משחקי 2022

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2022

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2022, 16:36

Stick כתב:בסדר, הוא נראה יפה מאוד. אבל לא מפיל אותי יותר מראצ'ט נניח. אבל שניהם מהיוטיוב :).

גם ראצ׳ט מרשים יותר ונראה יותר ״דור הבא״ מהורייזן :!:

וגם ראצ׳ט דוגרי משחק AA, ביחס לסוני לפחות :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2022, 21:01

זוכרים שהורייזון עולם פתוח, כן? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2022, 23:22

Laskin כתב:זוכרים שהורייזון עולם פתוח, כן? :)

"עולם פתוח״ :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2022, 10:07

לא ממש מבין את המרכאות... זה עולם פתוח ענק ויפיפה, שיצא גם לPS4 הבסיסית, שמנצח בגרפיקה שלו בהרבה מאוד היבטים גם משחקים לינאריים שבלעדיים לגמרי לדור הבא, ואינם עולמות פתוחים. אה, והוא גם רץ ב-60 פריימים :)
שמע, לא יודע לאן הגעת בהורייזון, אבל יש בו גם דברים שחשבתי שיחכו איתם לדור הבא עם הורייזון 3, ומסתבר שגם אותם הצליחו לבצע בFW.
למי שלא אכפת טיפה ספוילר שגם ככה נרמז בכמה טריילרים, אז תקראו:
ספויילר: הצג
אני מדבר כמובן על העובדה שניתן לעוף על הציפורים, בצורה חופשית לגמרי בכל העולם

המשחק מרשים בטירוף טכנית, לא מובן לי למה אתה מזלזל בהישגים הטכניים שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2022, 10:34

הורייזן מאוד מרשים מבחינה גרפית בלבד, בשביל משחק פס4, אבל לא למשחק פס5. זה העולם הכי פחות אינטרקטיבי שראיתי בחיים שלי, שום דבר לא מגיב אלוי, ממש שום דבר. אתה יכול לנפנף נשק על npc והיא פשוט תלך דרכך, אתה יכול לגשת לאוהל בד עם 50 חפצים מסביב כמו ארגזים וחביות ולקפוץ עליו או לתקוף אותו ואפילו שבריר של חפץ לא יזוז או ישבר. העולם הוא פשטני ברמות מטורפות, הכל מפוצץ בקירות בלתי נראים, הוא ליטרלי אוסף של רחבות סגורות בלי שום אנטרקטיביות או גמישות.

הוא העולם הפתוח הכי פשטני שראיתי אולי מאז הפס2. פלא שהוא לא רץ ב120, אני לא בטוח שהcpu של הפס5 בכלל עושה משהו במשחק הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2022, 11:24

זה לא נכון ש*שום דבר* לא מגיב לאלוי, זה נכון לגבי הראשון אולי, בשני לא. יש צמחיה שמגיבה, מים, עצים שניתן להפיל... כל אלו לא היו בקודם וכן נמצאים בשני.
יש הרבה משחקי עולם פתוח שאינם סאנדבוקס ואינם מאוד אינטראקטיביים, בדיוק כמו הורייזון, והם עדיין עולם פתוח, והם תמיד נראים פחות טוב ממשחקים שאינם עולם פתוח.
אבל זה גם פחות רלוונטי... הוא עדיין עולם פתוח וצריך לחשב מלא דברים שמשחק לינארי ומסדרוני לא צריך, גם אם הם נועלים הרבה ארגזים כדי שלא יזוזו.
בכל אופן הנקודה הייתה שאתה משווה פה משחק בלעדי לדור הבא ושאינו עולם פתוח או משהו שקרוב לזה, לעומת קרוס ג'ן עולם פתוח, והקרוס ג'ן עולם פתוח מנצח כמעט בכל ההיבטים הגרפיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2022, 11:51

Laskin כתב:זה לא נכון ש*שום דבר* לא מגיב לאלוי, זה נכון לגבי הראשון אולי, בשני לא. יש צמחיה שמגיבה, מים, עצים שניתן להפיל... כל אלו לא היו בקודם וכן נמצאים בשני.
יש הרבה משחקי עולם פתוח שאינם סאנדבוקס ואינם מאוד אינטראקטיביים, בדיוק כמו הורייזון, והם עדיין עולם פתוח, והם תמיד נראים פחות טוב ממשחקים שאינם עולם פתוח.
אבל זה גם פחות רלוונטי... הוא עדיין עולם פתוח וצריך לחשב מלא דברים שמשחק לינארי ומסדרוני לא צריך, גם אם הם נועלים הרבה ארגזים כדי שלא יזוזו.
בכל אופן הנקודה הייתה שאתה משווה פה משחק בלעדי לדור הבא ושאינו עולם פתוח או משהו שקרוב לזה, לעומת קרוס ג'ן עולם פתוח, והקרוס ג'ן עולם פתוח מנצח כמעט בכל ההיבטים הגרפיים.

לא שחקתי בהורייזן 1, רק ב2, אז מה שאני אומר נכון ל2. המשחק חלול טכנית מתחת למכסה מנוע. שום דבר לא מגיב לשום דבר חןץ מאשר קצת כיפוף צמחיה שמשתמש באותן טכניקות כמו זלדה לסוויץ׳. הם הקריבו כל אנטרקטיביות ומבנה עולם עם אפס יכולת טרוורסיה וכמות קירות בלתי נראים שמרגישה כאילו נלקחה מהפס2 בכדי לעשות עולם פתוח. אני פשוט לא כל כך בטוח מה פתוח בו אם הולכים בו כמו במשחק לינארי ויש בו אפס אנטקרציה עם העולם.

באספקטים הטכנים הגרפים PT מרשים מהורייזן, אם אתה מסתכל תפוחים לתפוחים על המערכת תאורה או הGI וכדומה, PT לוקח. מה שאני יכול להגיד על הורייזן זה שיש לו תקציב גבוה פי 10 וגם מרגישים את זה. אבל בסופו של יום, אם אני מעלה לפה סרטון של הורייזן ב1080p ב30, אתה לא תדע להבדיל בין המשחק פס4 לגרסת הדור הבא.

תשווה את PT הראשון להורייזן 1 או 2, הוא נראה כמו משחק שנמצא דור מאחוריהם. ועכשיו PT בעשירית תקציב עקף את גרילה בסיבוב ובלי מנועים צד ג, הם פתחו אותו לבד. זאת המשמעות של לעשות משחק פס4 ב2022.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2022, 12:02

אבל... זו הטענה שלי, שהוא לא עוקף אותם בסיבוב. תאורה אולי, לא יודע... יש רק תאורה אחת וזה לא דינמי בכלל בPT, אז תלוי מה אתה מודד...
מודלים לא, אנימציות לא, צמחיה גם כן לא, גודל עולם ופירוט בו לא... לא יודע מה אתה רואה, אבל אני ממש לא רואה בPT משהו שמצדיק את זה שהוא רק 30 פריימים על XSX.
אולי מלבד הקטעים עם נחילי העכברים, שזה באמת מרשים... חוץ מזה? הוא יפה. נקי כזה... אבל מה חדש בזה שצוות AA עושה כאלה דברים? יש מלא דוגמאות לזה בהיסטוריית המשחקים, גם VANISHING OF ETHAN CARTER בשבריר מהתקציב של PT עושה דברים מרשימים בהרבה מכל משחקי הAAA שהיו בזמנו, כמו למשל טקסטורות ומודלים פוטוריאליסטיים, גם KINGDOM COME DELIVERANCE שהיה פרויקט קיקסטארטר הציג אלמנטים מסויימים של גרפיקה שנראים טוב יותר מכמעט כל מה שהיה בשוק, גם NMS עושה טכנית דברים שקשורים ל"גלקסיה פתוחה" בצורה פי מליון מרשימה ממה שיהיה בSTARFIELD... אבל בשורה התחתונה? הורייזון מרשים מPT, גרפית, כמעט בכל מובן טכני, למעט כמה שתמיד אפשר לעשות להם צ'רי פיקינג, וזאת למרות שהוא לא מסדרוני ורץ על 30 גם ב-PS4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2022, 12:07

מההודעה שלך משתמע שלא ממש ראית את PT. ממש לא מסכים.

הורייזן נראה כמו משחק פס4, נקודה. יש לי פוסטים פה באתר שכתבתי בהם שהוא נראה כמו משחק פס4 עוד כשסוני שקרו שהוא בלעדי לדור הבא. וזה שיש בו אנטרקטיביות של משחק פס2 עוד יותר מדגיש את זה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 אוקטובר 2022, 12:21

אני עם לאסקין פה, ואי אפשר להאשים אותי שאני פאנבוי של הורייזן...
אולי צריך לשחק בו כדי לראות את זה כמו שצריך ולא מיוטיוב, אבל על פניו אני לא מבין מה מיוחד בPT, שהוא משחק מאוד יפה, אבל לא מעבר.
יש בו כמה אפקטים מרשימים, אבל בתנועה הוא נראה מאוד "משחקי", בקטע רע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2022, 12:29

הוא בהחלט זז בצורה מאוד ״משחקית״, בעיקר כי הוא משחק של 20 מליון דולר ולא 200 מליון. אבל המנוע של אסובו נראה כרגע במצב יותר טוב מזה של גרילה בעשירית התקציב.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 אוקטובר 2022, 12:31

נו בסדר, אנחנו שופטים איכות גראפית פר דולר פיתוח או שאנחנו שופטים באופן כללי? :)
הוא משחק של 60$, אז אני שופט אותו כמשחק במחיר מלא. התקציב שלהם הלך לדברים כמו GI במקום אנימציות, וזה נראה ככה. להורייזן היה תקציב גם לאנימציות, וזה נראה ככה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2022, 12:53

Stick כתב:נו בסדר, אנחנו שופטים איכות גראפית פר דולר פיתוח או שאנחנו שופטים באופן כללי? :)
הוא משחק של 60$, אז אני שופט אותו כמשחק במחיר מלא. התקציב שלהם הלך לדברים כמו GI במקום אנימציות, וזה נראה ככה. להורייזן היה תקציב גם לאנימציות, וזה נראה ככה.

אני בשום צורה לא משווה אנימציות וכדומה, אחד זה משחק AA ב20 מליון והשני זה משחק AAA+ בתקציב גבוה פי 10. לעשות אנימציות משגעות אפשר לעשות בלי קשר לדור, רק צריך כוח סביר (שיש לפס4) והרבה כסף או כישרון קיצוני. אני מדבר על דור הבא, אז מן הסתם אני משווה את המנועים. אין לי ספק שאם גרילה היו בלעדיים לפס5 הם היו עושים משהו מרשים אקספוננציאלית מPT, גם טכנולוגית וגם מבחינת תקציב ופוליש.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 אוקטובר 2022, 17:24

המנוע של אסובו אולי יפה, אבל הוא די זבל... גם על מחשב ממש ממש חזק, המשחק הראשון די מגמגם על הגדרות די בינוניות(שיחקתי על מחשב עם כרטיס 6700 של amd - בסדר בסדר, amd זה זבל הכל טוב, אבל בואו, זה כרטיס שאמור לאכול את המשחק הזה בהגדרות גבוהות אפילו, אבל אפילו בנמוכות ביותר הוא גמגם בצורה נוראית).

והורייזן הראשון הוא משחק משעמם כ"כ... יווו.. חזרתי אליו לפני כמה שבועות וממש ניסיתי להכריח את עצמי להתקדם בו. הוא פשוט נו ר אי. ובואו, אני אוהב משחקי עולם פתוח של יוביסופט, לא בדיוק איזה אנין טעם. אבל אם שמים את AC: V אפילו, שהוא ac:o אבל יותר מתיש מולו, אין מה להשוות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2022, 18:05

Klayman כתב:המנוע של אסובו אולי יפה, אבל הוא די זבל... גם על מחשב ממש ממש חזק, המשחק הראשון די מגמגם על הגדרות די בינוניות(שיחקתי על מחשב עם כרטיס 6700 של amd - בסדר בסדר, amd זה זבל הכל טוב, אבל בואו, זה כרטיס שאמור לאכול את המשחק הזה בהגדרות גבוהות אפילו, אבל אפילו בנמוכות ביותר הוא גמגם בצורה נוראית).

והורייזן הראשון הוא משחק משעמם כ"כ... יווו.. חזרתי אליו לפני כמה שבועות וממש ניסיתי להכריח את עצמי להתקדם בו. הוא פשוט נו ר אי. ובואו, אני אוהב משחקי עולם פתוח של יוביסופט, לא בדיוק איזה אנין טעם. אבל אם שמים את AC: V אפילו, שהוא ac:o אבל יותר מתיש מולו, אין מה להשוות.

אתה בטוח שזה לא עניין של דרייברים של AMD? כי הוא רץ מעולה על ה-2080 שלי.

ובנוגע להורייזן, לא שחקתי בראשון אבל השני הוא AC ממוצע שכזה. שחקתי בו רק 6 שעות ואז יצא אלדן רינג ונטשתי (ואולי אני אחזור עוד מעט) אבל לבנתיים הוא לגמרי משחק AC אמצע הדרך.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 אוקטובר 2022, 19:10

DrKeo כתב:
Klayman כתב:המנוע של אסובו אולי יפה, אבל הוא די זבל... גם על מחשב ממש ממש חזק, המשחק הראשון די מגמגם על הגדרות די בינוניות(שיחקתי על מחשב עם כרטיס 6700 של amd - בסדר בסדר, amd זה זבל הכל טוב, אבל בואו, זה כרטיס שאמור לאכול את המשחק הזה בהגדרות גבוהות אפילו, אבל אפילו בנמוכות ביותר הוא גמגם בצורה נוראית).

אתה בטוח שזה לא עניין של דרייברים של AMD? כי הוא רץ מעולה על ה-2080 שלי.

ובנוגע להורייזן, לא שחקתי בראשון אבל השני הוא AC ממוצע שכזה. שחקתי בו רק 6 שעות ואז יצא אלדן רינג ונטשתי (ואולי אני אחזור עוד מעט) אבל לבנתיים הוא לגמרי משחק AC אמצע הדרך.

קראתי לא מעט תלונות בנושא המשחק הראשון על המחשב. לא יודע מה המקור של הבעיה, אבל לא נתקלתי באחת כזאת ממש מזמן, אז לא'דע. בקיצור רואים את זה גם עם המשחק השני. הוא כבד מאוד מאוד.. אני חושב שזה לא המנוע הכי יעיל בעולם.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2022, 23:25

איזו הפתעה נהדרת, חששתי שלא יצא השנה בסוף
בטח אשחק בו באיחור קל כי הוא רק מחשב ואקס בוקס ואין לי לא זה ולא זה, אבל ישששששש, אני כל כך מחכה לזה.
מצחיק, זה 90% יהיה המשחק הראשון שאפעיל על המחשב החדש חחח…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2022, 23:57

אה ואו! אבל למה כשאני אהיה באמצע GOW?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2022, 11:01

תגמור מהר

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 אוקטובר 2022, 12:22

ההייפ לקאליסטו פרוטוקול ממשיך לטפס...

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 נובמבר 2022, 07:43

Somerville עם ממוצע 73 מאכזב (ולפי כמות הביקורות זה עוד הולך לרדת). כנראה שהחלק היותר מוצלח בצמד שהקים את playdead זה ההוא שנשאר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 נובמבר 2022, 09:24

וואו איזה באסה… ממש לא מה שציפיתי אבל באמת לצוות הזה אין רקורד משלו.
בואו נקווה שהמשחק של הצוות השני שנמצא במימון של אפיק יהיה מוצלח יותר.

אגב הVGA מתקרב, מעניין אם נראה את המשחק של פליידד, את המשחק של קן לוין (או לחילופין ביושוק שלא קשור אליו), את של ׳ונתן בלואו או הצוות של ICO
נראה לי שהגיע הזמן כבר, לכל אלו :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 נובמבר 2022, 16:31

הרבה מהמבקרים מתארים את Somerville כמשחק מרתק ומעורר מחשבה וסוחף, אז כן כל אחד שיחליט על איזה מבקר הוא סומך אם בכלל, אבל זה ממש לא נשמע כמו איזה משחק רע ששווה דילוג, פשוט מחוספס בקצוות שלו ולא הכי מלוטש ודי קצר אבל נשמע שהמשחק עצמו מעולה.

בהחלט הולך לשחק בו כשהמחשב יגיע.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 16 נובמבר 2022, 21:51

https://www.youtube.com/watch?v=xHJNVCWb7gs

אלכס מ DF מדגים ש Plague's Tale הוא ברובו GPU-limited, ושמצב 60FPS בקונסולות הוא סביר לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2022, 22:31

Kazz כתב:https://www.youtube.com/watch?v=xHJNVCWb7gs

אלכס מ DF מדגים ש Plague's Tale הוא ברובו GPU-limited, ושמצב 60FPS בקונסולות הוא סביר לגמרי.

מגניב! כנראה בעיקר כי הם העבירו את העכברשים ל-GPU.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 49 אורחים