משחקי 2023

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: משחקי 2023

הודעהעל ידי Stick » 08 ספטמבר 2022, 23:20

זה צריך להיות בנושא משחקי 2024, אבל אכתוב את זה פה:
לפי ג'ייסון שרייר יוביסופט יכריזו מחרותיים באירוע שלהם ל AC על שני המשחקים, או הקמפיינים, שיגיעו ביחד עם AC:I שהוא המשחק הגדול שלהם לדור הבא (כאמור 2024 לפי מה שהוא אומר).
שני הקמפיינים הם אחד שיתרחש ביפן, משהו שאנשים רבים מחכים לו כבר הרבה זמן, ויתמקד בנינג'ות. מפותח על ידי הצוות של AC אודיסי. קרב ראש בראש מול GOT 2 שאולי יצא בתקופה הזו? יכול להיות מעניין.
השני הוא קמפיין בתקופה המאוחרת של ימי האימפריה הרומית הקדושה, אז אני מניח המאה ה17-16 פחות או יותר במרכז אירופה. יתמקד בציד המכשפות ובכלל נשמע שיהיה משחק על ימי הביניים 'המלוכלים' וכל הזוועות של התקופה. נשמע אלים ואפל יחסית למשחק AC, גם כן נשמע לי משהו עם פוטנציאל טוב. מפותח על ידי הצוות של אוריג'ין ו-וולאהלאה.

אגב, הAC הקרוב שנחשף רשמית לאחרונה ויצא באביב 23 על המנוע של הדור הקודם, מפותח על ידי צוות DLC יחסית קטן של יוביסופט, ככה שאני חושב שלכל מי שיש צפיות מיוחדות ממנו צפוייה אכזבה. אבל אקווה לטוב עד החשיפה המלאה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ספטמבר 2022, 00:25

קשה להתלהב מהקמפיין היפני שאנחנו לא יודעים מה תהיה איכות/אורך הקמפיינים האלה מניח שגם אם הם יהיו איכותים בסופו של דבר, הראשונים יהיו "ככה ככה" עד שיוביסופט תעלה על ה"נוסחא הנכונה" לקמפיינים האלה, אבל אשמח להיות מופתע.

על המשחק AC הזה שמתרחש בעירק כמו שכבר אמרתי, זה המשחק סינגל פלייר הכי מצופה שלי ל2023 ׁאבל זה באמת מאכזב כמה מעט משאבים הוא מקבל אם זה הצוות שיובי מוכנה לזרוק עליו, ובכל זאת כל עוד הוא יהיה משחק יותר טוב מAC rogue או Revelations אני אהיה מרוצה :)

וכן, Revelations התחיל את ההידרדרות של הסדרה הזו בואו נהיה אמיתים כאן. :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 ספטמבר 2022, 01:04

אני מניח שהנוסחא שלהם לא תהיה שונה מדי מטרילוגיית הRPG של אותם הצוותים בדיוק. כלומר, דור ומנוע חדש אז בוודאי תהיה קפיצה מסוימת ושינויים מורגשים, אבל באשר לנוסחא אני מניח שהם יהיו באותו סגנון בגדול.
בנוגע לאיכות/אורך, אני מאמין שאפשר לצפות לסדר גודל של משחק AC ראשי עם כל אחד מהם. אלו שני צוותים ענקיים ונפרדים שכבר למעשה עשו די את אותו הדבר עם שלושת המשחקים האחרונים, ששלושתם פותחו על אותו מנוע ונוסחא בדיוק אבל היו יצירה נפרדת לגמרי. הפעם הכל פשוט מאוגד 'רשמית' תחת הפלטפורמה של AC:I. עדיין לא לגמרי ברור איך המשחק-פלטפורמה הזה יראה, יהיה מעניין לגלות.
אני גם לא בטוח אם שני הקמפיינים האלו יצאו במקביל או איך כל העסק יעבוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2022, 14:13

ומה אם המשחק ביפן והמשחק באמפריה הרומית הם אותו משחק ואתה יכול לקפוץ בין התקופות, המיקומים והזמן המודרני בצורה חופשית כי הוא בלעדי לדור הבא? :!:

כלומר, אין משחק שיכול לנצל את הדור הבא כמו AC. משחק שבו הlore אומר שאתה יכול לקפוץ בין זמנים ומיקומים תוך רגע (ssd) והפיצ׳ר מספר 1 שלו היסטורית היה קהלים ענקיים (CPU). הרי קהלים גדולים היה החזון שלהם עם יוניטי והוא נכשל בגלל החומרה המעפנה של הדור הקודם.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 ספטמבר 2022, 15:33

