נושא *לא* E3 2022 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא *לא* E3 2022 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2022, 23:19

DrKeo כתב:זוכרים פעם ״E3״ שבה היו לנו רק 4 עמודים לכל התערוכה יחדיו? כלומר, טכנית סוני, נינטנדו, EA וכו׳ בכלל לא הגיעו, אבל עדין היה חלש אפילו אם היה מדןבר במיקרוסופט בלבד.

זו הוכחה שמייקרוסופט לא יכולה לנצח :). שנים הם חטפו ביקורת על זה שכל מה שיש להם להביא זה גיירס, היילו פורצה, ועד שהם מביאים משחקים לגיימרים אמיתים AKA סטארפיילד, הם חוטפים על הראש.

כן מבאס שאין את נינטנדו אבל זה ברור לכולם שאין להם מה להראות כי הכול בפיתוח אצלם מיועד ליורשת, וסוני עושה אסטרטגיית קאז של קרוס ג'ן אז גם אין מה להראות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 00:45

כתבתי בנייד שלי בלייב, מעתיק לכאן:

צפיתי עכשיו, היילייטס:

1. רדפול - לא הייתי פותח איתו. נראה כמו מולטי חמוד שיכול להיות כיף בעיקר עם חברים, אבל לא מספיק מעניין לפתיחה בעיניי.
2. המשחק של ריק ומורטי - כן הייתי פותח איתו :) שיחקתי במשחק הVR של הצוות הזה (או שזה צוות אחר איכשהו?) והוא ממש ממש ממש נראה כאילו עשו אותו שוב בתקציב של פי מליון עם דמויות קצת שונות. נראה אדיר.
3. פורצה מוטורספורטס - נראה בסדר גמור, לא הפיל אותי, ציפיתי ליותר. הוא נראה פחות ריאליסטי וקצת יותר צבעוני מדי לדעתי כדי להחשב ״הריאליסטי ביותר״, אם כי מן הסתם סביבות יפות יותר וריי טרייסינג ״על המסלול״.
4. פורצה הורייזון נראה יותר מרשים מפורצה מוטורספורטס, לא הייתי מראה את זה עכשיו במקומם.
5. המשחק ״ארק״ עם וין דיזל כרגיל לטריילרים של כל המשחקים בסדרה לא מייצג כלום מהמשחק האמיתי, אבל אחלה טק דמו אני מניח
6. המשחק של a44 נראה מגניב
7. הבנדיקט פוקס הזה הוא אחד ה״אינדיז״ הכי מעניינים ומגניבים ויפים שראיתי. מי זו המפתחת הזו ״רוג״? לא זכור לי מהראש, איזו אנימציה ויופי
8. הסרט בתמונות… למה…
9. המשחק של אובסידיאן שנראה כמו ציורים בספרים ישנים נראה מגניב כמשחק לטלפון הנייד, אחלה קונספט, לא רואה את עצמי משחק את זה בקונסולה.
10. ״רייבנלוק״ נראה ממש ייחודי בסגנון הויזואלי שלו. גם נראה מגניב אש. חוץ מאפקט האש שהיה הדבר היחיד שפחות אהבתי בהדגמה. מה שכן, גידלתי את המשחק הקודם והוא על 75 אז מנמיך לעצמי ציפיות.
11. וו לונג נראה מגניב למזוכיסטים של סולס כאן.
12. קוג׳ימה!!! ההתלהבות, מה הוא יכריז?! רגע, מה…
13. סוף סוף סטארפילד! מתחיל לאט…
טוד הווארר, יאללה!
אוקיי, התאורה מרשימה בינתיים, הרבה מעבר לכל השאר.
אקשן נורמלי ! מעולה עבורי. חששתי שיהיה יותר דומה לפולאאוט.
אוף, מודלים לא להיט, בטח הפרצופים…
המשחק נראה עצום. ומגוון בטירוף מבחינת איזורים.
אבל לא מאוד ״דור הבא״ בינתיים. כלומר בכלל לא.
סה״כ ציפיתי ממנו להרבה הרבה יותר מבחינה ויזואלית אבל אם כל השאר יהיה באמת סקיירים החלל אז מה אכפת לי :) מקווה רק שלא יהיה מקרה קלאסי של מנסה יותר מדי ולא מצטיין בהרבה, ושלא יהיה ״מסובך מדי״ אם לא בא לך נגיד להתעסק עם אלמנטים של בנייה (בתים, חלליות). שזה לא יהיה ממוקד יותר מדי בזה.
אה חשבתי שנגמרה התצוגה ומראים טיסה וקרבות טיסה. חשבתי שישמרו לפעם אחרת :) נראה ׳פסדר אני מניח.

טוב, סיכום:
תצוגה של 95 דקות אז מן הסתם לא הפציצו כל הזמן אבל סה״כ היה בסדר. לא ראינו עדיין שום דבר ממש ממש דור הבא, וזה באסה.

הכי הדליק אותי הבנדיקט פוקס ו״המשחק של ריק ומורטי״. מניח שזה קצת כשלון מצד מיקרוסופט וצד א׳ אם כך אבל אולי זה רק הטעם שלי.
היה את סטארפילד, אבל אני לא בטוח שהוא ענה על הציפיות של אנשים. מעניין מה אתם חושבים אני לגמרי כותב פה נקי מדיעות של אחרים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2022, 11:10

אני הרגשתי שדווקא הקטע של "כל מה שיש פה זה לזמן הקרוב ופחות או יותר הכל בגיימפאס" התאים למתקפת טריילרים שהם כבר עושים כמה שנים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2022, 12:05

וזו הבעיה, זה מרגיש כאילו מייקרוסופט כל כך בלחץ להעביר כמויות של תוכן לגיימפאס וכמה שיותר מהר, שהאיכות של התוכן נפגמת והם שמים על זה פס.
ברוב המשחקים האלה אף אחד פה לא היה נוגע עם מקל וההודעה של לאסקין מוכיחה את זה :)

קפקום תציל אותנו מחר ב1 בלילה, הם חייבים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 12:24

בינתיים בטוויטר אני רואה שקצת ״יורדים״ על המודלים של חלק מהאנשים, בצורה שמעט מזכירה את ״קרייג״ מהטריילר גיימפליי הראשון של היילו אינפיניט… וואלה, אני אישית ממש לא אהיה מופתע אם המשחק ידחה שוב כדי לשפר את הביצועים והגרפיקה, אפילו עד 2024. העובדה שלא נתנו גם תאריך בטח אומרת סוף 2023, מניח שעד אז הוא יהיה עוד פחות מרשים.
ועדיין, אולי כל השאר יפצה והרבה מעבר לכך. לא יודע מה לחשוב, מצד אחד סקיירים, מצד שני פולאאוט (עבורי, אני יודע שיש פה כאלה שאהבו את 4 ואפילו את 76).
אני גם רואה בטוויטר הרבה צחוקים וקצת לא צחוקים, שמשווים אותו לNMS כולל השוואות וידאו. אין ספק שסטטרפילד מתקדם יותר גרפית אבל NMS נראה חי בהרבה, סוג של גירסה קלילה של סטארפילד.

נראה לי שזה יהיה משחק מדהים עם מודים בסביבות 2026.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2022, 12:27

glass man כתב:וזו הבעיה, זה מרגיש כאילו מייקרוסופט כל כך בלחץ להעביר כמויות של תוכן לגיימפאס וכמה שיותר מהר, שהאיכות של התוכן נפגמת והם שמים על זה פס.
ברוב המשחקים האלה אף אחד פה לא היה נוגע עם מקל וההודעה של לאסקין מוכיחה את זה :)

אותי הרוב דווקא עניין
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2022, 12:40

swiss-the-engine כתב:
glass man כתב:וזו הבעיה, זה מרגיש כאילו מייקרוסופט כל כך בלחץ להעביר כמויות של תוכן לגיימפאס וכמה שיותר מהר, שהאיכות של התוכן נפגמת והם שמים על זה פס.

אותי הרוב דווקא עניין

וואלה? מה עניין פה חוץ מסטארפיילד?

ארקיין, עושים שוטר גנרי, את המשחק של אוביסידיאן אף אחד שעבר את גיל 32 לא יוכל לקרוא מהטלווזיה הזדקנו... המשחק חיקוי של CIV מתאים לPC ולא לתערוכה כזו... המשחק עם הציורים ... כמו שלאסקין הטיב לומר... "למה?"

היו אינדים יפים בעיני כמו המשחק ההוא עם הגולה שאני לא זוכר איך קוראים לו, אבל בחייאת בשביל זה מרימים אירוע, אריק? לול :)

אני בעיקרון יצאתי מרוצה כי סטארפיילד, אבל התחושה שלי היא שבטסדה מכרו את המשחק לקהל הקבוע שלהם.. הם נכשלו בליצור תהודה ואימפקט אצל האנשים שתמיד היו על הגדר לגביהם וחבל.

איך למען השם, אתם מראים את המשחק הכי גדול שלכם בעשור האחרון, עם גיימפלי ירי כזה מגמגם ונכה?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2022, 12:58

Laskin כתב:בינתיים בטוויטר אני רואה שקצת ״יורדים״ על המודלים של חלק מהאנשים, בצורה שמעט מזכירה את ״קרייג״ מהטריילר גיימפליי הראשון של היילו אינפיניט… וואלה, אני אישית ממש לא אהיה מופתע אם המשחק ידחה שוב כדי לשפר את הביצועים והגרפיקה, אפילו עד 2024. העובדה שלא נתנו גם תאריך בטח אומרת סוף 2023, מניח שעד אז הוא יהיה עוד פחות מרשים.
ועדיין, אולי כל השאר יפצה והרבה מעבר לכך. לא יודע מה לחשוב, מצד אחד סקיירים, מצד שני פולאאוט (עבורי, אני יודע שיש פה כאלה שאהבו את 4 ואפילו את 76).
אני גם רואה בטוויטר הרבה צחוקים וקצת לא צחוקים, שמשווים אותו לNMS כולל השוואות וידאו. אין ספק שסטטרפילד מתקדם יותר גרפית אבל NMS נראה חי בהרבה, סוג של גירסה קלילה של סטארפילד.

נראה לי שזה יהיה משחק מדהים עם מודים בסביבות 2026.

ההבדל הוא שNMS הוא בדיוק מה שאתה ורבים אחרים כל כך שונאים במשחקים של פיטר מולינו, מלא שאפתנות אפס קיום של ההבטחות, אצל בטסדה אתה יודע שאשכרה יהיה תוכן גם במובן של content וגם במובן של substance.

מה שכן, אם המשחק הזה מגמגם ככה על הקונסולה שאמורה להיות החזקה מכולן בדור הזה, אולי באמת כדאי לשחק אותו על המחשב וזהו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 13:18

דווקא NMS ענה והתעלה על כל ההבטחות שלו כמעט, פשוט רק אחרי שנתיים בערך. כיום הוא משחק ממש טוב ממה שאומרים, ועוד יותר בVR.
לכן אמרתי שבטח ב-2026 עם מודים ובגירסת המחשב הוא יענה על הציפיות ויותר מזה, אני בוודאות כמעט מוחלטת לא אכנס אליו בהשקה או אפילו בשנה שאחריה.
ופולאאוט 76 לא היה כזה מפוצץ בsubstance ובכלל נפילה די רצינית, בגלל זה אני חושש מההיבט של הבנייה של הבתים/חלליות, זה יכול להיות מגניב ויכול להיות חתיכת מטלה, ובגלל שבטח 80% ממי שיהיה לו את המשחק יקבל אותו בגיימפאס יש גם חשש שיהיה שם תוכן בתשלום כדי לא לעשות גריינד של שנים כדי לבנות דברים שווים.
אני לא אוהב את משחקי בת׳זדה אבל סקיירים היה מושלם עבורי וממש רציתי שזה יהיה ״סקיירים בחלל״, כרגע זה עדיין לא נראה בדיוק משהו כזה, אבל אולי בתצוגה המורחבת (שעתיים שלמות) אגלה דברים חדשים שיעודדו אותי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 יוני 2022, 13:37

glass man כתב:
swiss-the-engine כתב:

אותי הרוב דווקא עניין

וואלה? מה עניין פה חוץ מסטארפיילד?

ארקיין, עושים שוטר גנרי, את המשחק של אוביסידיאן אף אחד שעבר את גיל 32 לא יוכל לקרוא מהטלווזיה הזדקנו... המשחק חיקוי של CIV מתאים לPC ולא לתערוכה כזו... המשחק עם הציורים ... כמו שלאסקין הטיב לומר... "למה?"

היו אינדים יפים בעיני כמו המשחק ההוא עם הגולה שאני לא זוכר איך קוראים לו, אבל בחייאת בשביל זה מרימים אירוע, אריק? לול :)

אני בעיקרון יצאתי מרוצה כי סטארפיילד, אבל התחושה שלי היא שבטסדה מכרו את המשחק לקהל הקבוע שלהם.. הם נכשלו בליצור תהודה ואימפקט אצל האנשים שתמיד היו על הגדר לגביהם וחבל.

איך למען השם, אתם מראים את המשחק הכי גדול שלכם בעשור האחרון, עם גיימפלי ירי כזה מגמגם ונכה?

Hollowknight, Benedict, Plague tale, Scorn, Atomic heart זה לא מעט משחקים שנראים בפוטנציאל מעולים (שניים בטוחים על סמך קודמיהם).
וForza למי שאוהב מרוצים כמובן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 14:04

Laskin כתב:דווקא NMS ענה והתעלה על כל ההבטחות שלו כמעט, פשוט רק אחרי שנתיים בערך. כיום הוא משחק ממש טוב ממה שאומרים, ועוד יותר בVR.
לכן אמרתי שבטח ב-2026 עם מודים ובגירסת המחשב הוא יענה על הציפיות ויותר מזה, אני בוודאות כמעט מוחלטת לא אכנס אליו בהשקה או אפילו בשנה שאחריה.
ופולאאוט 76 לא היה כזה מפוצץ בsubstance ובכלל נפילה די רצינית, בגלל זה אני חושש מההיבט של הבנייה של הבתים/חלליות, זה יכול להיות מגניב ויכול להיות חתיכת מטלה, ובגלל שבטח 80% ממי שיהיה לו את המשחק יקבל אותו בגיימפאס יש גם חשש שיהיה שם תוכן בתשלום כדי לא לעשות גריינד של שנים כדי לבנות דברים שווים.
אני לא אוהב את משחקי בת׳זדה אבל סקיירים היה מושלם עבורי וממש רציתי שזה יהיה ״סקיירים בחלל״, כרגע זה עדיין לא נראה בדיוק משהו כזה, אבל אולי בתצוגה המורחבת (שעתיים שלמות) אגלה דברים חדשים שיעודדו אותי.

אני בטוח שגם black & white היה מקיים את כל מה שפיטר הבטיח אם היו ממשיכים לעבוד עליו עוד 6 שנים אחרי שהוא יצא :)

אגב, לא התיחסתי להכרזת קוג׳ימה, רציתי להגיד כל הכבוד למיקרוסופט שהם הצליחו לקחת את אחת החדשות הכי גדולות בתעשיה והפכו אותה לרגע נשכח. כלומר, מה נסגר, יש לכם משחק קוג׳ימה וזה מה שאתם עושים איתו? מי מציג ככה משחק של קוג׳ימה? סוני בחיים לא הייתה עושה דבר כזה. ״שלום, אנחנו עושים משחק עם קוג׳ימה, ביי!״.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2022, 14:18

משחקים חמודים, אבל מתאימים לאירוע כמו State of play מקביל ממיקרוסופט, לא לפאקינג אירוע שאנחנו שנים מחכים לראות מה יש להם בתנור.
איפה היילבלייד כמו שסטיק אמר? Plague tale אמור לנחם את מי שציפה לראות את היילבלייד? כמו לאכול בייגלה, שאתה אחרי צום.היה למייקרוסופט הזדמנות להביא לנו טעימה ראשונה אמיתית של דור הבא והם בזבזו לנו 90 דקות מהחיים או כמה שזה לא היה.

לאסקין: מבין אותך על החשדנות שלך המשחקים שלהם באמת היו "ככה ככה" מאז סקיירים, אבל האוורד בעצמו אמר שזה סקיירים בחלל לא פחות ולא יותר.
אז כן, אין פה את הhook המידי של סקיירים של "פאקינג להרוג דרקונים ענקיים" וזה הולך על משהו הרבה יותר לג'ייקים כמו מסע בחלל אז ברור שזה יעורר פחות הייפ במיינסטרים,סקיירים פשוט נגע במהירות בפנטזיה של הרבה אנשים, סטארפיילד הרבה יותר נישתי לדעתי במה שהוא בא לעשות.

