נושא E3 2021 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: נושא E3 2021 הרשמי

הודעהעל ידי idan » 18 יוני 2021, 12:32

bling כתב:
idan כתב:הלבלייד, גם אחרי הוידיאו מאתמול, עדיין בטריטוריה של איזה וידיאו ארט כזה מבחינתי. אני לא ממש מבין מה הם רוצים ממני וקשה לי להתלהב מזה.

אבל אוואטר הראה עולם, הראה פרספקטיבה ממבט ראשון, הרבה משהו שאמור לדמות גיימפלי עם התעופה על הציפור והקרב נגד המטוס. ויש בו גם מספיק פאקים ויזואלים בשביל לדמיין תרחיש שהוא אולי קרוב למציאות. אגב, הם גם לא הציגו אותו בהכרח כ in-engine, היה רשום בתחילת הטריילר game footage powered by snowdrop שיכול להשתמע ביותר ממובן אחד. ולכן אני חושב שאם זו הייתה מפתחת או מפיצה עם היסטוריה פחות בעייתית היינו עפים הרבה יותר בקלות על הטריילר הזה.

לגיימפלי תמיד יהיה יתרון מובנה אבל לדעתי טריילר סינטמי מהסוג של הורייזן, בהנחה שמייצג נאמנה את המשחק, לגמרי יכול להתבלט ביחס לתצוגות גיימפלי אם הוא, ובכן, מאוד מאוד מרשים. כלומר מה שאני מנסה להגיד זה שלא הסינמטיות של הטריילר של אווטאר היא הדבר העיקרי שמוריד ממנו, אלא עצם העובדה שאנחנו מפקפקים שהוא מייצג משהו אמיתי. אם זה היה טריילר סינמטי של משחק חדש מגרילה אנשים היו גומרים עליו, כי הם היו יודעים בביטחון רב למדי שהוא מייצג משהו אמיתי והתוצר הסופי יראה מטורף גרפית.

זה שהיתה יותר התלהבות זה ברור כי גרילה אמינה יותר אבל גם אז, אלא אם מדובר גם בקונספט מאוד מגניב וחדשני שמוצג שם אני לא רואה אנשים מתחרפנים מטריילר סינמטי שכזה, את האמת זה לא רחוק עבורי מוידאו ארט סטייל היילבלייד 2 כמו שאתה קורא לזה רק שמשחק אחד אתה שולל כי נראה כבר יותר מדי טוב (היילבלייד 2) ומשחק אחר אתה שולל פחות בגלל שרואה יותר פגמים ולכן מאמין לו יותר. מבחינת ערך שניהם זהים מבחינתי ולהיילבלייד 2 יש יתרון הייפ מובנה אם אני מעריץ את הראשון כי אני יודע למה לצפות ורק עצם התצוגה שלו יכולה לרגש ברמה כלשהי בניגוד לאוואטר.

בנוגע למשפט powered by Snowdrop זה לגמרי תיאור שמתאים ל in-engine , אם הם רוצים איכשהו לעורר יותר הייפ על הגרפיקה אז פשוט שיכתבו שמה שאנחנו רואים זה in-game ערוך היטב או משהו ואז יש יותר אפשרות להתלהבות מהגרפיקה ביחד עם סקפטיזם יוביסופט בריא :)

זה אפילו לא עניין של גרפיקה, זה יותר הקטע שהלבלייד לא נראה כמו משהו ברור שלקוח ממשחק ואם הוא מייצג אלמנטים שקיימים בו אני לא מצליח להבין אותם (אולי בגלל שלא שיחקתי במשחק הראשון), לא שהיא עומדת מול מצלמה ומתחילה לשיר ולא עם השוטים המרשימים של המסת אדמה שלא מרגיש כמו משהו שבאמת יתנו לנו לחקור, זה נראה יותר קונספטואלי. בניגוד לאוואטר שבין אם העולם שלו באמת יראה או לא יראה גרפית כמו בטריילר, ברור לחלוטין שאנחנו נחקור את העולם (הפתוח) של פנדורה ונראה בו כל מה שנלווה אליו ונחשף בטריילר, אף אחד לא מפקפק בכך.
ובניגוד להלבלייד שנחשף ב 2019 ולפי מה שהבמאי שלו אמר בוידיאו אתמול נראה לי שאין מה לצפות לו לפני 2023 במקרה הטוב.. אוואטר נחשף עם טריילר ותאריך לשנה הבאה, זה לא איזה משהו באוויר וזה בוודאי מוסיף משהו לאמינות שלו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 יוני 2021, 12:47

swiss-the-engine כתב:לדעתי משעשע לראות בגריל כיותר אמינים מיובי. כאילו לגרילה היה את המקרה "פיברוק" נראה לי עם הכי הרבה רעש בתעשייה ומאז נראה לי היו להם 3 משחקים לא?

הפייק של גרילה היה ב 2005 ומאז הם הציבו סטנדרט של מצוינות גרפית, הפייק של massive (המפתחת של אווטאר) היה ב 2013, גם אז בתחילתו של דור חדש. הם גם עובדים אצל מפיצה שעשתה את זה לפחות עוד 3 פעמים שאני יכול לחשוב עליהם בשלוף, ברור שהם יהיו יותר חשודים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2021, 12:55

idan כתב:
bling כתב:
idan כתב:הלבלייד, גם אחרי הוידיאו מאתמול, עדיין בטריטוריה של איזה וידיאו ארט כזה מבחינתי. אני לא ממש מבין מה הם רוצים ממני וקשה לי להתלהב מזה.

אבל אוואטר הראה עולם, הראה פרספקטיבה ממבט ראשון, הרבה משהו שאמור לדמות גיימפלי עם התעופה על הציפור והקרב נגד המטוס. ויש בו גם מספיק פאקים ויזואלים בשביל לדמיין תרחיש שהוא אולי קרוב למציאות. אגב, הם גם לא הציגו אותו בהכרח כ in-engine, היה רשום בתחילת הטריילר game footage powered by snowdrop שיכול להשתמע ביותר ממובן אחד. ולכן אני חושב שאם זו הייתה מפתחת או מפיצה עם היסטוריה פחות בעייתית היינו עפים הרבה יותר בקלות על הטריילר הזה.

לגיימפלי תמיד יהיה יתרון מובנה אבל לדעתי טריילר סינטמי מהסוג של הורייזן, בהנחה שמייצג נאמנה את המשחק, לגמרי יכול להתבלט ביחס לתצוגות גיימפלי אם הוא, ובכן, מאוד מאוד מרשים. כלומר מה שאני מנסה להגיד זה שלא הסינמטיות של הטריילר של אווטאר היא הדבר העיקרי שמוריד ממנו, אלא עצם העובדה שאנחנו מפקפקים שהוא מייצג משהו אמיתי. אם זה היה טריילר סינמטי של משחק חדש מגרילה אנשים היו גומרים עליו, כי הם היו יודעים בביטחון רב למדי שהוא מייצג משהו אמיתי והתוצר הסופי יראה מטורף גרפית.

זה שהיתה יותר התלהבות זה ברור כי גרילה אמינה יותר אבל גם אז, אלא אם מדובר גם בקונספט מאוד מגניב וחדשני שמוצג שם אני לא רואה אנשים מתחרפנים מטריילר סינמטי שכזה, את האמת זה לא רחוק עבורי מוידאו ארט סטייל היילבלייד 2 כמו שאתה קורא לזה רק שמשחק אחד אתה שולל כי נראה כבר יותר מדי טוב (היילבלייד 2) ומשחק אחר אתה שולל פחות בגלל שרואה יותר פגמים ולכן מאמין לו יותר. מבחינת ערך שניהם זהים מבחינתי ולהיילבלייד 2 יש יתרון הייפ מובנה אם אני מעריץ את הראשון כי אני יודע למה לצפות ורק עצם התצוגה שלו יכולה לרגש ברמה כלשהי בניגוד לאוואטר.

בנוגע למשפט powered by Snowdrop זה לגמרי תיאור שמתאים ל in-engine , אם הם רוצים איכשהו לעורר יותר הייפ על הגרפיקה אז פשוט שיכתבו שמה שאנחנו רואים זה in-game ערוך היטב או משהו ואז יש יותר אפשרות להתלהבות מהגרפיקה ביחד עם סקפטיזם יוביסופט בריא :)

זה אפילו לא עניין של גרפיקה, זה יותר הקטע שהלבלייד לא נראה כמו משהו ברור שלקוח ממשחק ואם הוא מייצג אלמנטים שקיימים בו אני לא מצליח להבין אותם (אולי בגלל שלא שיחקתי במשחק הראשון), לא שהיא עומדת מול מצלמה ומתחילה לשיר ולא עם השוטים המרשימים של המסת אדמה שלא מרגיש כמו משהו שבאמת יתנו לנו לחקור, זה נראה יותר קונספטואלי. בניגוד לאוואטר שבין אם העולם שלו באמת יראה או לא יראה גרפית כמו בטריילר, ברור לחלוטין שאנחנו נחקור את העולם (הפתוח) של פנדורה ונראה בו כל מה שנלווה אליו ונחשף בטריילר, אף אחד לא מפקפק בכך.
ובניגוד להלבלייד שנחשף ב 2019 ולפי מה שהבמאי שלו אמר בוידיאו אתמול נראה לי שאין מה לצפות לו לפני 2023 במקרה הטוב.. אוואטר נחשף עם טריילר ותאריך לשנה הבאה, זה לא איזה משהו באוויר וזה בוודאי מוסיף משהו לאמינות שלו.

לא הבנתי מה זה משנה מה יתנו לחקור או לא, בכל משחק יש מגבלות מסויימות וגם באוואטר לא ברור לנו מה הסקייל של הכל כי זה בסכ"ה טריילר סינמטי שהכינו עם מנוע, זה הכל.

בהיילבלייד הלכו יותר בכיוון אווירתי אומנותי אבל ברור איזה משחק מצפה לנו גם שם, הוא מן הסתם יהיה לניארי הרבה יותר מאוואטר אבל בו זמנית יכול להציג רמת פירוט גבוהה הרבה יותר, אם אנחנו בקטע של להתלהב מטריילר in-engine אז על אותו משקל אני יכול לדמיין את היילבלייד 2 שהולך להראות ככה כמו CGI חי אולי עם שיפורי גיימפליי מהראשון (כי פה זה מותג ידוע אז יש לנו מושג כללי איך אמור לשחק) ולבנות תמונה יותר קוהרנטית לגבי מה שצפוי לי אם אני מפליג בפנטזיות מאשר טריילר סינמטי של מותג חדש כמו אוואטר. ובכל זאת בסופו של יום אני נוחת למציאות ומזכיר לעצמי שלא ראיתי שום דבר ממשי מאף אחד מהם.

הלוואי ויעמדו בציפיות הטכניות האלה, זה בהחלט יהיה הכי NEXT GEN שראינו בהפרש, אבל בינתיים מעדיף להתלהב ממה שיש לי במציאות בדמות משחקים כמו פורצה הורייזון, ראצ'ט וכו' (שנראים הרבה רמות מתחת מה שתורם לכל אווירת הסקפטיות ונחכה ונראה שמורידה מההייפ)

סוויס אתה צודק לגבי גרילה אבל אל תשכח שלא היה להם קשר ישיר למה שהלך שם בזמנו, זו תצוגת חשיפה שסוני יצרה/רכשה דרך אולפן אנימציה, לא מדיניות של גרילה או משהו שיצא באמת תחת הידיים שלה.

מאז אותה תצוגה מלפני הרבה שנים סוני לא חזרה על דבר כזה וגרילה גם לפני התצוגה (עם קילזון הראשון) וגם אחריה תמיד שמרה על אותנטיות.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 יוני 2021, 13:07

לא קשור למגבלות, קשור למה שזה מייצג. אם אנחנו מדברים על משחק מסדרון סינמטי, למה אתם מראים לי שוטים רחבים של מסות אדמה עצומות? אולי אני טועה אבל חלקים בטריילר, גם בוידיאו אתמול, פשוט נראים לי כמו וידיאו אומנותי, לא ממש חלק ממשחק.. הטריילר של יוביסופט נראה לי בדיוק כמו שטריילר סינמטי של משחק עולם פתוח בעולם של אווטאר אמור להיראות.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 18 יוני 2021, 13:16, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 יוני 2021, 13:11

זה הטריילר חשיפה של Watch Dogs הראשון. צפו בו שוב (לא מצאתי גרסא יותר טובה מ720P, לצערי). אני חושב שחוץ מאפקטים מוגזמים עם הרוח והחלקיקים בהתחלה ואח''כ בלילה עם המים ואולי קצת הרכב, קיבלנו משחק שהדמו מאוד ייצג. זו אותה משימה, פשוט מהמשחק הסופי.

האם היה שנמוך גרפי? היה. האם זה המשחק שקיבלנו? בהחלט. האם במחשב HIGH END הוא נראה יותר קרוב לדמו? גם כאן, בהחלט. אם כבר, מעשה הנבלה הגדול ביותר של הרמאויות בדור האחרון שייך ל CDPR. יובי? אולי קצת פיברקה בגרפיקה, לא הרבה יותר מזה, וגם כאן, אני משער שנדב אולי יידע להגיד למה יובי חשבו שהם יוכלו להגיע למטרה הזאת.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2021, 13:12

Klayman כתב:בלינג, יא אח, באמת עכשיו, תראה לי איפה ubisoft נגעו בך ופגעו כ"כ? אפילו קח את כל הדור האחרון של המשחקים שלהם.. איזו חשיפה הייתה עד כדי כך בולשיט(תתייחס ליחס של משחקיות/גרפיקה). אני רואה שאתה חוזר כל הזמן על זה שצריך ספק בריא לגביהם ספציפית, אבל אני באמת לא מצליח להבין למה יותר מאשר לכל חברה אחרת( כולל גרילה, שבזמנו זייפה טריילר חד וחלק, החבר'ה שעשו את TLG שהודו שהוא לא רץ בזמן אמת ולא נשכח כמובן את נוטי דוג והטריילר של דרייק מתעורר במים). אני לא טוען שנוטי דוג הם ברמה של UBI, אבל אני באמת חושב שהספק שאתה מדבר עליו צריך להיות קיים כלפי כל החברות בצורה שווה..

אפילו אם אתה רואה גיימפליי של 40 דקות, שנשבעים לך אנשים ישרים מאוד( פולנים עוד! אין יותר טוב מזה.. תשאל את לאסקין), שהוא אמיתי לגמרי, בסוף מקבלים איזה משחק מוזר עם מערכות שבקושי מתפקדות.

קליימן אחי, כמו שאתה רואה אני מכניס למטרייה של הטריילרים סטייל אוואטר את כל הטריילרי מנוע האחרים בסגנון, כמו היילבלייד, סטארפילד ומה שתרצה שלא ברור שהוא גיימפליי או לכל הפחות in-game לכל דבר, אפילו נוטידוג שם אם בחשיפה של אנצ'רטד 5 נראה רק קטע מעבר סטייל אנצ'רטד 4 (ובאותו דמו התלהבתי הכי הרבה מהמחשבה שזה עובר לגיימפליי בסוף, כן הייתי תמים) ובכלל הם איבדו הרבה נקודות אצלי בכל הקשור לאמון אוטומטי שיש לי כלפיהם אחרי שזייפו גם סרטון מעבר בדיעבד. רק על גיימפליי שלהם אני מעכשיו איכשהו סומך שגם אם לא יפגע בול יגיע מספיק קרוב וויזואלית.

בקיצור קודם כל אני מתייחס ככה לכולם ואנשים יכולים להעיד שאני כבר שנים חופר על למי אכפתתתתת זה סתם סרטון מעבר/in ENGINE!!!?? וכו'

עכשיו ספציפית ליובי, כן הם ברשימה מסויימת של אקסטרה סקפטיות שהיתה מופיעה ברמה מסויימת גם אם זה היה גיימפליי (אבל כמובן שאז היה יותר קל להתלהב בכלליות כי זה עדיין גיימפליי), מה לעשות אני עדיין מחווט כך שאם רואים מהם משהו מדהים באמת בטח לקראת דור חדש שסטטיסטית רצים הרבה פעמים דברים מדהימים שמאכזבים, אז כדאי רגע לחשוב פעמיים, לא חוכמה מבחינתי להיות אמין בתצוגות AC חדש לקראת סוף הדור.

אם הם באמת היו מציגים גיימפליי אוואטר מדהים ואז אחרי שנה היו משחקים אותה עם משחק שנראה זהה אז ברור שהאמון היה עולה והם היו יוצאים מהרשימה הזו (אבל חוסר ההתלהבות מסינמטיקס היה נשאר בלי קשר) כמו שגם הפולנים איבדו הרבה אמון אצלי ואצל אחרים בעקבות מה שקרה עם סייברפאנק, זה ממש לא אישי כלפי יובי ולא צריך לדבר כאילו זה אישי :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יוני 2021, 13:54

bling כתב:
glass man כתב:אני ממש לא יודע מה לחשוב על היילבלייד 2. מצד אחד הוא נראה מהמם, (אם השתי שניות ממנו הן גיימפלי אמיתי מצד שני יש לי הרגשה שעד שהוא כבר ייצא הוא לא יהיה המשחק הכי יפה בסביבה והרבה כבר יעקפו אותו.

אני לא רואה פה משהו שאני חושב שהדור הנוכחי לא יכול לעשות בשתי שניות האלה, אם כבר אני דואג ממשהו זה מזה שנינג'ה תאורי עם כל כמה שאני אוהב אותם לא בדיוק הרשימו אותי גרפית.

bling כתב:לא יודע איך טריילר מנוע in-engine שהוא גם קונספט כללי (אפילו לא הדמיה של גיימפליי ממש שאפשר לגזור ממנה איך ישחק המשחק המלא כמו הדמואי גיימפליי המפוברקים שהיו נוהגים לעשות) יכול לקחת משהו. זה באמת כמו לתת פרס להדגמה של אנריל.

אני חושב שהמנצחים מאוד ברורים:

פורצה הוריזון
זלדה 2
אלדן רינג

מילא זלדה ואלדן רינג, אבל לתת לפורצה הוריזון לפני אוואטר בלינג? כאילו כן זה נראה ממש טוב, אבל כאילו מה יש כבר בפורצה 5 הזה שלא הפיל אותך כבר ב4? מאמין שפורצה הוריזון 6 בלעדי לדור הבא באמת יהיה שיהיה כזה מדהים, שכבר הוא יהיה סיסטם סלר לבוקס/פאס אבל פורצה הוריזון 5 לדעתי עם כל היופי שלו הוא עדיין לא במצב שהוא מתקרב בכלל לאוואטר.

תראה איך לאסקין בעצמו אומר שזה עולם אחר של צמחייה, זה גורם להורייזן 2 של גרילה להיראות כמו צעצוע מפלסטיק :)

אז כן, הבנתי שלדעתך זה סה'כ מנוע, אבל כשאתה רואה מנוע כזה שבמקרה הכי גרוע, מראה לך את הגרפיקה שמחשבי High end יביאו לנו בשנים הקרובות ובמקרה הכי טוב, אתה רואה פה את הגרפיקה שמשחקי פס5 יביאו לנו אין לך אפילו קצת התרגשות מזה? הרי גם אם יוביסופט שיקרו זה לכל הפחות מסמל את הפוטנציאל של מחשבי גיימינג בעתיד המאוד קרוב ולדעתי גם של הקונסולות.

Stick כתב:ועדיין, בשנה כזו, מה כן היה מרשים ודור הבא? זה עדיין כל מה שיש לנו.
הטריילר של אווטר מרשים אבל בסוף זה טריילר מנוע, אז זה מנוע יפה, אבל זה קצת כמו להגיד שהטריילר של UE5 הוא שלקח את התערוכה. מינוס העובדה שטריילר מנוע לUE5 נותן הצצה לאיך המון משחקים יראו בדור הבא, והמנוע של יוביסופט לאיך אווטאר והדיוייזן הבא יראו.

אבל הוא עדיין מייצג משהו סטיק, הבטחה למה שצפוי לנו בדור החדש, אלדן רינג יהיה מדהים, אבל ידעת שהוא יהיה משחק בשבילך גם בלי הטריילר, אני ידעתי שאני אתעניין בו בלי הטריילר, ולאסקין ידע שיש מצב גדול שזה יעניין אותו בלי הטריילר, כל מה שהטריילר עשה זה להמחיש לנו שאלדן רינג הוא קנייה בטוחה למרות שרובנו כבר ידענו את זה.

ברור שאם אתה נמצא בפורומים של מעריצי FS אז הוא יקח שם את כולם ואפילו אם אתה לא נמצא שם, לא קשה לראות שאלדן רינג אכן מגיע מאוד מאוד גבוה ברשימות של אנשים.

אבל אם רצית לראות אותו לוקח פה אחד את התערוכה, הוא היה צריך להיות דור הבא בשביל זה.

ברור שפורצה לפני אוואטר, תבחר כל משחק רנדומלי שהוצג ב E3 כולל משהו מהמסיבה של רבולבר וגם זה לפני אוואטר כי מבחינתי אוואטר לא יכול לנצח כלום, זה בסכ״ה סוג של טק דמו, אין פה אפילו הדמיות גיימפליי כמו עם WD והדיוויזיה בזמנו שגם אם נתווכח אם אמיתי או לא לפחות אפשר לראות לאן הם מכוונים ולהתלהב אולי מאיזה משחק זה יהיה, רק על זה למשל WD קנה אותי גם אחרי שידעתי שיש שנמוך גראפי, רק בגלל שהיה נראה לי משחק מגניב שמרענן את הז׳אנר.

פה זה נטו טק דמו כללי לכל דבר, וגם לא סוג של טק דמו על סמך פרנצ׳ייז קיים ואהוב שאפשר לדמיין איך ישוחק רק עם גראפיקה כזאת (נגיד היילבלייד 2), לתת לזה פרס זה כמו לתת לדמו של אנריל פרס על סמך התרגשות שאולי ככה יראו משחקים בעתיד הקרוב, אין שום הבדל אפילו במילימטר.

פורצה משחק אמיתי לכל דבר, קיבל הדגמת גיימפליי עסיסית, נראה מדהים וויזואלית, וכמובן גם כמשחק הוא יהיה מעולה כרגיל, IGN בעצמם נתנו לו את משחק התערוכה, וכן זה גם מעיד במידה מסויימת ש E3 השנה היה די חלש אבל גם שפורצה אחד מהכוכבים הגדולים של השנה לכל הפחות. לא נראה לי שמישהו אחד מהאתרים הגדולים יבחר באוואטר לפרס E3 שלו זה בטוח.

פורצה אולי אמיתי אבל הוא צפוי, הוא עושה דברים יפים עם הדור הקודם, אבל אוואטר נותן לך הצצה לעתיד שבו כל דבר יראה לך מגסון לידו, נראה לי שבעצמך אמרת שהורייזן 2 נראה מגסון לעומת אוואטר בלינג :)

אני מבין שהאישו המרכזי מבחינתך זה שיוביסופט אפילו לא טרחו הפעם להראות נתח גיימפלי משמעותי,כזה שייתן לנו לתפוס שבאמת יש פה משחק אמיתי ביידים, ואני אפילו חושב שזה קצת מוזר, שהם לא בחרו לעשות את זה עם משחק שמתיימר לצאת בשנה הבאה. בכל זאת בעיני לתת לפורצה את הפרס זה כמו לתת לפיפא את הפרס,זה משחק שיראה כמו דינוזאור ברגע שיגיע הורייזן 6 ואתה לא תוכל להאמין שהוא היה נראה לך מרשים :)

אני לא אגן על יוביסופט יותר מדי פה, במיוחד שכל השנים ביקרתי אותם על השקרים שלהם, אבל אני כן חושב שהם נתנו לנו שניונת של גיימפלי. בתחילת הסרטון הם ממש מראים לך אותו מגוף ראשון וכותבים Game footage לא, מנוע, לא כלום, הם כותבים שזה פשוט המשחק, נשמע שהם חד משמעים ולא ממש מנסים לעשות פה איזשהו
sugar coating.

וגם עובדים על המשחק הצוות של הדוויזן ככה שזה נראה אחד הצוותים הבכירים שלהם שאני דווקא כן מצפה מהם להיות מסוגלים לעשות משהו מרשים בטח על מנוע חדש, יש להם מעל 650 עובדים רק בסטודיו הזה. בנוסף לזה יוביסופט היא מהחברות שלוקחות יותר ברצינות משחקים מבוססי סרטים. קינג קונג היה אחלה בזמנו והם השקיעו בו.

ובוודאי שלדעתי אם ליוביסופט אין הנחות בקטע הזה, אז גם לנינג'ה תאורי לא אמורות להיות שום הנחות, גם הם יכולים לשקר לנו, ליוביסופט לפחות יש כל מיני דברים לטובתם הפעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2021, 14:41

אל תחברו in-engine וסרטון מעבר. האחד מזוייף והשני רץ על הקונסולה אבל מן הסתם נראה יותר יפה מהגיימפליי. הבעיה האמיתית היא אחת - real time מול מרונדר מראש. כשאומרים ״in engine״ אז מתכוונים למרונדר מראש וזה פייק לכל דבר. סרטוני מעבר לעומת זאת, זה הדבר האמיתי. חוץ מזה בדור הקרוב הגבול בין סרטוני מעבר לגיימפליי הולך להיות לגמרי מטושטש בגלל הssd. יהיה קשה להבחין מתי זה אירוע מתוסרט, מתי זה סרטון מעבר ומתי זה גיימפליי.

זה כבר קורה בראצ׳ט, עוד בשלב הראשון בזמן הגיימפליי יש פיצוץ, ראצ׳ט עף והמצלמה נצמדת לו לפנים שמתעוותות בהילוך איטי עד שהוא מתרחק לאט לאט מהמצלמה והיא חוזרת לפוזיציית גיימפליי והגיימפליי נמשך. אז מה זה היה? אירוע מתוסרט? גיימפליי? סרטון מעבר? עידן חדש בפתח, הSSD מביא אותנו לעולם שבו סרטוני המעבר והגיימפליי הם אחד. עכשיו זה תלוי אך ורק בתקציב ןכישרון המפתחת (ובלעדיות לדור הבא כמובן).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יוני 2021, 14:53

DrKeo כתב:אל תחברו in-engine וסרטון מעבר. האחד מזוייף והשני רץ על הקונסולה אבל מן הסתם נראה יותר יפה מהגיימפליי. הבעיה האמיתית היא אחת - real time מול מרונדר מראש. כשאומרים ״in engine״ אז מתכוונים למרונדר מראש וזה פייק לכל דבר. סרטוני מעבר לעומת זאת, זה הדבר האמיתי. חוץ מזה בדור הקרוב הגבול בין סרטוני מעבר לגיימפליי הולך להיות לגמרי מטושטש בגלל הssd. יהיה קשה להבחין מתי זה אירוע מתוסרט, מתי זה סרטון מעבר ומתי זה גיימפליי.

זה כבר קורה בראצ׳ט, עוד בשלב הראשון בזמן הגיימפליי יש פיצוץ, ראצ׳ט עף והמצלמה נצמדת לו לפנים שמתעוותות בהילוך איטי עד שהוא מתרחק לאט לאט מהמצלמה והיא חוזרת לפוזיציית גיימפליי והגיימפליי נמשך. אז מה זה היה? אירוע מתוסרט? גיימפליי? סרטון מעבר? עידן חדש בפתח, הSSD מביא אותנו לעולם שבו סרטוני המעבר והגיימפליי הם אחד. עכשיו זה תלוי אך ורק בתקציב ןכישרון המפתחת (ובלעדיות לדור הבא כמובן).

אז רגע, אם הבנתי נכון, אנחנו דווקא צריכים להתעודד מאוואטר? באיזה קטגוריה שמים את הgame footage שהם רשמו? זה נשמע שבקטגוריה של הסרטוני מעבר :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2021, 15:14

מה זה אומר game footage שאתה נצמד לזה? עובדתית מדובר פה ב footage ו game אבל בין זה לריל טיים או לסרטון מעבר מסורתי אין בהכרח קשר, היו כותבים real time אז עוד מילא אבל הם לא, כולה אמרו שהסרטון הבא מהמשחק נוצר במנוע שלהם, נשמע לי הגדרה מדויקת ל in Engine.

אז כן הוא מגמד את פורצה וכל מה שראינו אבל איך זה רלוונטי? הוא לא אמיתי לבינתיים, רק טריילר סינמטי שמחליף דמויות, פרספקטיבות וזוויות כל רגע, מרגיש הכי טק דמו שיש, אנחנו בכלל יודעים אם זה גוף ראשון או שלישי בכלל?

הצוות של דיוויז'ן שציינת אגב אחראי גם ל MASSIVE דאונגרייד (חה חה) של הדיוויזיה בזמנו, צוות מוכשר והמשחק עדיין יצא מעולה ויזואלית אבל זה לא אומר לי בהכרח משהו על איך שהמשחק יצא (מעבר לסקפטיות המובנית בכל הקונספט של טריילר in engine שכזה)

בכל אופן עד היום התייחסתי גם לסרטוני מעבר לסוג של חארטה כי אכן היה פער משמעותי בינם לגיימפליי מבחינתי, אם זה הולך להשתנות אז זה יהיה מדהים, אני אוכל לראות חשיפה של סרטון מעבר זמן אמת מהמשחק ולדעת שככה זה יראה, בהנחה שלא ישקרו כי אפילו פה כמו שראינו עם נוטי דוג וההודעה המפורסמת של "זמן אמת שנלכד על הפס4" אפשר לשקר ולהתחכם עד אינסוף.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 יוני 2021, 17:03

אף אחד לא מזכיר את הרמאות פר-אקסלנס של ההצגה של Anthem והמשחקיות על ה XB1 שהייתה שקר אחד גדול?

בכל אופן E3 גרוע. כמו שמצופה מתערוכה באמצע קורונה. הבנתי שנינטנדו אשקרה הראו הדגמות גיימפליי בסטרים של treehouse אז הם מנצחים אוטומטית.

פשוט צריך לבטל את הקונספט הזה. אני לא יודע אם הם משיגים את המספרים שהם רוצים מהקז'ואלים בתצוגות כאלה אבל עבורי רוב התצוגות האלה חסרי ערך.
אין שום הצדקה 'לנדור שתיקה' כל השנה ולהגיד 'חכו ל E3' כשזה מה שהם מראים.

בתצוגות אני רוצה לראות הדגמות. כל השאר הביתה. טריילר CGI למשחק של 'קיץ 2022'? לכו הביתה. וידאו להכרזת קיומו של משחק שאפשר היה להכריז בטקסט? לכו הביתה.
למה צריך את E3 בשביל זה?
קח את כל ההכרזות והסרטונים שהיו ותוציאו 2 בחודש במהלך כל השנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2021, 17:08

אם אומרים זמן אמיתי אז זה הדבר היחיד שרלוונטי, כל השאר יכול להיות שקר. נוטידוג עשו תרגיל במילים שהם בחרו לטריילר U4 בזמנו, הם אמרו ״נתפס על פס4״ וזה לגמרי נכון. הם הריצו את הדמו על פס4 בהילוך איטי, כל פריים לקח לקונסולה 0.5 שניות לרנדר, כלומר המשחק רץ ב2fps. כל שניה שהוצגה הופקה במשך 30 שניות על פס4 אז בעצם ראינו דמו שרץ בהילוך איטי ב2fps שנוטידוג האיצו את הוידאו שלו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יוני 2021, 18:08

bling כתב:מה זה אומר game footage שאתה נצמד לזה? עובדתית מדובר פה ב footage ו game אבל בין זה לריל טיים או לסרטון מעבר מסורתי אין בהכרח קשר, היו כותבים real time אז עוד מילא אבל הם לא, כולה אמרו שהסרטון הבא מהמשחק נוצר במנוע שלהם, נשמע לי הגדרה מדויקת ל in Engine.

אז כן הוא מגמד את פורצה וכל מה שראינו אבל איך זה רלוונטי? הוא לא אמיתי לבינתיים, רק טריילר סינמטי שמחליף דמויות, פרספקטיבות וזוויות כל רגע, מרגיש הכי טק דמו שיש, אנחנו בכלל יודעים אם זה גוף ראשון או שלישי בכלל?

הצוות של דיוויז'ן שציינת אגב אחראי גם ל MASSIVE דאונגרייד (חה חה) של הדיוויזיה בזמנו, צוות מוכשר והמשחק עדיין יצא מעולה ויזואלית אבל זה לא אומר לי בהכרח משהו על איך שהמשחק יצא (מעבר לסקפטיות המובנית בכל הקונספט של טריילר in engine שכזה)

בכל אופן עד היום התייחסתי גם לסרטוני מעבר לסוג של חארטה כי אכן היה פער משמעותי בינם לגיימפליי מבחינתי, אם זה הולך להשתנות אז זה יהיה מדהים, אני אוכל לראות חשיפה של סרטון מעבר זמן אמת מהמשחק ולדעת שככה זה יראה, בהנחה שלא ישקרו כי אפילו פה כמו שראינו עם נוטי דוג וההודעה המפורסמת של "זמן אמת שנלכד על הפס4" אפשר לשקר ולהתחכם עד אינסוף.

כן, זה גוף ראשון אנחנו יודעים את זה רשמית. זו אחת הסיבות (מתוך רבות אחרות) שקניתי את ההדגמה הטכנית הזו,יש שם כמה שניות שאני אשכרה יכול לקנות כגיימפלי.
אז כן הבנתי עכשיו שהכוונה שלכם היא שהם יכולים לעשות פה "שקר לבן" וכל עוד הם לא שיקרו במובן היבש שזה רץ על הפס5 באיזה 3FPS אז זה לא נקרא הטעייה צרכנית ואי אפשר לתבוע אותם על הבטחת שווא.

אוקיי קיבלתי, אבל לפי דעתי למילים in-engine יש קונוטציה הרבה יותר של "אין סיכוי שתקבל משחק שנראה ככה סתם סחטנו את המנוע בשביל להדליק"
בעוד game footage זה הרבה יותר נשמע כמו "יש לנו מכשיר שאשכרה מציג משחק כזה בגרפיקה כזו, אבל אנחנו לא מתחייבים לומר אם זה גרסת הPC או הקונסולות"

אבל כמו שאמרתי אני לא אגן פה נחרצות על יוביסופט כי האפשרות שהם מחרטטים בשביל חשיפה היא אפשרית לגמרי, יש להם כבר מעל 2M צפיות לטריילר הזה, של אוואטר
וזה בלי להראות משהו "הדגמת גיימפלי ארוכה" אם זה היה דמו נרחב אין לי ספק שהם היו בצמרת מבחינת הצפיות.

אני רק טוען שהפעם בניגוד לעבר, יש מקום לסנגוריה על יוביסופט ולהדגשת העובדה שהפעם הם נמנעים מכל הטעויות של הצגת דמו ארוך ומפוברק ושהמשחק באמת יראה ככה.
תזכור בלינג, שבניגוד למייקרוסופט וסוני, יש ליובי גישה לשחקני PC/PS5/X/סטדיה אני חושב שלהם דווקא יש אינטרס לעשות מה שסוני ומייק לא עשו, וכן דווקא לדחוף משחק אחד שיראה דור הבא, בגלל שיש להם יחסית גישה ליוזר בייס יותר גדול שאשכרה יעוף על המשחק הזה בהשקה מהגרפיקה לבד.

אבל ברור לי שהויכוח הוא על "אם מגיע לו לזכות" זה ויכוח שלא נכריע אותו. כי כל אחד יש את המנצחת שלו... הקריטריון שלי היא פשוט מי הראתה לנו את הדבר הכי מרשים פה, כאילו גם אם יוביסופט שיקרו והפס5 יוכל לעשות גרפיקה כזו רק ב2024 עדיין אנשים יזכרו באוואטר כאחד הראשונים להדגים את היכולות של הדור הבא. אני באתי לE3
בשביל שמישהו למען השם כבר יתן לנו הרגשה של "מה הקונסולות האלה מסוגלות" ואני מרגיש שסוף סוף קיבלתי את זה.

כי היילבלייד 2 לא עשה בשבילי עבודה טובה בלהדגים יכולות עתידיות, נינג'ה תאורי כל הזמן מזיינים את המוח, אנחנו עובדים עם אפיק, אנחנו מביאים לכם נקסט ג'ן בלה בלה בלה תראו כבר משהו אמיתי. יוביסופט באים ואומרים "זה פאקינג footage" זה יוצא ב2022 ויאללה בי :)
אני מאמין ששנה הבאה כבר נדע בE3 הבאה אם יובי שיקרו עלינו או לא, אז הם כבר יהיו חייבים להביא את הדמו הממושך שאתה רוצה בלינג.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2021, 18:58

גלאס, אני חושב שהפרשנות שלך לגבי מה הנוסח הזה אומר מרחיקת לכת. כמו שקיאו אמר זה די פשוט, לא ריל טיים לא רלוונטי מבחינת הבטחות, ואפילו עם המינוח ריל טיים יש משחקים וחרטוטים כמו שנוטי דוג עשו אז בכלל.

קאז הביא דוגמא מעולה עם אנת'ם, משחק שכבר יצא בשלב מאוחר יחסית של הדור והראה שאפילו בשלבים מתקדמים כאלה מפיצות מחרטטות ומשקרות וזה אחרי שכבר התרגלנו למה שהדור מסוגל לו עדיין קפצה מפיצה שהחליטה להעלות את הרף בצורה שקרית אז עכשיו בשלב הכי רגיש לזה אנחנו מצופים לבלוע כל מה שמאכילים אותנו כתורה מסיני? לא חושב.

לא כל כך מבין למה אתה קשוח כל כך עם היילבלייד ולא לוקח את NT ברצינות אבל טריילר in engine של יובי ופתאום זו הגרפיקה שהדור ימדד לפיה שנים קדימה וכו'? אם המשחק הזה בלוף יחסית מבחינה טכנית אז לא יסתכלו על הטריילר הזה כאבן דרך, אולי הוא יכנס לעוד montage של משחקים שעברו דאונגרייד או משהו אבל כנראה גם זה לא כי לא הראו פה גיימפליי או משהו קונקרטי מספיק כדי שאנשים יזדעקו עליו.

היתרון בטריילר כזה זה שגם אם המשחק המלא לא יתקרב לרמה הזו אבל עדיין יראה מעולה אז כולם יפרגנו ולא יתעצבנו כי הרוב לא רואים את הטריילר הזה כהבטחה מחייבת כמו הדגמת גיימפליי.

לגבי מה שאתה אומר על האינטרסים של יובי, לרוב זה דווקא עובד הפוך, צד ג' הוא עם פחות אובססיה לפתח לדור הבא בלבד כי אין להם פלטפורמה לקדם והוא מסתכל על הטווח הקצר של המספרים שמוכר מכל משחק, מהבחינה הזו צריך לפרגן ליובי ששומרת על המסורת של המפיצה הראשונה מצד ג' שטובלת במים של הדור הבא בצורה משמעותית, כולן עוד עמוק עמוק בתוך הקרוס ג'ן.

אומנם הם לא הדהימו וריגשו אותי באמת כמו שהם עשו בדורות קודמים אבל מה שמגיע מגיע.

עצוב שדווקא סוני ומייקרוסופט שלהן האינטרס הכי חזק לדחוף דור חדש, דווקא הן כאלה נרפות בנושא הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2021, 19:28

אגב, גם להגיד שיובי סיימה עם הדמואים המזוייפים עם WD זה לא ממש נכון, גם לריינבו 6 היה דמו מזוייף וגם ל-FC4. אז בדור הזה הם לגמרי הפציצו בדמואים מזוייפים, אבל אפשר להגיד שהם די סיימו עם זה ב-2015. מצד שני בתחילת דור זה הזמן הכי אטרקטיבי לזייף, כך שאני לא יודע איך להתיחס לזה בדיוק. אבל אין ספק שלהדגמה כמו של אוואטר צריך להתיחס עם גרגר מלח ענקי. וכן, העובדה שזאת יוביסופט צריכה להגדיל את גרגר המלח.

אגב, תקנו אותי אם אני טועה, אבל לא היה קטע גם עם Ghost Recon Breakpoint שיצא רק לפני שנתיים?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 יוני 2021, 19:54

שוב, מה זה דמו מזויף? בשבילי אנת'ם וסייברפאנק זה דמו מזויף.

דאונגרייד גרפי? מעצבן, אבל רחוק מלהיות משהו שאני מחשיב כמזוייף. מן הסתם אם מציגים משחק שנראה ברמה גרפית מטורפת לגמרי ובסוף יותר כמו משחק ps3, אז כן, זה גם מזויף.

אבל אם ההבדל הוא בין ultra settings ל medium+high וכל המערכות של המשחק מתפקדות אותו הדבר? מבחינתי זה לגמרי בסדר ומובן. כמובן שעדיף שיראו אך ורק משהו שהוא 100% אמיתי, אבל אני משער שכשמראים משהו שנתיים מראש, ועוד לא סגורים על החומרה/כל ה פיצ'רים של המשחק וההשפעה שלהם על המראה הסופי /האופטימיזציה, דברים כאלה קורים.

אלא אם יעברו להכרזה והצגה ראשונית חצי שנה לפני השחרור, אני לא רואה את זה משתנה.

קישרתי למעלה את ההצגה הראשונית שלwd. בזמנו היה לי מחשב ממש חזק. אחרי איזה שני פאצ'ים, הוא נראה מאוד דומה לזה( לא מאה אחוז, אבל מאוד דומה).
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2021, 20:58

אני לא מסכים, יש הבדל של חצי דור בין WD בהדגמה הראשונית למשחק הסופי. לא רק שיש הבדל גרפי גדול, יש הבדל גדול בפיסיקה, אנטרקציה ובכמות האנשים בסביבות כמו הבית קפה שהדמות נכנסת אליה. כשאתה בא מה360 שהכיל עולמות פתוחים ריקים למדי (כלל GTA אגב, רובנו זוכרים את גרסת המחשב או הפס4, לא את המקורית של הפס3. שלא נדבר על זה שהדמו של WD יצא לפני ששחקנו ב- GTAV) ואז רואה עולם זז ברוח, מלא בפיסיקה ודחוס באנשים ומכוניות - זה בול מה שעושה לך את אפשקט הדור הבא. הגרסה הסופית לא הייתה מפילה אף אחד לרצפה, האמת שהגרסה הסופית לא בדיוק עליונה במיוחד לGTAV. יותר מזה, אני לא בטוח שWD3 שרק יצא לפני חצי שנה משתווה לדמו המקורי בגרסת הפס4 הבסיסית. אז כן, זה באמא של הפייק. זה הפייק מהסוג הכי גרוע, כזה שגורם לך לחשוב שאשכרה בזה תשחק ואז השטיח נמשך מתחת לרגליים שלך. וכמובן שזה לא בלעדי ליוביסופט, כמו שקאז אמר, אנת׳ם היה בול אותו מקרה.

אני לא זורק איזו אצבע מאשימה לכיוון יובי בנוגע לאוואטר, אבל סלח לי על הסקפטיות. אני ממתן ורואה מה יהיה. האם זה רץ בזמן אמיתי? אולי. אבל זה אפילו לא גיימפליי, אז בו נהיה סקפטים ונמתין עוד כמה חודשים לראות מה באמת הולך שם. אף אחד לא אומר שזה לא יהיה המקרה בסוף, אבל אפשר להיות סקפטי עד שנראה. ואם זה יראה ככה אז כל הכבוד, ללא ספק המשחק הכי מרשים גרפית שראינו עד עכשיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2021, 21:42

כן, מעניין יהיה לבדוק את הטריילר הזה מול המשחק עצמו, כשזה רץ על 4080TI

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יוני 2021, 11:37

bling כתב:גלאס, אני חושב שהפרשנות שלך לגבי מה הנוסח הזה אומר מרחיקת לכת. כמו שקיאו אמר זה די פשוט, לא ריל טיים לא רלוונטי מבחינת הבטחות, ואפילו עם המינוח ריל טיים יש משחקים וחרטוטים כמו שנוטי דוג עשו אז בכלל.

קאז הביא דוגמא מעולה עם אנת'ם, משחק שכבר יצא בשלב מאוחר יחסית של הדור והראה שאפילו בשלבים מתקדמים כאלה מפיצות מחרטטות ומשקרות וזה אחרי שכבר התרגלנו למה שהדור מסוגל לו עדיין קפצה מפיצה שהחליטה להעלות את הרף בצורה שקרית אז עכשיו בשלב הכי רגיש לזה אנחנו מצופים לבלוע כל מה שמאכילים אותנו כתורה מסיני? לא חושב.

לא כל כך מבין למה אתה קשוח כל כך עם היילבלייד ולא לוקח את NT ברצינות אבל טריילר in engine של יובי ופתאום זו הגרפיקה שהדור ימדד לפיה שנים קדימה וכו'? אם המשחק הזה בלוף יחסית מבחינה טכנית אז לא יסתכלו על הטריילר הזה כאבן דרך, אולי הוא יכנס לעוד montage של משחקים שעברו דאונגרייד או משהו אבל כנראה גם זה לא כי לא הראו פה גיימפליי או משהו קונקרטי מספיק כדי שאנשים יזדעקו עליו.

היתרון בטריילר כזה זה שגם אם המשחק המלא לא יתקרב לרמה הזו אבל עדיין יראה מעולה אז כולם יפרגנו ולא יתעצבנו כי הרוב לא רואים את הטריילר הזה כהבטחה מחייבת כמו הדגמת גיימפליי.

לגבי מה שאתה אומר על האינטרסים של יובי, לרוב זה דווקא עובד הפוך, צד ג' הוא עם פחות אובססיה לפתח לדור הבא בלבד כי אין להם פלטפורמה לקדם והוא מסתכל על הטווח הקצר של המספרים שמוכר מכל משחק, מהבחינה הזו צריך לפרגן ליובי ששומרת על המסורת של המפיצה הראשונה מצד ג' שטובלת במים של הדור הבא בצורה משמעותית, כולן עוד עמוק עמוק בתוך הקרוס ג'ן.

אומנם הם לא הדהימו וריגשו אותי באמת כמו שהם עשו בדורות קודמים אבל מה שמגיע מגיע.

עצוב שדווקא סוני ומייקרוסופט שלהן האינטרס הכי חזק לדחוף דור חדש, דווקא הן כאלה נרפות בנושא הזה.

אני חייב לומר, שאני לא מסכים עם הקביעה הנחרצת שלצד ג' אין אינטרס להסתכל על הדור הבא ורק לצד א יש. יש דוגמאות לכאן ולכאן. ב2004 יוביסופט העבירו את AC הראשון ממשחק פס2 למשחק PS360 כשראו את היכולות הגרפיות של דור הPS360 והוא מהראשונים שנחשפו כמשחק נקסט ג'ן.

גירס, למרות שהיה בלעדי למייקרוסופט פותח על ידי צד ג' ואפיק היא זו שדחפה את מייקרוסופט לעשות חומרה חזקה יותר ב360 ממה שתוכנן בתחילה.

כאילו, לא חסרים מקרים שצד ג' הוא זה שהרים את הכפפה והביא את בשורת ה"דור הבא" בדוגמא שהבאתי יוביסופט בעצמה, ובגלל שהיא עדיין מנוהלת על ידי אותו CEO של אז, אפשר בהחלט להסיק על ההתנהגות שלה גם כיום.

NT הם חברה קטנה, שאף משחק שלהם לא הרשים אותי גרפית ביציאתו, DMC היה נראה בינוני גרפית,
Enslaved Odyssey to the West עם כל אהבתי אליו, באמת אחד האהובים עלי בדור הPS360 היה נראה בינוני מאוד גרפית וגם היילבלייד הראשון.

אני יכול לקנות שהיילבלייד 2 יהיה פצצה גרפית אם הוא יהיה משהו כמו "האורדר" סוג של Tech demo גרפי ומשחק לינארי מוגבל, אבל מיוביסופט אני רואה פוטנציאל להביא משחק ממשי.

נצטרך לחכות ולראות כי יוביסופט לא נתנו לנו מספיק מידע בשביל להכריע לכאן או לכאן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יוני 2021, 07:37

דווקא אין הרבה חברות צד ג׳ שמביאות את הבשורה, יוביסופט היא אחת מהן ולכן נתתי להם עכשיו את הכבוד על זה שהם שומרים על המסורת שלהם של להביא צד ג׳ גדול בהפקה גדולה בלעדי לדור הבא, חבל שהחשיפה עצמה היתה עם הרבה פחות בשר וסיפוק ביחס לחשיפות דומות קודמות שלהם ובכלל ביחס לזה שזה משחק ל 22 הייתי מצפה שכבר אפשר יהיה להראות משהו אמיתי.

אפיק שהבאת זו דוגמא למפתחת טכנולוגית מאוד שרוצה לדחוף את פלטפורמת אנריל שלה (ואין דרך טובה יותר עם השקת דור חדש - משהו שגם עשתה הפעם הפס5) ויש לה אינטרס מובהק בעניין ליצור תוכן שכזה כשהיא היתה עוד מפתחת מן המניין, היום זה מתבטא בעיקר בטק דמואים כי נו, היא כבר לא ממש מפתחת מן המניין עוד לצערנו.

בסופו של יום רוב המפיצות צד ג׳ תקועות בשלב הקרוס ג׳ן עמוק ולוקח להן זמן לעשות את המעבר, רק אחרי שגרסאות דור קודמות לא רלוונטיות ומוכרות בצורה עלובה ביחס לגרסאות דור הבא אז הם מקבלים את המסר ומתחילים לעבור לפיתוח מלא שם.

צד א׳ מסורתית לפחות נמצא בדור הבא מהיום הראשון ובדר״כ בפול כוח, לצערנו בדור הנוכחי זה לא ממש קורה אז אם צד א׳ נופל, ברור שאין ציפייה מצד ג׳ בנושא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2021, 10:21

Klayman כתב:
glass man כתב:
Klayman כתב:הרשימה האישית והלא קשורה שלי:

1. מריו והארנבים 2
2. Stalker 2 (אני סאקר של הראשון ובכללי חולה על הסגנון)
3. המשחק שמלמד גיטרה של יובי, בו משתמשים בטלפון האישי כמקליט. מת ללמוד גיטרה, ואולי זה ייתן לי בוסט.

כן, זו רשימה לא קשורה.
לא, אני לא חושב שאלו היו אבסולוטית הדברים הכייייייייייייי טובים.
לא, אני לא מתכוון להתנצל שאלדן רינג לא פה :).

איך אלדן רינג לא פה?

כי.... ככה? :) פחות עשה לי את זה. מודה.

האמת, המשחק גיטרה של יוביסופט באמת נראה מגניב ככל שאני מתעמק בהסבר שלהם אני מבין שזה אשכרה משהו שיכול לתת שגרה ללמוד לנגן בגיטרה, אולי אני גם אלך על המשחק הזה בתור תחביב חדש.
אין לי בעיה, גם עם יתר הבחירות שלך :) מריו והארנבים 2 נראה ליגה, בשבילי הוא לחלוטין סיסטם סלר, נראה יותר טוב מהקודם בגיימפלי by long shot. וStalker2 כמובן שמדהים, פשוט לא יודע עפת על סקירו, חשבתי שתעוף גם על אלדן רינג. וכן אני יודע שהם שונים אבל אלדן רינג שונה מכל דבר שFS עשו גם כן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2021, 11:02

ואלה המנצחים של E3 2021 לפי יוטיוב ומספר הצפיות שלהם.
Battlefield 2042- עם מעל 15 מליון צפיות!!!
Starfield-עם מעל 7 מליון צפיות! (וזה עוד פאקינג טייזר עלוב)
BOTW2-עם מעל 5 מליון צפיות.
ופורצה עם מעל 3M צפיות.

מבין שתי הגדולות,מייקרוסופט ונינטנדו. נינטנדו ניצחה את מייקרוסופט לפי צפייה.
3.1M אנשים צפו באירוע של נינטנדו בזמן אמת
2.1M אנשים צפו באירוע של מייקרוסופט בזמן אמת.
יוביסופט 1.4 אנשים צפו! בזמן אמת
סקוור 1.3 אנשים צפו בזמן אמת (C H A O S!!!)
devolver ׁ1.1M צופים בזמן אמת (מי אלה למען השם)
זה עדיין לפי מיקרוסופט עצמה האירוע הכי נצפה שלהם בE3 בכל ההיסטוריה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יוני 2021, 11:43

glass man כתב:
Klayman כתב:
glass man כתב:
Klayman כתב:הרשימה האישית והלא קשורה שלי:

1. מריו והארנבים 2
2. Stalker 2 (אני סאקר של הראשון ובכללי חולה על הסגנון)
3. המשחק שמלמד גיטרה של יובי, בו משתמשים בטלפון האישי כמקליט. מת ללמוד גיטרה, ואולי זה ייתן לי בוסט.

כן, זו רשימה לא קשורה.
לא, אני לא חושב שאלו היו אבסולוטית הדברים הכייייייייייייי טובים.
לא, אני לא מתכוון להתנצל שאלדן רינג לא פה :).

איך אלדן רינג לא פה?

כי.... ככה? :) פחות עשה לי את זה. מודה.

האמת, המשחק גיטרה של יוביסופט באמת נראה מגניב ככל שאני מתעמק בהסבר שלהם אני מבין שזה אשכרה משהו שיכול לתת שגרה ללמוד לנגן בגיטרה, אולי אני גם אלך על המשחק הזה בתור תחביב חדש.
אין לי בעיה, גם עם יתר הבחירות שלך :) מריו והארנבים 2 נראה ליגה, בשבילי הוא לחלוטין סיסטם סלר, נראה יותר טוב מהקודם בגיימפלי by long shot. וStalker2 כמובן שמדהים, פשוט לא יודע עפת על סקירו, חשבתי שתעוף גם על אלדן רינג. וכן אני יודע שהם שונים אבל אלדן רינג שונה מכל דבר שFS עשו גם כן.

מריו והארנבים הראשון הוא מהמשחקים הכי טובים על הסוויצ' לטעמי. אז מן הסתם שההמשך מאוד מרגש!
Rocksmith+ פשוט נראה לי בקונספט משהו ממש ממש מרשים, שהולך להיות מבוצע מעולה. האם באמת אתחבר לזה? אין לדעת. צריך לקנות גיטרה קודם.. D:

אלדן רינג - לא נראה מאוד שונה בלוק שלו ממשחקי Dark Souls עבורי. אמרתי כבר, אני פחות אוהב את הקונספט של "תבחר לעצמך דמות, יכולות וכוחות ולך תטייל בעולם של מפלצות בלי הקשר". בסקירו הייתה עלילה מצוינת (עד שלב מסוים), בשביל מה שהוא היה והמשחקיות שלו ממש תפסה אותי. כבר אמרתי פה לא פעם שלא סיימתי אותו סתם כי הרגשתי תחושת מיצוי וכי העלילה הלכה לכיוונים שפחות עניינו אותי כבר, אבל שהוא אחד מהמשחקים שהכי נהנתי מהם בכל הדור האחרון.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2021, 14:22

שחקתי לא מעט ברוקסמית׳ 2014 וזה מאוד חמוד. נראה שההבדל העיקרי בין זה ל2014 הוא שכבר לא צריך כבל מיוחד ושיש אפשרויות חברתיות שיתופיות שונות.

matangt6
Minion

הודעהעל ידי matangt6 » 20 יוני 2021, 18:06

glass man כתב:ואלה המנצחים של E3 2021 לפי יוטיוב ומספר הצפיות שלהם.
Battlefield 2042- עם מעל 15 מליון צפיות!!!
Starfield-עם מעל 7 מליון צפיות! (וזה עוד פאקינג טייזר עלוב)
BOTW2-עם מעל 5 מליון צפיות.
ופורצה עם מעל 3M צפיות.

מבין שתי הגדולות,מייקרוסופט ונינטנדו. נינטנדו ניצחה את מייקרוסופט לפי צפייה.
3.1M אנשים צפו באירוע של נינטנדו בזמן אמת
2.1M אנשים צפו באירוע של מייקרוסופט בזמן אמת.
יוביסופט 1.4 אנשים צפו! בזמן אמת
סקוור 1.3 אנשים צפו בזמן אמת (C H A O S!!!)
devolver ׁ1.1M צופים בזמן אמת (מי אלה למען השם)
זה עדיין לפי מיקרוסופט עצמה האירוע הכי נצפה שלהם בE3 בכל ההיסטוריה.

Devolver הם המפיצים של Serious sam וShadow Warrior שאגב שאדו ווריור 3 נראה ממש טוב. הייתי אומר שהם מזכירים לי את THQ הישנה קצת רק עם יותר תמיכה באינדי. :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים