נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 אפריל 2021, 00:06

DrKeo כתב:אז אחרי 4 פרקים אני יכול להגיד שהפלקון וחייל החורף היא ההגדרה של meh.

לגמרי,וכמה meh? אני צריך להזכיר לעצמי מדי שבוע לצפות בפרק החדש,כמו סוג של מטלה שחייבים לעשות. זו לא סדרה נוראית, היא פשוט מלאה בדמויות מרגיזות (ה"רעה" בסדרה פשוט מזעזעת) שרובן אף פעם לא היו ממש מעניינות ב-MCU,וה-odds,בעיקר אחרי השיט שהלך בWandaVision,מרגישים נמוכים להחריד.
נקודת האור היחידה היא
ספויילר: הצג
זימו, בעיקר בזכות יכולות המשחק של דניאל בריהל

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אפריל 2021, 00:15

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:אז אחרי 4 פרקים אני יכול להגיד שהפלקון וחייל החורף היא ההגדרה של meh.

לגמרי,וכמה meh? אני צריך להזכיר לעצמי מדי שבוע לצפות בפרק החדש,כמו סוג של מטלה שחייבים לעשות. זו לא סדרה נוראית, היא פשוט מלאה בדמויות מרגיזות (ה"רעה" בסדרה פשוט מזעזעת) שרובן אף פעם לא היו ממש מעניינות ב-MCU,וה-odds,בעיקר אחרי השיט שהלך בWandaVision,מרגישים נמוכים להחריד.
נקודת האור היחידה היא
זימו, בעיקר בזכות יכולות המשחק של דניאל בריהל

כן? אהבת את זימו? אני לא רואה שום קשר לדמות שלו במלחמת האזרחים וכל פעם שהוא על המסך הוא כל כך out of place, כמעט דמות חסרת אישיות. הפעם הראשונה והיחידה שראיתי ממנו סופסוף ניצוץ הייתה כשהוא חלק לילדים ממתקים. אבל באמת שהסדרה הזאת כל כך meh, כל דבר בה מוגדר ככה. האקשן סתמי ומשעממם, הדמויות אפורות, הטקסטים גם, הביקורת חברתית היא בשקל והקטע הזה של "רעים שהם לא באמת רעים, הכל פרספקטיבה!" נעשה בצורה כל כך שטחית ולא מעניינת. שנאתי את דרדביל, אני אני חייב להגידד שאפילו היקום של נטפליקס לפעמים מרגיש טוב מזה. סבבה, אני צופה, זה MCU, אבל פאק זה משעמם.

מה שכן, לוקי נראה ממש מעניין.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 אפריל 2021, 00:30

טוב, אני לא שנאתי את דרדוויל בכלל, הסדרה לא הייתה מושלמת(אני היחיד שממש לא אהב את וילסון פיסק של וינסנט ד'אונפריו?) ,אבל זה היה טייק אפל יותר מכל מה שמארוול סטודיוז עשתה, והערכתי את זה.
לגבי הביקורת החברתית של F&WS,כן.. עוד מהסצינה בבנק בפרק הראשון הבנתי כבר את הכיוון שהם רוצים לקחת,זה חלק מהאג'נדה של קווין פייגי לזרוק "ביקורות חברתיות" כדי לספק את ה-SJW,אבל שיהיה, זה באמת בתחתית הרשימה של הבעיות שיש לי עם הסדרה הזו.
לגבי
זימו-אני חושב שהדמות בבנייה לקראת הברון זימו שאנחנו מכירים מהקומיקס, העושר שלו למשל, שבכלל לא היה ב-CW או האידיאולוגיה שלו שמפותחת כאן יותר,אני פשוט מתייחס אליו כאל נבל בבנייה שעדיין לא מוגדר לחלוטין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אפריל 2021, 02:53

Uncle Pey'j כתב:טוב, אני לא שנאתי את דרדוויל בכלל, הסדרה לא הייתה מושלמת(אני היחיד שממש לא אהב את וילסון פיסק של וינסנט ד'אונפריו?) ,אבל זה היה טייק אפל יותר מכל מה שמארוול סטודיוז עשתה, והערכתי את זה.
לגבי הביקורת החברתית של F&WS,כן.. עוד מהסצינה בבנק בפרק הראשון הבנתי כבר את הכיוון שהם רוצים לקחת,זה חלק מהאג'נדה של קווין פייגי לזרוק "ביקורות חברתיות" כדי לספק את ה-SJW,אבל שיהיה, זה באמת בתחתית הרשימה של הבעיות שיש לי עם הסדרה הזו.
לגבי
זימו-אני חושב שהדמות בבנייה לקראת הברון זימו שאנחנו מכירים מהקומיקס, העושר שלו למשל, שבכלל לא היה ב-CW או האידיאולוגיה שלו שמפותחת כאן יותר,אני פשוט מתייחס אליו כאל נבל בבנייה שעדיין לא מוגדר לחלוטין.

לא מוגדר זה בהחלט מה שאני מרגיש, דמות מבודרת וקצת ריקה שאני לא יכול להצביע על יותר מדי תכונות שיש לה חוץ מאשר אידיאולוגיה בשקל. אבל מי יודע, אולי זאת הכוונה ועם הזמן הדמות תתכנס למשהו יותר מעניין. כשזה מה שמקבלים משחקן באמת איכותי, זה מעיד על הכתיבה והבימוי. בכל מקרה, 4 מתוך 6 פרקים ובנתיים פסטיבל של בינוניות, אז נקווה שלפחות הסיום יפציץ. אגב, הסדרה הייתה אמורה לצאת לפני וואנדאוויז'ן אבל בגלל הקורונה נדחתה, כנראה כי יש בה הרבה יותר אפקטים וצילום באירופה, כך שאני משער שיותר מדי אימפאקט לא יהיה לה על ה-MCU. בעצם גם לוואנדאוויג'ן לא היה יותר מדי אימפאקט. אבל לוקי לדעתי הולכת להיות הכרטיס כניסה למולטיוורס, ההכנה לספיידרמן וד"ר סטריינג' וכך או כך היא נראת הרבה יותר מעניינת ממה שהולך עכשיו בMCU.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אפריל 2021, 22:31

פייג', אני חייב להגיד שה-theme של הפלאש תפס אותי ממש חזק, כמעט נשמע כמו משהו שאינפקטד מאשרום היו עושים. אני כל כך מקווה שיבססו את הOST של פלאשפויינט על בסיס זה כמו שה-theme של וואדרוומן שרד את ההתרסקות של סניידר. כל כך טוב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 אפריל 2021, 23:41

DrKeo כתב:פייג', אני חייב להגיד שה-theme של הפלאש תפס אותי ממש חזק, כמעט נשמע כמו משהו שאינפקטד מאשרום היו עושים. אני כל כך מקווה שיבססו את הOST של פלאשפויינט על בסיס זה כמו שה-theme של וואדרוומן שרד את ההתרסקות של סניידר. כל כך טוב.

אלף פעם כן,תראה את זה:

הולקנבורג פשוט מוכשר ברמות, הטראק הזה עוצמתי והרים את הסצינה הזו (למרות הטקסט הטיפה קרינג'י לטעמי) הרבה מעל מה שראיתי עד כה מ-95% מה-MCU,ואני לא חושב שאני מגזים.

לגבי ה-theme של וונדר וומן בסניידר קאט,אני חייב להודות,הוא היה חביב בהתחלה ואז סניידר פשוט עשה לו abuse נוראי- למה כל פעם שהיא על המסך אני צריך לשמוע את זה? זה הפך את הטראק הזה לממש מאוס מבחינתי. כמובן שה-theme המקורי שלה מ-BvS היה ונשאר מדהים.
ואני שם את זה שוב פה:

הלוואי ש-Flashpoint יילך בכיוון הזה,סניידר לגמרי שיחק אותה עם הויזואליזציה של ה-speedforce ואני מקווה שהראשים ב-WB לא ינסו לעשות דווקא וללכת בכיוון מנוגד כדי להבדיל את עצמם ממנו,ומבחינתי טום הולקנבורג יכול לעשות את הסקור לכל סרטי DC מעכשיו אם זו הרמה של המוזיקה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2021, 10:13

ג׳ורדן וייט רוברטס מביים סרט גאנדום לנטפליקס. אני משער שזה אומר שMGS נדחה שוב?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 אפריל 2021, 13:07

אני מניח שזה גם קשור ללו״ז של אוסקר אייזקס שמתחיל לצלם את Moon Knight של מארוול ממש בקרוב,אני מקווה שMGS יהיה הפרוייקט הבא של שניהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2021, 15:41

עד שהם יתחילו לצלם אוסקר ישחק כבר את Old Snake..

אגב, אם קורט ראסל הוא לא ביג בוס אני מתחיל עצומה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2021, 18:48

האמת שיש לי חשק לסרט זומבים פאן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2021, 13:42

HBO עבדו עלי, חשבתי שזאת הכרזה על טרילוגית JL של סניידר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2021, 22:08

התקציב של העונה הראשונה של שר הטבעות של אמזון הוא... 465 מליון דולר. לעונה הראשונה!!

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 16 אפריל 2021, 22:43

יש לאמזון נעלים עצומות להיכנס בתוכם, הטרילוגיה של פיטר ג'קסון הייתה לא פחות ממושלמת. מצד אחד אני ממש סקרן לראות מה יצא להם, אבל מצד שני אפילו ההוביט שיצא מאותו במאי אכזב במקומות מסויימים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2021, 22:52

אני חושב שההוביט נועד לכישלון מראש. מדובר בספר ילדותי יותר, פשוט ומצומצם שהיה קטן משמעותית מהספר הראשון של שר הטבעות אבל איכשהו נמרח על טרילוגיה. הסדרה על age אחר לגמרי מהסרטים אז אני משער שיש פה פוטנציאל. והתקציב, אלוהים, התקציב. מדובר פה בתקציב גבוה פי כמה משל משחקי הכס. תקציב העונה 8 היה 15 מליון דולר לפרק הכי יקר ופה אנחנו מדברים על (אם נניח שיש בעונה 10 פרקים) תקציב גבוה פי 3 לכל אחד מהפרקים מהפרק הכי יקר של משחקי הכס. WTF, זה תקציב קולנוע לגמרי.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 18 אפריל 2021, 12:02

DrKeo כתב:אני חושב שההוביט נועד לכישלון מראש. מדובר בספר ילדותי יותר, פשוט ומצומצם שהיה קטן משמעותית מהספר הראשון של שר הטבעות אבל איכשהו נמרח על טרילוגיה. הסדרה על age אחר לגמרי מהסרטים אז אני משער שיש פה פוטנציאל. והתקציב, אלוהים, התקציב. מדובר פה בתקציב גבוה פי כמה משל משחקי הכס. תקציב העונה 8 היה 15 מליון דולר לפרק הכי יקר ופה אנחנו מדברים על (אם נניח שיש בעונה 10 פרקים) תקציב גבוה פי 3 לכל אחד מהפרקים מהפרק הכי יקר של משחקי הכס. WTF, זה תקציב קולנוע לגמרי.

יכול להיות שמדובר על בניית סטים ותפאורות שישמשו גם בעונות הבאות ולא בתקציב ספציפי לעונה הזו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2021, 12:58

Shlomix כתב:
DrKeo כתב:אני חושב שההוביט נועד לכישלון מראש. מדובר בספר ילדותי יותר, פשוט ומצומצם שהיה קטן משמעותית מהספר הראשון של שר הטבעות אבל איכשהו נמרח על טרילוגיה. הסדרה על age אחר לגמרי מהסרטים אז אני משער שיש פה פוטנציאל. והתקציב, אלוהים, התקציב. מדובר פה בתקציב גבוה פי כמה משל משחקי הכס. תקציב העונה 8 היה 15 מליון דולר לפרק הכי יקר ופה אנחנו מדברים על (אם נניח שיש בעונה 10 פרקים) תקציב גבוה פי 3 לכל אחד מהפרקים מהפרק הכי יקר של משחקי הכס. WTF, זה תקציב קולנוע לגמרי.

יכול להיות שמדובר על בניית סטים ותפאורות שישמשו גם בעונות הבאות ולא בתקציב ספציפי לעונה הזו?

התקציב הוא לעונה, אני בטוח שחלק מהתוצרים יעזרו להם לעשות את העונות הבאות. אבל העונה הזאת קבלה תקציב שהוא ב-ballpark של כל התקציב של כל העונות של משחקי הכס יחדיו, זה טרוף הזוי לגמרי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2021, 13:54

DrKeo כתב:ובנוגע ל-invincible, העונה נגמרת עוד שבועיים אז נראה לי שאני אמתין קצת ואראה הכל ברצף. אבל שמעתי שזה הקומיקס הכי טוב (והכי אלים) של קירקמן אז יש לי ציפיות גבוהות.

בגלל ההודעה הזו הייתי משוכנע שיהיו רק 6 פרקים בעונה הזו, אבל עכשיו בדקתי ויהיו 8... אז אני שמח שהאכזבה שלי מ"פרק הסיום" לא הייתה מוצדקת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2021, 13:56

Laskin כתב:
DrKeo כתב:ובנוגע ל-invincible, העונה נגמרת עוד שבועיים אז נראה לי שאני אמתין קצת ואראה הכל ברצף. אבל שמעתי שזה הקומיקס הכי טוב (והכי אלים) של קירקמן אז יש לי ציפיות גבוהות.

בגלל ההודעה הזו הייתי משוכנע שיהיו רק 6 פרקים בעונה הזו, אבל עכשיו בדקתי ויהיו 8... אז אני שמח שהאכזבה שלי מ"פרק הסיום" לא הייתה מוצדקת :)

כן! ראבק! המתנתי והתחלתי לראות השבוע בציפיה לזה שהפרק האחרון השבוע ובסוף יש 8 פרקים. איזה הזוי, כל מקום שבו חפשתי episode guide לסדרה כתבו שיש 6 פרקים. טוב נו, גג הטעתי כמה עשרות אנשים שקראו את זה והשמדתי את חייהם וחווית הצפיה שלהם :evil:

בכל מקרה לפחות עם פלקון וחייל החורף אני בטוח, יש רק 6 פרקים. אבל אני יכול להעיד שה-5 הראשונים די גרועים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2021, 14:00

עוד לא התחלתי את הפאלקון, אבל בצפייה ברצף היא בטח תהיה סבירה כזו... אני מתחיל השבוע

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2021, 14:27

אני לא חושב שצפיה ברצף תעזור. באקי וסם תמיד היו דמויות צד לא מעניינות במיוחד שלא היה לי אכפת מהן לכאן או לכאן, הן היו די שום כלום בשבילי ב-MCU. ואחרי הסדרה הזאת הן פחות או יותר נשארו אותו דבר. ההפך קרה לי עם וואנדאוויז'ן, עכשיו אני אוהב את וואנדה יותר ויש לי יותר חיבור אליה. כאן הפלקון וחייל החורף היו דמויות משמימות ולא מעניינות בסרטים ועכשיו הן דמויות משימות בסדרה. וככה גם הסדרה מרגישה, כאילו היא עוקבת אחרי שתי דמויות צד חסרות משמעות. תוסיף לזה "רעים" מעפנים בטרוף, כתיבה meh ובימוי חצי כוח ואתה מקבל סדרה שבחיים לא היית צופה בה בפרק אחד בודד אם היא לא הייתה חלק מה-MCU.

כלומר, בואו נהיה כנים, אנחנו צופים בזה בכדי לדעת מי יהיה קפטן אמריקה הבא וכולנו יודעים מי כנראה יהיה כי אין פאקינג מצב בעולם שדיסני ב-2021 צריכים לבחור בקפטן אמריקה חדש, אחת משתי האופציות הוא מיעוט, ודיסני יבחרו במשהו חוץ מאשר אפשרות המיעוט.

והחלק הזה יותר ספויילרי אז אני מתייג אותו:
ומארוול ממשיכה בבעיות "סדרי גודל של כוח" שתמיד הם סבלו מהן. חיילי על אמורים להיות סופר חזקים אבל איכשהו אנשים רגילים שלא קבלו את הסירום נלחמים בהם בצורה שווה. ג'ון ווקר סתם מרין שקבל את המגן אבל הוא זורק אותו בעוצמה ובצורה שקפטן אמריקה היה זורק אותו. הוא מזנק על משאיות ומתרסק מהן, קופץ לגבהים אדירים וכל זה בלי שום בעיה. אז סם לוקח את המגן ובאימונים הוא זורק אותו כל כך חזק שהוא ננעץ בקיר בטון. זה לא באמת משנה אם יש לך סירום סופר חייל בדם או לא, אתה חזק או חלש כמו שהתסריט דורש שתהיה. זה הפך לכמעט קומי בסדרה הזאת, באקי שיש לו סיורום בדם איכשהו צריך כל הזמן את העזרה של הפאלקון, הסופר חיילים של מוחצי הדגלים מפסידים לג'ון ווקר לפני שהוא לקח את הסירום וכו', זה פשוט מישמאש ענקי. אין דבר שאני יותר שונא בסיפורי פנטזיה/מד"ב מאשר חוקים לא ברורים שעפים מהחלון כדרישת התסריט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2021, 17:10

אני לא צופה בזה כדי לדעת מי הוא יהיה, אני אצפה בזה בשביל אקשן טוב יחסית לסדרת טלוויזיה. אם גם זה לא קיים שם אז לא אתחיל אפילו ואקרא באינטרנט מי הוא בן המיעוטים שנבחר להיות הקפ הבא :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2021, 17:18

Laskin כתב:אני לא צופה בזה כדי לדעת מי הוא יהיה, אני אצפה בזה בשביל אקשן טוב יחסית לסדרת טלוויזיה. אם גם זה לא קיים שם אז לא אתחיל אפילו ואקרא באינטרנט מי הוא בן המיעוטים שנבחר להיות הקפ הבא :)

אין שם אקשן טוב :)
ליתר דיוק, הסצנת פתיחה של הסדרה כנראה עלתה להם כמו כל שאר הסדרה יחדיו והיא אחת מסצנות האקשן הכי משעממות ב-MCU :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2021, 17:39

השחקן שסניידר להק לשחק את ג'ון סטואט אנונימי לחלוטין, בחור בשם וויין T קאר ששחק בכמה פרקים של כמה סדרות חסרות חשיבות. הוא צלם כמה סצנות ואפילו עשו לו את ה-CGI אבל WB אמרו לסניידר לבחור בין MMH לבין גרין לנטרן והוא בחר ב-MMH. זה הארט הרשמי:
תמונה
אני משער שאדון וויין T קאר רוצה כיום להתאבד? הוא היה אמור להיות אחד מגיבורי העל הראשיים של DC, כנראה היה הופך לסופרסטאר, ובמקום זה הדבר האחרון שהוא עשה היה לשחק בתפקיד אורח בסדרה של דיסני לילדים בשם Stuck in the Middle בפרק אחד לפני שלוש שנים. פאק, איזה מדכא בשבילו.

ומסתבר שגם קילוואג היה בסרט, הוא היה גופה רחוקה ברקע בסצנת knightmare אבל הוא היה אמור להופיע בסצנה באגם יחד עם MMH. זה הארט הרשמי:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2021, 17:49

וטריילר ראשון לשאנג צ'י:

הפתיע אותי, נראה כמו ג'יימס בונד פוגש את נמר דרקון פוגש CGI קקה של מארוול עם מוסיקה נוראית :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 אפריל 2021, 00:17

הסרט של פלאש התחיל צילומים בשעה טובה,ואושר שמייקל קיטון חוזר רשמית לתפקיד באטמן בסרט :)
https://batman-news.com/2021/04/19/the-flash-michael-keaton/
אני אוהב את הקרייזי טיימליין הזה שסרטי קומיקס נמצאים בו לאחרונה עם ספיידרמן החדש ופלאש.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 9 אורחים