נושא ההתערבויות 2.0

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ההתערבויות 2.0

הודעהעל ידי glass man » 28 פברואר 2022, 16:20

Laskin כתב:ממש לא כלפי מעלה, ואתה הבאת את סייברפאנק כרפרנס אז אין לי מושג על סמך מה אתה מבסס את זה, לפעמים זה נקודה למעלה, לפעמים למטה, ממש אין פה איזה קטע שזה תמיד או אפילו לרוב למעלה.

וכן, אולי לא מגיע לסייברפאנק 60, אבל גם לא 86… וזה בדיוק העניין - בOC זה איפהשהו באמצע, כמו שצריך.
נדב - מה ההבדל כבר בין גירסת המחשב לגירסת הפס5? והאם מישהו שם הוריד לו ציון בגלל המצב הטכני בכלל? די בטוח שלא. זה פשוט אותו משחק בתכלס, רק שבOC משכללים יותר דיעות לגביו.

עריכה:
בדקתי את botw - בOC הוא דווקא נקודה אחת פחות דווקא בOC, הוא פשוט משכלל 170+ ביקורות במקום 115, זה משמעותי ועובדה שזה הבדל של נקודה. למה שדעתם של 60 מבקרים לא תספר? פשוט תמונה פחות מושלמת לדעתי

הוריזן 2 קיבל נקודה למעלה בגלל המערכת המעוותת שלהם
DQ11 קיבל ממוצע 92 בOC ו91 בMC (בגרסה הדפינטיבית)
אני יכול להביא את כל הדוגמאות.
להמשיך עם ההוכחות לאסקין? ציונים מנופחים בOC אלא אם כן גרסה כל כך מחורבנת שהיא דופקת את הניפוח של הציון. זה ברור שבעיות הפריים רייט בגרסת הWII U הורידו את הציון.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 28 פברואר 2022, 16:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2022, 16:20

כן, אבל אני הבאתי כדוגמא את botw שדווקא קיבל נקודה פחות… אז זהו, הבאת 2 דוגמאות ו״הוכחת״? אני יכול להביא עוד ועוד.

הנקודה היא לקבל תמונה שלמה יותר של התעשייה על מוצר.
לGoW 2018 יש 120 ביקורות בMC וכמעט 250 ביקורות בOC והממוצע זהה - 94. זה מוכיח רק דבר אחד - התמונה לא משתנה משמעותית, לפעמים יותר ולפעמים פחות אבל באחד מהאתרים אתה מקבל תמונה של חצי מהאתרים הגדולים ובOC את כמעט כולם. אתה מעדיף חצי תמונה? סבבה, אני חושב שזה פחות רציני.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 פברואר 2022, 16:24

למה לקבל תמונה ממבקרים עלומי שם זה רציני בעיניך?

אם עכשיו אני רוצה לדעת אם אני נחשב חתיך וגבר איכותי בעיני נשים מה עדיף ? שאני אתחשב בדעה של 250 נשים, שרובן מכוערות ושמנות ולא משקיעות בעצמן או שאני אשאל 120 בחורות, שכולן כוסיות שכל יום במכון כושר וקרייריסטיות בהייטק? ברור שהדעה של 250 הנשים המכוערות לא שווה כלום.

איכות לאסקין לא כמות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2022, 16:31

אה, מה לגבי היילו אינפיניט? בMC גירסת הוואן אקס על 87, וגירסת המחשב על 80, האם גירסת המחשב נחותה? לא. פשוט דיעות שונות של מבקרים שונים.
בOC פשוט יש פי 2 יותר ביקורות מ-2 הגרסאות השונות שיש בMC ביחד, אז הממוצע יצא… גם כן 87.

RDR2 גירסת הפס4 על 97 בMC, ועל 96 בOC.

אין פה שום חוקיות, כל מקרה לגופו.
אתה מבסס את זה שבOC זה תמיד למעלה על סמך כלום ושום דבר, פעם למעלה ופעם למטה.

מה זה ״מבקרים עלומי שם״? אם IGN שוכרים מבקר חדש אז לא צריכים להחשיב את הדיעה שלו כי הוא ״עלום שם״?! הרי אני מבטיח לך שאנשים לא מכירים 70% לפחות מהמבקרים בMC, ושיש הרבה כתבים חדשים שכתבו ביקורת שנכללה שם, מה זה אומר?
בOC מחשיבים אתרים די גדולים עם יחסית הרבה כניסות, הם לא מחשיבים ממש כל אחד, יש בקרה כלשהי, פשוט קצת יותר משוחררת מאשר בMC. וכן - זה חד משמעית עדיף.

אגב, זה ממש משעשע להתווכח על חוסר ב״בקרת איכות של מבקרים״ עם מישהו שחושב שמה שבאמת קובע זה ביקורות הגולשים, גם במקרים של טרולים שבכוונה מתארגנים ונותנים למשחק שכולנו מסכימים שהוא לכל הפחות ״סבבה״ ציון של 0/100 :)

אה, ולגבי בדוגמא שלך על ״מה נשים חושבות״ - אם אתה רוצה לקבל דיעה של נשים - אתה בהחלט צריך מכל הסוגים וכל הצורות שלהן, לקבל תשובה רק מפצצות על לא ייתן לך אינדיקציה מדוייקת יותר, בשום צורה. בחיי שלפעמים אני לא מבין את ההגיון שלך. הרי ה -250 האלה לא מורכב רק מהמכוערות ושמנות, הוא מורכב מכל הכוסיות של MC, ועוד כל מני רנדומליות - חלקן נראות מעולה וחלקן מכןערות, הדיעה שלהן לא פחות רלוונטית ואולי גם יותר, כי רוב הנשים בעולם הם לא פצצות על ואתה רוצה תשובה של מה הנשים ככלל חושבות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2022, 16:49

זה באמת ויכוח שאין לו תשובה. OC מערבבים גרסאות ומביאים כל בלוג מושתן, MC מביאים פחות ביקורות וממציאים מספרים לביקורות בלי ציון. זה טרפה וזה נבלה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2022, 17:19

כן, שכחתי מזה שהם פשוט ממציאים מספרים לפי מה שבא להם, מביקורות ללא ציון… OC לא עושים את זה, הם גם לא מחשיבים כל בלוג מושתן, הם בודקים אתרים פחות מוכרים למשך תקופה של כמה וכמה חודשים ובוחנים את המקצועיות והעקביות שלהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 פברואר 2022, 17:34

Laskin כתב:זה בולשיט מוחלט... OC לא מחשיב "כל ביקורת" פשוט יש לו יותר ביקורות לשכלל, ועובדה - הציונים תמיד בהפרש של גג 2 נקודות בין MC לOC
פשוט OC נותן תשובה יותר ברורה לגבי מצב המשחק... וכמו שאמרתי - הוא לוקח את כל הגרסאות בחשבון, נניח ER - המצב במחשב שונה מהמצב בדור הקודם ושונה מהמצב בדור הנכחי - למה לעשות התערבות רק על גירסה ספציפית? הרי לא כולנו משחקים באותה הגירסה.

וסייברפאנק - מצב קיצון... סופר קיצון. אבל למה לקחת את גירסת הPS5 או המחשב, כשאף אחד כאן כמעט לא יכול היה להריץ אותה על המחשב ואף אחד לא היה יכול להשיג PS5 במשך חודשים ארוכים? עושים ממוצע, וזה באמת איך שהמשחק התקבל. הרי הוא לא התקבל כמו גירסת המחשב עם ממוצע 86, נכון? וגם לא סביב ה-60 של גירסת הPS4... אז ממוצע בהחלט משקף הרבה הרבה יותר טוב את מצב המשחק בשיגור.
כאילו, אתה באמת כתבת שזה הוגן יותר לתת לו 86? על מה מגיע להם את ה"פרס" הזה? הם הסתירו במכוון את המצב של המשחק על הקונסולות, זה חלק גדול מאוד מאיך שאנשים חווים את המשחק, למה לתת למשחק את הציון לפי הגירסה הטובה ביותר שלו בלבד, כשהאחרות פשוט זוועה? אם הן זוועה - שלא ישחררו אותן.

אגב, אני עכשיו רואה איזו הודעה ענקית הם שמו ליד הציון של סייברפאנק בOC, שהמשחק שוגר בצורה מאוד בעייתית בגרסאות האלה ושהכל נעשה בצורה מחושבת וערמומית מצד המפתחת/מפיצה, וכשלוחצים על ההודעה הכתומה הזו מגיעים לכאן:
https://opencritic.com/news/2000/they-k ... rs-anyway-
מקרה רמאות קלאסי, ואתה עדיין חושב שמה שמגיע להם זה הממוצע הטוב ביותר? די נו...

אני לא תומך בתפיסה הזו, אני לגמרי בעד MC. קודם כל זה אתר שנחמד להכנס אליו כי על הדרך אתה מתעדכן בציונים של כל דבר שקיים בכל סוגי המדיה (וזה למה גם IMDB הכניסו אותו לסדרות ולסרטים שלהם) וגם, כשאני מהמר על משחק אני רוצה להמר לפי איך הוא נראה כמשחק בגרסה הטובה שלו. לא בא לי לקחת בחשבון פקטור ממוצע של ״האם גרסת המחשב תצא גרועה ותדפוק אותו או שאולי גרסאות הדור הקודם יבאסו״

מבחינתי אני רואה את המשחק ומתרשם ממנו כמו שהמפתחים מציגים אותו ועל סמך זה אני מעריך (לא בכישרון רב) את הציון שלו, מהבחינה הזו MC עם הגרסה המובילה ולא ממוצע של כל הבררה זו האופציה העדיפה, ככה מבחינתי המשחק ״שווה״ בלי רעשי הרקע וכן, סייברפאנק שווה את הציון שלו כמו שמשתקף על המחשב ולא כמו שיצא בגרסאות הקונסולה הנחותות. CDPR שילמה על הגרסאות האלה חזק במכירות אבל מבחינת איכות, זה המשחק ולא כמו שהוא משתקף שם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 פברואר 2022, 17:37

אלוהים פשוט גילגל לנו את הדוגמא המושלמת as we speak.

Shadow warrior 3 כרגע בממוצע 74 בMC
ואצל OC ממוצע 78. ואני שואל אותכם, כל הג'נטלמנים המכובדים של הפורום, האם זה צודק שמשחק יקבל ניפוח כזה של פאקינג 4 נקודות? ונראה לאן זה יגיע. OC מנפחים ציונים כאילו הם ליצנים שמנפחים בלונים.

https://opencritic.com/game/12819/shadow-warrior-3
https://www.metacritic.com/game/pc/shadow-warrior-3

והאם אנחנו צריכים לשנוא את זה שMC נותנים יותר משקל למבקרים איכותים כמו אלה שבEDGE ? זה רק מראה להם הם הבחירה הנכונה!

ולאסקין בנוגע ל"מה נשים חושבות" ברור שאם אני אשאל 250 מכל הסוגים מול 120 כוסיות על שעובדות בהייטק. אז יהיה בתוך ה250 גם כוסיות פה ושם, אבל יהיו גם סתם חמודות וגרוע מכך הרבה שמנות שעובדות בסופרמרקט והמכוערות יעלו לי את הציון מעצם זה שאני מתעניין בדעתן, הרי רוב הגברים בורחים מהן על הדייט הראשון ובטח שלא מעוניינים בדעתן. ואני הרי לא מעוניין בציון שיעלה לי את האגו אני מעוניין למדוד ערך אובייקטיבי בדיוק כמו שאני לא מעוניין שאיזה "בלוג מושתן" כמו שנדב כינה את זה, יעלה את הציון לאיזה משחק.

MC לא רק נותן לך דעה סלקטבית של מבקרים טובים אלא גם מכיר בזה שגם בתוך הקבוצה הזו יש כאלה שדעתם נחשבת יותר. בדיוק כמו שאני מחשיב יותר את דעתן של הכוסיות ההייטקיסטיות כי במכה אחת אני יודע שיש להן גם מראה וגם מוח ולכן דעתן נחשבת יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2022, 17:59

גלאס אתה עושה מעצמך צחוק… ביקורות רק התחילו להתגלגל, זה הולך להתאזן, אתה תראה.
ובכל אופן לא הבנתי למה אתה משנה את הטון שלך פתאום, מ״מבקרים משוחדים״ שהיה עד לפני שנייה, ל״הם הכי מקצועיים וטוב שדעתם נחשבת יותר ממבקרים מקצועיים אחרים״. תנסה להיות עקבי יותר ;)

ותמשיך לחפור לעצמך בור עם עניין הנשים, באמת :)
שוב, ההנחה שלך שזה בהכרח מעלה את הציון לא מתיישרת עפ המציאות. לרוב זה הבדל של נקודה וחצי לכאן ולכאן, אתה ממשיך לחזור על טיעונים שכבר הופרכו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 פברואר 2022, 18:11

Laskin כתב:גלאס אתה עושה מעצמך צחוק… ביקורות רק התחילו להתגלגל, זה הולך להתאזן, אתה תראה.
ובכל אופן לא הבנתי למה אתה משנה את הטון שלך פתאום, מ״מבקרים משוחדים״ שהיה עד לפני שנייה, ל״הם הכי מקצועיים וטוב שדעתם נחשבת יותר ממבקרים מקצועיים אחרים״. תנסה להיות עקבי יותר ;)

ותמשיך לחפור לעצמך בור עם עניין הנשים, באמת :)
שוב, ההנחה שלך שזה בהכרח מעלה את הציון לא מתיישרת עפ המציאות. לרוב זה הבדל של נקודה וחצי לכאן ולכאן, אתה ממשיך לחזור על טיעונים שכבר הופרכו.

אני הכי עקבי שבעולם לאסקין. אתה באמת לא רואה שMC מדלל לך חלק ניכר מהמבקרים המשוחדים? אני לא יודע איך אתה נרדם בלילה עם הטיעון הזה.
ואנחנו נראה מה יקרה עם SH3 אל תחשוב שאני לא אבוא לנפנף בדוגמא הזו כל פעם שאתה תנסה לגרור אותנו למערה האפלה שהיא OC.
ובכלל, עצם זה שאנחנו יודעים שכל CEO בתעשייה הזו נושא עיניו לMC זה מספיק בשביל להכריע לטובת MC אם אתה היית CEO בחברת משחקים ולא בחברה שאתה מנהל כרגע, גם אתה היית מסתכל רק על MC ;)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 פברואר 2022, 18:14

bling כתב:
Laskin כתב:זה בולשיט מוחלט... OC לא מחשיב "כל ביקורת" פשוט יש לו יותר ביקורות לשכלל, ועובדה - הציונים תמיד בהפרש של גג 2 נקודות בין MC לOC
פשוט OC נותן תשובה יותר ברורה לגבי מצב המשחק... וכמו שאמרתי - הוא לוקח את כל הגרסאות בחשבון, נניח ER - המצב במחשב שונה מהמצב בדור הקודם ושונה מהמצב בדור הנכחי - למה לעשות התערבות רק על גירסה ספציפית? הרי לא כולנו משחקים באותה הגירסה.

וסייברפאנק - מצב קיצון... סופר קיצון. אבל למה לקחת את גירסת הPS5 או המחשב, כשאף אחד כאן כמעט לא יכול היה להריץ אותה על המחשב ואף אחד לא היה יכול להשיג PS5 במשך חודשים ארוכים? עושים ממוצע, וזה באמת איך שהמשחק התקבל. הרי הוא לא התקבל כמו גירסת המחשב עם ממוצע 86, נכון? וגם לא סביב ה-60 של גירסת הPS4... אז ממוצע בהחלט משקף הרבה הרבה יותר טוב את מצב המשחק בשיגור.
כאילו, אתה באמת כתבת שזה הוגן יותר לתת לו 86? על מה מגיע להם את ה"פרס" הזה? הם הסתירו במכוון את המצב של המשחק על הקונסולות, זה חלק גדול מאוד מאיך שאנשים חווים את המשחק, למה לתת למשחק את הציון לפי הגירסה הטובה ביותר שלו בלבד, כשהאחרות פשוט זוועה? אם הן זוועה - שלא ישחררו אותן.

אגב, אני עכשיו רואה איזו הודעה ענקית הם שמו ליד הציון של סייברפאנק בOC, שהמשחק שוגר בצורה מאוד בעייתית בגרסאות האלה ושהכל נעשה בצורה מחושבת וערמומית מצד המפתחת/מפיצה, וכשלוחצים על ההודעה הכתומה הזו מגיעים לכאן:
https://opencritic.com/news/2000/they-k ... rs-anyway-
מקרה רמאות קלאסי, ואתה עדיין חושב שמה שמגיע להם זה הממוצע הטוב ביותר? די נו...

אני לא תומך בתפיסה הזו, אני לגמרי בעד MC. קודם כל זה אתר שנחמד להכנס אליו כי על הדרך אתה מתעדכן בציונים של כל דבר שקיים בכל סוגי המדיה (וזה למה גם IMDB הכניסו אותו לסדרות ולסרטים שלהם) וגם, כשאני מהמר על משחק אני רוצה להמר לפי איך הוא נראה כמשחק בגרסה הטובה שלו. לא בא לי לקחת בחשבון פקטור ממוצע של ״האם גרסת המחשב תצא גרועה ותדפוק אותו או שאולי גרסאות הדור הקודם יבאסו״

מבחינתי אני רואה את המשחק ומתרשם ממנו כמו שהמפתחים מציגים אותו ועל סמך זה אני מעריך (לא בכישרון רב) את הציון שלו, מהבחינה הזו MC עם הגרסה המובילה ולא ממוצע של כל הבררה זו האופציה העדיפה, ככה מבחינתי המשחק ״שווה״ בלי רעשי הרקע וכן, סייברפאנק שווה את הציון שלו כמו שמשתקף על המחשב ולא כמו שיצא בגרסאות הקונסולה הנחותות. CDPR שילמה על הגרסאות האלה חזק במכירות אבל מבחינת איכות, זה המשחק ולא כמו שהוא משתקף שם.

כל מילה בסלע. לאסקין מתנהג כאילו גרסת המחשב של סייברפאנק יושבת יושבת על 96 בMC. ציון סביר לגמרי 86. שתואם את האכזבה אבל לא משפיל את CDPR מתוך נקמנות ורשעות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2022, 18:59

למה לעזאזל אתה עושה הנחות לCDPR? לא מבין את זה… איכות המשחק היא האיכות של כל הגרסאות ביחד, לא רק של גירסה אחת, כי לא כולם משחקים עליה. וזה לא היה רק עם הדור הקודם, גם גרסאות הפס5 והXSX היו במצב לא משהו בכלל, רוב מח שקנה את המשחק ב-10 בדצמבר לא קיבל משחק של 86.
חלק מהעניין זה גם לאותת למפתחים להשקיע בכל הגרסאות יותר ולא להוציא משחק שבור לחלוטין ושהם יוכלו לנופף ב״ממוצע של 86״ בטריילר הבא שלהם… תכלס אם לא היה חלוקה לגרסאות בMC יש מצב לא קטן שהפ היו חוששים ודוחים אותו עוד :)

אגב גלאס - עברה שעה וההפרש כבר ירד מ-4 ל-2 נקודות… ואני מהמר שירד עוד נקודה לפחות ואולי המצב אף יתהפך.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 פברואר 2022, 19:14

אני כבר אמרתי, מצביע רק בהתערבויות OC :). כל אחד חופשי לארגן איזו התערבות שירצה, לא חושב שצריך לכפות אתר אחד או אחר :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 פברואר 2022, 19:40

אז דיברנו בפורום על שמנופוביה, גילנות, ואפילו הזכרנו פאקינג ארקנופוביה אבל את הגזענות האמיתית הכי שכיחה בפורום אף אחד לא הזכיר!
מאטקרטיקפוביה!

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 פברואר 2022, 19:46

אין שום פוביה אישר יקר :). העדפה אישית.
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 פברואר 2022, 19:51

אבל למה להעדיף את OC מה זה נותן? אנחנו פורום רציני אנחנו צריכים ללכת עם הסטנדרט בתעשייה ולא עם אתר שנותן לכל יוטיובר בן 18 מקום בהשפעה של הממוצע.

עם כל הכבוד אני לא יכול לקחת ברצינות דעה של צוציק בן 18 כולנו יכולים ללמד אותו דבר או שניים בתחום למה שאני אתן לדעה שלו להשפיע על הממוצע וחשוב מכך על ההימור שלי?

ברור שעדיף ללכת על אתר שכולם רוצים כדי שכולם ישתתפו אבל זה כל כך חבל אם נדרדר לOC שוב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 פברואר 2022, 19:54

הכל טוב אחי. אתה מוזמן לפתוח רק התערבויות של MC :). ותחשוב על זה ככה, פחות משתתף זה יותר סיכוי לנצח ;). אישית, אני חושב שMC מייצג איזו הגמוניה ישנה שתקועה בעבר. היום יש הרבה קולות, ואני מעדיף לשמוע אותם ולראות אותם משתקפים בציונים.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 פברואר 2022, 19:56

Laskin כתב:למה לעזאזל אתה עושה הנחות לCDPR? לא מבין את זה… איכות המשחק היא האיכות של כל הגרסאות ביחד, לא רק של גירסה אחת, כי לא כולם משחקים עליה. וזה לא היה רק עם הדור הקודם, גם גרסאות הפס5 והXSX היו במצב לא משהו בכלל, רוב מח שקנה את המשחק ב-10 בדצמבר לא קיבל משחק של 86.
חלק מהעניין זה גם לאותת למפתחים להשקיע בכל הגרסאות יותר ולא להוציא משחק שבור לחלוטין ושהם יוכלו לנופף ב״ממוצע של 86״ בטריילר הבא שלהם… תכלס אם לא היה חלוקה לגרסאות בMC יש מצב לא קטן שהפ היו חוששים ודוחים אותו עוד :)

אגב גלאס - עברה שעה וההפרש כבר ירד מ-4 ל-2 נקודות… ואני מהמר שירד עוד נקודה לפחות ואולי המצב אף יתהפך.

עזוב שטויות של כמה מגיע להם או לא, אני בהימור שלי לא רוצה משתנים לא צפויים כמו האם תהיה איזו גרסה נחותה שתהרוס את הכל. זה לא מעניין ולא רלוונטי, אני נשען על התוכן שראינו מאת המפתחים או בגיימפליי שנתנו לעיתונאים לשחק שלרוב רץ על הגרסה שהם הכי גאים בה או לפחות שהיא מספיק טובה לתצוגה.

מה עכשיו גם מורדור שיצא בתחילת הדור הקודם הוא משחק של 60 בגלל שגרסאות ה 360 והפס3 אשפה? וואלה לא מסכים עם זה בכלל.
גם מבחינת הימור שזה פחות מעניין וכן, גם מבחינת המהות והאיכות של המשחק זה פחות מעניין, שחקן פס3 שהיה מספיק דביל לקנות על עיוור ונפל זו בעיה שלו, כנ"ל שחקן פס4 שיודע שסייברפאנק משחק מאוד תובעני וכדאי לחכות ולדעת שהכל בסדר לפני ובכל זאת קנה יכול להאשים בעיקר את עצמו.

אישית אני אף פעם לא שיחקתי בגרסה מזעזעת של משחק, אם היא היתה רעה קניתי את הגרסה הנכונה ואם לא היתה כזו (כי נגיד כמו במקרה של סייבר אין לי מחשב או פס5) אז פשוט לא קניתי. אין לי עניין לקנות גרסה רעה ולבכות על זה שמדובר במשחק של 50. לי זה לא רלוונטי, הם ישלמו כבר במכירות ובמוניטין פחות טוב. בעיה שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2022, 20:43

יש באמת כל כך מעט דוגמאות של משחקים עם גירסה שהממוצע שם שונה מאוד בגלל ביצועים טכניים, שזה בטל בשישים.
מה זה, לעומת מספר המשחקים שפשוט קיבלו ממוצע שונה, ולא בגלל ביצועים? פשוט מבקרים שונים מאתרים שונים עם דיעות מעט שונות. לפעמים משחק מתפצל בMC ל-20 ביקורות על 2 קונסולות, 10 על קונסולה אחרת ועוד 30 על אחת נוספת, למה לא לאחד את כל המספרים האלה? תחפש ותראה לא מעט דוגמאות שאין הבדלים בביצועים או שאפילו הם טובים ביותר על פלטפורמה מסויימת, ועדיין הממוצע שונה בכמה נקודות בלי קשר למצב הטכני.
וכן, נניח נחריג היום גרסאת סוויץ', או אפילו דור קודם, יש הרבה פעמים הבדל של נניח 2 נקודות הפרש בMC, אם תאחד אותם ותעשה ממוצע - תקבל נקודה אחת פחות, וזה משנה פה מי מנצח :)

אהההה פאק, בדקתי עכשיו... לאלדן רינג יש ממוצע של 95 על הXSX! דוגמא מושלמת למה שניסיתי להעביר.
https://www.metacritic.com/game/xbox-se ... elden-ring
עכשיו, כן... זה רק 8 ביקורות, אבל מי אמר שה-8 האלה לא ימשכו עכשיו את הממוצע של גירסת הPS5 למטה? זה הרבה פעמים על חודה של ביקורת. ולמה לא להחשיב את ה-8 אתרים האלה? זו לא גירסה פחות טובה מהPS5.
ואין הבדל טכני, אז גם אם תתעקשו להתעלם מגירסת המחשב שיושבת גם כן על 95, עם 41 ביקורות - אז נו די... פשוט מקבלים את הממוצע של OC. ובואו, כמה ביקורות במחשב הורידו רבע נקודה בגלל המצב הטכני, מתוך 41 הביקורות הללו?
תכל'ס, אין המון הבדל גם במספר האתרים שמאושרים אצל OC, לעומת MC, כשסופרים את הגירסאות השונות שמגיעות מאתרים שונים, אז גם הטיעונים של גלאס בכלל לא רלוונטיים. כולה 25 יותר אתרים במקרה של אלדן רינג, נכון לעכשיו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 פברואר 2022, 20:45

יש שיאמרו שגרסאת ה XSX של אלדן רינג אפילו עליונה ל PS5, כי יש שם VRR (בקונסולה בילט-אין, לא במשחק עצמו).
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2022, 20:51

טוב, אני סיימתי עם זה :)

אז GT7 - הביקורות מחרתיים!
ברור לי שזה יהיה משחק טוב בהרבה מהקודם, וסביר להניח הכי טוב בסדרה... אבל כמה משחק כזה יקבל היום?
הוא מאוד הארדקור לעומת מה שיש בשוק, אני לא חושב שיכולים להגיע ל-90. ספורטס היה 75 או משהו בכיוון ו-5-6 היו באיזור ה-82, אז...
86.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 פברואר 2022, 20:54

ההימור שלי 83.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2022, 21:04

Klayman כתב:יש שיאמרו שגרסאת ה XSX של אלדן רינג אפילו עליונה ל PS5, כי יש שם VRR (בקונסולה בילט-אין, לא במשחק עצמו).

ומצד שני הביצועים בגרסת הבוקס קצת פחות טובים וזמני הטעינה כפולים.

תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 28 פברואר 2022, 21:10

וואו, הזוי. 13 שניות נשמע די קשוח במשחק כזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 פברואר 2022, 21:20

DrKeo כתב:
Klayman כתב:יש שיאמרו שגרסאת ה XSX של אלדן רינג אפילו עליונה ל PS5, כי יש שם VRR (בקונסולה בילט-אין, לא במשחק עצמו).

ומצד שני הביצועים בגרסת הבוקס קצת פחות טובים וזמני הטעינה כפולים.

תמונה

הייתי לוקח את ה VRR בכל יום :). ובכל מקרה, הטבלה רק ממשיכה להראות ש FS צריכים המון עבודה כדי להשתפר בצד הטכני שלהם. אין שום סיבה שהXSX תהיה קרובה יותר בזמן הטעינה לPS4 מאשר ל PS5.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 174 אורחים