות ימים בודדים לתפקיד פשוט ,אבל גם חודשים ארוכים לתפקיד מורכב ,למה להם להשאיר את זה ככה ?

הניחוש שלי אחרי הרכישה ms יתחילו בתהליך המעבר
של באטלנט לשרותים שלהם מאחורי הקלעים

זה יקח שנה ,שנתים אולי שלוש ,אבל באטלנט כניראה יתפוגג

בעיקר מחאת צרכנים, בני אדם הם לא פעם קטנוניים וגיימרים הם הטופ של הז'אנר.

יהיה Layoff בכל מיני פונקציות משותפות, זה ברור, אבל זה לא רלוונטי אלינו הצרכנים, אנחנו לא באמת עוקבים מי מפטר, מתי ולמה.

Battlenet לא יתפוגג לטעמי, הוא מותג חזק שאנשים אוהבים, אם משהו צריך להתפוגג זה האפליקצית Xbox של מיקרוסופוט וכל החוויה בפיסי, הם רחוקים שנות אור ממה שבליזארד בנו. בליזארד גם מאוד טהרנית בסוגיה שלו, ממש לא רצו לאפשר למותגים של אקטוויז'ן להכנס לחנות והם חסמו את זה שנים.

לטעמי השירותים ימשיכו להתקיים במקביל ובנפרד ורק יהיה אפשר להכנס עם איזה יוזר שתרצה לכל שירות.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 ינואר 2022, 18:40

תיראה אני לאחרונה התחלתי ליכנס לתחום של תמיכה טכנית במחשבים ,אומנם בתקופת ניסיון כרגע ,אבל יש לי טיפונת ידע בנושא
לא ברמת איש סיסטם מנוסה ,אבל כן את הבסיס

ולשמור 2 שרותים נפרדים יוסיף להם הרבה עלויות כח אדם
גם מעבר עובדים בין שרות אחד לאחר יצריך הכשרה מסוימת במעבר

זה פשוט ססמאות שונות ,הגדרות שונות ,הרבה פעמים תוכנות שונות

השרותים ללקוח עצמו שונים ,זה פשוט בזבוז

גם עניין המרחק מהשרתים ,שהכל מאוחד השרות יעיל ומהיר יותר

זה שגימרים יתלוננו ? ,אז מה ?
כמה יתלוננו גימרים ששילמו וחשבו שיצפו בדיאבלו 4
והציגו להם משחק סמארטפון ?

כמה מהם באמת הפסיקו לשחק בדיאבלו 3/ wow או כל כותר אחר של בליזארד ?

יתלוננו בהתחלה ,וימשיכו לשחק

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 ינואר 2022, 15:32

כל העניין הזה של "נכבד את כל ההסכמים " גורם באמת לתהות אם היו לאקטי אקסקלוסיבים לפס5 בקנה לפני הרכישה ואם יש כנראה שמייק תכבד את זה. באמת מצב מצחיק כמו שדודי כבר אמר, שמייקרוסופט מוציאה כמה מהמשחקים הטובים של הפס5 :)

על שאר הדברים שדודי הביא: וואו, היום שרואים את הרכישה של אקטי זה באמת ברור שזה כלום בשביל מייקרוסופט לחסום את המשחקים של בטסדה מהפס5 הם באמת, כל כך הולכים All in על האסטרטגיה של הגיימפאס,זה גם ברור שלא באמת יעניין להם תביצה לחסום יום אחד משחק COD אם יבוא להם... פשוט יש הרגשה שלא משנה מה סוני יעשו עם הספרטקוס הוא יראה כמו גיימפאס "עולם שלישי" לעומת מה שמייקרוסופט עושה.

כאילו גם אם הספרטקוס יהיה פנטסטי ויתן דברים כמו סרטים בחינם אנימות, כל מיני פינוקים באפל TV וכו' ואפילו איזה אימולציה של משחקי פס3 למי שלא יכול להזרים זה יראה חלש.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים