נושא ההתערבויות 2.0

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ההתערבויות 2.0

הודעהעל ידי glass man » 28 פברואר 2022, 21:30

בספר תורה, אם אלה לא היו FROM הממוצע היה כבר מזמן 87 עם הביצועים האלה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 פברואר 2022, 21:47

בכנות אני לא חושב שאלו דברים שבאים יותר מדי לביטוי בביקורות, בלי קשר לFROM.
כן כשזה מצב מאוד קיצוני של משחק שגם שבור מבחינת ביצועים, גם מבחינת באגים וגם מבחינת תוכן חסר כמו סייברפאנק, אבל פחות מזה כמעט ולא.
משחקי בתסדה יוצאים עם טונות של באגים, משחקי רוקסטאר לפעמים סובלים בביצועים, אפילו הורייזן עכשיו וזה לא ממש מקבל הד בביקורות.
אני כן חושב שהביצועים של אלדן רינג מספיק בעייתים כדי שזה יהיה משהו שידברו עליו יותר, אבל אני לא חושב שהוא יוצא דופן מהבחינה הזו.
מבחינת באגים אגב, אין בכלל בעיות שנתקלתי בהן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2022, 22:07

Klayman כתב:הייתי לוקח את ה VRR בכל יום :). ובכל מקרה, הטבלה רק ממשיכה להראות ש FS צריכים המון עבודה כדי להשתפר בצד הטכני שלהם. אין שום סיבה שהXSX תהיה קרובה יותר בזמן הטעינה לPS4 מאשר ל PS5.

ואין סיבה שה-X1 והפס4 לא יטענו באותו זמן להתחשב בזה שיש להן בול את אותו דיסק קשיח במהירות זהה. היכולות הטכניות של פרום הן מחפירות.

אבל אתה יודע מה? אחרי כמה שעות טובות ב-HFW, רמת האנטרקטיביות באלדן רינג עולה עליו פי כמה מונים. זה די מטורף, גרפית HFW נמצא דור מעל לאלדן רינג ובו הזמן מבחינת אינטרקטיביות וגיימפליי אלדן רינג נמצא דור מעל ל-HFW.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2022, 22:09

Stick כתב:בכנות אני לא חושב שאלו דברים שבאים יותר מדי לביטוי בביקורות, בלי קשר לFROM.
כן כשזה מצב מאוד קיצוני של משחק שגם שבור מבחינת ביצועים, גם מבחינת באגים וגם מבחינת תוכן חסר כמו סייברפאנק, אבל פחות מזה כמעט ולא.
משחקי בתסדה יוצאים עם טונות של באגים, משחקי רוקסטאר לפעמים סובלים בביצועים, אפילו הורייזן עכשיו וזה לא ממש מקבל הד בביקורות.
אני כן חושב שהביצועים של אלדן רינג מספיק בעייתים כדי שזה יהיה משהו שידברו עליו יותר, אבל אני לא חושב שהוא יוצא דופן מהבחינה הזו.

המשחקים שציינת הם בדרך כלל משחקים מאוד מסובכים שמלאים במערכות וגם נמצאים על הקצה המדמם של הטכנולוגיה. אלדן רינג לא ממש, הוא נראה כמו המשחקים האלה שרצים ב-4K טבעי ב-120fps על הפס5 כי הוא כל כך קל באופן יחסי ואיכשהו רץ בדיוק להפך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 פברואר 2022, 22:14

מהמר על 89 ל GT7. זה יהיה ה GT הראשי הכי טוב מאז 5.

קיאו, איזו אינטרקטיביות מרשימה יש באלדן רינג?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2022, 22:20

bling כתב:מהמר על 89 ל GT7. זה יהיה ה GT הראשי הכי טוב מאז 5.

קיאו, איזו אינטרקטיביות מרשימה יש באלדן רינג?

מבחינת זה שכמעט כל דבר שם הריס. יש שם מבנה עולם אולי אפילו פחות מרשים מזלדה שהוא משחק שיצא דור (או אפילו דור וחצי אם נחשיב את הפס5) מאחורי אלדן רינג, אבל אם מתעלמים מזה אז פשוט הכל הריס שם ואין קירות בלתי נראים. ב-HFW כלום לא הריס, כלום, והמשחק מלא בקירות בלתי נראים. בחיים שלי לא ראיתי משחק כל כך יפה שמשחק כמו משחק פס3. יש ב-HFW אפס אנטרקציה, פשוט כלום. אפילו אם תניף נשק על NPC הדמות לא תגיב, אפילו לא תרתע לאחור או משהו, הנשק שלך פשוט יעבור דרכה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 פברואר 2022, 22:26

DrKeo כתב:
Stick כתב:בכנות אני לא חושב שאלו דברים שבאים יותר מדי לביטוי בביקורות, בלי קשר לFROM.

המשחקים שציינת הם בדרך כלל משחקים מאוד מסובכים שמלאים במערכות וגם נמצאים על הקצה המדמם של הטכנולוגיה. אלדן רינג לא ממש, הוא נראה כמו המשחקים האלה שרצים ב-4K טבעי ב-120fps על הפס5 כי הוא כל כך קל באופן יחסי ואיכשהו רץ בדיוק להפך.

אין בעיה, אפשר להגיד שזה הרבה יותר מוזר, אבל מבחינת העובדה שיש לו בעיות ביצועים ולא דיברו על זה התוצאה זהה.
הוא לא רץ פחות טוב מהוויצ'ר 3 נניח על הקונסולות, שגם היו בו המון המון באגים בהשקה.
לוויצ'ר כן היתה גרסאת pc מוצלחת בשביל מי שיכל לברוח אליה, אבל אני לא חושב שזה רלוונטי לכיסוי הכולל.
כאילו, אפשר להגיד בצדק שההבדל הוא שבאלדן רינג זה פשוט מוזר. ושיותר מזה - אפילו לנעול מצבים שכבר יש להם בצורה יציבה הם לא עשו, אבל השורה התחתונה היא שלא מתייחסים לזה.
אני כן מרגיש שהיו צריכים. זה פשוט נושא שעולה כל כמה זמן כשמשחק יוצא ומתקבל נהדר, ואז השחקנים מוצאים המון בעיות בצורת באגים או בעיות ביצועים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2022, 22:43

אני מסכים שיש יותר מדי התעלמות מהצדדים האלה, והוא בהחלט לא היחידי. אני גם זוכר שסייברפאנק קבל ביקורות מדהימות של 90+, אבל כשהוא יצא וכל הבאקלאש של הביצועים והבאגים התחילו אז פתאום כל הביקורות התחילו להיות 70 ו-60. נראה שאם לא מכים למבקרים עם זה בפנים, הם לא שמים לב לזה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 28 פברואר 2022, 22:45

אתם מדברים על 'מבקרים' הכל כך 'מקצועיים' שלא הנידו עפעף כאשר סקיירים צונח ל 0 FPS. התחום הזה הפך לבדיחה מהלכת כבר לפני דור וחצי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2022, 22:48

בדור ה360 בעיות ביצועים היו מאוד קשות. בדור הפס4 למדנו לצפות למינימום 30 יציב.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 28 פברואר 2022, 22:58

גם בדור ה360 הבעיות ביצועים היו מחפירות. אל תנסה לעשות מזה עניין של 'סטנדרטים שמשתנים'. סקיירים היה אשפה גם בסטנדרט אז, וההבדל בביצועים בין גרסאת ה360 והפס3 היה אמור לתת לזה עוד יותר תהודה.

אבל המבקרים חסרי מושג וחסרי מקצועיות. והם ממשיכים להיות כאלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2022, 23:04

יש לגרסת ה360 ציון 96, יש לגרסת הפס3 ציון 92. כמה רצית שיקבל מאסטרפיס עם בעיות ביצועים? 70?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 מרץ 2022, 07:23

Laskin כתב:גלאס אתה עושה מעצמך צחוק… ביקורות רק התחילו להתגלגל, זה הולך להתאזן, אתה תראה.
ובכל אופן לא הבנתי למה אתה משנה את הטון שלך פתאום, מ״מבקרים משוחדים״ שהיה עד לפני שנייה, ל״הם הכי מקצועיים וטוב שדעתם נחשבת יותר ממבקרים מקצועיים אחרים״. תנסה להיות עקבי יותר ;)

ותמשיך לחפור לעצמך בור עם עניין הנשים, באמת :)
שוב, ההנחה שלך שזה בהכרח מעלה את הציון לא מתיישרת עפ המציאות. לרוב זה הבדל של נקודה וחצי לכאן ולכאן, אתה ממשיך לחזור על טיעונים שכבר הופרכו.

לאדון הנכבד, לאסקין.
ממוצע עדכני של SH3 בMC אחרי 41 ביקורות: MC 72
ממוצע עדכני של OC אחרי 42 ביקורות: OC 74.

הוכחה חד משמעית שOC מנפחים ציונים הרי הם מביאים גם בסטיונר מהשוק לכתוב ביקורת.
במצב היפותטי שהיינו עושים התערבות על SH3 אם היינו בOC מי שהיה מהמר הכי גבוה היה מנצח, זה לא הוגן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 מרץ 2022, 07:40

DrKeo כתב:יש לגרסת ה360 ציון 96, יש לגרסת הפס3 ציון 92. כמה רצית שיקבל מאסטרפיס עם בעיות ביצועים? 70?

לול, הוא מצפה שטוד האוורד ובטסדה יאכלו את העונש על זה זה שסוני יצאו תימנים ושמו 256 RAM מול 512RAM של ה360.
זה הזוי קאז. זה פלא טכנולוגי שבטסדה הצליחו שסקיירים ירוץ 100 שעות נורמליות על הפס3 האיומה הזו.
אין כמוהם.
אם OC היה קיים בזמנו הוא היה הורס למשחק המושלם הזה את המונייטין ומביא יום שחור לגיימינג.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 מרץ 2022, 08:07

כן, הוא היה יושב רק על 94… הזוועה!
(אגב, גירסת המחשב יושבת על 94 והיא הגירסה האולטימטיבית בהפרש עצום, בזכות העליונות גרפית/ביצועית, ואלפי המודים שיש למשחק הזה, שמשנים אותו מקצה לקצה)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 מרץ 2022, 08:31

זו זוועה לא מספיק שRDR 2 ואלדן רינג יושבים על ממוצע גבוה מסקיירים (ולא הם לא ברמה שלו בוא לא נשלה את עצמנו לרגע אין פה עניין של טעם אישי בכלל, מדובר פה נטו בimpact ) אז גם צריך לדרדר אותו ל94?

ברור שגרסת הפיסי היא הדפינטיבית אף פעם לא הבנתי איך היא לא הגרסה של ה96 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 מרץ 2022, 11:40

אני אישית אהבתי את RDR2 הרבה יותר מסקיירים, וממש אהבתי את סקיירים.
משוכנע שמעריצי פרום פה יסכימו גם לגבי אלדן רינג.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 מרץ 2022, 17:30

DrKeo כתב:יש לגרסת ה360 ציון 96, יש לגרסת הפס3 ציון 92. כמה רצית שיקבל מאסטרפיס עם בעיות ביצועים? 70?

מה זה משנה אם המשחק הוא מאסטרפיס אם הביצועים הם מאסטרחרא? 'כשהוא עובד כמו שצריך המשחק ענק'. אבל המשחק לא עבד כמו שצריך בכלל.
סטאטרים ותקיעות ששמים את ER בכיס הקטן וצניחות חוזרות ל 0FPS. זה בלתי שחיק. לתת למשחק במצב כזה ציון גבוה זה צחוק מהעבודה.

מה צריך היה לקרות? מה שקרה עם באטמן על המחשב.

אפשרויות הפעולה למבקר מקצועי של סקיירים על הפס3:

1. לכתוב את הביקורת בלי לתת ציון. בביקורת לציין שיש בעיות ביצועים גדולות ושההמלצה היא לא לגעת במשחק עד שיגיעו פאטצ'ים (כמו ש DF עשו עם ER על המחשב).
הציון למשחק יינתן אחרי פאטצ'ים שיגיעו (או לא יגיעו) בזמן סביר.

2. לא לפרסם ביקורת בכלל לפני פאטצ'ים.

3. לפרסם ביקורת עם ציון (ומלל) שמשקף את מצב הביצועים הקיים במשחק. ולא, 92 זה לא ציון שסביר לתת למשחק עם בעיות ביצועים חריפות כמו של סקיירים בשיגור.
הציון יתעדכן אחרי שפאצ'ים יישפרו את מצב המשחק.

לא לעשות שום דבר זה בדיחה.

ובגלל הקושי לקבוע כמה נקודות נכון להוריד למשחק עם בעיות ביצועים הצעתי מזמן להוסיף לכל ביקורת ציון נוסף שמכסה אך ורק אלמנטים טכניים, של ביצועים, גליצ'ים, באגים וכיוצא בזה. תיתן כמה שאתה שחושב שראוי לתת למשחק על כל שאר האלמנטים.

אין שום בעיה לתת למשחק ציון כללי רגיל של 9 וציון טכני של 0/5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2022, 18:43

אני חושב שאתה קצת חיי בבועה בנושא הזה. מליוני אנשים קנו את סקיירים לפס3 וחשבו שזה מאסטרפיס. גם עכשיו ראיתי פוסטים שלמים של אנשים על אלדן רינג ואיך לא היו להם בעיות בכלל בגרסת המחשב, הם אפילו לא מרגישים את זה. אני בהחלט מסכים שמשחק יכול לקבל 9 וציון טכני 0, אבל אני לא ממש בטוח איך מבקרים יכולים לשכלל את זה בביקורת שלהם חוץ מאשר לציין את הקשיים הטכנים שהם נתקלו בהם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 מרץ 2022, 18:50

Laskin כתב:אני אישית אהבתי את RDR2 הרבה יותר מסקיירים, וממש אהבתי את סקיירים.

אולי אתה וכולם פה מעדיפים משחקים אחרים על סקיירים, לא יודע לא ערכתי סקר, אבל אתה יכול להרגיש את ההשפעה העצומה של סקיירים, על RDR2, על BOTW על Dragon age 3 על אלדן רינג, ועל כמעט כל משחק שיצא מאז 2011 להשוות את RDR 2 ואלדן רינג לסקיירים זה להשוות פיל לחרקים, זו עובדה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 מרץ 2022, 20:16

Klayman כתב:
DrKeo כתב:
Klayman כתב:יש שיאמרו שגרסאת ה XSX של אלדן רינג אפילו עליונה ל PS5, כי יש שם VRR (בקונסולה בילט-אין, לא במשחק עצמו).

ומצד שני הביצועים בגרסת הבוקס קצת פחות טובים וזמני הטעינה כפולים.

תמונה

הייתי לוקח את ה VRR בכל יום :). ובכל מקרה, הטבלה רק ממשיכה להראות ש FS צריכים המון עבודה כדי להשתפר בצד הטכני שלהם. אין שום סיבה שהXSX תהיה קרובה יותר בזמן הטעינה לPS4 מאשר ל PS5.

במשחק כזה החשיבות של זמן טעינה היא מעל כמעט הכל. את האמת אני יותר בהלם מזמן הטעינה האבסורדי של האקס בוקס וואן אקס. מה לעזאזל קורה שם?!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2022, 20:29

בשתי הקונסולות הזמני טעינה מתקצרים פי 3 לעומת הדור הקודם. כלומר נראה שהבעיה נעוצה באיך שהם עשו את הטעינה ב-API של האקסבוקס ובגלל שהם עשו את זה חרא, גרסת הבסיס נטענת תוך 42 שניות וגרסת הדור הבא נטענת פי 3 יותר מהר (שזה עדין 13 שניות). אגב, הביצועים בפס5 בכלליות יותר טובים מב-XSX, כשהקונסולה החלשה יותר מבצעת טוב יותר אתה יודע שיש בעיה בקוד.

ראיתי ת׳רד שלם של מתכנת גרפי בטוויטר על דברים ש-FS עשו עם ה-API של DX12 ונראה שהם עשו טעויות של מתחילים, כל מני דברים שאסור לעשות וכתוב במפורש בהוראות של ה-API שאסור לעשות. ואפילו כשהם הבינו שהם עשו דברים שאסור לעשות, הם כתבו שיט משלהם שעוקף את DX12 למקרה והשיט שהם עשו שאסור לעשות נכשל. בקיצור, נשמע שהקוד של FS הוא שכונה ברמות, פשוט יש להם מתכנתים לא טובים, אין לי מה להגיד מעבר לזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2022, 07:08

glass man כתב:

אולי אתה וכולם פה מעדיפים משחקים אחרים על סקיירים, לא יודע לא ערכתי סקר, אבל אתה יכול להרגיש את ההשפעה העצומה של סקיירים, על RDR2, על BOTW על Dragon age 3 על אלדן רינג, ועל כמעט כל משחק שיצא מאז 2011 להשוות את RDR 2 ואלדן רינג לסקיירים זה להשוות פיל לחרקים, זו עובדה.

אפשר להתעלות על מקור ההשראה/השפעה… זו עובדה :)
אגב, אני מבין שאתה מסכים שהורייזון חד משמעית יותר טוב מאלדן רינג, עכשיו כשהביקורות הגולשים של אלדן בMC עומדות על 7.7, לעומת 8.2 של הורייזון ;)

אה והביקורות של GT7 יוצאות עוד כמה שעות… אבל אף אחד כמעט לא הימר אז נעזוב את זה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 מרץ 2022, 09:42

Laskin כתב:
glass man כתב:

אפשר להתעלות על מקור ההשראה/השפעה… זו עובדה :)
אגב, אני מבין שאתה מסכים שהורייזון חד משמעית יותר טוב מאלדן רינג, עכשיו כשהביקורות הגולשים של אלדן בMC עומדות על 7.7, לעומת 8.2 של הורייזון ;)

אה והביקורות של GT7 יוצאות עוד כמה שעות… אבל אף אחד כמעט לא הימר אז נעזוב את זה

אוי, לאסקין, תהיה אמיתי. הצדיקים בMC קטלו את אלדן רינג על זה שאם אתה נכנס למצב שינה, יש מצב ענקי בפס5 שהוא מוחק לך שמירה ושעות על גבי שעות של התקדמות, אם זה לא סיבה מוצדקת בעיניך לקטילה שפייצר כזה עיקרי של הקונסולה דופק שמירות אני לא יודע מה כן. ובכל פלטפורמה יש למשחק הזה בעיות רציניות
שמצדיקות את הקטילה זו לא קטילה על איכות המשחק, אלא על חוסר הליטוש הטכני וזה מוצדק.

הוריזן 2 הוא במצב טכני יוצא מן הכלל (כי מה לעשות גרילה... ובמקרה משחק צד א שלא יעשה פדיחות) ולכן ה8.2 הוא בהכרח על האיכות האמיתית שלו.

אף פעם לא יהיה ברור לי איך אתה סומך על OC שמביא לך יוטיוברים בני 19 שכותבים לך את דעתם על משחק וממליצים לך על משחק, כשאתה כהארדקור גיימר אתה יותר זמן גיימר, ממה שהם חיו בכלל הם צריכים לקרוא את דעתך על משחק לא אתה את שלהם. אז בביקורת הגולשים תחשוב שכולם כמוך כי זה אתר וותיק שפוקדים אותו הדור הישן והטוב של הגיימרים.

ולהדגשת העניין. מה שווה יותר, הנה לך ישר מהפה של הסוס ׁׂ(המפתחים של סנייפר אליט)

n an interview GamesIndustry, CEO Jason Kingsley said the developer doesn't much care about review scores, preferring to please its players.

"Nobody here ever bothers about Metacritic. We think of it as irrelevant, quite frankly," he said.

"We only concentrate on what the users think, and every aggregate user score has been significantly higher than the aggregate professional score. We care about the people who are spending their money, and whether we're happy that we've made a good game.

"The acid test isn't somebody's abstracted number."

מהציטוט הזה אתה יכול להגיע לשתי מסקנות.
א. למפתחים איכפת רק מהממוצע של MC ולא משל OC ולכן הוא מתייחס אל MC פה בכלל לא במודעות שלו שיש אתר הזוי כזה OC. ולכן אנחנו צריכים להמר על MC כי אנחנו לא פורום שכונה.
ב. בסופו של יום עם כל הכבוד לMC עדיין איכפת לו יותר מביקורת הגולשים של MC כי ככה זה צריך להיות רק ככה הוא יקבל דעה אמיתית מציאותית על המשחק שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2022, 10:13

1. אין "מצב ענקי" בפס5 שהוא מוחק שמירות, זה מצב מאוד מאוד קטן וקרה לאולי 20 אנשים שלך תדע איך הם שומרים על הקונסולה שלהם.
לסקיירים וגם לוויצ'ר 3 היו בעיות טכניות ענקיות גם כן, פי אלף יותר באגים... הבעיות הטכניות של אלדן רינג הן ממש לא אישו במשחק הזה על הפס5.

2. תן לי דוגמאות לכל היוטיוברים בני 19 שמחשיבים את הביקורות שלהם בOC. אתה סתם מקשקש, שוב... ההפרש בין OC לבין MC הוא סה"כ 20 ביקורות! זהו, OC מחשיבים סה"כ 20 יותר דיעות, במקרה הזה, כשמאחדים את שלושת הגרסאות שפיצלו בMC.
קדימה, אני ממתין.
אגב, חלק מהמבקרים הכי גדולים בתעשייה הביאו ביקורות כשהיו בערך בני 19.

3. וואו, הבאת פה דיעה של איזו מפתחת שתמיד "חוטפת על הראש" ציוני 70 +/- בMC, כמה מפתיע שהם פחות מחשיבים אותם. אתה אשכרה מגיע למסקנות שלך בעקבות ציטוט אחד של מפתח אחד שלא אוהבים את המשחקים שלו כל כך? נפלא.
בכל אופן זה ממש לא רלוונטי מה המפתחים חושבים, הקהל בהחלט מסתכל על זה ובהרבה מקרים נמנע מלרכוש משחקים בהשקה, אם הם מתקבלים פחות טוב אצל המבקרים, וממהרים לרכוש משחקים שמצליחים.

4. מן הסתם לMC יש יותר ותק אז מתייחסים אליו יותר, זה כמו שמתייחסים בסרטים לROTTEN... OC נפתח רק לפני 6 שנים וצבר תאוצה ב-3 השנים האחרונות, MC קיים כבר 21 שנים! אבל הם תקועים מאחור, הם עובדים לאט הרבה יותר מOC ומחשיבים פחות אתרים שבהחלט יש להם טראפיק ושדעתם נחשבת (וממש לא כל בלוגר או יוטיובר, אתה פשוט ממציא שטויות כי זה נח לטיעון שלך), הם לא ממציאים ציונים מהתחת שלהם לביקורות ללא ציון... הם דינוזאור, צריך להתקדם.

עד לפני שנתיים אף אחד לא שם את הממוצע של OC ב"פוסטרים" כאלה, היום כמעט כולם שמים, כי הפופולריות של האתר הזה גדלה ואנשים הפסיקו להסתכל על MC כי זה נותן תמונה פחות שלמה מאשר OC:

בכל אופן עדיין לא הבנתי.... אלדן רינג הוא משחק של 7.7 או לא? מה יותר משקף את ה"אמת" לגביו? המבקרים או הצדיקים שלך?
מעניין שבכל פעם שאני מביא לך דוגמא אתה תברח ל"הוא מקרה מיוחד" :P

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 186 אורחים