נושא E3 2021 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא E3 2021 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 01 יוני 2021, 19:06

Stick כתב:האמת ששמתי לב עוד בזמן אמת שהיא נראת קצת פחות כמו מודל יופי מושלם, ושזו בבירור החלטה מודעת.
סך הכל בסדר גמור, הרבה יותר מציאותי ואם נאמר את האמת יש המון משחקים עם פרוטגוניסט גברי מכוער, או לפחות לא חתיך על, ואני לא חושב שצריכה להיות זעקה אם פרוטגוניסט אישה היא לא מודל היופי.

מה גם שבואו... היא עדיין 'קצת' יותר יפה מהממוצע הריאלי במציאות כן :).
איכשהו נראה שזה מודל שסוני הולכים אליו במודע או שלא - ג'ין מGOT, אלי מTLOU ועכשיו גם אילויי מהורייזן... הייתי מוסיף גם את קריטוס שבכוונה נוצר מכוער על פי ג'פי במשחקים הראשונים, אבל אם כבר הוא עבר שפצור הפוך ב2018.
אבל כולם מתרחקים ממודל היופי שהורגלנו אליו ממשחקים בשנות ה90 וה2000 על פי רוב.
עכשיו רק צריך שנייתן דרייק יעבור תאונת עבודה שתתן סממן ויזואלי מובהק, ויש להם סרייה :).

אני מסכים. זה מרענן לדעתי לשחק דמויות שהן לא מודל היופי.. במיוחד בGOT אני לא מצפה מסמוארי שיהיה איכפת לו מאיך שהוא נראה וכל המראה המוזנח הזה מוסיף לג'ין איזו אמינות וגבריות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2021, 20:20

bling כתב:
DrKeo כתב:
bling כתב:נו תשווה איך היא נראית במשך רבע שעה גיימפליי לעומת איך אלי נראית בזמן גיימפליי, אין בכלל השוואה.

המודל עצמו לא ממש יותר מרשים ממודל של TLOU2 על הפס4, ההבדל העיקרי הוא שבגלל שHFW רץ על הפס5, הוא יכול לשמר יותר מהמודל סינמטיקס בזמן הגיימפליי עצמו. אני למשל בספק אם בזמן גיימפליי יש על המודל של אלוי SSS שזה משהו שהייתי מצפה ממשחק דור הבא למרות שיש מצב שהם מזייפים את זה כי זאת פעם ראשונה שאני רואה תאורה קבועה על דמות במשחק, בחירה מאוד מוזרה. בכלליות אני חושב שיש פה בלבול בין תאורה ומודל.

חתיכת הבדל אתה יודע, כאילו לא אמרת כלום. כולה הפס5 מריצה Aloy במודל של קאטסינס בפירוט showcase של המנוע בעוד שהפס4 מריצה את אלי בפירוט של קקי של חתול.

לא יודע איך תקרא לזה אבל משהו פה נראה יותר טוב מהשני, יש מצב גם שיש פה בלבול מסויים והקפיצה ברמת התאורה גם מרוממים מודל מסויים מעבר לרמה שלו בפועל לעומת מה שקורה בדור קודם, קשה לי לאבחן בדיוק מאיפה זה נובע.

זה ממש לא המודל של הסצנות מעבר, אמרתי שהם יכלו להשתמש בLOD קרוב יותר למודל המקורי. זה בעיקר בזכות הSSD. אבל המודל עצמו? המקור? הוא ממש דומה לרמה של אלה בTLOU. להשתמש במודל דומה לזה שבסצנות מעבר זה משהו שנראה המון בדור הזה, אבל זה משהו שנראה גם במשחקי קרוס ג׳ן.

ואני מניח שתי הנחות. הראשונה היא שהשיער הוא מה שגרם לך להתרשם ככה, לא המודל עצמו. וההנחה השניה היא שמה שעוד גרם לך להתרשם היא התאורה.

אז אם נדבר על המודלים עצמם, אני חושב שאלה של tlou אפילו טובים יותר. נכון, בגלל הSSD הם לא יכולים להשתמש בהם בזמן גיימפליי, אבל בו, יש להורייזן הפרש דורי, אני מצפה שהמודל בסיס יקרע מודל בסיס של משחק פס4, לא יראה אולי טוב כמוהו. ובצד של התאורה, היא פשוט טובה יותר בראצ׳ט. ובואו נהיה כנים, גרילה חברה הרבה יותר מוכשרת טכנית מאינסומניאק.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2021, 02:06

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2021, 08:01

DrKeo כתב:
bling כתב:
DrKeo כתב:
bling כתב:נו תשווה איך היא נראית במשך רבע שעה גיימפליי לעומת איך אלי נראית בזמן גיימפליי, אין בכלל השוואה.

המודל עצמו לא ממש יותר מרשים ממודל של TLOU2 על הפס4, ההבדל העיקרי הוא שבגלל שHFW רץ על הפס5, הוא יכול לשמר יותר מהמודל סינמטיקס בזמן הגיימפליי עצמו. אני למשל בספק אם בזמן גיימפליי יש על המודל של אלוי SSS שזה משהו שהייתי מצפה ממשחק דור הבא למרות שיש מצב שהם מזייפים את זה כי זאת פעם ראשונה שאני רואה תאורה קבועה על דמות במשחק, בחירה מאוד מוזרה. בכלליות אני חושב שיש פה בלבול בין תאורה ומודל.

חתיכת הבדל אתה יודע, כאילו לא אמרת כלום. כולה הפס5 מריצה Aloy במודל של קאטסינס בפירוט showcase של המנוע בעוד שהפס4 מריצה את אלי בפירוט של קקי של חתול.

לא יודע איך תקרא לזה אבל משהו פה נראה יותר טוב מהשני, יש מצב גם שיש פה בלבול מסויים והקפיצה ברמת התאורה גם מרוממים מודל מסויים מעבר לרמה שלו בפועל לעומת מה שקורה בדור קודם, קשה לי לאבחן בדיוק מאיפה זה נובע.

זה ממש לא המודל של הסצנות מעבר, אמרתי שהם יכלו להשתמש בLOD קרוב יותר למודל המקורי. זה בעיקר בזכות הSSD. אבל המודל עצמו? המקור? הוא ממש דומה לרמה של אלה בTLOU. להשתמש במודל דומה לזה שבסצנות מעבר זה משהו שנראה המון בדור הזה, אבל זה משהו שנראה גם במשחקי קרוס ג׳ן.

ואני מניח שתי הנחות. הראשונה היא שהשיער הוא מה שגרם לך להתרשם ככה, לא המודל עצמו. וההנחה השניה היא שמה שעוד גרם לך להתרשם היא התאורה.

אז אם נדבר על המודלים עצמם, אני חושב שאלה של tlou אפילו טובים יותר. נכון, בגלל הSSD הם לא יכולים להשתמש בהם בזמן גיימפליי, אבל בו, יש להורייזן הפרש דורי, אני מצפה שהמודל בסיס יקרע מודל בסיס של משחק פס4, לא יראה אולי טוב כמוהו. ובצד של התאורה, היא פשוט טובה יותר בראצ׳ט. ובואו נהיה כנים, גרילה חברה הרבה יותר מוכשרת טכנית מאינסומניאק.

טוב אנחנו יודעים שאין באמת הפרש דורי בין הורייזון ל TLOU2, שניהם רצים על הפס4 בסופו של דבר.

בשביל משחק קרוס ג'ן גרילה עשתה עבודה יפה, נראה שהאמת תחת המגבלות של קרוס ג'ן, שאמור גם באמת לרוץ על הפס4 בצורה נאותה (לא קרוס ג'ן בסגנון של באטלפילד 3, מורדור בזמנו או סייברפאנק לאחרונה שאומרים למפתחים תעבדו בלעדית על החומרה X מבלי לחשוב על כלום ואחרי זה נשבור את הראש איך הדבר הזה יכול לעבור שנמוך לדור קודם, פה מן הסתם סוני תוציא מוצר ראוי לבעלי הפס4) הם עשו את העבודה הכי טובה שהם יכולים, שדרוגי התאורה הנרחבים למשל זה בכלל לא מובן מאליו לפרויקט כזה.

בכל מקרה זה לא רק לי גרם להתרשם הטריקים שהם עושים שם אלא גם לך כי לדעתי רק בדיון הזה אמרת כרושם ראשוני אחרי הגיימפליי שהמודל נראה מדהים, לא יודע אם בצורה הגולמית שלו הוא יותר רמה או פחות מ TLOU2 אבל בסכ"ה של הפרזנטציה זה לא אותה רמה.

מה שכן גלאס הזכיר את זה ובאמת DF דיברו על זה שיש את העניין הזה של "fake hero Light" שלפעמים זה אכן קצת מזויף כי יש glow מלאכותי סביב הדמות והשיער כל הזמן תחת כל תנאי התאורה, ברגע שהם דיברו על זה ושמתי לב לזה אני מודה שזה התחיל להציק לי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 יוני 2021, 09:24

לכן אני לא צופה בתכנים של df יותר. "רואים שם את הקצה של העלה בחלק התחתון של המסך? אז רואים בפירוש שזו טקסטורה ברמה נמוכה מאוד"

ובכללי, כל עוד אני נהנה מהלוק הכללי של המשחק, זה ממש לא מעניין אותי כל הניטפיקינג הזה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2021, 10:38

bling כתב:טוב אנחנו יודעים שאין באמת הפרש דורי בין הורייזון ל TLOU2, שניהם רצים על הפס4 בסופו של דבר.

בשביל משחק קרוס ג'ן גרילה עשתה עבודה יפה, נראה שהאמת תחת המגבלות של קרוס ג'ן, שאמור גם באמת לרוץ על הפס4 בצורה נאותה (לא קרוס ג'ן בסגנון של באטלפילד 3, מורדור בזמנו או סייברפאנק לאחרונה שאומרים למפתחים תעבדו בלעדית על החומרה X מבלי לחשוב על כלום ואחרי זה נשבור את הראש איך הדבר הזה יכול לעבור שנמוך לדור קודם, פה מן הסתם סוני תוציא מוצר ראוי לבעלי הפס4) הם עשו את העבודה הכי טובה שהם יכולים, שדרוגי התאורה הנרחבים למשל זה בכלל לא מובן מאליו לפרויקט כזה.

בכל מקרה זה לא רק לי גרם להתרשם הטריקים שהם עושים שם אלא גם לך כי לדעתי רק בדיון הזה אמרת כרושם ראשוני אחרי הגיימפליי שהמודל נראה מדהים, לא יודע אם בצורה הגולמית שלו הוא יותר רמה או פחות מ TLOU2 אבל בסכ"ה של הפרזנטציה זה לא אותה רמה.

מה שכן גלאס הזכיר את זה ובאמת DF דיברו על זה שיש את העניין הזה של "fake hero Light" שלפעמים זה אכן קצת מזויף כי יש glow מלאכותי סביב הדמות והשיער כל הזמן תחת כל תנאי התאורה, ברגע שהם דיברו על זה ושמתי לב לזה אני מודה שזה התחיל להציק לי.

אין ספק בכלל שבשביל משחק קרוס ג'ן גרילה עשו את המקסימום, הוא הקרם של הקרוס ג'ן. אני לא חושב שיש ויכוח פה בנושא הזה, אני די בטוח שרוב האנשים אומרים שרואים שהוא קרוס ג'ן ועם זאת הוא אחד הדברים הכי יפים שראינו בתעשיה אי פעם. אבל אני חושב שגם רובנו מבינים שזה אחד הדברים הכי יפים רק כי כולם תקועים בקרוס ג'ן אז עדין לא ראינו אף צוות סופר מוכשר, כמו גרילה, שמתקל את הפס5 או ה-XSX בלעדית. ואני בהחלט חושב שראצ'ט נראה ברוב התחומים, לפחות בצד הטכני, יותר מרשים מ-HFW וזה מגיע מחברה שהיא משמעותית פחות מוכשרת מגרילה טכנית ונובע נטו מזה שגרילה תקועה עם HDD ויגואר בזמן שאינסומניאק חופשית להשתמש בכל הפס5 (ועדין מבזבזת בערך חצי ממנו).

אגב, בנושא ה-fake hero light, הוא אחת הסיבות שהמודל של אלוי נראה טוב כל כך. בכדי שעור אנושי יראה טוב במשחקי וידאו, צריך SSS שמביא אפקט של אור שחודר דרך העור. זה הכי בולט בלמשל אוזניים שמוארות מאחור שרואים את האור חודר דרכן ומאיר אותן בזוהר אדום, אבל זה אפקט יחסית עדין שגורם לאדם להראות כמו אדם ולא כמו בובת פלסטיק. הבעיה היא שבצורה שעושים היום SSS (וזה אפקט מודרני יחסית, הוא באמת התחיל להיות נפוץ בדור הפס4), חייבים להיות לפחות שני מקורות תאורה ואם יש רק מקור אחד בסצנה, ה-SSS "נכבה" והדמות נראת כמו פלסטיק. אז דבר ראשון, הפס4 לא ממש חזקה מספיק בשביל SSS בזמן גיימפליי כך שלרוב רואים את זה רק בסרטוני מעבר אבל בהחלט יש כמה משחקים יחידי סגולה שמפעילים SSS גם בזמן גיימפליי. אבל אז מגיעה הבעיה השניה, חייבים שני מקורות אור מינימום ונניח במשחק כמו הורייזן כשהמקור אור היחיד הוא השמש, ה-SSS לא עובד והדמות נראת נורא. אז אני משער שה"hero lighting" לא רק תורם ללוק הסינמטי, הוא משמש כל הזמן הזמן כמקור אור משני שנותן ל-SSS לעבוד וכמובן שהפס5 חזקה מספיק ל-SSS בזמן גיימפליי כך שאני לא אהיה בשוק אם זאת עוד סיבה לתאורת גיבור בהורייזן ואחת הסיבות העיקריות שאלוי באמת נראת קרובה יותר למודל הסינמטי.

עוד השערה שיש לי היא שבגלל שה-SSS צריך hero lighting כמקור אור שני במשחק מסוג שכזה, אם הוא היה בלעדי לפס5 אז היית רואה פתרונות תאורה הרבה יותר מתקדמים שכנראה היו כוללים סוג של RT או ווקסלים וזה אומר שהיה GI מאוד ראליסטי שהיה משמש כמקור אור משני טבעי, כמו במציאות, וכך ה-SSS היה עובד בלי כל הזיוף הזה של ה-hero lighting. אלה מסוג הדברים שצועקים "תן לי לשחרר את הפס4 כבר", ואלה דברים שמבוססים על ה-GPU, אפילו לא ה-CPU וה-HDD שהם נקודות הכאב הגדולות של הדור הקודם. כלומר ברגע שישחררו את הפס4, יוכלו לשנות את כל ה-pipeline תאורה שלהם, להתסמך על ה-SSD להזרמת נכסים ולהעלות משמעותית את הדחיסות והאיכות של מה שרואים על המסך וכמובן לאפשר דברים כמו flying mounts שה-HDD הגביל אותם בעבר לעשות, ה-CPU יאפשר להם סביבה הרבה יותר אנטרקטיבית והריסה ויאפשר ליותר "פוליש" בסביבות עולם פתוח ובכלליות נראה זינוק גרפי מאוד מרשים ביחס למה ש-HFW סובל ממנו כרגע. ומעבר לכל זה, אני בטוח שהמפתחות יזנחו את ה-4K הטבעי וכך ישחררו בערך חצי GPU לעוד עבודה גרפית.

בקיצור, יש לנו עוד המון מרווח להתקדם בו, אני לא חושב שראינו עדין משחק דור הבא "אמיתי". ראצ'ט הוא בהחלט הכי דור הבא עד עכשיו, אבל הוא נראה כמו חצי דרך ראשונית וכמו שאמרנו הוא משאיר חצי קונסולה על השולחן עם ה4K הטבעי והמצב 60FPS (ומי יודע אפילו אם המצב 60 מנצל את ה-CPU כמו שצריך). אני בטוח שגם אינסומניאק יגיעו רחוק משמעותית מאיפה שראצ'ט נמצא כרגע עוד כמה שנים, והם לא נוטידוג או גרילה. אני משער שכותר הקרוס ג'ן הכי מרשים שנקבל עד שנראה דור הבא אמיתי יהיה GOW 2, אז בו נחזיק אצבעות שהוא לא קרוס ג'ן ושנראה אותו כבר בסביבות E3 כי הוא בתאוריה יוצא השנה, גג שנה הבאה, אז הגיע הזמן להראות אותו, לא?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2021, 11:17

הוא יהיה קרוס ג׳ן בוודאות כמעט מוחלטת, והוא לא יצא השנה בוודאות עוד יותר מוחלטת... אבל כן, חייבים להראות אותו השנה.
לדעתי בSoP הבא יש סיכוי מצויין שנראה אותו, לפחות טיזר של כמה שניות, ובסביבות הסתיו נראה טריילר רציני יותר, עם תאריך (בתקווה מרץ 22, אולי אפריל-מאי).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 יוני 2021, 12:29

אני עדיין מקווה שלא מדובר בקרוס-ג'ן,ההיעדרות שלו מהסלייט של השחרורים הבאים לפס4 במצגת משקיעים של סוני נתנה לי קצת תקווה, כי די ברור שנחשפו שם דברים כמו אנצ'רטד 4 פיסי שלא היו צריכים להיחשף עדיין, אז אולי GOW בכל זאת נקסט-ג'ן,הלוואי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 יוני 2021, 12:47

לול, אני חושב שחלק ממכם לא יוכל שלא לחשוב "גלאס הזה לא יכול שיעבור יום בלי להביא את הHot Takes ההזויים שלו" :)" זה בסדר, אפילו המשפחה שלי חושבת את זה :). ​אחי תמיד אומר לי "למה אתה חייב לסבך דברים" ובכל זאת אני חושב שהעניין של GOW קרוס ג'ן הבא אקסקלוסיב, תלוי לחלוטין בשאלה אם הוא משחק 2022 או Q3 2023 וצפונה.

אני חושב שגם כתבתי את זה בפורום בעבר ושזו הסיבה בעיני שסוני שולחת Mixed Signals לדעתי הם לא רוצים להתחייב לקרוס ג'ן אבל גם לא רוצים להתחייב שלא יהיה.
וזה גם למה אנחנו שומעים מאיינסידרים שכן יש קרוס ג'ן כי זה כן בקלפים ואופציה.

אבל השאלה היותר מעניינת זה, פסדר, GOW2 לא קרוס ג'ן כמה טוב הוא יכול להיראות אם רוב חייו היה קרוס ג'ן? אני חושב שהוא יכול להראות פנטסטי גם אם הוא קרוס ג'ן
רק כי זה סנטה מוניקה לבד, רק לראות מה הם הוציאו מקונסולות ענתיקות במשך השנים מספיק לי לדעת שגם בתור קרוס ג'ן הם יוכלו להשפיל משחקי פס5 ב2022 וגרסת הקרוס ג'ן בכלל תהיה להיט בטח שאם תבוטל גרסת הפס4.

בנוגע להורייזן, נדב כתב את זה בצורה הרבה יותר נורמלית, אבל גם אני חושב שההיירו לייטינג הזה זה חלק מהסיבה שאלווי נראת כל כך טוב.

אני אמנם לא מפסיק לצעוק שהורייזן 2 נראה לי קרוס ג'ן אבל אם יש משהו שהרשים אותי באמת בהורייזן 2 זה באמת המודל שלה.

מי שזוכר הם תכננו שהורייזן יהיה טרילוגיה אז אם הם יעשו עוד אחד אקסקלוסיבי לפס5.... איזה מעניין יהיה להשוות בינהם :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2021, 15:26

אין שום סיכוי שמשחק GOW יוצא כל כך מוקדם בדור והוא לא תוכנן גם לדור הקודם. זה הימור מטורף ובלתי כלכלי בעליל, הרי זה לא שסוני יצטרכו משהו בסדר גודל שלו כדי להזיז קונסולות, יהיה קשה להשיג פס5 גם בתחילת שנה הבאה, גם אם לא כמו היום... איזה אינטרס יש להם למכור 4-5 מליון יחידות בלבד במחיר מלא, כשהם יכולים להגיע ל-12 מליון? בסיס משתמשים מטורף של מעל מאה מליון גיימרים שרק נגיד 5 מתוכם יצליחו להשיג את המכשיר עד שהמשחק הזה יצא... לא יקרה! תורידו ציפיות ותעלימו כל תקווה קטנה שיש לכם לגבי פיתוח לדור הבא בלבד, ותעבירו אותם ל״אולי יש פיצ׳רים בלעדיים לדור הבא בלבד״.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 יוני 2021, 15:51

Laskin כתב:אין שום סיכוי שמשחק GOW יוצא כל כך מוקדם בדור והוא לא תוכנן גם לדור הקודם. זה הימור מטורף ובלתי כלכלי בעליל, הרי זה לא שסוני יצטרכו משהו בסדר גודל שלו כדי להזיז קונסולות, יהיה קשה להשיג פס5 גם בתחילת שנה הבאה, גם אם לא כמו היום... איזה אינטרס יש להם למכור 4-5 מליון יחידות בלבד במחיר מלא, כשהם יכולים להגיע ל-12 מליון? בסיס משתמשים מטורף של מעל מאה מליון גיימרים שרק נגיד 5 מתוכם יצליחו להשיג את המכשיר עד שהמשחק הזה יצא... לא יקרה! תורידו ציפיות ותעלימו כל תקווה קטנה שיש לכם לגבי פיתוח לדור הבא בלבד, ותעבירו אותם ל״אולי יש פיצ׳רים בלעדיים לדור הבא בלבד״.

אני לא הייתי כזה נחרץ- זה לא שזה איזה קונספט פורץ דרך להתחיפ פיתוח בלעדי לדור הבא שנים לפני השיחרור הקונסולה החדשה,רוב המעבר מהפס3 ל-4 היה כזה,והוא היה די חד. נכון שאז היה שוני חומרתי (גם היום יש פערים כמובן חלק יגידו שגדולים אפילו יותר) אבל בכל מקרה זה לא פוסל את האפשרות ועובדתית,קיבלנו כבר אקסקלוסיבים לפס5 כשרטונרל למשל התחיל פיתוח בכלל ב2017.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2021, 16:05

המספר הזה של 100 מליון משתמשי בסיס לGOW על הPS4 קצת משקר. נכון שיש כמות כזו של PS4 בשוק, אבל תוריד מזה את האנשים שיש להם כבר PS5 (ככל הנראה אחוז גדול יותר של הארדקורז מאשר הייצוג בכלל קונסולות הPS4), ואת כל האנשים שיחכו עם המשחק לPS5 גם ככה ברגע שהוא יראה משמעותית טוב יותר שם. אני מניח שכל מי שפה, בגדול.
א כמה אנשים יחכו? לא כולם, אבל זה עוד נתח משמעותי. מה גם שמשחק כמו GOW הוא אמנם סופר מיינסטרים אבל עדיין הייתי אומר שחתך שחקני ההארדקור שיקנו אותו מול שחקני הקאזואל הוא פעם נוספת לא מייצג, ואלו בדיוק האנשים שיחכו איתו לPS5 ככה או ככה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 יוני 2021, 16:08

זה תלוי מאוד באיך יראו הרגלי הרכישה של בעלי הPS4 שהמשחק ייצא. ב2023 אני צופה דעיכה משמעותית ביותר ברכישת משחקים לפס4 כשגם אלה שעדיין לא ישדרגו עד אז, יעדיפו לשמור את הבלעדיים שלהם לפס5.

עכשיו כמה זה ריאלי שהמשחק בכלל ייצא ב2023? מן הסתם סוני תעשה ככל האפשר כדי שהוא יוכל להגיע ל2022 ולהנות מהשנה האחרונה שהפס4 שווה משהו,אבל יש לי תחושה שסוני לא תבכה יותר מדי אם היא תתן לו עוד זמן בתנור,ב2023 גם הפסיימים ביותר צופים שיהיה קל משמעותית להשיג פס5 וזה יהיה הזמן של GOW.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2021, 16:31

כל דור אותו דבר. מפיצות מפחדות לוותר על הדור הקודם כי יש שם בסיס משתמשים גדול אבל הן שוכחות שזה בסיס משתמשים קז'ואלי יחסית. תמיד אותו דבר קורה, שנה וקצת אחרי יציאת הדור הקודם משחקי קרוס ג'ן מוכרים כמעט בלעדית לדור הבא כשהגרסת דור קודם היא איזה משהו זנוח שכמעט לא מוכר ואיכשהו כולם מופתעים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 יוני 2021, 16:44

DrKeo כתב:כל דור אותו דבר. מפיצות מפחדות לוותר על הדור הקודם כי יש שם בסיס משתמשים גדול אבל הן שוכחות שזה בסיס משתמשים קז'ואלי יחסית. תמיד אותו דבר קורה, שנה וקצת אחרי יציאת הדור הקודם משחקי קרוס ג'ן מוכרים כמעט בלעדית לדור הבא כשהגרסת דור קודם היא איזה משהו זנוח שכמעט לא מוכר ואיכשהו כולם מופתעים.

צודק, רזי8 למשל מוכר הכי טוב על הפס5 כרגע, כשהפס4 מאוד מאוד דומיננטי בשוק, אז אני לא רואה סיבה למה שGOW לא ישלוט במכירות גם ככה ב2022 ובטח שבטח אם הוא 2023
https://www.pushsquare.com/news/2021/05 ... cent_share

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 יוני 2021, 17:09

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 יוני 2021, 17:12

זה כמובן מצטרף לשמועות החזקות על הכרזה על הסוויץ' החדשה מחר. אם זה אכן קורה,מעריך שמחר ההכרזה תתמקד בעיקר בחומרה עם אולי איזה משחק אחד להדגמה בטריילר אבל לא מעבר,את השאר הם ישמרו ל-E3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2021, 17:47

Uncle Pey'j כתב:
Laskin כתב:אין שום סיכוי שמשחק GOW יוצא כל כך מוקדם בדור והוא לא תוכנן גם לדור הקודם. זה הימור מטורף ובלתי כלכלי בעליל, הרי זה לא שסוני יצטרכו משהו בסדר גודל שלו כדי להזיז קונסולות, יהיה קשה להשיג פס5 גם בתחילת שנה הבאה, גם אם לא כמו היום... איזה אינטרס יש להם למכור 4-5 מליון יחידות בלבד במחיר מלא, כשהם יכולים להגיע ל-12 מליון? בסיס משתמשים מטורף של מעל מאה מליון גיימרים שרק נגיד 5 מתוכם יצליחו להשיג את המכשיר עד שהמשחק הזה יצא... לא יקרה! תורידו ציפיות ותעלימו כל תקווה קטנה שיש לכם לגבי פיתוח לדור הבא בלבד, ותעבירו אותם ל״אולי יש פיצ׳רים בלעדיים לדור הבא בלבד״.

אני לא הייתי כזה נחרץ- זה לא שזה איזה קונספט פורץ דרך להתחיפ פיתוח בלעדי לדור הבא שנים לפני השיחרור הקונסולה החדשה,רוב המעבר מהפס3 ל-4 היה כזה,והוא היה די חד. נכון שאז היה שוני חומרתי (גם היום יש פערים כמובן חלק יגידו שגדולים אפילו יותר) אבל בכל מקרה זה לא פוסל את האפשרות ועובדתית,קיבלנו כבר אקסקלוסיבים לפס5 כשרטונרל למשל התחיל פיתוח בכלל ב2017.

אין שום מקום להשוות הפקה של משחק כמו ריטרנל למשהו כמו GoW. עובדתית תמיד היו בלעדיים בשנה הראשונה של המכשיר, לפעמים ממש מעפנים ולפעמים סבבה, אבל משהו כל כל גדול? אין מצב. וכן, לדעתי בלי הקורונה בטח היה יוצא עוד השנה, אז אם נדחה כמו שברור שנדחה באיזה חצי שנה אין מה לעשות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 יוני 2021, 17:56

דימון סולס? ראצ'ט? דימון סולס התחיל פיתוח לפני ש-GOW שוחרר ואני לא מחשיב אותו כאיזו הפקה צנועה (כמו שאני לא מחשיב את רטורנל,אבל אני יכול להבין את הנקודה שלך לגביו כי הוא בהחלט לא AAA מפוצץ כמו מה שמזוהה עם סוני בדרך כלל) ולך תדע מתי ראצ'ט,אבל כאן כבר מדובר בהפקה רצינית ומושקעת שאין ממש מקום להתווכח עליה.
אני לא אומר ש-GOW הבא בטוח אקסקלוסיבי לנקסט-ג'ן,אני חושב שהעמימות מסוני לא מבשרת טובות בהקשר הזה,אבל לא הייתי פוסל על הסף את האפשרות,בייחוד לא כשההיסטוריה של סוני רצופה במקרים כאלה.
לגבי הורייזון,אני מניח שההמשך התחיל פיתוח לא הרבה זמן אחרי שגרילה סיימה עם המקורי בפברואר 2017 וזה כנראה אחד יותר מדי מבחינת לוחות הזמנים לפס5,ממש לא בטוח שזה המצב עם GOW.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2021, 18:12

ככל שאנחנו יודעים אנצ'רטד 4 היה אמור להיות משחק שיצא פחות או יותר בשנה הראשונה של הPS4, לפני שהתחילו פיתוח שלו מחדש באמצע הדרך.
BB זה אולי לבל אחד פחות, אבל כמה משחקים כבר יש בלבל של GOW ואנצ'רטד?
בכל מקרה סוני הוכיחה שאין לה בעיה לזרוק בלעדיים דור הבא בשנה הראשונה מכל הסטודיואים שלה בדור הקודם, כולל שת"פ צד ב' שהיה סופר משמעותי בדיעבד עם FS.
ואל תשכחו גם את האורדר שאמנם יצא מחורבן, אבל כקונספט של לזרוק AAA מלא ודור הבא לגמרי בתחילת הדור הוא שם.
הסטודיו הגדול היחיד שלה שלא עבד על משחק אקסלוסיבי לPS4 כבר במסגרת ההשקה הרחבה אלו SM בעצם, אבל זה לא שהם עבדו על משהו אחר... פשוט הסתבכו עם IP חדש ואז לקחו נצח עם הריבוט של GOW.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2021, 18:49

גם ראצ׳ט ודימון סולס לא מתקרבים לGoW בהפקה ופוטנציאל המכירות שלו.
דימון סולס רימייק מושקע אבל רימייק של חברה לא ענקית, וראצ׳ט הוא פרוייקט צד של חברה מוכשרת אבל זה לא המשחק הראשי שלה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 יוני 2021, 18:56

מי שרוצה לראות דוגמא שבה גרסת דור קודם היא הגרסה הראשית של משחק מסוים והיא עדיין בוטלה ומעולם לא יצאה שיסתכל על מורטאל קומבאט 10. הוא הוכרז לPS360
ולPS4/ONE ובוטל. כל מי שיש לו עין חדה ושיחק במורטאל קומבט X יכול לראות שהוא משחק קרוס ג'ן מובהק שדור הPS360 יכל להתמודד איתו בקלות עם מקסימום הורדה מנימלית ביותר ברמת הפירוט שלו.

שימו לב להודעה הצבועה על הביטול שלו בזמנו ter months of development, Warner Bros. Interactive Entertainment has come to the regrettable conclusion that we cannot release Mortal Kombat X for PlayStation 3 and Xbox 360. Please know our teams worked diligently to meet the quality standards set by the current-gen versions of the game. We were not able to get the PS3 and Xbox 360 versions to the quality expected of a Mortal Kombat game and are very sorry for not being able to deliver the products as originally planned.

זה ברור שהוא לא בוטל כי הPS360 לא עמדו בסטנדרטים... זה היה משחק אנריל 3 שלא דוחף את המנוע כמו באטמן ולא עושה שום דבר מהפכני.
הוא בוטל כי הפס4/וואן המריאו לשחקים מבחינת Marketshare והצלחה וכמות האנשים שקנו משחקים על הPS4/ONE היתה גבוהה בטירוף לעומת הPS360.

אותו דבר כאן, אם הPS5 יהיה על הגל שהמשחק ייצא (והוא בדרך לשם לפי מה שאנחנו רואים) אז לא תהיה שום בעיה לבטל את גרסת הדור הקודם של GOW.
במיוחד אם לא הכרת רשמית בקיום של גרסה כזו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2021, 20:31

Klayman כתב:לכן אני לא צופה בתכנים של df יותר. "רואים שם את הקצה של העלה בחלק התחתון של המסך? אז רואים בפירוש שזו טקסטורה ברמה נמוכה מאוד"

ובכללי, כל עוד אני נהנה מהלוק הכללי של המשחק, זה ממש לא מעניין אותי כל הניטפיקינג הזה.

מבין למה אתה מתכוון, עובדה שפתאום אחרי ווידאו שלהם שבו הם דווקא מהללים ומשתפכים בגדול על הגרפיקה ברמה שהם תוהים כל הזמן איך גרסת הפס4 תראה ותתמודד עדיין יצאתי עם מודעות שדווקא הרסה לי קצת בגלל הסוג של ביקורת שלהם על התאורת גיבור המזויפת, אני לא חושב שזה ניטפוק כמו שאמרת ברמת טקסטורת עלה, לפחות לא הפעם, כשאתה שם לב לזה אני חושב שזה מציק ה glow הזה שלא מושפע כמעט מתנאי התאורה מסביב למרות שבפני עצמו זה מעלה את רמת התאורה של המודל וביחד עם זה את הפרזנטציה שלה בלא מעט, עדיין יש פה טרייד אוף ברור וזה מבאס, כמו שקיאו אמר אתה רואה את המחיר של הקרוס ג'ן והמגבלה של הפס4 על הטכנולוגיה שלהם.

DrKeo כתב:
bling כתב:טוב אנחנו יודעים שאין באמת הפרש דורי בין הורייזון ל TLOU2, שניהם רצים על הפס4 בסופו של דבר.

אין ספק בכלל שבשביל משחק קרוס ג'ן גרילה עשו את המקסימום, הוא הקרם של הקרוס ג'ן. אני לא חושב שיש ויכוח פה בנושא הזה, אני די בטוח שרוב האנשים אומרים שרואים שהוא קרוס ג'ן ועם זאת הוא אחד הדברים הכי יפים שראינו בתעשיה אי פעם. אבל אני חושב שגם רובנו מבינים שזה אחד הדברים הכי יפים רק כי כולם תקועים בקרוס ג'ן אז עדין לא ראינו אף צוות סופר מוכשר, כמו גרילה, שמתקל את הפס5 או ה-XSX בלעדית. ואני בהחלט חושב שראצ'ט נראה ברוב התחומים, לפחות בצד הטכני, יותר מרשים מ-HFW וזה מגיע מחברה שהיא משמעותית פחות מוכשרת מגרילה טכנית ונובע נטו מזה שגרילה תקועה עם HDD ויגואר בזמן שאינסומניאק חופשית להשתמש בכל הפס5 (ועדין מבזבזת בערך חצי ממנו).

אגב, בנושא ה-fake hero light, הוא אחת הסיבות שהמודל של אלוי נראה טוב כל כך. בכדי שעור אנושי יראה טוב במשחקי וידאו, צריך SSS שמביא אפקט של אור שחודר דרך העור. זה הכי בולט בלמשל אוזניים שמוארות מאחור שרואים את האור חודר דרכן ומאיר אותן בזוהר אדום, אבל זה אפקט יחסית עדין שגורם לאדם להראות כמו אדם ולא כמו בובת פלסטיק. הבעיה היא שבצורה שעושים היום SSS (וזה אפקט מודרני יחסית, הוא באמת התחיל להיות נפוץ בדור הפס4), חייבים להיות לפחות שני מקורות תאורה ואם יש רק מקור אחד בסצנה, ה-SSS "נכבה" והדמות נראת כמו פלסטיק. אז דבר ראשון, הפס4 לא ממש חזקה מספיק בשביל SSS בזמן גיימפליי כך שלרוב רואים את זה רק בסרטוני מעבר אבל בהחלט יש כמה משחקים יחידי סגולה שמפעילים SSS גם בזמן גיימפליי. אבל אז מגיעה הבעיה השניה, חייבים שני מקורות אור מינימום ונניח במשחק כמו הורייזן כשהמקור אור היחיד הוא השמש, ה-SSS לא עובד והדמות נראת נורא. אז אני משער שה"hero lighting" לא רק תורם ללוק הסינמטי, הוא משמש כל הזמן הזמן כמקור אור משני שנותן ל-SSS לעבוד וכמובן שהפס5 חזקה מספיק ל-SSS בזמן גיימפליי כך שאני לא אהיה בשוק אם זאת עוד סיבה לתאורת גיבור בהורייזן ואחת הסיבות העיקריות שאלוי באמת נראת קרובה יותר למודל הסינמטי.

עוד השערה שיש לי היא שבגלל שה-SSS צריך hero lighting כמקור אור שני במשחק מסוג שכזה, אם הוא היה בלעדי לפס5 אז היית רואה פתרונות תאורה הרבה יותר מתקדמים שכנראה היו כוללים סוג של RT או ווקסלים וזה אומר שהיה GI מאוד ראליסטי שהיה משמש כמקור אור משני טבעי, כמו במציאות, וכך ה-SSS היה עובד בלי כל הזיוף הזה של ה-hero lighting. אלה מסוג הדברים שצועקים "תן לי לשחרר את הפס4 כבר", ואלה דברים שמבוססים על ה-GPU, אפילו לא ה-CPU וה-HDD שהם נקודות הכאב הגדולות של הדור הקודם. כלומר ברגע שישחררו את הפס4, יוכלו לשנות את כל ה-pipeline תאורה שלהם, להתסמך על ה-SSD להזרמת נכסים ולהעלות משמעותית את הדחיסות והאיכות של מה שרואים על המסך וכמובן לאפשר דברים כמו flying mounts שה-HDD הגביל אותם בעבר לעשות, ה-CPU יאפשר להם סביבה הרבה יותר אנטרקטיבית והריסה ויאפשר ליותר "פוליש" בסביבות עולם פתוח ובכלליות נראה זינוק גרפי מאוד מרשים ביחס למה ש-HFW סובל ממנו כרגע. ומעבר לכל זה, אני בטוח שהמפתחות יזנחו את ה-4K הטבעי וכך ישחררו בערך חצי GPU לעוד עבודה גרפית.

בקיצור, יש לנו עוד המון מרווח להתקדם בו, אני לא חושב שראינו עדין משחק דור הבא "אמיתי". ראצ'ט הוא בהחלט הכי דור הבא עד עכשיו, אבל הוא נראה כמו חצי דרך ראשונית וכמו שאמרנו הוא משאיר חצי קונסולה על השולחן עם ה4K הטבעי והמצב 60FPS (ומי יודע אפילו אם המצב 60 מנצל את ה-CPU כמו שצריך). אני בטוח שגם אינסומניאק יגיעו רחוק משמעותית מאיפה שראצ'ט נמצא כרגע עוד כמה שנים, והם לא נוטידוג או גרילה. אני משער שכותר הקרוס ג'ן הכי מרשים שנקבל עד שנראה דור הבא אמיתי יהיה GOW 2, אז בו נחזיק אצבעות שהוא לא קרוס ג'ן ושנראה אותו כבר בסביבות E3 כי הוא בתאוריה יוצא השנה, גג שנה הבאה, אז הגיע הזמן להראות אותו, לא?

קראתי הכל ואשכרה הבנתי והחכמתי, תותח קיאו כי אני בדרך כלל סתום בדברים האלה :)

הבאסה היא שכל האופטימיות שנוטפת מהפוסט לגבי הפוטנציאל של הדור נהרסת כשאני מגלה בנושא המקביל שסוני דובקת בקרוס ג'ן בכל הכוח עד כנראה 2023 כשגם GOW וגם GT7 (שזה משחק שתמייייד היה מאמץ את הדור החדש ואת כל הגימיקים האפשריים שלו מהיום הראשון) יהיו קרוס ג'ן. מה זה שווה בכלל כשכל התעשייה החליטה שאין טעם עוד בדורות? שלכולם עאלק מגיע להנות. דור מחורבן.

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 02 יוני 2021, 20:37

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:המודל שלה בכלל נראה קצת מוזר,הוא מאוד מפורט ועם לוק נקסט ג'ן וזה אבל נראה כאילו היא אכלה מקדונלדס אחד יותר מדי,משהו בפרופורציות של הפנים לא עובד בהשוואה לראשון.

על מה אתה מדבר? על אודי קגן?
תמונה

אני רואה שבמקום לעבור לדון איתי באופן בוגר אתה עובר לטקטיקות פסיכולוגיות סמויות ילדותיות של מגננה על האגו שלך.
אני רואה שאתה רוצה להפוך את השיח למה שנחשב גברי למאוד שטחי, ולא נכון מהיסוד. עם היותנו בני אדם יש לנו מגוון תרבויות, דיעות, התנהגויות שונות, ערכים וכו' שמבחינת המשקל המעיד על בגרות וגבריות הןא הרבה יותר גבוהה מהשיח השיטחי והמוטעה שאתה עושה פה. עד כדי כך שהוא מבטל את מה שאתה אומר.
נגיד יכול להיות כול בן אדם לא משנה מה הוא שהוא חסר מודעות נגיד שחושב שמגיע לו את כול העולם ואחותו כי נעשה עבורו אוול מסויים, או אנשים שחושבים שבגלל שקרה להם משהו רע זה אומר שזה יחזור עליו כול הזמן, או נגיד ילד בן 11 שחושב שלקלל חזק הופך אותו לבוגר כשזה לא בוגר שאתה לא מסוגל לשלוט על הרגשות שלך ולהבין את המהות המשמעותית הגבוהה של להיות בן אדם בוגר. והדברים האלה נמצאים באופן שווה לא משנה מי אתה בתור בן אדם.
בכול מקרה אני חושב שכול יצור על כדור הארץ כמו לטעה או פיל יכול להיות אגרסיבי או פאסיבי עם מבנההורמונלי שונה על הבסיס הגניטי שלו שקובעים את צורת ההתנהגות שלו, עד כדי כך שהלטעה כבר מתנהגת כמו פיל וכול אחד יכול להביע צורות שונות של אכזריות כמו אבא שלי שהזכרתי פה בעבר. ישנם צורות שונות של כוח מבחינה תרבותית שאין להם הקבלה אחת לשנייה, וכול אחד מכובד בפני עצמו גם אחזריות :). (סתם לא באמת).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2021, 20:47

bling כתב:
קראתי הכל ואשכרה הבנתי והחכמתי, תותח קיאו כי אני בדרך כלל סתום בדברים האלה :)

הבאסה היא שכל האופטימיות שנוטפת מהפוסט לגבי הפוטנציאל של הדור נהרסת כשאני מגלה בנושא המקביל שסוני דובקת בקרוס ג'ן בכל הכוח עד כנראה 2023 כשגם GOW וגם GT7 (שזה משחק שתמייייד היה מאמץ את הדור החדש ואת כל הגימיקים האפשריים שלו מהיום הראשון) יהיו קרוס ג'ן. מה זה שווה בכלל כשכל התעשייה החליטה שאין טעם עוד בדורות? שלכולם עאלק מגיע להנות. דור מחורבן.

היי, סופסוף מישהו קרא אחד מהם :!:

את הזעם שלי על הקרוס ג׳ניות של סוני כבר הבעתי לפני חודשים. עברתי את שלב ההכחשה ושלב הדיכאון ועברתי לשלב הקבלה. הכל קרוס ג׳ן, נתראה ב2024 :)

אני מחזיק אצבעות שגרסת הפס4 תכשל קשה. שנראה את GOW מפציץ איזה 10 מליון יחידות על הפס5 והפס4 תביא מספרים נוראיים של כמה מאות אלפים.

wraithbuster כתב:
DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:המודל שלה בכלל נראה קצת מוזר,הוא מאוד מפורט ועם לוק נקסט ג'ן וזה אבל נראה כאילו היא אכלה מקדונלדס אחד יותר מדי,משהו בפרופורציות של הפנים לא עובד בהשוואה לראשון.

על מה אתה מדבר? על אודי קגן?
תמונה

אני רואה שבמקום לעבור לדון איתי באופן בוגר אתה עובר לטקטיקות פסיכולוגיות סמויות ילדותיות של מגננה על האגו שלך.
אני רואה שאתה רוצה להפוך את השיח למה שנחשב גברי למאוד שטחי, ולא נכון מהיסוד. עם היותנו בני אדם יש לנו מגוון תרבויות, דיעות, התנהגויות שונות, ערכים וכו' שמבחינת המשקל המעיד על בגרות וגבריות הןא הרבה יותר גבוהה מהשיח השיטחי והמוטעה שאתה עושה פה. עד כדי כך שהוא מבטל את מה שאתה אומר.
נגיד יכול להיות כול בן אדם לא משנה מה הוא שהוא חסר מודעות נגיד שחושב שמגיע לו את כול העולם ואחותו כי נעשה עבורו אוול מסויים, או אנשים שחושבים שבגלל שקרה להם משהו רע זה אומר שזה יחזור עליו כול הזמן, או נגיד ילד בן 11 שחושב שלקלל חזק הופך אותו לבוגר כשזה לא בוגר שאתה לא מסוגל לשלוט על הרגשות שלך ולהבין את המהות המשמעותית הגבוהה של להיות בן אדם בוגר. והדברים האלה נמצאים באופן שווה לא משנה מי אתה בתור בן אדם.
בכול מקרה אני חושב שכול יצור על כדור הארץ כמו לטעה או פיל יכול להיות אגרסיבי או פאסיבי עם מבנההורמונלי שונה על הבסיס הגניטי שלו שקובעים את צורת ההתנהגות שלו, עד כדי כך שהלטעה כבר מתנהגת כמו פיל וכול אחד יכול להביע צורות שונות של אכזריות כמו אבא שלי שהזכרתי פה בעבר. ישנם צורות שונות של כוח מבחינה תרבותית שאין להם הקבלה אחת לשנייה, וכול אחד מכובד בפני עצמו גם אחזריות :). (סתם לא באמת).

אמממ, הכל בסדר?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 97 אורחים