משחקי 2022

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: משחקי 2022

הודעהעל ידי Laskin » 18 דצמבר 2021, 17:56

לך תשב עם הסמויה ותמצא לי ״אי-דיוקים״… בחיי מה הקשר? אי דיוקים זה מדד לכתיבה טובה? אדם שחור ידייק יותר מאדם לבן לגבי חוויות אינדוידואלית של דמויות פיקטיביות? מה זה לדייק בכלל?? אתה מדבר כאילו כל השחורים אותו דבר…

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 דצמבר 2021, 21:45

אמנם הסדרה כל כך אותנטית שבאחד הפרקים יורדים לדקויות של הסלנג שמדברים בבולטימור לעומת ניו יורק, אבל אני בטח שהאנתרופולוג מאילת ידע לאבחן את כל הזיופים :lol:

וברצינות, למרות ששני גברים לבנים (אחד יהודי) כתבו את הסדרה, אחד היה עיתונאי לשעבר בבולטימור שסיקר בעיקר פשע והשני שוטר לשעבר ולאחר מכן גם מורה במערכת החינוך הציבורית של בולטימור - בערך כל הנושאים העיקריים שהסדרה עוסקת בהם - ומן הסתם הניסיון הזה וההיכרות עם העולם הזה נתנו להם את הכלים לכתוב משהו שמרגיש אמיתי, יותר מנגיד אם איזה היפסטר אפרו אמריקאי מסן פרנסיסקו היה כותב אותה. מן הסתם הם גם כותבים מאוד מוכשרים שזה בסופו של דבר הכי חשוב כאשר אתה כותב סדרה מהסוג הזה, אבל הפואנטה היא שצבע עור זה לא בהכרח המרכיב העיקרי הנדרש בשביל לכתוב מציאות מסויימת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 דצמבר 2021, 22:03

אני לא יודע אם זה לגמרי נכון מה שאתה אומר לאסקין, בכל זאת יש את הביטוי הידוע "תכתוב מה שאתה מכיר" ואם המטרה של הכותבים הוא להעביר את החוויה של גזענות מנקודת המבט של אדם שחור אז וואללה, אני לא יודע אם אימי האנינג ובטח שלא גרי וויטה הם האנשים שיכירו את זה טוב. מצד שני, מן הסתם לא כל כותב יכול להיות מומחה בכל תחום ובדיוק בשביל זה עושים מחקר, שוכרים יועצים וכו'.

נואלן לא יודע יותר מדי באסטרופיסיקה, אז הוא שכר את קיפ ת'ורן שייעץ באינרסטלר. ובסופו של יום זה לא ממש משנה, כי אף אחד מאיתנו לא חווה את הסיפור הזה אז אין לנו מושג מה הטיב שלו. אז לא ברור לי מה יש לבקר סיפור שאתה עדין לא ראית/שחקת רק על סמך הצבע עור של הכותבים. אז כן, זה די גזעני מה שהכתב הזה של גיימספוט עשה. אני מבין מאיפה הוא בא כי זה בהחלט חשוב רמת הידע של הכותבים בנושא, אבל הוא יצא גזען רצח.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 דצמבר 2021, 00:19

הי, אילתים זה לא רק "פתח ת'חדר" יש לנו גם צד עדין ורגיש.

לאסקין, כל עוד אתה תהיה בקטע של דיון על הסמויה אני תמיד בקטע רק אל תפרוש באמצע כשאני אביא את כל האי דיוקים.

אני לא אומר שאין מקום למחקר, או שהרקע של הכותב לא יכול לעזור לו ביצירת העולם הבדיוני שלו ולהוסיף לו אמינות. אחרי הכל טולקין היה בלשן וזה עזר לו לא מעט ביצירת עולם דמיוני -שמרגיש אמין.

אבל למחקר יש את הגבולות שלו.

נדב הזכיר את זה עם "תכתוב מה שאתה מכיר" זו העמדה שלי לפחות, לא חייבים להסכים. כשאדם כותב מה שהוא מכיר הוא מביא משהו ששום מחקר או כישרון כתיבה לא יכולים לחפות עליהם.

שום כישרון כתיבה לא יגרום לאיימי האנינג לכתוב טוב על אנשים שחורים כמו רלף אליסון. (מעניין למה?...) הבן אדם חי את החוויה השחורה הזו.

בכלל אם באימי האנינג עסקינן, למה אנחנו צריכים לצפות מכותבת של משחקים שהם המקבילה של "סרט פופקרן" לאיזושהי גדולה? זו רק הוכחה כמה סקוור שמים זין על ההפקה הזו.
איזו בדיחה גרועה.

כל הפרויקט הזה של פרוספוקן מרגיש, כאילו סקוור מנסים לעשות משחק שירגיש פרוגרסבי מתוך דווקא. מה בכלל הקטע להביא גיבורה שחורה אם אתם לא חוקרים את הנושא לעומק.

אבל עידן ולאסקין אם אתם בקטע של להסתפק במועט מהמשחקים שלכם אל תתנו לי להפריע, זה בסדר גמור אם אתם מעונינים רק בג'ילטי פלז'ר עם המשחק הזה, אני רוצה יותר.

פשוט לא יאמן איך סקוור הגיעו ממֵאִיגָרָא רָמָא לְבֵירָא עֲמִיקְתָּא עצוב.הכי עצוב שאני אשלם על החרא הזה מחיר מלא בהשקה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 דצמבר 2021, 01:58

אתה מתחיל בכלל להבין כמה זה מופרך שישראלי שחי בצד השני של העולם חושב שהוא בפוזיציה לשפוט את האותנטיות של איך שחורים באיזורים והגטאות הכי קשים של איזה עיר שסביר להניח שבחיים לא ביקרת בה מוצגים בסדרת טלוויזיה אמריקאית? אתה באמת חושב שיש לך את הכלים לשפוט את זה? על איזה אי דיוקים אתה מדמיין שאתה יכול להצביע? מת לדוגמא... המקסימום שאתה יכול לעשות זה גוגל לראות אם יש ביקורת מהפוזיציה הזאת ולדקלם בהתאם, אבל מאחר והיא אחת הסדרות הכי מוערכות EVER, שלא נדבר על אחת הסדרות הכי שחורות, זו כנראה תהיה משימה לא פשוטה.

עזוב שאותו טיעון שאתה משתמש נגד הכותבים האמריקאים הלבנים של Forspoken (שאני יופתע מאוד אם יגעו באיזשהו אופן משמעותי בכל נושא שקשור לצבע עור של הגיבורה) חל בערך פי מאתיים יותר עליך במקרה הנ"ל, אבל אתה כנראה לא רואה בכך שום סתירה. גלאס קלאסי.

אגב, לא ברור לי למה בכל פעם שמציגים דמות שחורה זה חייב להגיע עם איזה עיסוק בגזענות. זה מאוד מצמצם, כאילו דמות שחורה לא יכולה להתקיים בלי המטען הזה. להפך, להציג אישה שחורה סתם ככה, כי בא ליוצרים, זה נראה לי הכי נורמלי. כך או כך אני חושב שלצפות מסטודיו יפני שעושה בעיקר פנטזיה עם הרבה ממבו ג'מבו עלילתי לקחת על עצמו את המתח בין-גזעי בארה"ב ולחשוב שיצא מזה משהו חשוב, זה קצת, טיפונת, לא ריאלי.. אבל שיהיה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 דצמבר 2021, 02:04

לא לא גלאס קלאסי אלא עידן קלאסי.

הרי מה עושה עידן קלאסי?

עידן קלאסי בודק דברים בגוגל מקיא אותם בווקסלים ואחכ חושב שגלאס עושה כמוהו.

לגבי הציפיות מסקוור, יש לי יסוד חזק להאמין שאין לך מושג לאיזה עומקים עלילתים הם הגיעו בעבר לפי האמירה הזו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 דצמבר 2021, 04:30

זה לא באמת תחליף לתשובה עניינית. כשתרגיש שהתארגנת על אחת כזו, אתה מוזמן לנסות שוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 דצמבר 2021, 12:38

אתה בעצמך!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 דצמבר 2021, 12:55

idan כתב:זה לא באמת תחליף לתשובה עניינית. כשתרגיש שהתארגנת על אחת כזו, אתה מוזמן לנסות שוב.

אומר זה שבמקרה הטוב עורך את התגובה שלו 700 פעם ביום עד שאין זכר להודעה המקורית (בכל זאת צריך לוודא בגוגל שלא נפלטו שטויות)
הייתי משלם הרבה כסף בשביל לראות את התגובה הנוכחית בניסוח המקורי שלה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 דצמבר 2021, 13:44

לא רוצה לענות אל תענה, אבל למה אתה רב איתי יא ליצן?
ביקשתי ממך להביא דוגמא לאי דיוק בייצוג של אפרו אמריקאים במערב בולטימור כי באמת מסקרן אותי איך ייתכן שישראלי יכול להיות כשיר למשימה שכזו, בחרת לא להביא ובמקום אתה בוחר לריב איתי עם תחכום של ילד בן 12 ואפס ענייניות, אולי חושב שזה יסיח את הדעת מכך שעדיין לא נתת תשובה. שיהיה.

וכן, עלית עלי! ערכתי את ההודעה.. אבל אם קראת אותה באמצע הלילה אתה יודע שבניגוד לעקיצות המביכות שלך היא הייתה עניינית ומנומקת כי חשבתי אולי להעשיר אותך קצת עם הידע שלי על הסדרה הכי אהובה עלי וההיפר ריאליזם שלה, עד רמת הליהוקים של פושעים ושוטרים אמיתיים מבולטימור בסדרה, כולל אנקדוטה שחשבתי שתעריך על הרב מאיר כהנא ששחקן בסדרה אשכרה היה הבלש שניהל את תיק הרצח שלו.. סתם כי לדבר על הסמויה מעניין אותי, אבל התחרטתי והחלטתי למחוק אותה כי מי שנותן תגובות עלובות כמו שלך לא באמת ראוי להשקיע בו יותר מידי בדיון מהסוג הזה. כמובן שאין קשר, אבל פשוט שום קשר, בין לערוך תגובה פעם אחת או 700 ללכתוב תשובה עניינית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 דצמבר 2021, 16:14

idan כתב:עזוב שאותו טיעון שאתה משתמש נגד הכותבים האמריקאים הלבנים של Forspoken (שאני יופתע מאוד אם יגעו באיזשהו אופן משמעותי בכל נושא שקשור לצבע עור של הגיבורה) חל בערך פי מאתיים יותר עליך במקרה הנ"ל, אבל אתה כנראה לא רואה בכך שום סתירה. גלאס קלאסי.

גרי וויטה הוא בריטי אם זה עוזר איכשהו :)

idan כתב:אגב, לא ברור לי למה בכל פעם שמציגים דמות שחורה זה חייב להגיע עם איזה עיסוק בגזענות. זה מאוד מצמצם, כאילו דמות שחורה לא יכולה להתקיים בלי המטען הזה. להפך, להציג אישה שחורה סתם ככה, כי בא ליוצרים, זה נראה לי הכי נורמלי. כך או כך אני חושב שלצפות מסטודיו יפני שעושה בעיקר פנטזיה עם הרבה ממבו ג'מבו עלילתי לקחת על עצמו את המתח בין-גזעי בארה"ב ולחשוב שיצא מזה משהו חשוב, זה קצת, טיפונת, לא ריאלי.. אבל שיהיה.

אני חושב שבפורספוקן דווקא כן משחקים על נושא הגזע, יש להם את כל הקטע הזה שכשהדמות מגיעה לעיר אז היא מתוייגת כזרה שכולם מנסים ״להוריד״ או משהו כזה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 דצמבר 2021, 16:37

במקור בריטי, אבל היום אזרח אמריקאי וכבר הרבה שנים גר שם. לא שאני חולק על הטיעון שזה נושא שאין לו היכרות עמוקה איתו, אני רק אומר שאם אמריקאי לבן לא יכול לכתוב דמות שחורה כלשהי, גם בעולם פנטזיה, אז בוודאי שאין לישראלי כלשהו את הכלים לבדוק "אי-דיוקים" ביצירה מהסוג של הסמויה, שמתיימרת לאולטרא ריאליזם במקום מאוד ספציפי בקצה השני של העולם, אלא אם כן במקרה הוא מכיר מקרוב את הגטו במערב בולטימור והאנשים שמאכלסים אותו כי הוא העביר שם סמים בפינות רחוב בגיל 9. זה הגיוני בערך כמו לטעון שהאמריקאי הממוצע יודע לשפוט את האותנטיות של החיים של ישראלים בקיבוץ בעוטף עזה אם הוא היה רואה אותם בסדרת טלוויזיה או את העגה הייחודית של יהודים מרוקאים בקרית מלאכי, זה הרי נישתי לחלוטין ומגוחך לטעון אחרת.

ומודה שלא שמתי לב למה שאתה אומר בטריילרים, כל מה שיש לי בראש על המשחק זה שהאפקטים של הקסמים נראים מגניב וגם ה Traversal נראה כיף, אבל שהוא גם נראה כמו דמו טכנולוגי בלי הרבה בשר. אבל לצורך העניין אם אין התייחסות לצבע שלה אלא רק לתחושת זרות, אז תכלס אפשר לטעון שמהגר (אמנם ממדינה אנגלו-סקסית, אבל מילא) יותר כשיר לכתוב את זה מנגיד אדם שחור שנולד באמריקה, לא?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 דצמבר 2021, 16:55

DrKeo כתב:אני חושב שבפורספוקן דווקא כן משחקים על נושא הגזע, יש להם את כל הקטע הזה שכשהדמות מגיעה לעיר אז היא מתוייגת כזרה שכולם מנסים ״להוריד״ או משהו כזה.

כן, רק שבמציאות, לכאורה - זה בערך ההפך המוחלט, שחורים מתקבלים ב"עיר" טוב יותר מאשר ב"כפר", או לפחות, זו הסטיגמה בסרטים, וההגיון הדמוגרפי :)
ואנחנו לא יודעים בדיוק מה הסיפור וגם הבחור הזה לא, לפי כל מה שאני מבין כל הקטע של העולם האמיתי נעלם אחרי 5 דקות בערך.
ומה שראיתי היא פשוט "מסתכבת" שם, זה יכול להיות עניין של "כנופיות" ולא עניין של גזע. לא זכור לי שנגעו בענייני גזענות בכל הרשמים האחרים, זה פשוט לא עלה, רק "בחורה ניו-יורקית שמוצאת את עצמה לפתע בארץ פנטזיה חדשה".

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 דצמבר 2021, 17:11

חשבתי הוא מתכוון לעיר בעולם פנטזיה (שם היא באמת זרה) ואיזה משהו שפיספסתי שם, אבל אם הכוונה לעיר בעולם האמיתי בתחילת הטריילר אז כנראה שאין שם מניע גזעני מאחר והיא מקבלת מכות מאנשים שחורים.. אלא אם כן הם תוקפים אותה כי היא חצי לבנה או יהודיה אורתודוקסית מברוקלין :idea:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 דצמבר 2021, 17:15

אה אולי לזה התכוון… פשוט לא הייתי מכנה את זה כ״עיר״ בשום צורה, אם לוקחים את כל הדמויות והמפלצות שראינו עד כה בכל החשיפות השונות של המשחק - אולי נקבל קומונה קטנה בנגב, העולם הזה ריק כל כך! :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 דצמבר 2021, 17:39

idan כתב:במקור בריטי, אבל היום אזרח אמריקאי וכבר הרבה שנים גר שם. לא שאני חולק על הטיעון שזה נושא שאין לו היכרות עמוקה איתו, אני רק אומר שאם אמריקאי לבן לא יכול לכתוב דמות שחורה כלשהי, גם בעולם פנטזיה, אז בוודאי שאין לישראלי כלשהו את הכלים לבדוק "אי-דיוקים" ביצירה מהסוג של הסמויה, שמתיימרת לאולטרא ריאליזם במקום מאוד ספציפי בקצה השני של העולם, אלא אם כן במקרה הוא מכיר מקרוב את הגטו במערב בולטימור והאנשים שמאכלסים אותו כי הוא העביר שם סמים בפינות רחוב בגיל 9. זה הגיוני בערך כמו לטעון שהאמריקאי הממוצע יודע לשפוט את האותנטיות של החיים של ישראלים בקיבוץ בעוטף עזה אם הוא היה רואה אותם בסדרת טלוויזיה או את העגה הייחודית של יהודים מרוקאים בקרית מלאכי, זה הרי נישתי לחלוטין ומגוחך לטעון אחרת.

ומודה שלא שמתי לב למה שאתה אומר בטריילרים, כל מה שיש לי בראש על המשחק זה שהאפקטים של הקסמים נראים מגניב וגם ה Traversal נראה כיף, אבל שהוא גם נראה כמו דמו טכנולוגי בלי הרבה בשר. אבל לצורך העניין אם אין התייחסות לצבע שלה אלא רק לתחושת זרות, אז תכלס אפשר לטעון שמהגר (אמנם ממדינה אנגלו-סקסית, אבל מילא) יותר כשיר לכתוב את זה מנגיד אדם שחור שנולד באמריקה, לא?

סתם צחקתי על הקטע הזה של גרי וויטה :)
בכל מקרה אמור להיות שם אלמנט של גזע בעיר פנטזיה, אני לא חושב שזה קשור לעובדה שהיא שחורה, כנראה יותר קשור לעובדה שהיא זרה שבאה מהעולם הרגיל. כך או כך, באמת שאין לי מושג כי לא שחקתי דקה במשחק הזה. אבל אני כן יודע שאמור להיות שם אלמנט של ״לכי מפה פשוטת עם, את לא חלק מאיתנו״ או משהו כזה. העובדה שהכתב הדביל של גיימספוט מבקר את העלילה שאף אחד מאיתנו עדין לא חווה רק כי הכותבים לבנים.. זה בזיון בפני עצמו. המצחיק הוא שאם אני מבין נכון, החלק ה״רגיש״ בכתיבה של העלילה של המשחק הזה היא ההרגשה של מהגר outsider והחוויה כאישה. והכותבים של המשחק הזה הם מהגר מאנגליה ואישה.. אז..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 דצמבר 2021, 20:54

כן, לשימחתי בדקתי ו-90% מהתגובות מאז מסכימות איתנו, ושזה סופר בלתי מקצועי לדבר על זה במשך 4 דקות שלמות, מתוך 8.
גיימספוט מתחילה ללכת בכיוון של פוליגון והשלב הבא זה קוטאקו ואז ERA, ומשם כבר לא חוזרים ;)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 דצמבר 2021, 21:25

idan כתב:לא רוצה לענות אל תענה, אבל למה אתה רב איתי יא ליצן?
ביקשתי ממך להביא דוגמא לאי דיוק בייצוג של אפרו אמריקאים במערב בולטימור כי באמת מסקרן אותי איך ייתכן שישראלי יכול להיות כשיר למשימה שכזו, בחרת לא להביא ובמקום אתה בוחר לריב איתי עם תחכום של ילד בן 12 ואפס ענייניות, אולי חושב שזה יסיח את הדעת מכך שעדיין לא נתת תשובה. שיהיה.

וכן, עלית עלי! ערכתי את ההודעה.. אבל אם קראת אותה באמצע הלילה אתה יודע שבניגוד לעקיצות המביכות שלך היא הייתה עניינית ומנומקת כי חשבתי אולי להעשיר אותך קצת עם הידע שלי על הסדרה הכי אהובה עלי וההיפר ריאליזם שלה, עד רמת הליהוקים של פושעים ושוטרים אמיתיים מבולטימור בסדרה, כולל אנקדוטה שחשבתי שתעריך על הרב מאיר כהנא ששחקן בסדרה אשכרה היה הבלש שניהל את תיק הרצח שלו.. סתם כי לדבר על הסמויה מעניין אותי, אבל התחרטתי והחלטתי למחוק אותה כי מי שנותן תגובות עלובות כמו שלך לא באמת ראוי להשקיע בו יותר מידי בדיון מהסוג הזה. כמובן שאין קשר, אבל פשוט שום קשר, בין לערוך תגובה פעם אחת או 700 ללכתוב תשובה עניינית.

אני לא רב איתך אני אומר לך ישירות שאתה גוגליסט.אני בטוח שאפילו לפני שאתה יוצא מהבית במקום להוציא את הראש מהחלון ולבדוק מה מזג האוויר אתה שואל בגוגל אם קר או חם
בוא אני אעשה לך ספוילר למחר, שלא תצטרך לגלול... יהיה קר.

אם כבר השוות את הרמה שלי לתחכום של ילד בכיתה ו' אז אתה האחרון שיכול לעשות את זה, עם העברית העילגת והמקולקלת שלך, כמו גם חוסר הרצון שלך ללמוד עברית ולשפר אותה.
גם כן מזכיר עקשנות של בן 12. הרצון הזה לאחוז בעילגות שלך כאילו מדובר בחלק מהאישיות שלך זה סממן מובהק של בני 12.

ובכל מקרה אני אסביר לך איפה הטעות שלך.

כשאתה בא ואומר לי שכל מה שאני יכול לעשות זה להביא דברים מגוגל כנגדך אין חשק לנהל דיון רציני, הרי שנינו יודעים שאתה גוגליסט ממוצע.

לא שאני מאשים אותך, אתה משליך עלי את דרכי הויכוח שלך וחושב מראש שאני מתווכח באותו הסגנון הירוד שלך.

רוצה לנהל איתי דיון על הסמויה? וואלה מוזמן, פעם הבאה בלי עקיצות מתחת לחגורה.

גם הדמיונות שנכנסת אליהם בסגנון "גלאס, מצאתי סתירה פנימית בטיעון שלך!" לא מצאת. אני יודע שאתה מתרגש פה כמו ילד בן 12 כל פעם שאתה חושב שמצאת סתירה פנימית אצל מישהו אני לא לוקח את זה אישית נגדי כי הבנתי כבר שאתה עם כולם ככה וזה סגנון הויכוחים החד מימדי שלך ושאתה מתווכח פה בשביל להרגיש שניצחת מישהו לא מזיז לי.

פשוט אם אתה מתכווח איתי ומעוניין להתווכח איתי? בבקשה שהדיון יהיה ברמה נורמלית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 דצמבר 2021, 09:16

אם במקרה מישהו פה המתין ליציאה הסופית של PRAEY FOR THE GODS, החיקוי של SOTC שמשלב גם אלמנטים של השרדות - אל.
הביקורות הראשונות קוטלות אותו, קשה מאוד.
לא יכול להגיד שאני מופתע, אבל עדיין מבאס, הייתי מאוד שמח לשמח בCLONE מוצלח ואפילו בינוני פלוס של SOTC, אפילו אם הוא חיקוי בוטה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 דצמבר 2021, 09:53

מאכזב, אבל אני תוהה כמה מהקטילה באמת מגיעה לו, וכמה הקטילה מגיעה מ"איך הם מעיזים לחקות את הקלאסיקה הזו"
אנסה אם יגיע לפלוס/פאס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 דצמבר 2021, 10:14

אם תקרא - תראה שאין קשר, ודווקא המבקרים היו שמחים לקבל משהו כזה, פשוט האלמנטים של ההשרדות מחרבנים את החוויה, כל דבר קטן יכול להרוג אותך, השליטה מעפנה ועוד ועוד...

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 דצמבר 2021, 14:31

glass man כתב:
idan כתב:לא רוצה לענות אל תענה, אבל למה אתה רב איתי יא ליצן?

אני לא רב איתך אני אומר לך ישירות שאתה גוגליסט.אני בטוח שאפילו לפני שאתה יוצא מהבית במקום להוציא את הראש מהחלון ולבדוק מה מזג האוויר אתה שואל בגוגל אם קר או חם
בוא אני אעשה לך ספוילר למחר, שלא תצטרך לגלול... יהיה קר.

אם כבר השוות את הרמה שלי לתחכום של ילד בכיתה ו' אז אתה האחרון שיכול לעשות את זה, עם העברית העילגת והמקולקלת שלך, כמו גם חוסר הרצון שלך ללמוד עברית ולשפר אותה.
גם כן מזכיר עקשנות של בן 12. הרצון הזה לאחוז בעילגות שלך כאילו מדובר בחלק מהאישיות שלך זה סממן מובהק של בני 12.

ובכל מקרה אני אסביר לך איפה הטעות שלך.

כשאתה בא ואומר לי שכל מה שאני יכול לעשות זה להביא דברים מגוגל כנגדך אין חשק לנהל דיון רציני, הרי שנינו יודעים שאתה גוגליסט ממוצע.

לא שאני מאשים אותך, אתה משליך עלי את דרכי הויכוח שלך וחושב מראש שאני מתווכח באותו הסגנון הירוד שלך.

רוצה לנהל איתי דיון על הסמויה? וואלה מוזמן, פעם הבאה בלי עקיצות מתחת לחגורה.

גם הדמיונות שנכנסת אליהם בסגנון "גלאס, מצאתי סתירה פנימית בטיעון שלך!" לא מצאת. אני יודע שאתה מתרגש פה כמו ילד בן 12 כל פעם שאתה חושב שמצאת סתירה פנימית אצל מישהו אני לא לוקח את זה אישית נגדי כי הבנתי כבר שאתה עם כולם ככה וזה סגנון הויכוחים החד מימדי שלך ושאתה מתווכח פה בשביל להרגיש שניצחת מישהו לא מזיז לי.

פשוט אם אתה מתכווח איתי ומעוניין להתווכח איתי? בבקשה שהדיון יהיה ברמה נורמלית.

רק אתה יכול להפוך הערה שולית, שנתת לה פרשנות מעוותת לחלוטין (זה לא "כנגדי", תינוק), לעלבון מדומיין וקרדום אינפנטילי לחפור בו. אתה פשוט מביך

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 דצמבר 2021, 14:37

מעניין כמה זמן יקח להודעה שלך להשמיד את עצמה אידיוט.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 דצמבר 2021, 14:39

לא, אתה גוגל!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 דצמבר 2021, 14:41

חחח יא בוט של גוגל אתה היתוש המעצבן של הפורום הזה

חזור אל “פורום משחקים”