משחקי 2022

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: משחקי 2022

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2021, 16:27

בטח 2023 אבל עדיין מגניב לקבל הצצות למשחקי דור הבא

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2021, 22:16

היום היה יום גיימינג מפתיע, עבורי...
קודם כל - הרשמים של ELDER RING מאוד חיוביים והצליחו להלהיב אותי בחזרה :)
בעיקר דברים שלא שמתי לב אליהם, כמו שאין מד STAMINA, ושלא ידעתי, כמו שאפשר להרביץ לאוייב ולברוח וככה לשחק כמו הפחדן שאני - מאוד שימחו אותי :P
ראיתי גם קטעי גיימפליי שנראים לי אפשריים... אני יודע שזה יכול להטעות כשרואים שחקן טוב, אבל כאן אני חושב שאני אסתדר. עכשיו רק צריך לראות מה יגידו על המשך המשחק, מבחינת הקושי, ועד כמה אפשר פשוט לשחק בלי להתעסק בכלל במכניקות מסויימות.
יש תקווה.

אחר כך ראיתי את הטריילר-השוואה של האוסף המחודש של GTA והוא נראה טוב יותר ממה שחשבתי ואולי יש סיכוי שאשחק בו בכל זאת... מתישהו

ועכשיו פתאום ראיתי "מסיבה" שנקראת THURNDERFUL WORLD שבחיים לא שמעתי עליה ופתאום מארק האמיל ומלא אינדיז ופחות-אינדיז - והם באמת באמת מגניבים, אשכרה חצי מהם נראה לי משחקים שאני ארכוש שבשלב כלשהו, איזה כיף לראות משחקים יצירתיים בקצב, אחלה תצוגה, הפתעה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 נובמבר 2021, 19:50

הוכרז משחק דרקון בול חדש ל2022
לכל הקונסולות העיקריות ולסטים כולל הסוויץ
לא ראיתי עדין סרטון משחקיות ,רק טריילר

מהטריילר זה ניראה לי בהתחלה כמו משחק לסמארטפונים וטבלטים
אבל כניראה שזה לא ,מהטרילר זה גם לא ניראה כמו משחק מכות
מה שרואים זה דמויות מסתתרות מcall, למי שמכיר את הסדרה
עד שבסוף החזיר יורה על call טיל נ"ט ,לא רואים מה קורה אחרי זה

זה מרגיש לי כמו סירטון לפורטניט או משחקים בסגנון
אבל ממש לא ברור ,לא באמת ידוע המשחקיות ואיך המשחק ניראה בפועל ,אבל הסירטון לטעמי לא ניראה משהו מעניין במיוחד

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 נובמבר 2021, 14:16

אמנם *לא* יצא ב-2022 אבל זה הנושא הכי קרוב...
משחק מכות חדש שנראה ממש מגניב האמת, מבית RIOT, או חברת בת שלהם, לא ממש הבנתי :)
לא בטוח גם אם יש קשר לסדרה ARCANE שעכשיו בנטפליקס ומקבלת שבחים מכל עבר

יש גם עוד משחק מכות שהוכרז שם ונראה לא רע גם כן... הבעייה היא שרוב המשחקים האלה כבר נראים לי אותו הדבר ואני לא מבדיל ביניהם :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2021, 15:03

כל הדברים של ריוט עוברים לי מעל הראש, מעולם לא שחקתי במשחק שלהם ולא מגרה אותי לשחק במשחקים שלהם. זה כל כך מוזר, אני לא יודע להסביר את זה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 נובמבר 2021, 18:02

אני מאחל למשחק של RIOT הכי בהצלחה שבעולם, אבל הוא ממש לא לטעמי. הגרפיקה נראת על הפנים למשחק מכות שמכוון ל2023 וצפונה.
אני מבין שהם רוצים לכוון לקהל רחב ככל האפשר ולהגדיל את כמות האנשים שמשחקים משחקי מכות וזה צעד מבורך, אבל המשחק פשטני להדהים כתוצאה מזה.

אין motion input (התנועות של החצי עיגול וכו' ) הם הולכים על input פשטניים של לחיצת כפתור אחת. זה הולך להרוס את העניין להארדקור.
הmoveset יהיה מוגבל מאוד ומצומצם כתוצאה מזה.

בכל מקרה בגלל שאני מראש לא קהל היעד שלהם מאחל להם הכי בהצלחה שבעולם ושאנשים שהם יביאו לז'אנר יעשו אח'כ טיפולי המרה לSF6 :)
השני נראה גנרי להדהים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 דצמבר 2021, 19:42

וזה:

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 דצמבר 2021, 21:29

זה הPREVIEW הכי גרוע ששמעתי בחיים, תקשיבו לזה כמה דק'

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2021, 21:35

אני לא יודע מה בפורספוקן נראה לי כל כך רע. הוא נראה כמו פרוייקט חובבים, זה כל כך מוזר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 דצמבר 2021, 21:39

כן, אבל מניח שבגלל שיש בו מליארד PARTICLES והתנועה מהירה בטירוף - צריך לראות את זה בפעולה לא דרך סרטוני יוטיוב כדי להעריך את הגרפיקה... עם זאת, גם ברמת ההפקה והסרטונים - כן, זה נראה חובבני.

אבל עזוב את זה, אני בהלם מהרמה של גיימספוט, הוא מדבר חצי כתבה על פאקינג בולשיט גזעני.
איזה באסה שכבר אי אפשר לראות כמה DISLIKES סרטונים מקבלים :|

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2021, 21:46

Laskin כתב:כן, אבל מניח שבגלל שיש בו מליארד PARTICLES והתנועה מהירה בטירוף - צריך לראות את זה בפעולה לא דרך סרטוני יוטיוב כדי להעריך את הגרפיקה... עם זאת, גם ברמת ההפקה והסרטונים - כן, זה נראה חובבני.

אבל עזוב את זה, אני בהלם מהרמה של גיימספוט, הוא מדבר חצי כתבה על פאקינג בולשיט גזעני.
איזה באסה שכבר אי אפשר לראות כמה DISLIKES סרטונים מקבלים :|

תסתכל בתגובות. זה מאוד ברור שמדובר בסרטון שבו הדיסלייקים עולים על הלייקים. העיקר שהעורך של גיימספוט רואה את זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 דצמבר 2021, 11:28

Laskin כתב:זה הPREVIEW הכי גרוע ששמעתי בחיים, תקשיבו לזה כמה דק'

למה גזעני לאסקין :) ?

מה בגלל שהוא אמר שאף אחד מהכותבים הוא לא אדם שחור, זה גזעני? :D

אני דווקא איתו בזה, למשל, מי היה רוצה לקרוא את "מלכוד 22" אם הכותב שלו לא היה בן אדם שאשכרה נלחם במלחמת העולם ה2 ויודע על מה הוא מדבר? :)
באמת יש חשש שהם לא יודעים מה זו החוויה של אפרו אמריקאים, לפחות לדעתי :)

ולמרות כל זה,נראה לי שאם המשחק היה נראה הרבה יותר מוצלח ומעניין, הוא היה הרבה יותר סלחני כלפי הכותבים, ושנוח לו להיתפס לזה, כי המשחק עצמו בכלל לא מושך.

אני עדיין אשחק בזה כי 2022 נראת צחיחה כמו העולם של המשחק הזה, אבל ההייפ בריצפה, אני חושב שקלעת עם ניחוש ה"משחק 6" שהבאת :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 דצמבר 2021, 14:49

לא, יודע, מי היה רוצה לקרוא את שר הטבעות? את סטפן קינג? מה, הם מתארים חוויות אמיתיות שהם עברו?
אם היה מדובר במשחק *ריאליסטי* עם סיטואציות רלוונטיות שעוסקות בצבע העור - אז אולי , רק אולי היה על מה להסכים, אבל פה מדובר ב***סיפור פנטזיה***, צבע העור שלה לא רלוונטי לשום דבר ונוטשים את העולם האמיתי בדקות הראשונות שלו, אם היא הייתה עוברת לארץ דמיונית שבה אוסרים דמויות בגלל צבע העור שלהן - וואלה אולי גם פה היה על מה לדבר, למרות שזו פנטזיה.
הם פשוט רצו לעשות משחק שרוב הגיבורות בו הן נשים, סו וואט? עכשיו צריך להתאים את הצבע של הדמויות לכותבות של הסיפור? מה לגבי דת, גם חייב? שיער? איך בחורה עם שיער חלק יכולה לעזאזל להבין את הקשיים של בחורה עם שיער מתולתל?! ועוד היא מתעופפת בעולם, כותבת מתולתלת הייתה יודעת להכניס ניואנסים של סיכות בשיער ומיניגיים של לאסוף את השיער... אין שום סיכוי שסופרת חלקה תוכל לעשות זאת.
בכלל, איימי הניג שעבדה על הסיפור פה - צריכה להתנצל שנתן דרייק הוא זכר... איך היא תוכל להכנס לנעליו של גבר? ועוד מדובר בסיפור שמתרחש בכדור הארץ...
בקיצור - אלא אם גזענות וצבע עור היו משהו מאוד חשוב בעלילה - רק אז זה היה חשוב להביא מישהי עם חוויות אישיות יותר אותנטיות, אבל זה לא המצב!

