נושא ההתערבויות 2.0

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: נושא ההתערבויות 2.0

הודעהעל ידי InterAl » 31 אוגוסט 2023, 21:22

את החסרונות של גיימספוט אפשר להחיל גם על סקיירים. ממוצע מאכזב, אבל גבוה משל fo4 שהיה אנדרייטד לטעמי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2023, 21:50

לא ממש קראתי עדין ביקורות כי אני בשבוע הכי מטורף של החיים שלי, אבל זה מרגיש כאילו התפוצץ פה בלון.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 אוגוסט 2023, 22:14

88 אחרי 97 ביקורות. נשמע משחק בכלל לא רע לחובבי הז'אנר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 אוגוסט 2023, 22:40

אינטר: רק לגבי הסיפור הראשי אולי. בסקיירים יכולת לפתור חלק מהסייד קווסטים דרך דיבור, או להתגנב.כאן המבקרים מציינים מפורשות שאם מישהו רוצה לשחק את המשחק בהתגנבות כמו דאוס אקס/סקיירים, זה לא אפשרי המשחק תמיד מוביל אותך לקרב בסופו של דבר. וזה הפוך לגמרי לא רק ממה שסקיירים עשה, בטסדה גם שיקרו לכל אורך הדרך ואמרו שוב ושוב שאפשר יהיה להתגנב ואפילו הראו גיימפלי שלכאורה מאפשר את זה.

והכי חשוב במשחק בטסדה: ההרגשה הזו שאחרי הפתיחה יש לך עולם ענקי ומטורף ללכת לחקור, אין עולם כזה בסטארפילד ובגלל זה הוא אכזבה.
אם החלקים הכי טובים של סטארפילד זה סייד קווסטים בעיר הסייברפאנקית או בעיר של המערב הפרוע (ולפי רוב המבקרים זה אכן המצב) אז סבבה, זה משחק ששווה לשחק אותו, אבל הוא לא שווה את את ההייפ.

אם אני רוצה את המערב הפרוע יש לי את RDR2 ואם אני רוצה סייברפאנק יש לי סייברפאנק 2077 כל ההייפ, של סטארפילד היה שהוא יהיה כל זה בעולם ענקי ראקטיבי כמו סקיירים.

זה יהיה משחק ששווה משחק, מתישהו זה ברור, משחק סבבה? ברור אבל לא איזה משחק של "תעזוב כל מה שאתה עושה או משחק השנה של 2023" או "משחק הדור" וזו האכזבה.
הוא היה חייב להיות זה, כל דבר פחות ממשחק השנה לסטארפילד הוא אכזבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2023, 23:00

Klayman כתב:88 אחרי 97 ביקורות. נשמע משחק בכלל לא רע לחובבי הז'אנר.

השאלה היא מה הז׳אנר, כי הוא היה אמור להגדיר את הז׳אנר של הRPG חלל פתוח. עם המעבר לSSD ומעבדים וזיכרון מתקדמים אז נתחיל לראות משחקים שאפתניים יותר והז׳אנר הזה הולך להתרחב מעבר לכמה בודדים שיש היום. ואני חושב שהציפיה הייתה שסטארפילד יגדיר את הז׳אנר. אבל עם כל הfst travel, הגבולות במפה של העולמות והאזורי טעינה ללא עליה וירידה אמרסיבית מכוכבי לכת הוא באמת בז׳אנר? או שהוא פשוט הצעד הבא של סקיירים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 ספטמבר 2023, 08:16

שוב, לא מטריד אותי במיוחד. פשוט לא נשמע שזה משחק רע/גרוע או משהו. סתם לא עמד בהייפ שהמון ניפחו לעצמם
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 ספטמבר 2023, 08:24

אני לא חושב שאנשים ניפחו את זה לעצמם… המשחק הוצג בצורה מסויימת והמפתחים תרמו לא מעט לניפוח הזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 ספטמבר 2023, 08:47

ייתכן. לא עקבתי אחרי כל פרט ופרט שפרסמו לגביו לפני השחרור. אבל סה"כ לא חושב שהם שיקרו/העלימו מידע. הם אמרו מראש שלא יהיו המראות ונחיתות סימלס, ואמרו מראש שהרבה כוכבים ריקים וכו'.

הקשבתי לכמה ביקורות, וזה נשמע שאכן קיבלנו סוגשל סקיירים בחלל, רק שעברו הרבה שנים מאז סקיירים אז אולי זה פחות מרשים אתכם.אגב, בשתי ביקורות לפחות אמרו שהם אשכרה הראו את כל הגיימפליי לופ ב 45 דקות דיירקט שהם עשו.

בסוף, וסליחה שאני רונן שניה, אבל מעל 100 ביקורות עם ממוצע של 88 לא מצביעות על משחק רע. הן מצביעות על משחק טוב מאוד. אם אנשים באו בציפייה שהוא ימציא את הגיימינג מחדש, אז אולי זה קצת עליהם.

שוב - אני לא מחפש להגן על בת'זדה. מעולם לא שיחקתי אף משחק שלהם וזה גם לא מעניין אותי במיוחד - אבל חושב שכדאי לשים את הדברים בפרופורציה.
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 ספטמבר 2023, 09:39

קליימן יש כל כך הרבה בעיות בטיעון שלך. גבר. באמת אחד הפוסטים הפחות טובים שלך ever פה.

"נשמע שאכן קיבלנו סוג של סקיירים בחלל, רק שעברו הרבה שנים מאז סקיירים אז אולי זה פחות מרשים אתכם"
"מעולם לא שיחקתי אף משחק שלהם וזה גם לא מעניין אותי במיוחד - אבל חושב שכדאי לשים את הדברים בפרופורציה"

אני מהאלה שחושבים שבדרך כלל בן אדם יכול להביע דעה על משחק גם אם הוא לא שיחק בו אבל פה זה ניכר שאתה כל כך לא מכיר את המשחקים של בטסדה ברמה שאתה לא מבין אפילו שזה ממש לא סקיירים בכלל וממש לא סוג של סקיירים בחלל ואם הוא היה כזה אף אחד לא היה מתלונן.

במשחק רגיל של בטסדה יש לך מפה ענקית ואדירה בגודל אתה יכול להתחיל ללכת לכיוון עיר מסוימת בשביל לעשות קווסט ראשי, ופתאום למצוא מגדלור נטוש מלא רוחות רפאים שאם תעצבן אותן ירדפו אותך כל המשחק (לדוגמא) הנקודה היא שבכלל לא תכננת להיכנס לדבר הזה ומצאת אותו רנדומלית ו98% מהשחקנים בכלל לא נתקלו בזה.

זה מה שאוהבים במשחק בטסדה, וזה מה שחיפשו בסטארפילד, שהעולם יהיה כל כך ענקי בגודל שלו. היית אמור להתחיל טיסה, לא יודע, נגיד לכיוון של כוכב צדק, הטיסה היתה אמורה לקחת לך שעה ומשהו, בשעה ומשהו הזה היית אמור להיתקל בתחנות חלל עם סיפור משלהן שהוא handcraft,והתחנת חלל הזו בכלל היית שולחת אותך לסייד קווסט להתנקש באיזה רוצח על מאדים, ואז שהיית נוחת בכוכב מאדים ומחפש את הדירה של הבחור שאתה אמור להתנקש בו, היית נתקל בכלל בסייד קווסט על כוכב אחר.

אתה מבין? כי ככה סקיירים והקודמים שלו עבדו (הייתי אומר שרק פולאאוט 4 דפק את הנוסחא) וזה לא איך שסטארפילד עובד בכלל. בסטארפילד יש לך כמה ערים כמו שיש בסקיירים והמון כוכבים ריקים. כל הסייד קווסטים הטובים בסקיירים אתה לא מוצא אותם בערים של סקיירים אתה מוצא אותם כשאתה מטייל בעולם בכלל, את כל הסייד קווסטים הטובים של סטארפילד אתה מוצא בערים שלו כי אין מפה גדולה לטייל בה, רק כוכבים ריקים.

אז אני לא בטוח שאתה זה ששם את הדברים בפרופורציה שאתה אומר לאנשים שהם מגזימים כשאתה בא וזורק את השני שקל שלך על נושא שלדבריך בכלל לא מעניין אותך.
זה משחק יותר טוב מהחרא היוביסופטי הממוצע או מאיזה הוריזון 2? ברור. אבל לא על זה אנשים חלמו, שהמשחק יעבור בקושי את משחקי הזבל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 ספטמבר 2023, 09:58

אם נשפוט לפי הממוצע, אז לאו דווקא יותר טוב מהורייזון 2 ;)
וכן, אנשים ציפו פה לחזרה של בת׳זדה כמפתחת ״יצירות מופת״ וזה לא קרה. המשחק עדיין טוב מאוד, אבל כנראה מיועד יותר למי שמתחבר למשחקים שלהם. סקיירים חצה את הקו הזה והצליח לפנות הרבה הרבה מעבר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 ספטמבר 2023, 12:18

glass man כתב:קליימן יש כל כך הרבה בעיות בטיעון שלך. גבר. באמת אחד הפוסטים הפחות טובים שלך ever פה.

"נשמע שאכן קיבלנו סוג של סקיירים בחלל, רק שעברו הרבה שנים מאז סקיירים אז אולי זה פחות מרשים אתכם"
"מעולם לא שיחקתי אף משחק שלהם וזה גם לא מעניין אותי במיוחד - אבל חושב שכדאי לשים את הדברים בפרופורציה"

אני מהאלה שחושבים שבדרך כלל בן אדם יכול להביע דעה על משחק גם אם הוא לא שיחק בו אבל פה זה ניכר שאתה כל כך לא מכיר את המשחקים של בטסדה ברמה שאתה לא מבין אפילו שזה ממש לא סקיירים בכלל וממש לא סוג של סקיירים בחלל ואם הוא היה כזה אף אחד לא היה מתלונן.

במשחק רגיל של בטסדה יש לך מפה ענקית ואדירה בגודל אתה יכול להתחיל ללכת לכיוון עיר מסוימת בשביל לעשות קווסט ראשי, ופתאום למצוא מגדלור נטוש מלא רוחות רפאים שאם תעצבן אותן ירדפו אותך כל המשחק (לדוגמא) הנקודה היא שבכלל לא תכננת להיכנס לדבר הזה ומצאת אותו רנדומלית ו98% מהשחקנים בכלל לא נתקלו בזה.

זה מה שאוהבים במשחק בטסדה, וזה מה שחיפשו בסטארפילד, שהעולם יהיה כל כך ענקי בגודל שלו. היית אמור להתחיל טיסה, לא יודע, נגיד לכיוון של כוכב צדק, הטיסה היתה אמורה לקחת לך שעה ומשהו, בשעה ומשהו הזה היית אמור להיתקל בתחנות חלל עם סיפור משלהן שהוא handcraft,והתחנת חלל הזו בכלל היית שולחת אותך לסייד קווסט להתנקש באיזה רוצח על מאדים, ואז שהיית נוחת בכוכב מאדים ומחפש את הדירה של הבחור שאתה אמור להתנקש בו, היית נתקל בכלל בסייד קווסט על כוכב אחר.

אתה מבין? כי ככה סקיירים והקודמים שלו עבדו (הייתי אומר שרק פולאאוט 4 דפק את הנוסחא) וזה לא איך שסטארפילד עובד בכלל. בסטארפילד יש לך כמה ערים כמו שיש בסקיירים והמון כוכבים ריקים. כל הסייד קווסטים הטובים בסקיירים אתה לא מוצא אותם בערים של סקיירים אתה מוצא אותם כשאתה מטייל בעולם בכלל, את כל הסייד קווסטים הטובים של סטארפילד אתה מוצא בערים שלו כי אין מפה גדולה לטייל בה, רק כוכבים ריקים.

אז אני לא בטוח שאתה זה ששם את הדברים בפרופורציה שאתה אומר לאנשים שהם מגזימים כשאתה בא וזורק את השני שקל שלך על נושא שלדבריך בכלל לא מעניין אותך.
זה משחק יותר טוב מהחרא היוביסופטי הממוצע או מאיזה הוריזון 2? ברור. אבל לא על זה אנשים חלמו, שהמשחק יעבור בקושי את משחקי הזבל.

אני לא מתכוון להתווכח איתך על ההבדלים בין סטארפילד( שדה של כוכבים? הממ אולי לא הכל יהיה באותה המפה? אולי זה הגיוני? ) לסקיירים, כי שוב, לא שיחקתי בהם. אבל הסוג הזה של emergent game play הוא לא ייחודי למשחקי בת'זדה בימינו ואם זה מה שאתה מחפש, אז יש.

חוצמזה שבוא, הכנסת את עצמך. להייפ היסטרי, אז כן, חלק מזה עליך. כמו שאמרתי, בשתי ביקורות ששמעתי אמרו שהם הראו את כל הגיימפליי לופ בדיירקט 45 דקות. אז ואללה, להגיד שהם שיקרו או מכרו איזו אשליה? לא חושב שזה הוגן. אולי לא לטעמך, וזה בסדר גמור.

בכל מקרה, אפשר לכעוס שזה לא בדיוק מה שחשבת/רצית - ואפשר אולי לנסות את המשחק ולראות בעצמך - בכל זאת קיבל לא מעט עשיריות ותשיעיות מאנשים שאשכרה שיחקו בו. הקטע עם "לא אכפת לי" הוא פשוט כי אין לי איזה משהו עם המשחקים שלהם.

אגיד לך יותר מזה. אני הולך, בסבירות גבוהה, לקנות את Alan Wake 2 בהשקה( בכל זאת רמדי פאנבוי), אבל אני לא צופה שהוא ישנה את פני הגיימפליי בעולם או משהו( גם לא צפיתי בדבר אודותיו). בא בציפייה שיהיה אחלה משחק ואולי יפתיע לטובה אפילו. זהו. נהל את הציפיות שלך, ולא תתאכזב...

לפני השחרור של סטארפילד כמעט השפרצת פה ניטים עם כלמיני הדלפות, אינסיידרים ומה לא. אז כן, חלק מהאכזבה הגדולה שלך( והתיאור שלך שהוא בקושי מעל "משחקי זבל"), נשמע לי לא פרופורציונלי. יכול מאוד להיות שזה לא המשחק הכי טוב של בתז'דה אי פעם, אבל להגיד שהוא "בקושי מעל משחקי זבל" זה אכן, חסר פרופורציות לדעתי. ולא חושב שאני צריך לשחק בו כדי להחזיק בדעה הזו.
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 ספטמבר 2023, 13:07

רגע רגע, רק כדי שאני אבין.

אם אתה מצפה לאלן וויק 2 ובסוף יתברר שהוא בכלל אין לו עלילה אפילו לא טיפה, ושאין לו בכלל את תחושת הflim noir של רמדי, לא תתאכזב? או במילים אחרות אם כל האלמנטים שגרמו לך לאהוב משחק של רמדי בכלל לא יהיו בו, אז לא תתאכזב או שאסור יהיה לך להתאכזב?

אם מחר ייחשף משחק חדש של נוטי דוג, והוא גוף ראשון עולם פתוח בלי עלילה לינארית קולנועית, אסור יהיה למעריצים של נוטי דוג להתאכזב?

אתה גם אומר שבטסדה לא שיקרו ושהם הראו את כל הלופ ב45 דקות וזה לא נכון. הם הציגו את זה כאילו אתה יכול להתגנב סטייל דאוס אקס, ישר מהתחלת המשחק וכאילו אתה יכול להימנע מאלימות דרך שיחות (לך תצפה בהדגמה ואם אין לך כוח אני יכול להפנות אותך לדקות המדויקות של זה) ובמציאות? לוקח לך, תקשיב טוב,עשרות שעות עד שאתה פותח יכולות של התגנבות בעץ השידרוגים, אז עשרות שעות במשחק אתה לא יכול להתגנב בכלל, וגם כשאתה יכול רוב הקווסטים מכריחים אותך באיזשהו שלב ללכת על guns blazing אי אפשר להימנע מהקרבות דרך שיחות כמו שהם אמרו, ואי אפשר לשחק את המשחק כולו ב100% התגנבות ואת סקיירים אתה יכול לשחק כמו thief אם מתחשק לך.

אני לא יודע איזה ביקורות קראת, שנתנו לך את המידע האקסקלוסיבי הזה, שכל הלופ שבטסדה הבטיחו נמצא במשחק אבל כנראה ל99.9% מהמבקרים אין את המידע האקסקלוסיבי הזה.

גם אם משחקי בטסדה לא נוגעים אליך בכלל ואתה מפהק רק מלחשוב עליהם אני חושב שזו קצת היתממות מהצד שלך להתעלם מזה שאובליביון יושב על ממוצע 94
פולאאוט 3 יושב על ממוצע 91 סקיירים עם ממוצע 96. אז כן זו קצת היתממות מצדך להתעלם מזה שיש פה ירידה חזקה באיכות שהתרגלנו אליה מהם כבר שנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 ספטמבר 2023, 13:26

זה שגלאס בונה לעצמו דברים בראש ומתאכזב יתר על המידה ועוד לפני שניסה בעצמו - זה לא חדש, זה דפוס די עקבי…
אבל עדיין - סקיירים היה משחק פורץ דרך מבחינות רבות, הוא היה מגדיר דור משחקי אקשן-תפקידים בעולם פתוח, ונשאר כזה עד שהוויצ׳ר 3 יצא, ובזכות המודים יש שיאמרו גם עד לא מזמן, והייתה אכן ציפייה שגם המשחק הזה יעשה משהו דומה, אחרי הכל - IP חדש של הצוות הזה מזה המון המון המון שנים, ולמרות שכנראה בתצוגת 45 הדקות הם היו ״שקופים״ בהרבה, זה היה פחות נכון לתצוגות שהיו לפניו וההייפ כבר נבנה וציפו להרבה מעבר. כמו כן בתצוגה הזו הסתירו זמני טעינה ודברים נוספים והבטיחו משהו שנשמע הרבה מעבר, וגם אם זה נכון להרבה תצוגות כאלה - פה זה הציפייה הייתה למשהו ענק, שבחיים לא יוכלו לכסות בזמן הזה.
תראה, מצפים גם מGTA6 להיות משהו מטורף לגמרי שיגדיר מחדש את העולמות הפתוחים האורבניים… אם הוא יעמוד על ממוצע 86-88 זו תהיה אכזבה גדולה מאוד. אז כן, רוקסטאר צפון קצת יותר עקביים ב״יצירות מופת״ שהם משחררים, ולמרות שיש פה כאלה שיגידו שRDR2 היה משעמם, הוא עדיין יושב על איזה 97.

פה האכזבה לא ענקית כמו אם GTA6 יקבל 86, אבל היא קיימת, ואי אפשר להכחיש את זה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 ספטמבר 2023, 15:43

כרגע הוא יושב על 88. זה פשוט לא ציון של משחק רע. מצטער. אולי פחות מה שאנשים ציפו לו, ואז באסה להם. האם הציון הוא חזות הכל? כמובן שלא. אבל נשמע סה"כ שמדובר על משחק כיפי למי שאוהב את הסגנון. העלילה הראשית קיבלה הפעם דגש יותר עמוק, לפי מה ששמעתי( בביקורת של acg נגיד ושל עוד יוטיובר, אחפש אח"כ), אז אולי האספקטים של לטייל "בעולם" של המשחק קיבלו back seat treatment - בעיקר בגלל הסקופ.
אישית אני חושב שהם עשו טעות עם עניין האלף כוכבים עדיף שהיו מתמקדים לשיגור באיזה 10 כוכבים ממש גדולים ועמוסים בכל טוב ואח"כ מוסיפים בdlc את כל שאר הפלנטות וכו'.

Anyway, מי שהתאכזב, זה בסדר גמור. לגיטימי. אני פשוט חושב שצריך להסתכל קצת פנימה, ולהבין שאולי עשיתם לעצמכם קצת יותר מדי הייפ.

אני גם לא יודע להתמודד עם האמירה של גלאס שהמשחק הזה לא מכיל שום דבר שמאפיין את בת'זדה. גם כאן, נשמע לי מוגזם - אבל אולי הוא צודק... לא יודע להגיד.

גם יכול מאוד להיות שבת'זדה של היום כבר לא מה שהייתה פעם ולא מסוגלת לייצר חוויות "מגדירות דור". אבל גם אם לא "מגדיר דור", זה לא "קצת יותר טוב ממשחקי זבל". זאת הגזמה פראית לדעתי.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 ספטמבר 2023, 16:32

נכון, בת׳זדה של היום לא יכולה לייצר כנראה שוב משחק דור, אבל הרבה מאוד קיוו שהמשחק הזה יהיה בדיוק זה.
אני אישית די ישבתי על הגדר, לא ציפיתי להמון כי כאמור אהבתי משחק אחד בכל ההסטוריה הארוכה שלהם, אבל כן חשבתי שיהיה מעט יותר ממה שהוא, בגלל עניין הnew IP ושחשבתי שפולאאוט האחרונים הן פשוט תוצאה של עבודה על משהו ענק שיגיע בעתיד, במנוע סופר מתקדם לתקופתו וכו׳

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2023, 16:48

אני לא חושב שהוא משחק רע, אפילו לא שחקתי בו. אבל בועת ה״המשחק שמגדיר את אקסבוקס״ קצת התפוצצה, זה הכל. בסוף משחק עם ממוצע 88 ואפילו נקי מבאגים ובעיות ביצועים שזה פעם ראשונה לבת׳זדה, אז ממש מצויין והכל. פשוט כשהציפיות בשמיים, כמו שלאסקין אמר, אז 88 (וכל המגבלות שצצו) זה מאכזב. הם הוציאו כמה משחקים די ונילה בשנים האחרונות והייתה הרגשה שזה המשחק שיביא אותם לגדולה. ולא ש-88 זה לא מדהים, אבל זה יותר אינסומניאק מדהים מאשר נוטידוג מדהים :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 ספטמבר 2023, 16:57

לדעתי הם פשוט היו צריכים לעשות מה שקליימן אמר, לעשות איזה 10 כוכבים (לדעתי אפילו 4 כוכבים זה מספיק) ופשוט לדאוג שכל כוכב כזה יהיה בסקאלה של סקיירים, אני לא רואה מצב שמשחק כזה לא היה מקבל 95 במציאות שרזידנט איוול 4 ריימיק מקבל ממוצע 93.

המשחקים של בטסדה הם הכי its the journey not the destination יש לי 300 שעות על רוב המשחקים שלהם ולא סיימתי אף אחד מהם, אז ברור ש"להתמקד על הסיפור הראשי" (שהרוב מגדירים חרא גם ככה) היתה טעות.

יש מצב שאני דרמטי מעל הרגיל, ברור, בניתי מחשב במיוחד בשביל המשחק הזה ואני בסוף לא חושב שזו היתה השקעה כדאית, אבל הייתי מתאכזב גם אם המשחק היה נוחת על הפס5, כמו שלאסקין אמר ציפינו למשחק שיהיה משחק דור רק בסטינג של מדע בדיוני.

יש סיבה למה בטסדה העדיפה "איכות ולא כמות" מאז TES1 (שהיה בו את כל האזורים של טמריאל) כי פשוט אי אפשר להצליח לעשות משחק טוב שאתה מעדיף כמות על איכות, פה זו פעם ראשונה שהם חזרו להעדיף כמות על איכות והתוצאות ניכרות.

נדב: בדיוק, לחכות כל השנים האלה בשביל לקבל משהו ברמה של אינסומאנייק?? לא יכולתי לומר את זה טוב מזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2023, 17:11

היו דיונים טובים על זה בתקופת NMS.
DrKeo כתב:אני די מסכים על NMS, אולי המשחק עצמו נראה כרגע משעמם נורא אבל הוא קונספט מגניב לגמרי שקשה מאוד לעשות על הדור הקודם בגלל מגבלות זיכרון. יש משהוא מרגש בלחקור עולם שהוא לא רק פיסת אדמה בקופסה אלה ממש כוכבים וכך הלאה. האמת שהייתי מעדיף לראות משהו מופק יותר עם נגיד מערכת שמש אחת ממש מושקעת מאשר משהו כזה. אני מדמיין לעצמי סוג של סקיירים SCI-FI שבמקום שטח גדול שחוקרים יש מערכת שמש שלמה וחללית צמודה במקום סוס :)

viewtopic.php?f=1&t=661&p=42519&hilit=%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA+%D7%A9%D7%9E%D7%A9#p42519

וגם פה:
DrKeo כתב:דבר ראשון nms היה בעייתי מהיום הראשון, גם אני וגם קליימן העלנו את זה המון ומסיבה טובה, הוא תמיד נראה כמו משחק ריקני. הוא יכל להיות נהדר אבל הטכנולוגיה הפרוצידוראלית והגודל שלו לא נתנו להם אשכרה לדחוף משחק פנימה. אם אתם זוכרים את אותם ויכוחי nms לפני שהוא יצא, אמרתי כמה פעמים שהדרך לעשות משחק כזה היא לבנות מערכת שמש בעזרת יד אמן (עם עזרה פורוצידראלית כמובן) עם דמויות, משימות, תסרוט, עלילה וכו׳. עדיף חמישה כוכבי לכת מדהימים מחמישה מליארד משמימים.

viewtopic.php?f=1&t=891&p=79918&hilit=%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA+%D7%A9%D7%9E%D7%A9#p79918

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 ספטמבר 2023, 17:19

NMS היום הוא משחק די מדהים, במיוחד בVR
שיחקתי בו לא מזמן שוב וסתם חפרתי לעצמי בורות בתורה די חופשית כמו מיינקראפט רק עם לייזר כזה שעושה חור בהכל בערך תוך שנייה, ויצרתי כמה דברים בתורה דומה, זה לבד ממש כיף בVR, והטיסה שם שופרה מאוד מאז ההשקה ולעבור מכוכב לכוכב זו באמת חוויה מגניבה מאוד. מאוד מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2023, 17:39

כן, זה לא אותו משחק אז והיום. הוא מקבל תוכן כל רבעון כבר 7 שנים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 ספטמבר 2023, 18:25

אז אולי עוד 7 שנים סטארפילד יהיה פגז!
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2023, 19:19

2030 תהיה מטורפת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 ספטמבר 2023, 19:25

אני גם חושב שאנחנו לא יכולים להתעלם מהפיל בחדר שהרבה אתרים של אקסבוקס נתנו לסטארפילד ציונים מטורפים שגובלים ב100. אני פשוט שואל את עצמי מה היה הממוצע שלו, אם הוא לא היה מקושר כל כך חזק לאקסבוקס ויוצא על כל הפלטפורמות בצורה נטרלית כמו FO4. תראו למשל את Xbox era שנתנו לו ציון 97 ויש המון אתרי אקסבוקס שנתנו לו 100.
starfield is a new beginning. Not only for Bethesda but for Xbox as a whole. With excellent writing, stunning graphics, and thrilling gameplay it makes the galaxy yours to explore, shape, and live in. It is a wonderous tapestry to experience your story in a way that only the best have done before.

בקיצור, אני לפחות שואל את עצמי אם המשחק באמת ראוי לממוצע 88 בכלל או שגם זה מנופח לאללה? וזה עוד בלי להוסיף ש88 הוא כשלעצמו ציון מאכזב.כל כך הרבה מבקרים הרי חולקים על המאיות שאתרי הבוקס שופכים על המשחק.

https://xboxera.com/2023/08/31/review-starfield/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2023, 19:30

glass man כתב:אני גם חושב שאנחנו לא יכולים להתעלם מהפיל בחדר שהרבה אתרים של אקסבוקס נתנו לסטארפילד ציונים מטורפים שגובלים ב100. אני פשוט שואל את עצמי מה היה הממוצע שלו, אם הוא לא היה מקושר כל כך חזק לאקסבוקס ויוצא על כל הפלטפורמות בצורה נטרלית כמו FO4. תראו למשל את Xbox era שנתנו לו ציון 97 ויש המון אתרי אקסבוקס שנתנו לו 100.
starfield is a new beginning. Not only for Bethesda but for Xbox as a whole. With excellent writing, stunning graphics, and thrilling gameplay it makes the galaxy yours to explore, shape, and live in. It is a wonderous tapestry to experience your story in a way that only the best have done before.

בקיצור, אני לפחות שואל את עצמי אם המשחק באמת ראוי לממוצע 88 בכלל או שגם זה מנופח לאללה? וזה עוד בלי להוסיף ש88 הוא כשלעצמו ציון מאכזב.כל כך הרבה מבקרים הרי חולקים על המאיות שאתרי הבוקס שופכים על המשחק.

https://xboxera.com/2023/08/31/review-starfield/

בגרסת המחשב יש יותר מ-50 ביקורות ורק 4 מהן של אתרי אקסבוקס והוא עומד על 87 כך שאני משער שזה לא היה זז יותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 ספטמבר 2023, 20:38

glass man כתב:לדעתי הם פשוט היו צריכים לעשות מה שקליימן אמר, לעשות איזה 10 כוכבים (לדעתי אפילו 4 כוכבים זה מספיק) ופשוט לדאוג שכל כוכב כזה יהיה בסקאלה של סקיירים, אני לא רואה מצב שמשחק כזה לא היה מקבל 95 במציאות שרזידנט איוול 4 ריימיק מקבל ממוצע 93.

המשחקים של בטסדה הם הכי its the journey not the destination יש לי 300 שעות על רוב המשחקים שלהם ולא סיימתי אף אחד מהם, אז ברור ש"להתמקד על הסיפור הראשי" (שהרוב מגדירים חרא גם ככה) היתה טעות.

יש מצב שאני דרמטי מעל הרגיל, ברור, בניתי מחשב במיוחד בשביל המשחק הזה ואני בסוף לא חושב שזו היתה השקעה כדאית, אבל הייתי מתאכזב גם אם המשחק היה נוחת על הפס5, כמו שלאסקין אמר ציפינו למשחק שיהיה משחק דור רק בסטינג של מדע בדיוני.

יש סיבה למה בטסדה העדיפה "איכות ולא כמות" מאז TES1 (שהיה בו את כל האזורים של טמריאל) כי פשוט אי אפשר להצליח לעשות משחק טוב שאתה מעדיף כמות על איכות, פה זו פעם ראשונה שהם חזרו להעדיף כמות על איכות והתוצאות ניכרות.

נדב: בדיוק, לחכות כל השנים האלה בשביל לקבל משהו ברמה של אינסומאנייק?? לא יכולתי לומר את זה טוב מזה.

זה נשמע בדיוק כמו Outer world, סקיירים מהוקצע ב-10 כוכבים (בלי טיסה, אלא קפיצה לכל כוכב בLoading screen). שמע, זה לא מהפכה. זה עוד תואם בת'זדה. כנראה שStarfield כמה רמות מעל גם אם הכוכבים שלו ריקים ולא מעניינים על פי רוב. 88 זה אחלה ממוצע והמשחק בטוח מעולה ומגשים את שהבטיח, אם היה מקבל 90 היינו עפים פה.

זה לא נתפס,DF נשפכים על ההישיג הטכנולוגי, הם אשכרה אומרים שהוא נראה לא רע ויציב על 30 פריימים בקונוסולות, זה לשם עצמו מהפכה ביחס לסטנדרט של בת'זדה.
לשם השוואה - את FO3 שיחקתי בפס3 והוא רץ בממוצע ב-17 פריימים לערך והיה נראה כמו סדרה הקאות בולימיות של גל גדות.

גם העובדה שהגאנפליי הוא החלק החזק של המשחק מפתיע, כי בסרטוני Gameplay היה נראה שהגאנפליי לא עובד ויש המון בעיות טכניות שמקשות על המשחק לזרום כשוטר.

אני אישית ממש רוצה כבר להתחיל אותו, מנגד יש לי GOW Ragnarök שאני מנסה לסיים (תקולולו קרבות בזרקרס מעולים!) וBaldurs Gate 3 שאי אפשר לעזוב.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 109 אורחים