VGA 2021

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

VGA 2021

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2021, 14:39

למי שלא זוכר, היום בלילה זה טקס פרסי ה-VGA. יש לי הרגשה שסופסוף נראה שם דור הבא אמיתי.
השידור מתחיל ב-2 בלילה ל-pre-show והתצוגה עצמה מתחילה ב3:

אם אתם רוצים סיבה לצפות, הוא יהיה שם:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: VGA 2021

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 דצמבר 2021, 15:23

אם להאמין לשמועות יש הכרזה אחת שאתה הולך להיות מאוד מרוצה ממנה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2021, 15:54

Uncle Pey'j כתב:אם להאמין לשמועות יש הכרזה אחת שאתה הולך להיות מאוד מרוצה ממנה :)

אין לי שמץ מה זה אז אני אתרחק מספויילרים מקווה לשמוח :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2021, 16:13

אני רק ראיתי טיזר של יחידת המתאבדים (שפרסמתי פה בנושא אחר) - אז גיימפליי אחד שאני ממש מחכה לו כבר סגור לנו די בוודאות…
אני מקווה בעיקר שסוני ישחררו הפתעה אחת לפחות, רצוי מנוטי דוג ואיזה דיל עם קוג׳ימה על משחק בלעדי לסוני או מיקרוסופט לא משנה, וגם הגיע הזמן לעוד משהו מפפ16 ואם כבר אז כבר - פפ7 חלק 2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2021, 16:57

רק אם יש דליפות, בבקשה תביאו עם תג ספויילר. סתם מעפן לראות את זה כמה שעות לפני התצוגה :)

אגב, פעם שעברה היא הייתה יותר משעתיים וחצי, כלומר יש מצב שה״one more thing״ יהיה בסביבות 5 בבוקר. שנה שעברה זה היה הטיזר בשלג של ME4 (או 5? איך שלא נקרא לו).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 דצמבר 2021, 19:11

איזה דור הבא ואיזה נעליים. בטח יהיו שם משחקי מובייל

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2021, 19:46

swym כתב:איזה דור הבא ואיזה נעליים. בטח יהיו שם משחקי מובייל

הלו, בלי לפתוח פה ככה. אבל לפחות אנחנו יודעים על אחד, אם אפשר לקרא לזה משחק, המטריקס awakens.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 דצמבר 2021, 19:53

אלדן רינג גם יהיה שם, קילי (כעמט) אישר את זה באופן רשמי.
שזה קצת מוזר כי עברנו בתוך משהו כמו חודש מלא לדעת כלום על אדלן רינג במשך שנתיים ללראות כבר יותר מדי ממנו, והייתי שמח שיפסיקו לדחוף אותו בכל חור פתאום :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2021, 19:58

Stick כתב:אלדן רינג גם יהיה שם, קילי (כעמט) אישר את זה באופן רשמי.
שזה קצת מוזר כי עברנו בתוך משהו כמו חודש מלא לדעת כלום על אדלן רינג במשך שנתיים ללראות כבר יותר מדי ממנו, והייתי שמח שיפסיקו לדחוף אותו בכל חור פתאום :).

בקטנה, בטח יהיה לו איזה טריילר הייפ או משהו כזה. אבל זה בהחלט נכון שברגע שיש למשחק בטא כל כך פומבית זה קצת מוציא את העוקץ מטריילרים ופרסום עתידי. אתה פשוט רוצה לשחק במשחק המלא כבר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 09 דצמבר 2021, 20:17

היה לי בראש שהוא יצא כבר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2021, 23:41

חדשות רעות, הpre-show ב2 בלילה, הטקס עצמו ב3 בלילה. זה הולך להמרח עד 5+, אני אצפה מחר מן הסתם, מוגזם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 דצמבר 2021, 09:02

מהיוצר של סיילנט היל:

נראה חמוד

וCrossfireX מקבל תאריך - 10 פברואר:

זה מה שראיתי כרגע בתור התחלה.. אם יש עוד מעניינים, תביאו גם! :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 דצמבר 2021, 10:46

לא הצלחתי להבין אם Senua זה Gameplay זה נראה כמו Cutscene. המשחק נראה מעולה.

איזה כיף לראות שAW חוזר, היה אחד המשחקים האהובים עליי לפני שני דורות והטוב ביותר שRemedy הוציאו לטעמי.