להגיד משפט כמו:
"גם אם הסיפור יהיה טוב אני חושש לגבי הכתיבה של הדמות בגלל שהכותבות הן מצבע אחר" - זה גזעני. בטח ובטח כשזה מגיע אחרי שהוא מדבר על הנסיון הרב והמוצלח של הכותבות הללו.
להגיד "הגעתי לתצוגה הזו עם ציפיות גבוהות בגלל שצבע העור של הרבה מהדמויות הוא שחור" - זו אמירה גזענית גם כן.

ואגב, 2022 נראית לך שנה גרועה בעולם הגיימינג??? באמת? דווקא נראה לי שזה שנה מטורפת, בטח בהשוואה ל-2021, אבל גם באופן כללי, רק מהראש שלי - GOW, HORIZON, ELDEN RING, GT7/FORZA, BOTW2, SIFU, LITTLE DEVIL INSIDE, AVATAR, STRAY, STALKER2, PLAGUETALE 2, GOTHAM KINGHTS, SUICIDE SQUAD, HOGWARTS LEGACY, STARFIELD... רובם יוצאים בתחילת השנה, מניח שנדע על עוד המון בהמשך, אבל כבר עכשיו השנה נראית מעולה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 דצמבר 2021, 16:31

bozeman כתב:וזה:

לא יודע, מאוד קשה לי להתרגש מזה. ACV הוא המשחק היחיד לצד סינדיקייט שלא סיימתי בסדרה, ואמנם להבדיל מסינדיקייט שממש שנאתי בACV כן שמתי משהו כמו 60 שעות... אבל לקראת סוף הזמן שלי איתו זה היה כבר בעיקר לדחוף קדימה כדי לסיים יותר מאשר להנות על אמת, עד שהתייאשתי.
וחבל כי את אודיסי הרבה, הרבה יותר אהבתי, ועל פניו הם הכניסו לACV אלמנטים שהייתי אמור לאהוב אפילו עוד יותר, אבל משהו במשחק הזה פשוט חורק כל הזמן להבדיל מאודיסי ואוריג'ין.

ואולי זו סתם תחושת מיצוי מוחלטת מהזאנר שנחרש לעייפה בדור הזה. בשנה וחצי אחת השקעתי מאות שעות בשני משחקי AC, בRDR 2 ובוויצ'ר 3, אולי אני לא צריך להיות מופתע שגם GOT וגם ACV פשוט לא הצליחו להחזיק אותי בעניינים לכל אורכם ואת שניהם עזבתי בשלב כזה או אחר, למרות התשבוחות שהם קיבלו.
בכל מקרה עוד תוכן AC באותו הקונספט ובאותן המערכות זה לא משהו שבא לי עליו, אני בהחלט מוכן כבר לשלב הבא שלהם וכן מאוד מצפה לראות מה יהיה בAC האמיתי הבא, אבל בינתיים.. כמו שלאסקין אמר, עד מרץ יש לא מעט משחקים שהרבה, הרבה יותר מעניינים מזה :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 דצמבר 2021, 00:09

Laskin כתב:לא, יודע, מי היה רוצה לקרוא את שר הטבעות? את סטפן קינג? מה, הם מתארים חוויות אמיתיות שהם עברו?
אם היה מדובר במשחק *ריאליסטי* עם סיטואציות רלוונטיות שעוסקות בצבע העור - אז אולי , רק אולי היה על מה להסכים, אבל פה מדובר ב***סיפור פנטזיה***, צבע העור שלה לא רלוונטי לשום דבר ונוטשים את העולם האמיתי בדקות הראשונות שלו, אם היא הייתה עוברת לארץ דמיונית שבה אוסרים דמויות בגלל צבע העור שלהן - וואלה אולי גם פה היה על מה לדבר, למרות שזו פנטזיה.
הם פשוט רצו לעשות משחק שרוב הגיבורות בו הן נשים, סו וואט? עכשיו צריך להתאים את הצבע של הדמויות לכותבות של הסיפור? מה לגבי דת, גם חייב? שיער? איך בחורה עם שיער חלק יכולה לעזאזל להבין את הקשיים של בחורה עם שיער מתולתל?! ועוד היא מתעופפת בעולם, כותבת מתולתלת הייתה יודעת להכניס ניואנסים של סיכות בשיער ומיניגיים של לאסוף את השיער... אין שום סיכוי שסופרת חלקה תוכל לעשות זאת.
בכלל, איימי הניג שעבדה על הסיפור פה - צריכה להתנצל שנתן דרייק הוא זכר... איך היא תוכל להכנס לנעליו של גבר? ועוד מדובר בסיפור שמתרחש בכדור הארץ...
בקיצור - אלא אם גזענות וצבע עור היו משהו מאוד חשוב בעלילה - רק אז זה היה חשוב להביא מישהי עם חוויות אישיות יותר אותנטיות, אבל זה לא המצב!