עדיין אנחנו כולנו פה ג'יקים של מדע בדיוני וסטאר וורז (או לפחות רובינו המוחלט) קשה לי להאמין שתתאכזב מהמשחק הזה when it all said and done.

כן יש כמובן את הפחד שהמשחק הזה יהיה עולם ענקי וריק ברובו עם מלא בהמון פיילר, אבל היי, גם החלל האמיתי שלנו הוא ענקי ורייק ברובו עם המון פיילר. אפילו אם יהיו פה כמה כוכבים
שכל אחד מהם הוא בסדר הגודל של סקיירים אז וואו :)

קשה לי להאמין, שהמשחק יהיה ממוקד בבניה. הוא כן הולך לתת המון אפשרויות לקוסטומזציה של החללית, כי אנשים מתים על זה ואוהבים להראות מה הם בנו.. אבל אין מצב שזה יהיה חובה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2022, 14:34

glass man כתב:אבל היי, גם החלל האמיתי שלנו הוא ענקי ורייק ברובו עם המון פיילר.

אני הולך לתלות את המשפט הזה בסלון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2022, 14:37

Stick כתב:
glass man כתב:אבל היי, גם החלל האמיתי שלנו הוא ענקי ורייק ברובו עם המון פיילר.

אני הולך לתלות את המשפט הזה בסלון.

עם המזל הנאחס שלי, מחר יגלו חיים בכוכב אחר, וגיא הולך לחגוג על הציטוט הזה.
:lol:

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 יוני 2022, 15:05

DrKeo כתב:
אגב, לא התיחסתי להכרזת קוג׳ימה, רציתי להגיד כל הכבוד למיקרוסופט שהם הצליחו לקחת את אחת החדשות הכי גדולות בתעשיה והפכו אותה לרגע נשכח. כלומר, מה נסגר, יש לכם משחק קוג׳ימה וזה מה שאתם עושים איתו? מי מציג ככה משחק של קוג׳ימה? סוני בחיים לא הייתה עושה דבר כזה. ״שלום, אנחנו עושים משחק עם קוג׳ימה, ביי!״.

https://youtu.be/annuTcmB1rw

Just saying
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 15:29

Klayman כתב:
DrKeo כתב:

https://youtu.be/annuTcmB1rw

Just saying

God damn it

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 15:57

כן אני גם זכרתי את זה אבל אם אני לא טועה זה היה ממש אחרי שקונמי והוא נפרדו והסטודיו שלו עוד היה רק בתכנון, לא זוכר בדיוק בטיימליין אבל לא ידענו מה יהיה איתו ולאיזו חברה הוא יצטרף, כך שבעצם הוא הכריז פה על סטודיו חדש, אז אני מניח שזה נחשב להכריז על *משהו* :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 יוני 2022, 16:08

פוסט mgs, קוג׳ימה כבר לא ממש מעניין את הציבור הרחב. ds מכר רק סביר, והאמת שגם המכירות של משחקי mgs לרוב הידרדרו עם השנים.

וסטארפילד נראה לא משהו לצערי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 16:16

Laskin כתב:כן אני גם זכרתי את זה אבל אם אני לא טועה זה היה ממש אחרי שקונמי והוא נפרדו והסטודיו שלו עוד היה רק בתכנון, לא זוכר בדיוק בטיימליין אבל לא ידענו מה יהיה איתו ולאיזו חברה הוא יצטרף, כך שבעצם הוא הכריז פה על סטודיו חדש, אז אני מניח שזה נחשב להכריז על *משהו* :)

כן, הוא השתחרר מהם בספטמבר והכריז על זה בדצמבר. למרות שאני חושב שהוא הכריז על קוג׳ימה פרודקשן עוד לפני ההכרזה הזאת, פשוט לא היה ידוע לאיזה כיוון הם הולכים ועם מי הם יעבדו.

בכל מקרה, כך או כך זאת הכרזה מעפנה. כלומר, יש לכם כזה מגטון, במינימום תכינו טריילר CGI.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 16:19

לפי גוגל ההכרזה הזו בוידאו עם סוני הייתה בתאריך ה-16 לדצמבר 2015, אותו תאריך בו הוא הכריז על קוג׳ימה פרודקשנס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 16:28

InterAl כתב:פוסט mgs, קוג׳ימה כבר לא ממש מעניין את הציבור הרחב. ds מכר רק סביר, והאמת שגם המכירות של משחקי mgs לרוב הידרדרו עם השנים.

לפחות לפי וויקיפדיה נראה ש-MGS5 היה המשחק הכי מוכר בסדרה. רובם עשו 6-7 מליון יחידות, 5 עשה תוך 3 חודשים 6 מליון יחידות כך שלא הייתי קורא לזה התדרדרות. וגם DS עשה בסדר, הוא עמד על 5 מליון יחידות עוד לפני שיצאה גרסת הפס5 / director's cut. נראה שיש לו סיכוי די טוב להגיע לסטנדרט של MGS, כלומר 6-7 מליון יחידות.

Laskin כתב:לפי גוגל ההכרזה הזו בוידאו עם סוני הייתה בתאריך ה-16 לדצמבר 2015, אותו תאריך בו הוא הכריז על קוג׳ימה פרודקשנס.

כן, אתה צודק, כנראה שאני זוכר את השמועות והכתבות עליו ולא את ההכרזה הרשמית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2022, 16:30

InterAl כתב:פוסט mgs, קוג׳ימה כבר לא ממש מעניין את הציבור הרחב. ds מכר רק סביר, והאמת שגם המכירות של משחקי mgs לרוב הידרדרו עם השנים.

אני מקווה שאתה מתכוון לביצועים שלו אינטר... אם לא אז הוכחת כרגיל שאין לך טעם במשחקי תפקידים, זה משחק הדור ושנה הבאה אתה תבין את זה.

אה ובאשר לקוג'ימה חבר'ה המשחק שלו למייקרוסופט יהיה אפיזודי שנים שאמרתי את זה, תזכרו איפה קראתם את זה קודם! :)

אחכ אף אחד לא יוכל להגיד שאני לא הראשון שאמר את זה :)

ומי שתוהה על מה זה מבוסס סתכלו על הציטוט הזה של קוג'ימה מ2016

Kojima Finds Episodic Gaming Interesting, Think It's the Future

"For games, having massive, long games will become a thing of the past."
https://www.gamespot.com/articles/kojim ... 0-6441777/
אני כמובן מסכים עם קוג'ימה בלב שלם, שנים שאני מייחל לראות את משחקי ה30 שעות פלוס מתים ולא חוזרים.
יום אחד זה יקרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 17:03

נראה שאינטר די בדיעת הרוב לגבי סטארפילד… המשחק לא פיצץ לאף אחד כמעט את המח, מה שסקיירים בהחלט עשה בזמנו.
הקרבות נראים בסדר (זאת אומרת - פשוט לא ״זוועה״ כמו פולאאוט), וקרבות החלל נראים מאוד גנריים. השאר נראה מעט כמו מטלה… הקטע היחיד שממש מעניין אותי זו תחושת הגילוי והחקירה, אבל העולמות שכן נחשפו בינתיים נראים או ריקים או הרבה מתחת למשחקים שכבר ראינו.
אם היית אומר לי שהוא יוצא לדור הקודם גם כן - הייתי מאמין, רק קצת חושד בגלל התאורה אולי.

וכרגיל אתה תטעה לגבי המשחק של קוג׳ימה… הגימיק שלו כבר הוכרז: ענן. בא נראה מה הוא יעשה איתו, כי בינתיים כל ההבטחות של מיקרוסופט על יתרונות הענן היו בעיקר שקרים, בדוק הקודם (זכור לי מהראש - הנזק המתקדם של קראקדאון - שבוטל, המים של ים של גנבים שעובדים בלי הענן בכלל… היה עוד משהו, ברח לי… אה כן - הAI של ״צורת הנהיגה שלך״ בפורצה כלשהו… I call bullshit)
אני ממש בספק אם קוג׳ימה יתחייב ״לתחזק״ משחק במשך שנים עכשיו. פחות מתאים לו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יוני 2022, 17:04

אני חושב שאת הקסם של המשחקים של בתסדה קשה להראות בכמה טריילרים/דמואים קצרים מהסוג הזה וסה"כ זה די בולט שהתצוגה שלהם בונה על כך שאתה כבר מבין ומכיר איך המשחקים שלהם עובדים. הבעיה, מבחינתי לפחות, זה שהם הציגו אלמנט חדש עם ה 1000 כוכבים שתיאורטית יכול לשנות לגמרי איך שהנוסחא עובדת או שהוא יכול להיות פלאף שנמצא שם רק בשביל לתת תחושה שאתה נמצא בגלקסיה גדולה.. בשלב הזה אני אפילו לא יודע מה עדיף, אבל אני יכול לחשוב על כמה דרכים שבהם זה יכול לעבוד אבל רובם תלויים בכך שאתה יכול לעוף עם החללית בתוך הכוכבים עצמם או שיש לך כלי רכב כלשהו ואלה לא דברים שהם הראו בדמו אז אני לא ממש יודע מה לחשוב על זה.

אני זוכר שהם הדגימו את פולאאוט 3 עם איזה קווסט שאתה יכול לפוצץ nuke באיזה יישוב קטן וזה היה מאוד מרשים בזמנו, אבל כאשר אתה מציג כל מיני חלקים ממשחק בתסדה במנותק ממה שבאמת עושה אותם טובים אז לדעתי קל לרדת עליו כי אנשים נשארים עם הרושם של הגיימפלי הבינוני (מעולם לא היה הצד החזק שלהם) והג'אנקיות הכללית שהיא תוצאה של העולמות המאוד אינטרקטיבים שלהם, שזה משהו שלא עובר בתצוגה כזאת. בכל אופן אני אוהב את הקונספט ואת המראה הכללי של המשחק, אבל נותרתי עם כמה שאלות מהותיות אז אני שומר על אופטימיות זהירה.

ולאסקין, סביר להניח שאתה לא חייב לבנות כלום וזה בדיוק כמו ההתנחלויות בפולאאוט4, פעילות צד שאתה יכול להשקיע או לא להשקיע בה בהתאם לרמת העניין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2022, 17:16

Laskin כתב:נראה שאינטר די בדיעת הרוב לגבי סטארפילד… המשחק לא פיצץ לאף אחד כמעט את המח, מה שסקיירים בהחלט עשה בזמנו.
הקרבות נראים בסדר (זאת אומרת - פשוט לא ״זוועה״ כמו פולאאוט), וקרבות החלל נראים מאוד גנריים. השאר נראה מעט כמו מטלה… הקטע היחיד שממש מעניין אותי זו תחושת הגילוי והחקירה, אבל העולמות שכן נחשפו בינתיים נראים או ריקים או הרבה מתחת למשחקים שכבר ראינו.
אם היית אומר לי שהוא יוצא לדור הקודם גם כן - הייתי מאמין, רק קצת חושד בגלל התאורה אולי.

וכרגיל אתה תטעה לגבי המשחק של קוג׳ימה… הגימיק שלו כבר הוכרז: ענן. בא נראה מה הוא יעשה איתו, כי בינתיים כל ההבטחות של מיקרוסופט על יתרונות הענן היו בעיקר שקרים, בדוק הקודם (זכור לי מהראש - הנזק המתקדם של קראקדאון - שבוטל, המים של ים של גנבים שעובדים בלי הענן בכלל… היה עוד משהו, ברח לי… אה כן - הAI של ״צורת הנהיגה שלך״ בפורצה כלשהו… I call bullshit)
אני ממש בספק אם קוג׳ימה יתחייב ״לתחזק״ משחק במשך שנים עכשיו. פחות מתאים לו.

לול לאסקין היחיד שיטעה פה זה אינטר שהולך לבלות את השנים הקרובות בתירוצים איך הוא זלזל במשחק הדור.
אני מחכה לראות את נינטנדו, סקוור, From, CDPR וכו' כולן משחקות catch up עם סטארפיילד בעוד 10 שנים....עוד 10 שנים נינטנדו תגנוב את כל מה שסטארפילד יעשה כבר שנה הבאה, ותציג לנו את זה כמהפכה, כפי שעשו עם BOTW.

נחייה ונראה :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים