נושא E3 2021 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא E3 2021 הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2021, 20:19

אני משתגע מהקטע הזה שחושפים IP חדש עם טיזר קצר שלא מעיד על כלום ופשוט מניחים שזה ילהיב אנשים..

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2021, 20:22

באטלפילד נראה לגמרי last gen לצערי.

לא שזה מבטל את זה שיהיה מעולה, נראה מולטי די אדיר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2021, 20:30

כן,באטלפילד נראה ממש meh,אפילו ל-pre alpha.
יש לי חולשה לשודדי הקאריביים,אני עוד עלול לבדוק את הקרוסאובר עם SoT.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 13 יוני 2021, 20:37

הפורמולה הבזויה של משחק אחד או שניים גדולים/בינוניים בהתחלה, זבל עופות באמצע ואיזה משחק אחד או שניים גדולים/בינוניים בסוף פשוט מביכה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2021, 20:38

bling כתב:קשקוש סווים. מדובר ביובי, קיבלנו טריילר in-engine שלא אומר כלום באופן כללי ובמקרה של יובי זה לא אומר כלום פי כמה. כמעט 99 אחוז מהמסיבה היתה חגיגת דור קודם וטריילר in-engine שלא אומר כלום על איך שהמשחק הסופי יראה לא מפצה ולא הופך את המסיבה למשהו ראוי ובטח שלא מבטל את התלונה שלי שהמסיבה גרועה וחגיגת דור קודם. פוסט די מטופש שלך עאלק מחפש לשנוא, כאילו צריך לחפש משהו במקרה הזה.

אבל אתה מתלונן פה מצד אחד ש"זה לא אומר כלום" (זה כן) ומצד שני משווה למה בדיוק? למסיבת עיתונאים של נניח 2014, שנה אחרי שהדור התחיל, שבה היה גם משחק אחד מפיל לסתות (The Division), בעוד כל השאר כמעט היו גם חגיגות דור קודם?

הרי גם במסיבות העיתונאים הקודמות היו תמיד ג'אסט דאנסים וריימנים, וכל מיני דברים הזויים כמו Shape Up ושטויות על הבמה, לצד הטון קלנסי והFar Cry למיניהם.
ההבדל היחיד השנה, זה שאין את האססינס קריד העונתי שמגיע כמעט כל E3 (ואולי טוב שלוקחים קצת הפסקה) - אבל חוץ מזה קיבלת את המנה של משחק טום קלנסי חדש (ועוד ריינבו 6, אחרי חצי עשור), של פאר קריי חדש (שנראה מעולה דור הבא או לא דור הבא), את משחק הספורט/מכוניות השנתי שלהם, את משחק הנינטנדו השנתי, את משחק המוזיקה/קצב השנתי, ואת המשחק מפיל הלסתות השנתי.

תקרא את ההודעות שלך ברצף... זה ממש נשמע כמו מתלונן סדרתי, אבל כזה שהתלונה שלו מתהפכת באמצע. הרי מה בדיוק עוד חשבת שתקבל בתצוגה כזו - ועוד חצי שנה אחרי שהם הוציאו שלושה משחקי AAA שבוע אחרי שבוע? עוד סיזן פאס לFor Honor או לBreakpoint?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2021, 20:45

אין גיימפליי לקמפיין של היילו?? אוי MS...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2021, 20:53

swym כתב:
bling כתב:קשקוש סווים. מדובר ביובי, קיבלנו טריילר in-engine שלא אומר כלום באופן כללי ובמקרה של יובי זה לא אומר כלום פי כמה. כמעט 99 אחוז מהמסיבה היתה חגיגת דור קודם וטריילר in-engine שלא אומר כלום על איך שהמשחק הסופי יראה לא מפצה ולא הופך את המסיבה למשהו ראוי ובטח שלא מבטל את התלונה שלי שהמסיבה גרועה וחגיגת דור קודם. פוסט די מטופש שלך עאלק מחפש לשנוא, כאילו צריך לחפש משהו במקרה הזה.

אבל אתה מתלונן פה מצד אחד ש"זה לא אומר כלום" (זה כן) ומצד שני משווה למה בדיוק? למסיבת עיתונאים של נניח 2014, שנה אחרי שהדור התחיל, שבה היה גם משחק אחד מפיל לסתות (The Division), בעוד כל השאר כמעט היו גם חגיגות דור קודם?

הרי גם במסיבות העיתונאים הקודמות היו תמיד ג'אסט דאנסים וריימנים, וכל מיני דברים הזויים כמו Shape Up ושטויות על הבמה, לצד הטון קלנסי והFar Cry למיניהם.
ההבדל היחיד השנה, זה שאין את האססינס קריד העונתי שמגיע כמעט כל E3 (ואולי טוב שלוקחים קצת הפסקה) - אבל חוץ מזה קיבלת את המנה של משחק טום קלנסי חדש (ועוד ריינבו 6, אחרי חצי עשור), של פאר קריי חדש (שנראה מעולה דור הבא או לא דור הבא), את משחק הספורט/מכוניות השנתי שלהם, את משחק הנינטנדו השנתי, את משחק המוזיקה/קצב השנתי, ואת המשחק מפיל הלסתות השנתי.

תקרא את ההודעות שלך ברצף... זה ממש נשמע כמו מתלונן סדרתי, אבל כזה שהתלונה שלו מתהפכת באמצע. הרי מה בדיוק עוד חשבת שתקבל בתצוגה כזו - ועוד חצי שנה אחרי שהם הוציאו שלושה משחקי AAA שבוע אחרי שבוע? עוד סיזן פאס לFor Honor או לBreakpoint?

אממ קודם כל מבחינת תוכן פעם ליובי היו מסיבות יותר מעניינות ואיכותיות, לא דיברתי רק על זה שמדובר בדור קודם אלא שהתוכן משעמם רצח וגרוע. מבחינת דור הבא בתודעה נצרב לי שעוד בימי הפס3 מיהרו להציג דמו גיימפליי דור הבא עם ווטץ׳ דוגס, בהמשך AC UNITY, הדיוויזיה ואפילו משחק כמו Wildlands שבחשיפה נראה מדהים ומעניין באיזשהי רמה. את האמת אפילו טום קלנסי בזמנו נחשף בצורה הרבה יותר מעניינת וטובה ועכשיו התגובה שיצאה לי זה MEH.

עכשיו נכון שהרבה מהפרויקטים האלה כשלו מבחינת התוצאה הסופית אבל היי לפחות זה ריגש, הוציא איזשהי תגובה חוץ משעמום, מה שהיה אתמול היתה פח של מסיבה, לא שיניתי את עמדתי בכלום, לא קיבלנו איזה תוכן מעניין ולא משהו מפיל לסתות שאפשר לפנטז עליו (ולא טריילר in engine לא נופל לזה), אני חושב שגם בכל מקום שראיתי יש קונצנזוס שזו חרא מסיבה אז מה הקשר מתלונן סדרתי? אני זה שראיתי את זה בזמן אמת ונרדמתי, למה נראה לך שיהיה לי משהו אישי נגד יובי, אלה משחקים שגם זמינים לי בסוף ואם הכל נראה מעפן/משעמם/דור קודם שכזה אז ככה הרגשתי.

פעם לפחות היה איזשהו דיון ועניין סביב מה שראינו אצלם, השנה הדיון זה בעיקר עד כמה היתה משעממת כשרק אוואטר מעט חורג מזה אבל עצם היות הטריילר in engine גם ככה הרסה גם את העניין בזה.

אגב גם המסיבה של מייקרוסופט חרא, עובדה שאני מבזבז אותה בדיון המטופש הזה, כבר אומר הכל על מה אני חושב עליה. יאללה תקרא לי הייטר שוב :|

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2021, 21:00

אין ספק שזה די זבל,ואני באתי עם ציפיות די נמוכות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2021, 21:02

dean כתב:הפורמולה הבזויה של משחק אחד או שניים גדולים/בינוניים בהתחלה, זבל עופות באמצע ואיזה משחק אחד או שניים גדולים/בינוניים בסוף פשוט מביכה.

לגמרי. בכלל הסגנון הזה של מייקרוסופט להקיא טריילרים ברצף יצא מכל החורים. אין שום בניית הייפ, שום קטעי קישור. ציון אפס בפרזנטציה, הם יכולים להרוס מסיבה גם אם יתנו להם להציג מטאל גיר בלעדי חדש של קוג׳ימה, את הפולאאוט הבא ואת GTA6. בטח יתקעו אותם בין 600 טריילרים של אינדים שלא תצליח לשים לב אפילו שהם נחשפו.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2021, 21:02

אה, אז אנחנו משווים דווקא לE3 שנת 2013?
הנה מה שהיה לבלינג מודל 2013 להגיד עליה (אין כפתור לייק, אבל לפחות החיפוש עובד):
היום זה קרה לראשונה,והרבה הרבה יותר מוקדם ממה שציפיתי,משהו שחשבתי אותו ל CG התגלה כזמן אמת.
זה התחיל בזה שקמתי לראות מה הלך ביובי,אני עובר על הסרטונים,הכל נראה די חרא,מלא CG,או סתם גיימפליי לא מעניין במיוחד,0 חשיפות ו 0 דברים מרשימים.
את המשחק היחיד שנחשף והיה בשער ב GT שמרתי לסוף,הפעלתי את הסרטון וחשבתי לעצמי שהנה עוד קשקוש מרונדר מראש שלהם כמו המכוניות,WATCH DOGS (איך לעזאזל הם מביאים כזו תצוגה בזיונית לכלבים אחרי שכבר חשפו את המשחק,זה מה שיש לכם להראות? CGI!?)ו AC ופתאום המשחק עבר לזמן אמת.

אפס חשיפות ואפס דברים מרשימים, ואז משחק שנראה כל כך טוב שחשבת שהוא בכלל CGI ולא זמן אמת... מאיפה זה מוכר לי ;)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2021, 21:05

אוקיי זה היה די משעשע..אגב,זה המשחק שדיברתי עליו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2021, 21:10

swym כתב:אה, אז אנחנו משווים דווקא לE3 שנת 2013?
הנה מה שהיה לבלינג מודל 2013 להגיד עליה (אין כפתור לייק, אבל לפחות החיפוש עובד):
היום זה קרה לראשונה,והרבה הרבה יותר מוקדם ממה שציפיתי,משהו שחשבתי אותו ל CG התגלה כזמן אמת.
זה התחיל בזה שקמתי לראות מה הלך ביובי,אני עובר על הסרטונים,הכל נראה די חרא,מלא CG,או סתם גיימפליי לא מעניין במיוחד,0 חשיפות ו 0 דברים מרשימים.
את המשחק היחיד שנחשף והיה בשער ב GT שמרתי לסוף,הפעלתי את הסרטון וחשבתי לעצמי שהנה עוד קשקוש מרונדר מראש שלהם כמו המכוניות,WATCH DOGS (איך לעזאזל הם מביאים כזו תצוגה בזיונית לכלבים אחרי שכבר חשפו את המשחק,זה מה שיש לכם להראות? CGI!?)ו AC ופתאום המשחק עבר לזמן אמת.

אפס חשיפות ואפס דברים מרשימים, ואז משחק שנראה כל כך טוב שחשבת שהוא בכלל CGI ולא זמן אמת... מאיפה זה מוכר לי ;)

לא הבנתי, הבאת ציטוט שעפתי מזה שהמשחק אז רץ בזמן אמת? כאילו גם המשחק ההוא בסוף היה פברוק וגם עברו הרבה מים בנהר מאז, למה שאני אתלהב היום מ in engine של אוואטר לא הבנתי.

אגב זה שאתה חופר בארכיון הפורום בזמן שרצה המסיבה של מייקרוסופט ברקע מה זה בדיוק אומר עליה?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2021, 21:11

אוקיי סוף סוף משהו העיר אותי מהדיון המטומטם עם סווים. פורצה נראה בן זונה! וואו!

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 יוני 2021, 21:15

לא צפיתי בשום דבר מהמסיבה בינתיים - אראה אח''כ בקטנה את הטריילרים שמעניינים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2021, 21:22

bling כתב:
swym כתב:אה, אז אנחנו משווים דווקא לE3 שנת 2013?

לא הבנתי, הבאת ציטוט שעפתי מזה שהמשחק אז רץ בזמן אמת? כאילו גם המשחק ההוא בסוף היה פברוק וגם עברו הרבה מים בנהר מאז, למה שאני אתלהב היום מ in engine של אוואטר לא הבנתי.

אגב זה שאתה חופר בארכיון הפורום בזמן שרצה המסיבה של מייקרוסופט ברקע מה זה בדיוק אומר עליה?

אהה... זה אומר שאני לא צופה בה בלייב, כי כמו אצל לאסקין גם אצלי זו שעת השכבה של הילדים ועדיף לצפות בתוכן כזה ב4K כמו שצריך?בינתיים אני עושה השלמות בדיון מהטלפון...

בכל מקרה, בלינג מודל 2013 מתלונן על זה שבמסיבה של יוביסופט מ2013 אין כלום והכל חרא, ובסוף מתלהב ממשחק בודד עד כדי כך שהוא בטוח שהוא CGI... שזה בדיוק מה שקרה עם בלינג מודל 2021, רק בתוספת מרמור שהפעם הוא כבר לא מאמין שזה באמת במשחק + געגועים ליוביסוטפ של 2013.

תודה שזה קצת מצחיק. אולי לא מצחיק כמו להתלונן על זה שמסיבת העיתונאים של מיקרוסופט מציגה יותר מידי משחקים, אבל עדיין מצחיק. :D

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2021, 21:36

אתה משהו סווים, אם כבר זה מראה לך יותר מה עבר על יובי מאז לא על בלינג, איפה היא היתה ב 2013 ואיפה היא היום מבחינת אמון והייפ. אגב זה שעפתי ככה מווטץ׳ דוגס בזמן אמת רק מראה לך שאני לא מחפש להתלונן, כשמשהו מעיף אותי אז אני מביע את זה, בדיוק כמו שעכשיו גם במסיבה של מייקרוסופט התלהבתי מפורצה הורייזון. שמע אתה ממש ממש משועמם לא מבין למה אני נגרר לזה.

אומנם לא הגעתי לחפירות בארכיון הפורום בשביל להביא ציטוט שדווקא מוכיח את ההפך ממה שרצית להראות אבל עדיין, השתעממתי גם מרוב המסיבה הזו של מייקרוסופט, אני מתלונן על הפרזנטציה הגרועה של מייקרוסופט בחלקים ענקיים של המסיבות שלהם כבר כמה שנים וזו תלונה וולידית לגמרי, לא דיברתי על איכות המשחקים, זה שאתה מעוות את זה ומציג זאת כתלונה על יותר מדי משחקים זה כבר טמטום שלך. אין טעם להרחיב את הדיון הזה מעבר ל barrier הנמוך הזה :)
נערך לאחרונה על ידי bling ב 13 יוני 2021, 21:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2021, 21:38

עוד לא קראתי את ההודעות שלכם, אני התחלתי בערך 20 דקות באיחור ואז יכולתי להריץ את כל מה שממש לא מעניין והדיבורים…

פורצה מטורף, לא ייאמן שזה קרוס ג׳ן, מעניין אם יש חסרונות גיימפליי בדור הקודם או שרק גרפיקה, אני מרשהצלעצמי לנחש שנדב ואחרים כבר כתבו את זה אבל רק לדמיין מה הצוות הזה יעשה בדור הבא מפוצץ לי את השכל. הם מטורפים.

סטארפילד תצוגה מאכזבת מאוד מבחינת מה שנתנו לראות, אז אני מקווה שממש בקרוב יתנו לו תצוגה שלמה ומקיפה.

חוץ מזה תצוגה די משעממת, הכל משחקים טובים מגניבים שיוצאים גם לדור הזה, הכי הרשים אותי דווקא הפיקסלארט הזה Replaced. וואו איזה יופי.

אה, היילו meh עבורי, לפחות בתצוגה הזאת. תראו שוב גיימפליי רציף אבל שיראה קצת יותר את העולם. זו הייתה אמורה להיות ההזדמנות לתקן את הרושם הראשוני המוני וזה לא ממש שינה למישהו את הדיעה. אבל לפחות היה להם שנה שלמה ללטש, אז כיף :) ועוד המולטי עדיין בחינם, נחמד.

המשחק של ארקיין נראה חמוד אבל מולטי וזה נראה לי חבל עליהם, ובכל זאת הם אדירים אז נקווה שזה יצליח להם.

לסיכום - חשבתי שנראה עוד משחק דור הבא, נגיד הצצה לפורצה, אברוויילד ועוד איזה משחק של בת׳סדה. אה, וגם לא היו הכרזות על רכישות או שהרצתי משהו?
סה״כ נותן להם 6.5/10, בלי פורצה הורייזון 5 זה היה ממש מעפן.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 יוני 2021, 21:39

אז היה ארוך, נגמר, היה לא רע, מאוד סולידי, אבל שום דבר מרגש (למען האמת כשמזדקנים כלום במשחקים כבר לא מרגש :)).

הגיימפאס הולך לקבל לא מעט משחקים, רובם מעולים, לא להאמין שהמנוי הזה ממשיך להתפתח לטובה.

מה אהבתי?
* Hades מגיע באוגוסט (יש לי אותו בסטים, אבל אשמח לשחק אותו שוב באקסבוקס).
* Atomic heart, מפתיע שעדיין קיים, עדיין נראה טובה (עדיין סוג של ביושוק), עדיין לא ברור אם אי פעם יצא, אבל מפתיע שמגיע לGamepass day one, בכלל נראה שמיקרוסופט כרתו ברית עם ברית וורשה עם Stalker 2 בנוסף.
* היילו נראה מעולה, האיכות סטרים בטוויץ' לא נראתה משהו, אבל נראה שמודל התאורה (כנראה) והPop ins (בוודאות) תוקנו מהמעט שהציגו, המולטי נראה מעולה והFree to play זה פשוט מדהים, סוני, הגיע הזמן ללמוד. לא יכל לחכות, הולך לבלות לא מעט שעות במולטי שלו.
* 12 minutes נראה מעולה, לא חדש שהוא מגיע, עדיין נראה מעולה.
* Ascent מדהים, שוב דבר חדש, ידענו שהוא מגיע באוגוסט, פשוט twin shooter חובה. הסגנון הסייבר פאנקי שלו מרהיב.
* היה side shooter ממש כיפי, לא זוכר את שמו, אבל גם נראה מאוד סולידי ולבטח אשחק בו.
* Wolfenstien 2 מגיע, טוב, יש לי 30 שעות עליו בסטים, אבל ממש מחכה לשחק בו שוב :). בכלל לא הבנתי למה לא הגיע בקבוצה הראשונה.
* גם הScroll adventure עם האב היה נראה לא רע.

פחות מלהיב כי אין איך:
* החדש של Arkane מסוגנן, אבל לא הראו כלום, חבל.
* Outer world 2 לא מלהיב, כי פשוט לא הראו כלום, לפחות הפרזנטציה היתה משעשעת.
* Starfield, לא ראינו באמת כלום, בטח גם לא יצא בתאריך המיועד שהוא רחוק רצח.
* סייקונאט 2 נראה meh, מקווה שאתבדה.
* Age of empires 4 כבר נחשף לעומק בעבר, לא מעניין במיוחד.
* Flight simulator לא באמת יכל להלהיב :).

פורצה לא מעניין אותי כז'אנר אבל היה נראה טוב, סוג של burnout paradise חדש.

בטח פיספסתי עוד. אבל אני מאוד אוהב את התכלס של מיקרוסופט, זה המשחקים, אין מצגות, אין דיבורים, פשוט תשמחו שיש לכם Gamepass :).

אם סוני היתה מציגה היא היתה מרגישה כמו דינוזאור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2021, 21:47

Laskin כתב:עוד לא קראתי את ההודעות שלכם, אני התחלתי בערך 20 דקות באיחור ואז יכולתי להריץ את כל מה שממש לא מעניין והדיבורים…

פורצה מטורף, לא ייאמן שזה קרוס ג׳ן, מעניין אם יש חסרונות גיימפליי בדור הקודם או שרק גרפיקה, אני מרשהצלעצמי לנחש שנדב ואחרים כבר כתבו את זה אבל רק לדמיין מה הצוות הזה יעשה בדור הבא מפוצץ לי את השכל. הם מטורפים.

סטארפילד תצוגה מאכזבת מאוד מבחינת מה שנתנו לראות, אז אני מקווה שממש בקרוב יתנו לו תצוגה שלמה ומקיפה.

חוץ מזה תצוגה די משעממת, הכל משחקים טובים מגניבים שיוצאים גם לדור הזה, הכי הרשים אותי דווקא הפיקסלארט הזה Replaced. וואו איזה יופי.

אה, היילו meh עבורי, לפחות בתצוגה הזאת. תראו שוב גיימפליי רציף אבל שיראה קצת יותר את העולם. זו הייתה אמורה להיות ההזדמנות לתקן את הרושם הראשוני המוני וזה לא ממש שינה למישהו את הדיעה. אבל לפחות היה להם שנה שלמה ללטש, אז כיף :) ועוד המולטי עדיין בחינם, נחמד.

המשחק של ארקיין נראה חמוד אבל מולטי וזה נראה לי חבל עליהם, ובכל זאת הם אדירים אז נקווה שזה יצליח להם.

לסיכום - חשבתי שנראה עוד משחק דור הבא, נגיד הצצה לפורצה, אברוויילד ועוד איזה משחק של בת׳סדה. אה, וגם לא היו הכרזות על רכישות או שהרצתי משהו?
סה״כ נותן להם 6.5/10, בלי פורצה הורייזון 5 זה היה ממש מעפן.

לאסקין אל תגיד משעממת עוד סווים יקרא לך הייטר ויחפור בארכיון הפורום כדי למצוא אם בלאסקין שנת 2013 יש סתירות :roll:

אגב פיל אמר שהורייזון נבנה מהיסוד לדור הבא, אולי זה מסביר את הקפיצה היפה, נשמע שגרסת הדור הקודם נבנית בנפרד לוואן. המשחק הזה נראה מצויין והוא הציל במידה מסויימת מסיבה חלשה מאוד. הציפיות שלי האמת לא היו גבוהות בכלל אז באיזשהו מקום שמחתי לראות משהו שנתן לי קצת וואו עם פורצה, חוץ ממנו היו מן הסתם משחקים איכותיים אבל שום דבר באמת מרגש. מייקרוסופט מבחינתי עדיין לא מצליחים לספק מסיבת E3 אגדית באמת, לפחות לא מאז 2013.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2021, 21:49

טוב, יש את סקוור עוד 26 דקות… נקווה למשהו טוב יותר הערב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2021, 21:55

גם התחלתי לראות באיחור של 20 דק', זה נתן לי אופציות להריץ קדימה נאומים על "גיימינג זה כיף וכולנו אוהבים את זה" או טריילרים למשחקים כמו FC6. מה שבעיקר שמתי לב אליו הוא שכל המשחקים של 2022 הם דור הבא בלבד, יאי! אז מתסבר שכשמאט בוטי אמר ב-2019 שהמשחקים יגיעו ל-X1 "בשנתיים הקרובות", הוא באמת התכוון לשנתיים מ-2019 כך ש-2021 מסמנת את סוף הקרוס ג'ן למיקרוסופט.

ולמי שראה את הסטרימניג באיכות התחת, הנה הטריילרים המעניינים (לדעתי) ב-4K:
בלעדי סטארפילד (זמן אמיתי במנוע):

בלעדי זמני STALKER 2 (גיימפליי):

בלעדי מאוולנץ' Contraband (זה CGI):

בלעדי זמני 12 דק' (גיימפליי):

בלעדי זמני, מהפורשים מ-PLAYDEAD, זה התוצר של הגירושין - Somerville (גיימפליי):

מולטי של היילו (גיימפליי ערוך):

החדש של אסובו שמיקרוסופט משום מה לא קונה עדין, מולטיפלטפורם, A Plague Tale: Requiem ("בתוך מנוע"):

לא בלעדי, אחד הדברים היפים בתערוכה, Replaced (גיימפליי):

בלעדי, The ascent (גיימפליי):

The outer worlds 2 (רק CGI):

סימולטור טיסה רץ על ה-XSX ויוצא ביולי (גיימפליי):

פורצה הורייזן 5 פאקינג קרוס ג'ן אלוהים ישמור תהרגו אותי למה קרוס ג'ן ולא ביפן (גיימפליי ערוך):

החדש של ארקיין, Redfall, בלעדי (CGI):

טריילר למיני-מקרר XSX, כן, ברצינות (CGIIIIIII):

כל מה שמגיע ל-GP בקרוב:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2021, 22:01

קיאו ראית את הורייזון? לא יודע לאמר עכשיו אם מספיק דור הבא או לא אבל הוא נראה ממש ממש טוב, ראיתי שאתה מתלונן שהוא קרוס ג'ן אבל יש מצב שזה קרוס ג'ן סטייל מה שהם עשו בזמנו עם משחק שבאמת מנצל בצורה יפה את הדור הבא ונבנה בנפרד.

התרשמתי ממנו מאוד, לטעמי כתצוגה כוללת זה משחק התערוכה עד עכשיו ובחיים לא חשבתי שאומר את זה על משחק מירוצים :oops:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2021, 22:04

אה כן, שכחתי לציין את Somerville שנראה פסיכי לגמרי, מיד רואים שהם (חלקם לפחות) עשו את אינסייד.
ואם באמת הורייזון נבנה לדור הבא אז גירסת הוואן אמורה להיות ממש ממש ממש אחרת, לדעתי הכוונה שיש (הרבה) דברים במנוע שחסומים לדור הקודם. למשל הטקסטורות של העולם באיזורים שהם השתמשו בצילומים, מן הסתם לא יהיה RT ובערך אפס צמחיה… אבל יש מצב שעדיין גירסת הדור הקודם מנעה מהמשחק להיות גדול כפי שהוא, או שהקודמת תהיה טעינה כלשהי מה שלא סביר לדעתי בכלל… מעניין, כי הוא פשוט כל כך יפה שאני רוצה לדעת עד כמה הפ היו כבולים למגבלות הדור הקודם איתו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2021, 22:09

רואים שיש פה קפיצה יפה ממש למשחק שיוצא השנה. אני מאמין שהוא באמת נבנה במיוחד לחומרה כמו שפיל אמר, from the ground up.

אני בטוח שביחס לגרסת הוואן יהיו הבדלים תהומיים, יותר גבוהים בהרבה מקרוס ג'ן טיפוסי. את האמת הוא מרשים אותי בהרבה ממה שפורצה הורייזון הקרוס ג'ן שכביכול נבנה בנפרד לנצל את הוואן בזמנו הרשים אותי.

המשחק נראה מדהים לדעתי, כל כך יפה וחסר פגמים, המשחק הכי מרשים שראיתי עד כה בכל מה שקשור לדור הבא. כל הכבוד ל PG.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2021, 22:29

אני צופה עכשיו בגרסאות 4K:
- סטארפילד, סופסוף בת'זדה עם מנוע שנראה טוב. לא בדיוק הממיס מוחות דור הבא שחלמנו, אבל יש שם דברים שנראים משמעותית יותר טובים מהדור הזה ולהתחשב בזה שמשחקים שלהם נראים כמו משחקי 360 כרגע, העובדה שזה נראה כמו משהו בין הפס4 לפס5 כבר גורמת לי לשמוח. אני גם משער שיש שם SCALE הזוי, אז נחכה לראות את זה והאם הוא מצדיק את הגרפיקה. ספציפית שמתי לב שהאפקטי עשן מטורפים ושיש השתקפויות RT, אבל מעבר לזה מדובר בפירוט של משחק מסדרון מהפס4.
- stalker 2, אני ממש ממליץ לראות אותו ב-4K. יש שם כמה שוטים באזור החיצוני שהם ממש מרשימים. יש גם השתקפויות RT, אבל להגיד את האמת אני חושד שזה מגרסת ה-PC כי לדעתי גם הצל RT ואני לא אהיה בשוק אם גם ה-GI הוא RT למרות שקשה לדעת אם זה RT או אפוי מראש. בעצם הם ו-A4 כל הזמן גונבים אחד מהשני, אני לא אהיה בשוק אם המשחק מכיל מערכת תאורת RT מלאה כמו במטרו. בכל מקרה קצת קשה לדעת מהצצה בטריילר שכזה, אבל אני די בטוח שגם ההשתקפויות וגם הצל RT. ושימו לב לאנימציות פנים בסיום, לא רעות בכלל.
(עריכה - הצל לא RT לפי הדמות בסיום הטריילר, אני חוזר בי. כנראה שזה רק השתקפויות).
- somervill, הוא ממש לא נראה טוב כמו משחק של playdead. זה קצת מבאס, אבל מצד שני משמח כי הכישרון ב-playdead כנראה נשאר והמשחק שלהם ימיס את המוח.
- היילו, מה נסגר אתכם מיקרוסופט. סרטון מעבר? ככה אתה מפיגים את החששות? סרטון מעבר? לא יכלתם לחתוך קצת ב-ADD טריילרים ולתת להיילו עוד 5 דק' עם גיימפליי סינגל?
- REPLACED נראה פשוט אדיר וגם חינם ב-GP.
- פורצה נראה טוב, הוא לא נראה כמו שחפשתי שיראה פורצה הורייזן בדור הבא אבל הוא קרוס ג'ן אז..
בכל מקרה, עם כמה שהתאכזבתי מפורצה, הוא גורם לטריילר של GT7 להראות אפילו יותר קטסטרופה:

כלומר באמת פליפוני, משחק עולם פתוח שפותח ב-3 שנים שגם מביא RT השתקפות ורץ באותה רזולוציה ו-FPS מביא לכם בראש. עצוב לראות למה פליפוני הפכה.
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 89 אורחים