להגיד משפט כמו:
"גם אם הסיפור יהיה טוב אני חושש לגבי הכתיבה של הדמות בגלל שהכותבות הן מצבע אחר" - זה גזעני. בטח ובטח כשזה מגיע אחרי שהוא מדבר על הנסיון הרב והמוצלח של הכותבות הללו.
להגיד "הגעתי לתצוגה הזו עם ציפיות גבוהות בגלל שצבע העור של הרבה מהדמויות הוא שחור" - זו אמירה גזענית גם כן.

ואגב, 2022 נראית לך שנה גרועה בעולם הגיימינג??? באמת? דווקא נראה לי שזה שנה מטורפת, בטח בהשוואה ל-2021, אבל גם באופן כללי, רק מהראש שלי - GOW, HORIZON, ELDEN RING, GT7/FORZA, BOTW2, SIFU, LITTLE DEVIL INSIDE, AVATAR, STRAY, STALKER2, PLAGUETALE 2, GOTHAM KINGHTS, SUICIDE SQUAD, HOGWARTS LEGACY, STARFIELD... רובם יוצאים בתחילת השנה, מניח שנדע על עוד המון בהמשך, אבל כבר עכשיו השנה נראית מעולה.

אני לא יודע איך קבעת שצבע העור שלה לא רלוונטי לאסקין, שלפי כל מה ששוחרר על הסיפור אכן יש משקל על איך היא הרגישה לגבי העולם ה"אמיתי" לי זה בהחלט נשמע כאילו יש נגיעה
בסוגיה של "אנשים שחורים" אני לא יודע מאיפה החלטת באופן כזה גורף שלא תהיה שום אמירה חברתית במשחק הזה לגבי שחורים. :-)

גם הטיעון של "זה סיפור פנטזיה ולכן צבע העור לא רלוונטי" זה רחוק מהאמת לאסקין, אתה מתעלם לחלוטין מזאנר שלם של Black Sci FI שכמו שזה נשמע זה ספרות של מדע בדיוני שנכתב על ידי כותבים שחורים ומתעסק גם בבעיות שלהם הספציפיות שלהם בתוך עולם שכולו פנטזיה ודמיון. אז מה עכשיו נגיד על ספרות שלמה שהיא "גזענית" ? לאסקין? :)

אני מסכים איתך שיש הגזמות פראיות נגיד אלה שאומרים "רק אדם שחור יכול לדובב דמות שחורה" ברור שזה בולשיט אבל לא מדובר פה באותו עניין. מה שאני מנסה לומר שהבחור, לפחות לדעתי, לא גזען בכלל ושאני בטוח שלא היו לו כוונות גזעניות. אני בטוח שהיו לו ציפיות שסקוור ירצו שזה יהיה משחק עם עלילה רצינית עם אמירה חזקה, וכנראה שהתבאס שלא ככה.
אם נוטי דוג יכולה לצרף כותבת שחורה לצוות הכותבים שלהם גם סקוור יכלו.
הקונספט של "משחק על נשים חזקות" נשמע כל כך גרוע, וזה עוד יותר מוריד מהמשחק, אם הייתי רוצה לראות נשים חזקות הייתי רואה הישרדות.

בנוגע לליינאפ של 2022: אני מתעלם מסטרארפיילד כי הוא פשוט משחק של כמעט 2023.
הוריזון 2- קרוס ג'ן אז אין מה להתלהב. התמונות המכוערות שנחשפו מגרסת הפס4 מוכיחות חד משמעית שזה משחק פס4 עם נצנצים :)
BOTW2- אין מצב שהוא יהיה 2022 הוא גג מכוון ל2022 זה משחק 2023 בדוק :)
SIFU- נהדר אבל אינדי
אלדן רינג- הוא מעניין אבל זה משחק סולס אין פה התרגשות בלתי רגילה היו לנו מלא כאלה.

כל זה משאיר עבורי 3 משחקים גדולים באמת ל2022 וזה
השידורג נקסט ג'ן של סייברפאנק 2077.
כמובן סטארפיילד
ופורספוקן לצערי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 דצמבר 2021, 07:08

אם יש סופרים שחורים שכותבים סיפור על גזענות בעתיד או משהו מד״ב שקשור לזה - זו הבחירה שלהם, ומן הסתם זה מצויין, מאיפה שלפת את הטיעון ההזוי הזה שאני אחשוב שזה גזעני? מה הקשר? פה מדובר על מישהו שבא ואומר שאם לבנים כתבו סיפור על אשה שחורה אז זה כנראה לא יהיה משהו, וזה מוריד לו את הציפיות. זה גזעני. תאר לעצמך שתסריטאי שחור היה כותב תסריט עם גיבור לבן והיו אומרים את זה… זו גזענות. לחשוב שאדם מצבע מסויים לא יכול לכתוב סיפור טוב רק בגלל שצבע העור של הדמויות שונה משלו - זו גזענות.

ולגבי המשחקים של שנה הבאה - אני לא מבין, אתה לא מחשיב משחקים שבסבירות גבוהה יקבלו ממוצע של סביב ה-90, רק בגלל שהם קרוס ג׳ן? איזה מן גיימר אתה? מה אכפת לי אם זה קרוס ג׳ן, אתה מדבר על תקופת יובש, משמע ״אין מה לשחק״, וזה רחוק מהאמת. כנ״ל sifu, קראת את הרשמים שעלו אתמול מהשלב הראשון בלבד? למשחק הזה יש פוטנציאל להמציא מחדש את ז׳אנר הbeat em up, אז מה אם הוא אינדי, הוא הולך להיות משחק ענק.
ואלדן רינג ״היו לנו הרבה כאלה״? וואלה, לא היה אחד כזה בעולם פתוח :) חוץ מה היו ברשימה שהבאתי עוד משחקי דור הבא בלבד כמו יחידת המתאבדים שיהיה בטח פסיכי והארי פוטר שנראה סופר מושקע, plaguetale 2 שנראה מדהים… שנה הבאה, על הנייר לפחות - הולכת להיות שנה מעולה לגיימרים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 דצמבר 2021, 07:15

מעבר לפתית השלג שמדבר ברקע זה נראה די חרא ביחס לטריילרים הראשונים :|

זה לא אמור להיות לדור הבא בלבד? אם ככה מה התירוץ הפעם של הדבר הזה לא לפוצץ ראשים? יש פה את כל המרכיבים כולל המפתחת והמנוע.

זה פשוט דור חלש בטירוף ברמה הטכנית עד כה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 דצמבר 2021, 09:43

Sifu נראה משחק מדהים! מצפה להיות גרוע ולהשתפר בו תוך כדי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 דצמבר 2021, 13:05

Laskin כתב:אם יש סופרים שחורים שכותבים סיפור על גזענות בעתיד או משהו מד״ב שקשור לזה - זו הבחירה שלהם, ומן הסתם זה מצויין, מאיפה שלפת את הטיעון ההזוי הזה שאני אחשוב שזה גזעני? מה הקשר? פה מדובר על מישהו שבא ואומר שאם לבנים כתבו סיפור על אשה שחורה אז זה כנראה לא יהיה משהו, וזה מוריד לו את הציפיות. זה גזעני. תאר לעצמך שתסריטאי שחור היה כותב תסריט עם גיבור לבן והיו אומרים את זה… זו גזענות. לחשוב שאדם מצבע מסויים לא יכול לכתוב סיפור טוב רק בגלל שצבע העור של הדמויות שונה משלו - זו גזענות.

ולגבי המשחקים של שנה הבאה - אני לא מבין, אתה לא מחשיב משחקים שבסבירות גבוהה יקבלו ממוצע של סביב ה-90, רק בגלל שהם קרוס ג׳ן? איזה מן גיימר אתה? מה אכפת לי אם זה קרוס ג׳ן, אתה מדבר על תקופת יובש, משמע ״אין מה לשחק״, וזה רחוק מהאמת. כנ״ל sifu, קראת את הרשמים שעלו אתמול מהשלב הראשון בלבד? למשחק הזה יש פוטנציאל להמציא מחדש את ז׳אנר הbeat em up, אז מה אם הוא אינדי, הוא הולך להיות משחק ענק.
ואלדן רינג ״היו לנו הרבה כאלה״? וואלה, לא היה אחד כזה בעולם פתוח :) חוץ מה היו ברשימה שהבאתי עוד משחקי דור הבא בלבד כמו יחידת המתאבדים שיהיה בטח פסיכי והארי פוטר שנראה סופר מושקע, plaguetale 2 שנראה מדהים… שנה הבאה, על הנייר לפחות - הולכת להיות שנה מעולה לגיימרים.

אם האדם השחור ינסה לכתוב משהו על מה שמרגיש למשל אדם ימני לבן באמריקה? כן, האדם השחור בהחלט לא יכול לכתוב סיפור טוב על זה. הוא יכול לנסות לכתוב.. .חופש ביטוי והכל לאסקין אבל האם הסיפור יהיה טוב או יגיד משהו בעל משמעות על הלך הרוח של אדם לבין ימני כזה? כנראה שלא.

להגיד שכל כותב, יכול לכתוב טוב על נושא מסוים גם אין לו נגיעה בו, כנראה שנהיה חייבים לא להסכים פה לאסקין, כי אני לא אוכל להסכים איתך על דבר כזה, רק כדי להיות פוליטקלי קורקט ;) מכבד את דעתך.

לא לחינם הספר הכי טוב על אנשים שחורים, נכתב על ידי אדם שחור , , לא סתם הספרים הכי טובים על מלחמת העולם ה1/2
נכתבו על ידי לוחמים שהיו בהן וכו' וכו' לא סתם הספרים הטובים בז'אנר הזה של הBLACK SCI FI נכתבו על ידי שחורים לא ראיתי סופר לבן שהוציא ספר בתת ז'אנר הזה בכלל האמת.

מה גם שיש פה צוות כותבים בפורספוקן זה לא סיפור של כותב אחד שאם מישהו יתערב לו הלך כל הסיפור שהוא רוצה לספר, וברגע שיש פה צוות כותבים לא היה מזיק להם אם היה לפחות כותב שחור/כותבת שחורה בצוות, בדיוק כמו שנוטי דוג הולכים לעשות מהיום.

אבל הנקודה המרכזית שלי היא שאני בטוח שהכותב לא התכוון להתגזען על אף אחד, אם כבר הוא בטח שואף לעליית רמת הכתיבה בפורספוקן ובמשחקים בכלל :) אבל אנחנו מכירים לא מהיום ואתה לא תסכים איתי אני יודע את זה :P .הוא בטוח מאנייק ובזה זה ייגמר :)

על Sifu: אתה מתכוון לזה שאתה מזדקן כל פעם שאתה מת ואם אתה לא גומר את המשחק תוך X ניסיונות אתה מתחיל מההתחלה? כן זה חדשני ומגניב ואני בטוח אשחק את זה בהשקה
כמו שאני רוצה לשחק את sea of stars בהשקה. פשוט אני לא מתייחס אליהם אותו דבר, אני בהחלט יכול להסכים ש2022 שנה נפלאה לאינדים אבל זה לא יפצה אותנו על זה שעבור AAA היא פושרת :)

ועל הוריזון 2, בחייאת לאסקין, מה אני היחיד פה שלא אף על הוריזון 2? אף אחד לא דיבר פה עליו למרות שהראו ממנו משהו בVGA, אפילו אתה שאתה עף על הוריזון לא הזכרת אותו ואם הזכרת זה היה בחטף כי אני בכלל לא זוכר את זה.

הוריזון 2 זה בדוק יהיה משחק שהרוב קונים משחקים שעתיים שלוש כי "אין מה לשחק" מתלהבים קצת מהמכונות החדשות והרחפן ו...יאללה ישר לבקלוג.

אתה לא יכול להשוות את זה ל2023 שכבר יהיה לנו למשל AW2, SF6 אולי גם פפ16 אבל אתה יודע מה? אולי חצי מהדברים שאני חושב שיצאו ב2023 באמת יגיעו ב2022 כמו The Callisto Protocol ואז באמת 2022 יכולה להיות שנה מדהימה כמו שאמרת, אבל הבעיה שהכול כזה "מכוון 2022" אז יש חשש שהרוב יהיה 2023.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 16 דצמבר 2021, 13:07, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2021, 13:06

bling כתב:

מעבר לפתית השלג שמדבר ברקע זה נראה די חרא ביחס לטריילרים הראשונים :|

זה לא אמור להיות לדור הבא בלבד? אם ככה מה התירוץ הפעם של הדבר הזה לא לפוצץ ראשים? יש פה את כל המרכיבים כולל המפתחת והמנוע.

זה פשוט דור חלש בטירוף ברמה הטכנית עד כה.

זה לא נראה איך שאמור להראות משחק דור הבא. אני משער שהאשמה היא במפתחת, בחוסר השדרוג של המנוע, תקציב או בבעיות בהליך פיתוח. סקוואר אולי פחדו לתת תקציב טוב לבלעדי לדור הבא?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 דצמבר 2021, 14:58

ושוב, גלאס עם דוגמאות על סיפורים אמיתיים שקרו לאנשים אמיתיים במלחמות העולם... איך זה קשור לסיפור פנטזיה? זה לא, אבל העיקר לקשקש :)
נסכים שלא להסכים כמו שאמרת, אבל אני משוכנע שאני יכול להביא המון דוגמאות של ספרים על שחורים שנכתבו ע"י לבנים ולהפך. זה לא שווה את הזמן, אבל תהיה בטוח שיש דוגמאות כאלה ואתה בטח לא ידעת מזה אפילו, כי אנשים לא-גזעניים לא טורחים לברר האם היו כותבים מצבע כזה או אחר בצוות, אלא אם זה מאוד רלוונטי, כמו במקרים שמבוססים על סיפור אמיתי או מתארים חוויות אישיות שעברו. מן הסתם שוויצרי לבן בן 18 לא יכול לכתוב את סיפור החיים של נלסון מנדלה כמו שהוא בעצמו יכול לכתוב... אנחנו לא מדברים על זה, זה לא הנושא. אנחנו מדברים על משהו שהרבה הרבה הרבה יותר קרוב לזה שJK רולינג כתבה סיפור שהדמות המרכזית בו הוא ילד קטן מבית מבוסס, והיא בכלל אשה מבוגרת וגדלה כענייה, היא לא חוותה אפילו חוויה אחת כילד זכר ומבוסס כלכלית, אז מה היא יכולה לדעת? ובכן, זה פנטזיה, וזה לא רלוונטי.
מה לגבי יצירת המופת הטלוויזיונית "הסמויה"? רוב הדמויות המרכזיות הן שחורות, למה גבר לבן עשיר כתב את זה? צריך להנמיך ציפיות לפני שרואים את הסדרה בגלל זה?
בקיצור - אין סוף לדוגמאות, זה הזוי, אבל הרבה מהויכוחים ביננו כאלה :P

לגבי ההשוואה שלך עם "משחקי 2023" שכוללים את סטריט פייטר 6 שאין לנו מושג אם בכלל יהיה בו משהו מתקדם יותר מ-5 כי הוא בטח גם יגיע לסוויץ' - מה אני אגיד לך... אין לי מושג איך הוא נחשב יותר בצורה אובייקטיבית מאשר פאקינג סיפו שהולך להיות להערכתי עם ממוצע מעל 90 ולגרור אחריו אינספור חיקויים. חכה חכה, אתה תראה בעוד 5 שנים כמה הוא בעצם היה משחק חשוב ברמה של גירס או ארקהם הראשונים, לתקופתם (טוב נו, אולי קצת פחות מגירס כי מערכת COVER זה משהו שמתאים ליותר מרק משחקי שוטרים ממבט שלישי).
מציע לך בחום לבדוק את הרשמים שעלו ביומיים האחרונים, נתנו לכתבים לשחק והם התאהבו בו בקטע אחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 דצמבר 2021, 02:55

NFT הוכרזו לסטוקר 2, האינטרנט רתח, ה-NFT יצאו מסטוקר 2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 דצמבר 2021, 08:44

בדיוק מה שקרה עם יוביסופט.
אני מאוד שמח שהתגובות חד משמעיות בעניין הזה בקהילה שלנו, די כבר להתייחס אלינו כמו לקיר שזורקים עליו דברים כדי לראות מה נדבק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 דצמבר 2021, 09:15

אבל הבכיינים הארורים!!

תזכורת בפעם האלף שמפיצות ומפתחות לא 'יודעות יותר טוב' וכמה חשוב להשמיע קול כאשר הן מנסות לקדם דברים שאין להם השפעה חיובית על התעשייה והמשחק.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 דצמבר 2021, 15:51

Laskin כתב:ושוב, גלאס עם דוגמאות על סיפורים אמיתיים שקרו לאנשים אמיתיים במלחמות העולם... איך זה קשור לסיפור פנטזיה? זה לא, אבל העיקר לקשקש :)
נסכים שלא להסכים כמו שאמרת, אבל אני משוכנע שאני יכול להביא המון דוגמאות של ספרים על שחורים שנכתבו ע"י לבנים ולהפך. זה לא שווה את הזמן, אבל תהיה בטוח שיש דוגמאות כאלה ואתה בטח לא ידעת מזה אפילו, כי אנשים לא-גזעניים לא טורחים לברר האם היו כותבים מצבע כזה או אחר בצוות, אלא אם זה מאוד רלוונטי, כמו במקרים שמבוססים על סיפור אמיתי או מתארים חוויות אישיות שעברו. מן הסתם שוויצרי לבן בן 18 לא יכול לכתוב את סיפור החיים של נלסון מנדלה כמו שהוא בעצמו יכול לכתוב... אנחנו לא מדברים על זה, זה לא הנושא. אנחנו מדברים על משהו שהרבה הרבה הרבה יותר קרוב לזה שJK רולינג כתבה סיפור שהדמות המרכזית בו הוא ילד קטן מבית מבוסס, והיא בכלל אשה מבוגרת וגדלה כענייה, היא לא חוותה אפילו חוויה אחת כילד זכר ומבוסס כלכלית, אז מה היא יכולה לדעת? ובכן, זה פנטזיה, וזה לא רלוונטי.
מה לגבי יצירת המופת הטלוויזיונית "הסמויה"? רוב הדמויות המרכזיות הן שחורות, למה גבר לבן עשיר כתב את זה? צריך להנמיך ציפיות לפני שרואים את הסדרה בגלל זה?
בקיצור - אין סוף לדוגמאות, זה הזוי, אבל הרבה מהויכוחים ביננו כאלה :P

לגבי ההשוואה שלך עם "משחקי 2023" שכוללים את סטריט פייטר 6 שאין לנו מושג אם בכלל יהיה בו משהו מתקדם יותר מ-5 כי הוא בטח גם יגיע לסוויץ' - מה אני אגיד לך... אין לי מושג איך הוא נחשב יותר בצורה אובייקטיבית מאשר פאקינג סיפו שהולך להיות להערכתי עם ממוצע מעל 90 ולגרור אחריו אינספור חיקויים. חכה חכה, אתה תראה בעוד 5 שנים כמה הוא בעצם היה משחק חשוב ברמה של גירס או ארקהם הראשונים, לתקופתם (טוב נו, אולי קצת פחות מגירס כי מערכת COVER זה משהו שמתאים ליותר מרק משחקי שוטרים ממבט שלישי).
מציע לך בחום לבדוק את הרשמים שעלו ביומיים האחרונים, נתנו לכתבים לשחק והם התאהבו בו בקטע אחר.

סיפו הולך להיות משחק חשוב ברמה של גירס או ארקהם, לאסקין? אנחנו לא קצת נסחפים פה? :-) בוא כפרה, הוא נראה טוב מאוד אני לא אומר שלא, נראה התפתחות ממש מעניינת של ארקהם/SD אבל מה הוא בדיוק עושה שיצדיק את כל התשעיות שאתה חוזה פה? :)

הלכתי לראות קצת בקרובים כדי לא לצאת בור ועם הארץ, ואני לא רואה התלהבות יוצאת דופן, המבקרים שיחקו בקושי איזה שלב לאסקין, וכן המנוע קרב נראה משובח מאוד והמשחק מעניש מאוד ואיכותי ודורש סקיל אמיתי,בהחלט משחק שמגיע למפתחים שארכוש על היום הראשון, אבל אפילו המבקרים שאמרת שעפים מדגישים ששיחקו רק שלב אחד בקושי, מה יש במשחק מעבר למערכת קרב מעולה? רק אלוהים יודע.

יהיה פה פעילויות כייפיות כמו ביאקוזה? יהיו מייניגיימס כייפים? יהיה עיר כייפית לטייל בה, אם המשחק הוא רק מערכת קרב מצוינת אני בספק אם הוא יוכל להגיע לתשעיות האלה, אבל נראה :)

SF6 ? לאסקין, אתה זוכר שאנחנו מדברים על האחרון בסדרת משחקי המכות החשובה והטובה בעולם? עד היום אנשים מגלים דברים חדשים בSF2 בלי סוף. העומק לא נתפס.,בתור מישהו ששיחק נגד כמה So called מבקרי משחקים איטלקים...אתה תופתע כמה הם חסרי מושג בז'אנר וכמה המבקרים והציונים שלהם הם לא אינדקציה כשמדברים על הז'אנר הזה, אבל הלוואי שסייפו יהיה הצעד הבא והמהפכה הבאה.

בוא נגיד ככה, אני בטוח ש40 שנה מהיום אנשים ישחקו בSF6 אלוהים יודע אם ככה יהיה המצב כלפי סייפו.

בנוגע לויכוח שלנו על "כתיבה שחורה" נקרא לזה (לא עלה לי משהו פחות גזעני כרגע) אני לא אתחיל לחלק ל"הסמויה " ציונים כי פשוט לא ראיתי אותה אז זה לא הוגן, אבל אני בטוח שאם אני אשב לצפות בה אני אמצא הרבה מאוד אי דיוקים על התיאור שלה לאפרו אמריקאים.

נוח לך פשוט להתמקד בדוגמא שהבאתי על מלחמות העולם ואז לטעון שקשקשתי את עצמי לדעת ;) אבל אתה מתעלם מזה שהבאתי דוגמאות אמיתיות של SCI FI שחור.

בהצלחה לאדם לבן לכתוב ספר פנטזיה, על אדם שחור שחוזר אחורה בזמן לפגוש את אבות אבותיו העבדים (באמת יש ספר כזה) ובהצלחה לאדם לבן להצליח לכתוב את זה בצורה אמינה ומרגשת. אבל כן נהיה חייבים לא להסכים כי אצלך כולם יכולים לעשות הכול טוב :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים