משחקי 2023

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2023

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ספטמבר 2022, 16:37

Laskin כתב:כן, במשחק כזה - זה הכי חשוב בעולם.
במשחק כמו GoW - הרבה פחות, לפחות בכל הקשור לגיימפליי…
האמת שאני לא יכול לחשוב על משחק אחד שזה יותר חשוב מאשר GTA.
כמו כן משחקי 2022 זה לא משחקי 2025 :)

לדעתי לא רק שהקונסולה החדשה היא בדיוק מה ש-GOW צריך (עם דגש על ה-SSD), גם הקפיצה באפקט ה-WOW הוא אחד הדברים הכי חשובים במשחק GOW ובנתיים מהטריילרים הוא נראה כמו משחק דור קודם וזה משהו שבחיים לא אמרתי על משחק GOW. העובדה ש-GOW:R לא דור הבא מבאסת אותי כמעט כמו GTA. מן הסתם דברים כמו זיכרון ו-CPU חשובים הרבה יותר במשחק כמו GTA, אבל GOW הרבה יותר חשוב לי מ-GTA.

וזה רק מראה שכל הויכוח הזה של קרוס ג׳ן מול דור הבא הוא עניין של סף. אז אחד לא סובל את זה ב-2022 ואחד לא סובל את זה ב-2024. אבל זה תקדים מסוכן, אם הדור הזה באמת יגיע רק ב-2023 במקרה הטוב, הדור הבא יכול להגרר אפילו יותר מזה. אם אני עצבני על זה שנתיים לתוך הדור ואתה סבבה, אז אתה תחטוף את זה בדור הבא ארבע שנים לתוך הדור ואתה תהיה עצבני.

כלומר, כמו שבלינג אמר, אם הדור לא מתחיל 3 שנים לתוכו, אז חבל שהקונסולות לא יצאו כבר ב-2022 והיינו נהנים מ-RT הרבה יותר טוב, SSD מהירים יותר, מעבדי Zen3 ו-RDNA3. אולי אפילו ליבות AI והיה לנו XESS או DLSS שהיה לגמרי game changer לדור הזה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ספטמבר 2022, 17:46

אבל כתבתי ״לפחות בכל הקשור לגיימפליי״… למה להתעלם?! :)
ובדור הבא בכלל כנראה פחות יפריע לי קרוס ג׳ן, כי אז כבר לשתיהן יהיה SSD ואם המכנה הנמוך יהיה פס5 עם SSD/RT וכמובן יחסית הרבה זכרון ומעבד מתקדם - זה כנראה יהיה בסדר, אלא אם תהיה קפיצה משמעותית סופר חשובה בחומרה, בדומה למה שהיה בדור הנכחי…
לגבי GoW והשימוש בSSD - מאוד יכול להיות שפה יהיה הבדל גדול בין הדורות וגירסת הדור הנכחי תעשה קפיצה בין עולמות בצורה מעט שונה, לדוגמא. מוקדם מדי לדעת כמה הוא משתמש בו, נמשיך כשנדע מה ההבדלים בפועל.
בכל אופן אני לא חושב שזה היה בתכניות שלהם כך או כך - לעשות משחק שונה מאוד ומתקדם בהרבה, הם רצו להמשיך את הסיפור מהמשחק הקודם ולא להמציא את הגלגל שוב, אחרי משחק אחד בלבד.

לגבי יכולות הדור הזה עם הRT וDLSS - זה נכון, בהחלט הייתי מעדיף שימתינו עד שיהיו כרטיסים בשלים יותר מהבחינה הזו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ספטמבר 2022, 17:58

Laskin כתב:אבל כתבתי ״לפחות בכל הקשור לגיימפליי״… למה להתעלם?! :)
ובדור הבא בכלל כנראה פחות יפריע לי קרוס ג׳ן, כי אז כבר לשתיהן יהיה SSD ואם המכנה הנמוך יהיה פס5 עם SSD/RT וכמובן יחסית הרבה זכרון ומעבד מתקדם - זה כנראה יהיה בסדר, אלא אם תהיה קפיצה משמעותית סופר חשובה בחומרה, בדומה למה שהיה בדור הנכחי…
לגבי GoW והשימוש בSSD - מאוד יכול להיות שפה יהיה הבדל גדול בין הדורות וגירסת הדור הנכחי תעשה קפיצה בין עולמות בצורה מעט שונה, לדוגמא. מוקדם מדי לדעת כמה הוא משתמש בו, נמשיך כשנדע מה ההבדלים בפועל.
בכל אופן אני לא חושב שזה היה בתכניות שלהם כך או כך - לעשות משחק שונה מאוד ומתקדם בהרבה, הם רצו להמשיך את הסיפור מהמשחק הקודם ולא להמציא את הגלגל שוב, אחרי משחק אחד בלבד.

לגבי יכולות הדור הזה עם הRT וDLSS - זה נכון, בהחלט הייתי מעדיף שימתינו עד שיהיו כרטיסים בשלים יותר מהבחינה הזו.

הייתי טוען שהספקטאקל הגרפי הוא אשכרה חלק מהגיימפליי במשחקי GOW. וכן, אין דבר יותר חשוב למשחק שעושה הכל ב-one shot מאשר SSD, כל המכשולים הטכנים של GOW 2018 היו מבוססים על הזרמה וכך גם ב-GOW:R כי הוא לא משתמש ב-SSD. אפילו אם SSD היה עושה את המשחק רק קצת יותר מרשים, השימוש בו היה הופך את הפיתוח להרבה יותר קל.

ובנוגע לכמה הדור הבא ישנה לך או לא, נראה לי קצת מוזר לעשות תחזיות לזה ב-2022. כלומר, אם הייתי אומר לך ב-2015 שהדור הבא יהיה עם חומרת RT ו-SSD היית צוחק לי בפנים. אז מי יודע מה יהיה בדור הבא? כלומר, בעצם אם באמצע 2018 היית אומר לי שסדרה 2000 שיוצאת רק עוד כמה שבועות תכיל חומרת RT וש-RT יהיה כמעט בכל משחק הייתי צוחק עליך. עד ההכרזה של NV בספטבמבר 2018 אף אחד לא דמיין RT בזמן אמיתי במשחקים (חוץ מאשר כמה טכניקות בסיסיות שמזכירות אבל לא מתקרבות כמו למשל ב-tomorrow children) ו-NV הכניסה את התעשיה לשוק. אז אתה רוצה 5 שנים לפני לקבוע אם שווה או לא שווה הדור הבא? AI לבד יכול להיות מהפכה ענקית והדור הנוכחי לא תומך בו בשיט. מה אם בדור הבא AI יוכל להפוך 480p ל-8K טבעי? אתה יודע איזו קפיצה הזויה בכוח עיבוד זאת תהיה? ומה אם תהיה איזו מהפכה בעולם ה-CPU?

בקיצור, נראה לי קצת מוזר להכריז על הדור הבא כפחות מעניין מהאחרון. לפני 5 שנים הייתי אומר שהדור של הפס5 יהיה משעמם תחת כי גם היצרניות לא רוצות להשקיע יותר בחומרה וגם מדובר בסתם מעבר קז׳ואלי בין שתי חומרות X86. ובסוף קבלנו קפיצה שלא דמיינו בכלל. אז מה יהיה ב-2027? אם הדור הבא יגיע בכלל ב-2027? אין לי שמץ.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ספטמבר 2022, 18:17

ברור שאני לא יודע מה יהיה, פשוט בדור הזה ביצענו קפיצה משמעותית אחרי די הרבה זמן שלא הייתה כזו, אז אני לא בטוח שתהיה קפיצה זהה או קרובה לזה מבחינת המשמעות של פיתוח המשחקים.
זאת אומרת, מפתחים עדיין ללא כלים (או רק קיבלו אותם) בכדי לנצל את מה שיש כרגע אז אני ממש לא בטוח שיקפצו פעמיים ברצף וינטשו את הכלים שסיגלו לעצמם בדרך כזו או אחרת רק בסביבות 2023, אחרי משחק וחצי שישתמשו בהם במקרה הטוב. עלות פיתוח המשחקים וזמן פיתוחם, לפחות בזירת הAAA - היא משמעותית גדולה יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ספטמבר 2022, 18:35

Laskin כתב:ברור שאני לא יודע מה יהיה, פשוט בדור הזה ביצענו קפיצה משמעותית אחרי די הרבה זמן שלא הייתה כזו, אז אני לא בטוח שתהיה קפיצה זהה או קרובה לזה מבחינת המשמעות של פיתוח המשחקים.
זאת אומרת, מפתחים עדיין ללא כלים (או רק קיבלו אותם) בכדי לנצל את מה שיש כרגע אז אני ממש לא בטוח שיקפצו פעמיים ברצף וינטשו את הכלים שסיגלו לעצמם בדרך כזו או אחרת רק בסביבות 2023, אחרי משחק וחצי שישתמשו בהם במקרה הטוב. עלות פיתוח המשחקים וזמן פיתוחם, לפחות בזירת הAAA - היא משמעותית גדולה יותר.

מפתחים עם הכלים האלה מ-2018, נראה לי שזה יותר המפיצות שרוצות להוציא משחקי קרוס ג׳ן מאשר המפתחים. כלומר, הסיבה שב-2027 יהיה משחק וחצי שהם דור הבא אמיתי היא שחברות כמו סנטה מוניקה עדין מפתחות לדור הקודם ב-2022..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ספטמבר 2022, 18:47

יש עוד צוות שמרים בסנטה מוניקה פרויקט, זה לא העניין… העניין הוא שרוב המפתחות יעברו לפיתוח הדור הבא בבלעדיות עם אנריל 5 והוא ״מוכן״ למפתחים בערך חצי שנה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ספטמבר 2022, 18:48

Laskin כתב:יש עוד צוות שמרים בסנטה מוניקה פרויקט, זה לא העניין… העניין הוא שרוב המפתחות יעברו לפיתוח הדור הבא בבלעדיות עם אנריל 5 והוא ״מוכן״ למפתחים בערך חצי שנה

ברוב הדורות קבלנו משחקי דור הבא על אמיתי כבר ב-2021, 2022 או 2023, תלוי בחברה וכמה צרות היו בפיתוח. עכשיו יש לך דיליי של 3 שנים מהדור הקודם, לא מצרכים טכנים כי דווקא המעבר הדורי קל יותר הפעם בגלל ששני הדורות X86, אלה בגלל החלטות פיננסיות של מפיצות כמו סוני ומיקרוסופט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ספטמבר 2022, 20:05

לא רק. זה גם והרבה מאוד בגלל כלים שלא קיימים וצריך להמציא אותם. האם ליצור את כלי הRT וניצול הSSD הם דבר רגיל כמו במעבר של כל דור ודור? לא. חד משמעית לא. לא כל מפתחת יודעת איך ליצור את האפקטים או לנצל בצורה שמעולם לא הייתה טכנולוגיה חדשה לגמרי, וככל שאנחנו מתקדמים בדורות כך זה הופך להיות עניין מסובך ויקר וריסקי יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ספטמבר 2022, 20:15

Laskin כתב:לא רק. זה גם והרבה מאוד בגלל כלים שלא קיימים וצריך להמציא אותם. האם ליצור את כלי הRT וניצול הSSD הם דבר רגיל כמו במעבר של כל דור ודור? לא. חד משמעית לא. לא כל מפתחת יודעת איך ליצור את האפקטים או לנצל בצורה שמעולם לא הייתה טכנולוגיה חדשה לגמרי, וככל שאנחנו מתקדמים בדורות כך זה הופך להיות עניין מסובך ויקר וריסקי יותר.

תקשיב, כל הנרטיב הזה של קאז שאי אפשר להתחיל לעבוד על כלי RT עד שנת 2089 זה כזה בולשיט, באמת שאני לא מבין מאיפה זה בא ואיך זה נדבק גם בך. מפתחים עובדים על RT עוד מ-2018, 4A שחררו גרסה של המשחק AAA הכי גדול שהם עשו אי פעם לפני שנה שמריץ את כל מערכת התאורה ב-RT וזה אפילו עובד על ה-S וכל זה נבנה תוך כמה חודשים על ידי חלק קטן מהחברה. כנ״ל אפיק, הם הכינו את המנוע שלהם והוא מוכן לפריים-טיים עוד מ-2021 ו-UE5 הוא לא רק דור הבא - הוא פאקינג סוחט אותו עד מיץ ומשתמש בכל פיצ׳ר ופיצ׳ר בצורה מרשימה שזאת לא ממש דרישה ממשחקי דור הבא בשנתיים הראשונות.

אז גרילה וסנטה מוניקה לא יכלו, אבל 4A כן? נו באמת. אתה רואה כל מפתחת מושתנת מוציאה תמיכה טובה ב-RT עם 3 עובדים שמוציאים פאטצ׳ לגרסת ה-PC אבל זה החסם הגדול של עולם התוכנה? להפך, RT לא מקשה, הוא מקל. כנ״ל ה-SSD, כנ״ל המעבד החזק. זה המעבר דור הכי קל אי פעם, אם כבר היה דור שבו אפשר להוציא משחק AAA איכותי עוד בשנה הראשונה - זה הדור הזה.

סנטה מוניקה עם ידע מתקדם וערכות פיתוח שמסמלצות את הפס5 עוד מהיום הראשון של הפיתוח של GOW:R, כל ה-4.5 שנות פיתוח הללו קרו עם הפס5 יושבת צד, מסתכלת עליהם ובוכה. ולא שהם היו צריכים ערכת פיתוח מהיום הראשון, כן? זה לא שיש ל-GOW:R מעגל פיתוח שונה מדי מזה של אנצ׳רטד 4 למשל שהתחיל פיתוח שנתיים לפני הפס4. ההבדל העיקרי הוא שהפס5 היא מעבר דורי כל כך הרבה יותר קל מהפס4 שסנטה מוניקה חיו חיי פינוק אם הם היו עובדים על הפס5 במקום הפס4.

אני אגיד את זה בערך בפעם המליון -> כל משחקי הפס5 שיצאו קרוס ג׳ן היו החלטה עסקית, לא טכנית.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 ספטמבר 2022, 22:39

וכל משחקי הפס4 שיצאו בלעדית בשנתיים הראשונות הן יחידי סגולה שלא היו יכולים להתקיים באופן סביר על הפס3. :roll:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2022, 09:48

Kazz כתב:וכל משחקי הפס4 שיצאו בלעדית בשנתיים הראשונות הן יחידי סגולה שלא היו יכולים להתקיים באופן סביר על הפס3. :roll:

לא כולם,ֶ אבל חלק מאוד גדול. וכולם פותחו על חומרה חזקה פי כמה, כל שגם אם יכלו לעשות גרסת 360, היה להם קל אקספוננציאלית לעשות את המשחק על החומרה החזקה.

אף אחד לא ציפה שיהיו אפס משחקי קרוס ג׳ן, אבל אף אחד גם לא ציפה שיהיו אפס משחקי דור הבא..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ספטמבר 2022, 10:34

אבל זה לא אפס... יש משחקי דור הבא שיצאו בבלעדיות לדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2022, 11:47

Laskin כתב:אבל זה לא אפס... יש משחקי דור הבא שיצאו בבלעדיות לדור הבא.

המשחקים שיצאו לדור הבא הם משחקי תקציב קטן. בדרך כלל יוצאים עשרות משחקי דור הבא בשנה הראשונה ובטח שבשניה ומתוכם יש כמה פנינים. בדור הזה יש מה, שני משחקי AA ורימייק? אוקיי, נחמד, חביב, אבל 2023 והדור הזה אפילו לא התחיל עדין. כאילו, לעשות איזה צ׳קליסט ולהגיד ״אבל יש את ריטרנל!״ זה לא באמת רציני.

כלומר, הרי ברור לך שבנניח תחילת Q2 2023 עדין לא יהיה אף משחק דור הבא גדול בשוק. אני אגיד את זה שוב - 2023. איך אתה יכול להגן על זה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ספטמבר 2022, 12:16

אני ממש לא חושב שראצ'ט לפס5 היה בתקציב נמוך מרוב המשחקים שהיו בלעדיים לפס4 באותה תקופה, למעט וויצ'ר ואנצ'רטד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2022, 13:31

Laskin כתב:אני ממש לא חושב שראצ'ט לפס5 היה בתקציב נמוך מרוב המשחקים שהיו בלעדיים לפס4 באותה תקופה, למעט וויצ'ר ואנצ'רטד.

