נושא E3 2021 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: נושא E3 2021 הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 17 יוני 2021, 17:48

ועדיין, בשנה כזו, מה כן היה מרשים ודור הבא? זה עדיין כל מה שיש לנו.
הטריילר של אווטר מרשים אבל בסוף זה טריילר מנוע, אז זה מנוע יפה, אבל זה קצת כמו להגיד שהטריילר של UE5 הוא שלקח את התערוכה. מינוס העובדה שטריילר מנוע לUE5 נותן הצצה לאיך המון משחקים יראו בדור הבא, והמנוע של יוביסופט לאיך אווטאר והדיוייזן הבא יראו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2021, 18:36

גם אם אווטאר ישונמך בדומה לWD או דיוויז׳ן - עדיין יהיה פה את המשחק עולם פתוח היפה ביותר אי פעם, בהפרש ענק. אז זה מרשים :) אם זה האסטס של המשחק, וזו הצפיפות של הצמחייה, זה פשוט רמה מעל כל מה שראינו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 יוני 2021, 18:58

אני עדיין טוען שהוא כנראה לא יהיה כ''כ רחוק גרפית ממה שהוצג. אני חושב שUBI כ''כ נכוו מWD, שהם פשוט מפחדים לעשות פאדיחות בתחום הזה שוב.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2021, 19:21

לא יודע איך טריילר מנוע in-engine שהוא גם קונספט כללי (אפילו לא הדמיה של גיימפליי ממש שאפשר לגזור ממנה איך ישחק המשחק המלא כמו הדמואי גיימפליי המפוברקים שהיו נוהגים לעשות) יכול לקחת משהו. זה באמת כמו לתת פרס להדגמה של אנריל.

אני חושב שהמנצחים מאוד ברורים:

פורצה הוריזון
זלדה 2
אלדן רינג

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 יוני 2021, 19:48

הרשימה האישית והלא קשורה שלי:

1. מריו והארנבים 2
2. Stalker 2 (אני סאקר של הראשון ובכללי חולה על הסגנון)
3. המשחק שמלמד גיטרה של יובי, בו משתמשים בטלפון האישי כמקליט. מת ללמוד גיטרה, ואולי זה ייתן לי בוסט.

כן, זו רשימה לא קשורה.
לא, אני לא חושב שאלו היו אבסולוטית הדברים הכייייייייייייי טובים.
לא, אני לא מתכוון להתנצל שאלדן רינג לא פה :).
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2021, 20:04

האירוע של MS התחיל:

bling כתב:לא יודע איך טריילר מנוע in-engine שהוא גם קונספט כללי (אפילו לא הדמיה של גיימפליי ממש שאפשר לגזור ממנה איך ישחק המשחק המלא כמו הדמואי גיימפליי המפוברקים שהיו נוהגים לעשות) יכול לקחת משהו. זה באמת כמו לתת פרס להדגמה של אנריל.

פורצה הוריזון
זלדה 2
אלדן רינג

ומטרויד!
וכן, אני די מסכים עם הרשימה, אם מוסיפים לה את מטרויד :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2021, 20:16

אני לא יודע מה הולך ב-HB2 והאיכות של סטרים מזעזעת אבל פאקינג שיט זה עושה לי את זה. השניה וחצי של הגיימפליי, אני רוצה לראות את זה ב-4K!

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 יוני 2021, 20:26

אה שכחתי שזה עכשיו. אני אראה אחרי הכדורגל, מקווה שיהיה כבר ב-4K (או 1080 לא מפוקסל).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2021, 20:35

DrKeo כתב:האירוע של MS התחיל:

bling כתב:לא יודע איך טריילר מנוע in-engine שהוא גם קונספט כללי (אפילו לא הדמיה של גיימפליי ממש שאפשר לגזור ממנה איך ישחק המשחק המלא כמו הדמואי גיימפליי המפוברקים שהיו נוהגים לעשות) יכול לקחת משהו. זה באמת כמו לתת פרס להדגמה של אנריל.

פורצה הוריזון
זלדה 2
אלדן רינג

ומטרויד!
וכן, אני די מסכים עם הרשימה, אם מוסיפים לה את מטרויד :)

מסכים בגדול, בטח מבחינת ההייפ והרעש שזה עשה אבל עם כל הכבוד למותג ולזה שהוא יהיה משחק אדיר בז'אנר הוא עדיין דו מימד שיכל להיות סוג של משחק ארקייד תחת מותג אחר. כאילו אובייקטיבית זו הפקה די קטנה ומשהו די מצומצם ביחס למשחקים שציינתי, גם אם יהיה שלמות האם זה ישאיר חותם שקרוב נגיד למשחק כמו זלדה 2 או אלדן רינג בהנחה שיעמדו בציפיות?

ויאללה גיימפליי 4K של HB2 עכשיו! אולי סוף סוף הגיע הרגע דור הבא הזה שבקונצנזוס ושכולם סוף סוף יסכימו שזה דור הבא אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2021, 20:37

זה מה שהצלחתי להוציא מהסרטון איכות תחת שלהם:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2021, 20:42

גרסת 1080p. ראבק, איפה ה-4K?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 17 יוני 2021, 20:46

קצת קשה לדעת מה אמיתי ומה לא, הם ערבבו שם שוטים של העולם האמיתי יחד עם קאטסינס של המשחק (?) ווידאו ארט לא ברור. הדבר היחיד שנראה לי כמו גיימפלי -

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2021, 20:47

idan כתב:קצת קשה לדעת מה אמיתי ומה לא, הם ערבבו שם שוטים של העולם האמיתי עם קאטסינס של המשחק (?) ווידאו ארט לא ברור. הדבר היחיד שנראה לי כמו גיימפלי -

תמונה

גם בסיומת יש קטע שנראה כמו גיימפליי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יוני 2021, 02:13

אני ממש לא יודע מה לחשוב על היילבלייד 2. מצד אחד הוא נראה מהמם, (אם השתי שניות ממנו הן גיימפלי אמיתי מצד שני יש לי הרגשה שעד שהוא כבר ייצא הוא לא יהיה המשחק הכי יפה בסביבה והרבה כבר יעקפו אותו.

אני לא רואה פה משהו שאני חושב שהדור הנוכחי לא יכול לעשות בשתי שניות האלה, אם כבר אני דואג ממשהו זה מזה שנינג'ה תאורי עם כל כמה שאני אוהב אותם לא בדיוק הרשימו אותי גרפית.

פורצה הוריזון
זלדה 2
אלדן רינג

מילא זלדה ואלדן רינג, אבל לתת לפורצה הוריזון לפני אוואטר בלינג? כאילו כן זה נראה ממש טוב, אבל כאילו מה יש כבר בפורצה 5 הזה שלא הפיל אותך כבר ב4? מאמין שפורצה הוריזון 6 בלעדי לדור הבא באמת יהיה שיהיה כזה מדהים, שכבר הוא יהיה סיסטם סלר לבוקס/פאס אבל פורצה הוריזון 5 לדעתי עם כל היופי שלו הוא עדיין לא במצב שהוא מתקרב בכלל לאוואטר.

תראה איך לאסקין בעצמו אומר שזה עולם אחר של צמחייה, זה גורם להורייזן 2 של גרילה להיראות כמו צעצוע מפלסטיק :)

אז כן, הבנתי שלדעתך זה סה'כ מנוע, אבל כשאתה רואה מנוע כזה שבמקרה הכי גרוע, מראה לך את הגרפיקה שמחשבי High end יביאו לנו בשנים הקרובות ובמקרה הכי טוב, אתה רואה פה את הגרפיקה שמשחקי פס5 יביאו לנו אין לך אפילו קצת התרגשות מזה? הרי גם אם יוביסופט שיקרו זה לכל הפחות מסמל את הפוטנציאל של מחשבי גיימינג בעתיד המאוד קרוב ולדעתי גם של הקונסולות.

Stick כתב:ועדיין, בשנה כזו, מה כן היה מרשים ודור הבא? זה עדיין כל מה שיש לנו.
הטריילר של אווטר מרשים אבל בסוף זה טריילר מנוע, אז זה מנוע יפה, אבל זה קצת כמו להגיד שהטריילר של UE5 הוא שלקח את התערוכה. מינוס העובדה שטריילר מנוע לUE5 נותן הצצה לאיך המון משחקים יראו בדור הבא, והמנוע של יוביסופט לאיך אווטאר והדיוייזן הבא יראו.

אבל הוא עדיין מייצג משהו סטיק, הבטחה למה שצפוי לנו בדור החדש, אלדן רינג יהיה מדהים, אבל ידעת שהוא יהיה משחק בשבילך גם בלי הטריילר, אני ידעתי שאני אתעניין בו בלי הטריילר, ולאסקין ידע שיש מצב גדול שזה יעניין אותו בלי הטריילר, כל מה שהטריילר עשה זה להמחיש לנו שאלדן רינג הוא קנייה בטוחה למרות שרובנו כבר ידענו את זה.

ברור שאם אתה נמצא בפורומים של מעריצי FS אז הוא יקח שם את כולם ואפילו אם אתה לא נמצא שם, לא קשה לראות שאלדן רינג אכן מגיע מאוד מאוד גבוה ברשימות של אנשים.

אבל אם רצית לראות אותו לוקח פה אחד את התערוכה, הוא היה צריך להיות דור הבא בשביל זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יוני 2021, 02:27

לאסקין בשבילך/בשבילי : מיאזאקי אומר שאלדן רינג יהיה קל יותר מסקירו וBB שלהם אבל לא יהיו לו רמות קושי ניתנות לבחירה.לפי מיאזאקי, הוא שם את רמת הקושי של המשחק באותה רמה של דארק סולס 3, והוא אומר שהשילוב של התגנבות והזימונים יעשו בסופו של דבר את המשחק קל יותר מהנזכרים למעלה.

נ.ב לא שיחקתי בDS3 אבל BB ממש לא היה קשה בשבילי (סקירו כן כי המיני בוסים זונות), אז אני מניח שאלדן רינג בכלל לא יהיה? בכל זאת לאסקין הנה עוד אימות בשבילך שהפעם זה בשבילך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יוני 2021, 02:37

Klayman כתב:הרשימה האישית והלא קשורה שלי:

1. מריו והארנבים 2
3. המשחק שמלמד גיטרה של יובי, בו משתמשים בטלפון האישי כמקליט. מת ללמוד גיטרה, ואולי זה ייתן לי בוסט.

כן, זו רשימה לא קשורה.

איך אלדן רינג לא פה?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 יוני 2021, 06:18

glass man כתב:
Klayman כתב:הרשימה האישית והלא קשורה שלי:

1. מריו והארנבים 2

כן, זו רשימה לא קשורה.

איך אלדן רינג לא פה?

כי.... ככה? :) פחות עשה לי את זה. מודה.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2021, 08:00

glass man כתב:אני ממש לא יודע מה לחשוב על היילבלייד 2. מצד אחד הוא נראה מהמם, (אם השתי שניות ממנו הן גיימפלי אמיתי מצד שני יש לי הרגשה שעד שהוא כבר ייצא הוא לא יהיה המשחק הכי יפה בסביבה והרבה כבר יעקפו אותו.

אני לא רואה פה משהו שאני חושב שהדור הנוכחי לא יכול לעשות בשתי שניות האלה, אם כבר אני דואג ממשהו זה מזה שנינג'ה תאורי עם כל כמה שאני אוהב אותם לא בדיוק הרשימו אותי גרפית.

פורצה הוריזון
זלדה 2
אלדן רינג

מילא זלדה ואלדן רינג, אבל לתת לפורצה הוריזון לפני אוואטר בלינג? כאילו כן זה נראה ממש טוב, אבל כאילו מה יש כבר בפורצה 5 הזה שלא הפיל אותך כבר ב4? מאמין שפורצה הוריזון 6 בלעדי לדור הבא באמת יהיה שיהיה כזה מדהים, שכבר הוא יהיה סיסטם סלר לבוקס/פאס אבל פורצה הוריזון 5 לדעתי עם כל היופי שלו הוא עדיין לא במצב שהוא מתקרב בכלל לאוואטר.

תראה איך לאסקין בעצמו אומר שזה עולם אחר של צמחייה, זה גורם להורייזן 2 של גרילה להיראות כמו צעצוע מפלסטיק :)

אז כן, הבנתי שלדעתך זה סה'כ מנוע, אבל כשאתה רואה מנוע כזה שבמקרה הכי גרוע, מראה לך את הגרפיקה שמחשבי High end יביאו לנו בשנים הקרובות ובמקרה הכי טוב, אתה רואה פה את הגרפיקה שמשחקי פס5 יביאו לנו אין לך אפילו קצת התרגשות מזה? הרי גם אם יוביסופט שיקרו זה לכל הפחות מסמל את הפוטנציאל של מחשבי גיימינג בעתיד המאוד קרוב ולדעתי גם של הקונסולות.

Stick כתב:ועדיין, בשנה כזו, מה כן היה מרשים ודור הבא? זה עדיין כל מה שיש לנו.

אבל הוא עדיין מייצג משהו סטיק, הבטחה למה שצפוי לנו בדור החדש, אלדן רינג יהיה מדהים, אבל ידעת שהוא יהיה משחק בשבילך גם בלי הטריילר, אני ידעתי שאני אתעניין בו בלי הטריילר, ולאסקין ידע שיש מצב גדול שזה יעניין אותו בלי הטריילר, כל מה שהטריילר עשה זה להמחיש לנו שאלדן רינג הוא קנייה בטוחה למרות שרובנו כבר ידענו את זה.

ברור שאם אתה נמצא בפורומים של מעריצי FS אז הוא יקח שם את כולם ואפילו אם אתה לא נמצא שם, לא קשה לראות שאלדן רינג אכן מגיע מאוד מאוד גבוה ברשימות של אנשים.

אבל אם רצית לראות אותו לוקח פה אחד את התערוכה, הוא היה צריך להיות דור הבא בשביל זה.

ברור שפורצה לפני אוואטר, תבחר כל משחק רנדומלי שהוצג ב E3 כולל משהו מהמסיבה של רבולבר וגם זה לפני אוואטר כי מבחינתי אוואטר לא יכול לנצח כלום, זה בסכ״ה סוג של טק דמו, אין פה אפילו הדמיות גיימפליי כמו עם WD והדיוויזיה בזמנו שגם אם נתווכח אם אמיתי או לא לפחות אפשר לראות לאן הם מכוונים ולהתלהב אולי מאיזה משחק זה יהיה, רק על זה למשל WD קנה אותי גם אחרי שידעתי שיש שנמוך גראפי, רק בגלל שהיה נראה לי משחק מגניב שמרענן את הז׳אנר.

פה זה נטו טק דמו כללי לכל דבר, וגם לא סוג של טק דמו על סמך פרנצ׳ייז קיים ואהוב שאפשר לדמיין איך ישוחק רק עם גראפיקה כזאת (נגיד היילבלייד 2), לתת לזה פרס זה כמו לתת לדמו של אנריל פרס על סמך התרגשות שאולי ככה יראו משחקים בעתיד הקרוב, אין שום הבדל אפילו במילימטר.

פורצה משחק אמיתי לכל דבר, קיבל הדגמת גיימפליי עסיסית, נראה מדהים וויזואלית, וכמובן גם כמשחק הוא יהיה מעולה כרגיל, IGN בעצמם נתנו לו את משחק התערוכה, וכן זה גם מעיד במידה מסויימת ש E3 השנה היה די חלש אבל גם שפורצה אחד מהכוכבים הגדולים של השנה לכל הפחות. לא נראה לי שמישהו אחד מהאתרים הגדולים יבחר באוואטר לפרס E3 שלו זה בטוח.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 יוני 2021, 10:38

בסוף כל אחד גם נמשך באופן טבעי למשחקים שעושים לו את זה בין אם הציגו טוב יותר או פחות. אין מה לעשות, משחק זלדה או RPG של בתזדה עושים לי את זה הרבה יותר ממשחק מירוצים, מרשים גרפית ככל שיהיה. אבל לצורך העניין אני רוצה להפריד בין טעם אישי לתצוגה טובה כי יש לי עניין בכל הקטע הזה של מרקטינג.
לדעתי הטריילר של זלדה למשל לא היה מאוד חזק. קודם כל כי ברור שהם עדיין לא מוכנים לחשוף אותו וזה מרגיש כאילו הטריילר הזה קיים בעיקר בשביל לצאת לידי חובה, אפילו את השם של המשחק הם עדיין מסתירים מאיתנו. וגם מבחינת תוכן, אם בוחנים את זה יש בטריילר בדיוק חצי דקה של גיימפלי, לצד חצי דקה של מסכים שחורים וחצי דקה של שוט על הטירה. בחשבון שלי זה טריילר פחות טוב, במיוחד שזה כבר הטריילר השני של המשחק ואני תמיד מסתכל מהפרספקטיבה הזאת שיוצרת ציפיות מסוימות. פשוט מדובר בהמשך לאחד המשחקים הכי מוערכים אי פעם אז גם הטיזר הקטן עם לינק בשמיים מספיק בשביל לבלוט בתערוכת E3 בינונית.

לדעתי היו שני משחקים שעשו טריילר גיימפלי טוב (יכול להיות שהיו יותר, אבל זה מה שאני זוכר מהמשחקים הגדולים), אלדן רינג ובאטלפילד2042. הם גם היו עסיסיים והראו לא מעט, גם שילבו מוזיקה ועריכה טובה וגם היו אינפורמטיבים - לפחות במקרה של הראשון מי שמכיר את המשחקים של FROM או קרא ראיונות שנלוו אליו הבין שמעבר לעולם החדש שהוא מציג בנדיבות היו גם הרבה שוטים עם כוונה ללמד אותך משהו חדש על המכניקות במשחק או לרמוז עליהם, והשני דימה מאצ' באטלפילד קלאסי עם גיימפלי בצורה הכי סנימטית ואין דרך אחרת להציג משחק כזה בטריילר בצורה טובה יותר.

הצורה השנייה להציג משחקים זה עם דמו גיימפלי, אבל השנה הם היו יותר שילוב של טריילר-דמו גיימפלי כזה כמו הורייזן וסטלקר. הראשון עשה את זה הכי טוב שאתה יכול לצפות ממשחק מירוצים והשני היה איטי מידי לטעמי (אבל המשחק עצמו נראה ממש טוב).

הצורה השלישית זה טריילר סינטמי (אם הוא CGI זה כמעט תמיד חיסרון בעיני) ובקטגוריה הזאת אווטאר היה הכי חזק בעיני כי הוא פשוט חשף עולם מרשים גרפית וגם הראה הרבה יותר ממשהו כמו סטארפילד שהוא משחק שהוכרז לפני שלוש שנים שכבר הכרנו את הקונספט הבסיסי שלו, וככזה הטריילר שלו היה די חלש (למרות שהמוזיקה, הקריינות, ההתמקדות בפרטים הקטנים והחשיפה של התאריך - הכל היא עם מלא קלאס, וסה"כ הוא היה עובד מצויין בתור טריילר חשיפה).
אם בדיעבד יתברר שאווטאר לא מייצג משהו שקרוב למציאות אז נסתכל עליו אחרת, אבל בשביל טריילר חשיפה? לגיטימי לגמרי להראות אותו ככה ודי נפוץ אפילו, הרבה מפתחות עושות את זה ואף אחד לא מניד עפעף, אנשים פשוט זהירים בכל מה שקשור ליוביסופט וזה מוריד להם כי הם לא מאמינים שהמשחק נראה ככה. אבל במהות הוא לא שונה בהרבה מהטריילר חשיפה של משהו כמו HFW למשל, שהייה ייצוג די אמין של מה שראינו בגיימפלי שלו סופו של דבר.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 18 יוני 2021, 10:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2021, 10:56

את האמת גם טריילר חשיפה סינמטי סטייל הורייזון לא יכל לקחת פרס משמעותי כלשהו אלא אם כן הפרס הוא על טריילר סינמטי מנותק שאז גם תכניס טריילרי CGI של AC וכו׳

דבר שני הורייזון אנחנו יודעים איך ישחק ומה צפוי לנו וגם יכולים לדמיין במקרה הזה את הגראפיקה כי זה די in-game (ולפחות לא זכור לי שגרילה הציגה אותו כ in-engine), וגם גרילה מפתחת אמינה בסכ״ה שגם לא הציגה שם טארגט ממש שאפתני, אוואטר זה משחק שאין לנו ממש מושג מה הוא ואיך הגיימפליי יראה פלוס תוסיף את אלמנט היובי ואת הטארגט המאוד שאפתני וזה רק מדגיש למה אין סיבה מבחינתי שיזכה במשהו שחורג מטריילרים סינמטיים ברמה האומנותית בעיקר.

גם סטארפילד אגב לא בדיוק מקבל (ממני לפחות) את ההכרה הזו, מבחינתי אם זה לא לפחות סוג של גיימפליי או מתיימר לדמות איך הגיימפליי יראה אז זה כבר לא מלהיב במיוחד ובטח כשמדובר ב IP חדש שאין לנו מושג לגביו.

כמו שהיילבלייד 2 היה עם חשיפה מגניבה אבל לא היה קוצר מבחינתי פרסים (וגם לא ראיתי שהיתה התלהבות סביבו מעבר ל ”הלוואי נתקרב לזה״, אף אחד לא צעק שיווווו הנה הדור הבא התחיל רשמית כי ברור שזה רק טארגט סינמטי שכזה שמקביל לטק דמו) אם היה מוצג ב E3 אז ככה גם פה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 יוני 2021, 11:31

הלבלייד, גם אחרי הוידיאו מאתמול, עדיין בטריטוריה של איזה וידיאו ארט כזה מבחינתי. אני לא ממש מבין מה הם רוצים ממני וקשה לי להתלהב מזה.

אבל אוואטר הראה עולם, הראה פרספקטיבה ממבט ראשון, הרבה משהו שאמור לדמות גיימפלי עם התעופה על הציפור והקרב נגד המטוס. ויש בו גם מספיק פאקים ויזואלים בשביל לדמיין תרחיש שהוא אולי קרוב למציאות. אגב, הם גם לא הציגו אותו בהכרח כ in-engine, היה רשום בתחילת הטריילר game footage powered by snowdrop שיכול להשתמע ביותר ממובן אחד. ולכן אני חושב שאם זו הייתה מפתחת או מפיצה עם היסטוריה פחות בעייתית היינו עפים הרבה יותר בקלות על הטריילר הזה.

לגיימפלי תמיד יהיה יתרון מובנה אבל לדעתי טריילר סינטמי מהסוג של הורייזן, בהנחה שמייצג נאמנה את המשחק, לגמרי יכול להתבלט ביחס לתצוגות גיימפלי אם הוא, ובכן, מאוד מאוד מרשים. כלומר מה שאני מנסה להגיד זה שלא הסינמטיות של הטריילר של אווטאר היא הדבר העיקרי שמוריד ממנו, אלא עצם העובדה שאנחנו מפקפקים שהוא מייצג משהו אמיתי. אם זה היה טריילר סינמטי של משחק חדש מגרילה אנשים היו גומרים עליו, כי הם היו יודעים בביטחון רב למדי שהוא מייצג משהו אמיתי והתוצר הסופי יראה מטורף גרפית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2021, 11:48

אני חושב שאם בת׳זדה לא היו עושים את הטיזר ההוא לפני שנתיים של סטארפילד, הטריילרון שקבלנו היה עושה הרבה יותר רעש. הבעיה העיקרית שלו הייתה שכבר ציפינו לראות גיימפליי ובמקום קבלנו עוד טיזרון.

וכמו אלדן רינג, אני חושב שהטיזר של סטארפילד אמר הרבה על המשחק, לא רק ברמזים שפזורים בטריילר אלה גם המנוע עצמו. זה פשוט לא נראה כמו המנוע קריאיישן של בת׳זדה, וזה טוב. ממש טוב. כולנו התפללנו שהם יעשו סופסוף קפיצה מלוק ה360 ונראה שזה קרה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2021, 11:57

idan כתב:הלבלייד, גם אחרי הוידיאו מאתמול, עדיין בטריטוריה של איזה וידיאו ארט כזה מבחינתי. אני לא ממש מבין מה הם רוצים ממני וקשה לי להתלהב מזה.

אבל אוואטר הראה עולם, הראה פרספקטיבה ממבט ראשון, הרבה משהו שאמור לדמות גיימפלי עם התעופה על הציפור והקרב נגד המטוס. ויש בו גם מספיק פאקים ויזואלים בשביל לדמיין תרחיש שהוא אולי קרוב למציאות. אגב, הם גם לא הציגו אותו בהכרח כ in-engine, היה רשום בתחילת הטריילר game footage powered by snowdrop שיכול להשתמע ביותר ממובן אחד. ולכן אני חושב שאם זו הייתה מפתחת או מפיצה עם היסטוריה פחות בעייתית היינו עפים הרבה יותר בקלות על הטריילר הזה.

לגיימפלי תמיד יהיה יתרון מובנה אבל לדעתי טריילר סינטמי מהסוג של הורייזן, בהנחה שמייצג נאמנה את המשחק, לגמרי יכול להתבלט ביחס לתצוגות גיימפלי אם הוא, ובכן, מאוד מאוד מרשים. כלומר מה שאני מנסה להגיד זה שלא הסינמטיות של הטריילר של אווטאר היא הדבר העיקרי שמוריד ממנו, אלא עצם העובדה שאנחנו מפקפקים שהוא מייצג משהו אמיתי. אם זה היה טריילר סינמטי של משחק חדש מגרילה אנשים היו גומרים עליו, כי הם היו יודעים בביטחון רב למדי שהוא מייצג משהו אמיתי והתוצר הסופי יראה מטורף גרפית.

זה שהיתה יותר התלהבות זה ברור כי גרילה אמינה יותר אבל גם אז, אלא אם מדובר גם בקונספט מאוד מגניב וחדשני שמוצג שם אני לא רואה אנשים מתחרפנים מטריילר סינמטי שכזה, את האמת זה לא רחוק עבורי מוידאו ארט סטייל היילבלייד 2 כמו שאתה קורא לזה רק שמשחק אחד אתה שולל כי נראה כבר יותר מדי טוב (היילבלייד 2) ומשחק אחר אתה שולל פחות בגלל שרואה יותר פגמים ולכן מאמין לו יותר. מבחינת ערך שניהם זהים מבחינתי ולהיילבלייד 2 יש יתרון הייפ מובנה אם אני מעריץ את הראשון כי אני יודע למה לצפות ורק עצם התצוגה שלו יכולה לרגש ברמה כלשהי בניגוד לאוואטר.

בנוגע למשפט powered by Snowdrop זה לגמרי תיאור שמתאים ל in-engine , אם הם רוצים איכשהו לעורר יותר הייפ על הגרפיקה אז פשוט שיכתבו שמה שאנחנו רואים זה in-game ערוך היטב או משהו ואז יש יותר אפשרות להתלהבות מהגרפיקה ביחד עם סקפטיזם יוביסופט בריא :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2021, 12:26

לדעתי משעשע לראות בגריל כיותר אמינים מיובי. כאילו לגרילה היה את המקרה "פיברוק" נראה לי עם הכי הרבה רעש בתעשייה ומאז נראה לי היו להם 3 משחקים לא?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 יוני 2021, 12:29

בלינג, יא אח, באמת עכשיו, תראה לי איפה ubisoft נגעו בך ופגעו כ"כ? אפילו קח את כל הדור האחרון של המשחקים שלהם.. איזו חשיפה הייתה עד כדי כך בולשיט(תתייחס ליחס של משחקיות/גרפיקה). אני רואה שאתה חוזר כל הזמן על זה שצריך ספק בריא לגביהם ספציפית, אבל אני באמת לא מצליח להבין למה יותר מאשר לכל חברה אחרת( כולל גרילה, שבזמנו זייפה טריילר חד וחלק, החבר'ה שעשו את TLG שהודו שהוא לא רץ בזמן אמת ולא נשכח כמובן את נוטי דוג והטריילר של דרייק מתעורר במים). אני לא טוען שנוטי דוג הם ברמה של UBI, אבל אני באמת חושב שהספק שאתה מדבר עליו צריך להיות קיים כלפי כל החברות בצורה שווה..

אפילו אם אתה רואה גיימפליי של 40 דקות, שנשבעים לך אנשים ישרים מאוד( פולנים עוד! אין יותר טוב מזה.. תשאל את לאסקין), שהוא אמיתי לגמרי, בסוף מקבלים איזה משחק מוזר עם מערכות שבקושי מתפקדות.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 41 אורחים