נושא ההתערבויות 2.0

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ההתערבויות 2.0

הודעהעל ידי glass man » 24 אפריל 2023, 17:43

לא קראתי רשמים לאסקין, אולי באמת כדאי לקרוא, אבל לכן שאלתי אותך מה השיפורים? כי הם לא נראים לעין :)
זה הקטע, אם אני צריך להסתמך על מישהו אחר כדי להבין מה השיפור פה, אז כנראה שהוא לא ענק.

אם אני עובר על ההודעה שלך, גיוון באויבים? ראיתי את אותן מפלצות ואויבים בנאלים שראיתי בקודם מסרטוני הגיימפלי.
שיפור בגרפיקה? יש שיפור, אבל בהחלט לא שיפור גדול כמו שהייתי מצפה ממשחק שעכשיו אקסקלוסיבי לדור הנוכחי.
MOUNTS ? מגניב לאללה, אבל ממתי זה הופך משחק לmust have :) ?

כל השיפורים ראויים לעניות דעתי בקושי לנקודה, וזה אחרי נדיבות יתר מצדי
זה יהיה ההלם של השנה אם הם יצליחו לעבור את ה83 הלם :P

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אפריל 2023, 18:06

״ זה הקטע, אם אני צריך להסתמך על מישהו אחר כדי להבין מה השיפור פה, אז כנראה שהוא לא ענק״
ממממ לא, זה לא עובד ככה :) זה משחק לא תמונה או ציור. יש אלמנטים שלא ניתן להעביר בוידאו, וצריך לשמוע או לקרוא מה באמת השתנה.

אני כתבתי דברים בהסתמך על מידע שקיבלתי ממי ששיחק, ולא רק מה שרואים בקטעים, שזה לא מדד לשום דבר מלבד גרפיקה.
קראתי איזה 8 ״בקרובים״ וכולם אמרו שהשיפור ענק. אולי הם סתם מתלהבים יתר על המידה אבל גם אם כן - זה כנראה יתבטא בציונים, ועל זה מדובר.
אם אתה לא אהבת את הקודם אז די ברור שאין לך מה לחפש גם פה, אבל כנראה שמי שאהב הולך לקבל את ההתגשמות של החזון שלהם במשחק הראשון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אפריל 2023, 20:14

ראיתי בקרובים לפי העצה שלך.

אני עדיין חושב שהמשחק הזה הוא על קצה המזלג כל מה שרע בתעשיית הAAA, לוקחים IP אהוב מלבישים עליו מכניקות לא קשורות כי זה מה שפופלארי כרגע, גיבור אנמי ולא מעניין במקום לכבד את הLore המדהים של הIP הזה,המשחק הראשון היה משחק מפעלי ללא נשמה, וההמשך נראה כזה גם.

הסיבה שהעצה שלך לא שינתה הרבה במה שחשבתי לאסקין היא שמצאתי גם מבקרים שחושבים כמוני שלא הרבה השתנה, במערכת הקרב לטוב ולרע אז בסופו של דבר הבקרובים האלה לא משנים הרבה חלק יהיו בדעה שלך חלק בשלי.

אני מסכים איתך שהמשחק נראה התגשמות של החזון שלהם במשחק הראשון, אני פשוט טוען שהחזון הזה, לא היה שווה הרבה, הלוואי וזה איזה משחק אדיר, אבל אני צריך קפה אחרי הבקרובים האלה נרדמתי.

וכאילו נרדמתי אפילו אחרי שראיתי את המפתחים משחקים שזה אמור להיות הכי High level play שאפשר כרגע ולא כמו המבקרים חסרי המעוף והקורדנציה של חתולים מתים של IGN ואם זה הרדים אותי... אז בעיה.. מזל שהצפירה הגיעה בזמן לגאול אותי מזה והייתי חייב לקום. השבח לאל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אפריל 2023, 20:37

נו טוב, הוט טייק וזה… המשחק הזה (הקודם) הוא בלי שום ספק מה שמעריצי סטאר וורס חיכו לו במשך ישרים שנה, בהפרש ענק הדבר הכי טוב שקרה לIP הזה בערך מאז KOTOR וJedi knight, אלא אם מחשיבים משחקי טיסה ולגו, ואנחנו לא מחשיבים אתם :)

אין לי מושג איך אפשר להגדיר אותו ״משעמם״ או ״מפעלי״, זה משחק סטאר וורס הראשון שמאמץ אלמנטים של משחקי סולס, העלילה מעולה, דמויות מעולות… היו לו בעיות שקשורות בעיקר לגיימפליי מעט קלאנקי, ושאר הדברים שציינתי בהודעה קודמת, שכעת כולם אומרים שכבר אינם בעיות, כנראה למעט מי-שלא-יהיה שאתה אומר שקראת.

אני גם לא חושב שמדובר ביצירת מופת. הציונים שקיבל הראשון זה בערך מה שמגיע לו, וגם עבור ההמשך אני לא צופה לממוצע של 94 או משהו. פשוט משחק טוב מאוד על גבול המצויין.

אבל שוב, זה בסדר גמור לא להתחבר למשחק גם אם כווווולם אומרים שהוא מושלם, לכולנו זה קרה. פשוט אתה מזלזל בקפיצה שהם ככל הנראה עשו פה בין המשחקים, וזה לא מבוסס על כלום מלבד האכזבה שלך מהמשחק הראשון.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 אפריל 2023, 20:39

86 כרגע. ביקורות חיוביות מאוד, אבל נשמע ש(כמו בדרך כלל לאחרונה לצערנו) גרסאת הPC מאוד בעייתית. צפוי להיות עוד פאץ' בהשקה להבנתי, אבל אני מניח שיש גבול כמה הוא יכול לעשות. ארכוש לPS5 ליתר בטחון.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 אפריל 2023, 21:15

העיקר שהביצועים במחשב מכפילים/משלשים/מרבעים את הקונסולות :).

ברור לי לגמרי שכשיש משהו שמנצל את החומרה כמו שצריך, זה מעולה - לא נדרש הסבר נוסף. פשוט איכשהו, הפורטים למחשב הרבה פעמים יוצאים שבורים או שדורשים הרבה יותר ברוט פורס.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 אפריל 2023, 21:32

בדרך כלל במשחקים שיוצאים כרגע שבורים על הPC זה עניין של בערך חודש עד שהמצב משתפר מספיק. אבל כן, זה מאוד מבאס לחכות זמן לא באמת ידוע בנוסף, למשחק שאתה מחכה לו וכבר יצא, או פשוט לספוג ריצה מגמגמת על הPC הסופר מגה חזק שלך.
לא יודע, אולי במצבי קיצון כמו המחשב של לאסקין יש מספיק כוח כדי לקבל חוויה טובה כבר עכשיו (נחכה לDF אני מניח), אבל כאחד שקונה מחשבים יותר שפויים בדרך כלל עם X070 וCPU לא רע לתקופה, הרולטה הזאת של האם תקבל חוויה טובה יותר מהקונסולות בכל הכסף ששמת על PC חזק משמעותית יותר, או שתקבל חוויה דווקא פחות טובה איכשהו (ולמען האמת מרגיש כרגע שזה המצב היותר סביר אם צריך להמר לפני השקה)... ממש מתסכל.

ותמיד אפשר לחכות כמובן כי בדרך כלל זה מסתדר, אבל מבחנתי זה אפילו יותר מעניין של דחיית סיפוקים - אני מרגיש שאני יותר נהנה ממשחקים כשאני בהייפ לקראתם עם כולם ממש בחלון היציאה, מאשר אם אשחק בהם "לבד" כמה חודשים באיחור. זו חוויה אחרת מבחנתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אפריל 2023, 21:32

יאפ, אז מזל שהלכתי על ברוט פורס ;)
עוד לא ראיתי ביקורות, אז לא יודע במה מדובר במקרה הזה, אבל נניח דד ספייס רימייק זה משחק שהייתי כבר רוכש אם לא היו בגירסת המחשב את הקרטועים האלה בין חדרים, ובכלל - אין ספק שזה משהו שקיים בהרבה משחקים לאחרונה. מבאס, אבל בסוף הם מתוקנים לרוב, ואז מדובר בגירסה הטובה ביותר.

במקרה של סייברפאנק למרות שמלכתחילה גירסת המחשב הייתה הכי טובה - אני שמח שחיכיתי ולא שיחקתי ״עם כולם״. גם בקונטרול. אבל במשחק הזה יש מצב שאלך על גירסת הפס5 כי העלילה פה מעניינת אותי. אז אמתין כמה ימים ונראה מה המצב באמת, יכול להיות שזה יהיה אצלי ממש בסדר אם זה קטע של ביצועים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אפריל 2023, 22:18

המצב במחשב קטסטרופה בשנתיים האחרונות. אני מקווה שאנריל 5.2 ישפר עניינים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 אפריל 2023, 22:34

המצב של הפורטים במחשב מאוד מאכזב בזמן האחרון, זה קצת מזכיר את הימים החשוכים של פורטים למחשב מה-360/פס3, כשהיו כאלה לפחות כי אז פורטים למחשב היו בגדר המלצה בלבד ולא חובה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 אפריל 2023, 23:53

דאמ, קליימן ניצח. יפה אחי.

אני שמח בשביל מי שעף על הקודם כי זה בהחלט נראת גרסה טובה יותר, אני מניח שאדלג כי אני עדיין לא רואה פה את הקפיצה של DMC2-DMC3 או אפילו את הקפיצה האובייקטיבית בין GOW לרגנארוק. (מדבר על הפקה ושיפורים לא על ההעדפה האישית שלי)
אבל כנראה מי שנהנה מהקודם קיבל את מבוקשו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אפריל 2023, 23:54

אני לא מצליח להבין למה מפתחים לא שמים שלב של קימפול שיידרים בתחילת המשחק. מה הביג דיל? מסך טעינה, ממתינים 45 שניות וזהו, חד פעמי (פחות או יותר).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אפריל 2023, 00:06

מאוד משונה לי המצב של המשחק הזה, אני ממש מקווה שהפאצ׳ים יתקנו בהקדם. ממה שאני קראתי גם גירסת הפס5 מקרטעת לא מעט ומגיעה ל-20 פריימים ומצב ה-60 רחוק מלהיות יציב.
באסה שמשחררים כזה משחק חשוב במצב הזה. נמתין לניתוח רציני, עד אז המשחק הזה בהמתנה אצלי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 אפריל 2023, 00:39

DrKeo כתב:אני לא מצליח להבין למה מפתחים לא שמים שלב של קימפול שיידרים בתחילת המשחק. מה הביג דיל? מסך טעינה, ממתינים 45 שניות וזהו, חד פעמי (פחות או יותר).

הבנתי שכן יש קימפול, אז כנראה זה משהו אחר. גם בהוגוורטס לגאסי יש קמפול וגמגומים.

וכן, המצב בפיסי נורא. אני לא זוכר עוד תקופה שהייתה ככה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אפריל 2023, 08:39

InterAl כתב:
DrKeo כתב:אני לא מצליח להבין למה מפתחים לא שמים שלב של קימפול שיידרים בתחילת המשחק. מה הביג דיל? מסך טעינה, ממתינים 45 שניות וזהו, חד פעמי (פחות או יותר).

הבנתי שכן יש קימפול, אז כנראה זה משהו אחר. גם בהוגוורטס לגאסי יש קמפול וגמגומים.

וכן, המצב בפיסי נורא. אני לא זוכר עוד תקופה שהייתה ככה.

איזה באסה, מעניין מה גורם לגמגום בג׳דיי. המצב באמת עגום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אפריל 2023, 09:19

טוב, עכשיו בנדיקט פוקס… מהמר על 89, למרות שמדובר במשחק ראשון של צוות אנונימי :) הוא פשוט נראה כל כך, כל כך טוב… כמו אורי, הולונייט ואינסייד ביחד
אני יודע שרוב הסיכויים שלא יתקרב לשם, אבל מהמר גבוה כדי להשפיע על היקום
מה גם שאני בונה עליו שיחזיק אותי עד שיתקנו את ג׳דיי (למרות שיש גם את סייברפאנק)

לא יודע מתי הביקורות יצאו, אבל המשחק יוצא היום!
(כמובן חינמי בגיימפאס)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 אפריל 2023, 10:44

83
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 אפריל 2023, 11:30

78, הוא נראה מדהים ברמת הארט אבל אני פשוט לא בטוח שיש לצוות הזה מספיק ניסיון כדי להוציא להיט בניסיון הראשון שלהם.
מקווה מאוד מאוד לטעות איתו, כי באמת, הוא נראה מצוין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אפריל 2023, 12:57

85

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 אפריל 2023, 13:00

81

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 אפריל 2023, 13:36

הימור פנימי - מהמר שגלאס מנצח :)
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אפריל 2023, 14:44

Uncle Pey'j כתב:78, הוא נראה מדהים ברמת הארט אבל אני פשוט לא בטוח שיש לצוות הזה מספיק ניסיון כדי להוציא להיט בניסיון הראשון שלהם.
מקווה מאוד מאוד לטעות איתו, כי באמת, הוא נראה מצוין.

זה נכון שאין נסיון אבל בתחום ה״דו מימד״ לא חסרות הצלחות של נסיון ראשון… מברייד דרך אורי, הולונייט ולימבו, סלסט ופז… לא חסר, ולכל אלו לדעתי יש ציון גבוה מ-90.
לכן אני מרשה לעצמי להיות כל כך אופטימי. עוד יותר מבדרך כלל זאת אומרת :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 אפריל 2023, 15:02

אם אני מהמר שאני לא מנצח ומנצח בהתערבות הפנימית יש על זה נקודה? :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אפריל 2023, 16:59

טוב, יש שני סימנים משונים ומעט מדאיגים לגביו - קודם כל שאין ביקורות עד שהוא יוצא, והדבר השני הוא שבחנות של מיקרוסופט הוא לא מופיע גם ב״בקרוב בגיימפאס״ למרות שהוא מגיע עוד כמה שעות, ולא ניתן למצוא אותו בחיפוש.
ועדיין, הוא לדעתי יפתיע מאוד.

מה שכן אם כבר אנחנו במשחקי ״דו מימד״ חדשים - Bramble: The Mountain King מתחיל לקבל ביקורות, חלקן 90+, חלקן 60+… אני אישית חיכיתי לו, נראה כמו אחלה קלון של סדרת Little Nightmares והוא גם מאוד יפה ויזואלית. כנראה שאיתו אמתין טיפה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 אפריל 2023, 04:08

חחחח ההתערבות היתה צריכה להיות, האם אתם חושבים שיהיה ציון בMC לבנדיקט פוקס? :lol:
אני שומע שלמשחק היה דמו והוא התקבל די רע בסטים בעיקר בגלל בעיות בשליטה דבר שהוא דיל ברייקר בפלטפורמר סינמטי כזה, בכל מקרה אשחק כי זה לא בא כל יום משחק כזה אבל מאכזב מאוד לשמוע.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים