משחקי 2022

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: משחקי 2022

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוקטובר 2021, 19:09

לא, זה קרה עכשיו… בפעם שעברה נדחה מפברואר 2021 לתאריך לא ידוע וניחשו פשוט 2022

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2021, 21:39

Laskin כתב:לא, זה קרה עכשיו… בפעם שעברה נדחה מפברואר 2021 לתאריך לא ידוע וניחשו פשוט 2022

יש לך מקור לזה? כי יוביסופט הכריזה אתמול שהוא יוצא בשנה הפיננסית הבאה (אפריל 22 עד מרץ 23).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 אוקטובר 2021, 14:03

אף אחד כבר לא יצליח לשכנע אותי שלאלדן רינג לא קרתה פאשלה רצינית בפיתוח. כל כך הרבה דחיות כבר מרמזות שמשהו בפאזל שם לא מתחבר.

אז לא אני לא יוצא בהצהרות שזה יהיה משחק רע רחוק מזה. בטוח שהוא יהיה אפילו טוב אבל אני כבר חושד שלפחות על הניסיון הראשון הזה הם לא יצליחו להוציא לפועל את חזון העולם הפתוח שלהם בצורה טובה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אוקטובר 2021, 14:11

אני לא יודע בדיוק על מה קיאו דיבר, אבל אני לא ראיתי שום דיבור על שמועה לדחייה משמעותית או משהו בימים האחרונים.
לא נראה לי שזה נכון, אלא אם יש איזשהו מקור לאשר את זה... אבל הם רק לא מזמן אישרו את התאריך של פברואר, פתחו הזמנות מוקדמות, והבטא הסגורה מתחילה בעוד שבועיים.
אני מאמין שבימים שלפני תחילת הבטא נקבל סוף סוף הדגמת גיימפלי רשמית ומסודרת, הרי הרשת תוצף בסרטוני גיימפלי לא ערוכים ככה או ככה ברגע שהבטא תגיע לידיים של שחקנים רנדומליים.
בכל מקרה, נראה לפחות שפברואר יהיה היעד שהם יעמדו בו, שזו דחיה של חודש בסך הכל מהתאריך הרשמי היחיד שהם נתנו לאורך הפיתוח, וזה לחלוטין ברמת הפוליש וזה בסדר גמור.

לא שזה אומר שהמשחק לא נתקל בקשיי פיתוח, ככל הידוע לנו זה משחק שהיה אמור להשתחרר מתישהו ב2020 ככה שכן, מן הסתם הקורונה והסקופ של המשחק הכניסו את FS לאיזשהו סחרור, אבל לא מרגיש לי שיש פה איזשהו איבוד שליטה (שבהחלט ארגיש אם המשחק באמת ידחה עכשיו פתאום לסוף 22).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2021, 20:13

יש ערימה של דליפות על משחק חדש של WB מNetherealm שנקרא Multiversus והוא ה-SSB שלהם. זה משחק tag team שיש בו דמויות כמו גנדולף, שאגי מסקובי דו, פרד פלינסטון, ג׳וני בראבו, טום וג׳רי, מקס הזועם בטמן, הארלי קווין, דמויות מסטיבן יוניברס ואדבנצ׳ר טיים, ריק ומורטי, באגס באני, וונדר וומן ועוד. ג׳ף גראב אמר שהמשחק נראה ״זול״.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 אוקטובר 2021, 21:04

DrKeo כתב:יש ערימה של דליפות על משחק חדש של WB מNetherealm שנקרא Multiversus והוא ה-SSB שלהם. זה משחק tag team שיש בו דמויות כמו גנדולף, שאגי מסקובי דו, פרד פלינסטון, ג׳וני בראבו, טום וג׳רי, מקס הזועם בטמן, הארלי קווין, דמויות מסטיבן יוניברס ואדבנצ׳ר טיים, ריק ומורטי, באגס באני, וונדר וומן ועוד. ג׳ף גראב אמר שהמשחק נראה ״זול״.

נשמע לי יותר כמו משחק לסמארטפונים

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 אוקטובר 2021, 00:32

סטיק: כן, יכול להיות שזו כולה דחיה קטנה. מה אגיד, יש דממת אלחוט על המשחק הזה, ויש את המפתחים שמודים בערך שהעולם הפתוח היה פרויקט יותר מורכב ממה שהם חשבו בהתחלה. תוסיף את זה שאף פעם לא ראינו גיימפלי של ממש, מרגיש כאילו FS לא בטוחים במשחק הזה ובאיכות שלו.

אני מקווה שאני סתם אצא פה איזה דרמה קווין אבל יש פה וויב לא טוב המשחק הזה אמור לצאת יחסית בקרוב וכל מה שיש ממנו זה פאקינג טריילר וקצת לור שכתב הבחור של משחקי הכס?

לא יודע, או שזה שיווק ממש מוזר, והם מנסים להיות כמה שיותר מסתוריים בכוונה כדי להכניס אנשים להייפ מטורף Day one, על זה שהוא סוף סוף יצא או שהם ממש לא בטוחים באיכות המשחק הזה ולכן לא מראים ממנו כמעט כלום.

נקווה שהכול סתם חששות :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 אוקטובר 2021, 00:48

kririn כתב:
DrKeo כתב:יש ערימה של דליפות על משחק חדש של WB מNetherealm שנקרא Multiversus והוא ה-SSB שלהם. זה משחק tag team שיש בו דמויות כמו גנדולף, שאגי מסקובי דו, פרד פלינסטון, ג׳וני בראבו, טום וג׳רי, מקס הזועם בטמן, הארלי קווין, דמויות מסטיבן יוניברס ואדבנצ׳ר טיים, ריק ומורטי, באגס באני, וונדר וומן ועוד. ג׳ף גראב אמר שהמשחק נראה ״זול״.

נשמע לי יותר כמו משחק לסמארטפונים

נשמע להיט דווקא. הנטקוד של סמאש הוא זבל עופות, והמשחק של ניקולדאון עם נטקוד שמעיף לך את הסנטר, אבל אין למשחק בכלל דמויות מעניינות. משחק בסגנון סמאש מושקע עם נטקוד מטורף ודמויות שלאנשים אשכרה איכפת מהם יהיה נהדר, מראה זול או לא :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 אוקטובר 2021, 01:04

glass man כתב:סטיק: כן, יכול להיות שזו כולה דחיה קטנה. מה אגיד, יש דממת אלחוט על המשחק הזה, ויש את המפתחים שמודים בערך שהעולם הפתוח היה פרויקט יותר מורכב ממה שהם חשבו בהתחלה. תוסיף את זה שאף פעם לא ראינו גיימפלי של ממש, מרגיש כאילו FS לא בטוחים במשחק הזה ובאיכות שלו.

אני מקווה שאני סתם אצא פה איזה דרמה קווין אבל יש פה וויב לא טוב המשחק הזה אמור לצאת יחסית בקרוב וכל מה שיש ממנו זה פאקינג טריילר וקצת לור שכתב הבחור של משחקי הכס?

לא יודע, או שזה שיווק ממש מוזר, והם מנסים להיות כמה שיותר מסתוריים בכוונה כדי להכניס אנשים להייפ מטורף Day one, על זה שהוא סוף סוף יצא או שהם ממש לא בטוחים באיכות המשחק הזה ולכן לא מראים ממנו כמעט כלום.

נקווה שהכול סתם חששות :)

כמובן שאנחנו לא יודעים עדיין מה תהיה האיכות של המשחק... אבל אני לא חושב שמה שקורה בינתיים צריך לגרום לדאגה.
קודם כל FS לא אחראים על השיווק וזו לא החלטה שלהם ואם הם 'מאמינים' או לא במשחק, כל השיווק הוא נטו של BN המפיצה. לצד זה, ההבדל היחיד בין התצוגה של אלדן רינג לבין כל שאר משחקי FS (גם אלו שהופצו בידי אקטיוויזן וסוני), הוא קודם כל הפער האדיר שבין החשיפה הראשונית לפעם הבאה ששמענו על המשחק (וזו אכן ככל הנראה הייתה דחייה משמעותית שנבעה מסקופ גדול וקורונה), והעובדה שבגיימסקום הקרוב ליציאה, שם תמיד המשחקים שלהם מוצגים עם גיימפלי לקהל, הגיימפלי הקלאסי הוצג רק לעיתונאים.

האם זו סיבה לדאגה? אני לא חושב. יש באזז אדיר סביב המשחק הזה ובהמון מובנים העובדה שעדיין לא הוצג גיימפלי, ולצד זה מדברים על אותו גיימפלי אקסלוסיבי בלי סוף, רק מגדילה אותו. ואל תטעה, את הפצצת הבאזז שתגיע ברגע שיצא גיימפלי הם עוד יקבלו, הם בסך הכל הצליחו לייצר עוד שלב בדרך.
השלב הבא עם כל משחקי FS לקראת יציאה (מלבד סקירו) הוא הפצצת גיימפלי ותוכן ברגע שהבטא הסגורה (הקבועה) יוצאת לדרך, וזה קורה בדיוק עוד שבועיים, אז לא הייתי דואג :).

ואגב, לצד זה לכל הקהילה שהתאספה סביב המשחק והבסיס הכבד של המעריצים יש המון טפטופים וסיבות להמשיך ולדבר. חשבון הטוויטר הרשמי של המשחק מאוד פעיל וכל כמה ימים מעלה תמונה חדשה או ציוץ lore מסתורי שנותן לכל היוטיוברים סיבות להעלות סרטונים ולדון בספקולציות.
אז כן, כמובן שזה לא גיימפלי... אבל זה ממש לא שהם מחביאים את המשחק או גורמים להרגיש כאילו הם מנסים לתת לו לחלוף עם מינימום רעש. השקט היחסי זו כנראה בחירה שיווקית, כי בינתיים הבאזז מייצר את עצמו, והפיצוץ תוכן כנראה יגיע בקרוב.
מאוד מזכיר את השיווק של GOW 2018 אגב, סתם ככה דמיון שעלה לי לראש.

לגבי הדחיות - כן, אין ספק שFS בונים פה משהו גדול וחדש בשבילם והם נתקלו בקשיים. גם אומרים שיפן ספציפית מאוד נפגעה מבחינת היכולת לעבוד בקורונה.
בכל אופן אחרי המון משחקים שיצאו כמעט כל שנה, והיו לחלוטין אותה הנוסחה רק עם שינויים קלים או סטינג אחר, הם לקחו 'הפסקה' ראשונה עם סקירו ו... כן, זה עבד להם לדעתי :). משחק שהיה גם שונה, וגם מצוין לכל הדעות.
אז האם ER הוא עוד משחק חדש מבחינת FS שדורש מהם אפילו עוד יותר זמן כדי להביא אותו לרמה הסופר גבוהה שלהם? כנראה. זו סיבה לדאגה? אם כבר ההפך.

אבל, כמובן, כל עוד המשחק לא יוצא אין לנו איך לדעת מה תהיה האיכות שלו. אולי הוא לא טוב, הכל יכול להיות, אני רק אומר שאני לא רואה בדפוס שלהם שום דבר שגורם לי לדאוג לגבי המשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2021, 08:33

עוד קצת מהדליפה של multiversus שבהחלט נראה רע למדי.
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 31 אוקטובר 2021, 10:44

הרבה זמן לא היה דליפה כזאת עם חומרים פיזיים
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2021, 12:37

OW2 ודיאבלו 4 נדחו, אין תאריך חדש אבל הם לא יצאו בשנה פיננסית 2022 כך שהם יצאו לכל המוקדם באפריל 2023. איזה כיף :/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 נובמבר 2021, 12:54

המנייה שלהם בטח צונחת עוד יותר עכשיו.

איזו נפילה חדה החברה הזו עשתה בחמש השנים האחרונות זה לא ייאמן

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 נובמבר 2021, 13:52

DrKeo כתב:OW2 ודיאבלו 4 נדחו, אין תאריך חדש אבל הם לא יצאו בשנה פיננסית 2022 כך שהם יצאו לכל המוקדם באפריל 2023. איזה כיף :/

WOW.... הארד קור
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 נובמבר 2021, 16:26

מחר בצהריים זה סוף סוף קורה - גיימפלי רשמי של אלדן רינג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2021, 17:44

Stick כתב:מחר בצהריים זה סוף סוף קורה - גיימפלי רשמי של אלדן רינג.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 נובמבר 2021, 18:10

מראה לי אחר הצהריים, 16:00 שעון ישראל…
מקווה להיות מופתע לטובה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 נובמבר 2021, 18:30

אני חושב שהסיכויים שמישהו יהיה מופתע לרעה או לטובה הם די קלושים. אמנם לא הוצג עדיין גיימפלי רשמי בצורה הזו, אבל זה לא שאנחנו לא יודעים למה לצפות.. דארק סולס עם עולם רחב ופתוח לצד מבוכים ליניארים ומעגליים יותר, מערכת הקרב בוודאי תהיה כמעט זהה לזו של DS3 ואת העיצוב הפנטסטי (והמנוע הגרפי הפחות) כבר ראינו בטריילר הקיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2021, 19:01

Stick כתב:אני חושב שהסיכויים שמישהו יהיה מופתע לרעה או לטובה הם די קלושים. אמנם לא הוצג עדיין גיימפלי רשמי בצורה הזו, אבל זה לא שאנחנו לא יודעים למה לצפות.. דארק סולס עם עולם רחב ופתוח לצד מבוכים ליניארים ומעגליים יותר, מערכת הקרב בוודאי תהיה כמעט זהה לזו של DS3 ואת העיצוב הפנטסטי (והמנוע הגרפי הפחות) כבר ראינו בטריילר הקיים.

כן, אני בטוח ב99% שזה יראה כמו DS3 בעולם פתוח. סבבה, אני מוכן לזה, ההייפ שלי לא בשמיים אבל זה בהחלט משהו שאני מאוד רוצה לשחק בשיגור.

אגב, לאסקין, השידור מתחיל ב-15:45.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 נובמבר 2021, 19:14

בהתחשב בעובדה שהייתי מאוד בהייפ ובצפייה טוטאלית למשחק גם אם זה היה דארק סולס 4 שבהגדרה לא מחדש כלום, אז כן, אני בהייפ :).
אני חושב שהדגש של המשחק הזה שבסופו של דבר יהפוך אותו להיות יצירת מופת במעמד של דארק סולס כשיצא, או 'סתם' עוד דארק סולס מגניב עם טוויסט, יהיה בצורה שבה עיצוב העולם ומכניקות הRPG ייפגשו עם העיצוב הדארק-סולסי הקלאסי של FS, וזה לא משהו שאני חושב שנוכל להרגיש מהדגמת גיימפלי.

כלומר אין לי ספק שעיצוב השלבים בתוך המבוכים יהיה מהודק ונהדר ומעגלי כמו שאנחנו מכירים, שהבוסים יהיו היילייט שמעטים משחקי האקשן שמגיעים אליו, מערכת הקרב תהיה אותו דבר (בערך, יש קפיצה!) והעיצוב האומנותי יהפוך הכל למיוחד. הכל טוב ויפה, זה בדיוק מה שהייתי מצפה מדארק סולס 4 להיות וכאמור עדיין הייתי מתרגש לקראת זה כמו ילדה קטנה.
אבל העולם הפתוח והדגש על הRPG שהם טוענים לו שוב ושוב, זה מה שיכול להרים הכל למקום באמת מיוחד, או להתרסק ולגרום לכל מה שמסביב לדארק-סולסיות של המשחק להרגיש מיותר.
אם הם יצליחו לגרום לכל המשחק הזה להרגיש כמו "דארק סולס - המסע", זה יהיה נהדר. אם באמת תהיה תחושה שאתה משחק בדארק סולס אבל עובר את אותו המשחק בצורה של מסע חופשי עם תחושה אמיתית שאתה יכול לעשות מה, מתי, ואיך שבא לך, זה באמת יכול להיות משחק מיוחד. לזה אני באמת מצפה.

אבל, כאמור, אני לא מאמין שזה משהו שנוכל להרגיש בהדגמת גיימפלי של 15 דק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2021, 19:29

יש לי הרגשה שהם הולכים לקחת note מהספר של זלדה. עולם פתוח שנפתח לאט לאט בצורה מטרויידית עם צינוקים שהם יהיו כמעט DS קלאסי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 נובמבר 2021, 19:35

אז השאלות הן איך הגיימפלי יחזיק בעולם הפתוח כשהעיצוב שלבים של FS לא שם כדי להחזיק את מערכת הקרב, ואיך בניית הדמות מכל הבחינות (loot, class, stats וכו') תעבוד בתוך מסגרת של עולם חופשי שאפשר ללכת בוא לכל מקום בכל זמן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 נובמבר 2021, 23:02

סוף סוף גיימפלי! אני מת כבר לראות את מכניקות ה"פוקמוניזציה" שנותנת לך לזמן מפלצות שיעזרו לך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 נובמבר 2021, 11:58

התחילו ביקורות של הורייזון 5, לא מאכזב כצפוי ויושב על ממוצע 92 כרגע

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2021, 15:29

Stick כתב:אז השאלות הן איך הגיימפלי יחזיק בעולם הפתוח כשהעיצוב שלבים של FS לא שם כדי להחזיק את מערכת הקרב, ואיך בניית הדמות מכל הבחינות (loot, class, stats וכו') תעבוד בתוך מסגרת של עולם חופשי שאפשר ללכת בוא לכל מקום בכל זמן.

השאלה היא האם יש בכלל קרב בעולם הפתוח? או שזה רק טרוורסיה והקרבות בצינוקים?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים