נושא E3 2021 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

נושא E3 2021 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 17:17

המקום לשצף החדשות שיגעו בימים הקרובים עד תחילת E3. כלל גם הsummer game fest של קילי.

היום בחצות האירוע של סוני ל-HFW:

באדיבותו של BIA:
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא E3 2021 הרשמי

הודעהעל ידי bling » 27 מאי 2021, 17:20

אם כבר יש נושא יהיה נחמד לדעת במרוכז תאריכים ושעון ישראל לכל המסיבות והאירועים :)

האם יש סיכוי אגב שסוני בכל זאת תעשה משהו משמעותי? מרגיש לי שזה שהם חושפים את הורייזון 2 מצביע על כך שהתשובה היא שלילית ולא יהיה להם אירוע מרוכז משלהם, מקסימום עוד חשיפה של משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 17:21

bling כתב:אם כבר יש נושא יהיה נחמד לדעת במרוכז תאריכים ושעון ישראל לכל המסיבות והאירועים :)

האם יש סיכוי אגב שסוני בכל זאת תעשה משהו משמעותי? מרגיש לי שזה שהם חושפים את הורייזון 2 מצביע על כך שהתשובה היא שלילית ולא יהיה להם אירוע מרוכז משלהם, מקסימום עוד חשיפה של משהו.

רעיון טוב, אני ארכז בהודעה הראשונה כל סטרים שיש מעכשיו ועד ל-E3 שאנחנו יודעים עליו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 מאי 2021, 17:50

bling כתב:אם כבר יש נושא יהיה נחמד לדעת במרוכז תאריכים ושעון ישראל לכל המסיבות והאירועים :)

דווקא העובדה שזה קורה במאי ושבועיים לפני היציאה של ראצ'ט (מאוד לא אופייני לסוני לדחוף משחק מאוד קרוב להשקה של משחק אחר) גורמת לי לחשוב שאולי יש משהו אחר מתוכנן ליוני או יולי.
אבל זו ספקולציה, אם לחשוב רגע ברצינות אז מה יהיה להם כבר להראות? הם יכולים לעשות מסיבת אינדים אני מניח ואולי לחשוף כמה משחקי צד ג' מולטיפלטפורמס תחת הלייבל של פלייסטישן, אבל מבחינת 'מסיבה של סוני' על אמת... יש את GOW, וזהו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 18:31

האמת שאני לא בטוח כל כך מה יש לסוני להכריז. מוטידוג רק יצאה מtlou2 כך שאם יכריזו משהו, זה יהיה ברמת הטיזרון סופר מוקדם. אותו דבר אפשר להגיד על בלופויינט, אינסומניאק, סטודיו יפן, גרילה וסאקרפאנצ׳. אז בעצם מה שנשאר זה גיימפליי של GOW ו-GT? אני משער שהפתעות נקבל בעיקר צד ב׳? אולי סיילנט היל?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 27 מאי 2021, 20:10

סביר להניח שנראה גיימפלי רציני מפפ16 ו Forspoken. יש גם שמועה על משחק פפ סולס בלעדי. תכלס מאז פפR7 סקוור פועלת על תקן סטודיו של סוני:)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 20:13

idan כתב:סביר להניח שנראה גיימפלי רציני מפפ16 ו Forspoken. יש גם שמועה על משחק פפ סולס בלעדי. תכלס מאז פפR7 סקוור פועלת על תקן סטודיו של סוני:)

כן, אני משער שיש סיכוי לראות כל דבר שכבר הוכרז כלל שלל הדברים שסקוור עושים עם סוני. אבל מעניין אותי מה יכול להיות חדש לגמרי, הדבר הזה שגונב את ההצגה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מאי 2021, 20:27

אין חדש לגמרי, כל מה שעומד תחת ההגדרה הזו בקושי התחיל פיתוח ואני לא רואה מאיפה הם שולפים שפן פה שאף אחד לא חזה.

אגב עוד כמה שעות החשיפה של הורייזון 2 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 20:34

bling כתב:אין חדש לגמרי, כל מה שעומד תחת ההגדרה הזו בקושי התחיל פיתוח ואני לא רואה מאיפה הם שולפים שפן פה שאף אחד לא חזה.

בחצות:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 מאי 2021, 21:55

bling כתב:אין חדש לגמרי, כל מה שעומד תחת ההגדרה הזו בקושי התחיל פיתוח ואני לא רואה מאיפה הם שולפים שפן פה שאף אחד לא חזה.

בלינג, אני אשכרה רואה אותך מתעניין במשחק של גרילה? הגינהום קפא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מאי 2021, 22:27

את האמת מעניין אותי בעיקר האספקט הטכני למרות האכזבה שזה משחק פס4.

בלי קשר זו בהחלט הסדרה הכי איכותית של גרילה ויש למשחק הזה ספציפית את הפוטנציאל להיות הכי איכותי שלהם, הם כבר עשו קפיצת מדרגה יפה עם המשחק הראשון, אם ישפרו את החולשות אז הם יכולים להגיע כבר לרמות הגבוהות של הז'אנר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 מאי 2021, 23:44

למרות שאני לא מחובבי המשחק הראשון אני מסכים.
סך הכל הוא עם פוטנציאל ברור, ויותר חשוב מזה החסרונות שלו מאוד ברורים, ככה שהם בסך הכל צריכים לתקן כמה דברים בולטים ויש פה אחלה משחק.
האם הם יכולים לעשות את זה? נחכה ונראה, אבל שווה להסתכל על המשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2021, 00:25

טוב, לא צריך לחכות שייגמר כדי להודות שכן - זה בערך ההגדרה של קרוס ג׳ן מובהק ללא שום סממנים אמיתיים של הדור הבא וכל הסממנים של הדור הקודם.
אבל עדיין נראה שיפור בהחלט, עם דגש על הקרבות מול בני אדם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מאי 2021, 00:29

טוב זו היתה חשיפה מאוד עסיסית אני חייב לציין. לגמרי תצוגת E3 לכל דבר מה שמחזק את זה שלא תהיה מסיבות עיתונאים לסוני לדעתי ואני לא חושב שזה מגיע ממניעים של "שינוי פוקוס" או צורת שיווק אלא כי באמת אין להם הרבה חומר להציג. המסיבה האחרונה שכולם זוכרים לרעה זו ההיא שסבבה סביב 3 משחקים וזה יצא די קטסטרופה, מה הם היו עושים הפעם, מסיבת הוריזון וראצ'ט? אז העדיפו להמנע מזה ולתת תצוגה עסיסית להורייזון ולסגור עניין.

בכל מקרה התרשמתי מאוד לטובה בסכ"ה, המשחק הוא קרוס ג'ן וזה די ברור אבל הוא מהקרוס ג'ן היפים האלה שבכל זאת נראים שהשקיעו קצת בגרסת הדור הבא. שוב, רואים שהשורשים הם בפס4 אבל הכל קיבל דרגת פוליש גבוהה יותר, המשחק בסכ"ה יפהיפה (טוב נו אפשר לאמר זאת גם על הראשון אבל כן נראה שרמת היופי עלתה מאז) והגיימפליי נראה כיפי ועשוי מצויין והפעם עם קרבות סבירים יותר מול בני אדם. החשיפה עשתה את העבודה שלה מהבחינה הזו שהשאירה חשק לשחק במשחק ולרצות לראות לאן זה הולך ולחקור עוד את העולם שם. מעניין אותי אם גרסת הפס4 תהיה בזיונית או שבסכ"ה די קרובה מינוס רזולוציה וכמה אפקטים- מהמר שתהיה די קרובה וזה לא משחק שמצדיק רכישה של הפס5 במיוחד.

עריכה: לאסקין לדעתי אתה לא נותן קרדיט לקטע הטכני פה, כן ברור שזה משחק פס4 בבסיס אבל וואלה הוא ממש יפה, האם זה ממש יפה בקטע שרק על הפס5 זה יראה ככה ועל הפס4 יחוויר או שזה ממש יפה כי גרילה השתפרה עוד יותר מאז וגם גרסת הפס4 תראה מעולה? נצטרך לראות, אני גם חושב שזו האפשרות השנייה אבל אי אפשר להכחיש שזה אחד מהמשחקים היפים היום, זה לא שאם היו אומרים לך שזו חבילת הרחבה של הוריזון שרץ על הפס4 ב 2017 והיית אומר כן ברור לא רואה פה שום שיפור טכני. יש פה קפיצה ברורה ברמת הסביבה ובתאורה וזה פשוט נראה טוב.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 28 מאי 2021, 00:43, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2021, 00:41

לדעתי יש בהחלט סיכוי שנראה טיזר של GoW בחודש הבא, כמו גם תצוגה רצינית יותר של טוריזמו, אבל אם יהיה TGS דיגיטלי כלשהו אז את טוריזמו ישמרו ויציגו רק בסוף הקיץ. הם גם יוכלו להראות את אנצ׳רטד למחשב ובטח גם את גירסת הפס5 כי אין מצב שהם לא ישחררו פאץ׳ אם יש גירסת מחשב. והם יכולים להביא טיזר לפרק 2 של פפ7 וזה מסתדר עם גירסת הפס5 עם התוכן הנוסף שיוצאת חודש הבא. ואיזה טיזר לבא של נוטי דוג או של הרימייק של TLOU. וגיימפליי רציף של פפ16. והמשחק ההוא של קאפקום בחלל או וואטדהפאק.

קיצר לסוני יכולה להיות אחלה תצוגה של משחקים שיוצאים בשנתיים הקרובות, השאלה אם בא לה לשחרר עכשיו את התותחים או לפזר לאורך כל השנה ונראה שהם מעדיפים לפזר.
אבל, מיקרוסופט תפציץ והם צריכים להיות מוכנים לה, אז תותח או שניים חייבים להחשף.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 28 מאי 2021, 00:42, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 מאי 2021, 00:42

קטע, אני די בטוח שנדב היה בודד בדעה שלו על קרוסג׳ניותו על פי הטריילר הראשון.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2021, 00:53

טוב ראיתי עכשיו בגירסה הנורמלית ביוטיוב ולא ב״לייב״ וזה באמת נראה הרבה יותר טוב ממה שחשבתי. איזה קטע מפגר מצידם. רק כדי שיהיה לייב הם דופקים את החשיפה הראשונה ונותנים רושם הרבה פחות טוב. אדיוטים!!!

ועדיין, מלא מלא סימנים של דור קודם דווקא באיזורים שהכי מפריעים לי... נגיד עקבות ענק של הפיל שלא קיימות (עד כמה שחיפשתי), שיער - שאמנם נראה מעולה בקטעים מסויימים (כשהיא נעצרת במים) אבל מלא קליפינג רוב הזמן ותנועה שחשבתי שתהיה הרבה יותר טובה, הרבה צמחייה שלא זזה כשנוגעים בה, הרס צפוי ולא הכי מרשים, הבעות הפנים - גם כן שיפור רציני אבל עדיין משהו לא מרשים מספיק בעיניי ומאוד עולם-פתוח-י...
וזה גם העניין, זה עולם פתוח, וזה בטח אחד הכי מרשימים שראינו, אני סתם מנטפק, באתי עם ציפיות גדולות יותר... עכשיו לפחות אני מוכן טוב יותר לGoW

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2021, 00:55

אני חייב להודות שהוא דווקא נראה נהדר. לא בדיוק מגדיר הדור הבא שרצינו אבל הוא באמת נראה טוב. אין ספק שהטריילר שראינו לפני שנה נראה הרבה יותר טוב מהגיימפליי, אבל בזמנו לקחת בחשבון שלא מעט שם זה בולשיט אז זה לא הפתיע אותי. אבל הוא באמת נראה טוב, בהחלט הסף העליון של הקרוס ג'ן.

אגב לאסקין, בכוונה צפיתי בדמו אחרי שהם סיימו. הם תמיד מעלים ב-4K איכותי אחרי סטרים באיכות בזיונית. כשיודעים מראש שזה תצוגה של משחק אחד ומשחק אחד בלבד, אין באמת הפתעות אז לראות באיחור באיכות גבוהה זאת הדרך לדעתי :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מאי 2021, 00:55

swiss-the-engine כתב:קטע, אני די בטוח שנדב היה בודד בדעה שלו על קרוסג׳ניותו על פי הטריילר הראשון.

כן הוא שיחק אותה בקטע הזה. אני כן חשבתי בזמנו שזה פס5 ובתכלס אם הגיימפליי היה נראה זהה לסינמטיקס של אותו טיזר אז היה אפשר אולי להאמין שזה פס5 בלבד אבל כל הכבוד לקיאו שהצליח לראות שהמנוע בבסיסו לא עבר שדרוג דור הבא.

והנה גרסת 4K:

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 28 מאי 2021, 00:58

אמממ וואלה גרפית הוא לא פחות מרשים בעיני אם לא יותר מרשים מראצ'ט (למרות שהפערים האסתטים כ"כ גדולים שקשה לערוך השוואה ישירה). אני חושב שהוא מימש את ההבטחה של הטריילר הסינמטי שהם הראו שנה שעברה.

מבחינת המשחק, נראה שהם שיפרו קצת את הגיימפלי מול בני אדם. עדיין אין טיפוס חופשי שזה קצת מבאס, אבל ההוק שוט והגליידר הם תוספות מבורכות. הקטע הטרופי נראה טוב יותר מהמשחק הקודם והגיימפלי מתחת למים נראה סבבה סה"כ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2021, 00:59

בגלל שאין עדין באמת משחקי דור הבא אמיתיים בחוץ, אין ספק שהוא יפיפה. האכזבה היחידה היא ביחס למשחק דור הבא הדמיוני שעדין לא ראינו. בהשוואה למשחקים שקיימים בשוק, HFW מהמם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מאי 2021, 01:02

Laskin כתב:טוב ראיתי עכשיו בגירסה הנורמלית ביוטיוב ולא ב״לייב״ וזה באמת נראה הרבה יותר טוב ממה שחשבתי. איזה קטע מפגר מצידם. רק כדי שיהיה לייב הם דופקים את החשיפה הראשונה ונותנים רושם הרבה פחות טוב. אדיוטים!!!

ועדיין, מלא מלא סימנים של דור קודם דווקא באיזורים שהכי מפריעים לי... נגיד עקבות ענק של הפיל שלא קיימות (עד כמה שחיפשתי), שיער - שאמנם נראה מעולה בקטעים מסויימים (כשהיא נעצרת במים) אבל מלא קליפינג רוב הזמן ותנועה שחשבתי שתהיה הרבה יותר טובה, הרבה צמחייה שלא זזה כשנוגעים בה, הרס צפוי ולא הכי מרשים, הבעות הפנים - גם כן שיפור רציני אבל עדיין משהו לא מרשים מספיק בעיניי ומאוד עולם-פתוח-י...
וזה גם העניין, זה עולם פתוח, וזה בטח אחד הכי מרשימים שראינו, אני סתם מנטפק, באתי עם ציפיות גדולות יותר... עכשיו לפחות אני מוכן טוב יותר לGoW

גם בסטרים היה אפשר לראות שהוא אחד המשחקים היפים היום וקפיצה ברורה מעל הראשון, שוב לא יודע אם לייחס את זה נטו לפס5 או לזה שגרילה השתפרה גם על הפס4 אבל זה ברור שהמשחק יפהיפה ומהרמות הגבוהות היום מבחינה טכנית מה שאי אפשר לאמר עוד על הראשון בסדרה.

בכל אופן אם מבחינת קפיצה גראפית עוד היתה תקווה שיוכלו לעשות פה משהו מרשים יחסית למרות שהוא תקוע גם בדור הקודם, היה ברור שמבחינת עולם פתוח וגיימפליי לא יכולה להיות שום ציפייה כזו, אז כן ברור שבסוף זה משחק פס4 ולכן אין באמת סיבה להתאכזב עכשיו ממגבלות שהיו ברורות מראש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2021, 01:05

זה עולם פתוח אז קשה להשוות לראצ׳ט, אבל התאורה שם נראית כל כך הרבה יותר טוב (בקטעים מסוימים, אבל האמת שהורייזון יפה לא פחות בלילה והרבה פעמים יותר), יש RT והקטע של המימדים פשוט צועק דור הבא, פה אין משהו כזה אז אין את ה״וואו״, זה פשוט עולם פתוח ממש ממש יפה, אפילו ברמה של משחקי עולם לא-פתוח מאוד מאוד יפים של הדור הקודם. אבל זהו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2021, 01:09

בסוף זה משחק קרוס-ג'ן, זה אומר שהם לא יכלו לנצל את ה-SSD כמו שצריך או את ה-CPU כמו שצריך. אבל הם בהחלט הצליחו לעשות את החצי קפיצה הדורית עם המגבלות האלה, בכל זאת יש להם עדין GPU חזק פי 10 והם יכלו לשים ציפוי גרפי יפה מסביב ללב גיימפליי. אז זה אומר שהמשחק עדין לא זז כמו משחק דור הבא, אבל יש בו לא מעט ויזואליה שמרגישה מאוד דור הבא. אני אגיד על משחק קרוס ג'ן שכזה בדיוק מה שאמרתי על XSS בזמנו, גרסת הפס4 הולכת להיות פשוט ההגדרות LOW וברזולוציה נמוכה יותר של גרסת הULTRA של הפס5. המבאס הוא המגבלות סביב היגואר והדיסק קשיח המכני של הפס4.

בנוגע לראצ'ט, יש שם טאצ'ים מאוד דור הבא. אבל כבר אמרתי שאני חושב שאם היינו רואים כמה משחקי דור הבא אמיתיים, לא היינו נופלים מראצ'ט. אבל בגלל שזה כל מה שיש לנו, הוא באמת מרשים. וכנ"ל על HFW, הוא נראה מדהים, יותר טוב ממה שחשבתי שהוא יראה כי הטריילר המקורי היה מלא בולשיט ועכשיו כשהבולשיט נחשף, המשחק באמת נראה יותר טוב ממה שחשבתי שהוא יראה. ועדין, אני בטוח שאם היינו רואים היום משחק נוטידוג דור הבא בלבד, הוא היה מביש את ראצ'ט ו-HFW.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 28 מאי 2021, 01:11

Laskin כתב:זה עולם פתוח אז קשה להשוות לראצ׳ט, אבל התאורה שם נראית כל כך הרבה יותר טוב (בקטעים מסוימים, אבל האמת שהורייזון יפה לא פחות בלילה והרבה פעמים יותר), יש RT והקטע של המימדים פשוט צועק דור הבא, פה אין משהו כזה אז אין את ה״וואו״, זה פשוט עולם פתוח ממש ממש יפה, אפילו ברמה של משחקי עולם לא-פתוח מאוד מאוד יפים של הדור הקודם. אבל זהו :)

אני מדבר נטו על גרפיקה, לא על שימוש ב SSD ומה צועק יותר נקסט ג'ן. והתאורה כאן הייתה ממש מרשימה, תחליף משקפיים :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 35 אורחים