Gamescom 2020 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: Gamescom 2020 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוגוסט 2020, 15:37

מעולה נדב.

והסיבה היחידה שזו השקה לא רעה היא שהשקות אחרות בהסטוריה היו מאכזבות עוד יותר, והסיבה שאף אחד פה לא בהייפ אדיר היא שאין באמת משחקים סופר מפוצצים, והגיע הזמן שנתרגל לזה :) אף חברה גדולה לא תעבוד 5 שנים על משחק השקה ממש מתקדם כדי שירכשו אותו יחסית מעט מאוד אנשים במחיר מלא, וכן - כדי לפוצץ אותנו זה בערך הזמן שצריך. אז במקום חוויות עולם פתוח סופר מתקדמות או גרפיקה שעוד לא ראינו אפילו על המחשב - הפעם נקבל כנראה יותר ״טעימות״ שחלקן נראות קצת כמו הרחבות עם נגיעות דור הבא, וזה נראה לי מגניב, בעיקר למי שאין לו מחשב חזק ולא מתכנן לרכוש כזה בעתיד.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 אוגוסט 2020, 16:09

גרילה עובדת על הורייזון 2 מאיזור 2017 והוא מיועד לצאת ב2021 וכנראה לא בתחילתה,אז יש לנו כבר מקרה אחד של לפחות 4 שנות פיתוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2020, 17:23

אולי אם היו אשכרה תאריכי יציאה זה היה מרגיש לי אחרת. העניין הוא שרק ספיידרמן מאושר השקה, אין לי שמץ מתי יוצאים האחרים. אני לא זוכר את סוני מספקת רשימה של 4 משחקים חדשים וכולם אשכרה יוצאים בזמן ובהפרש של כמה שבועות אחד מהשני, נשמע לי מוזר. יש לי הרגשה שהרביעיה הזאת הם יותר השנה הראשונה של הפס5, פחות ״חלון השיגור״, אבל נצטרך לחכות ולראות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 אוגוסט 2020, 19:41

אין לי ספק ששנה רגילה עם אירוע חשיפה בלייב מסודר ו E3 אמיתי היה גורם לדברים להראות קצת יותר טוב למרות שאני מסכים שעד כה גם יש בעיה עם רמת התכנים של מה שנקרא ״הדור הבא״ שהוצגו, אבל הפרזנטציות הנוראיות רק העצימו את הבעיה עוד יותר.

שום אירוע דיגיטלי לא יכול להשתוות לאירוע חשיפה בלייב אמיתי או ל E3 עם מסיבות עיתונאים בלייב שקורות באופן יחסית מרוכז. זה אוטומטית מעלה את ההייפ פי כמה.

בקשר לראצ׳ט, לא יודע מה יש לאנשים פה נגד הסדרה, היא באמת מהנה מאוד וכרגע זו באמת פרזנטציית הדור הבא הכי טובה שיש לנו.

ברור שאני לא אקנה פס5 רק בשביל לשחק בו אבל אי אפשר להיות בראש של אם זה לא משחק של 95 אז ההשקה לא שווה כלום, זה אחלה של משחק לליינאפ ובטח נראה פי כמה יותר טוב מרייז/קילזון/אינפמס המקבילים של הדור הנוכחי בזמנו (מבחינת משחק, לא בקטע וואו טכני בהכרח)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2020, 21:11

השקה כמעט תמיד חרא, דוגרי אם זאת לא נינטנדו אין לי אפילו ציפיות, הם היחידים שמצליחים לעשות השקות. אבל השילוב של אירועים משעממים, משחקים בסדר וחוסר חשיפה של הייפ עתידי עשו את שלהם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוגוסט 2020, 21:24

חוסר חשיפה ואירועי אנטי-הייפ מובהקים זה נכון לגמרי. אני לא מתווכח עם העובדה שאכן יש פחות הייפ לדור הבא ממה שהיינו מצפים בזמן הזה של שנת השקה. אבל אירוע חשיפה אמיתי זה דבר שעדיין לא קרה, לא דהר שהיה מאכזב. כלומר בכל מקרה הם יהיו חייבים מתישהו להציג את המכשיר כמו שצריך, לתת תאריך, מחיר, להתייחס למערכת ההפעלה, לBC, וכמובן להראות באמת את המשחקים. כל זה עוד יקרה, זה רק נדחה, לא בוטל או היה ואכזב. נשפוט את המצב לאחר מכן.

