משחקי 2022

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2022

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2022, 18:14

idan כתב:שוטר f2p של embark - סטודיו חדש של מפתחים לשעבר מ dice - מציג סביבות הריסות לחלוטין במשחק אונליין (זה אפשרי כי הם עושים את הפיזיקה על השרת של המשחק במקום על החומרה של השחקן או משהו כזה). מרשים ביותר.

זה אותו סטודיו שעושה את ARC Raiders, המשחק קו אופ ההוא עם הוייב של שנות ה 80, שגם הוא נראה מאוד דור הבא.

ראיתי כמה מצגות שלהם לפני שנתיים, מדובר בחבר׳ה מאוד חזקים טכנית.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ספטמבר 2022, 19:05

זה נראה ממש מגניב… מולטי וזה אז בטח לא אשחק בו הרבה אבל הוא עושה רושם של באמת משהו שיכול לפלפל קצת את הז׳אנר.
אגב, ה״קצף״ הזה לא קיים גם בעוד איזה מולטי שהוכרז לא מזמן? משהו בחלל, נראה לי של EA או יוביסופט, לא זוכר… אבל די בטוח שזה לא היה המשחק הזה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 28 ספטמבר 2022, 19:22

לא יודע לאיזה משחק מולטי אתה מתכוון אבל הקצף נראה מאוד דומה לאפקט מהרובה דבק ב prey של ארקיין, גם ויזואלית וגם השימוש בו בשביל לסלול דרכים חדשות (רואים לקראת סוף הטריילר שהוא עובר בין בניינים)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2022, 08:20

idan כתב:לא יודע לאיזה משחק מולטי אתה מתכוון אבל הקצף נראה מאוד דומה לאפקט מהרובה דבק ב prey של ארקיין, גם ויזואלית וגם השימוש בו בשביל לסלול דרכים חדשות (רואים לקראת סוף הטריילר שהוא עובר בין בניינים)

התכוונתי לזה:
https://youtu.be/uvMH7L_FphE
וכן, זה ממש ממש דומה, הזכרון שלי לא הטעה אותי הפעם :)
חוץ מזה שזה של סגה.
זה הזוי כמה שזה דומה, רק שלאחד יש את גימיק של 0 גרביטציה ולשני יש את הגימיק של ההרס. אבל הקטע של הקצף זה די הזוי…

אה, ובחדשות אחרות - תעבדו שוב על הפרצוף המופתע שלכם:
Skull and Bones נדחה לשנה הבאה.
רק לפני חודש בערך קיבל תאריך של נובמבר ועכשיו החליטו שזה לא יקרה, אלא במרץ 2023.
בשלב הזה אפשר באמת כבר להגיד שהם פשוט מרמים משקיעים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2022, 14:07

אה, וכנראה שיהיה בכל זאת עוד משחק בהפתעה ב-2022 - הNFS הבא ייקרא NFS: UNBOUND והוא אמור לצאת בתחילת דצמבר... ההכרזה תהיה בימים הקרובים.
זה של CRITERION, בא נראה אם נשאר שם עוד כשרון רלוונטי בתחום המירוצים (עברו 9 שנים מאז האחרון)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ספטמבר 2022, 12:08

InterAl כתב:הם אחלה לדעתי. אתה גם יכול בלחיצת כפתור לעבור למקור אם בא לך.

תודה אינטר. קניתי:)

נתחיל בקרוב.אני עדיין מתוסבך מהמראה של return to monkey island בדרך כלל אני בא בראש פתוח לכל מיני סגנונות אמנותים וזורם עם מה שמביאים, אבל זה נראה די מכוער בהשוואה לריימיקים ולקדומים נקווה שנשרוד. הגיע הזמן להכיר את אי הקופים הזה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 ספטמבר 2022, 15:21

מתרגלים, זה לא כ"כ נורא. הוא גם די מזכיר את dott, עוד אחד מהקלאסיקות. אם אין לך הרבה נסיון במשחקים בז'אנר, יהיה לך מאוד קשה לסיים את MI2 בלי hints. הוא אחד הקשים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ספטמבר 2022, 16:10

חחחח תודה על האזהרה אין לי את המוח לפאזלים, אני פשוט אהיה פחות קשה אם עצמי אם אשתמש במדריך.
הכי רחוק שהגעתי, היה the last journey שממש אהבתי גם את הדמויות שלו והכל בו אבל הייתי חייב לפרוש בחצי דרך כי... פאזלים... :)

ההומור של אי הקופים תמיד היה נראה לי משהו שאני אהנה ממנו אם אני אצליח להתמודד עם הגיימפלי. נקווה לטוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוקטובר 2022, 10:40

והנה הוכרז NFS החדש - Unbound. סגנון קומיקסי שכזה, והוא דור הבא בלבד. איך EA שורדת כלכלית ממשחק דור הבא בלבד ב2022, אמרו לי שזאת התאבדות פיננסית. נחזיק אצבעות ל-EA שתשרוד את זה!

לא נראה מלהיב במיוחד, אבל מי יודע אולי הגיימפליי יפתיע.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 אוקטובר 2022, 14:28

אם הוא לא יוצר לדור הקודם אז כנראה הוא לא יכול להתקיים כלל באופן סביר על חומרה שכזו.

מכיוון ש NFS הוא IP חצי-מת ולא התחיל פיתוח באמצע הדור הקודם ולא אמור להיות המשך של משחק שמכר מיליוני עותקים, אז אפשר לעשות את 'ההימור' הזה ולקוות לזכות בנקודות זכות במכירות על זה שהוא לא יוצא לדור הקודם.

אין שום מונע להוציא משחקים בלעדיים לדור החדש אם לוקחים בחשבון את כל הנתונים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוקטובר 2022, 18:34

Kazz כתב:אם הוא לא יוצר לדור הקודם אז כנראה הוא לא יכול להתקיים כלל באופן סביר על חומרה שכזו.

מכיוון ש NFS הוא IP חצי-מת ולא התחיל פיתוח באמצע הדור הקודם ולא אמור להיות המשך של משחק שמכר מיליוני עותקים, אז אפשר לעשות את 'ההימור' הזה ולקוות לזכות בנקודות זכות במכירות על זה שהוא לא יוצא לדור הקודם.

אין שום מונע להוציא משחקים בלעדיים לדור החדש אם לוקחים בחשבון את כל הנתונים.

סוני לא יכולה להוציא בלעדיים לדור הבא, אבל EA.. פאקינג EA, כן. תנוח קאז, תנוח..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוקטובר 2022, 21:58

לא הבנתי, הNFS הזה נחשב בלעדי לדור הבא אבל ראצ׳ט וריטרנל לא? זה משחק שהושקעו בו מאות מליונים ואנחנו יודעים שנראה מרשים וסופר ״דור הבא״?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 אוקטובר 2022, 23:34

הוא רץ ב 4K60FPS אז לא יכול להיות דור הבא כי הוא לא מנצל את החומרה. נדב לא צריך לראות אם המשחק מרשים מספיק כדי להיקרא הדור הבא.
EA לא משחררים אותו לדור הקודם אז זו ההוכחה שהוא לא אפשרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוקטובר 2022, 00:37

Laskin כתב:לא הבנתי, הNFS הזה נחשב בלעדי לדור הבא אבל ראצ׳ט וריטרנל לא? זה משחק שהושקעו בו מאות מליונים ואנחנו יודעים שנראה מרשים וסופר ״דור הבא״?

הוא בלעדי לדור הבא, אז מתוך הגדרה הוא יוצא לדור הבא בלבד. ריטרנאל וראצ׳ט לא מרשימים בשיט, גם NFS ממה שראו ממנו. מה בדיוק הנקודה?

כל המשחקים האלה בלעדים לדור הבא, אף אחד מהם לא ממש מספק את הסחורת דור הבא. כלומר, לפחות נראה לי ביחס לNFS כי לא ממש ראינו עדין גיימפליי אמיתי.

וקאז, עכשיו שהחברה הכי חמדנית בתעשיה לוקחת את אחד הIP הכי גדולים שלה ומשחררת אותו בלעדי לדור הבא, כדאי לך לשבת קצת בשקט אדון ״התאבדות פיננסית״.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אוקטובר 2022, 10:18

הנקודה היא שזה ממש לא AAA סופר מושקע, הוא בלעדי לדור הבא כנראה כדי לחסוך בעבודה על פורט הדור הקודם או כדי שיגידו שהוא דור הבא בלבד וזה ייתן קצת בוסט להייפ של סדרה די מתה (אגב זו גם תגובה על זה שכתבת ״אחד הIP הכי גדולים שלה…״ הוא כבר ממזמן לא).
אבל אתה משתמש בו בויכוח כאילו הוא איזו בשורה שסוני לא מצליחה לספק, כשבפועל ההשקעה הכספית במשחק הזה בטח בערך בסדר הגודל של Astro Bot של הפס5. אם היה ממש מושקע והיו עובדים עליו צוותים רבים וגדולים במשך 4-5 שנים - סיכוי גדול מאוד שהיה יוצא לדור הקודם גם כן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוקטובר 2022, 11:51

Laskin כתב:הנקודה היא שזה ממש לא AAA סופר מושקע, הוא בלעדי לדור הבא כנראה כדי לחסוך בעבודה על פורט הדור הקודם או כדי שיגידו שהוא דור הבא בלבד וזה ייתן קצת בוסט להייפ של סדרה די מתה (אגב זו גם תגובה על זה שכתבת ״אחד הIP הכי גדולים שלה…״ הוא כבר ממזמן לא).
אבל אתה משתמש בו בויכוח כאילו הוא איזו בשורה שסוני לא מצליחה לספק, כשבפועל ההשקעה הכספית במשחק הזה בטח בערך בסדר הגודל של Astro Bot של הפס5. אם היה ממש מושקע והיו עובדים עליו צוותים רבים וגדולים במשך 4-5 שנים - סיכוי גדול מאוד שהיה יוצא לדור הקודם גם כן.

לכל NFS הם מתיחסים כאל אחד ה-IP הכי גדולים שלהם, EA לא מוציאה אף NFS במטרה למכור 2 מליון עותקים. ואין לי מושג מאיפה אתה מביא את הקטע של השקעה ברמה של אסטרובוט. זה משחק עולם פתוח של קריטריון עם עיר שלמה ועם מוסיקה ברשיון, כנראה שיש לו תקציב יותר גדול משל ריטרנל, אסטרובוט או ראצ׳ט. בעצם כנראה שרק הרשיונות של המוסיקה עלו יותר מהתקציב של אסטרובוט. זה המשחק הגדול הראשון של קריטריון שהם עבדו עליו בצורה מלאה מאז BF ב-2016.

ורגע, אם הוא בלעדי לדור הבא זה חוסך עבודה ומעלה הייפ למשחק? אז כאילו, אתה בעצם טוען שזה מטיב איתו להיות דור הבא? אם החברה הכי חמדנית בתעשיה, אולי אחרי אקטיוויז׳ן, מפתחת בלעדית לדור הבא, אז כנראה שזה לא מנדיבות הלב שלהם לשחקנים. הם עושים את זה כי לפתח לדור הבא זה פשוט יותר, זה מה שהמפתחים רוצים, זה מעלה הייפ למשחק והמכירות של הדור הקודם בשלב הזה של הדור הן קטנות מספיק בשביל להנות מהפירות שציינתי לפני. אף אחד פה לא פילונטרופ, אם EA מפחת את המשחק הזה לדור הבא הם עושים את זה כי זה טוב ל-EA.

וכמובן שזה לא אומר שהמשחק מרשים או איזו פנטזית דור הבא או משהו כזה. אני מדבר פה נטו על הקונספט של אחת המפיצות הכי חמדניות בתעשיה שמפתחת AAA בלעדית לדור הבא בכדי להדגיש שזה בכלל לא באנטרס של חברות לפתח קרוס ג׳ן בשלב הזה אלה אם מדובר במשחקי GaaS שסופר היפר קז׳ואלים וילדים משחקים כמו פיפא או פורטנייט או מיינקראפט. ואם אנחנו רוצים להיות פחות אבסולוטים, אז לפחות להגיד שזה לפחות לגמרי ולידי לפתח לדור הבא בלבד בשלב הזה, כמו בכל דור ever. אם חברות כמו יוביסופט ו-EA כבר בשלב שהן מוציאות משחקים שמפותחים לדור הבא בלבד, אז מה זה אומר על סוני שממשיכה לעשות עוד ועוד ועוד קרוס ג׳ן?

כאילו, אם אזובי הקיר נוטשים את הדור הקודם, מה לעזאזל הולך עם הארזים?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אוקטובר 2022, 12:27

למשחקים שאינם סופר מרשימים שנעלמים בין ההמון של המשחקים - זה בהחלט יכול לעזור שיגידו עליהם שהם ״דור הבא בלבד״ וזה יעזור להם לקבל קצת הייפ.
כן, בדומה למשל לריטרנל שיכול בקלות לרוץ על הדור הקודם אבל לא טרחו כדי שיגידו שהוא ״דור הבא״ ועובדה שיש גם פה בפורום שלנו אנשים שחשבו שהוא הדבר. כי מדהים בעולם רק בגלל שלא הוכרז לדור הקודם :)
לגי הIP - לא יודע כמה הם חשבים שימכור אבל כבר מעל עשור שמשחקי NFS מוכרים 3-4 מליון עותקים על פני 30 פלטפורמות שונות, המותג די חסר משמעות היום. בעבר בהחלט היה למשחקים הכלה חשיבות, והם מכרו 15 מליון עותקים, אנחנו רחוקים משם שנות אור…

אני חשבתי שכל הויכוח הוא על משחקים שבאמת ינצלו את הדור הבא בזכות זה שהם לא צריכים להתחשב בדור הקודם, ומתי מפיצות גדולי
באמת יעשו זאת.
לגבי התקציב - אנחנו לא באמת יודעים, הניחוש שלי הוא שבאמת הרשיונות של המוזיקה עולים פי כמה מההפקה עצמה, וזה עדיין בערך בתקציב של ריטרנל. לא יודע כי לא ראינו גיימפליי עדיין… מה שכנראה בטוח זה שראצ׳ט רמה מעל מבחינת הפקה, בקלות.
לגבי אסטרובוט - עבדו עליו מעל 60 אנשים מאז 2018, אני ממש לא בטוח שזה פחות מקריטריון עם NFS הזה. צריך לזכור שהסטודיו לא מה שהיה פעם, הם בעצם כמעט עשור מתפקדים כsupport studio למשחקים כמו באטלפילד, וזה כולל משחקים שיצאו ב-2021. כנראה שלא כל הצוות שם עבד על NFS ואם כן אז רק בשנה האחרונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוקטובר 2022, 12:47

Laskin כתב:למשחקים שאינם סופר מרשימים שנעלמים בין ההמון של המשחקים - זה בהחלט יכול לעזור שיגידו עליהם שהם ״דור הבא בלבד״ וזה יעזור להם לקבל קצת הייפ.
כן, בדומה למשל לריטרנל שיכול בקלות לרוץ על הדור הקודם אבל לא טרחו כדי שיגידו שהוא ״דור הבא״ ועובדה שיש גם פה בפורום שלנו אנשים שחשבו שהוא הדבר. כי מדהים בעולם רק בגלל שלא הוכרז לדור הקודם :)
לגי הIP - לא יודע כמה הם חשבים שימכור אבל כבר מעל עשור שמשחקי NFS מוכרים 3-4 מליון עותקים על פני 30 פלטפורמות שונות, המותג די חסר משמעות היום. בעבר בהחלט היה למשחקים הכלה חשיבות, והם מכרו 15 מליון עותקים, אנחנו רחוקים משם שנות אור…

אני חשבתי שכל הויכוח הוא על משחקים שבאמת ינצלו את הדור הבא בזכות זה שהם לא צריכים להתחשב בדור הקודם, ומתי מפיצות גדולי
באמת יעשו זאת.
לגבי התקציב - אנחנו לא באמת יודעים, הניחוש שלי הוא שבאמת הרשיונות של המוזיקה עולים פי כמה מההפקה עצמה, וזה עדיין בערך בתקציב של ריטרנל. לא יודע כי לא ראינו גיימפליי עדיין… מה שכנראה בטוח זה שראצ׳ט רמה מעל מבחינת הפקה, בקלות.
לגבי אסטרובוט - עבדו עליו מעל 60 אנשים מאז 2018, אני ממש לא בטוח שזה פחות מקריטריון עם NFS הזה. צריך לזכור שהסטודיו לא מה שהיה פעם, הם בעצם כמעט עשור מתפקדים כsupport studio למשחקים כמו באטלפילד, וזה כולל משחקים שיצאו ב-2021. כנראה שלא כל הצוות שם עבד על NFS ואם כן אז רק בשנה האחרונה.

אין לי מושג על מה אתה מדבר במחינת מכירות. זוכר את הloophole שהיה לסוני במערכת שגרם לזה שיכלו לראות כמה שחקנים שחקו במשחק והיו מחוברים אונליין בו בזמן? אז מהדליפה הזאת היו ל-NFS של 2013 כמעט 8 מליון מליון שחקנים רק על הפלייסטיישן. לזה של 2015 היו 10 מליון שחקנים ולזה של 2017 היו 4.4 מליון שחקנים (אבל הוא היה רק בן 4 חודשים בזמן הדליפה כך שמן הסתם המספר גדול). אוקיי, זה מספר שחקנים ולא מספר עותקים כך שאם נניח שני אחים משחקים על שני יוזרים אז הם נספרים פעמיים. אבל איך אפשר להגיד על משחק שיש לו 10 מליון יוזרים שאשכרה שחקו בו ואך ורק על פלטפורמה אחת IP קטן או נכשל? כלומר, כנראה שהיו ל-NFS 2015 בסביבות ה-20 מליון שחקנים פעילים. אז אין לי מושג אם זה אומר שהוא מכר 14 מליון עותקים או 5 מליון עותקים, אבל היה לו יוזר בייס מטורף. אלה מספרים של פורצה הורייזן 5, רק שפורצה הורייזן 5 מחולק חינם לכמעט 30 מליון מנויי גיימפאס והוא המשחק הכי טוב בערך בהסטוריה בז׳אנר.

בנוגע לויכוח דור הבא שלנו, יש איזה 5 שרצים במקביל וקאז אוהב לערבב אותם כי זה עוזר לו לטקטיקת אנשי קש שכשנתון מסויים סותר לו משהו מויכוח #1, הוא מסיט לויכוח #4. כאן מדובר בדיוק בויכוח אחד - האם זה ולידי פיננסית להוציא משחק לדור הבא בלבד בשלב הזה של הדור. ומן הסתם התשובה היא כן, כי פאקינג EA ויוביסופט עושות את זה והן לא פה בשביל פילונטרופיה. אם NFS יוצא לדור הבא בלבד וזה פרנצ׳ייז ש-EA רוצה שיחצה את ה-10 מליון עותקים (ואם הוא יצליח או לא זה כבר סיפור אחר), אז כנראה ש-EA חושבת שהוא יכול לעשות את זה בלי להתעסק עם הדור הקודם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 אוקטובר 2022, 14:14

DrKeo כתב:לכל NFS הם מתיחסים כאל אחד ה-IP הכי גדולים שלהם, EA לא מוציאה אף NFS במטרה למכור 2 מליון עותקים. ואין לי מושג מאיפה אתה מביא את הקטע של השקעה ברמה של אסטרובוט. זה משחק עולם פתוח של קריטריון עם עיר שלמה ועם מוסיקה ברשיון, כנראה שיש לו תקציב יותר גדול משל ריטרנל, אסטרובוט או ראצ׳ט. בעצם כנראה שרק הרשיונות של המוסיקה עלו יותר מהתקציב של אסטרובוט. זה המשחק הגדול הראשון של קריטריון שהם עבדו עליו בצורה מלאה מאז BF ב-2016.

ורגע, אם הוא בלעדי לדור הבא זה חוסך עבודה ומעלה הייפ למשחק? אז כאילו, אתה בעצם טוען שזה מטיב איתו להיות דור הבא? אם החברה הכי חמדנית בתעשיה, אולי אחרי אקטיוויז׳ן, מפתחת בלעדית לדור הבא, אז כנראה שזה לא מנדיבות הלב שלהם לשחקנים. הם עושים את זה כי לפתח לדור הבא זה פשוט יותר, זה מה שהמפתחים רוצים, זה מעלה הייפ למשחק והמכירות של הדור הקודם בשלב הזה של הדור הן קטנות מספיק בשביל להנות מהפירות שציינתי לפני. אף אחד פה לא פילונטרופ, אם EA מפחת את המשחק הזה לדור הבא הם עושים את זה כי זה טוב ל-EA.

וכמובן שזה לא אומר שהמשחק מרשים או איזו פנטזית דור הבא או משהו כזה. אני מדבר פה נטו על הקונספט של אחת המפיצות הכי חמדניות בתעשיה שמפתחת AAA בלעדית לדור הבא בכדי להדגיש שזה בכלל לא באנטרס של חברות לפתח קרוס ג׳ן בשלב הזה אלה אם מדובר במשחקי GaaS שסופר היפר קז׳ואלים וילדים משחקים כמו פיפא או פורטנייט או מיינקראפט. ואם אנחנו רוצים להיות פחות אבסולוטים, אז לפחות להגיד שזה לפחות לגמרי ולידי לפתח לדור הבא בלבד בשלב הזה, כמו בכל דור ever. אם חברות כמו יוביסופט ו-EA כבר בשלב שהן מוציאות משחקים שמפותחים לדור הבא בלבד, אז מה זה אומר על סוני שממשיכה לעשות עוד ועוד ועוד קרוס ג׳ן?

כאילו, אם אזובי הקיר נוטשים את הדור הקודם, מה לעזאזל הולך עם הארזים?

אם המשחק לא מנצל את החומרה ולא מרשים כמו שאתה רוצה, אז מה משנה שהוא יוצא רק לדור החדש?

בוודאי שזה ואלידי להוציא משחק לדור הבא בסוף 2022. סוני הוציאו כמה כאלה. ולא היינו צריכים את NFS בשביל זה כי יש עוד משחקים כאלה (דד ספייס רימייק למשל).
כשיש לך IP מת שאתה מנסה להחזיר לרלוונטיות אז הקהל הקיים פחות רלוונטי.

ההמשכים של הורייזון, GT ו GOW התחילו פיתוח מיד (והאמת היא שאפילו לפני) שהמשחקים הראשונים יצאו. שלושה משחקים שעשו גלים מבחינת מכירות וגם תוכננו לצאת גג מתישהו ב 2021. לא עושה שכל לא להמשיך ולהוציא אותם לפס4 רק כדי שאחר כך תגיד שהם לא מנצלים את החומרה כי נו שיט הם משחקים שפותחו באצע דור הפס4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אוקטובר 2022, 14:33

נדב, לא זוכר את הדליפה הזו בכלל.
אבל לפי כל ויקי-מכירות שמצאתי - המספרים רחוקים מאוד מאוד ממה שהבאת. אולי תמצא איזה נתון רשמי אחר אבל אני מאוד מתקשה להאמין שEA לא היו מתגאים בנתוני מכירות של 10-20 מליון עותקים.
ושוב, אני מדבר על משחקי הסדרה בעשר האחרון, זאת אומרת אחרי המשחק של 2013. כל נתון שראיתי מדבר על פחות מ-5 מליון עותקים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוקטובר 2022, 17:02

Laskin כתב:נדב, לא זוכר את הדליפה הזו בכלל.
אבל לפי כל ויקי-מכירות שמצאתי - המספרים רחוקים מאוד מאוד ממה שהבאת. אולי תמצא איזה נתון רשמי אחר אבל אני מאוד מתקשה להאמין שEA לא היו מתגאים בנתוני מכירות של 10-20 מליון עותקים.
ושוב, אני מדבר על משחקי הסדרה בעשר האחרון, זאת אומרת אחרי המשחק של 2013. כל נתון שראיתי מדבר על פחות מ-5 מליון עותקים.

הייתה פרצה אצל סוני שנתנה לספור את מספר השחקנים ששחקו במשחק במצב אונליין. כלומר היה אפשר לראות מספר אבסולוטי של שחקנים שהשיגו את הגביע ואת אחוז ההשגה שלו, ומכאן להסיק את מספר השחקנים ששחק במשחק מחובר אונליין. אז לדוגמה אם היה כתוב ש-50k שחקנים השיגו את הגביע והנפוצות שלו היא 2%, אז ידעת ששחקו במשחק 2.5 מליון שחקנים אונליין.

אז מהמספרים האלה היו 10 מליון שחקנים לnfs 2015 ו-8 מליון ל2013 ו-4 מליון ל2017 (שיצא קרוב לדליפה אז המספר שלו הוא רק של המכירות הראשוניות.

בכל מקרה, אתה לא יכול להכחיש שEA רוצים שזה או דדספייס יתפוצצו. אין להם פלטפורמה למכור כמו לסוני. האנטרס היחיד שלהם הוא למכור כמה שיותר עותקים מדדספייס או NFS או אוואטר (במקרה של יובי).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 אוקטובר 2022, 17:14

לא ממש קשור לנושא,אבל מעניין לציין ש-Dead Space נראה כמו המשחק הראשון של EA שנמכר בסטים שלא דורש את Origin (גם לא את הגרסא הרזה שלו שפועלת דרך סטים כרגע) או את EA App הנוראית שאמורה להחליף אותו בהמשך השנה.
בתחושה שלי,EA הולכת לוותר על לאנצ'ר משלה בעתיד הלא רחוק אחרי אינטגרציה שאני מניח שהייתה מוצלחת של EA Play עם סטים בשילוב עם זה שהם כנראה לא מוכרים הרבה דרך החנות שלהם ברמה שתצדיק את המשך התפעול של פלטפורמה משלהם על הפיסי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוקטובר 2022, 17:39

Uncle Pey'j כתב:לא ממש קשור לנושא,אבל מעניין לציין ש-Dead Space נראה כמו המשחק הראשון של EA שנמכר בסטים שלא דורש את Origin (גם לא את הגרסא הרזה שלו שפועלת דרך סטים כרגע) או את EA App הנוראית שאמורה להחליף אותו בהמשך השנה.
בתחושה שלי,EA הולכת לוותר על לאנצ'ר משלה בעתיד הלא רחוק אחרי אינטגרציה שאני מניח שהייתה מוצלחת של EA Play עם סטים בשילוב עם זה שהם כנראה לא מוכרים הרבה דרך החנות שלהם ברמה שתצדיק את המשך התפעול של פלטפורמה משלהם על הפיסי.

כנראה שהחנות שלהם פשוט לא שווה את כסף. יאללה, לאנצ׳ר אחד פחות (פחות או יותר).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אוקטובר 2022, 10:39

איזה מזל שניתן לכבות את השיט הזה... אני לא מדבר על העשן המגניב, אלא שאר הדברים הבלתי נחוצים בעליל האלה, שלדעתי רק מסתירים חצי מסך
בואו נקווה שנקבל מירוצים ארקיידי מהנה פה. בעולם שיש בו את פורצה הורייזון 5 - זה מאוד קשה להתחרות, למרות שזה כמובן שונה... אבל בפועל לא כל כך.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 אוקטובר 2022, 17:54

נראה די טוב לדעתי. נמאס לי מהורייזן מזמן. כל עוד יש בוסט אני מוכן לנסות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים