נושא *לא* E3 2022 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא *לא* E3 2022 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 18:24

קצ׳אפ עם מה בדיוק? אין פה חידוש אמיתי… חשבתי שאולי נראה איך אתה נכנס לעולם עצום מהחלל בצורה seamless וגם את זה לא ראינו, המשחק לגמרי עובד כמו משחקים עד כה, אני מניח שתהיה עלילה סבירה וכו אבל מלבד זאת איזו ״מהפכה״ יש פה על פני NMS למשל? שיש לו עלילה וסקיל טרי? אז הוא שילוב של NMS עם פולאאוט.
מה נניח משחקי פרום או סקוור יכולים לקחת ממנו? תצביע לי על משהו אחד…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 18:30

אני מאוד מקווה שעוברים מהחלל לכוכבי לכת בצורה seemless, אם לא זה יהיה חתיכת אכזבה.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יוני 2022, 18:42

בקשר לתצוגה של MS, כגודל הציפייה וגו'.
ברגע שהם דיברו על 12 חודשים וגיימפאס הבנתי שכל החלומות צד ג' ורוב הצד א' מתים.. חבל שלא אמרו את זה מראש בשביל לתאם ציפיות. בכל אופן אני חושב שהם עשו עבודה טובה בלהראות את הערך של גיימפאס עם הזיליון משחקים שלו, אבל להוציא כמה נקודות אור זאת הייתה תצוגת E3 חלשה (קונספט מת כנראה באופן כללי) למי שמצפה לראות בעיקר משחקי AAA חדשים ומעניינים. סטארפילד בצד, זה הרגיש כמו תצוגה ממוצעת של קילי.

אבל אולי בשנה הבאה ואם לא אז בשנה שלאחריה ואם לא.. הרי בסוף זה יקרה, לא יעזור, הם קנו רבע תעשייה. אני לא יפסיק להאמין:)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 19:23

אני לא יודע אם הקונספט של תצוגות מרגשות מת כמו שלא הוכרזו משחקים מרגשים כבר כמה שנים. כלומר, ״רגע GOW 2018״ לא קרה כי זה היה על במה עם קהל גדול, הוא קרה כי הציגו משחק שחתר תחת כל הציפיות שלנו והמיס לנו את המוח. אם היה דמו כזה בתערוכה של מיקרוסופט האפקט היה זהה, או לפחות דומה, אבל לא ראינו רגע כזה כבר המון זמן. כלומר, אפילו כשמכריזים על משחק כמו GOW חדש הוא נראה כמו חבילת הרחבה. נראה לי שמאז הדמו של TLOU2 שמתחיל במסיבה עם אלי ודינה לא ראיתי דמו שבאמת הפיל אותי לרצפה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2022, 19:31

Laskin כתב:קצ׳אפ עם מה בדיוק? אין פה חידוש אמיתי… חשבתי שאולי נראה איך אתה נכנס לעולם עצום מהחלל בצורה seamless וגם את זה לא ראינו, המשחק לגמרי עובד כמו משחקים עד כה, אני מניח שתהיה עלילה סבירה וכו אבל מלבד זאת איזו ״מהפכה״ יש פה על פני NMS למשל? שיש לו עלילה וסקיל טרי? אז הוא שילוב של NMS עם פולאאוט.
מה נניח משחקי פרום או סקוור יכולים לקחת ממנו? תצביע לי על משהו אחד…

לאסקין אנחנו לפני מהפכה ואתה משווה את NMS לסטארפיילד? זה רציני?. NMS זה Tech demo זה proof of concept זה כמו שתגיד לי שGTA 3 לא היה מהפכה כי GTA2 "עשה"ט
עיר חיה ונושמת לפניו, סקאלה אחרת לגמרי של עומק, גם עלילתי גם במכניקות וגם בגיוון, תסתכל בתצוגה שוב, תראה כמה גיוון עצום יש בסטארפיילד, ערים עתדניות סטייל סייברפאנק/דאוס אקס/יערות/מדבר ועוד לא ראינו מרדפים בחלל עם קבוצות יריבות.. אני מזכיר לך שהאוורד חזר והדגיש שסטארפיילד ישבור שיאים בכל מה שקשור לNPCS על המסך.. אתה באמת חושב שראינו 1% מהעומק של המשחק המדהים הזה?

אתה תרגיש ב"מהפכה" כשפתאום כל RPG תחת השמש יהיה עם אלמנט של חלל עצום שבו הכל seamless. כשפתאום פפ חדש יהיה בחלל ואני לא מתכוון לחרטא של פפ4 עם הירח... :lol: שפתאום תראה שמאס אפקט החדש גונב ללא בושה את כל זה מסטארפיילד, כש10 שנים מהיום מטרויד של 2032 מביא לך חלל שהוא Seamless עם אלמנטים של RPG וכל הנינטנדופילים שרים פתאום שירי הלל לחלל ושוכחים שבטסדה והאוורד עשו את זה 10 שנים קודם.

אתה רוצה לשחק אותה כאילו NMS שקול לסטארפיילד? אתה יכול :) אבל זה כמו להשוות את GTA 2 לGTA3 ולטעון שGTA3 הוא חסר חשיבות כי GTA2 עשה הכל וGTA3 רק ניפח את הסקאלה

אני גם לא אתפלא אם אינטר יגיד לי עוד מעט, שאני סתם אוכל כל מה שטווד האוורד יזרוק לי כי זה מה שהוא תמיד מגיב בויכוחים על בטסדה או דברים בסגנון הזה אבל הוא טועה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2022, 19:53

וואוו השדרוג hot wheels עולה 50 דולר (יש הנחה כרגע)!!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 יוני 2022, 20:01

כמה תצוגות שנתיות גג פרוותיות צריך כדי להפנים שהקטע של לחכות שנה למגה-תערוכה הוא פאסה?

מיקרוסופט צריכים לעשות 5-6 סטרימים בשנה. להגיד לכל האולפנים שלהם: הנה התאריכים, תגידו מתי תוכלו להראות גיימפליי משמעותי. בכל סטרים כזה משהו צד א' בהתחלה, משהו צד א' בסיום. באמצע משחקי צד שלישי ואינדיז.

וזהו. כל חודשיים אתה בחדשות. אנשים בפורום לא מספיקים למצות דיון על מה שהיה בסטרים הראשון, והנה יש עוד אחד. כל סטרים עוד ועוד הכרזות של משחקים שמשוגרים בגיימפאס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 20:07

swiss-the-engine כתב:וואוו השדרוג hot wheels עולה 50 דולר (יש הנחה כרגע)!!

אני חושב שזה הפס המלא, ההרחבה הזאת ספציפית עולה 20$.

עריכה:
הנה, 31.5$ לכל ההרחבות שיצאו, כולל הוטווילס:
https://www.xbox.com/en-US/games/store/ ... FLG0D/0010

Kazz כתב:כמה תצוגות שנתיות גג פרוותיות צריך כדי להפנים שהקטע של לחכות שנה למגה-תערוכה הוא פאסה?

מיקרוסופט צריכים לעשות 5-6 סטרימים בשנה. להגיד לכל האולפנים שלהם: הנה התאריכים, תגידו מתי תוכלו להראות גיימפליי משמעותי. בכל סטרים כזה משהו צד א' בהתחלה, משהו צד א' בסיום. באמצע משחקי צד שלישי ואינדיז.

וזהו. כל חודשיים אתה בחדשות. אנשים בפורום לא מספיקים למצות דיון על מה שהיה בסטרים הראשון, והנה יש עוד אחד. כל סטרים עוד ועוד הכרזות של משחקים שמשוגרים בגיימפאס.

כן, הכריזו בשבוע האחרון על כל כך הרבה דברים שאנחנו פשוט לא יודעים על מה לדבר.. :mrgreen:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 20:25

גלאס - כרגיל כתבת הרבה אבל התחמקת… ובעצם לא כתבת לי שום דבר שיעתיקו ממנו. אני אמתין.
העובדה שלא הראו מעבר בין עולמות seamless די חושפת לדעתי שאין דבר כזה במשחק, אבל אולי שומרים את זה להפתעה… אני מאוד אופתע אם כן, המנוע הזה קלאנקי ולא מרשים בשום צורה בינתיים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2022, 21:10

חחח אני כבר אמרתי לאסקין הנה לך שוב בנוסח מקוצר: מעולם לא נעשה משחק חלל בסקאלה של סטארפיילד במרחב הAAA ורק אחריו יתחילו לזרום כאלה.
אתה רוצה להתנהג כאילו זו לא מהפכה? זכותך.

אתה תופתע לטובה שתראה כמה העולם הזה Seamless אני בטוח בזה.

על זה שהמנוע קלאנקי? So what ? זו השלכה בלתי נמנעת של המורכבות והדינאמיות שלהם, גם אם הירי בסטארפיילד ירגיש כמו ירי של משחק אקשן מ2004 יהיה מדובר בהתקדמות עבורם וצריך לברך על זה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2022, 21:18

נדב מוזר... אצלי בקונסולה זה מראה רק על ההוט ווילס 50דולר ו60 אחוז הנחה אז זה 20 דולר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 21:30

אז אתה טוען שFrom תעשה משחק עצום בחלל בסקאלה הזו? כי זה מה שכתבת…
מן הסתם - מאס אפקט הבא יהיה משחק בחלל בסקאלה גדולה יותר כמו ש2 היה גדול מ-1, אז זה בגלל סטארפילד?
אתה גם יכול להגיד שסטארפילד מחקה את סטאר סיטיזן אם כך. וכנ״ל NMS. חפש בעצמך השוואה ביניהם, יש מלא עכשיו ביוטיוב, זה אשכרה נראה כמו חיקוי, רק בתקציב גדול בהרבה, כמובן. אתה לא מצביע על שום חידוש, רק מדבר על משהו בסקאלה גדולה יותר, משהו שנכון לכל משחק המשך אי פעם בערך, ולכל דור ודור, זה תמיד רק גדל וגדל… בקיצור לא שכנעת אותי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 21:47

swiss-the-engine כתב:נדב מוזר... אצלי בקונסולה זה מראה רק על ההוט ווילס 50דולר ו60 אחוז הנחה אז זה 20 דולר.

איזה מוזר! במחשב יש אפשרות לשדרג לגרסת הפרימיום (שנותנת את ה-season pass ועוד איזה 4 חבילות נוספות כמו החבילת מכוניות שנותנת 45 מכוניות) ב-40$ במקום 50$, יש אפשרות לקנות את הseason pass (ב-35$ אם אין GP וב-31.5$ אם יש GP) ויש אפשרות לקנות את ההרחבה בפני עצמה (ב-20$).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 21:57

מחר ב-19:00 שעון ישראל יש סטרים של Assassin's Creed.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 22:07

Laskin כתב:המנוע הזה קלאנקי ולא מרשים בשום צורה בינתיים.

אתה קצת מגזים בביקורת הטכנית שלך עליו, אולי הוא לא נראה כמו המשחק שיביא את הבשורה לדור הבא, אבל הוא נראה בסדר גמור גרפית. ראית את ההדגמה שלו ב-4K? יש דברים ממש יפים במנוע, התאורה והחומרים שם נראים למשל ממש טוב. הוא נראה הרבה יותר טוב ממשחק RPG מהדור הנוכחי, וזה ב-1000 כוכבי לכת בגודל אמיתי והרוב שם פרוצידוראלי.

כלומר, ברור שמה שאני אומר פה הוא אחרי הנחות שהם מקבלים על העובדה שהם הגדרה חדשה לגמרי לעולם פתוח, אם זה היה שוטר מסדרון לינארי הייתי מדבר אחרת לגמרי. אבל בשביל מה שהוא? טכנית הוא לא מדאיג אותי, מדאיג אותי שיהיה שם יותר מדי תוכן זבל שישעמם (ושאי אפשר לעלות ולרדת לכוכבים בצורה seemless).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 22:17

כן, התאורה נראית טוב מאוד, והדבר היחיד שבאמת נראה מרשים, כבר אמרתי את זה, אבל מלבד זאת? הכל לגמרי נראה כמו משהו שיכול לרוץ בכיף על הדור הקודם, אולי רק ברזולוציה נמוכה יותר… אנחנו גם לא יודעים על איזו מפלצת זה באמת רץ.
אם אני הייתי לוקח את הדברים של הווארד כתורה מסיני אז הייתי מתלהב יותר, אבל אני לא מאמין להבטחות שלו באמת, הכל על הנייר ובפועל אחרת.
תזה שיש אלף כוכבי לכת לא באמת משנה, הרי אנחנו יכולים לנחש שהם לא ממש עובדים על 980 מהם בצורה מאוד מדוקדקת, ולכן זה לא מרשים אותי יותר ממה שNMS עושה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 22:24

Laskin כתב:כן, התאורה נראית טוב מאוד, והדבר היחיד שבאמת נראה מרשים, כבר אמרתי את זה, אבל מלבד זאת? הכל לגמרי נראה כמו משהו שיכול לרוץ בכיף על הדור הקודם, אולי רק ברזולוציה נמוכה יותר… אנחנו גם לא יודעים על איזו מפלצת זה באמת רץ.
אם אני הייתי לוקח את הדברים של הווארד כתורה מסיני אז הייתי מתלהב יותר, אבל אני לא מאמין להבטחות שלו באמת, הכל על הנייר ובפועל אחרת.
תזה שיש אלף כוכבי לכת לא באמת משנה, הרי אנחנו יכולים לנחש שהם לא ממש עובדים על 980 מהם בצורה מאוד מדוקדקת, ולכן זה לא מרשים אותי יותר ממה שNMS עושה.

אני לא יודע אם זה היה יכול לרוץ בדור הקודם עם רזולוציה נמוכה יותר, הרי הוא מאוד דומה ל-star citizen שדורש SSD למערכת ההזרמה שלו ודרישות CPU מופרחות כי הוא צריך לחשב הכל ברמת דיוק של 64 ביט וכך גם דרישות הזיכרון. כלומר, יש להם המון במשותף ואם הייתי צריך לנחש, כנראה שכשאתה מזיז חפץ במשחק הוא ישאר שם לעד כמו ב-SC, כי ככה לרוב משחקי בת׳זדה עובדים. דבר כזה לקח לצוות של SC יותר מחצי עשור לישם כשיש להם דרישות מופרחות של זיכרון.

לעשות משחק שכזה הוא אתגר ממש גדול, אפילו אם גרפית הוא לא מפיל לרצפה. יש מצב לא רע שבלי SSD ו-CPU טוב הם לא היו מצליחים להרים משחק שכזה לאויר כי הצוות של SC לא הצליח. כלומר, תראה את הדרישות של SC בכדי לרוץ ב-1440p בצורה סבירה, הוא לגמרי דורש חומרה של XSX אם לא צפונית לו. ה-2080RTX שלי לא באמת מריץ אותו כמו שצריך שהוא לכאורה כרטיס חזק משתי קונסולות הדור הבא, וזה כשהוא מצוות ל-32GB זיכרון ו-9700K.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 22:30

לא ראיתי משהו שמחייב שם SSD ברגעי הגיימפליי, יכול להיות שכן אבל כמות הפופ-אין הייתה די מטורפת, ובעולמות היו מאוד ריקים, גם ה״עיר״ שהראו - זה ממש היה נראה עלוב ביחס לדברים שקיימים בדור הקודם. בנושא הזה כרגע אני לא מסכים איתך, אולי אחרי התצוגה הבאה שלו אשנה את דעתי.
המודלים במיוחד הורידו לי… הם נראים באמת לא משהו גם ביחס לדור הקודם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 22:31

Laskin כתב:לא ראיתי משהו שמחייב שם SSD ברגעי הגיימפליי, יכול להיות שכן אבל כמות הפופ-אין הייתה די מטורפת, ובעולמות היו מאוד ריקים, גם ה״עיר״ שהראו - זה ממש היה נראה עלוב ביחס לדברים שקיימים בדור הקודם. בנושא הזה כרגע אני לא מסכים איתך, אולי אחרי התצוגה הבאה שלו אשנה את דעתי.
המודלים במיוחד הורידו לי… הם נראים באמת לא משהו גם ביחס לדור הקודם.

לא ראית משהו שמחייב SSD? באיזה קטע? אתה יודע למה SC מחייב SSD? או CPU חזק משל קונסולות הדור הבא, למרות שהוא CPU חזק פי 7 מזה שבפס4?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 22:46

בין היתר כי יש שם עולמות עצומים באמת שאפשר ללכת לכל מקום ממש מסביב לכוכב הלכת ולהגיע לאותה נקודה וכו וזה, אני לא ראיתי הדגמה כזו כאן, הרושם שלי הוא שאתה נוחת ויש לך פיסה מסויימת להיות בה, יכול להיות שהאשמה היא בתצוגה הזו, אבל הכל נראה לי קצת ״פישי״ כי לא הראו דברים כמו שהראו בתצוגות של סטאר סיטיזן למשל, או של NMS אפילו.
יש סקייל פסיכי? במקום להראות לי מספרים - תראו לי את זה בלייב, בריל טיים, בזום אין ואאוט. זה היה משונה וגורם לי לפקפק בהבטחות, וביכולות של המנוע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 22:53

Laskin כתב:בין היתר כי יש שם עולמות עצומים באמת שאפשר ללכת לכל מקום ממש מסביב לכוכב הלכת ולהגיע לאותה נקודה וכו וזה, אני לא ראיתי הדגמה כזו כאן, הרושם שלי הוא שאתה נוחת ויש לך פיסה מסויימת להיות בה, יכול להיות שהאשמה היא בתצוגה הזו, אבל הכל נראה לי קצת ״פישי״ כי לא הראו דברים כמו שהראו בתצוגות של סטאר סיטיזן למשל, או של NMS אפילו.
יש סקייל פסיכי? במקום להראות לי מספרים - תראו לי את זה בלייב, בריל טיים, בזום אין ואאוט. זה היה משונה וגורם לי לפקפק בהבטחות, וביכולות של המנוע.

אם אין סקייל סטייל SC, אז זה בהחלט כשל ענקי. אבל ההנחה שלי היא שיש, לפחות לפי איך שזה נשמע מההדגמה של האוורד (למשל הוא הראה את הכוכב מלמעלה ואמר שאתה יכול לטוס לאיפה שאתה רוצה).

ואני לגמרי מניח פה כמה וכמה הנחות, כמו למשל העובדה שאני משער שהמשחק כן ימשיך את המורשת של בת׳זדה שבה חפצים שאתה מזיז נמצאים שם לעד, דמויות ממשיכות להסתובב ולחיות כשאתה לא נמצא שם וכו׳. כי אם כל ההולמארקים של בת׳זדה נמצאים שם, לעשות את זה בסקייל סטייל star citizen, וואללה אין לי שמץ איך עושים את זה בלי SSD, הרבה זיכרון מהיר ו-CPU חזק. גרפית? כן, הוא לא מפיל, אבל בשביל משחק מג׳ונרט פרוצידוריאלית עם SCALE פסיכי? הוא נראה לא רע בכלל, בליגה של star citizen שזאת ליגה של משחק שדורש חומרה חזקה מה-XSX.

בסופו של יום זה הדור הבא, לא? לעשות דברים שלא היית מצליח עם הזיכרון/HDD/CPU שיש בפס4, לבנות מערכות גיימפליי ועיצוב שלבים שלא היו יכולות להתקיים בלי החומרה של הדור הבא. אז כן, כנראה שכל חלק אנדבידואלי שתסתכל עליו לא נראה טוב כמו ב-TLOU2, בטח ובטח דמויות, אבל TLOU2 אפילו לא מתימר לעשות שבריר מהאתגר הטכני של משחק סטייל SC כך שאני לא יודע אפילו איך להשוות בינהם. זה לא רק SCALE הזיה מול מסדרון, זה משחק מפותח פרוצידוראלית מול משחק שבו בנו כל דבר בקפידה ביד, זה תאורה בזמן אמיתי ב-scale של מערכת שמש שבה אי אפשר לזייף כלום לעומת משחק שבו כל התאורה כל כך אפויה ששום דבר בסביבה לא מסוגל לזוז חוץ מהדמויות, זה המון דברים שבת׳זדה עושים ונוטידוג לא (ולהפך). אז אני לא יודע איך אפשר בכלל להשוות אותו למשחק דור פס4 סטנדרטי. אם כבר משווים אותו למשחק זה ל-NMS, ל-SC ולעלית ומהשלושה הוא הכי דומה ל-SC, משחק שליטרלי דורש חומרה של XSX בשביל לרוץ.

אפילו יש לנו עדות של משחק שניסה לעשות את זה בסקייל הזה בדור הקודם - ME אנדרומאדה. ומה קרה? כל הפרוייקט קרס לתוך עצמו, הם פשוט לא הצליחו להרים את זה על חומרה של הפס4 ואז נאלצו מהר מהר לעשות משחק ME סטנדרטי מהשאריות וכך גם התוצר הסופי נראה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2022, 22:55

Laskin כתב:אז אתה טוען שFrom תעשה משחק עצום בחלל בסקאלה הזו? כי זה מה שכתבת…
מן הסתם - מאס אפקט הבא יהיה משחק בחלל בסקאלה גדולה יותר כמו ש2 היה גדול מ-1, אז זה בגלל סטארפילד?
אתה גם יכול להגיד שסטארפילד מחקה את סטאר סיטיזן אם כך. וכנ״ל NMS. חפש בעצמך השוואה ביניהם, יש מלא עכשיו ביוטיוב, זה אשכרה נראה כמו חיקוי, רק בתקציב גדול בהרבה, כמובן. אתה לא מצביע על שום חידוש, רק מדבר על משהו בסקאלה גדולה יותר, משהו שנכון לכל משחק המשך אי פעם בערך, ולכל דור ודור, זה תמיד רק גדל וגדל… בקיצור לא שכנעת אותי.

אני טוען שכולם בתעשייה מעריצים את בטסדה ומושפיעים ממנה. גם From ויבוא היום שהם יעתיקו מסטארפיילד, כן. :)
אנומה הבמאי של BOTW- בדוק את זה סקיירים הוא ההשראה שלו לBOTW במילים שלו.
יוצר דרגון קווסט? לא שכח לציין שבטסדה בליגה משלהם ושהוא לא מפסיק לחרוש על המשחקים שלהם- אחלה טעם יש לו לא ציפיתי לפחות מזה :) great minds think alike ;)
Bioware - עם DA3 - ציינו אותו דבר שבטסדה שינו הכול בז'אנר ולכן DA3 הוא כמו שהוא.
כאילו אפשר להמשיך עם המגילה זה לא נגמר וזה לא רק סקיירים, פולאאוט 3 הוא המלך בז'אנר גם אם היינו חיים בעתיד ללא סקיירים.

על סטאר סטיזן? זה משחק אמיתי? ממה שאנחנו שומעים זה הדיוק ניוקם של השנים האחרונות, זה אף פעם לא יוצא ובטסדה תעשה הכול טוב ממנו והוא כבר יהיה משחק מעופש.

על כל משחק אתה יכול להגיד שהוא כבר עשה את מה שסטארפיילד יעשה/
אתה טכנית יכול להסתכל גם על Astroneer ולהגיד שהוא עשה סטארפיילד לפני סטארפיילד. זה לא נגמר, טכנית לפי מה שאתה אומר מאס אפקט, ופאנטזי סטאר הקלאסיים עשו
סטארפיילד לפני סטארפיילד, אבל זה ברור לכולם שמדובר בשלב הבא באבולוציה של המשחקי חלל האלה. ואני אומר את זה כפאנבוי כבד, גם של הפאנטזי סטאר הקלאסיים וגם של מאס אפקט 1.

צטט אותי לאסקין זה יהיה משחק של 96.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 23:03

נדב - אני פשוט לא מבין למה לעזאזל שיהיה מעבר seamless ולא הראו את זה בהדגמה. זה לא מריח לך מוזר? או לכל הפחות סופר לא אפוי?
לגבי זה שדברים נשארים תמיד איפה שהיו, אתה בעצמך אומר שזה היה קיים בסקיירים שרץ על מכשירים בלי זכרון פנימי כמעט, ובלי SSD אז אני לא מבין למה שמכשיר עם הרבה מאוד זכרון פנימי לא יוכל לעשות זאת בסקייל ענק בהרבה. אני בטוח שיהיו למשחק אספקטים מרשימים פה ושם, אבל כרגע אני מאוד מאוד סקפטי. לפני ההדגמה היה לי יותר אמון, חשבתי שבגלל שהם די ״זרקו״ במשחקים הקודמים נראה קפיצה מטורפת, אבל היו קטעים בשמו שאמרתי לעצמי ״רגע, למה זה נראה כל כך בסיסי ו… רע?״ כמו ה״עיר״ כמו המודלים, כמו העובדה שלא מראים איך הוא נכנס לתוך העולם אלא פשוט המצלמה עוברת ורואים את החללית נוחתת… זה נראה כאילו מסתירים המון מגבלות טכניות. הלוואי ואני טועה.

גלאס - סבבה, אצטט.
אתה בינתיים לא יכול להביא דוגמא לאיזה פיצ׳ר יקבל חיקויים, מלבד המילה ״סקייל״, שזה לא פיצ׳ר ספציפי, ולגמרי מובן מאליו שזה מה שיקרה בכל מעבר דור, אז זה לא רלוונטי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2022, 23:32

Laskin כתב:נדב - אני פשוט לא מבין למה לעזאזל שיהיה מעבר seamless ולא הראו את זה בהדגמה. זה לא מריח לך מוזר? או לכל הפחות סופר לא אפוי?
לגבי זה שדברים נשארים תמיד איפה שהיו, אתה בעצמך אומר שזה היה קיים בסקיירים שרץ על מכשירים בלי זכרון פנימי כמעט, ובלי SSD אז אני לא מבין למה שמכשיר עם הרבה מאוד זכרון פנימי לא יוכל לעשות זאת בסקייל ענק בהרבה. אני בטוח שיהיו למשחק אספקטים מרשימים פה ושם, אבל כרגע אני מאוד מאוד סקפטי. לפני ההדגמה היה לי יותר אמון, חשבתי שבגלל שהם די ״זרקו״ במשחקים הקודמים נראה קפיצה מטורפת, אבל היו קטעים בשמו שאמרתי לעצמי ״רגע, למה זה נראה כל כך בסיסי ו… רע?״ כמו ה״עיר״ כמו המודלים, כמו העובדה שלא מראים איך הוא נכנס לתוך העולם אלא פשוט המצלמה עוברת ורואים את החללית נוחתת… זה נראה כאילו מסתירים המון מגבלות טכניות. הלוואי ואני טועה.

בנוגע ללמה לא הראו, אין לי שמץ. אולי זה לא קיים במשחק, אולי זה כרגע נראה רע מדי טכנית וזה אחד האספרטים שהם משפרים כרגע, אין לי שמץ.

בנוגע ל-scale, כשאתה בונה מערכת שעובדת במפה של 10X10 קילומטר, זה לא אומר שהיא עובדת ב-scale של כוכב לכת שלם שכנראה יש לו שטח שגדול פי כמה אלפים. הזיכרון גדל מהדור הקודם פי 2.5, לא פי 5000, אז יש לך אתגרים טכנים מאוד גדולים לישם מערכת כזאת. כנ״ל על מהירות, בסקיירים הסוס איטי בגלל המהירות של ה-HDD, מערכת ההזרמה שלהם לא עמדה בסוס מהיר. אז חללית? וואללה, שוב פעם בעיה של scale שיכול להיות גדול פי כמה עשרות אם לא מאות.

אז כן, עכשיו יש SSD, עכשיו יש CPU חזק ועכשיו יש זיכרון גדול ומהיר יותר. יופי, זה בדיוק מה שהם צריכים, זה מה שמאפשר להם לעשות משחק שכזה. אז זאת הכוונה שלי, שמשחק שכזה כנראה לא היה עובד על הפס4, הוא צריך את החומרה של הדור הבא בכדי להתקיים. אז אולי גרפית הוא לא מפיל אבל הוא כן משחק דור הבא. או לפחות אני משער שהוא כזה, כי אם אין מעבר חופשי בין עולמות וכל הפיצ׳רים הקלאסים של בת׳זדה אז אני לוקח את כל מה שאמרתי חזרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2022, 23:47

תקן אותי אם אני טועה אבל לא ראינו טיסה בתוך כוכב לכת בהדגמה הזו, אלא רק בחלל

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 126 אורחים