נושא ההתערבויות 2.0

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: נושא ההתערבויות 2.0

הודעהעל ידי InterAl » 01 ספטמבר 2023, 21:51

אף משחק של בת'סדה לא היה מהפכה, כולם בנו על המשחק הקודם ושיפרו אותו. סטארפילד חריג מסיבות ברורות, סטינג סופר שאפתני, ip חדש, 8 שנות פיתוח ולכן הציפיות היו בשמיים. יכול להיות שכאבולוציה של tes הוא מעולה, גם אם אין פה בשורה. אני חושב שלבת'סדה אין את היכולת הטכנית ליצור משחקים מגדירי דור נכון להיום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2023, 22:25

InterAl כתב:אף משחק של בת'סדה לא היה מהפכה, כולם בנו על המשחק הקודם ושיפרו אותו. סטארפילד חריג מסיבות ברורות, סטינג סופר שאפתני, ip חדש, 8 שנות פיתוח ולכן הציפיות היו בשמיים. יכול להיות שכאבולוציה של tes הוא מעולה, גם אם אין פה בשורה. אני חושב שלבת'סדה אין את היכולת הטכנית ליצור משחקים מגדירי דור נכון להיום.

סה״כ זה נכון, ואני לא יודע אם יש לבת׳זדה את היכולת הטכנית להפוך את הCE למנוע שמסוגל לעשות ממש כוכבי לכת אמיתיים. מי יודע, אולי בסטארפילד 2.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 ספטמבר 2023, 23:02

Death_119 כתב:
glass man כתב:לדעתי הם פשוט היו צריכים לעשות מה שקליימן אמר, לעשות איזה 10 כוכבים (לדעתי אפילו 4 כוכבים זה מספיק) ופשוט לדאוג שכל כוכב כזה יהיה בסקאלה של סקיירים, אני לא רואה מצב שמשחק כזה לא היה מקבל 95 במציאות שרזידנט איוול 4 ריימיק מקבל ממוצע 93.

המשחקים של בטסדה הם הכי its the journey not the destination יש לי 300 שעות על רוב המשחקים שלהם ולא סיימתי אף אחד מהם, אז ברור ש"להתמקד על הסיפור הראשי" (שהרוב מגדירים חרא גם ככה) היתה טעות.

יש מצב שאני דרמטי מעל הרגיל, ברור, בניתי מחשב במיוחד בשביל המשחק הזה ואני בסוף לא חושב שזו היתה השקעה כדאית, אבל הייתי מתאכזב גם אם המשחק היה נוחת על הפס5, כמו שלאסקין אמר ציפינו למשחק שיהיה משחק דור רק בסטינג של מדע בדיוני.

יש סיבה למה בטסדה העדיפה "איכות ולא כמות" מאז TES1 (שהיה בו את כל האזורים של טמריאל) כי פשוט אי אפשר להצליח לעשות משחק טוב שאתה מעדיף כמות על איכות, פה זו פעם ראשונה שהם חזרו להעדיף כמות על איכות והתוצאות ניכרות.

נדב: בדיוק, לחכות כל השנים האלה בשביל לקבל משהו ברמה של אינסומאנייק?? לא יכולתי לומר את זה טוב מזה.

זה נשמע בדיוק כמו Outer world, סקיירים מהוקצע ב-10 כוכבים (בלי טיסה, אלא קפיצה לכל כוכב בLoading screen). שמע, זה לא מהפכה. זה עוד תואם בת'זדה. כנראה שStarfield כמה רמות מעל גם אם הכוכבים שלו ריקים ולא מעניינים על פי רוב. 88 זה אחלה ממוצע והמשחק בטוח מעולה ומגשים את שהבטיח, אם היה מקבל 90 היינו עפים פה.

זה לא נתפס,DF נשפכים על ההישיג הטכנולוגי, הם אשכרה אומרים שהוא נראה לא רע ויציב על 30 פריימים בקונוסולות, זה לשם עצמו מהפכה ביחס לסטנדרט של בת'זדה.
לשם השוואה - את FO3 שיחקתי בפס3 והוא רץ בממוצע ב-17 פריימים לערך והיה נראה כמו סדרה הקאות בולימיות של גל גדות.

גם העובדה שהגאנפליי הוא החלק החזק של המשחק מפתיע, כי בסרטוני Gameplay היה נראה שהגאנפליי לא עובד ויש המון בעיות טכניות שמקשות על המשחק לזרום כשוטר.

אני אישית ממש רוצה כבר להתחיל אותו, מנגד יש לי GOW Ragnarök שאני מנסה לסיים (תקולולו קרבות בזרקרס מעולים!) וBaldurs Gate 3 שאי אפשר לעזוב.

אני גם אתחיל אותו עוד כמה שבועות, כי בוא הוא עדיין יותר מעניין מאיזה ספידרמן 2 גנרי. (אוהב את ספיידרמן מאוד, פשוט לא את מה שאנסומאנייק עושים איתו)
אולי הטעות שלי היא שאני מצפה מהמשחק להיות TES בגרסת מדע בדיוני, אולי בטסדה מתכוונים בכוונה שהוא יהיה שונה מTES ושיהיה לכל אחד מהIP זהות מובדלת.כלומר, אולי לא צריך לצפות פה לאיזה עולם אימרסיבי כמו במשחקי TES והדגש הוא בכלל על הערים עצמן.

אני בכל מקרה רואה את עצמי משתקע עשרות שעות על Neon העיר הסייברפאנקית, והופך את עצמי לאיזה פבלו אסקובר גרסת בלייד ראנר :) אני בטוח שאני אקבל תמורה מלאה לכסף שלי, אבל פשוט מבאס שזה לא כמו TES.

הייתי בטוח שהמשחק הזה יהיה milestone מבחינת בטסדה, שהם הולכים לתת לנו לחקור את כל טמריאל בTES6 ולכן הם פיתחו את סטארפילד קודם כדי להכין את הטכנולוגיה לייקום אחד ענקי שהוא Seamless.

אני אנסה לבוא לזה בראש פתוח, אתה צודק שהוא בכל מקרה לא רואה ממטר כנראה, את outer world.

זה פשוט מרגיש קצת כמו סייברפנק 2077 שוב.

זוכרים, איך התבאסנו שגילינו שסייברפאנק 2077 הוא לא באמת משחק עולם פתוח עם NPCS ומשטרה וכו' שמחקים את החיים האמיתים כמו שGTA עושה? אז זו ההרגשה גם כאן
יש ערים וזה מעולה אבל אין סביבם עולם פתוח חי ונושם שהופך את הכל לשלם שגדול מסך כל חלקיו.

לאסקין הזכיר את RDR2.אני אולי לא אוהב אותו, אבל אין ספק שהוא עושה עולם פתוח כמו שצריך ולמי שאוהב מערבונים הוא כנראה הסימולטור המערבוני האולטימטיבי. TES
הוא בכל המובנים, סימולטור הפנטזיה האולטימטיבי בגלל העולם החי שלו, ציפיתי שגם סטארפילד יהיה כזה, אבל ניתן לו צאנס ואני אנסה לראות מה הם ניסו לעשות פה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 ספטמבר 2023, 10:11

משתמש ברדיט שמשתף באכזבה שלו על סטארפילד אחרי ששיחק. בדיוק אבל בדיוק מה שחששתי ממנו לצערי.
I tried liking it, but the constant loading in a space environment translates poorly compared to games like Skyrim and fallout, with Skyrim and fallout you feel like you’re in this world and can walk anywhere you want, with Starfield I feel like I’m contained in a new box every 5 minutes. This game isn’t open world, it handles the map worse than Skyrim or Fallout 4, with those games you can walk everywhere, Starfield is just a constant stream of teleporting where you have to be and cranking out missions. Its like trying to exit Whiterun in Skyrim then fast traveling to the open world, then in the open world you walk to your horse, go through a menu, and now you fast travel on your horse in a cutscene to Solitude.
https://www.reddit.com/r/Starfield/comm ... whitespace

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 ספטמבר 2023, 11:47

גם בSkyrim כשאתה נכנס למבנים/מערות יש טעינה, גם בFallout כל ביקור בSuperduper mart ודומיו או כל מבנה אמיתי עם קו עלילה או Raiders כולל זמני טעינה. לא כל כך הבנתי מה שונה. אין פה מפה אחת שמאגדת את כל העולם ואתה פוגש הריסות פה ושם שנגישות כמו בFO, זה גלקסיה, ברור שהבחירה בגלקסיה תוביל לעוד נקודות של Loading עם גישה לכוכבים. המשחק הזה פשוט שונה בScale שלו והוא בחלל, מאחר והוא לא Seamless בגישה שלו לכוכבים כמו NMS, אז הגיוני שנראה הרבה נקודות טעינה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 ספטמבר 2023, 12:06

זה השוני דודי. אמרת אותו. "אין מפה אחת שמאגדת את העולם" :-( אני יודע שזה היה קצת הזוי לצפות שתהיה כזו, אבל הרבה אנשים ציפו שתוכל לטוס בחלל בחופשיות מכוכב אחד לאחר (גם אם לא לנחות עליו ישירות לפחות להגיע לorbit שלו ולטעון משם)

בעצם ציפו שהחללל עצמו יהיה סוג של world map שאתה יכול למצוא בו תחנות חלל וכל מיני דברים.

אני חייב לומר שראיתי את הניתוח של DF אחרי שאמרת שצפית בו וחזר לי קצת ההייפ, המשחק נראה כל כך יפה גם אם הוא לא משתמש בRT לתאורה, הסופות והאפקטים של מזג האוויר שאתה יכול לראות על הכוכבים השונים, כל כך יפים,והוא פשוט רץ מדהים, בהתחשב בזה שזה בבירור משחק שנועד לרוץ טוב על חומרה של עוד 4 שנים בכלל, ברור שהמשחק הזה גדול על הדור הנוכחי בהכל אז מרשים שהוא רץ חלק ככה בקונסולות.

חזר לי קצת ההייפ, כי כל האינטרנט מסכים על דבר אחד: מי שבקטע של סייברפאנק, בלייד ראנר, דאוס אקס, כולם מסכימים שהעיר הסייברפאנקית אכן עושה בית ספר ל"סייברפאנק 2077" ההשקעה במועדוני הלילה ובקווסטים שאפשר למצוא פה ובכמות הNPCS הלא נורמלית שיש בעיר הזו וכל מיני ג'דטים עתידנים מיוחדים....

אז כן, אני בהייפ עדיין כי כנראה אין שום משחק שיכול להתחרות השנה בסטארפילד באימרסיביות. אפשר אולי לטעון שBG3 מביא לו תחרות באימרסיביות ואפילו משפיל אותו
אבל BG3 נראה פחות טוב גרפית בהרבה אז זה מתאזן...

יאללה שיגיע כבר המשחק@!@#$%^&

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 ספטמבר 2023, 13:20

Death_119 כתב:גם בSkyrim כשאתה נכנס למבנים/מערות יש טעינה, גם בFallout כל ביקור בSuperduper mart ודומיו או כל מבנה אמיתי עם קו עלילה או Raiders כולל זמני טעינה. לא כל כך הבנתי מה שונה. אין פה מפה אחת שמאגדת את כל העולם ואתה פוגש הריסות פה ושם שנגישות כמו בFO, זה גלקסיה, ברור שהבחירה בגלקסיה תוביל לעוד נקודות של Loading עם גישה לכוכבים. המשחק הזה פשוט שונה בScale שלו והוא בחלל, מאחר והוא לא Seamless בגישה שלו לכוכבים כמו NMS, אז הגיוני שנראה הרבה נקודות טעינה.

הסטנדרטים "קצת" השתנו מאז, דברים שבעבר לא היו מתלוננים עליהם ואולי גם מורידים ציון - היום כן.
אני מבין שזו "גלקסיה" אבל ברגע שאתה נוחת בכוכב מסויים\ וכידוע זה ממש לא עולם שלם - אז מאותו רגע הציפייה היא שלא יהיו זמני טעינה, או שיהיו מעט, או שלפחות הם יהיו ממש קצרים, וזה לא המצב.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 ספטמבר 2023, 13:33

גם הטעינה המרכזית של המשחק היא ארוכה מאוד ביחס למשחקים של הדור הנוכחי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 ספטמבר 2023, 13:42

זה דווקא משהו שלרוב לא משנה לי אישית... גם אם זה עוד דקה שלמה, או שתי דקות אפילו - אם זה משהו חד פעמי, שאני גם לא חווה אותו כשאני מפעיל את המכשיר (אם היה ב"מצב שינה" והוא תמיד ככה) אז אני לא מייחס למשחק כנגדו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 ספטמבר 2023, 13:50

זה באמת לא דיל ברייקר זמני טעינה, אבל איפה הכוח של הSSD שהבטיחו לנו? זמני הטעינה הולכים ומתגברים ככל שהשמירה שלך ארוכה יותר (תמיד היה ככה כמובן אצלם)
והבטיחו לנו הרי שהSSD יבטל לגמרי זמני טעינה, אז לא רק שאין נחיתה שהיא seamless בכוכבים, גם עדיין זמני הטעינה הופכים לארוכים יותר ויותר ככל שאתה משחק?

אני לא יודע מה הולך פה,אולי למשחק יש שורשים על הדור הקודם אבל הוא לא מנצל את הSSD בכלל ככה נדמה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2023, 16:39

מה עם ה״צדיקים״ שלך גלאס?
אתמול לאחר ״הפצצה״ הציון של סטארפילד עמד ל 4.4 בביקורות הגולשים בMC, מאז הייתה, ועדיין יש, ״קריאה״ של השחקנים בפורומים השונים לתת לו ציון 10/10 כדי לאזן את ההפצצה ועכשיו הוא על 6.1 כשיש מעל 3,200 ביקורות…
לא מבין למה הם עדיין מאפשרים בכלל ביקורות גולשים, כל משחק גדול ובלעדי לפלטפורמה כלשהי חוטף על הראש, וגם אלו שלא בלעדיים אבל יש בהם ״תוכן בעייתי״ בעיני קבוצות מסוימות או שסתם קשורים לאיזו סופרת שהם לא אוהבים וכו׳ מקבל הפצצות לטובה ולרעה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 ספטמבר 2023, 17:30

כרגע סטארפילד הוא משחק הדור שלי, אני ליטרלי לא יכול להפסיק לשחק ולא יכול להאמין כמה הוא טוב, עצרתי רק להכין קפה ולחזור אליו. מדהים מדהים ועוד פעם מדהים. שאסיים אותו אפרט עוד, ואני קונה את הבוקס הבאה day one בדוק. מה שאני יכול להגיד שהצדיקים לקחו קשה שאין מפה אמיתית לחקור ואי אפשר להאשים אותם כולנו התאכזבנו ואפילו טוד האוורד הודה בימים האחרונים שהוא ידע מראש שחלק מאיתנו לא הולכים לאהוב את זה ושעל זה יהיה הרעש והבלאגן.

המשחק לחלוטין מרגיש משחק "על מסילה" כמו פפ16 מרוב הfast travel וקשה לסלוח על זה,.אני רואה הרבה צדיקים דווקא מודים שהמשחק מאוד טוב, אבל הוא מאכזב ביחס לבטסדה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 ספטמבר 2023, 03:16

גם אני התמכרתי אליו, אבל בתכלס צריך להודות שמדובר במעין פולאאוט 5 (משולב עם פקטוריו?). המחסור ב"עולם" די מוריד אותו רמה לדעתי. אין עולם או עולמות, יש ערים ומתקנים שמחוברים יחד ע"י שממה או מסכי טעינה. במובן מסוים די אנטיתזה לכל משחקי בת'סדה שיצאו עד היום.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ספטמבר 2023, 08:33

אני מסכים שזה מוריד אותו רמה. בשבילי הוא היה יכול להיות המשחק הכי טוב שלהם אם היה לו עולם אמיתי, כי כבר עכשיו הוא יותר טוב מפולאאוט 3/4/אובליביון ורק סקיירים ומורווינד טובים ממנו בעיני, וגם אז יש פה קווסטים שמעיפים את הצורה לסקיירים ומורווינד לדעתי הם כל כך העלו את הרמה של הסייד קווסטים.

שיחקתי אתמול עד 2 בלילה והלכתי לישון רק בגלל עינים שורפות , אני מניח שזו הדרך של הגוף שלי לספר לי שאני כבר לא בגיל להתמכרות כזו, אפילו סטריט פייטר לא עשה לי כזו התשה מרוב חרישה.

לזכות בטסדה, אני חייב להודות שזה עדיין משחק "עולם פתוח" במובן הזה שאתה יכול ללכת לאיזו עיר או כוכב שאתה רוצה ואת זה אני מעריך כי זה מה שאני הכי אוהב אצלם.
פשוט מבאס שזה ככה כי זו פעם ראשונה בהיסטוריה של משחק בטסדה, שהייתי צריך לבדוק באינטרנט איפה נמצאת עיר שאני רוצה לבקר בה במקום לגלות אותה בעצמי דרך חקירה של העולם אבל ברגע שאתה נוחת איפה שאתה רוצה? גן עדן של משחק.

אפילו הירי סבבה, זה עדיין משחק RPG, אז הרמה שלך והציוד שלך יותר חשובים מהכל , אי אפשר לשחק את זה כאילו זה call of duty, יצא לי שלקחתי על עצמי משימה צדדית שהיא גבוהה מדי בשבילי והמשחק לא אמר את זה מפורשות וגיליתי את זה רק באמצע של המשימה והייתי חייב לחשוב על דרך לברוח מהמשימה כי לחזור לשמירה מוקדמת יותר אחרי כל ההתקדמות והחפצים הטובים שמצאתי במשימה הזו זה היה אבסורד וזה היה מאוד מספק דווקא להצליח לברוח עם השלל.

אין אינטר, אני שמח לשמוע שגם אתה התמכרת ואתה נהנה ממנו, יש כל כך הרבה דברים מדהימים שאני יכול לדבר עליהם אבל אני מרגיש שאני חייב לשמור פה לאנשים את הזכות הזו והכייף הזה לגלות אותם לבד.

אני רק אגיד שאני אישית גיליתי שהמבקרים שיקרו. הם טענו שאי אפשר להימנע מקרבות דרך דיבור ושיחות וזה בולשיט זה לחלוטין אפשרי לשכנע את האנשים לסיים את המחלוקות והבעיות דרך דיבור פשוט צריך לבנות את הדמות שלך סביב השיחות ולחזק אותה בתחום הזה הזוי שהם שיקרו ככה או שהם פשוט לא יודעים לשחק משחקים כאלה עצוב.

מה נשאר להגיד שיחקו אותה האוורד והצוות, כשהדבר הכי רע שאני יכול להגיד על סטארפילד, הוא שזה מוזר ודוחה שהאנשים בחלל אוכלים פלאפל עם רוטב יוגורט במקום עם טחינה, אז אתה יודע שהמשחק מדהים :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 ספטמבר 2023, 09:44

אז אולי לא ממש אפשר להביע דעה נחרצת על משחק לפני שמשחקים בו, למרות מה שכתוב בביקורות? :?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ספטמבר 2023, 10:20

צודק קליימן צודק :). מודה ועוזב ירוחם. אני בכלל לא מצליח להבין את הממוצע ההזוי הזה אבל בוא, גם אף פעם לא הבנתי איך Deus ex HR יושב על ממוצע 89 כשהוא לחלוטין משחק של 94 וסטארפילד הוא בדיוק אותו מקרה כמו Deus ex HR וההיסטוריה הולכת לזכור אותו כל כך לטוב לדעתי. אולי המבקרים פשוט לא אוהבים משחקים שצריך לחשוב בהם? אין לי שמץ.

בושה וחרפה שסטארפילד יושב על ממוצע 85 עכשיו בMC אני פשוט נבוך בשביל המבקרים האלה חטאו לעצמם ולמקצוע שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2023, 12:06

אבל הצדיקים זה מה שקובע והוא בכלל יושב על 64 :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ספטמבר 2023, 12:24

טוב נו, גם vagrant story יושב אצל הצדיקים רק על 9.0 לפעמים זה רק מראה שההשגחה העליונה לפעמים מדלגת גם עליהם. אבל זה נדיר לאסקין, רוב הזמן הם לא מפספסים.רוב הזמן השכינה אצלם והם מחזיקים באמת המוחלטת.

עוד הסבר אפשרי: הרבה מהצדיקים אולי עושים רק את הקווסט הראשי? ולעשות את הקווסט הראשי במשחק בטסדה, זה כמו לצאת עם בחורה בשביל לשמוע את הזיוני שכל שלה במקום לעשות סקס.אז.... אני משוכנע שההיסטוריה תהיה טובה מאוד כלפי המשחק הזה, עדיין יש המון מה לשפר בTES6 והם בדוק יחזרו לעולם פתוח נורמלי אבל וואו, איזה משחק TES6 יהיה אם סטארפילד ברמה הזו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2023, 14:28

די לחפש כבר תירוצים, וההבדל בין משחק של 9 למשחק של 6.4 הוא עצום. פשוט תודה שמדובר בעיקר בפאנבויז וחלאות שמחפשים לקלקל כל משחק גדול… כי כן - זה קורה כמעט בל משחק גדול ומצופה, בטח אפ הוא בלעדי לפלטפורמה מסויימת. זה כבר לא יוצא מן הכלל, זה כמעט תמיד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ספטמבר 2023, 14:48

ברור שיש מעריצי סוני שמחפשים בכוונה להוריד ציון למשחק ויש גם אנשים שבטוח העבירו עליו שעתיים שלוש בגיימפאס והחליטו "בטסדה חרא" ואם הם היו נותנים למשחק הזדמנות אמיתית היית רואה ציון של 9.

אתה תראה שהציון לא ישאר ככה לאורך זמן ואני מוכן להתערב על זה. דווקא בגלל שלאנשים יש ציפיות כאלה נמוכות ממנו ביום שהם יתנו לו הזדמנות שניה הוא כל כך יעיף להם את המוח שזה אפילו לא מצחיק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2023, 16:46

יש לו כבר איזה 5,000 ביקורות שם… גם אם יעלה ב-10 נקודות הוא יהיה על 7 ומשהו. העניין הוא שזה בכל משחק ענק ומצופה, אתה צריך להודות שזה המדד הכי גרוע שיש כיום. ביקורות סטים זה משהו אחר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ספטמבר 2023, 17:18

מה ההבדל בין זה לבין משחקים מצופים אחרים שהקהל התנגד אליהם בתחילה והתאכזב מהם אבל אהב אותם אח'כ כשגילה את האיכות שלהם ?

אני זוכר שHalf life 2 רק יצא אנשים התבכיינו שהוא לא מתקרב לדינמיות ולאיכות שראינו בדמו של 2003 E3. נו ו? אנשים עפו עליו אח'כ שגילנו כמה הוא טוב.
פפ9? אני זוכר בסוף 2001 בקושי שנה מאז ההשקה אנשים אמרו "מה זה החרא הזה, למה אני משחק גיבור שהוא קוף כמו דרגון בול? למה זה לא סוג של מדע בדיוני כמו פפ8/7 ?" ותראה את השיחה עליו היום, נחשב הטוב מכולם בעיני הרוב.

תזכר באכזבה הראשונית כשראינו את הדמו של THE last of us בE32012 והכל היה נראה כל כך דינמי שם הAI של אלי ושל האויבים היה נראה חכם היה נראה מטורף ושהמשחק יצא כולם התבכיינו שאלי סתם עומדת כמו פוסטמה ולא עושה כלום ושהAI על הפנים ונתנו ציונים דפוקים ובסוף הרבה אנשים הגיעו למסקנה שזה אחד המשחקים הכי טובים Ever.

אני מנסה להגיד לאסקין, יש מלא אנשים שהם כרגע מאוכזבים כהוגן שזה לא עולם אחד ענקי, למה אסור להם? גם אתה ממה שהבנתי מאוכזב מזה, אז לך ולי ולאינטר מותר להתאכזב ולהם אסור?

אני לא בא לשלול את מה שאתה אומר כי בכמות כזו גדולה של מבקרים, כן יהיו אנשים שבאו כדי לשנוא נטו. חלק מרגישים מגניב לשנוא את מה שפופלארי וזה גורם להם להרגיש מעל כולם, חלק כי זה לא יוצא לקופסת פלסטיק המועדפת עליהם והם צריכים להשיג חיים, וחלק סתם אנשים שלא חושבים הרבה לפני שהם מדברים . בוא, יש פה גם כמות אותנטית אמיתית של אנשים שהם כרגע באכזבה אמיתית כלפי המשחק כי הוא לא מה שהם רצו, אתה שוכח שהרבה אנשים שילמו עליו 100 דולר בשביל early access והאכזבה שלהם שהם קיבלו משחק אחר לגמרי ממה שהם חשבו שהוא יהיה היא גדולה, הם יתקררו עוד כמה ימים או חודש אתה תראה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2023, 18:41

ההבדל הוא שהמשחקים האלה מעולם לא קיבלו 64 מהגולשים בMC… אני לא מדבר בכללית על איך משחק נתפס בהתחלה או בסוף, אלא ספציפית על הביקורות באתר הזה, שאתה טוען שזה תמיד קולע והמדד הטוב ביותר בעיניך, למרות שאין שום דרך לאמת אם בלל שיחקו, ואם כן שיחקו - במשך כמה זמן. אין מדד גרוע מזה. במיוחד אם במשחק יש דמות שנויה במחלוקת, או אפשרות לבחור כינוי גוף כמו שיש בסטארפילד.
ביקורות מבקרים לעומת זאת בהחלט מדד טוב יחסית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ספטמבר 2023, 19:25

ברגע שיש משחק שנוי במחלוקת, בגלל בלעדיות איך אנחנו יכולים לצפות לאובייקטיביות לאסקין? הרי אתה יודע שאנשים הם לא רובוטים והם לא יכולים להיות רציונלים 100% מהזמן, לצפות מאנשים שיוכלו להיות אובייקטיבים ושלא יתחילו לזלזל במשחק בגלל הבלעדיות זה קצת יותר מדי. גם את SF5 הם שחטו בזמנו למרות שהמשחק אובייקטיבית היה מדהים, אבל איך אפשר לצפות מבני אדם להיות אובייקטיבים תמיד? נכון שזה "כולה משחקים" ושזה לא דבר שצריך להשפיע על אנשים כל כך הרבה אם משחק יוצא או לא יוצא לפלטפורמה שלהם, אבל זה כן.

גם אז בזמנו המון פאנבויז של אקסבוקס הפציצו את המשחק ברוע לב טהור כאילו שקפקום באו וירו באמא שלהם ככה זה.

אני מבין את הנקודה שלך, שאתה כאילו אומר "נו זה הטיעון גלאס הם לא מדד איכותי" אבל חבל שאתה לא מצליח לראות שחוץ מכל מיני מקרי קיצון כמו סטארפילד וSF5 הצדיקים כשמם הם, צדיקים שקולעים תמיד, ובאופן כללי, אפילו צדיקים חוטאים לפעמים וגם זה הוכח :).

הממוצע של סטארפילד בביקורות גולשים בסטים עכשיו הוא 79. בוא תסביר לי למה אנשים ששיחקו חצי שעה/שעתיים וקיבלו זיכוי, אמינים לדעתך יותר מהצדיקים. מה אדם יכול באמת להגיד על משחק שהוא שיחק בו גג שעתיים? יש שם המון טרולים והצדיקים עדיפים.

אם מישהו משחק שעתיים במשחק, אבל הוא בא מראש מתוך רצון לשנוא את סטארפילד ויש לו אג'נדה נגד המשחקים של בטסדה או שהם פשוט לא לטעמו מה זה משנה אם הוא שיחק שעתיים? הוא בא מראש לשנוא ומשתמש בתירוץ של "שיחקתי שעתיים" כדי ללכלך, הדעה היחידה שהיא אמינה היא של אנשים שאשכרה באו למשחק בראש פתוח נתנו לו הזדמנות אמיתית של 5 שעות+ וגם אז הוא לא תפס אותם? אוקיי שילכלכו אם ככה, אבל הרוב שמלכלכים בסטים על סטארפילד יש להם קוצים בתחת ואין להם את הסבלנות ואורך הרוח לחכות עד שהמשחק יתחיל להתחמם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2023, 19:43

אבל כשמבקר של אתר הוא ״לא אובייקטיבי״ - הוא נותן למשחק שכזה 6 או 7… והוא כמעט בוודאות שיחק בו עשרות שעות. כשגולש רנדומלי הוא כזה - הוא נותן לו 0/10 וזה מושך את הממוצע חזק למטה. כמו כן מבקר שכזה מביא נימוקים ענייניים ואם לא הוא חוטף על זה במהלך כל הקריירה שלו. אתה מבין את ההבדל?

ולא הבנתי את הטיעון שלך, הצדיקים שלך שאין שום הוכחה שיחקו בו בכלל עדיפים על מישהו ששיחק בו שעה בוודאות? אתה בכלל קורא את ההודעות לפני שאתה שולח?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 110 אורחים