אולי יהיה אפשר לקפוץ בתוך המשחק לקמפיינים שונים ישירות בלי כל כך טעינה, אבל זה נשמע כמו שני קמפיינים נפרדים לפחות על הנייר.
הם יוכלו לשלב מעבר בזמנים (בין המודרני לתקופה ההיסטורית) באותו מקום, זה יכול להיות מגניב. הם סוג של עשו את זה במשחקים הראשונים ביותר אבל כמובן שלא באמת קפצת לשלב אחר, סתם היו קופצים 'חזיונות' של התקופה ההיסטורית בזמן שאתה משחק במודרני.

מה שאני אוהב במשחקים האלה זה שלפחות בעקרון כל תקופה מביאה משהו אחר. כלומר ביפן הפאודלית כנראה לא יתמקדו בערי ענק מפוצצות תושבים, אבל משחק באירופה, בטח כמה שיותר מתקדם בזמן, יכול בהחלט לדחוף את זה. אני לא אופתע אם במהלך הדור הם יחלקו יציאות לכאלו שמתרכזות בעולם פתוח רחב, כמו השלושה האחרונים, עם המון שטחים של טבע, ים, וכו'. ולצד זה יציאות שמתמקדות בעיר היסטורית גדולה אחת, ומספקים שחזור תקופתי מדויק של העיר הזו, עם משחק קצת יותר סגור ומהודק, כמו במשחקים הראשונים יותר.
בעצם זה מה שהם מנסים לעשות עם AC M שיהיה בבגדד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2022, 23:41

סתם צחקתי, אני לא ממש רואה דרך לשלב את אירופה ויפן בשתי תקופות שונות לגמרי במשחק אחד :)
אבל כעיקרון, אני חושב שזה מאוד מתאים ל-AC, משהו כמו עיר מפורסמת שתבנה ביותר מתקופה אחת ואפשר בצורה כזו או אחרת לקפוץ בין התקופות. יש לזה המון ישומים של גיימפליי, זלדה OOT עשה גרסה סופר פרימיטיבית של זה ובכלליות נינטנדו מאוד אוהבים לעשות משחקים עם עולמות כפולים דומים. אפשר לקחת את זה לשלב הבא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2022, 13:27

יש איזה בחור שהדליף בעבר תאריכי יציאה נכונים של משחקים, שטוען שהקמפיין של AC ac mirage הוא 17-20 שעות, כמובן לא כולל סייד קווסטים ופעילויות צד וכו'.
אין בנתיים הכל לגבי המשחק הזה נשמע הייפ רציני, אמן שיובי לא יאכזבו מזמן לא נתתי להם כסף ואני סוף סוף חוזר לרכוש Day one.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ספטמבר 2022, 13:31

איך משחק שהחל פיתוח כDLC על ידי צוות חיצוני, למשחק שבכלל לא עניין אותך, הוא משחק כל כך מצופה בשבילך? :)
רק בגלל הסטינג? אני בטוח שהם יבצעו אותו נהדר, בזה הם תמיד מצטיינים. אבל הגיימפלי יהיה תוצר שנגזר מוואלהאלה, אל תצפה למשהו אחר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2022, 13:43

אין לי שום בעיה שהגיימפלי יהיה תוצר של של וואלהאלה אם אתה מוריד את כל השיט של המשחק תפקידים וזה מה שהולך לקרות, זה לפי מה שכולם אומרים הולך להיות קמפיין סטיל AC2 וזה מה שאני רוצה סטיק אני מתגעגע לימים שזה מה שהסדרה הזו היתה וזה מה שהיא היתה צריכה להישאר בעיני אז ברור שזה יהיה המשחק הכי מצופה שלי :)

מעולם לא אהבתי את הטרנד שכל משחק AAA דוחף אלמנטים לא נחוצים של RPG אם, בהוריזן AC או כל מותג אחר. שאני רוצה משחק תפקידים יש לי CRPG/JRPG אין צורך לדחוף את זה לכל הז'אנרים האחרים :)

זה שהמשחק כנראה יהיה פח אשפה של ערכי הפקה? זה ברור אבל אני לא חוזר לסדרה בשביל ערכי הפקה, זה ברור שהסדרה תעיף את המוח טכנית, רק שהם יעברו לפס5. :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ספטמבר 2022, 13:53

אבל מה זה קמפיין סטייל AC 2? זה עדיין המנוע של ואלהאלה. כלומר אולי לא יהיו רמות וloot, אבל הפארקור עדיין יהיה מערכת דלה ומצומצמת ביחס למה שהיה בעבר, ההתגנבות הסביבתית תהיה כמעט ולא קיימת, מערכת הקרב תהיה כמו בטרילוגיה האחרונה. הקמפיין כולה יהיה קצר יותר ויתרכז בעיר אחת, זה הכל. מעבר לזה זה פותח כDLC ככה שאני לא יודע למה צריך לצפות למשהו שמשנה את הנוסחא הנוכחית ומחזיר אותנו למה שהיה.
כל עוד הם נשארים באותו מנוע כל במערכות האלו יהיו זהות. או לפחות דומות מאוד מאוד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2022, 14:02

Stick כתב:אבל מה זה קמפיין סטייל AC 2? זה עדיין המנוע של ואלהאלה. כלומר אולי לא יהיו רמות וloot, אבל הפארקור עדיין יהיה מערכת דלה ומצומצמת ביחס למה שהיה בעבר, ההתגנבות הסביבתית תהיה כמעט ולא קיימת, מערכת הקרב תהיה כמו בטרילוגיה האחרונה. הקמפיין כולה יהיה קצר יותר ויתרכז בעיר אחת, זה הכל. מעבר לזה זה פותח כDLC ככה שאני לא יודע למה צריך לצפות למשהו שמשנה את הנוסחא הנוכחית ומחזיר אותנו למה שהיה.
כל עוד הם נשארים באותו מנוע כל במערכות האלו יהיו זהות. או לפחות דומות מאוד מאוד.

זה באמת תרחיש סביר, אבל בשביל זה נחכה לביקורות ולשחק בו כמו שאתה תמיד אומר ;) ;) אם באמת הlevel design ירגיש כמו אחד שלא מתרכז בפארקור אני מאמין שהמבקרים יתריעו על הדברים האלה ואם לא הם אז הצדיקים של MC (או כל צדיק אחר, מי שמעדיף את הצדיקים בסטים אני לא נגד )

יש סיבות לדאגה שזה כולה Cash in, אבל יש מצב גדול שאם הם החליטו להפוך את זה למשחק שלם שעומד בפני עצמו אז הם כבר הכניסו את השינוים המתבקשים לLevel design שלו, בסופו של דבר, אם עיצוב השלבים יהיה טוב ודומה לקודמים אז גם אם המכניקות יהיו פח, אפשר יהיה לעשות פה משחק של 8+ :) נחזיק אצבעות אחי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ספטמבר 2022, 14:24

לא אמרתי לרגע אם המשחק יהיה טוב או לא, אני כידוע לך מחבב למדי את משחקי AC האחרונים (דווקא וולהאלה אכזב בסופו של דבר, אבל השניים שלפניו אחלה משחקים).
אני רק אומר שמוזר לי שמשחק שכל הסימנים מצביעים על כך שיהיה פשוט גרסה מצומצמת של משחק שממש לא עניין אותך, הוא פתאום ה-משחק הכי מצופה שלך :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2022, 14:50

גם וולאהאלה עצמו יכל מאוד לעניין אותי אם הוא היה בלי הBloat ובלי האלמנטים של הRPG אז אין פה שום דבר מפתיע. כמו רבים אחרים אני בן אדם שמאוד אהב את הסדרה עד AC4 וסוף סוף הם עושים משהו שמעניין אותי.

בסופו של דבר, אני מאמין שהAC בסטייל של הישנים והAC בסטייל של החדשים יכולים להתקיים ביחד אחד עם השני :) ואני רוצה להאמין שזה מה שיובי מנסה לבדוק עם המשחק הזה.

הרבה אנשים כמוני צועקים שהם רוצים שAC יחזור להיות מה שהוא היה, אבל לא ברור אם האנשים האלה שצועקים "תחזירו את AC להיות משחק אקשן הרפתקה רגיל" לא ברור אם הם באמת יקנו במליונים ובערמות או שהם סתם מזבלים את המוח ויחכו להנחה של 30 דולר.לדעתי אם המשחק הזה יתקבל טוב בביקורות/יגיע למכירות טובות אז פשוט נקבל קמפיינים כאלה בנוסף למשחקי הAC RPG וזה הכי טוב לדעתי. יש פה שני קהלים של AC (וחלק כמובן אוהב את שני הסגנונות) אין סיבה שיובי לא תתן לשתי הקבוצות מה שהם רוצים :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 ספטמבר 2022, 00:24

אז feudal japan לגמרי קורית:

אבל מה שיותר מעניין אותי הוא דווקא זה:

אני לא מומחה גדול בהיסטוריה,אבל נראה ש-AC הולך כאן למחוזות יותר אימתיים עם מה שנראה כמו משחק שיתעסק בציד המכשפות באירופה,קצת קשה לומר מתי כי זה היה איזה 200 שנה אבל וואטבר,אני מאוד מעוניין.
אגב,הדיבור הוא ש-RED,שיגיע קודם,הוא לכל המוקדם משחק של סוף 2024/תחילת 2025 אז כן,יש עוד זמן. שניהם יהיו חלק מ-AC Infinity,שיהיה בעצם סוג של האב לכל המשחקי AC בעתיד,לא כולל Mirage.
ואם עוד היה ספק,שניהם אקסקלוסיבים לדור הנוכחי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ספטמבר 2022, 07:21

טוב, אז יש למה לצפות בעוד 3 שנים בערך… מעניין מי יהיו הבעלים של יוביסופט עד אז :)
שני המשחקים שהבאת לכאן מעניינים אותי מאוד, לעומת זאת mirage… פחות.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 ספטמבר 2022, 07:31

תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 ספטמבר 2022, 08:47

אחלה טריילר :) מבאס שזה לא גיימפלי, אבל הוא עדיין רומז מאוד על הכיוון של המשחק הזה. זה בהחלט Throwback אמיתי לAC1/AC2 בגדד עצמה והעובדה שבטריילר מראים כל כך הרבה פארקור כולל זה שיוביסופט בעצמם אמרו שהמשחק הזה מתמקד בפארקור ובהתגנבות לא משאיר מקום לספק, הגיבור הוא אולי דמות מווהלאהלה אבל המשחק הוא בסגנון של הישנים. יש לי תחושה טובה יובי עושה פה ואומרת בנתיים את כל הדברים הנכונים, והעובדה שהמשחק הזה לא יוצא באיזה "חגים 2022" נותנת סיכוי שהמשחק הזה אשכרה מקבל זמן בתנור להיות מעבר לDLC שהורחב.

כמו שכבר אמרתי הRPGS של AC הרבה פחות מעניינים אותי, אבל RED שמתרחש ביפן יהיה היוצא מן הכלל, בשביל יפן לא איכפת לי לשרוף איזה 60+ שעות ומעניין אותי לראות את הטייק של יובי על זה. המשחק על צייד המכשפות.... תקופה שהרבה פחות מעניינת אותי אבל כייף למי שאוהב אני מניח, ונראה איזה גרפיקה תהיה לזה, אם זה ידחוף את הפס5 אז זה יכול לעניין.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 ספטמבר 2022, 17:10

glass man כתב:אחלה טריילר :) מבאס שזה לא גיימפלי, אבל הוא עדיין רומז מאוד על הכיוון של המשחק הזה. זה בהחלט Throwback אמיתי לAC1/AC2 בגדד עצמה והעובדה שבטריילר מראים כל כך הרבה פארקור כולל זה שיוביסופט בעצמם אמרו שהמשחק הזה מתמקד בפארקור ובהתגנבות לא משאיר מקום לספק, הגיבור הוא אולי דמות מווהלאהלה אבל המשחק הוא בסגנון של הישנים. יש לי תחושה טובה יובי עושה פה ואומרת בנתיים את כל הדברים הנכונים, והעובדה שהמשחק הזה לא יוצא באיזה "חגים 2022" נותנת סיכוי שהמשחק הזה אשכרה מקבל זמן בתנור להיות מעבר לDLC שהורחב.

כמו שכבר אמרתי הRPGS של AC הרבה פחות מעניינים אותי, אבל RED שמתרחש ביפן יהיה היוצא מן הכלל, בשביל יפן לא איכפת לי לשרוף איזה 60+ שעות ומעניין אותי לראות את הטייק של יובי על זה. המשחק על צייד המכשפות.... תקופה שהרבה פחות מעניינת אותי אבל כייף למי שאוהב אני מניח, ונראה איזה גרפיקה תהיה לזה, אם זה ידחוף את הפס5 אז זה יכול לעניין.

השאלה הגדולה ,יציפו את המפה בהמון משימות פילר או לא ?
הרבה משחקים בסגנון למדו מהובי להציף משימות העתק הדבק

לכבוש כמה מוצבים ולטפס על כמה מגדלים ,זה סבבה
וקצת גיוון מהסיפור הראשי
אבל שיש לך משימות שחוזרות על עצמם עשרות פעמים
רק כי אתה רוצה " לנקות את המפה " ,זה מעצבן

במיוחד שזה כמה משימות העתק הדבק
שכל אחת עשרות פעמים ,מה שבפועל יוצא מאות פעמים ועשרות שעות ,לבזבז על משימות פילר
וגם לצוד מליון חיות ,לשדרג את הציוד עד הסוף

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 ספטמבר 2022, 17:21

טוב, כל מה ששרייר אמר היה נכון בסופו של דבר.
נשמע שהכיוון שלהם הוא בדיוק מה שחשבתי שיהיה - AC I כפלטפורמה ועליה משחקי AC מסוגים שונים וצורות שונות. אפשר גם לשים לב למילים שלהם, הAC יפן מוצג כ"flagship RPG", כלומר זה יהיה ההמשך למשחקים כמו אודיסי ו-וולהאלה. המשחק באירופה הוא גם כן "flagship", אבל אלא אם פספסתי הם לא ציינו כרגע RPG, אז בהחלט יכול להיות שיצאו שני משחקים מרכזיים בפעימה הראשונה של AC I, אחד RPG עצום והשני משחק יותר סגור.
אבל גם אם המשחק השני יהיה עדיין RPG כמו המשחק ביפן, עדיין הפלטפורמה הזו תתן להם להוציא חבילות כמו מיראג' עכשיו, משחקים קטנים יותר שהם לא "flagship". מיראג' אגב מתומכר ב50$, ככה שזה בהחלט "משחק TLL" מבחינתם.
אני מאמין שנראה את ACI מתמלא ברימייקים, יציאות קטנות יותר ואז פעם בשנה-שנתיים יציאת "flagship" גדולה שהיא כמו מה שהתרגלנו מהם עד עכשיו. בראיון שראיתי ביורוגיימר הוא ממש אומר בפירוש, שהעבודה שלהם על משחקי על של 150+ שעות הופכת את הפרויקט למסוכן יותר, ולכן הם לא יכולים להתפרע מבחינת נסיונות עם גיימפלי שונה או סטינג נישתי יותר. אבל יציאות קטנות יותר שיהפכו לנורמה עם AC I יוכלו להיות הרבה יותר חופשיים מהבחינה הזו.

מבחינת מה יהיה בAC I עצמו, זו בעצם הפלטפורמה שדרכה נכנסים לכל המשחקים של AC מרגע שהיא תושק. אני מניח שמבחינה הlore זה יהיה כאילו נכנסים לאנימוס ושם בוחרים לאיזה זכרון לצלול. הפלטפורמה עצמה תהיה נפרדת מהמשחקים אבל בשביל להכנס למשחק צריך לעבור דרכה, ובתוכה תהיה איזשהי חווית מולטיפלייר שכנראה תזרים ליוביסופט טונות של כסף (אבל מודגש, שהיא נפרדת וסטנד אלון לגמרי מול המשחקים עצמם). לצד זה כל הסיפור המודרני שיהיה בדור הקונסולות הזה יבוצע דרך AC I, עם עדכונים חיים שיצאו כל הזמן וככל שיוצאים עוד משחקים, כשהם בעצם מפרידים את החוויות ההיסטוריות ובמשחקים עצמם לא יהיו שלבים מודרניים.
בעצם כמו שאני מבין את זה האופציה של 'לצאת מהאנימוס' כדי להתעסק קצת בסיפור המודרני שיש בחלק מהמשחקים, תהיה בעצם לצאת מהמשחק שאתה משחק וחזרה אל הhub של AC I, שם דרך עדכונים חיים יהיו משימות ויתעדכן הסיפור המודרני ככל שעוד ועוד משחקים יצאו.

סך הכל נשמע אחלה, כל עוד הם באמת יפרידו את החוויות סינגל פלייר של AC מהאלמנט GAAS של AC I (שאין מה לעשות, מתבקש מבחינתם לעשות בימינו), אני די בעד הכיוון הזה. אם זה יבוצע נכון, נשמע שהם סוף סוף יוכלו להתמודד עם הדיסוננס שנוצר בסדרה בין משחקי מתנקשים, למשחקים מיתולוגיים, לRPG עצומים או משחקי עיר אחת, וכל הממבו ג'מבו שנהיה מהסיפור המודרני. פשוט על ידי יציאות נפרדות כשברור לאיזה כיוון כל יצירה הולכת ומה היא מנסה להשיג.
השאלה היא כמובן איך הם יבצעו את זה, אבל על פניו הקונספט שהם הולכים לקראתו נשמע לי בסדר גמור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ספטמבר 2022, 18:23

נשמע טוב, אני אוהב את הרעיון של הפלטפורמה… מקווה שיצליחו להלהיב בגיימפליי שנראה מהם.
ואני חושב שHEXEN יהיה משחק אימה ליניארי יחסית. לא ממש מסדרון אבל גם לא רחוק מזה. סתם תחושה שלי, שהם עושים סוג של RE7. ממבט שלישי. עם פארקור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2022, 19:13

Laskin כתב:נשמע טוב, אני אוהב את הרעיון של הפלטפורמה… מקווה שיצליחו להלהיב בגיימפליי שנראה מהם.
ואני חושב שHEXEN יהיה משחק אימה ליניארי יחסית. לא ממש מסדרון אבל גם לא רחוק מזה. סתם תחושה שלי, שהם עושים סוג של RE7. ממבט שלישי. עם פארקור.

RE7 ממבט שלישי זה לא פשוט RE2? :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2022, 08:37

לא ממש, זה בערך ההבדל בין GoW 3 לGoW 2018… לוקחים את עצמם ברצינות יתר. והכוונה בRE7 ספציפית הייתה גם השינוי של הסדרה הותיקה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 ספטמבר 2022, 16:25

לא יודע ממש עדיין לאן הם יקחו את זה, אבל זה בהחלט הפרויקט הכי מסקרן שלהם. הרבה יותר מהAC יפן שאני בטוח שיהיה מהנה, אבל אנחנו כבר די יכולים לדמיין אותו ואת איך שהוא ישוחק בראש.
מה שמעניין בhexe מעבר לסטינג הייחודי והטיזר האווירתי, הוא שזה פרויקט שיוביסופט נותנים לClint Hocking להוביל. הוא הבמאי של FC 2 ושל WD האחרון שהיה מאוד מיוחד (וגם של Splinter Cell: Chaos Theory האהוב), ככה שגם אם הוא לא בהכרח מייצר יצירת מופת בכל פעם, הוא בהחלט במאי של פרוייקטים יותר מיוחדים ומחוץ לנוסחא שיוביסופט מפתחת. גם משחקים שידועים בדחיפה הטכנית החזקה שלהם.
כל זה מתחבר לעובדה שהדבר היחיד שיוביסופט אומרים עליו כרגע זה שהוא "סוג מאוד שונה של AC", ושלהבדיל ממיראג' זה בהחלט פרויקט גדול מה- A team שלהם, וזה לגמרי נשמע לי כמו פרויקט מסקרן.

אבל זה גם נראה כמו פרויקט של סביבות 2025, אז יש עוד זמן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 ספטמבר 2022, 16:45

חייב להודות שהשם של הברנש לא מצלצל לי מוכר, אבל אם הוא עומד מאחורי Far cry 2 מגיע לו את הכבוד שלו, אוקי נעקוב אחרי הHexe הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ספטמבר 2022, 11:54

אתמול יצאו בקרובים hands on של המשחק Forspoken
והאמת שאני (וגם הם) הופתעתי מאוד לטובה! מסתבר שיש לו מערכת קרב מהנה ומגוונת, שכמעט כולם השוו למערכת של DMC, רק עם קסמים במקום חרבות ונשקים אחרים. היו גם שהשוו אותו לזלדה botw או לפחות לקטעים האלה שהמקצוענים עושים ביוטיוב שמשלבים מלא קסמים ביחד ממש מהר… רק שזה כל הקרבות בפורספוקן.
אז לפחות בנושא הזה - אפשר כנראה להיות רגועים.
לגבי העולם הפתוח - הוא עדיין ריק לגמרי וגם להסתובב בו מזכיר את ספיידרמן אבל אומרים שלא הכי מהנה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 56 אורחים