נושא ההתערבויות 2.0

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ההתערבויות 2.0

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2023, 23:11

רק רוצה לעדכן ולוודא הריגה לכל הטיעונים שלך גלאס - MC הוסיפו עוד מלא ביקורות וכרגע יש להם 7 ביקורות יותר מאשר לOC… אז רד גם מהעץ הזה :)

והממוצע של גירסת האקסבוקס כרגע אגב - 84.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 ספטמבר 2023, 09:43

איך זה בדיוק וידוי הריגה לכל הטיעונים שלי? חיזקת את כל הטיעונים שלי.

א' אין כבר סיבה להעביר את ההימור לגרסת הPC כי לגרסת הבוקס יש עכשיו משמעותית יותר ביקורות מגרסת הPC.
ב' אתה מתעלם מזה שזה לא מספר הביקורות שיש לכל אתר הוא חשוב אלא המשקל של כל ביקורת.

אתה תומך בשווין ובהכללה ובזה שלכל מבקר יש דעה שוות משקל ואני סנוב מתנשא שחושב שלא לכל מבקר צריך לתת את אותו משקל.

שמע אני לא רוצה ללכלך על אנשים כי אני לא מכיר אישית את כל המבקרים שבעולם ויש סיכוי שחלק מהם הארדקורים לפחות כמוני אם לא יותר, אבל יצא לי להכיר כמה מבקרים וחלקם לא העיפרון הכי חד בקלמר לא בגיימינג ולא בכלל אז אתה עוד רוצה שנחשיב כל ארחי פרחי תורכי?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 ספטמבר 2023, 12:23

InterAl כתב:
glass man כתב:גם הנוול הראשי בדאוס אקס HR הוא ישראלי. אתה אמנם צריך לצאת מגדרך כדי לגלות את זה ולהרכיב את הפאזל אבל הוא ישראלי', ירון נמיר, יש מצב שעליו אתה מדבר אינטר?
לא שיחקתי בDLC של HR אבל קראתי את כל הLore על נמיר אחר כך וזה היה די מרתק כל הסיפור רקע שלו ודי עצוב.

בכל מקרה, סטארפילד פנומנלי,הראליזם איך שהעולם הזה פשוט מרגיש אמיתי, מאז HR לא נהנהתי ככה ממשחק.
ויש מצב שאני אשחק אחר כך בסייברפאנק 2077 רק כדי להמשיך לקבל את המנת סייברפאנק שלי.

התכוונתי לנתניה קייטנר מ-the missing link. האמת שגם ב-dx הראשון אנה נבארה היא ישראלית, אבל זה לא מאוד בולט. האמת שנזכרתי עכשיו שגם ב-prey יש דמות ישראלית עם מבטא, שרה אלעזר, והיא גם מככבת שם לא מעט. אולי זה איזה קטע כזה של immersive sims.

יש את הטופ של ז'אנר - "משהוא הזכיר את ישראל במשחק"', רק מצחיק שאותו מדובב מדבר באותו אופן כאילו הוא בדיאלוג:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 ספטמבר 2023, 12:25

היה לו נדלן בתל אביב והוא עבר לירושלים? אני לא חושב שהמצב הביטחוני זו הבעיה שלו בחיים :lol:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ספטמבר 2023, 12:58

glass man כתב:איך זה בדיוק וידוי הריגה לכל הטיעונים שלי? חיזקת את כל הטיעונים שלי.

א' אין כבר סיבה להעביר את ההימור לגרסת הPC כי לגרסת הבוקס יש עכשיו משמעותית יותר ביקורות מגרסת הPC.
ב' אתה מתעלם מזה שזה לא מספר הביקורות שיש לכל אתר הוא חשוב אלא המשקל של כל ביקורת.

אתה תומך בשווין ובהכללה ובזה שלכל מבקר יש דעה שוות משקל ואני סנוב מתנשא שחושב שלא לכל מבקר צריך לתת את אותו משקל.

שמע אני לא רוצה ללכלך על אנשים כי אני לא מכיר אישית את כל המבקרים שבעולם ויש סיכוי שחלק מהם הארדקורים לפחות כמוני אם לא יותר, אבל יצא לי להכיר כמה מבקרים וחלקם לא העיפרון הכי חד בקלמר לא בגיימינג ולא בכלל אז אתה עוד רוצה שנחשיב כל ארחי פרחי תורכי?

אתה טענת שהעובדה שיש לOC יותר ביקורות זה בגלל שהם סתם מכניסים אתרים בלתי מוכרים, והנה - לMC יש יותר ביקורות.
והיחס בין גרסאת הPC לXBOX נשאר זעדיין מתחת ל-10 ביקורות, כמו אתמול, אין באמת הפרש משמעותי.

וכן, ברור שדיעה של אחד לא אמורה להיות שווה יותר מדיעה של אחר, ואם כן - אז אתה אמור יותר להקשיב לIGN וגיימספוט ולהבין שציון 7 כנראה זה הציון "הכי מקצועי", או משהו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 ספטמבר 2023, 13:28

בקיצור, בשם ערכי שוויון ו"לברליזם" אתה נותן יד לזה שאיזה עני בברזיל שמשחק את סטארפילד על כרטיס מסך מובנה, יוכל להשפיע על הממוצע שלו משהו שייחרט בהיסטוריה וישפיע על המשחק דורות קדימה.

אני לא אזכיר שמות כדי לא להלבין ברבים, אבל מבקרים שלי יצא להיתקל בהם כי חלקם בעוונתיהם הרבים אוהבים SF או DQ ואני די בולט איפה ששני הדברים האלה נמצאים...
בוא נגיד שאם היית רואה את רמת ההבנה של אותם מבקרים בגיימינג, וכמה משחקים הם מפילים באמצע, וכמה משחקים הם לא סיימו, וכמה משחקים הם סיימו עם מדריך...

אז מה קורה שמכניסים מבקר עלום בברזיל עם אמינות אפילו נמוכה יותר לבלנדר? זוועה.

אני כמובן אזרום עם כל התערבות שלך שתהיה על פי OC אבל ראינו לאן מוביל חופש הדעה שאתה תומך בו הפרש של פאקינג 3 נקודות. משחק שיושב על ממוצע 84 ומשחק שיושב על ממוצע 87 אלה משחקים שונים לגמרי ואלה איכויות שונות לגמרי. וזה רק מוכיח איזה הזויים OC.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ספטמבר 2023, 13:53

אבל הוא על 87 גם בMC... בגירסת הPC העליונה, עם כולה 8 ביקורות פחות, ששוב - עניין של זמן לדעתי עד שגירסת המחשב תהיה עם יותר ביקורות

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 ספטמבר 2023, 14:13

אבל אם כרגע בגרסת הPC פחות מבקרים שיחקו אז אתה מקבל תמונה לא שלמה על מה המבקרים חושבים על סטארפילד. להסתמך על הממוצע של גרסת הPC זה להסתמך על נתוני שקר ותמונה שקרית אתה לא מקבל תמונת מצב אמיתית מה המבקרים חושבים על סטארפילד.

אתה אומר שזה ישתנה? אוקיי אבל גם יכול להיות מצב סביר מאוד שגרסת הבוקס תשמור על הפער ועל כל ביקורת שגרסת הPC תוסיף גרסת הבוקס תמשיך להוסיף עוד.

עם SKyrim גרסת הPC היא לדעת שנינו בוודאי הגרסה הדפנטיבית העדיפה.
למרות זאת גרסת הPC יושבת על ממוצע 94 עם כולה 32 ביקורות.
גרסת הפס3 יושבת עם 16 ביקורות על 92.
וגרסת ה360 יושבת על ממוצע 96 עם 89 ביקורות...

ואם תשאל היום כל אחד, כמעט כולם יגידו לך שהממוצע 96 של גרסת האקסבוקס 360 זו התמונה המלאה על מה שהמבקרים חושבים על סקיירים, למשחק יש מעמד ותהילה של משחק שקיבל 96 לא משחק שקיבל 92... אותו דבר עם סטארפילד, מה שייצרב בתודעה ובהיסטוריה זו הגרסה שתקבל הכי הרבה ביקורות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ספטמבר 2023, 14:49

לפני כמה חודשים כתבתי פה את החוקים לאיך פותחים התערבות אחרת יש בלגן. נפנפתם את זה - ברוכים הבאים לבלגן.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 ספטמבר 2023, 17:03

רפורמה התערבותית עכשיו!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ספטמבר 2023, 17:04

אז פחות מבקרים = תמונה פחות מלאה, אבל עדיין עדיף MC בגירסת האקסבוקס עם 74 ביקורות, מאשר 130 ביקורות בOC

שוב העקביות הנהדרת ;)

מן הסתם 90+ ביקורות עדיף מ-30+, זה הרי פי 3 יותר ביקורות, אבל פה מדובר בהפרש זניח של 10%…

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 ספטמבר 2023, 17:53

לאסקין, מספיק עם התירוצים כבר, כל וקסלים מצפה שאתה זה שתפתח את ההתערבויות ואתה מתנער מזה ואז מתבכיין שההתערבות לא הולכת בדרכך... לנהל עסק בלי עין הרע טפו טפו שרק תצליח, יש זמן, להחליט על מנצח אין זמן.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 ספטמבר 2023, 18:34

DrKeo כתב:לפני כמה חודשים כתבתי פה את החוקים לאיך פותחים התערבות אחרת יש בלגן. נפנפתם את זה - ברוכים הבאים לבלגן.

אז תעשו סדר ותכריזו עליי כמנצח. הפרס חייב להיות המשתמש הראשון שנחשף לאפשרות להשתמש הטוויטר/X החדש.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ספטמבר 2023, 19:40

למה שמישהו ימתין דווקא לי לפתוח התערבויות?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 ספטמבר 2023, 12:08

אה לא יודע, למה זה ככה, אבל עובדתית יש יותר הייפ וחשמל באוויר כשאתה פותח את ההתערבויות האלה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ספטמבר 2023, 12:18

רק OC וזהו.. יותר מדי בלאגן ב MC. מה הגרסא הנכונה? כמה מבקרים? למי מהם יש יותר SWAY על התוצאות? בלה בלה.. ב OC ציון אחד שתכלס משקלל את המשחק על פני כל הגרסאות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2023, 12:35

האמת שאני לא מבין מה זה בדיוק ציון אחד למשחק לא משנה מה. יש משחקים שגרסת המחשב שלהם לא שחיקה, או משחקים שגרסת המחשב שלהם עליונה משמעותית לקונסולות ולרוב הדברים האלה משוקפים בציון.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ספטמבר 2023, 13:05

בשביל מקרה סייברפאנק פעם באף פעם? די נו. לרוב הציונים די דומים. הרוב גם ככה מבקרים את גרסת הקונסולה( כלשהי, ובוא אין הבדלים אקוטיים ביניהן), ויש איזה מיעוט כלשהו שמבקר על המחשב.

במקרים מאוד ספציפיים, כמו משחקי בת'זדה, שגם ככה כולם רק מחכים למודים בשבילם וכו', אולי הגיוני להסתכל רק על המחשב נגיד, אבל בסוף? לדעתי ציון אחד שמשקלל כמה המשחק הזה שווה, הוא נכון יותר.

אבל בסדר, לא חייבים להסכים.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2023, 13:22

אני בהחלט מסכים שבמקרים יוצאי דופן כמו גירסה ממש בלתי שחיקה כמעט או אפילו לא כל כך קיצוני - יש מקום לבחון גירסה ראשית בלבד, ובכלל, אפשר להסכים תמיד ללכת על הגירסה הכי טובה, ואנחנו ננחש לפי הציון הכי גבוה מתוך כל הגרסאות.
כי הרי זה די הגיוני ללכת עליה, זו הגירסה שעבדו עליה כנראה הכי הרבה. הרי סטארפילד יש נניח טקסטורות חדות יותר רק בגירסת המחשב וכד׳, זה כן מוסיף לחוויה…
אלא אם באמת יש רק איזה 25 ביקורות עבורה, אבל גם אז - נניח זה משחק של 97 - הגירסה הזו תכנס לרשימת המשחקים הטובים בכל הזמנים, נכון? אז מה נגיד? שזה לא נחשב למרות שזה מופיע ברשימה הזו?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ספטמבר 2023, 13:39

שיטוט זריז ברשימת המשחקים הגדולים שזמינים על הקונסולות+מחשב -
https://www.metacritic.com/browse/game/ ... 023&page=1 -
מראה שתכלס, הפערים הם בערך נקודה בין גרסאות הקונסולה (לרוב PS5, בפער גדול של איזה 60 ביקורות מהשאר לרוב) למחשב. אז מה, Dead Space רימייק הוא משחק של 89 או 87? הרי רובנו לא משחקים בלעדית ב PC/PS/XBOX אלא מעין מישמאש. הציון למשחק, לדעתי, הוא סך כל הביקורות שלו (חוכמת ההמונים, אם תרצו). יותר מייצג בעיניי הסתמכות על 156 ביקורות, מאשר על 96 (דד ספייס רימייק כדוגמא אחת, אבל די מייצגת של המשחקים הגדולים ברשימה).

זה שיש פעם ב....... מקרים כמו סייברפאנק - זה סבבה ומן הסתם כדאי להתייחס לזה. אבל תכלס, שוב, נגיד שגרסת ה PC של דד ספייס רימייק הרבה יותר יפה ומתקדמת טכנית מהקונסולות, אבל ביקרו אותה שליש מהמבקרים והיא יושבת על ממוצע 87. מה זה אומר?
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2023, 14:52

הבעיה היא שעושים את ההתערבות לפני שהביקורות יוצאות וזה לרוב גם לפני שיודעים אם גרסה מסויימת קטסטרופה. בכל מקרה לא ממש אכפת לי, אפשר גם לפתוח התערבות על איזה ציון VGAMES יתנו למשחק, העיקר שמי שפותח את ההתערבות יגדיר פרמטרים בסיסיים (שזה לרוב איזה אתר, אם זה MC אז איזו גרסה ומה הכמות ביקורות שקובעת).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2023, 15:26

אז לדעתי בהינתן מספיק ביקורות לאותה גירסה - צריך ללכת כל הגירסה היותר טובה, אם ממש מתעקשים על MC משום מה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 ספטמבר 2023, 16:46

ואז כל אחד יתחיל להגיד שהגרסה שקיבלה את הציון שהוא הימר זו הגרסה הכי טובה. בחיים לא נצא מזה.
אני כבר רואה את OC מנצח את זה, והשלמתי עם זה.
אין צדק בעולם הזה.

שמישהו יסביר למה גרסת הPC של סייברפאנק צריכה להיענש ביחד עם גרסאות הPS4/ONE אפילו לפני העדכונים, זה בחיים לא היה ולא יהיה משחק של 76 זו תועבה שלא ברא השטן הציון הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ספטמבר 2023, 18:22

להבנתי MC עכשיו בוחרים מה הגרסה הראשית בעצמם. למשל אם תחפש את סייברפאנק אז תראה רק את גרסת ה-PC עם 86, ובתוכה מצויינות הגרסאות האחרות והציונים שלהם (כמו למשל 57 בפס4).

אם תהיתם מה סטארפילד, התשובה היא גרסת ה-XSX עם 84.

לדעתי הם פשוט בוחרים אוטומטית את הגרסה עם הכי הרבה ביקורות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2023, 18:38

glass man כתב:שמישהו יסביר למה גרסת הPC של סייברפאנק צריכה להיענש ביחד עם גרסאות הPS4/ONE אפילו לפני העדכונים, זה בחיים לא היה ולא יהיה משחק של 76 זו תועבה שלא ברא השטן הציון הזה.

אז אתה פשוט מתעלם לחלוטין מהדיון פה שציינו שסייברפאנק הוא החריג ביותר, ובמקרים כאלה כן הגיוני לבחור פשוט בגירסה הטובה ביותר עם מעל 50 ביקורות… סבבה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 102 אורחים