אבל כן, האירועים נדחו ומה שהיה בינתיים כמנות ראשונות היה ממש לא טוב. אין לי וויכוח בקשר לכך, ואכן ההייפ עצמו נמצא נכון לתחילת ספטמבר בתחתית לעומת הצפיות.
עם זאת, בקשר להשקה עצמה של סוני... אני פשוט לא מסכים. באמת, תנו לי השקה אחת יותר טובה של סוני או מייקרוסופט ממה שצפוי לps5.
יש שלושה בלעדיים בחלון ההשקה, עוד בלעדי AAA עצום איפשהו בשנת ההשקה, מבחר עצום של משחקי קרוס-ג'ן, שזה אולי לא מוכר קונסולות אבל בטח נחמד. באמת שזו אחלה השקה בעיניי.
אז זו לא השקה כמו שנינטנדו יודעים לעשות, וברור שבתאוריה אפשר לדמיין משהו יותר טוב, אבל האם זה ריאלי? לא יודע.
זו השקת דור חדש, ואם נשווה את זה להשקות דור חדש, זו מסתמנת כאחלה השקה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 29 אוגוסט 2020, 21:56

כל דור הולך ופוחת מאז הדור השישי (פס2). שנת השיא של תעשיית המשחקים היתה 2000 לדעתי, משם והלאה יש הידרדרות עקבית מדור לדור. כל דור פחות מעניין מהקודם, עם הפקות יקרות יותר, זמן פיתוח ארוך יותר, מגוון משחקי AAA מצומצם יותר ועם פחות ופחות חדשנות (אם כי הרמה הכללית עולה). זאת מגמה של עשרות שנים, כך שאין פה שום הפתעה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוגוסט 2020, 22:23

תשנה את השנים ואתה יכול להגיד את אותו הדבר בדיוק על תעשיית הקולנוע או על תעשיית המוזיקה, ואגב אני לא בטוח שזה באמת נכון לגבי כל אחת מהשלוש אבל זה כבר דיון עמוק וארוך הרבה יותר.
בכל מקרה התעשייה היחידה שנמצאת כעת בתור הזהב שלה מבין ה'זאנר' הבידורי היא תעשיית סדרות האיכות בטלוויזיה, מה שאומר שאפשר להניח שגג תוך עשור תוכל להגיד את זה גם על התעשייה הזו.
ככה זה.
בכל מקרה, יש סיבות הרבה יותר פשוטות וברורות ללמה הדור הזה כרגע חסר הייפ, כמו שאמרנו. לדוגמה - העובדה הפשוטה שהוא עדיין לא נחשף במלואו. או העובדה שהאירועים שכן התקיימו בינתיים היו בעייתים בלשון המעטה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2020, 22:32

Stick כתב:חוסר חשיפה ואירועי אנטי-הייפ מובהקים זה נכון לגמרי. אני לא מתווכח עם העובדה שאכן יש פחות הייפ לדור הבא ממה שהיינו מצפים בזמן הזה של שנת השקה. אבל אירוע חשיפה אמיתי זה דבר שעדיין לא קרה, לא דהר שהיה מאכזב. כלומר בכל מקרה הם יהיו חייבים מתישהו להציג את המכשיר כמו שצריך, לתת תאריך, מחיר, להתייחס למערכת ההפעלה, לBC, וכמובן להראות באמת את המשחקים. כל זה עוד יקרה, זה רק נדחה, לא בוטל או היה ואכזב. נשפוט את המצב לאחר מכן.

