VGA 2020 (סטרים מתחיל ב-1:30)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: VGA 2020 (סטרים מתחיל ב-1:30)

הודעהעל ידי glass man » 15 דצמבר 2020, 11:51

DrKeo כתב:פורמט פרקים לא מעודד סלייסים איכותיים, הוא מעודד רפטטיביות ומחזור. מפתחת משקיעה הכל בפרק הראשון ואז הפרקים הבאים הם סוג של TLL במקרה הטוב, משחק שממחזר את המשחק הקודם בשלבים חדשים.

היטמן 2016 היה ממוחזר נדב? כאילו על איזה משחקים אתה מבסס את זה?

מה רע אם היוזמה יעשו משימות לפרפקט דארק עד סוף הדור :)
אני מבין את החששות שלך מרגרסיה גרפית עם המודל הזה אני לא יכול להגיד שזה לא חשש מוצדק.

אבל חוץ מהיטמן וhalf life 2 כמעט אף משחק רציני לא ניסה באמת לדחוף את המודל האפיזודי קדימה אז חוץ מהרתיעה מהרגרסיה הטכנית למה לנו לחשוש.

נדב, דמיין רגע שdeath stranding היה מקבל פיילוט אפיזודי של שעתיים way back בפיתוח.. תחשוב רגע כמה פיידבק משמעותי קוג'ימה היה מקבל מאיתנו. היינו מקבלים פחות שליחויות בטח יותר אקשן וכו' מה רע בזה?

או קח את הדמו של P.T בגיימפאס היה אפשר להרחיב אותו לאיזה כמה אפיזודות קצרות שאין להן הצדקה בחנויות אבל בגיימפאס יש.

תחשוב כמה משחקים איכותים תוכל לקבל בגיימפאס של 8 שעות שאם הם היו יוצאים במודל אחר היית משלם עליהם 60 דולר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: VGA 2020 (סטרים מתחיל ב-1:30)

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2020, 17:26

אני רק ארענן אותך שעבדו על היטמן 2016 במשך 3+ שנים ואז כל הפרקים יצאו תוך חצי שנה. כלומר כנראה ש-90% מהמשחק היה מוכן כשיצא הפרק הראשון. וכן, הפרקים של היטמן היו עוד שלבים של אותו משחק ולכן הם גם נחשבו למשחק אחד. אם זה מה שאתה רוצה ממשחקי וידאו, עוד מאותו דבר בלופ, אז תהנה. שים לב שאף אחד לא רוצה את זה ואין לי מושג מה האנטרס שלך לרצות את זה, זה משהו ש-CFO של אקטיוויז'ן צריך להתעניין בו, לא גיימר שאשכרה רוצה משחקים טובים.

אה כן, ו-DS בפרקים נשמע רעיון נוראי ברמות :)
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים