VGA 2020 (סטרים מתחיל ב-1:30)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: VGA 2020 (סטרים מתחיל ב-1:30)

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2020, 04:49

נו,צפוי.. עכשיו לחכות למלטדאון של Era.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2020, 04:49

מה זה היה אמור להיות הדבר הזה? טריילר גנרי למשחק ME לא ברור ללא שם? אני לא מאמין שחיכיתי עד השעה הזאת. קבלתי את מה שרציתי לראות בחצי שעה הראשונה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2020, 04:50

BiA כתב:טוב, יאללה, ניתן להם עוד צ'אנס. ונראה לי שזו סתם אסארי רנדומלית, אבל לא יודע.

מרגיש לי מוזר קצת שזו לא ליארה,הם עשו זום עליה בשוט הסוגר,לא נראה לי שזו סתם דמות רנדומלית או מישהי שעוד לא פגשנו.
אני חושב שזה פריקוול בהתבסס על הדיבורים בהתחלה,אבל יש לי חשד שזה המשך אמיתי ל-ME3 בגלל המאס ריליי ההרוס.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 דצמבר 2020, 05:13

טוב כן, זאת היא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 דצמבר 2020, 10:17

DrKeo כתב:כן, הנה האוסף ראיונות המלא עם היוזמה, לגמרי נשמע ש-PD הוא FPS ולא גוף שלישי (ב-2:40):

אם נחזור להודעות "מה אני חושב שצריך להיות במשחק PD", בנתיים נשמע שקבלתי כל אחת ואחת מהבקשות שלי.

הם גם אומרים שם שעכשיו סופסוף יש להם את "כוח הסוס" להוציא את החזון שלהם לפועל, לי זה נשמע כמו דור הבא בלבד. כל פנטזיה שלי לגבי PD חדש התגשמה, אז למה לא גם זה? :)

נדב אמרת שלבי היטמן בהודעה הזו,לא?
(זה מה שאני צריך כדי להתלהב) מהטריילר זה נראה גם Fps אקרובטי שכזה עם קפיצות סלייד וכו' אז זה הכי קרוב לRespawn שרצית. העדפתי גוף שלישי האמת, אבל זה לא שלא אהבתי בחיים משחקי דאוס אקס שהיו גוף ראשון או thief :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 דצמבר 2020, 10:52

ראיתי עכשיו חלק מההכרזות ובגדול לא נראה לי שפיספתי יותר מידי..

- המשכים רוחניים ל Left 4 Dead ו Dead Space ? מאוד 2008, אבל נחמד.

- הטריילרים של סמאש הם תמיד הדבר הכי כיפי (ספירות' פייק דוקר את מריו זה נהדר חחחח).

- לפי האתר של מיקרוסופט פרפקט דארק הוא בהחלט FPS, מזל טוב קיאו :)

- אלדן רינג אמנם בוטל אבל ג'ורג' ר. ר. מרטין כבר עובד קשה לכתוב את ה lore במשחק החדש בסאגה של Déraciné, בלעדי ל Oculus Rift. עניין של כמה שנים, please be excited.

מעבר לזה, אני לא יודע למה הם עושים את זה ככה אבל אין משהו יותר אנטי הייפ מאיך ש EA מקדמת את המשחקים של ביוור. מצד אחד יש לך את דרגון אייג', שטכנית זה כבר הטריילר השלישי שלו (!) אבל עדיין לא ראינו ממנו כלום. מה שהם הראו היום במקסימום יכול להיות טריילר חשיפה, בכל קונטקסט אחר הוא פשוט סתמי.
ומצד שני הם מכריזים על המשחק מאס אפקט הבא עם איזה קונספט ארט ופוסט בבלוג בצורה הכי מאופקת שיש, אבל כמה שבועות לאחר מכן הם מפילים טיזר ב TGA שהדבר העיקרי שיש לו להציע זה עצם ההכרזה שהם עובדים על משחק מאס אפקט חדש? אוקיי, אז למה לקלקל את ההפתעה לפני כן יא אהבלים? אשכרה אין בזה שום הגיון.. מעבר לזה, אם אני מפרש נכון את הטיזר והם עושים המשך כלשהו לטרילוגיה, אז ניכר שביוור נואשים.. ואני סתם מנחש, אבל אולי הם חוששים ש EA יסגרו אותם אחרי הכשלונות האחרונים ומרגישים שהם חייבים לשלוף את המניה עם הפוטנציאל הכי גבוה שיש להם. בכל מקרה, זה כנראה רחוק מאיתנו באיזה 4-5 שנים אז אין מה לפתח יותר מידי ציפיות בשלב הזה, אבל הלוואי שיצליח להם יותר בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2020, 11:46

