נושא E3 2021 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא E3 2021 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 26 יולי 2021, 08:13

כן, אני לא הייתי מסוגל לשחק בו בכלל, בשני לעומת זאת - כן. השיפור עצום. מאס אפקט הראשון שם דגש על סיפור, אווירה, דמויות, עלילה… משחק תפקידים בקיצור. אבל הגיימפליי עצמו פח, ממש… הוא מתיימר להיות חצי אקשן והחצי הזה זוועה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 יולי 2021, 09:06

הוא השתפר בקרבות בגרסת לגנדרי. נכון, זה בהחלט לא מה שיכול היה להיות. כפי שכתבתי מקודם, אין ספק שהשני העלה אותו לגמרי לרמה הבאה.
ולכן אני לא חושב שזה דורש סתם רימאסטר של קרבות, אבל אותה עלילה בדיוק - אני חושב שגם אם כבר עושים - אפשר לעדכן עוד כמה וכמה מפות ודברים במשחק, ואולי אפילו להוסיף דברים לסיפור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 26 יולי 2021, 12:12

DrKeo כתב:אני חושב ש-ME הוא דוגמה נהדרת למשחק שצריך רימייק מלא, RE סטייל. כלומר להקליט מחדש את הסצנות מעבר עם performance capture, לעבור ל-UE5 ולבנות אותו בגרפיקה של משחק 2021 וגם לבנות את הגיימפליי מאפס. זה משחק שאני שם עליו 70$ תוך שניה.

מעבר לרימייק במנוע מודרני, ME ממש דורש לחתוך בערך חצי מהתוכן המיותר של כל הטרילוגיה יחד, ולהפוך אותה למשחק טוב אחד. אבל זה כבר כמעט שקול להפקה של משחק חדש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 יולי 2021, 17:13

DrKeo כתב:
glass man כתב:זה כבר Hyperbole take. להתכחש לגדולה של ME1 זה מה ההמשך של זה? לדלג ישר לME2 ? :) זה הRPG הכי טוב של ביואור בכל דור מאז דור הPS360.
כאילו גם אם לא נתעכב על כל הדברים שME1 עושה, עצם הקפיצה שהם עשו מJade empire לשוטר RPG מודרני על הניסיון הראשון שלהם על ה360 זה פשוט mind blowing והם עשו את זה בלי להתפשר על כלום קיבלת סיפור מעולה וRPG מן המניין.

על MGS1... לא שיחקתי הרבה מעבר לדמו, אני יודע כמה זה משחק חשוב ומעצב ואני מודע היטב לעובדה שחלק מהמשחקים האהובים עלי לא היו קיימים בלעדיו, אבל ממה ששיחקתי מהדמו? ממש לא :) 99.9% מהזמן שלך אתה מסתכל בראדר שלך כדי להבין איפה האויבים שלך כי המבט ציפור בכלל לא מאפשר לך לשחק נורמלי והCODEC לפחות מהדמו נראים, כמו האמא אמא של הhandholding המשחק מאכיל אותך בכפית כמו לא יודע מה :). אולי כל זה משתפר בהמשך אבל זה היה הרושם שלי מהרבע שעה איתו או חצי שעה או כמה שהדמו הזה לא היה.

אין בכלל מה לדבר על איזה משחק יותר חשוב, אבל איזה משחק יותר החזיק? אלוהים תן את ME1 כל יום, ואני בטוח שהאוסף משפר את זה עוד.

תבדיל בין גדולה של המשחק לבין גיימפליי. כמעט אפס אחוז מהגדולה של ME1 מגיעה מהגיימפליי שלו. יש לו גיימפליי איום, ממש.

גיימפלי איום? הוא לגמרי serviceable בטח ובטח שאם אתה שופט אותו בצורה הוגנת ונזכר שהמפתחים שלו אף פעם לא עשו שוטר אמיתי עד לאותה נקודה. אתה רוצה להשוות אותו לאיזה גירס? זכותך אבל זו השוואה לא הוגנת. מאס אפקט 2 פשוט עשה גירסיזציה...מאס אפקט 1 הקיסטומזציה שמאס אפקט 1 מאפשר לך זה בדיוק הסיבה שמישהו ישחק בRPG אם הייתי רוצה שוטר טהור לא חסרים כאלה.

אתה אומר שהגן פליי איום ונורא, אבל אנשים שיחקו ברימאסטר ונהנו ואם אני צריך להחליט מה מהטרילוגיה לשחק היום, אני לוקח ME1 כל יום משחק שהוא לגמרי מספק גם בזכות עצמו.

לא יודע נדב זכותך, אבל איפה זה נעצר, אתה תהיה בעד ריימיק לריטרנל בפס6? אתה בעד ריימיק לRDR2 בדור הבא? איפה מגיע הרגע שריימיק הוא מיותר? אין כזה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2021, 17:48

ריטרנל יצא לפני חודש, ME1 הוא משחק בן 15 שעוד ביום שהוא יצא הוא היה שוטר רע וקלאנקי בטרוף. רימייק ל-ME1 שמטפל בין השאר בגיימפליי שלו זה חלום, ריטרנל? לא ממש.

אתה צריך להפריד בין זה ש-ME1 הוא שוטר רע לבין זה שהוא משחק פשוט מעולה. הסיבה ש-ME1 מעולה היא לא הגיימפליי TPS שלו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 יולי 2021, 18:06

לא ברור לי מי קבע את זה. כי האוסף מראה מציאות אחרת.

אם היית מביא קייס, שאבד קוד המקור של ME1 שאין דרך לעשות לו פורט לדורות הבאים אז הייתי מסכים שבשביל לשמר אותו ובשביל שמעצבי משחקים עוד 10 שנים יכירו אותו צריך לחדש אותו (כי מי רוצה לשחק במשחקים של מעצב משחקים שלא מכיר את הקלאסיקות זו בושה למעצב והוא צריך להחליף מקצוע. לכן הקלאסקיות חייבות להיות זמינות תמיד)

אבל זה לא המצב ME1 זמין על פלטפורמות מודרניות. אין חשש שמעצבי משחקים לא יכירו אותו ולא ילמדו ממנו.וכל גיימר שרוצה להכיר אותו יכול לעשות את זה ב200 דרכים שונות.

כאילו בחייאת נדב, אנשים משחקים באינדים של גרפיקה 16BIT ועפים על אינדים ממבט על ולא יכולים לחזור למאס אפקט? פשוט בזבוז מטורף של טאלנט של כסף ומשחקים חדשים ואני לא מבין איך אתה יכול לתמוך בזה הרי אתה תמיד שואף לכמה שיותר נקסט ג'ן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2021, 18:36

glass man כתב:לא ברור לי מי קבע את זה. כי האוסף מראה מציאות אחרת.

אם היית מביא קייס, שאבד קוד המקור של ME1 שאין דרך לעשות לו פורט לדורות הבאים אז הייתי מסכים שבשביל לשמר אותו ובשביל שמעצבי משחקים עוד 10 שנים יכירו אותו צריך לחדש אותו (כי מי רוצה לשחק במשחקים של מעצב משחקים שלא מכיר את הקלאסיקות זו בושה למעצב והוא צריך להחליף מקצוע. לכן הקלאסקיות חייבות להיות זמינות תמיד)

אבל זה לא המצב ME1 זמין על פלטפורמות מודרניות. אין חשש שמעצבי משחקים לא יכירו אותו ולא ילמדו ממנו.וכל גיימר שרוצה להכיר אותו יכול לעשות את זה ב200 דרכים שונות.

כאילו בחייאת נדב, אנשים משחקים באינדים של גרפיקה 16BIT ועפים על אינדים ממבט על ולא יכולים לחזור למאס אפקט? פשוט בזבוז מטורף של טאלנט של כסף ומשחקים חדשים ואני לא מבין איך אתה יכול לתמוך בזה הרי אתה תמיד שואף לכמה שיותר נקסט ג'ן.

מי קבע את זה? כמעט כל אדם ששחק במשחק. יש ל-ME1 חרא של גאנפליי והוא קלאנקי בטרוף. אף משחק לא ״צריך״ רימייק, גם הרימייק של SOTC לא נחוץ, גם לא זה של MGS, אף רימייק לא נחוץ אלה אם זה משחק אבוד וגם במקרים האלה אפשר פשוט להביא את המשחק המקורי לפלטפורמה חדשה, לא חייבים לעשות לו רימייק. אבל חברות עושות רימייקים, חברות משקיעות בזה כסף כי יש לזה החזר גבוה על הדולר, אז יש רימייקים ואתה צריך להכיר בעובדה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 יולי 2021, 20:14

אז Uncharted 1 קלאנקי אתה רוצה שנבזבז עליו טאלנט לריימיק? היית רוצה שהצוות של זלדה יבזבזו משאבים על ריימיק מלא לזלדה SS כי אף אחד לא סובל את הhandholding ומערכת הקרב?

כאילו הבנתי את המנטליות כל משחק ראוי לריימיק ללא סייג וכל משחק שיש עליו קצת פידבק שלילי ראוי לריימיק זכותך/זכותכם המלאה.

אבל זו הסתפקות במועט ודשדוש בעבר זה לא מה שאנחנו צריכים לשאוף אליו רק בגלל שכמה מפונקים לא יכולים לחזור אחורה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יולי 2021, 20:47

ושוב, אפשר לחשוב איזה טאלנט מתבזבז פה…
לא היינו רוצים שנוטי דוג תעשה רימייק לאנצ׳רטד הראשון, אבל בלופוינט או חברה קטנה אחרת? ברור, שיעשו… אני אשמח מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2021, 21:04

glass man כתב:אז Uncharted 1 קלאנקי אתה רוצה שנבזבז עליו טאלנט לריימיק? היית רוצה שהצוות של זלדה יבזבזו משאבים על ריימיק מלא לזלדה SS כי אף אחד לא סובל את הhandholding ומערכת הקרב?

כאילו הבנתי את המנטליות כל משחק ראוי לריימיק ללא סייג וכל משחק שיש עליו קצת פידבק שלילי ראוי לריימיק זכותך/זכותכם המלאה.

אבל זו הסתפקות במועט ודשדוש בעבר זה לא מה שאנחנו צריכים לשאוף אליו רק בגלל שכמה מפונקים לא יכולים לחזור אחורה.

טלנט של נוטידוג? לא, אני לא רוצה שיבזבזו טלנט של נוטידוג על אף רימייק לאף משחק. האם בכלליות הייתי רוצה? למה לא, אם מדובר בחברת AAA סוג ב׳ כמו נגיד בנד? בטח, למה לא. לא ממש אכפת לי ממשחק חדש של בנד אז אני אשמח לראות אותם עושים רימייק מלא לאנצ׳רטד 1. כנ״ל על מוטיב, לא ממש אכפת לי מהחברה הזאת אז למה שלא יצרו רימייק שממש מעניין אותי במקום משחק שלא מעניין אותי?

בכל מקרה הרימייק הזה נשמע ממש נחמד. לא רק שהוא יעשה מודרניזציה ל-DS (כן, הוא רק מ-2008 אז הוא בהחלט יחסית מודרני, אבל עדין התקדמנו ב-13 שנים האחרונות) ויביא גרפיקה מטורפת לגמרי שיהיה כיף לשחק בה, הוא מביא תוכן שנחתך מהמשחק המקורי כך שזה כמו סוג של director's cut. אז מה רע? למי אכפת שמוטיב מבזבזים עליו כישרון, זה רימייק שרובנו היינו שמחים לשחק וזה לא שמוטיב עשו משהו מעניין מדי עם הכישרון הזה שלהם עד עכשיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יולי 2021, 21:46

עד שהוא יצא בטח יעברו 15 שנה, ובין sotc לרימייק עברו 13… כולם רצו רימייק מושקע שלו וכולם שמחים על רימייק מושקע של DS

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 יולי 2021, 00:56

אני ממש לא שמח, אגב. ממש ממש לא. רק המחשבה על צפייה בטריילר שלו מקשה עלי להרדם בלילה.
מעניין אם אצליח לעבור יותר מארבעה צעדים לתוך השלב השלישי ברימייק... עדיין מפחד ממה שמחכה לי בקצה המסדרון שם :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 יולי 2021, 01:06

Stick כתב:אני ממש לא שמח, אגב. ממש ממש לא. רק המחשבה על צפייה בטריילר שלו מקשה עלי להרדם בלילה.
מעניין אם אצליח לעבור יותר מארבעה צעדים לתוך השלב השלישי ברימייק... עדיין מפחד ממה שמחכה לי בקצה המסדרון שם :).

זה הרבה יותר משחק "מגעיל" As "דוחה למראה" מאשר משחק מפחיד יותר חשוב שתבוא עם קיבה חזקה, אחרי ההלם הראשוני של "איזה גועל קריפי אלוהים" אתה פשוט חסין לכל מה שהמשחק זורק עליך :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 יולי 2021, 02:33

להפך, לפחות מבחנתי. אין לי שום בעיה עם gore או אלימות מוגזמת, דברים 'מגעילים' או מפלצות מחרידות. גם אין לי שום בעיה עם הצד השני של האימה - אימה פסיכולוגית, אימה קוסמית או רעיונות כאלו ואחרים.
יש לי בעיה רק עם דבר אחד, שאני ממש, אבל ממש לא סובל (או יותר נכון מאוד סובל ממנו על אמת) - jump scares. וכמובן שעוד יותר מזה הצפייה האיטית לjump scares היא הסבל האמיתי.

מהמעט שיצא לי לשחק, כאמור רק כמה צעדים לתוך שלב 3 לפי הזכרון שלי, דד ספייס היה בערך jump scares - the game.. ממש לא בשבילי :).
כן נהנתי מהמון דברים בו בזמן הזה ולכן המשכתי, אבל אחרי הגופה החמישית שקפצה עלי מהרצפה, המעלית השלישית שנתקעה כדי להפתח בפתאומיות, והמסדרון ה15 שבסופו הייתה מפלצת שהמתינה להקפיץ לי את הלב, החלטתי לוותר...

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 27 יולי 2021, 03:09

אני דווקא עוד בסדר עם jump scares (כל עוד זה לא מוגזם) ופחות אוהב אימה הישרדותית. אז משהו כמו שוטר עם מוטיב אימה? אני בפנים. משחק שבו אתה הרבה פעמים חסר אונים לחלוטין (Alien Isolation, פנומברה ואחרים) או נאלץ לשמור על תחמושת באובססיביות? פחות בשבילי.

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 27 יולי 2021, 08:25

BiA כתב:אני דווקא עוד בסדר עם jump scares (כל עוד זה לא מוגזם) ופחות אוהב אימה הישרדותית. אז משהו כמו שוטר עם מוטיב אימה? אני בפנים. משחק שבו אתה הרבה פעמים חסר אונים לחלוטין (Alien Isolation, פנומברה ואחרים) או נאלץ לשמור על תחמושת באובססיביות? פחות בשבילי.

מסכים לגמרי. זה למה לא סיימתי את The Medium. פחות מתחבר לקונספט של צריך להתחבא לברוח, יותר מתחבר למשחקים כמו FEAR שהמתח וההפחדות הם בנוסף למשחקיות שוטר מצויינת.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2021, 09:44

מצטרף, למרות שבVR אני זורם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יולי 2021, 10:59

אני דווקא חובב אימה הישרדותית, RE2 היה בנצ׳מארק בשבילי ב-1998. אני מאוד אוהב את הקונספט שכל כדור נחשב, משאבים מוגבלים הם אלמנט שמביא המון עומק לגיימפליי לדעתי. אבל אני גם לא חובב jump scares, זה יכול להיות טוב כשעושים את זה פה ושם אבל לא כשזה קורה כל 10 דק׳. כנ״ל בקולנוע. אוירה תמיד מנצחת בספר שלי על פני gore ו-jump scares. אבל ב-DS בהחלט יש אוירה מטורפת, הבעיה היא שכמו שסטיק ציין, יש בו המון jump scares שזה קצת זול לטעמי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 יולי 2021, 13:02

מה? jump scares זה הדבר. זה האלמנט אימה הכי קריטי, אני בדיוק הפוך האלמנט הפסיכולוגי זה מה שמפחיד אותי, בובות מפחידות, בבושקות מחייכות מנגנגיות קריפיות פסנתר שמנגן משום מקום באמצע החקירה... וכו'

אני גם אוהב מאוד את הקטע ההישרדותי, אני לא אוהב לחפש תחמושת זה החלק המשעמם של העניין אבל אני לגמרי אוהב את ה"כוסאומו האויב הזה חזק מדי אני לא מבזבז עליו את ה3 כדורים שנשארו לי אני בורח!" :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יולי 2021, 10:43

כנראה המסיבה הכי מעניינת השנה... מחר ב-22:00 !

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 יולי 2021, 10:48

אנפורנה מפיצה מאוד אנדרייטד,אני ממש אוהב את המשחקים שלה.
מה שמזכיר לי שאני עדיין צריך לחזור לOuter Wilds..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יולי 2021, 10:54

Uncle Pey'j כתב:אנפורנה מפיצה מאוד אנדרייטד,אני ממש אוהב את המשחקים שלה.

one does not simply "חוזר לOW"...
אתה בטח לא זוכר שום דבר שקראת על הקירות של החייזרים :)
תתחיל מהתחלה, ותסיים אותו הפעם

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 יולי 2021, 10:58

Laskin כתב:
Uncle Pey'j כתב:אנפורנה מפיצה מאוד אנדרייטד,אני ממש אוהב את המשחקים שלה.

one does not simply "חוזר לOW"...

אוי אתה צודק..אפילו לא זכרתי שיש קירות של חייזרים :( (אתה מדבר על האולם display הזה בתחילת המשחק עם כל מיני ארטיפקטים מוזרים?).
כן,זה לגמרי להתחיל מחדש,אבל בסדר נראה שהמשחק..אממ..בנוי לזה? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2021, 11:23

Laskin כתב:one does not simply "חוזר לOW"...

אבל אין התחלה, על פעם שהוא מתחיל לשחק זה מההתחלה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יולי 2021, 11:25

אל תבלבל אותו עם עובדות!!
פשוט תעשה את זה כבר :)
משחק מדהים. ממש מקווה שיכריזו על איזה משחק תד שלו לקווסט 2, אבל גם DLC יתקבל בברכה, אני מת לחזור לשם…

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 37 אורחים