אבל כן, האירועים נדחו ומה שהיה בינתיים כמנות ראשונות היה ממש לא טוב. אין לי וויכוח בקשר לכך, ואכן ההייפ עצמו נמצא נכון לתחילת ספטמבר בתחתית לעומת הצפיות.
עם זאת, בקשר להשקה עצמה של סוני... אני פשוט לא מסכים. באמת, תנו לי השקה אחת יותר טובה של סוני או מייקרוסופט ממה שצפוי לps5.
יש שלושה בלעדיים בחלון ההשקה, עוד בלעדי AAA עצום איפשהו בשנת ההשקה, מבחר עצום של משחקי קרוס-ג'ן, שזה אולי לא מוכר קונסולות אבל בטח נחמד. באמת שזו אחלה השקה בעיניי.
אז זו לא השקה כמו שנינטנדו יודעים לעשות, וברור שבתאוריה אפשר לדמיין משהו יותר טוב, אבל האם זה ריאלי? לא יודע.
זו השקת דור חדש, ואם נשווה את זה להשקות דור חדש, זו מסתמנת כאחלה השקה.

תצורת החשיפה הזאת של טיפין טיפין היא נוראית. בדרך כלל ביוני (E3) כבר ידענו הכל. מה משחקי השנה הראשונה, אינספור הדגמות של דור הבא, hands on, מערכת ההפעלה וכו׳. הכל היה על השולחן ועכשיו מרגיש שמטפטפים לנו לאט לאט. מה אני אגיד, זה משעמם וזה מבאס. במאי עוד הייתי יושב כמו מכור לכל סטרים. עכשיו? אני אפילו לא טורח. הכל משעמם, לא מראים כמעט כלום. הקונספט הזה של להושיב אותך לסטרים של שעה רק בשביל 4 דק׳ מעניינות מתחיל לשגע את השכל. במקום E3 יש 20 תערוכות E3 כשכל אחת מהן עם כמות תוכן דלילה משעממת מוות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוגוסט 2020, 22:44

עם זה אני לא מתווכח, אתה צודק לגמרי. נכון לעכשיו אין הייפ, אנחנו לא יודעים עדיין חצי על הדור הבא, והאירועים שכן נעשים הם ממש לא טובים.
בקשר לזה אני מסכים, אני פשוט בנוסף גם חושב שנטו על הנייר ההשקה של סוני, מבחינת ליינאפ, היא אחלה השקה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 29 אוגוסט 2020, 23:11

אני לא בטוח מה זה אומר חלון השקה, אבל אם מדובר בחודשים-שלושה חודשים ראשונים (ואנחנו אכן נקבל את המשחקים המדוברים) אז מדובר בהשקה הכי טובה של פלייסטיישן אי פעם. תבדקו אותי. אם מדברים של שנה ראשונה, אז זה מקום שני קל אחרי הפס2 (בכל זאת, אז הייתה להם את הפריווילגיה שחברות כמו סקוור, קאפקום, קונאמי ורוקסטאר "עבדו" אצלם). אני כמובן מדבר ברמת הפוטנציאל, אם המשחקים יהיו מחורבנים אז אפשר לזרוק את כל ההערכות האלה לפח.
אבל גם 5 בלעדיים גדולים מהצד שלהם, גם בלעדיים זמניים מ Arkane ושינג'י מיקאמי (כנראה המשחק השני שאני הכי מצפה לו), אפילו חלק מהמשחקי אינדי שהם קנו, במיוחד Kena ו little devil inside, מאוד מדברים אלי ונראים לי בעלי פוטנציאל גבוה יותר מיציאות קטנות אחרות שאנחנו בדר"כ מקבלים. וזה עוד אחרי אולי השנה הכי טובה של הפס4 - פפ7, tlou2, Nioh2,GOT ודרימס - זה לא שהם שמרו דברים לפס5, ככה שבאמת שאין לי שום תלונות לסוני בעניין הזה.

מעבר לזה אני ממש רוצה לשחק בסייברפאנק וRE8 בשיא היופי שלהם, נמאס לי מהטלוויזיה שלי, נמאס לי מהמחשב שלי, בא לי לשדרג ולעשות את כל ה 4k/hdr, אפילו רק בשביל המשחקי קרוס ג'ן. ככה שאני כנראה יותר נלהב כאן מהממוצע בכל מה שקשור לדור הבא, גם אם לא הכל נקסט ג'ן בשיא הכוח בשלב הזה. גם שיפורים קטנים מתקבלים אצלי בהתלהבות ואני מניח שזה קשור בין היתר לזה שאני עדיין עם ה 970 והפס4 המקורית על טלוויזיה של 1080p ולא עשיתי שום שידרוג אמצע דור.

וכל זה בלי קשר לאפקט הקורונה והמעגל שיווק שהיה פשוט נוראי, או סתם דברים מעצבנים כמו זה שסוני עדיין לא משחררת מידע אלמנטרי על הקונסולה שלהם חודשיים לפני השיגור (ואני לא מדבר על מחיר), שזה כמעט הזוי כמו העובדה שנינטנדו עדיין לא סיפרה לנו מה הליינאפ שלה לסוף השנה, אם יש כזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוגוסט 2020, 23:25

או, תודה עידן, מסתבר שאני לא משוגע :), מסכים עם כל מילה.
אגב, כבר אמרתי בעבר אבל כן הייפ לא הייפ, אני לגמרי מתכנן לקנות את הפס5 בהזדמנות הראשונה, בתקווה עוד ב2020.
אני גם מחכה עוד לשמוע על הBC, אני ממש בעניין של ריצה נוספת של GOW ב4K/60, יש לי עוד את GOT שאני שומר לשם, ומי יודע, אם הם יגזימו והשיפורים של ספיידרמן MM ימצאו את דרכם גם למשחק הבסיס אני לא אפסול עוד ריצה גם שם.
כנ"ל לגבי משחקי הקרוס ג'ן הגדולים כמו AC V וסייברפאנק, אמנם יש לי RTX 2060 שלא יתקשה איתם אבל סביר לדמיין שהם ירוצו טוב יותר על הפס5, ובמצב כזה הpc שלי יהפוך בינתיים למכונת מייקרוסופט ומשחקי אסטרטגיה. אני מאמין שבמקרה הכי קיצוני אני אחדש את הpc רק עם סדרה 4xxx, כנראה שאחרי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 אוגוסט 2020, 23:42

ועוד טריילר מהתערוכה.

והפעם, הפתעה - זה משחק אינדי בפיתוח ישראלי! (5 חבר'ה ישראלים)

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוגוסט 2020, 11:23

מגניב! אתמול ושלשום ראיתי מלא סרטונים של כל מני אינדיז וזה ללא ספק היה מהמרשימים והמעניינים ביותר שם.
לא ידעתי שהוא של ישראלים...
הנה עוד כמה שנראו נחמד ולא הכרתי קודם:

זה מזכיר לי איזה בלעדי של הPS3 שהיה על הPS3

ולזה יש קטע ויזואלי ייחודי

סה"כ היו מעט מאוד משחקים שממש מעניינים אותי, בשונה משנים אחרות בהן האינדיז ממש הלהיבו אותי, לפעמים יותר מהמשחקים הגדולים באמת.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 30 אוגוסט 2020, 12:19

Laskin כתב:ולזה יש קטע ויזואלי ייחודי

.

ממש יחודי, כאילו הוא בא לרכוב על הצלחה של משחק מסויים ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוגוסט 2020, 13:17

idan כתב:אני לא בטוח מה זה אומר חלון השקה, אבל אם מדובר בחודשים-שלושה חודשים ראשונים (ואנחנו אכן נקבל את המשחקים המדוברים) אז מדובר בהשקה הכי טובה של פלייסטיישן אי פעם. תבדקו אותי. אם מדברים של שנה ראשונה, אז זה מקום שני קל אחרי הפס2 (בכל זאת, אז הייתה להם את הפריווילגיה שחברות כמו סקוור, קאפקום, קונאמי ורוקסטאר "עבדו" אצלם). אני כמובן מדבר ברמת הפוטנציאל, אם המשחקים יהיו מחורבנים אז אפשר לזרוק את כל ההערכות האלה לפח.
אבל גם 5 בלעדיים גדולים מהצד שלהם, גם בלעדיים זמניים מ Arkane ושינג'י מיקאמי (כנראה המשחק השני שאני הכי מצפה לו), אפילו חלק מהמשחקי אינדי שהם קנו, במיוחד Kena ו little devil inside, מאוד מדברים אלי ונראים לי בעלי פוטנציאל גבוה יותר מיציאות קטנות אחרות שאנחנו בדר"כ מקבלים. וזה עוד אחרי אולי השנה הכי טובה של הפס4 - פפ7, tlou2, Nioh2,GOT ודרימס - זה לא שהם שמרו דברים לפס5, ככה שבאמת שאין לי שום תלונות לסוני בעניין הזה.

מעבר לזה אני ממש רוצה לשחק בסייברפאנק וRE8 בשיא היופי שלהם, נמאס לי מהטלוויזיה שלי, נמאס לי מהמחשב שלי, בא לי לשדרג ולעשות את כל ה 4k/hdr, אפילו רק בשביל המשחקי קרוס ג'ן. ככה שאני כנראה יותר נלהב כאן מהממוצע בכל מה שקשור לדור הבא, גם אם לא הכל נקסט ג'ן בשיא הכוח בשלב הזה. גם שיפורים קטנים מתקבלים אצלי בהתלהבות ואני מניח שזה קשור בין היתר לזה שאני עדיין עם ה 970 והפס4 המקורית על טלוויזיה של 1080p ולא עשיתי שום שידרוג אמצע דור.

וכל זה בלי קשר לאפקט הקורונה והמעגל שיווק שהיה פשוט נוראי, או סתם דברים מעצבנים כמו זה שסוני עדיין לא משחררת מידע אלמנטרי על הקונסולה שלהם חודשיים לפני השיגור (ואני לא מדבר על מחיר), שזה כמעט הזוי כמו העובדה שנינטנדו עדיין לא סיפרה לנו מה הליינאפ שלה לסוף השנה, אם יש כזה.

אני לגמרי מסכים עם הכל ובו בזמן לא מצליח להתלהב מהשיגור של הקונסולות. כלומר זה לגמרי נכון, בכל דור השיגור פשוט מחורבן ואני בטוח שאם תחזור על ההסטורית הודעות שלי ב-20 שנים האחרונות פה וב-VGAMES תראה אותי מתבכיין ככה על כל קונסולה (אולי חוץ מאשר הגיימקיוב). אז הנה, ההתבכיינות הדורית שלי, השיגור של הפס4 וה-XSX משעמם, אפילו אם יכול באמת להיות שזה אחד הטובים של פלייסטיישן אי פעם :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוגוסט 2020, 14:31

עזבו זה לא קשור לזה שהשיגור משעמם או לא, זה באמת חלק מהמסלול הרגיל כבר לקונסולות שהן לא נינטנדו. הבעיה העיקרית של כולנו זה שלא קיבלנו עדיין את אפקט הוואו שאחנו מצפים לו וזה לא משנה אם זה ממשחק שיגור או ממשחק של 2022 או משהו שבהמשך גם יקבל דאונגרייד כמו הדיוויזיה או WD בזמנו, העיקר זה לקבל איזה וואו ממשהו ממשי ו״אמיתי״ והתלהבות מהפוטנציאל שמחכה לנו ואין את זה כרגע וזה ממש מבאס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוגוסט 2020, 14:51

כן בלינג, אבל בעבר - 99% מה"וואו" שקיבלת היה טריילרים CG או שקרים של "IN-GAME" שהתבררו כבולשיט מוחלט, או דמואים טכנולוגיים שלא רלוונטיים לאיך שמשחקים ייראו בפועל בשנתיים הקרובות.
אולי סוף סוף הבינו שזה פחות עובד, ומחכים עד לרגע שיהיה גיימפליי נורמלי בחשיפות המשחקים...
אני מעדיף את זה ככה, מאשר לקבל מצגי שווא.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אוגוסט 2020, 15:04