Forspoken נראה כל כך Meh, הוא גם נראה ממש לא יציב בצד הטכני זה נראה sub 30 לפרקים. מעניין מה יהיה לDF להגיע לגביו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 דצמבר 2021, 11:28

עף לי המוח מהדמו מטריקס הזה, אתה מרגיש ממש בתוך סרט, המודל של הדמות לא כזה העיף אותי אבל כל השאר? אלוהים ישמור רייל לייף Right here, זה הדבר הכי נקסט ג'ן שאי פעם ראיתי.
כאילו זה לא היה הכי אינטרקטיבי בעולם וזה לפעמים גם קירטע אבל הכל מתגמד לעומת היופי של זה.

אני יצאתי עם הרגשת נקסט ג'ן של ממש. עד רמה כזו שעכשיו הכל נראה מצועצע ליד זה.

יחידת המתאבדים, הגיימפלי נראה ליגה אז זה Day one אבל הארטסטייל והגרפיקה לא כאלה מושכים.

פורספוקן נראה לי דווקא טוב, אבל אני לא מצליח להתחבר לגיבורה הפוסטמה הזו, ניסיתי.לא נורא אתייחס לזה כמו הפקה מקורית של נטפליקס וככה אין אכזבות :)

AW2 וואט דה פאק? זה נראה כל כך שונה מהמקורי למרות שזה בכלל לא היה גיימפלי, אני מעוניין מאוד כי בעיקר חששתי שזה יהיה מיחזור משעמם וזה נראה כאילו זה עושה 180 מעלות מהמשחק המקורי.

HB2 - נראה מטורף זה יהיה משחק של Day one אבל הוא נראה פחות מרשים אחרי המטריקס ככה זה.

והכי טוב? לא בזבזו אפילו דקה על כרונו כרוס :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 10 דצמבר 2021, 12:47

aw2 ו-hb2, וואו... ברור העלה לי את ההייפ לשמיים לשני אלה...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2021, 13:00

היו ממש אחלה טריילרים!

התחיל עם הלבלייד שנראה פסיכי לגמרי, כן - היא עברה שנמוך רציני אבל האבנים הקטנות על הריצפה והתאורה עדיין משהו מדהים. גם אם הגיימפליי חיה ממש סרט אינטראקטיבי - זה נראה כמו חוויה משוגעת, pun intended.

יחידת המתאבדים נראה ממש ממש כיף! כל הדמויות נראות סופר מלוטשות ומהנות במיוחד, מקווה שהטריילר משקף, המשחק הזה נראה לי חלום.

פורספוקן באמת נראה תחת מבחינת העלילה והגיוון והרבה דברים בו נראים כמו משהו סופר מזורז… הלוואי ויפתיע אבל לדעתי משחק של 6

Somerville גם כן נראה חלום, באסה שאין תאריך

מגניב שיש משחק אקספנס, גם אם זה מטלטייל המחודשת

איזה כיף שיש תארך לטוניק! מקווה שההמתנה תשתלם במרץ

המשחק evil west נראה ממש לא רע, מאוד הסגנון שלי

Planet of Lana נראה כמו אינדי יפהפה

משחק וונדרוומן… ממונולית׳… עוקב

Tchia נראה כמו אחד המשחקים הכי כיפיים שיש לילדים, ואולי קצת שלווה אחרי שהם יוצאים מסשן בDokeV

אלן ווייק 2 עוד רחוק, פחות מלהיב כי זה היה צפוי והטריילר לא מעניין

פפ7 רימייק מגיע בהפתעה (?) עוד שבוע למחשב, בלעדי לאפיק סטור (?)

משחק סטאר וורס של קוואנטיק דרים - טריילר CG מדהים, מאכזב כי רציתי טיפה גיימפליי או לפחות ממוע/זמן אמיתי, אבל אחרי ששיחקתי הדמו הזה של המטריקס שאני השנייה עזבתי, וההדגמה של הלבלייד2 - אני אופטימי מאוד לגבי הגרפיקה שבטח תהיה לו, נראה לי שהם יפציצו… אי שם ב-2025 בטח.

גם Arc Raiders נראה מדליק, זה משחק מולטי שאני רוצה לנסות, משהו שאני לא אומר כמעט אף פעם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 דצמבר 2021, 13:35

אלן וייק 2,survival horror ואקסלוסיבי לדור הנוכחי,באמת שאין תנאי פתיחה טובים יותר מבחינתי :)
הלבלייד 2 היה וואו,פשוט וואו,המשחק הזה הולך להיות ממש עוצמתי על טלוויזיה טובה ואוזניות.
המשחק של WW היה הפתעה גדולה מבחינתי,משום מה הכרזות משחקי סופר הירו תמיד חומקות מתחת לראדר שלי כשזה מגיע למה מפתחת מסויימת עושה,באמת חשבתי שמונולית' עושים משחק מטריקס או עוד המשך למשחקי Shadow of,טוב,אני לכל הפחות מסוקרן איך זה ייצא להם.

אני חושב שביחס לשנה היחסית משעממת שהייתה כשזה מגיע למועמדים לפרסים השונים שגם ככה מעולם לא ממש עניינו אותי,ההכרזות האלה היו מעולות,הרבה הרבה יותר מוצלחות ממה שהיה בשנים קודמות,סחתיין על קילי.
מה שכן,זה ש-It Takes Two לקח GOTY...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2021, 15:24

האמת שאני די חם על קרוס פייר. זה בעצם קמפיין cod שמפותח על ידי רמדי, זה נשמע ממש מעניין. Stupid fun שכזה.

גם שחקתי בדמו של המטריקס. זה לא בדיוק נכון לקרא לזה ככה, זה דמו ue5 בtheme של המטריקס. אין פה עלילה או חיבור לסרט החדש, זה דמו אקשן של מכוניות ופיצוצים שקבל סקין של המטריקס. אם כבר זה מזכיר משהו זה את המטריקס רילודד.

הדמו עצמו בסדר, מסילה עם אפס גיימפליי, בעיקר qte. גרפית הוא די מטורף, אבל יש בו בעיות ביצועים קשות וגם קריעות מסך. מה שמעניין הוא שברגע שהדמו נגמר, יש עיר להסתובב בה. זה לא gta, אבל זה ממש מרשים גרפית ואפשר להסתובב ולגנוב מכוניות ולנהוג בהן. יש צפיפות מכוניות מטורפת ואפשר לשלוט בכל מני אספקטים כמו מיקום השמש או לראות מפה של הnanite. סה״כ חמודי. גרפיקה מטורפת בהחלט.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 דצמבר 2021, 15:39

איזה מחלקה של אפיק צריכה לשלם לאיזה מחלקה של אפיק כדי שהדמו הטכנולוגי הזה יהיה זמין בחנות המשחקים של אפיק?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2021, 19:41

מסתבר שגם הקואליציה עבדה על הדמו של המטריקס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2021, 02:04

אני חושב שאמרתי בערך 100 פעמים לחצי מהפורום ש-DS, ראצ'ט, הורייזן, GOW2 ושות' הם יותר פס4 מאשר פס5, שהם הולכים להזדקן ממש רע. שהטיעונים "diminishing return" הולכים להזדקן רע. שהדור החדש הוא פס4 ב-4K ועם קצת יותר פירוט הולך להזדקן רע. אז זה היה מהיר, מזל טוב, הם הזקנו רע :)

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2021, 04:31

תפסתי כמה תמונות בעצמי:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 דצמבר 2021, 08:32

המטריקס נראה מטורף, הקפיצה הדורית שבאמת חיכינו לה. השאלה זה עד כמה זה ריאלי שמשחקים באמת יראו ככה בדור הזה. צריך לזכור שזה עדיין טק דמו לכל דבר.

היו שם קטעי קאט סינס שנראים פוטוריאליסטים וכמעט כמו הסרט עצמו כמו בתמונות ההשוואה שקיאו הביא, אז כרגיל אומר שזה מאוד מאוד מרשים טכנית אבל מציק לי שאלו קטעי מעבר ולא ״גיימפליי״ כמו ברגעי המסילה בדמו והשלב שהיא מסתובבת בעולם הפתוח, בעוד שעל קטעי הגיימפליי עוד ריאלי לפנטז, על רגעי הקאט סינס זה ברור לי שזה סתם הפרחות לאוויר בדיוק כמו שבדור הקודם היה פער משמעותי בדבר הזה.

עובדה שהגיימפליי נראה מדהים אבל לא פוטו ריאליזם כמו הקאט סינס, עובדה שהמודל שלה בעולם הפתוח לא נראה כמו המודל של סרטוני המעבר שנראים חצי פוטו ריאליסטים, אולי זה מצביע על איזו התקדמות כי בדורות הקודמים לא משנה איזו מניפולציות הפעילו בזמן אמת לא ראינו דברים כאלה אבל זה יותר סוג של הצצה למה שנראה עוד שני דורות אולי בזמן אמת.

מה שכן היילבלייד 2 גם נראה כבר דור הבא למרות שהוא לא ברמה של הטריילר המקורי הוא עדיין מרשים, זה כנראה המשחק היחיד הממשי (לא טק דמו) שמציג משהו שאפשר להגדיר כמו קפיצה דורית אמיתית.

בסכ״ה ג׳ף קילי שיחק אותה בגדול השנה, מהרגעים הנדירים שהפה שלו עומד בקנה אחד עם ההבטחות שלו, אם הוא ימשיך ככה אז ה VGA יהיה מאורע לא פחות חשוב מאשר E3. למען האמת זה באמת היה האירוע הכי גדול עבור הדור הבא מאז שהוא התחיל, עם כמה שזה קצת עצוב ומעיד גם הרבה על ההתדרדרות של שאר האירועים ובראשם E3 אבל גם על זה שקילי הפציץ, אז סחתיין על זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2021, 13:38

bling כתב:המטריקס נראה מטורף, הקפיצה הדורית שבאמת חיכינו לה. השאלה זה עד כמה זה ריאלי שמשחקים באמת יראו ככה בדור הזה. צריך לזכור שזה עדיין טק דמו לכל דבר.

היו שם קטעי קאט סינס שנראים פוטוריאליסטים וכמעט כמו הסרט עצמו כמו בתמונות ההשוואה שקיאו הביא, אז כרגיל אומר שזה מאוד מאוד מרשים טכנית אבל מציק לי שאלו קטעי מעבר ולא ״גיימפליי״ כמו ברגעי המסילה בדמו והשלב שהיא מסתובבת בעולם הפתוח, בעוד שעל קטעי הגיימפליי עוד ריאלי לפנטז, על רגעי הקאט סינס זה ברור לי שזה סתם הפרחות לאוויר בדיוק כמו שבדור הקודם היה פער משמעותי בדבר הזה.

עובדה שהגיימפליי נראה מדהים אבל לא פוטו ריאליזם כמו הקאט סינס, עובדה שהמודל שלה בעולם הפתוח לא נראה כמו המודל של סרטוני המעבר שנראים חצי פוטו ריאליסטים, אולי זה מצביע על איזו התקדמות כי בדורות הקודמים לא משנה איזו מניפולציות הפעילו בזמן אמת לא ראינו דברים כאלה אבל זה יותר סוג של הצצה למה שנראה עוד שני דורות אולי בזמן אמת.

מה שכן היילבלייד 2 גם נראה כבר דור הבא למרות שהוא לא ברמה של הטריילר המקורי הוא עדיין מרשים, זה כנראה המשחק היחיד הממשי (לא טק דמו) שמציג משהו שאפשר להגדיר כמו קפיצה דורית אמיתית.

בסכ״ה ג׳ף קילי שיחק אותה בגדול השנה, מהרגעים הנדירים שהפה שלו עומד בקנה אחד עם ההבטחות שלו, אם הוא ימשיך ככה אז ה VGA יהיה מאורע לא פחות חשוב מאשר E3. למען האמת זה באמת היה האירוע הכי גדול עבור הדור הבא מאז שהוא התחיל, עם כמה שזה קצת עצוב ומעיד גם הרבה על ההתדרדרות של שאר האירועים ובראשם E3 אבל גם על זה שקילי הפציץ, אז סחתיין על זה.

תראה, כל משחק מורכב מסרטוני מעבר וגיימפליי אז אני חושב שזה יחסית מיצג. אין סיבה שמשחק לא יראה ככה בסרטון מעבר ואין סיבה שמשחק לא יראה ככה כמו בקטעי גיימפליי. גם הקטעי גיימפליי הם דור הבא לגמרי. תראה את התמונה השלישית והרביעית מהסוף, הן גיימפליי (יש להם גם יחס שונה של 16:9). יש שם עיר פתוחה, כמויות אדירות של קהל ומכוניות והכל ממש עם סימולציה אמיתי של משחק וידאו. בו נגיד שאם עקפנו את הדמו שומרוני בפס4, גם את זה נעקוף בפס5.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 דצמבר 2021, 15:20

נטען שהדמו הראשון של הלבלייד רץ בזמן אמיתי על הקונסולה או משהו שווה כח אליה, לא? ותראה, השנמוך רק במודל שלה, הוא קולוסלי, הפרש של דור ונראה פתאום הרבה יותר קרוב למשחק מהדור הנכחי.
אז יש בהחלט הבדל גדול בין משחק שצריך לחשב מליון דברים במקביל לבין קטע מעבר או דמו טכנולוגי, ובמקרה של הלבלייד עוד מדובר במשחק מסדרון על גבול סרט אינטראקטיבי, אז במשחקים סופר מורכבים אני מאמין שיהיה קשה יותר לפוצץ ראשים.
אבל משחק נגיד של קוואנטיק דרים וגם הלבלייד שהם משחקים מאוד פשוטים ובעצם חצי סרט אינטראקטיבי לדעתי יוכלו באמת להתפרע עם רמת פירוט שלא נראתה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 57 אורחים