ביחס להפקת סוני הוא תקציב נמוך, והוא גם ה-B team של אינסומניאק. בכל מקרה, אני לא חושב שיש מחלוקת שבדור הקודם ובטח שבאלה שלפניו היה מבחר של עשרות משחקי דור הבא בלבד ובתוכם היו כמה משחקי דור מטורפים לגמרי. בו נגיד שלא רק שלא ממש היו כאלה בכלליות אולי חוץ מאשר אלדן רינג (שעם כל האהבה שלי לסדרת סולס הוא פחות היה כוס התה שלי), כאלה שבאמת מראים לנו את הדור הבא לא ממש היו כשנניח ראצ׳ט יכול להשאר אבן המחלוקת שלנו בנושא הזה :)

בכל מקרה, תקרא לזה figure of speach או משהו כזה, אבל אתה מבין למה התכוונתי כשאמרתי שיש אפס משחקי דור הבא כרגע ויש מצב לא רע שלא יהיו כאלה גם באמצע השנה השלישית של הקונסולות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ספטמבר 2022, 13:52

אבל יהיו, אמנם יכולים להדחות אבל נניח FORSPOKEN די בוודאות יוצא בפברואר אחרי 2 דחיות, יש עוד המון שמיועדים ל"EARLY 2023" כולל סטארפילד, יחידת המתאבדים, רדפול, סטוקר, דד ספייס ורזי4 רימייק... יש גם את FF16 בקיץ.... קיצר דווקא נראה שהם מגיעים בתחילת 2023.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2022, 13:54

Laskin כתב:אבל יהיו, אמנם יכולים להדחות אבל נניח FORSPOKEN די בוודאות יוצא בפברואר אחרי 2 דחיות, יש עוד המון שמיועדים ל"EARLY 2023" כולל סטארפילד, יחידת המתאבדים, רדפול, סטוקר, דד ספייס ורזי4 רימייק... יש גם את FF16 בקיץ.... קיצר דווקא נראה שהם מגיעים בתחילת 2023.

יהיו בטוח, גם אם זה ב-2083 :)
מה שמבאס הוא שאף אחד מהם לא באמת mind blowing, רובם נראים כמו המשחקי דור הבא שהיינו אמורים לקבל ב-2021. אבל זה בהחלט סימן טוב לבאות.

אגב, רזי 4 קרוס ג׳ן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ספטמבר 2022, 14:31

ו... גם אף אחד ממשחקי "הדור הבא" בימי הפס4 לא היה "MINDBLOWING" עד אנצ'רטד 4.
וכן, צודק, שכחתי לרגע על העדכון שאני בעצמי כתבתי פה על רזי 4 לפני כמה ימים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2022, 16:12

Laskin כתב:ו... גם אף אחד ממשחקי "הדור הבא" בימי הפס4 לא היה "MINDBLOWING" עד אנצ'רטד 4.
וכן, צודק, שכחתי לרגע על העדכון שאני בעצמי כתבתי פה על רזי 4 לפני כמה ימים :)

בטמן לגמרי היה, גם הוויצ׳ר 3. ואם אנחנו מדברים על טכנולוגיה בלבד, היו איזה 10 משחקים שמחקו לך את המוח. אז גם היו משחקים סופר AAA שמדברים עליהם עד היום והיו להגמרי דור הבא וגם היו משחקים שאולי לא היו מדהימים כמשחקים אבל לגמרי היו מדהימים טכנית, מסוג הדברים האלה שכיף לשחק בתחילת דור רק כדי שהעיניים ימסו. ומה בדור הזה? אז יש בהחלט משחקים שהם יהיה מצויינים ויזכרו לשנים כמו GOW או אלדן רינג, אבל הם קרוס ג׳ן ודור קודם טכנית (לאלדן רינג זאת עוד מחמאה) ופשוט אין אף משחק דור הבא ממיס עיניים.

כבר עברנו את הנקודה שבה הפס4/5 בנות חצי שנה כשהפס5 נהנתה מריטרנל או מיילס או ראצ׳ט בזמן שבפס4 אולי היו דברים מאוד מרשימים טכנית, אבל לא היו משחקים טובים. אבל אנחנו כבר מזמן מעבר לזה, אי אפשר הכחיש שבטמן היה גם הדבר הכי יפה שראית בחיים שלך, משחק שמציגים לחברים כדי לראות מה הפס4 מסוגלת, ובואותו זמן משחק של 9+ שמדברים עליו עד היום. כלומר, זהו, אנחנו כבר בנקודה שבה בדור הקודם היו משחקים שהם גם מדהימים טכנית, גם לא אפשריים על הדור הקודם וגם ״משחקי דור״. ומה בדור הזה? אפילו ״סינפמס״ אין לנו עדין, אנחנו בקושי במשחקים האלה של השיגור.

אתם כל הזמן מדברים על זה שהמפתחים צריכים זמן להתרגל לפס5 וכו׳, אבל איך הם יצברו את הנסיון אם הם יעבדו על משחקי פס4?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ספטמבר 2022, 17:09

טוב, כולנו ידענו עמוק בלב שהאלפא היא אמיתית אבל עכשיו זה רשמי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2022, 17:49

אמממממ.. אז זה אומר ש-slack עם פרצת אבטחה חמורה?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ספטמבר 2022, 18:47

כנראה, אבל זה גם בטח אומר שהמשחק הזה באמת התחיל פיתוח על הפס4 /ONE ואולי נשאר על הפלטפורמה עד היום :(
אני בהלם שאני רואים אנשים ברשת מצדיקים כבר אפשרות כזו וממהרים לפסוק ש"GTA6 עם הסקאלה של RDR2 זה מספיק בהחלט" אז לא זה לא מספיק.

אני ממש לא יודע איך אנשים מצפים שרוקסטאר תצליח לעשות NPC שמתנהגים בצורה אמינה יותר, משטרה חכמה יותר ואזורים מאוכלסים יותר על היאגואר האלו.
הנחמה היחידה היא שאם זה יהיה משחק PS4/ONE הפעם נוכל לשחק אותו ב60FPS בהשקה, כי אין מצב שהוא משחק שיכביד על הדור הנוכחי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 ספטמבר 2022, 20:17

ברוקסטאר אולי מתבאסים, אבל אחרי כמה צפיות בוידאואים שעולים ויורדים מיוטביום, אני מתלהב כמו ילדה קטנה עם קוקיות... זה הכל מאד מבולגן ומשלבים שונים בפיתוח (מניח שיש שם חומרים חדשים לצד כאלו מלפני שנה ויותר), אבל כבר שם היה אפשר לראות את הוייב הגאוני של הפרנצייז.

האישור שחוזרים לעיר מיתולוגית, לצד הדמות הכביכול ראשית שנשחק - זה כל מה שרציתי לקבל. אחרי שכל תואמי הGTA ממאפיה, דרך וואצ' דוגס, ועד לריבוט המסכן של Saints Row ניסו לקרוץ לקהל של פסודו-מילניאלז באמצעות דמויות עם תסרוקות מאגניבות בצבעי ניאון וקאסט רב-תרבותי של גנגסטרים בני עשרים שיוצאים נגד אמימסד אקפיטליסטי, טוב לראות שברוקסטאר עדיין עושים אנטי-גיבורים שנראים פשוט כמו אנשים רגילים:
https://www.svg.com/img/gallery/we-fina ... 17003.webp

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ספטמבר 2022, 22:24

אני מסכים עם רוב הפוסט, אבל דווקא הגיבור הראשי של מאפייה 3 נראה, כמו אדם רגיל :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2022, 14:52

טריילר מאוד יפה, ומאוד אלים, למשחק הבא של החבר'ה של PUBG... למרות שלא נראה שיש בכלל קשר.

לינק:
https://www.youtube.com/watch?v=pU9DOLY2cy0

הבנתי שזה יהיה משחק של אנריל 5.
המשחק יהיה פנטזיה-הרפתקאות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 54 אורחים