משחקי 2022

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: משחקי 2022

הודעהעל ידי Stick » 04 נובמבר 2021, 16:26

טוב, בגדול זה נראה בדיוק כמו מה שציפינו :).
הדבר היחיד שאני אולי מעט מופתע ממנו לטובה זו הכמות הרבה של ההתקפות המיוחדות או הקסומות השונות שהראו בהדגמה, אבל כמובן שצריך לשחק כדי באמת לדעת עד כמה הם שינו את הדברים ושמו דגש על כך.
הם שמרו את מערכת הקרב המהירה של DS3 לכל הפחות (שהיה הכי מהיר מכל משחקי סולס), אולי זה אפילו נראה מעט מהיר עוד יותר. המבוכים הגדולים והקטנים נראים כמו דארק סולס קלאסי, רק עם קפיצה, אבל נראה שזה משמעותי - כמו בסקירו יש כאן שכבה נוספת של תנועה בתוך השלב. כך גם נראה קרב הבוס בסוף נגד הדמי גוד שאני כמובן לא יכול לחכות ולשחק בו...
ומעבר לדארק סולס של המשחק יש את העולם הפתוח. האם באמת למדנו כאן משהו? לא באמת, זו בדיוק ההדגמה שהעיתונאים ראו לפני חודשיים וחצי ככה שהכל כבר היה ידוע למי שהתענין (הזימון של הסוס, הקפיצה הכפולה שלו, הדרקון שתוקף ברנדומליות בשטח הפתוח וכו').

אז זה נראה טוב, נראה טוב מאוד. בכל הקשור למבוכים ולכל הגיימפלי שיתקיים שם אין לי טיפה של ספק - זו FS וזה בגדול דארק סולס. נשארתי עם השאלה שהייתי איתה לפני, עד כמה מרכזי העולם הפתוח שבאמצע ועד כמה מוצלח יהיה השילוב בין האלמנטים החדשים האלו לישנים.
מה אגיד, אם זה יעבוד זה עשוי להיות ה-משחק של FS מאז דארק סולס 1. אם לא, לפחות נקבל פה דארק סולס 4 עם כמה פינות לא אפויות.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 נובמבר 2021, 18:21

המפה המאויירת פשוט מושלמת (!), זה אחד הדברים שהיה לי קשה לדמיין במשחק FROM בלי שיתחשק להקיא והם לא איכזבו. גם ברמת הפרקטיקה הם פשוט עושים BOTW גם מבחינת זה שאתה ממקם אייקונים על המפה וגם ה Beacons הזוהרים וזה מעולה, ככה צריך לעשות את זה מבחינתי.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 04 נובמבר 2021, 18:35

מעניין איך יעבוד כל המכניקה של הרוחות שאפשר לזמן, לכאורה אפשר לזרוק אותן לכל קרב ולהספים חץ וקשת מרחוק כדי לסיים קרבות מאתגרים. אלא אם הסימון שלהם ידרוש המון משאבים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 נובמבר 2021, 19:53

Baba Yaga כתב:מעניין איך יעבוד כל המכניקה של הרוחות שאפשר לזמן, לכאורה אפשר לזרוק אותן לכל קרב ולהספים חץ וקשת מרחוק כדי לסיים קרבות מאתגרים. אלא אם הסימון שלהם ידרוש המון משאבים.

בטח כמו כל המשחקים הקודמים בסדרה - סוג של Ember/Humanity, יהיה יחסית נדיר ככה שלא תמהר להשתמש. מצד שני, משהוא אשכרה עשה זימונים עד היום? זה דיי לא רוח הסדרה. מעולם לא זימנתי עזרה ואני לא מאמין שאעשה את זה בElden ring.

מאוד אהבתי את הגיימפליי, נראה מעולה, הגרפיקה לא משהו, נראה ממש כמו Dark souls 3, אבל לא מובן לי הOverflow המטורף בקסמים שהולך שם. חבל שלא הראו איך נראית מערכת הLevel up, זה נראה מאוד קיצוני ביחס לDark souls.

החידוש הכי גדול שראיתי - אנימציה, ראיתי שפתיים זזות כשהבחורה דיברה :D.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 נובמבר 2021, 22:14

בקשר לקסמים, אני חושב שהם בעיקר השוויצו קצת באנימציות החדשות והשידרוג הגרפי שהאפקטים שלהם קיבלו וגורמים להם להיראות יותר שווים. צריך לראות איך זה מרגיש לשחק אבל לפחות מהסרטון זה גם נראה פחות ג'אנקי ונראה לי שגם החץ וקשת קיבלו טיפול דומה. דווקא ה melee נראה עוד מאותו הדבר (פלוס קפיצה) פחות או יותר עם כמה אנימציות משומשות, לפחות עם הנשקים שהם הראו, אבל זה גם תמיד היה הצד החזק הרבה יותר ככה שאולי הם פשוט החליטו להשקיע באלמנטים החלשים יותר ולעשות אותם viable להרבה יותר אנשים. בכל זאת, בין אם זה הזימונים החדשים ובין אם התגנבות או מערכת קסמים מושכת יותר, עושה רושם שהדגש כאן הוא על בחירה אפילו יותר מאשר במשחקים קודמים, כיאה ל RPG ב"עולם פתוח".

ואנימציות של שפתיים זזות היה גם בסקירו:)
מה שכן, הוא בהחלט מקבל ציון עובר במדד "עידן" היוקרתי לאנימציות סוס.. לא בדיוק רד דד 2, אבל סבבה לגמרי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 נובמבר 2021, 00:43

בקשר לסוס אני דווקא חייב לתת התייחסות לטובה.
לא כמו rdr 2, אולי, אבל אני גם בטוח שהיישום והשימוש פה הרבה יותר פרקטי... לעומת AC או GOT זה נראה מצוין ועם המון תנועות קטנות ומדויקות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 נובמבר 2021, 08:09

טוב, אלדן רינג נראה מעולה! נכון זה די דארק סולס עם סוס ועולם פתוח, אבל אלוהים זה בדיוק מה שהמשחקים האלה צריכים. הרגעים עם הסוס נראים כמו משהו שנותן לך קצת רוגע והקלה אחרי קרבות קשים, קצת לשוטט בכייף בעולם הפתוח ולשבור את המונוטוניות של הקרבות זה בדיוק מה שצריך.

מעבר לזה אהבתי מאוד את הרוחות האלה שאפשר לזמן די מה שציפיתי שהם יהיו, ויהיה כייף לעשות לעצמך אתגר שבו אתה לא מזמן אף רוח שתעזור לך.

הגרפיקה יפה מאוד, נכון זה לא יקח את משחק השנה אצל אף אחד בגרפיקה, אבל זה נראה בדיוק כמו מה שהובטח בE3 ואהבתי את זה מאוד.

אני אשתדל מאוד לרכוש Day one תלוי כמה מהר אני אסיים את SMT5.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2021, 19:14

התצוגה בסטרים לא עשתה לי את זה בכלל, וחשבתי שאחרי שאראה את גירסת ה4k אולי אשנה את דעתי, אבל לא… זה עדיין נראה כמו משחק תחילת דור קודם, גם במבנה של העולם ומה שעושים בו, סופר משעמם מבחינת מכניקות ותפריטים.
אבל - העיצוב מדהים, אני מאוד מתחבר.
לגיימפליי - הרבה פחות. קיוויתי למשהו יותר ״סקירואי״ ופחות דארק סולס, אבל זה רק אני כנראה.
כן אהבתי שאין ממש fall damage ואת הקטע של הסוס.

בקיצור לא נראה לי שאני בעניין כל כך, אבל אני מאוד שמח שאחרים פה כן ושזה כנראה יהיה משחק מאוד מוצלח, בתקווה שימשיכו להשתפר ואולי יום אחד המשחקים שלהם יעשו לי את זה יותר :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 נובמבר 2021, 19:38

בוא, אתה מחפש רק איזי מוד לאסקין. סקירו כבר היה די 'סקירואי' מתחילתו ועד סופו :).

אבל כמובן שאני צוחק, זה בסדר גמור שלא התחברת. אני אגב הספקתי גם כן כבר לצפות פעם נוסםת ב4K, וגם מהכרות עמוקה עם המערכות והאנימציות בעבר, שמתי לב להמון ניואנסים וטאצים קטנים חדשים ואני חד משמעית מאוד מאוד מרוצה מההדגמה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 נובמבר 2021, 23:11

בחייאת לאסקין!. אחרי כל הדיבורים האלה על זה שזה דומה לאנימה שאתה אוהב. אני חשבתי שזה הולך לקרות ושנראה אותך שוחט את המשחק.

מה כבר אפשר להוסיף לנוסחא שלהם שזה לא יהיה "משעמם" ? כאילו קיבלת פה פאקינג עולם פתוח שיתן לך הרבה דברים מענינים למצוא מה עוד צריך.

איזה באסה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 נובמבר 2021, 00:42

Stick כתב:בוא, אתה מחפש רק איזי מוד לאסקין. סקירו כבר היה די 'סקירואי' מתחילתו ועד סופו :).

אבל כמובן שאני צוחק, זה בסדר גמור שלא התחברת. אני אגב הספקתי גם כן כבר לצפות פעם נוסםת ב4K, וגם מהכרות עמוקה עם המערכות והאנימציות בעבר, שמתי לב להמון ניואנסים וטאצים קטנים חדשים ואני חד משמעית מאוד מאוד מרוצה מההדגמה הזאת.

היצור-כד נראה יותר אליפות ב 4K? :D
חחחחח WTF, הרג אותי שהוא הוציא את הנבוט והעיף אותו.. אם הדבר הזה נלחם לצידנו, הוא הולך להיות אייקוני ברמות של Onionbro

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 נובמבר 2021, 10:54

glass man כתב:בחייאת לאסקין!. אחרי כל הדיבורים האלה על זה שזה דומה לאנימה שאתה אוהב. אני חשבתי שזה הולך לקרות ושנראה אותך שוחט את המשחק.

מה כבר אפשר להוסיף לנוסחא שלהם שזה לא יהיה "משעמם" ? כאילו קיבלת פה פאקינג עולם פתוח שיתן לך הרבה דברים מענינים למצוא מה עוד צריך.

איזה באסה.

מאנגה, לא אנימה (יש גם אנימה אבל היא לא מגיעה לשלב האפל), וזה לא מספיק…
שמע, עולם פתוח - יכול להיות דבר נפלא או בדיוק ההפך, במשחק שכזה, מי ירצה ללכת לאסוף אבנים ועשבים כדי ליצור חפצים חדשים? זה פשוט לא נראה לי מתאים או מהנה… טוב, אני מניח שיש מספיק אנשים שכן רוצים את זה, לא אני.
גם התפריטים נראים כמו בדארק סולס, וזה לא בדיוק מזמין, לעזאזל גם בפפ7 שהוא אחד מהמשחקים הכי חשובים עבורי בכל הזמנים - אני ממש התבאסתי על התפריטים :)
יכול להיות שעוד אשנה את דעתי, אבל האמת היא שגם אם מכריזים עכשיו על איזי מוד אז הוא הרבה פחות מושך אותי מסקירו, נכון לעכשיו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 נובמבר 2021, 13:34

לאסקין, בינינו, אין אחד בפורום חוץ מגלאס התמים שבאמת האמין שתשחק באלדן רינג גם אחרי שממש התלהבת מהטריילר הראשון שלו:) מי שלא ניסה את בלאדבורן חינם בפלוס או את סקירו שבטח כבר קיבל הנחות ממש גדולות וגם מודים להוריד את הרמת קושי או אפילו דימון סולס כשואו פיס גרפי לקונסולה חדשה כאשר לא היה הרבה מה לשחק עליה, גם לא יקנה את אלדן רינג בשיגור. אז שלא תחשוב שאני מנסה לשכנע אותך אחרת כי אני מבין את הקטע, לא כל משחק הוא בשביל כולם, פשוט הסיבות שמצאת הפעם, סלח לי, קלושות לחלוטין :)

התפריט הבודד שהם הראו אכן נראה כמו דארק סולס מודרני, כלומר אינפורמטיבי ופשוט לתפעול (בניגוד לפפ7R ששולח אותך למסע בין כוכבים בשביל לשדרג איזה נשק). אבל גם אם לא אוהבים אותו, זה לא באמת סיבה לשחק או לא לשחק בשום משחק וידיאו. מעבר לכך, זה שיש בו קרפטינג - כמו בערך כל משחק עולם פתוח אחר, כולל הטובים ביותר - לא אומר שאתה חייב להתעסק איתו אם אתה לא רוצה, אבל כך או כך להגיד שזה מה שאתה עושה בעולם הפתוח זו רדוקציה פשטנית. גם ברמה השטחית ביותר מה שאתה עושה שם דומה למה שאתה עושה בכל המשחקי עולם פתוח האהובים עליך כמו GOT והורייזן - נלחם באויבים, פוגש npcs ומוצא כל מיני דברים (וגם אוסף דברים לקרפטינג אם אתה רוצה). לא מבין למה ציפית.

בכל אופן, זה שיהיו כל מיני אויבים מגוונים ומעניינים להילחם בהם בעולם הפתוח אנחנו יודעים. חקירה לעומת זו היא משהו שקשה יותר להדגים בדמו מהסוג הזה (למרות שסימנים מעודדים קיימים, במיוחד למי שאוהב את BOTW), אבל בין אם זה יצא טוב יותר או פחות אלה הדברים העיקריים והמשמעותיים שאתה תעשה בעולם הפתוח, תחקור, תמצא דברים מגניבים ותילחם בכל מיני מפלצות.. בניגוד ללאסוף עשבים ולצוד חיות בשביל להכין חיצים, שזה עניין משני כאן בדיוק כמו שהוא משני בכל משחק אחר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 נובמבר 2021, 14:21

שיהיה ברור, אין לי שום בעייה לאסוף חפצים וליצור מהם דברים בעולמות פתוחים, אני פשוט חושב שמה שהראו *בהדגמה הזו* זה לא בדיוק עולם שהייתי רוצה לעשות בו את זה, ובתוספת של תפריטים סופר משעממים - זה עוד יותר לא ״מזמין״. כשהעולם סופר יפה כמו נגיד RDR, GOT2 או הורייזון - אני נהנה לחקור אותו ולא אפחד להגיע לשום מקום כדי ללכת ולעשות קצת גריינדינג, אבל פה? אני אשלשל במכנסיים בזמן שאני עושה את זה, ולא יהיה לי את הeye candy כתירוץ להמשיך ;)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 נובמבר 2021, 15:30

לאסקין עשית מאלדן רינג כאילו הוא מיינקראפט ;) זה כמו שתגיד שאתה לא רוצה לשחק בסקיירים כי אפשר להכין נשקים מכושפים עם קסמים בתפריט.נתפסת על איזה אלמנט שולי שהוא אפילו לא השלד המרכזי של המשחק :lol: .

אני לא מבין איך אתה רואה את העולם הפתוח הזה לאסקין ולא מקבל מוטבציה מיידית לחקור אותו. אבל אולי זה בגלל שכל משחק שיש בו פאקינג סוס, הופך לסיסטם סלר מידי עבורי :)

כאילו אני לא מבין למה לא לנסות את אלדן רינג, גם ככה אם לא תאהב אתה תשים זין על הכל ותבעט את המשחק לקבינימאט (כמו עם ריטרנל)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 נובמבר 2021, 16:16

שוב, בין אם אוהבים את זה או לא כקונספט לא חושב שלאסוף דברים בשביל קרפטינג יהיה משהו כל כך מהותי שהוא צריך בכלל להיות שיקול לכאן או לכאן, אלא מסוג הדברים האלה שאתה עושה או לא עושה על הדרך (זה לא רד דד2, ואפילו שם זה לא באמת הכרחי).

בסוף אנחנו תמיד חוזרים לעניין הקושי. ולמרות שנראה לי שמי שהסתדר עם הולו נייט יסתדר מעולה גם עם המשחקים של FROM, לדעתי זה גם ברור לחלוטין שהמשחק הזה נותן לך יותר כלים מאי פעם בשביל להתגבר עליו ברמה שאנשים שמחפשים את חווית הסולס הקלאסית יצטרכו לשים על עצמם מגבלות (לא להשתמש בזימונים החדשים למשל). אני חושב שאפילו קראתי איפשהו שאויבים שאתה הורג נותנים לך חיים וזה נעשה במיוחד בשביל שאנשים לא יפחדו להתקדם בעולם הפתוח ולהשאיר את החוויה זורמת יותר. אבל מילא, בניגוד לקרפטינג זה לפחות טיעון שאני יכול להבין, אתה חושב שלא יהיה לך כיף לשחק. גם עולם שלא מושך או נראה לא טוב בעינך זה בוודאי הטיעון הכי לגיטימי ובסיסי למה עושה לנו את זה למרות שלדעתי המשחק נראה בדיוק כמו בטריילר שהתלהבת ממנו, הוא לא שונמך במילימטר (והורייזן היה מת להיות יפה כמו אלדן רינג:)). אבל מצטער, "תפריטים משעממים" זה עדיין לא טיעון קביל... חחח יש בכלל דבר כזה תפריט שהוא לא משעמם? יעני בהגדרה שלו זה עניין פונקציונלי לא מלהיב במיוחד.

אבל בקטנה, אני סתם מציק לך קצת :)
וגם אם רצית לקפוץ פנימה בשיגור אתה עדיין היית שקוע עד מעל הצוואר בהורייזן2 שיוצא שבוע לפני, אז גם ככה זה כנראה לא נועד להיות. בכלל, מלא משחקים שנה הבאה, אם לא יהיה גל של דחיות יש ל 2022 פוטנציאל להיות אחת השנים הכי טובות אי פעם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 נובמבר 2021, 14:53

שונא קרפטינג והמשחק נראה די meh. עדיין אשחק בו וכנראה שאסיים אותו כמו את שאר משחקי סולס, אבל קשה לי לומר שאני מתרגש ממה שראיתי.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 נובמבר 2021, 20:02

בנדאי נמקו שיחררו פרטים על איך אלדן רינג ירוץ בגרסאות השונות שלו ואין הפתעות גדולות, בערך מה שאתה מצפה. אבל מה שמעניין זה שהם אומרים שגרסת המחשב והקונסולות החדשות (לא כולל ה series s) יקבלו פאטץ' עם Raytracing. וואלה, לא חושב שהיה RT בדמו שהם הראו, אבל מעבר ללזהות השתקפויות אני לא ממש מבין בזה אז אולי זה מתייחס לצללים או תאורה או משהו אחר שאני לא יודע לאבחן.

מעבר לזה הם גם מציינים שם שיהיה הבדל בדשא ואובייקטים אחרים בין הגרסאות השונות, מה שיכול להסביר את הסרטון הרע שדלף לא מזמן ורץ על ה one אאז"נ.

https://service-en.bandainamcoent.eu/ap ... den%20ring

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 נובמבר 2021, 20:17

InterAl כתב:שונא קרפטינג והמשחק נראה די meh. עדיין אשחק בו וכנראה שאסיים אותו כמו את שאר משחקי סולס, אבל קשה לי לומר שאני מתרגש ממה שראיתי.

אם להיילו מותר להכניס אלמנטים תמוהים של Resource management וSkill tree גם להם מותר להוסיף Crafting, בעוד כמה שנים כל המשחקים יהיו אותו הדבר :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2021, 20:51

idan כתב:בנדאי נמקו שיחררו פרטים על איך אלדן רינג ירוץ בגרסאות השונות שלו ואין הפתעות גדולות, בערך מה שאתה מצפה. אבל מה שמעניין זה שהם אומרים שגרסת המחשב והקונסולות החדשות (לא כולל ה series s) יקבלו פאטץ' עם Raytracing. וואלה, לא חושב שהיה RT בדמו שהם הראו, אבל מעבר ללזהות השתקפויות אני לא ממש מבין בזה אז אולי זה מתייחס לצללים או תאורה או משהו אחר שאני לא יודע לאבחן.

מעבר לזה הם גם מציינים שם שיהיה הבדל בדשא ואובייקטים אחרים בין הגרסאות השונות, מה שיכול להסביר את הסרטון הרע שדלף לא מזמן ורץ על ה one אאז"נ.

https://service-en.bandainamcoent.eu/ap ... den%20ring

או מעניין. אולי אני אקפוץ לבדוק את הטריילר בלילה לראות אם אני מזהה משהו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2021, 08:02

image_5886a814-ee94-4794-a3df-b1eca70f6f9e20211108_080056.jpg
image_5886a814-ee94-4794-a3df-b1eca70f6f9e20211108_080056.jpg (596.16 KiB) נצפה 2170 פעמים
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 08 נובמבר 2021, 15:16

המכתש נראה כמו geth באופן מאוד מכוון (הצורה של הראש והעין הכחולה זה ברור, אבל גם האגם טורקיז הקטן מצד ימין).

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2021, 18:38

או קווריאנס...
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 08 נובמבר 2021, 20:07

לקווריאנס אמנם יש אור כחול שהם מדברים אבל הוא באיזור הפה, יותר למטה. זה גם קטן יותר. שים לב גם לסדקים באדמה - הפסים השחורים מהצדדים של העיגול הכחול - שממוקמים בדיוק במקום של ה lens flare של ה geth.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2021, 20:30

בהתחשב בעובדה שהגת' הם מבוססים על הדמות של הקווריאנס, זה די קרוב ולא באמת מוחלט.
וזה לא משנה את העודבה שיש פה רמז אולי לזה שהמשחק הבא יהיה חלק מהאיזור הזה של כוכב האם של הקווריאנס או ימשיך דברים מול הגת'
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 52 אורחים