נושא ההתערבויות 2.0

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ההתערבויות 2.0

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2023, 16:24

יש גדולה של ממוצע 95+ ויש גדולה של 90+. יש הבדל. ואני מאמין שיוכלו לעלות לשנייה, אולי כבר בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוקטובר 2023, 16:34

אני חושב שזה הכול יחסי. אינסומאנייק חברה שמוציאה משחקים מרשימים, אבל בו'אנה זו חברה שקיימת מאז הפס1 שיודעת "לכתוב טוב למתכת" כמו נוטי דוג סאקר פאנץ, סקוור, וכל החברות הותיקות מחברות כאלה? אני מצפה שיהיו הרים וגבעות טכנים בגלל כל התרבות הארגונית שנוצרה שם שמקדשת הישגים טכניים זה אמור להיות מושרש בעובדים החדשים והוותיקים כי גם שהותיקים מדור הפס1 הולכים הביתה הם עדיין הורישו תרבות ארגונית מסוימת לממשיכים שלהם שמקדשת גרפיקה וניצול טכנולוגי ביחס לזה אינסומאנייק לא כאלה מרשימים.

ספיידרמן 2018 נראה סבבה לגמרי, אבל תשווה אותו לאסקין לGOT מסאקר פאנץ שגם היא מהדור ההוא של "המתכנתים למתכת" ואפילו הCEO שלהם נשאר מהימים ההם ובואנה GOT נראה דור מעל ספיידרמן לדעתי. כאילו אפשר לחלוטין להגיד שGOT לא משהו בכתיבה בכלל, לא משהו בגיימפלי בכלל, אבל בגרפיקה לפחות העבירו תסחורה.

נדב: כן, ברור יש פה גם עניין של "תשוקה" אבל אני לא בהכרח חושב שאין לאינסומאנייק "תשוקה" לספיידרמן, כאילו IP ענקי, אם היו נותנים לך צוות של 300 איש ואומרים לך "הי, נדב בוא תעזוב את העבודה שלך ותבוא לנהל את הצוות שעושה את ספיידרמן, כנראה שהיית לוקח את הג'וב בהתלהבות כי זה לא קשה למצוא אנשים שיתמלאו בתשוקה כלפי ספיידרמן"

אבל בסופו של דבר הנקודה זהה. אנחנו מסכימים על זה שצריך לקרוע את התחת מעל הממוצע בעבודה קשה כדי להביא משהו שהוא מעל הממוצע. הבאת את הדוגמא של המוזיקאים והאמנים שטוחנים את עצמם עד שהיצירה מוכנה. ואני יכול להביא פה דוגמאות של סופרים שכתבו קלאסיקות של עשורים שאמרו חלקם שהם עבדו 10+ שנים של שכתוב וטיוטות עד שהגיעו ל200-250 עמוד שקיבלנו בסוף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2023, 17:04

טוב, כרגע ממוצע 92
אבל יש רק 60 ביקורות, נראה מה יהיה בהמשך

אני צופה בביקורת ל DF ויש שם קצת ספוילרים לצערי, מניח שהיו בטריילרים אבל לעזאזל איתם

העיר נראית הרבה יותר חיה, זה הבדל גדול מאוד, אבל אני רק בתחילת הסרטון, נראה מה עוד הם אומרים

עריכה:
טוב אני פשוט לא מסתכל יותר, רק מקשיב… כמה ספוילרים…

עריכה 2:
ממוצע 91 עם 75 ביקורות בOC, יש מצב שדייקתי בהימור שלי… נראה עוד שבוע או מתי שתחליטו שזה מספיק ביקורות אבל 75 ביקורות זה מה שיש כרגע לגירסת האקסבוקס של סטארפילד אז מבחינתי תנו לע את הנקודה עכשיו ואני בורח איתה לחו״ל ;)

עריכה 3:
נראה שהם כן ממשיכים עם כמה משימות צד פחות איכותיות, או יותר נכון מיני-משחקים, שעל רובם המוחלט ניתן לדלג, אבל על חלק לא, והם לא מהנים כל כך. חבל מאוד. אבל סיפור הראשי לפי מה שאומרים מאוד מהודק ואיכותי, עם כתיבה ועלילה טובה, וחלק מהביקורות טוענות למשחק גיבורי העל הטוב יותר - אז אני מרוצה. ונראה לפי הממוצע (כבר 77 ביקורות בMC ועדיין 91) - שגם המבקרים מרוצים מאוד, ואני מניח שכל מי שאהב את המשחק הראשון יקבל משחק המשך ראוי ומשופר משמעותית, שבטח ימכור 20+ מליון עותקים גם כן, ויזיז הרבה קונסולות.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 16 אוקטובר 2023, 17:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוקטובר 2023, 17:34

אתה תנצח רק בגלל שנדב הגדיר שרירותית שנעצרים על 85 ביקורות!
למה 85 שהקודם נעצר על 129 ביקורות, רק אלוהים ונדב יודעים. :cry:

בגדול לפי הביקורות המשחק הוא מה שחשבתי שהוא יהיה, כולם מהללים בלי סוף את הסיפור, שהוא נוגע ללב ושווה לבדו את החוויה של לשחק את המשחק. הסייד קווסטים עצמם נחשבים טובים, אבל חלקם מלאים פאזלים משעממים ופעילויות משעממות שמדגישות את זה שספיידרמן עובד במעבדה.לא יודע מה אני חושב על זה מצד אחד אני שמח מאוד
שהקמפיין הראשי מלא בקרבות ואקשן והפאזלים נדחפו בעיקר לשוליים של הסייד קווסטים מצד שני מפריע לי שיש אותם.

בכל השאר הוא נשמע דומה לקודם, אבל אני די בטוח שאשחק בו רק לא בטוח מתי, הוא עדיין נשמע משהו ששווה לחוות בשביל הסיפור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2023, 17:38

כבר 91 ביקורות והממוצע נשאר 91 בMC אז אני דייקתי על הנקודה… הא לכם, קטני אמונה שכמותכם! הא!

(עדיין מניח שיש מצב שירד נקודה, אבל יכול גם לעלות…)

ואתה לא יכול להתבכיין גלאס, אתה זה שנלחם בשיניים שלא ללכת על OC שמחשיב פי 2 יותר ביקורות, ומספיק לך 75 אתרים, אז שב בשקט ;)

עכשיו צריך שגם וולברין יהיה 90+ ואז רשמית מדובר בחברה שעלתה רמה, כרגע זה גם רשמי, אבל יש לדעתי עוד לאן לעלות, ולוולברין לא יהיה את הקטע של הקורים בעיר שמקפיץ את ההנאה, נראה מה הם יעשו איתו. זה יהיה אלים מאוד אז זה גם משהו, אבל יהיה מדובר במשחק בוגר ואינטימי יותר, זה משהו שהם לא עשו עדיין.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 16 אוקטובר 2023, 17:45, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוקטובר 2023, 17:44

מודה שכנראה ניצחת אבל כדי להציל את כבודי אטען שוב שסוני קנו את הממוצע הזה! ;)
כל הכבוד לאינסומאנייק, אני חייב לנסות אותו בעצמי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2023, 18:23

חוקי ההתערבות היו מוגדרים הייטב, אז אני לא יודע מה הויכוח. 85 ביקורות, MC, זהו. חתמתם על חוזה :)

כל הכבוד ללאסקין, כל הכבוד לאינסומניאק. עדין קשה לי להאמין שזה משחק של 9, אבל אני לא אגיד כלום עד שאני לא אשחק בו.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2023, 18:29

אני בספק אם מי שחשב שהוא 7.5 פתאום יחשוב שזה 9, אבל אולי יותר 8.5 ״ראוי״, וגם זה בתנאי שמדלגים על משימות ספציפיות שאפילו המהללים מגדירים כמיותרים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2023, 18:30

נחכה ונראה, אחרי שראיתי קצת ספויילרים מהטריילר שיגור והוא קבל ממוצע שכזה אז אולי אני באמת אנסה אותו. כנראה לא בשיגור, אבל אולי. אני מוצא את עצמי לא משחק בכלל בתקופה הזאת ואני לא בטח ש-AW2 הוא בדיוק אסקפיזם, אז מי יודע.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוקטובר 2023, 18:40

גם לי קצת קשה להאמין שהוא שווה את זה אבל כל כך הרבה אתרים מתעקשים שמרוב שהוא קפיצה ענקית בליטוש באיכות הכתיבה ובתוכן, בעצם הרווחנו שהם רק ליטשו את הנוסחא ולא חידשו אותה.

וכאילו שנה מטורפת לקבל בה ציון כזה, שנה עם כמה מהמשחקים הכי גדולים בכל הזמנים כמו TOK SF6, BG3 סטארפילד, פייר אמבלם ותזכירו לי אם שכחתי עוד כמה משחקים ענקיים שכאלה? להצליח להוציא בשנה כזו תחרותית משחק שמביא 91 זה חייב בטח להעיד על משחק שהתעלה על הציפיות של המבקרים בכמה וכמה דרגות.

ממה שראיתי יש מבקרים שאומרים שהכוח של המשחק הוא אכן בסיפור הראשי והוא יוצא דופן באיכותו, אבל יש גם מבקרים שאומרים שכוחו של המשחק הוא דווקא באיכות של הסייד קווסטים שבהם אתה עושה את מה שספיידרמן באמת עושה 99% מהזמן שזה להציל אנשים מכל מיני אסונות ושהכוח של המשחק הוא בזה שהוא סימולטור הספיידרמן האולטימטיבי, אז אם שני הצצדים מרוצים... אולי המשחק ענק :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אוקטובר 2023, 18:45

גם אני לא נגעתי בשום משחק בשבוע הזה האמת, רק ראיתי סרט וחצי בלחץ. ואז אני שומע את לאסקין רק מדבר על עוד ועוד משחקים ואין לי מושג איך הוא עושה את זה :).
אבל לבריאות, כל אחד מתמודד אחרת והכל בסדר, אני פשוט לא מסוגל.

הממוצע של ספיידרמן נהדר, אבל מרפרוף על הביקורות הכתובות נשמע ששום דבר מהדברים שאישית רציתי שייעשו עם הסיקוול נעשו פה. ועדיין מהללים אותו לגמרי, וכבר עבר השלב שבו נטו נהנים "להרגישששש" כמו ספיידרמן כמו במשחק הראשון.
אז נשמע שיש פה משחק מצוין ושמי שאהב את הראשון יעוף על השני. אני בכל זאת חיבבתי למדי את הראשון עם כמה שאני נוטה להשמע רק שלילי כשיש לי ביקורות מסוימות על משחקים, אז אני כן מצפה להנות ממנו.
מאמין שאשחק בו לקראת תחילת שנה הבאה. ראיתי שמהללים בעיקר את הסט פיסס, יותר מהכל זה מסקרן אותי כי אם אתם זוכרים ממש לא התרשמתי מאלו של הראשון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוקטובר 2023, 19:00

אפשר להבין את זה. אתה משחק במשהו אלים, אתה מרגיש זבל עם זה, אתה משחק במשחק שטותי וכייף טהור, אתה מרגיש אשמה שאתה נהנה ממשהו בזמן שאנשים סובלים.
אבל הרציונל שלי זה לא לתת להם לנצח זה מה שהם רוצים שנאבד את הרצון לחיות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אוקטובר 2023, 19:04

זה לא העניין, אני לא הולך עד כדי כך עמוק עם המחשבה הזאת. הראש שלי פשוט לא שם כרגע, אני לא מצליח ממש "לכבות" אותו ולשקוע במשהו באופן מלא.
זה נכון גם לעבודה, אבל להבדיל ממשחקים את זה חייבים להמשיך לעשות :).
בכל מקרה זה הולך ומשתפר ככל שעובר הזמן, מאמין שבקרוב אחזור ללו"ז יומיומי שיותר מזכיר את השגרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2023, 19:06

אנחנו בדיעה מאוד קרובה סטיק. ראיתי את הביקורת של DF ובקטעים שהראו סט-פיסז או את ספיידרמן עף בעולם זה פשוט עשה לי חשק ללכת לקונסולה ולהוציא 70$. ואז מראים קטעים של קרבות, וג'ון מציין שהמשימות צד עדין גרועות באותה מידה פשוט יש יותר גיוון וכל החשק הולך. ואגב, לויכוח בזמנו, אכן התאורה עדין אפויה כמו במשחק פס4 וזה מאוד מבאס. מצד שני נראה שהם הלכו ALL OUT על ה-SSD. זה ממש משחק שהלך בכל הכוח על פיצ'ר אחד של הפס5, אפילו יותר מראצ'ט.

Stick כתב:זה לא העניין, אני לא הולך עד כדי כך עמוק עם המחשבה הזאת. הראש שלי פשוט לא שם כרגע, אני לא מצליח ממש "לכבות" אותו ולשקוע במשהו באופן מלא.
זה נכון גם לעבודה, אבל להבדיל ממשחקים את זה חייבים להמשיך לעשות :).
בכל מקרה זה הולך ומשתפר ככל שעובר הזמן, מאמין שבקרוב אחזור ללו"ז יומיומי שיותר מזכיר את השגרה.

היום הילד שחק GTA על הטלביזיה וכל הסיטואציה הזאת של לירות באנשים במכוניות עשה לי לא טוב. לא יודע, אין לי יותר מדי חשק ואם כבר אני אפעיל משחק זה לאסקפיזם טוטאלי מול הטלביזיה. ספיידרמן עונה די טוב על הדרישה הזאת, אבל האמת שהייתי מעדיף לשחק ב-COCOON :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אוקטובר 2023, 19:14

יש שם 'סיקוונס SSD' מאוד מרשים שהם הראו מהסט פיס הראשון של המשחק (להבנתי). באמת מרשים ובאמת מעורר תיאבון.
וכל מה שאני חושב עליו זה שסנטה מוניקה עשו משהו די דומה עם GOW ראגנרוק (מוחבא באומנות עם מסכי טעינה רבים וקלוז אפים מן הסתם), רק לחשוב כמה הם מקללים את קורי כשהם ירקו דם בשביל הסט פיסס וואן שוט על הPS4 כשעכשיו אינסומניאק עושים את זה ומספיקים לקחת את הילד מהגן :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2023, 19:41

Stick כתב:גם אני לא נגעתי בשום משחק בשבוע הזה האמת, רק ראיתי סרט וחצי בלחץ. ואז אני שומע את לאסקין רק מדבר על עוד ועוד משחקים ואין לי מושג איך הוא עושה את זה :).

לא נגעתי בשום משחק לשנייה ב-10 ימים האחרונים

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אוקטובר 2023, 19:43

אה, היה זכור לי שדיברת על COCOON וסייברפאנק השבוע, אבל אולי זה היה לפני. הכל מתערבב כבר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2023, 19:51

Stick כתב:יש שם 'סיקוונס SSD' מאוד מרשים שהם הראו מהסט פיס הראשון של המשחק (להבנתי). באמת מרשים ובאמת מעורר תיאבון.
וכל מה שאני חושב עליו זה שסנטה מוניקה עשו משהו די דומה עם GOW ראגנרוק (מוחבא באומנות עם מסכי טעינה רבים וקלוז אפים מן הסתם), רק לחשוב כמה הם מקללים את קורי כשהם ירקו דם בשביל הסט פיסס וואן שוט על הPS4 כשעכשיו אינסומניאק עושים את זה ומספיקים לקחת את הילד מהגן :).

היי, אני מרחם על סנטה מוניקה כבר כמעט 4 שנים, וזה עוד לפני שרחמתי עליהם על הקרוס ג׳ן של רגנרוק :!:

DrKeo כתב:.
בנוגע לssd, זה באמת גיימצ׳יינג׳ר, זה ישנה את הצורה שבונים בה משחקים. תחשוב על איך מעצבי שלבים מתחשבים בכל שטות שהם רוצים לעשות באיך האזור הבא יוזרם, איך מושכים זמן בכדי שהמודל של הסצנת מעבר יספיק להטען וכו׳. תחשוב איך סנטה מוניקה ירקו דם בשביל לעשות את gow בשוט אחד ועכשיו בדןר החדש כל אינדי טפשי יוכל לעשות את זה בזכות הssd. זה יהיה ממש שיפט בתעשיה.

viewtopic.php?f=1&t=916&p=109954&hilit=%D7%99%D7%A8%D7%A7%D7%95+%D7%93%D7%9D#p109954

אינסומניאק אפילו לא היו צריכים לעשות זום על הזקן של קרייטוס ל-15 שניות :!:

ספיידרמן בניגוד לראצ׳ט דוגמה למשחק שפשוט אי אפשר לעשות בלי SSD, הוא לא בר ביצוע על הפס4. הוא פשוט לא בדיוק מפיל לסתות גרפית וקצת גנרי :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 אוקטובר 2023, 20:10

Laskin כתב:
Stick כתב:גם אני לא נגעתי בשום משחק בשבוע הזה האמת, רק ראיתי סרט וחצי בלחץ. ואז אני שומע את לאסקין רק מדבר על עוד ועוד משחקים ואין לי מושג איך הוא עושה את זה :).

אני לא יכול שלא לשחק ולראות דברים במקביל - מנסה להתנתק ככל שאני יכול, לא בהצלחה רבה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2023, 20:36

אני כל כך מחוץ לזה שאולי אני אדחה קצת את אלן וייק, קניתי אותו והוא המשחק שהכי מרגש אותי מאז שהדור התחיל ולא ממש בא לי שהחוויה תהרס. יש מצב שאני פשוט אטבע ב-SKYLINES 2 לתקופה, יש משהו במשחקים האלה שמביאים לי את הZEN בחזרה לחיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2023, 20:57

bozeman כתב:
Laskin כתב:

אני לא יכול שלא לשחק ולראות דברים במקביל - מנסה להתנתק ככל שאני יכול, לא בהצלחה רבה.

אני מסוגל לצפות באיזה פרק או שניים לפני השינה, אבל אין לי ממש חשק לשחק כרגע, וסייברפאנק ״כבד״ יחסית, ומחייב אותי בלילה לשחק עם אזניות, ועם החשש לאזעקות זה לא ממש אפשרי.

אגב סטיק - קוקון יצא ב-29 לספטמבר בשעה 19:00 בערך, ובשעה 01:00 כבר סיימתי אותו. מאז לא שיחקתי יותר מדי, רק עוד ממש טיפה בסייברפאנק, עד השבת הארורה.

אגב, ספיידרמן כבר עם 120 ביקורות בMC ועדיין על 91, כנראה כבר לא יזוז. ממש כל הכבוד לאינסומניאק, אני לא יכול לחכות כבר לראות את וולברין בפעולה. והזמנתי עכשיו את ספיידרמן בפס5, ואני עושה לו preload… ביום שישי אני והילד עליו עד שהוא יירדם :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אוקטובר 2023, 21:51

לא יודע, אני כשבאתי לשחק בהתחלה בקלאיסטו פרוטוקול אשכרה לא יכולתי לעשות את זה בהתחלה כי הראש פשוט באמת לא היה שם אבל מתישהו פשוט כבר לא יכולתי להכיל את המלחמה והייתי חייב לברוח למשהו.זה קשה נורא להכיל מה שעשו לנו. זה משהו שאתה שומע שעושים לאיזה יזידים אומללים שאין להם צבא ומדינה ואין להם הגנה באיזה מקום שכוח אל בעיראק ופתאום אתה רואה שאנחנו עוברים משהו כזה והעולם לא מעניין לו את התחת בכלל. לא יכול להכיל את זה.

עדיין רואה חדשות עד השעות הקטנות של הלילה ועדיין פוגש את המלחמה כמובן כמו כולם ב1000 דרכים מלבד הטלווזיה אבל וואי שייצא כבר ספיידרמן שיהיה למה לברוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אוקטובר 2023, 20:20

מחר עולות הביקורות של Mario Wonder
אני מהמר 92

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 אוקטובר 2023, 20:33

94. מבקרים אומרים שזה ברמה של יושי איילנד, והיה ראוי להיקרא פשוט SMB 4 דאמט, כל התירוצים שאני צריך בשביל לקנות את הסוויץ שוב ולא לחכות שנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2023, 23:38

ואני לא מהמר, כי אף אחד לא פתח התערבות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 65 אורחים