כן,ציפיתי עכשיו בראיונות,זה לגמרי FPS.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2020, 12:24

טאלנט מהטרילוגיה המקורית חוזר למשחק החדש:

אני נרגש,המשך ל-ME3...מי היה מאמין,ואחרי עוד מעבר על הטיזר,אני די בטוח שמה שהדמות עם הברדס (ליארה?) הולכת עליו הוא ריפר הרוס,יש גם צללית של ריפר ברקע..אני מניח שהסוף destroy הולך להיות הקנון במשחק הבא,נחמד לי כי זה גם מה שאני בחרתי :)

עריכה- עוד נקודות ששמתי לב אליהן:
- הפיס N7 שליארה מרימה נראה כמו חלק מהקסדת N7,מזוהה בעיקר עם שפרד.
- אני עכשיו ממש ממש בטוח שזו ליארה,אפשר לראות קצת קמטים ליד העין ובזווית הפה,אני מניח שעברו כמה מאות שנים מ-ME3 וזה יכול גם לאפשר לביוור להציג קאסט חדש לגמרי.
- יש מצב שפרוייקט לאזארוס איפשר בין השאר לשפרד לשרוד באיזה סוג של stasis מאות שנים קדימה קפוא,a la captain america.
-אני חושב שהטריילר הוא סוג של ציר זמן,מהמגע הראשון של האנושות עם שאר הגלקסיה,דרך המלחמה עם הריפרים וההרס של המאס רילייס ועד העתיד הרחוק ומה שנראה כמו חיפוש של ליארה ועוד דמויות נוספות שנראו כמו סלאריאן,קרוגאן ועוד מישהו שנראה אנושי אחרי שפרד,הם הגיעו בחללית שיש עליה לוגו XT8,אולי המשך של תוכנית N7?
-יש מצב שהזום לתוך גלקסיית שביל החלב בהתחלה לעומת הגלקסיה שנראית ספיראלית לידה (אנדרומדה? אני חושב שהיא ספיראלית לא?) חותם את זה שהמשחק יהיה בגלקסייה הזו,ואולי עם השקה קלה לקווי העלילה שאנדרומדה השאיר פתוח?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2020, 12:53

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2020, 12:55

Uncle Pey'j כתב:-יש מצב שהזום לתוך גלקסיית שביל החלב בהתחלה לעומת הגלקסיה שנראית ספיראלית לידה (אנדרומדה? אני חושב שהיא ספיראלית לא?) חותם את זה שהמשחק יהיה בגלקסייה הזו,ואולי עם השקה קלה לקווי העלילה שאנדרומדה השאיר פתוח?

שתיהן ספירלות :)

יש משהו בזה שכולם חוזרים שהופך את זה למרגש. מצד שני זה מה, משחק 2023 במקרה הטוב? אוף.

ובנוגע ל-PD, אני מרגיש שהיוזמה ממש עברו על הצ׳קליסט שלי. מה שחסר מהצ׳קליסט עדין לא ידוע אז נראה כמה קרוב התוצר הסופי יהיה. אבל מה שאני כן יכול להגיד כבר עכשיו שנראה שהם ״מבינים את זה״, נראה שהיוזמה מבינים בדיוק מה עשה את PD המקורי כל כך טוב בזמנו. פייג׳, אני יודע שאתה מת על PDZ, אבל... :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2020, 13:04

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:-יש מצב שהזום לתוך גלקסיית שביל החלב בהתחלה לעומת הגלקסיה שנראית ספיראלית לידה (אנדרומדה? אני חושב שהיא ספיראלית לא?) חותם את זה שהמשחק יהיה בגלקסייה הזו,ואולי עם השקה קלה לקווי העלילה שאנדרומדה השאיר פתוח?

יש משהו בזה שכולם חוזרים שהופך את זה למרגש. מצד שני זה מה, משחק 2023 במקרה הטוב? אוף.

ובנוגע ל-PD, אני מרגיש שהיוזמה ממש עברו על הצ׳קליסט שלי. מה שחסר מהצ׳קליסט עדין לא ידוע אז נראה כמה קרוב התוצר הסופי יהיה. אבל מה שאני כן יכול להגיד כבר עכשיו שנראה שהם ״מבינים את זה״, נראה שהיוזמה מבינים בדיוק מה עשה את PD המקורי כל כך טוב בזמנו. פייג׳, אני יודע שאתה מת על PDZ, אבל... :)

כן,לא ניסחתי את זה נכון,התכוונתי שהצורה הספירלית של אנדרומדה נראית פחות מוגדרת מאשר זו של שביל החלב שנראית כמעט כמו עיגול שלם,ומה שיש בטריילר קצת הזכיר לי את זה.
https://www.youtube.com/watch?v=W-csPZKAQc8

מה שיותר מעניין אותי לגבי PD,זה מה הולך להיות רכיב האונליין- יש מצב שהתוכן העונתי השמועתי שדובר עליו הוא בעצם משימות מורכבות סטייל היטמן,כל פעם בלוקיישן אחר בעולם? או שאולי בכלל אנחנו נקבל משחק סינגל גדול ומושקע ולצידו איזה רכיב מולטיפלייר מסורתי שלו יוקדש כל הלייב סרוויס,אם MS רוצה מגה פרנצ'ייז כמו היילו וגירס,האופציה השנייה צריכה להיות הכיוון שלהם.
ואגב,אני עדיין לוקח לעצמי קרדיט על ההימור שלי- נפלתי רק בגוף שלישי,לא נפלתי בזה שהם רואים את הפרנצ'ייז הזה כסוג של MI,זה די מה שהם אמרו בראיונות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2020, 13:08

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:

כן,לא ניסחתי את זה נכון,התכוונתי שהצורה הספירלית של אנדרומדה נראית פחות מוגדרת מאשר זו של שביל החלב,ומה שיש בטריילר קצת הזכיר לי את זה.
https://www.youtube.com/watch?v=W-csPZKAQc8

מה שיותר מעניין אותי לגבי PD,זה מה הולך להיות רכיב האונליין- יש מצב שהתוכן העונתי השמועתי שדובר עליו הוא בעצם משימות מורכבות סטייל היטמן,כל פעם בלוקיישן אחר בעולם? או שאולי בכלל אנחנו נקבל משחק סינגל גדול ומושקע ולצידו איזה רכיב מולטיפלייר מסורתי שלו יוקדש כל הלייב סרוויס,אם MS רוצה מגה פרנצ'ייז כמו היילו וגירס,האופציה השנייה צריכה להיות הכיוון שלהם.
ואגב,אני עדיין לוקח לעצמי קרדיט על ההימור שלי- נפלתי רק בגוף שלישי,לא נפלתי בזה שהם רואים את הפרנצ'ייז הזה כסוג של MI,זה די מה שהם אמרו בראיונות.

PD זה לא MI, זה ג'יימס בונד. כלומר זה ליטרלי ג'יימס בונד כי הם רצו לעשות המשך לגולדן איי אבל הזכויות של בונד עברו כבר לאקטיוויז'ן בזמנו אז הם המציאו IP חדש שיהיה בונד, רק עתידני ובאישה :)

אני חייב לציין שלא התרגשתי ככה לבלעדי של MS כבר חצי עשור, מאז QB. איזה כיף.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2020, 13:10

הם מדברים בטריילר על הרעיון הזה של אופרטיבס שמסתננים לכל מיני מקומות מאובטחים עם שימוש כבד בגאדג'טים,אני מכיר בהיסטוריה של PD,אבל לי זה נשמע הרבה יותר MI מאשר ג'יימס בונד..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2020, 13:18

Uncle Pey'j כתב:הם מדברים בטריילר על הרעיון הזה של אופרטיבס שמסתננים לכל מיני מקומות מאובטחים עם שימוש כבד בגאדג'טים,אני מכיר בהיסטוריה של PD,אבל לי זה נשמע הרבה יותר MI מאשר ג'יימס בונד..