בסופו של דבר העניין פשוט, עדיין לא קיבלנו שום דמו גיימפלי אמיתי ממשחק AAA גדול שמפותח בלעדית לדור הבא, וזה כל העניין.
כלומר עם כל הכבוד לראצט, ותסכימו איתי שהוא עדיין הדבר הכי מרשים שראינו, זו אף פעם לא הייתה סדרה שדוחפת את הטכנולוגיה קדימה.
אני בטוח שברגע שנראה את הורייזן 2, אולי אפילו נקבל הדגמה של GOW2 לפני ההשקה אם הוא 2022, או איזה משחק יוביסופט חדש לדור הבא בלבד, המצב ישתנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוגוסט 2020, 15:19

אבל ראצ'ט לגמרי עונה על ההגדרה, גם אם הוא לא הכי הכי מרשים... יש בו שימוש ייחודי בSSD וגם בRT.
קיבלנו גם גיימפליי של MEDIUM, שאני לא בטוח אם נחשב AAA אבל קרוב, וגם של GT7 - שלגמרי נחשב AAA.
אני מסכים שזה יראה אחרת כשיוצגו GOW וHORIZON 2 וכד', אבל כן קיבלנו דמו גיימפליי למשחקים שעונים על ההגדרה שלך.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אוגוסט 2020, 16:08

אני לא חושב, לדעתי המשחקי AAA הבאמת גדולים יהיו מפילי לסתות. המשחקים שציינת הם לא כאלה, בטח שלא מדיום שהוא בכלל קרוס ג'ן לא?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 אוגוסט 2020, 16:31

מדיום הוא לא קרוס-ג׳ן,אבל הוא גם לא נראה מאוד מרשים,סתם משחק עם קונספט חביב אבל ערכי ההפקה שלו לא מאוד גבוהים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוגוסט 2020, 16:35

זכור לי שהקטע של מדיום זה גם הזרמת נתונים מהירה שתלויה בSSD, אז לא.
וטוריזמו זה כמו פורצה ותמיד היה אחד מההיילייטים של ״הדור הבא״, אז בטח שנחשב.

שוב, כתבתי שאני מסכים שזה ייראה אחרת כשייחשפו הגדולים יותר, כי הם בוודאות יהיו מרשימים יותר, אבל אני שמח קצת שהם לא עסוקים עכשיו בבניית דמו גיימפליי שכנראה לא יהיה ממש מייצג, עבור משחקים שיוצאים עוד שנתיים ויותר מהיום... שיעבדו על המשחקים במקום על תצוגות וככה אולי הם אשכרה יצאו בזמן, ואף אחד לא יתאכזב מהדאונגרייד ;)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוגוסט 2020, 18:27

Laskin כתב:כן בלינג, אבל בעבר - 99% מה"וואו" שקיבלת היה טריילרים CG או שקרים של "IN-GAME" שהתבררו כבולשיט מוחלט, או דמואים טכנולוגיים שלא רלוונטיים לאיך שמשחקים ייראו בפועל בשנתיים הקרובות.
אולי סוף סוף הבינו שזה פחות עובד, ומחכים עד לרגע שיהיה גיימפליי נורמלי בחשיפות המשחקים...
אני מעדיף את זה ככה, מאשר לקבל מצגי שווא.

שמע גם אם היה דאונגרייד לפחות קיבלת הצצה/פוטנציאל/משהו, עכשיו אין כלום. אתה יודע מה יותר עצוב מבחינתי? שגם הדמו הטכני המופרך כביכול (אנריל 5) לא באמת היה כזה הזוי ומפוצץ ראשים עבורי אפילו מזווית של דמו גיימפליי ריאלי ולא טכני מופרך, מזווית של טכני מופרך הוא בכלל פושר יחסית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוגוסט 2020, 18:44

הדמואים הטכניים של אנריל אף פעם לא היו הכי הכי מטורפים, דווקא זה נחשב מתקדם יחסית, ובאמת נראה כמו משהו שחיק...
כנראה שהציפיות שלכם היו בשמיים, אני לא מבין למה אתם כל כך רוצים לראות כבר עכשיו משחקים של 2023... סתם יבאס לכם את השנתיים הקרובות :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים