משחקי 2022

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2022

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2022, 22:17

לא יודע מה אני חושב על זה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2022, 22:44

זה מה שנקרא כבר overhype

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 פברואר 2022, 05:48

DrKeo כתב:זה מה שנקרא כבר overhype

האמת? אני לא אתפלא. לא כי יש לי משהו נגד המשחק הזה/משחקי סולז. הם פחות הטעם שלי (חוץ מסקירו), אלא כי זה מרגיש שכמות הסופרלטיבים שהמשחק הזה מקבל היא מטורפת.

גם BOTW עבורי הוא משחק אוברייטד בטירוף. מעולם לא סיימתי אותו (סיימתי רק דיוויין ביסט אחת לפני שפרשתי).

לפחות מהצד, אני מסכים עם אינטר. זה נראה כמו עוד משחק דארק סולז בעטיפה חדשה. לא מצליח כ"כ להבין את ההתרגשות המטורפת שהוא מתקבל בה, אבל זה בסדר. לא הכל אני צריך להבין ולא כל משחק הוא בשבילי.. מקווה שמי שקונה כאן, יהנה ממנו!

וכן, המצב הטכני שלו נשמע די פח. במיוחד למשחק שלדעתי, הוא לא יפה במיוחד בכלל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2022, 09:27

למה אובר הייפ, כי הוא יותר טוב בחקירה לדעתו? מBOTW :) אולי זה באמת ככה? :) לנו אין דרך אמיתית לדעת עד מחר אבל מי יודע.

בסופו של דבר, יהיה ניתן למדוד אם אלדן רינג טוב כמו BOTW או יותר טוב ממנו, לפי כמות ה"מעתיקנים" שיהיו לאלדן רינג וכמה אלמנטים ממנו נראה "נגנבים" במשחקים חדשים.

בסופו של דבר, אנשים יכולים להגיד על BOTW אוברייטיד עד מחר, בשורה התחתונה רואים את מערכת הטיפוס שלו, והרחפן וכו' נגנבים כל הזמן בכל מיני משחקים, אז ההשפעה שלו על המדיום היא דבר מוכח ולא ניתן לערעור. אם אלדן רינג ישפיע על המדיום יותר מBOTW אולי יהיה מצב שהוא אפילו יותר טוב ממנו.

כאילו גם אני בספק ענקי כי הצוות של זלדה והכל מי כמעט יכול לעקוף אותם?" אבל זה בא משרייר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2022, 09:33

אני לא בטוח מה יש לגנוב מאלדן רינג. זה משחק סולס שאותם מחקים כבר שנים וכל החדש בו זה ״גניבה״ מbotw שגם אותו מחקים כבר כמה שנים. זה מיזוג של שני משחקים שמחקים אותם שנים, אבל לא נראה שיש שם באמת משהו חדש לחקות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 פברואר 2022, 09:46

glass man כתב:

למה אובר הייפ, כי הוא יותר טוב בחקירה לדעתו? מBOTW :) אולי זה באמת ככה? :) לנו אין דרך אמיתית לדעת עד מחר אבל מי יודע.

בסופו של דבר, יהיה ניתן למדוד אם אלדן רינג טוב כמו BOTW או יותר טוב ממנו, לפי כמות ה"מעתיקנים" שיהיו לאלדן רינג וכמה אלמנטים ממנו נראה "נגנבים" במשחקים חדשים.

בסופו של דבר, אנשים יכולים להגיד על BOTW אוברייטיד עד מחר, בשורה התחתונה רואים את מערכת הטיפוס שלו, והרחפן וכו' נגנבים כל הזמן בכל מיני משחקים, אז ההשפעה שלו על המדיום היא דבר מוכח ולא ניתן לערעור. אם אלדן רינג ישפיע על המדיום יותר מBOTW אולי יהיה מצב שהוא אפילו יותר טוב ממנו.

כאילו גם אני בספק ענקי כי הצוות של זלדה והכל מי כמעט יכול לעקוף אותם?" אבל זה בא משרייר.

לכן כתבתי ש BOTW הוא אוברייטד *עבורי*. אני לא מתווכח עם הציונים שלו ההישגים שלו או ההשפעה שלו על משחקים אחרים. ברור לי לגמרי שיש שם המון.

אמרתי שעבורי, ההייפ לגביו לא מוצדק. ושוב, זה לגמרי בסדר. ואללה בימינו אין לי ממש לוקסוס של זמן "ללכת לאיבוד במשחק של 100 שעות". לי, אישית, יותר מתאימות חוויות קצרות יותר או ממוקדות יותר.

כמו שאת RDR הראשון ממש אהבתי והיה לי מלאאאאא זמן לשבת, לחקור את העולם, להיאבד בו, לשחוט חיות ולעשות עוד מלא משימות צד וכו', כשהגעתי ל 2 זה לא היה בשבילי. אולי שילוב של חוסר בזמן לסשנים נרחבים +חוסר סבלנות.. אולי...
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2022, 09:47

ממה שאפשר להבין משרייר למשל אין לך Quest log בכלל באלדן רינג עד רמה שהוא לפעמים ממליץ לך להכין אחד כזה בעצמך אבל בתכלס? גם שרייר וגם מבקרים אחרים ציינו כמה הדבר הזה שאין לך קווסט לוג מוסיף לך לאימרסיה ולהרגשת החופש אז הנה משהו שאנשים יכולים להעתיק ממנו זה מאוד כייף אם בניגוד למשחק יוביסופטי שבו יש לך רשימת מכולת מעייפת של 300 סייד קווסטים אתה לא רואה כלום, לא מרגיש מחויב לכלום הרגשת התגילת והdiscovery הרבה יותר עמוקה.

אז אם נראה את TES6 מעתיק את זה נוכל לדעת שזה מפה... ולך תדע איזה עוד דברים יש בו. מחר נדע.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2022, 09:52

Klayman כתב:
glass man כתב:

לכן כתבתי ש BOTW הוא אוברייטד *עבורי*. אני לא מתווכח עם הציונים שלו ההישגים שלו או ההשפעה שלו על משחקים אחרים. ברור לי לגמרי שיש שם המון.

אמרתי שעבורי, ההייפ לגביו לא מוצדק. ושוב, זה לגמרי בסדר. ואללה בימינו אין לי ממש לוקסוס של זמן "ללכת לאיבוד במשחק של 100 שעות". לי, אישית, יותר מתאימות חוויות קצרות יותר או ממוקדות יותר.

כמו שאת RDR הראשון ממש אהבתי והיה לי מלאאאאא זמן לשבת, לחקור את העולם, להיאבד בו, לשחוט חיות ולעשות עוד מלא משימות צד וכו', כשהגעתי ל 2 זה לא היה בשבילי. אולי שילוב של חוסר בזמן לסשנים נרחבים +חוסר סבלנות.. אולי...

אני מרגיש בדיוק כמוך קליימן, אבל קח בחשבון שיש מצב שאתה מפסיד את אחת מהמשחקים הגדולים של הדור, ואחכ תקבל גרסאות נחותות של מה שהוא עושה במשחקים אחרים. חבל להפסיד את זה לדעתי. אני מעדיף להיות שם שזה קורה :)

מה גם שכמו שאמר שרייר אין לך quest log אז אתה לא תראה 100 כוכביות של "לך תשחוט חיות" "לך תעשה משימות צד" הכול אורגני, אתה עושה רק מה שבזין שלך לעשות מתי שבא לך לעשות והמשחק לא דוחף לך דברים לגרון..

כאילו אני באמת מבין את המקום שאתה בא ממנו ואתה ממש לא צריך לקנות ת'משחק הזה אם ממש ברור לך שאחרי כמה שעות אתה תרצה לצאת ממנו, אבל עדיין נשמע כמו משחק חד פעמי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 פברואר 2022, 10:06

אני לא רואה את זה בהכרח כ "גרסאות נחותות". נגיד immortals fenyx rising של ubisoft - הוא לגמרי BOTW clone בהרבה מאוד מובנים. אבל מערכת הקרב שלו יותר לטעמי, ההומור שלו משעשע והוא חוויה של 25 שעות כשדי ברור לי בכל שלב מה לעשות, אז נהנתי ממנו הרבה יותר מאשר מ BOTW, שעשה את רוב הדברים (בהיבטי מכניקה) קודם, אבל ואללה, הרבה פחות התאים לי.

וסתם שתבין, אני לא טוען ש immortals הוא משחק טוב יותר מ BOTW אבסולוטית, אלא רק עבורי. והכי מצחיק פה? זה שהייתי צריך ללכת לחפש איך קוראים ל immortals, כי שכחתי! :D :lol:
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2022, 10:36

כן ברור שאם לא איכפת לך לשחק במשחק שממחזר משחק אחר ולפעמים ממחזר יותר בהצלחה מהמקור בשבילך כי מוסיף דברים שיותר מושכים אותך אז אין פה שאלה בכלל.

אני פשוט מרגיש FOMO ענק מלהפסיד משחק כזה "מגדיר דור" הייתי ירוק מקנאה כשראיתי את כל בעלי הסוויץ נהנהים להם מBOTW בזמן שאני רק יכולתי להסתכל מהצד.
הפעם אני ישר על הסיפון.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 פברואר 2022, 11:47

איך אהבתי את המשחק המקורי!

https://youtu.be/7fwXXHmkDf0

אותי קצת.מבאס השדרוג גרפיקה היותר מידי חד הזה. מרגיש לי קצת כמו משחק פלאש פייסבוק כזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2022, 13:00

כן, הרבה אנשים יקנו את ER בגלל FOMO, אבל לדעתי גם מספר לא קטן של אנשים שלא יודעים באמת למה הם נכנסים ורוכשים אותו מהסיבה הזו - הולכים לנטוש אותו אחרי שלוש שעות בערך, חלקם אחרי 20 שעות אולי אבל לדעתי אנשים שלא מסיימים אפילו רבע משחק לרוב יצאו עם טעם מר בפה, גם אם התקדמו הרבה... ולפעמים עוד יותר בגלל זה.
זה בעצם החשש שלי, והסיבה שאני כנראה אמתין לגירסת המחשב. עוד לא החלטתי. כרגע יש לי את הורייזון שמעסיק אותי מאוד ועוד שנייה טוריזמו, אבל הביקורת של מיטשל מIGN הלחיצה אותי :) אם אפילו הוא לא הצליח לעבור שם מספר לא קטן של בוסים אחרי כמעט 100 שעות - מה יקרה לי?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2022, 13:42

Laskin כתב:כן, הרבה אנשים יקנו את ER בגלל FOMO, אבל לדעתי גם מספר לא קטן של אנשים שלא יודעים באמת למה הם נכנסים ורוכשים אותו מהסיבה הזו - הולכים לנטוש אותו אחרי שלוש שעות בערך, חלקם אחרי 20 שעות אולי אבל לדעתי אנשים שלא מסיימים אפילו רבע משחק לרוב יצאו עם טעם מר בפה, גם אם התקדמו הרבה... ולפעמים עוד יותר בגלל זה.
זה בעצם החשש שלי, והסיבה שאני כנראה אמתין לגירסת המחשב. עוד לא החלטתי. כרגע יש לי את הורייזון שמעסיק אותי מאוד ועוד שנייה טוריזמו, אבל הביקורת של מיטשל מIGN הלחיצה אותי :) אם אפילו הוא לא הצליח לעבור שם מספר לא קטן של בוסים אחרי כמעט 100 שעות - מה יקרה לי?

בהחלט. כאחד שנטש את סקירו בגלל מיני בוסים אכזריים, גם אצלי נטישה אפשרית של אלדן רינג תמיד קיימת, אבל איך אפשר לדלג על דבר כזה, הסקרנות למה הפעם הוא מקבל 97 כאילו זה פאקינג יותר ממשחק נוטי דוג ממוצע! הורגת.

אני לא חושב שתנטוש אותו לאסקין כי כמו שסטיק ואחרים אמרו פה, באמת יש לך עולם פתוח אמיתי ואתה באמת יכול להתחזק ולחזור לאזורים הקשים מתי שבא לך
את ההבטחה הזו From קיימו ואמרת שזה מה שנותן לך את הדרייב לנסות ת'משחק :)

אני מבטיח לך שאם אני רואה בשעות הראשונות שזה משחק משנה חיים, אני גורם לך לנטוש את הוריזן בשבילו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2022, 13:56

אל תבטיח מה שלא תלוי בך... אף פעם.
אם לא היה לי במה לשחק בחודש הקרוב הייתי מאה אחוז הולך על זה, אבל יש לי.
בכל מקרה התכנית שלי הייתה לחכות עם זה קצת עד שיצאו מדריכים וטיפים סופר משני-משחק שעולים על שיטות ממש טובות לנצח את המשחק, נניח איפה להשיג נשק OP לשעות הראשונות לפחות, דברים כאלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2022, 14:02

Laskin כתב:כן, הרבה אנשים יקנו את ER בגלל FOMO, אבל לדעתי גם מספר לא קטן של אנשים שלא יודעים באמת למה הם נכנסים ורוכשים אותו מהסיבה הזו - הולכים לנטוש אותו אחרי שלוש שעות בערך, חלקם אחרי 20 שעות אולי אבל לדעתי אנשים שלא מסיימים אפילו רבע משחק לרוב יצאו עם טעם מר בפה, גם אם התקדמו הרבה... ולפעמים עוד יותר בגלל זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2022, 14:13

נכון מאוד.
רק שאני עדיין לא ניסיתי אף פעם, יכול להיות שאני אולי כן אוהב... אבל אני מעדיך ללכת על בטוח, או לפחות - בטוח יותר.

מה שלא ממש מובן הוא איך יכול להיות ש-90% מהמבקרים אוהבים חריף, עד כדי כך שהם יגדירו את המאכל החדש הזה כטוב ביותר אי פעם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2022, 14:14

לול רק נקווה שאלדן רינג שזה חריף מרוקאי או גג הודי ולא איזה חריף אתיופי, זה יותר מדי הארדקור גם בשבילי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2022, 14:36

ממשיך בקו הזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2022, 14:41

Laskin כתב:נכון מאוד.
רק שאני עדיין לא ניסיתי אף פעם, יכול להיות שאני אולי כן אוהב... אבל אני מעדיך ללכת על בטוח, או לפחות - בטוח יותר.

מה שלא ממש מובן הוא איך יכול להיות ש-90% מהמבקרים אוהבים חריף, עד כדי כך שהם יגדירו את המאכל החדש הזה כטוב ביותר אי פעם.

כי זה נחשב לאנין טעם :)
איך אתה חושב Demon's souls קבל 92?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2022, 14:45

Laskin כתב:ממשיך בקו הזה

זה קורע מצחוק, אבל אנחנו מקבלים פה הכלאה בין סקיירים/זלדה למערכת הקרב הפשוט מושלמת של משחקי From זה פשוט Event הרבה יותר גדול ממה שאנשים מוכנים להודות. סוף סוף אין לנו פשרות על איכות מערכת קרב בעולם RPG פתוח.

אנשים לא יהיו מוכנים יותר למערכות קרב קלאנקיות במשחקי תפקידים כאלה. זה פשוט ישנה את ההיסטוריה ויש אנשים שהיום יהיו חלק מהרגע ההיסטורי הזה בזמן אמת, ויש כאלה שישמעו את האגדה ויסתובבו עם תחושת החמצה כל החיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2022, 14:54

מדובר במשחקים שהם לא לכולם במלא מובן המילה. להמיר את המשחק הזה לעולם פתוח לא הופך אותו פתאום לכולם. אין פה ויכוח על האיכות (לפחות לפי הביקורות), אבל זה מאוד ברור ש-ER משחק שהמון אנשים יקנו על פי ההייפ והציונים אבל כשהם ישחקו בו הם יקבלו הלם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2022, 15:11

יאפ, מלא אנשים יפרשו שהם יבינו שהם צריכים להתחיל מסע של self improvement :) לפעמים אני מתבאס על זה שהמציאו את האינטרנט, הייתי מת לדעת כמה אנשים באמת היו יכולים להתמודד עם המשחקים האלה בלעדיו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2022, 15:11

אז יהיו כבר שני פאטצ׳ים יום ראשון. הפאטצ׳ הראשון יכיל:
Several functions have been added.
Game performance and usability have been improved.
Game balance has been adjusted.
In addition to the above, various errors have been corrected.

הפאטצ׳ השני יכיל:
Improved player controls
Addition and adjustment of BGM
Text adjustments
Balance adjustments
NPC event fixes and adjustments
Fixed frame rate drops under certain conditions
Fixed text bug in some languages
Fixed a bug that prevented the Xbox wireless headset from working properly

בנוסף הם בקרוב יחשפו מה תוכניות ה-RT שלהם ״אחרי השיגור״, לא ברור לגמרי כרגע מה הן הולכות להיות והאם RT יגיע גם לקונסולות. בגלל שאין לי יותר מדי אמונה טכנית ב-FS, אני לא הולך לקחת את זה כפאקטור באיזו גרסה אני קונה. בטח יהיה משהו מעפן כמו צל RT ואני משער שגם הביצועים יהיו קטסטרופה.

עריכה:
סליחה, זה כן ידוע, RT יגיע גם לקונסולות אבל לא ל-S. כרגע לא ידוע איזה RT יהיה, אבל יש לי הרגשה מרה שזה יהיה צל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2022, 15:21

ברור שזה יהיה צל… אבל זה גם משהו.
זה לגמרי משחק למחשב עם מודים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2022, 15:29

Laskin כתב:ברור שזה יהיה צל… אבל זה גם משהו.
זה לגמרי משחק למחשב עם מודים :)

רק מבאס שמודים לא יכולים לעשות RT כמו שצריך. כל ה-RT שיש במודים זה screen space וזה חרא בלבן. בשביל לעשות RT כמו שצריך, צריך גישה לקוד המקור וזה קורה בדרך כלל רק כשמשחקים מגיעים לגיל מופלג של כמה עשורים, כמו Quake 2.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 114 אורחים