זה פשוט... PD. אני חושב שדברתי על זה לא מעט בדיוני "PD הולך להיות גוף שלישי" בזמנו, שכל שלב PD צריך להיות התגנבות בעולם "חיי" מלא בגאדג'טים עד שמגלים אותך ואז "all hell breaks loose" ועוברים למצב "משחק סטייל ריספון" שבו יש אקשן מטורף עם רובים מטורפים שמרגישים מצויין. כלומר מה המשימה הראשונה של PD? חללית/מסוק מטיס אותך בשיקגו העתידנית והסייברפאנקית בגשם ומוריד אותך על גג של בניין datadyne שם אתה, בעזרת משתיק קול וגאדג'טים, מסתנן לבניין עד שאתה מגיע לקומת שרתים ושם אתה גונב מהם מידע ונלחם את הדרך שלך החוצה, guns blazing. זאת המהות של PD אצלי בספר, ההסתננות שיכולה להיות בשמלת ערב במסיבת קוקטייל או בצניחה ממטוס לגג של גורד שחקים, משם התגנבות למאחורי הקלעים עד שאתה משיג את מה שאתה רוצה וצריך להלחם את דרכך החוצה. היטמן פוגש FPS של RESPAWN פוגש סייברפאנק פוגש הומור הזוי פוגש קונפירציות/חייזרים/תאגידים אפלים.

אפשר להגיד MI, אפשר להגיד בונד (כלומר, זה בונד :)), אפשר להגיד הרבה דברים. אבל בסוף PD זה PD, זה IP מאוד מיוחד.

אגב, אני אזכיר שכשPD התחיל פיתוח כל הטרוף של MI לא היה קיים בכלל, היה אך ורק הסרט הראשון והוא בכלל היה מותחן ריגול אירופאי של דה פלמה, פחות הסרטי אקשן המוגבהים של מקווירי שיוצאים כיום.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2020, 13:26

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:הם מדברים בטריילר על הרעיון הזה של אופרטיבס שמסתננים לכל מיני מקומות מאובטחים עם שימוש כבד בגאדג'טים,אני מכיר בהיסטוריה של PD,אבל לי זה נשמע הרבה יותר MI מאשר ג'יימס בונד..

זה פשוט... PD. אני חושב שדברתי על זה לא מעט בדיוני "PD הולך להיות גוף שלישי" בזמנו, שכל שלב PD צריך להיות התגנבות בעולם "חיי" מלא בגאדג'טים עד שמגלים אותך ואז "all hell breaks loose" ועוברים למצב "משחק סטייל ריספון" שבו יש אקשן מטורף עם רובים מטורפים שמרגישים מצויין. כלומר מה המשימה הראשונה של PD? חללית/מסוק מטיס אותך בשיקגו העתידנית והסייברפאנקית בגשם ומוריד אותך על גג של בניין datadyne שם אתה, בעזרת משתיק קול וגאדג'טים, מסתנן לבניין עד שאתה מגיע לקומת שרתים ושם אתה גונב מהם מידע ונלחם את הדרך שלך החוצה, guns blazing. זאת המהות של PD אצלי בספר, ההסתננות שיכולה להיות בשמלת ערב במסיבת קוקטייל או בצניחה ממטוס לגג של גורד שחקים, משם התגנבות למאחורי הקלעים עד שאתה משיג את מה שאתה רוצה וצריך להלחם את דרכך החוצה. היטמן פוגש FPS של RESPAWN פוגש סייברפאנק פוגש הומור הזוי פוגש קונפירציות/חייזרים/תאגידים אפלים.

אפשר להגיד MI, אפשר להגיד בונד (כלומר, זה בונד :)), אפשר להגיד הרבה דברים. אבל בסוף PD זה PD, זה IP מאוד מיוחד.

אגב, אני אזכיר שכשPD התחיל פיתוח כל הטרוף של MI לא היה קיים בכלל, היה אך ורק הסרט הראשון והוא בכלל היה מותחן ריגול אירופאי של דה פלמה, פחות הסרטי אקשן המוגבהים של מקווירי שיוצאים כיום.

הבנתי,אז אם ככה אני יכול להבין למה PDZ לא דיבר אליך..אין כמעט משהו ממה שתיארת שהיה במשחק הזה,הוא היה די שוטר עתידני סטנדרטי,עם ערכי הפקה שהיו גבוהים בעיניי לתקופתו ואחלה סאונדטראק.
אבל כן,מה שתיארת זה בדיוק מה שאני רוצה מהריבוט הזה,ועד היום למען האמת לא קיבלתי באף משחק אחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2020, 13:28

צפיתי בטריילר ME שוב, זה מאוד ברור שהם מציגים את אנדרומדה ליד שביל החלב כל כך קרוב, בצורה כמעט מארוולית/קומית לפרנצ'ייז שתמיד מנסה להיות מקורקע במדע, בכדי להדגיש "חבר'ה, הכל טוב, אנחנו בשביל החלב שוב". גם רואים את נבולת העכביש האדום במעוף בתוך הגלקסיה כך שזה בטוח שביל החלב. אגב, היא נמצאת כמעט במרכז שביל החלב, אם זה בכלל אומר משהו ולא סתם נבולה מגניבה ששמו כי היא נראת טוב. וכן, רואים ריפרים מתים ברקע וזה בהחלט נראה כמו ליארה מבוגרת מה שאומר שעברו מאות שנים?

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:

הבנתי,אז אם ככה אני יכול להבין למה PDZ לא דיבר אליך..אין כמעט משהו ממה שתיארת שהיה במשחק הזה,הוא היה די שוטר עתידני סטנדרטי,עם ערכי הפקה שהיו גבוהים בעיניי לתקופתו ואחלה סאונדטראק.
אבל כן,מה שתיארת זה בדיוק מה שאני רוצה מהריבוט הזה,ועד היום למען האמת לא קיבלתי באף משחק אחר.

המוסיקה של PDZ מעולה, פשוט מעולה, אז בקטגוריה הזאת בטוח שאין לי תלונות. וכן, PD ו-PDZ דומים באלמנטים מסויימים אבל PDZ הוא גנרי נורא, אולי הוא היה אחלה של AAA FPS ב-2005 אבל הוא אבד כמעט כל מה שאפיין את PD וראו שהוא סבל מתסמונת "החליפות מתערבים במשחק" עם אלמנטים מוזרים כמו COVER בגוף שלישי, לוק אנימה לג'ואנה או שהפכו אותה פתאום לאמריקאית.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2020, 13:33

כן,אסארי מאריכות שנים בחן :) ואני חושב שכבר ב-ME1 ליארה מציינת שהיא איזה בת אלף ועוד טוענת שהיא צעירה :D
זו הדרך הקלה של ביוור לזנוח את רוב הדמויות מהטרילוגיה המקורית (אני מניח?) בזמן שהם כנראה יחזירו לנו כאלה שממש אהבנו שלא מוגבלים ביולוגית כמו ליגיון,ליארה,אולי ג'אוויק? וכמובן שפרד,איך שהם לא יעשו את זה.
ואם ביוור רוצה להפוך אותי לאדם מאושר,שימצאו דרך להחזיר את גארוס.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 דצמבר 2020, 13:37

לגמרי נראה המשך בשביל החלב לאחר אפשרות של כמה עשרות או מאות שנים. לגבי ליארה - אני מקווה, אבל לא בטוח בכלל. לא רק כי היו כמה אסארי "קרובים אליך" במשחק (סאמרה למשל) אלא כי זה לא טרוויאלי - אבל בהחלט הסיכוי כנראה גבוה שזאת היא (ואני לגמרי אשמח שהפעם נשחק אותה ישירות!)
פייג' היא דווקא הייתה מאוד צעירה לאסארי - "רק" בת 100 (מתוך 1000)
ג'אווק הוא מאנדרומדה, ליגיון הגיוני שכן (רובוט) שפרד יכול להיות שיהיה רפרנס כAI או משהו
אבל אי אפשר לדעת הרבה מה יהיה. מה יהיה הסוף שילקח כקאנון לME3, מה קרה למאס ריליי ועוד. בסופו של יום, כמובן אזמין את גרסת האספנים ברגע שיהיה ניתן...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2020, 13:38

Uncle Pey'j כתב:כן,אסארי מאריכות שנים בחן :) ואני חושב שכבר ב-ME1 ליארה מציינת שהיא איזה בת אלף ועוד טוענת שהיא צעירה :D
זו הדרך הקלה של ביוור לזנוח את רוב הדמויות מהטרילוגיה המקורית (אני מניח?) בזמן שהם כנראה יחזירו לנו כאלה שממש אהבנו שלא מוגבלים ביולוגית כמו ליגיון,ליארה,אולי ג'אוויק? וכמובן שפרד,איך שהם לא יעשו את זה.
ואם ביוור רוצה להפוך אותי לאדם מאושר,שימצאו דרך להחזיר את גארוס.

מאז פרוייקט לזרוס יש להם תירוץ להחזיר כל דמות שהם רק ירצו :)
בנוגע לליארה, אני דווקא זוכר שהיא בת איזה 100 או 150, פרגית צעירה שהגיעה לשלב שבו אסארי צעיר יוצא לגלקסיה לחפש תגליות חדשות להביא לגזע האסארי. אז אם 100 זה צעיר ועכשיו יש לה קמטים, אני משער שאנחנו מדברים על בכיף 500 שנים אם לא יותר מהסוף של ME3?

אגב, זה משעשע ממש, העמוד הראשי של הפס5 כרגע - תמונה ענקית של המאסטר צ'יף.
תמונה

עריכה:
חנן, רואים את ה-MASS RELAY הרוס בטריילר, כלומר בקאנן של 4 הם הרוסים אני משער?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2020, 13:41

:)

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2020, 13:45

אני בשוק, ההמשך הרוחני של DEAD SPACE מתרחש ב... יקום של PUBG אבל 250 שנים בעתיד. WTF? אני משער שככה מקבלים מימון ל-IP חדש בתקציב AAA? טוב נו, אני משער שתהיה אפס השפעה על המשחק, אבל אם זה מה שהצליח להביא להם כסף מהסינים אז לבריאות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 דצמבר 2020, 13:58

הרגע צפיתי בהכל, כמובן שהרצתי בין הטריילרים...
סה״כ אחלה תצוגה למרות שלא היו התותחים הבאמת גדולים.
הכי התלהבתי מ-2 משחקי אינדי של road trip כזה או אחר, וכמובן מהמשחק הבא של ג׳וזף - it takes two. באמת נראה כמו משחק מדהים.

אה כן, גם קאליסטו הזה נראה מעולה. בשניות הראשונות שראיתי את הדבר הזה על העורף שלו ישר קיבלתי וייב של דד ספייס, איזה כיף.

הטריילר הכי בולשיט - ark2. לא יודע מאיפה יש להם גם כסף לסדרת טלוויזיה מצויירת עם כל כך הרבה כוכבים... אבל הטריילר עם וין דיזל נראה כמו סופר בולשיט, הם תמיד מפציצים בטריילרים ובפועל המשחקים שלהם די פח.

גם המשחק הקוריאני crimson desert נראה מרהיב אבל בטח יהיה משחק סביר ולא הרבה מעבר.
כנ״ל המשחק עם הדרקונים... מאוד אוהב את הגרפיקה של שניהם ויש מצב שיפתיעו לטובה אבל אני מנמיך ציפיות, כי בתחום הגיימפליי הפ לא הוכיחו את עצמם עדיין.

יש עד הרבה אבל אין לי כח כרגע...
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 11 דצמבר 2020, 14:01, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2020, 14:00

bozeman כתב:לגמרי נראה המשך בשביל החלב לאחר אפשרות של כמה עשרות או מאות שנים. לגבי ליארה - אני מקווה, אבל לא בטוח בכלל. לא רק כי היו כמה אסארי "קרובים אליך" במשחק (סאמרה למשל) אלא כי זה לא טרוויאלי - אבל בהחלט הסיכוי כנראה גבוה שזאת היא (ואני לגמרי אשמח שהפעם נשחק אותה ישירות!)
פייג' היא דווקא הייתה מאוד צעירה לאסארי - "רק" בת 100 (מתוך 1000)
ג'אווק הוא מאנדרומדה, ליגיון הגיוני שכן (רובוט) שפרד יכול להיות שיהיה רפרנס כAI או משהו
אבל אי אפשר לדעת הרבה מה יהיה. מה יהיה הסוף שילקח כקאנון לME3, מה קרה למאס ריליי ועוד. בסופו של יום, כמובן אזמין את גרסת האספנים ברגע שיהיה ניתן...

נכון שהיו כמה אסארי,אבל סאמרה או האסארי השנייה שיכולה להחליף אותה ששכחתי את שמה..הן כאילו,סתם דמויות,בטח לא כאלה שאתה מראה בחשיפה של ME,ליארה היא fan favorite.
לגבי שפרד,בהחלט ייתכן,אבל משהו אומר לי שביוור מנסים לשחזר את ההצלחה המקורית של ME,וזה כולל גם את שפרד,הסימבוליות של מציאת החתיכה מהקסדת N7 בסוף מרמזת די בבירור על זה לדעתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 דצמבר 2020, 14:14

אה, שכחתי גם את Tchia וSeason שנראים כמו ״אינדיז״ מטורפים! אמנות מדהימה ונראים באמת מעניינים מאוד.
גם back 4 blood נראה ממש כיף, אני די בטוח אקנה אותו, ממש התגעגעתי לL4D

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2020, 14:22

אישור למה שאמרתי,הדמות בברדס הולכת על ריפר הרוס:
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 51 אורחים