נושא ההתערבויות 2.0

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: נושא ההתערבויות 2.0

הודעהעל ידי Stick » 30 מאי 2023, 22:06

כן בריצה הראשונה לא היה אפשר למות, בריצה השנייה היה חייב לקנות חפצים בכסף אמיתי.
זה גם נטו קושי של stats מן הסתם, שום תחכום באויבים או בבילד שלך שיאפשר לך לנצח.

נגיד את זה ככה, בזמן אמת דיאבלו 2 היה משחק מעניין, עמוק יחסית, יפה עיצובית אני מניח (מעיניים של ילד בן 8 בערך), וממכר.
בהשקה שלו דיאבלו 3 היה משחק ממכר. עם הזמן הוא שופר, אבל עד גבול מסוים. זה עדיין משחק שנהנתי ממנו, אבל אי אפשר להשוות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2023, 22:09

Stick כתב:נגיד את זה ככה, בזמן אמת דיאבלו 2 היה משחק מעניין, עמוק יחסית, יפה עיצובית אני מניח (מעיניים של ילד בן 8 בערך), וממכר.

גם מפרספקטיבה של בן 17, והעלילה שלו הייתה מדהימה בעיניי בשנת 2000.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 מאי 2023, 22:10

איזון גרוע של לוט או איזון גרוע של אויבים, זה די שקול... הבעיה שלא תיקנו את זה עד היום. ניסיתי אותו שוב לפני כמה שנים, הגעתי לאמצע של אקט 2 בלי משהו שדגדג אותי. לא הייתה לי מוטיבציה להמשיך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2023, 22:25

InterAl כתב:איזון גרוע של לוט או איזון גרוע של אויבים, זה די שקול... הבעיה שלא תיקנו את זה עד היום. ניסיתי אותו שוב לפני כמה שנים, הגעתי לאמצע של אקט 2 בלי משהו שדגדג אותי. לא הייתה לי מוטיבציה להמשיך.

הייתי אומר לוט כי הם התאימו אותו כך שתדחף לauction house, למרות שבתאוריה הם ברי החלפה. אבל לוט 2.0 תיקן את רוב הבעיה, יש בדיאבלו 3 היום דרופים שמזכירים את דיאבלו 2. אבל זה תיקן רק בעיה אחת מתוך כל כך הרבה בעיות. הם ניסו לתקן עוד דברים, כמו למשל דרגות פרגון בשביל להחזיר את ההנאה מעליה בדרגה אבל כמו שאר הדברים זה היה תלאי על משחק חולה.

ודקרד קיין נרצח על ידי פרפר צבעוני מגוחך, ועוד בזמן אמיתי במבט top down בגרפיקת 2012 במקום בסצנת cgi מרשימה. לא נשכח ולא נסלח.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 מאי 2023, 22:26

לא שדיאבלו 2 כזה קשה, שיחקתי לא מזמן ברימאסטר וסיימתי אותו כברברי בלי בעיות. האויבים עושים הרבה נזק אבל אתה פשוט מספים את הכפתור של השיקוי חיים ומנצח.
מה שכן, לפחות יש שם תחושה של בילדים שונים עם משמעות. לא שהייתי צריך לשבור על זה את הראש כדי להבין מה פחות או יותר יהיה טוב לי, אבל זה סך הכל במידה שאתה מסתכל על זה וזה באמת גורם לך להרגיש שאתה מתחזק כמו שאתה רוצה כדי להתמודד עם העולם.
מתתי כמה פעמים לעומת דיאבלו 3, אבל כילד זכרתי איך אני מתקשה מחדש כמעט בכל act ובדיעבד זה בעיקר בגלל שהייתי ילד ולא כי המשחק באמת דורש יותר מדי.
ובכל זאת, אני מניח שקשה לעשות קושי שירגיש טוב במשחק כזה שכולו מבוסס לוט, אבל דיאבלו 3 הוא הדוגמה הקיצונית לעיצוב רע של הקושי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2023, 22:32

Stick כתב:לא שדיאבלו 2 כזה קשה, שיחקתי לא מזמן ברימאסטר וסיימתי אותו כברברי בלי בעיות. האויבים עושים הרבה נזק אבל אתה פשוט מספים את הכפתור של השיקוי חיים ומנצח.
מה שכן, לפחות יש שם תחושה של בילדים שונים עם משמעות. לא שהייתי צריך לשבור על זה את הראש כדי להבין מה פחות או יותר יהיה טוב לי, אבל זה סך הכל במידה שאתה מסתכל על זה וזה באמת גורם לך להרגיש שאתה מתחזק כמו שאתה רוצה כדי להתמודד עם העולם.
מתתי כמה פעמים לעומת דיאבלו 3, אבל כילד זכרתי איך אני מתקשה מחדש כמעט בכל act ובדיעבד זה בעיקר בגלל שהייתי ילד ולא כי המשחק באמת דורש יותר מדי.
ובכל זאת, אני מניח שקשה לעשות קושי שירגיש טוב במשחק כזה שכולו מבוסס לוט, אבל דיאבלו 3 הוא הדוגמה הקיצונית לעיצוב רע של הקושי.

ואם כבר בילדים, לא אהבתי בדיאבלו 3 שהכוח של הדמות מבוסס כמעט אך ורק על החפצים שיש לך ולא על באלנס בין החפצים לדמות עצמה. בשילוב עם העובדה שאפשר לעשות respec בזמן אמיתי, אפילו באמצע קרב עם hot keys, וכל ההרגשה שאתה משחק דמות שבנתי לאורך שעות הלכה לעזאזל. בדיאבלו 2 הייתי קוסם קרח (אם טאצ׳ים של אש), אבל בדיאבלו 3 אין חיה זאת. בדיאבלו 3 אתה מה שבא לך בכל רגע נתון, אין התחיבות. יש לי חברים שמאוד אוהבים את זה, אני ממש לא אהבת את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2023, 22:38

אני חושב שגם ב-4 אין ״מחוייבות״ שכזו…
אבל במקביל גם לחפצים יש פחות משמעות כי אתה יכול לקחת את היתרונות שלהם בלבד ולשים בחפצים אחרים, בערך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2023, 22:42

Laskin כתב:אני חושב שגם ב-4 אין ״מחוייבות״ שכזו…
אבל במקביל גם לחפצים יש פחות משמעות כי אתה יכול לקחת את היתרונות שלהם בלבד ולשים בחפצים אחרים, בערך.

ב-4 אפשר לעשות respec, אבל זה כמו במשחקי RPG קלאסים. העלות גבוהה וזה לא משהו שאתה יכול לעשות תוך כדי קרב, בסופו של היום הבילד שלך הוא הבילד שלך. או לפחות ככה זה נראה בבטא, נראה מה יהיה במשחק הסופי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 מאי 2023, 10:40

כן, הקטע של ה"אין מחויבות לביילד" זה באמת מבאס.זה גם מוציא את כל ההתרגשות מהמשחק החוזר על רמה גבוהה יותר.
הסיפור בדיאבלו 3 באמת היה פח אני לא זוכר ממנו כלום, אבל כנראה שבורות היא ברכה כי לא ידעתי שאני אמור לצפות לסיפור טוב מדיאבלו. כאילו בגיל 10 שיחקתי דיאבלו 1 כי זה מה שהיה לשחק אבל לא ידעתי בכלל אנגלית בגיל ההוא אז להגיד לכם שהבנתי מה שהלך שם או שידעתי מה לצפות... נופ... ועל דיאבלו 2 דילגתי.

כל כך טוב לשמוע שדיאבלו 4 מצטיין דווקא בעלילה כל כך רק מעטים אמרו שהסיפור חלש.
פאק אני הולך לשים על המשחק הזה איזה 500 שעות כשיהיה לי זמן, מי שירצה לשחק מוזמן כמובן :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יוני 2023, 20:25

חבר'ה האמברגו של פפ16 יורד ב21 ליוני. נהמר על הציונים?
ההימור שלי: 86. אני עדיין מחזיק בדעתי שהחלק של סקוור בסקוור אניקס כבר לא יכול לעשות משחקים של ממוצע 90 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2023, 20:44

אני הולך על 91, יש יותר מדי התלהבות סביבו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2023, 21:39

90

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 יוני 2023, 22:09

88
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2023, 17:22

כרגע פפ16 על 90 בOC
אז ניצחתי!! ;)
מניח שיתייצב על איזה 89-91, נראה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יוני 2023, 17:35

FF7R ישב ב-OC על 88 והוא היה GOTY שלי ב-2020, אז מיותר לומר שאני מרוצה מהציונים של XVI בינתיים :)

קראתי בדיוק ציוץ ממבקר שכתב שמה שהולך במשחק גורם לנוקמים סוף המשחק להיראות כמו ריב בוולמארט :D ההייפ מטפס.. רק עוד כמה שעות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2023, 19:12

ירד ל-88, כבר יש 100 ביקורות כך שכנראה שקליימן לוקח את ההתערבות הזאת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 יוני 2023, 19:56

מן הסתם אכזבה מטורפת של ציונים 88 זה פח אשפה של ממוצע ביחס לציפיות המטורפות שהיו לי. אבל כמובן עשיתי את זה לעצמי שציפיתי שהתולעים והרמשים ושאר החרקים שבסקוור יצליחו להשתוות למלך.

גם הביקורות המהללות ביותר לא מצליחות להסתיר שהמשחק הזה גונב יותר מדי ממשחקי הכס.

אבל אני בטוח שייצא מזה משהו טוב, אחרי שסקוור יבינו שYoshi P עלוב הנפש הזה לא הצליח להעביר את הסחורה ולהציל את הטיטאניק.... סוף סוף יהיה סיכוי לVS2

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2023, 20:18

זה בערך מה שכולנו צפינו לו פה, אין באמת הפתעה פה.
והעלילה זה משהו שכולם בערך משבחים, ההשוואות למשחקי הכס זו מחמאה גדולה.
אני מרוצה מהציון, מקווה שזה פתיחתו של עידן הרבה יותר מפוקס-אקשן בסדרה, מקווה שיקחו את זה עוד צעד קדימה במשחק הבא (ורק שלא יהיה אונליין! למרות שאחרי 2 משחקי סינגל ברצף, הוא כנראה כן יהיה)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 יוני 2023, 22:24

אם מישהו משווה את הכתיבה שלי למשחקי הכס זו מחמאה מסכים. אם מישהו אומר שאם צפית במשחקי הכס הכתיבה שלי מאבדת אימפקט מרוב שגנבתי ממשחקי הכס דברים... זה משהו אחר. אפילו הדמו הראה כמה הם לקחו ממשחקי הכס אפשר ממש לעשות הקבלות בין דמויות ממשחקי הכס ודברים שהם עברו לדברים שראינו בדמו.

הבעיה לאסקין שגם אם נעזוב את הכתיבה כי כתיבה זה משהו סוביייקטיבי, מן הסתם כידוע לך אתה יכול לומר על כתיבה מסוימת שהיא זבל ואני יכול לחשוב שהיא אוצר וקליימן יכול להגיד ששנינו מגזימים והאמת באמצע סתם דוגמא... אבל גם מעבר לכתיבה יש בו פגמים.

המשחק הפך ליותר מדי כמו GOW, יותר מדי אקשן, והאלמנטים של הRPG לא קיימים, כל המשבחים והמהללים אומרים שהאזורים לא שווים חקירה, וכל המשבחים הכי גדולים אומרים שהסייד קווסטים לא שווים שתעשה אותם ואחרי הרף הגבוה של המכשף 3 אין מה לעשות יש דרישה שגם סקוור יעלו את הרף בהיבט הזה של סייד קווסט עם סיפורים עשירים. גם אם סקוור פעם לא היו תותחים בסייד קווסטים, הם לא יכולים לחיות כאילו הם בווקום אחי.

אז כן כמוך, וכמו מליוני בני אדם גם אני מאוד מאוד שמח שהם עברו לאקשן וזנחו את מערכת הלחימה בתורות/סמי קרבות בתורות אבל אי אפשר להגיד שהם הצליחו לשמר את ההרגשה של פיינל פנטזי זה הפך למשחק אקשן עם תקציב AAA שיש לו את השם פיינל פנטזי עם כמה מוטיבים כמו הצוקבו' המוגלים, הקריסטלים, סיד ועוד כל מיני מוטיבים שחוזרים אבל זה לא פיינל פנטזי ולא JRPG ולא WRPG ולא שום RPG

כאילו תהנה אחי שמח בשבילך מאוד, אבל אין מבאס שאני לא קהל היעד שלהם כבר שנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2023, 07:04

אני גם לא הייתי קהל היעד שלהם שנים, ובעצם אז ff10 לא ממש שיחקתי במשחקים בסדרה מלבד 13 ש… נו, מה שזה לא היה - לא אהבתי. אבל מסיבות אחרות ממך… בעיקר הפריע לי מערכת הקרב והכתיבה היפנית הקרינג׳ית מדי. פה נראה שפתרו לי את 2 הבעיות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2023, 14:54

שחקתי 3-4 משחקי FF בחיי, באף אחד מהם לא הצלחתי לשים יותר מ-10 שעות, בחלקם אקטיבית סבלתי. FFX היה המשחק הראשון אי פעם שנרדמתי בזמן ששחקתי בו, זה קרה לא מעט מאז, אבל אני תמיד אזכור לו את הבכורה.

ועדין, משום מה נראה לי שאני הולך לקנות את FF16 אחרי שאני אסיים את דיאבלו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יוני 2023, 17:01

גם אני נרדמתי בפפ10 :) אבל הblitzball היה כל כך משעמם שאי אפשר להאשים :) גם לא עזר שטיידוס וואקה ושות' כולם נראו על גבול הפיגור/תסמונת דאון מנימום ודיבוב אמריקאי הזוי וכפוי.

ולאסקין: אני גם שנאתי דווקא את פפ13 מאותן הסיבות שאתה שנאת, זה לא רק שהכתיבה היא קרינג'ית בטירוף הם גם המציאו ז'רגון הזוי משלהם מילים ממוצאות שאין להן שום משמעות באנגלית ולך תזכור מה הן אומרות אז הכתיבה הפכה לא רק לקרינג'ית ומביכה גם ליטרלי אי אפשר היה לעקוב אחרי הסיפור בגלל כל המילים המומצאות האלה.

בכלל הייתי אומר שכמעט כל ז'אנר הJRPG הפך מאז דור הPS360 למשהו קרינג'י מביך, וברור שבמובן הזה פפ16 עושה פלאים ואם סקוור יקחו את כל התלונות שיש על פפ16 וישחיזו הכל פפ17 יכול להיות משהו לא מהעולם הזה... ובטח כולנו נשחק בפפ16 פשוט, יכל להיות גם מאסטרפיס של כל הזמנים וחבל שהוא לא... אבל העתיד מבשר טובות אין ספק. זה שיפור עצום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2023, 18:38

אין לי בעייה עם ״מלים מומצאות״, בסייברפאנק עשו את זה גם וזה דווקא מאוד נחמד, אפילו אם המלים קצת מצחיקות גם שם.

פשוט אלו היו משחקים מאוד מעפנים, עם ייתר מדי דגש על פופ ושיט כזה, עוד אפילו לפני ההמשכים שמשום מה (הסיבה המרכזית היא כמובן מחזור אסטס) נתנו למשחק הזה דווקא.

וכן, הז׳אנר היה ממש בירידה ואפילו אני שממש התלהבתי מכל משחק בסדרה עד 10 (לא כולל, גם אני הטבעתי שם בקטעי הקישור, אל איזה יופי של CG וגרפיקה… בזמן אמת זה קנה אותי) - נשברתי.

פפ16 נראה כמו רענון נהדר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יוני 2023, 21:41

אני חושב שהם פשוט נרתעו מאוד מהכישלון שהיה להם עם הסרט של פיינל פנטזי, הם ציפו למשהו כמו הרווחים שסוניק ומריו קיבלו היום אז.... ואתה יודע איך זה נגמר, כמעט פשיטת רגל ומאז הם כבר לא אותו דבר תמיד מנסים לקחת 0 סיכונים והרבה אור ירוק למשחקים שאמורים לחרמן יפנים.
(פפ10-2 מה זה אם לא פאן סרוויס ליפנים חרמנים? מה לייטנינג היתה אם לא זה?) :)

זה לא מקרי שכל המשחקים שלהם שרוב הפורום הזה כל כך אוהב, המשותף לכולם שהם יצאו לפני הסרט. וגם אם אנשים פה אוהבים ריימיק הם אוהבים ריימיק של משחק שיצא לפני הסרט אז זה אותו דבר...

מסכים שפפ16 לעומת כל הזוועות האלה נראה נהדר, הוא לפחות מרגיש כמו שהמשחקים מגדירי הדור שלהם הרגישו שהם יצאו וזה הישג ענק.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 יוני 2023, 12:35

88 אחרי 108 בMC ביקורות אז.....
נדב: 91
לאסקין 90
קליימן 88
גלאס: 86.

קליימן ניצח.

חזור אל “פורום משחקים”