נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי InterAl » 22 יולי 2021, 17:12

זאת ״עברית תרגומית״, סגנון תרגום מיושן שאין קשר בינו לבין הטקסט בשפת המקור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2021, 18:33

דיון? חולית? תקראו לך איזה שאתם רוצים בתרגום, יצא טריילר חדש :!:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 יולי 2021, 19:51

לא ממש עובד לי הטקסט.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 יולי 2021, 20:55

Death_119 כתב:אי אפשר לעשות Dune בסרט של שעתיים, זה כבר פעם שלישית שעושים את זה וזה נכשל בכל פעם. אם יש ספר שראוי לטרילוגיה זה Dune. דרך אגב, התרגום לעברית של Dune הוא משעשע מאוד, הוא תרגום של הוצאת כנרת (מקווה שאני לא טועה) משנות ה-70 והעברית שם היא מאוד ספרותית, זה מדהים לראות כמה השפה העברית התפתחה מאז והפכה להיות ביב שופכין. ממש התקשתי לקרוא את התרגום לעברית כי השפה שאנחנו מדברים כיום היא רדודה.

Dune יהיה מורכב משני סרטים, זה רק החצי הראשון.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 23 יולי 2021, 17:44

הסדרה של הימן שוחררה לנטפליקס

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 24 יולי 2021, 00:15

עשיתי בינג' על החלק הראשון של הימן, בשורה התחתונה הם קוין סמית טיפל מעולה בפיסת הנוסטלגיה הזו ולא השאיר טעם רע מהילדות.
מארק המיל פשוט נולד לעשות את סקלטור והסוף אשכרה הפתיע .
עכשיו רק נשאר שנטפליקס יעשו עבודה כזו גם על Visionaries...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 24 יולי 2021, 18:59

Baba Yaga כתב:עשיתי בינג' על החלק הראשון של הימן, בשורה התחתונה הם קוין סמית טיפל מעולה בפיסת הנוסטלגיה הזו ולא השאיר טעם רע מהילדות.

וואלה אתה מפתיע אותי, אישית אני לא כזה נהנה זה דיי משעמם ודורש להכיר את העולם לפני דבר שהרבה אנשים לא מכירים

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 יולי 2021, 20:56

InterAl כתב:זאת ״עברית תרגומית״, סגנון תרגום מיושן שאין קשר בינו לבין הטקסט בשפת המקור.

אני שונא להיות מעצבן אבל אינטר כל כך צודק פה. לא קראתי את dune בעברית, אז אני לא יכול לדבר על התרגום שלו, אבל בהחלט היתה בתקופתו אידיאולוגיה להשתמש בעברית מיושנת מה שהרס כל כך הרבה קלאסיקות לכל כך הרבה קוראים שלא קראו אותן באנגלית.

(לא לכולם, כן הנה דודי נהנה מזה, אבל הרוב, סבלו)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2021, 22:10

Baba Yaga כתב:עשיתי בינג' על החלק הראשון של הימן, בשורה התחתונה הם קוין סמית טיפל מעולה בפיסת הנוסטלגיה הזו ולא השאיר טעם רע מהילדות.

אני עוד לא צפיתי אבל ראיתי שהמעריצים ממש מתעצבנים שקווין סמית ״שיקר״ להם, כשחזר שוב ושוב שהפוקוס הוא על הימן למרות שהיו הדלפות שהפוקוס הוא על טילה, וכאילו יותר חשוב העצמה נשית מאשר השאר ובלהבלהבלה… זה כבר די מעייף להתעסק בזה אז ממש לא נכנסתי לזה לעומק, פשוט ציון הצופים הוא על איזה 30% בrotten אז מעניין.
אני בטוח אצפה כך או כך כי אני כל כך אהבתי את הסדרה המקורית, אולי יותר מכל הסדרות של הילדות המוקדמת שלי, והיו לי כמה וכמה צעצועים שלהם ולשכן שלי היה את 2 הטירות עם הנמרים וכו׳ שאחר כך עברו אלינו כשהם טסו :)

בנושאים אחרים:
העונה השנייה של טד לאסו התחילה, אבל אחכה שיהיו את כל הפרקים ואצפה ברצף…
גם ״דייב״ עונה 2 התחילה, יש כבר איזה 7 פרקים מתוך 9 אז אמתין עוד שבוע ואתחיל לצפות כל יום בפרק אחד.

ואני חוזר שוב על ההמלצה של על Black Summer - סיימתי עונה ראשונה והיא פשוט מעולה, מתחיל עונה 2 היום.
תנו לה צ׳אנס, ממש מהנה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 24 יולי 2021, 22:48

Fanta כתב:
Baba Yaga כתב:

וואלה אתה מפתיע אותי, אישית אני לא כזה נהנה זה דיי משעמם ודורש להכיר את העולם לפני דבר שהרבה אנשים לא מכירים

Laskin כתב:

אני עוד לא צפיתי אבל ראיתי שהמעריצים ממש מתעצבנים שקווין סמית ״שיקר״ להם, כשחזר שוב ושוב שהפוקוס הוא על הימן למרות שהיו הדלפות שהפוקוס הוא על טילה, וכאילו יותר חשוב העצמה נשית מאשר השאר ובלהבלהבלה… זה כבר די מעייף להתעסק בזה אז ממש לא נכנסתי לזה לעומק, פשוט ציון הצופים הוא על איזה 30% בrotten אז מעניין.
אני בטוח אצפה כך או כך כי אני כל כך אהבתי את הסדרה המקורית, אולי יותר מכל הסדרות של הילדות המוקדמת שלי, והיו לי כמה וכמה צעצועים שלהם ולשכן שלי היה את 2 הטירות עם הנמרים וכו׳ שאחר כך עברו אלינו כשהם טסו :)

הסדרה נעשתה בראש ובראשונה למי שגדל על התכנית, אז זה טבעי שמי שלא מכיר את העולם והדמויות קצת ילך לאיבוד. יחסית לרימייקים אחרים שעלו על כל מני סדרות עבר אני חושב שהימן נעשתה בצורה נכונה יותר עם הרבה קריצות ורפרנסים למרות שלאסקין צודק והסדרה העבירה את הפוקוס על טילה הייתה לחלק הראשון עלילה שהצדיקה את זה
ספויילר: הצג
אפשר להגיד העצמה נשית עד מחר אבל אני בטוח שאף אחד לא ציפה שיהרגו בסדרה כזו את הגיבור הראשי או שהנמסיס שלו מגיע סוף סוף לגאולה...
ובואו נודה על האמת... עלילה או סיפור לא היה החלק החזק של הסדרה הזו, כולם היו שם בשביל למכור צעצועים... במקרה הזה ספציפית אני די מרוצה מהתוצאה, מקווה שהחלק השני לא יהיה אכזבה.
חוץ מזה שמהצד הטכני הסדרה נראית נפלא ולא חסכו תקציב שם, לא על הדיבוב ולא על האנימציה.

לי הייתה את הבובה של הנמר ולאחי היה את סקלטור, למי שהיה שכל שמר את כל הצעצועים האלה במקום מבטחים :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 12:45

הפרוייקט ״סופרמן שחור״ של מייקל B ג׳ורדן הוא בסוף סדרה של HBO MAX, לא סרט. זה באמת יהיה על Val Zod, לא איזה היפוך גזע לקלארק, והעובדה שזאת סדרה משאירה את הנרי קאבל כסופרמן הראשי של ה-DCU. כלומר לפחות אני מקווה שהנרי עדין הסופרמן שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יולי 2021, 13:06

DrKeo כתב:הפרוייקט ״סופרמן שחור״ של מייקל B ג׳ורדן הוא בסוף סדרה של HBO MAX, לא סרט. זה באמת יהיה על Val Zod, לא איזה היפוך גזע לקלארק, והעובדה שזאת סדרה משאירה את הנרי קאבל כסופרמן הראשי של ה-DCU. כלומר לפחות אני מקווה שהנרי עדין הסופרמן שלהם.

לא בדיוק,כלומר כן,יש פרוייקט שג׳ורדן מוביל אבל הוא כרגע רק על תקן מפיק,אם כי יש סיכוי גבוה שגם יהיה הlead.
זה לא מבטל את הסרט סופרמן שחור שנמצא בפיתוח נפרד אצל wb עם במאי ששכחתי את שמו,אם אני לא טועה גם חברת ההפקות של JJ מעורבת.
קאוויל לגמרי בלימבו,להבנתי יש שם מחלוקת רצינית של שכר שהסוכנת שלו דורשת לבין מה שהסטודיו מוכן לתת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2021, 14:08

גם אם זה לא יקרה עכשיו, בעשור הקרוב יהיה סרט סופרמן שחור בקולנוע, ואני מוכן להתערב על זה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 14:29

אני מחזיק אצבעות שהפרוייקט הזה של מקייל בי ג׳ורדן הוא היחיד, כי הקונספט של קלארק קנט שחור הוא כל כך 2021 שזה מדכא. לעשות סרט Val Zod זה עוד הגיוני, רוצים לגוון וכו׳ ומדובר בדמות שמעול לא באמת קבלה זמן מסך (אני בטוח שהיה משהו עליו באחת הסדרות סוג ז׳ של WB או סמלוויל או משהו כזה, אבל אני לא באמת צופה בזה), אבל כל הקונספט ההזוי הזה של לקחת את קלארק ולצבוע אותו מחדש הוא באמת מגוחך. להבנתי יש גם push back מקהילת הגיקים השחורה שלא אוהבים את הרעיון של לצבוע את קלארק בשחור במקום לספר את הסיפור של Val Zod או הבחור השני ששכחתי את שמו, כאילו DC מוחקים את הקיום של הדמויות השחורות שלהם.

להבנתי אין לסרט בכלל במאי, הוא סתם בשלב הפיתוח והתסריט, כך שאין לי מושג לאיזה כיוון זה ילך או אם זה בכלל יצא לפועל. איפה קאביל, איפה איש הפלדה 2, מדכא

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יולי 2021, 17:54

נראה שמדובר ב-2 פרוייקטים שונים שרצים במקביל כמו שאמרתי:
https://www.comicbookmovie.com/superman/superman-more-details-revealed-on-what-led-to-michael-b-jordan-bringing-val-zod-to-hbo-max-a186720#gs.6rpi03

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2021, 18:22

Uncle Pey'j כתב:נראה שמדובר ב-2 פרוייקטים שונים שרצים במקביל כמו שאמרתי:
https://www.comicbookmovie.com/superman/superman-more-details-revealed-on-what-led-to-michael-b-jordan-bringing-val-zod-to-hbo-max-a186720#gs.6rpi03

כן, אתה צודק, נשמע שהם נפרדים. אבל אני עדין מחזיק אצבעות שהסרט של JJ ימות בדרך. אני לא מבין מה המטרה של זה בכלל, יש להם סופרמן שכולם אוהבים (אפילו אם לא את הסרט, את השחקן כולם אוהבים), למה להרוג את זה? אין לי מושג כמה האנשים של קאביל מבקשים, אבל אני בטוח שזה לא שכר של RDJ או משהו כזה אז יאללה, שישלמו כבר. מה המטרה של הסרט הזה, אני באמת לא מבין. זה else world, כמו ג׳וקר?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יולי 2021, 19:54

אני חושב ש"תרבות" ה-PC השתלטה על כל חלקה טובה ב-WB,הם די רוכבים על הטרנד הזה,אפשר גם לראות את זה עם הפיטורים של ג'וני דפ מחיות הפלא הבא,למרות שדי ברור שהתמונה שם הרבה יותר מורכבת ואפורה ממה שגרושתו,שכבר התחילה לצלם את אקוומן 2 למרות עצומות ענק נגדה,טוענת.
סופרמן שחור? בחייכם,כולנו יודעים שהוליווד,סליחה על הגסות,תגמור מזה.
אתה יכול לדמיין את התגובות שיהיו אם הסרט סופרמן השחור תחת חסותו של ג'יי ג'יי ייפול? כל יפי הנפש יזדעקו שהפרוייקט נפל בגלל גזענות וכו' וכו'..ההימור שלי שהפרוייקטים האלה יימשכו אפילו אם התסריטים יהיו חלשים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2021, 20:37

בינינו, הפנתר השחור היה סרט די חלש גם בסטנדרטים של מארוול. ועם זאת אחד המצליחים ביותר שלה...
WB כבר זכו בלוטו כשהם הקדימו את מארוול לעשות גיבורת על נשית ראשית לגמרי, זה הצליח להם בטירוף.
סופרמן שחור? כלומר, ה-סופרמן שחור? מבחינה עסקית והסתכלות קרה על המקום שהעולם נמצא בו עכשיו, זה יכול להתפוצץ להם הכי גבוהה שרק אפשר לדמיין.

כמובן שאותנו זה ממש לא מעניין, לי אישית זה אפילו צורם במובן מסוים למרות שאני רוצה לחשוב את עצמי כאחד שמאוד בעד ייצוג שוויוני.. עדיין יש דרך לעשות את הדברים.
הזמן יגיד אם הם הגזימו גם מבחינת העולם של ימנו, אבל לדעתי אין להם שום סיבה עסקית לא לעשות את זה, זה כסף ובאזז על הרצפה, רק להרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2021, 01:12

השיחה שלכם מדכאת אותי מדי, אז הנה החדש של רידלי סקוט:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2021, 13:27

Stick כתב:בינינו, הפנתר השחור היה סרט די חלש גם בסטנדרטים של מארוול. ועם זאת אחד המצליחים ביותר שלה...
WB כבר זכו בלוטו כשהם הקדימו את מארוול לעשות גיבורת על נשית ראשית לגמרי, זה הצליח להם בטירוף.
סופרמן שחור? כלומר, ה-סופרמן שחור? מבחינה עסקית והסתכלות קרה על המקום שהעולם נמצא בו עכשיו, זה יכול להתפוצץ להם הכי גבוהה שרק אפשר לדמיין.

כמובן שאותנו זה ממש לא מעניין, לי אישית זה אפילו צורם במובן מסוים למרות שאני רוצה לחשוב את עצמי כאחד שמאוד בעד ייצוג שוויוני.. עדיין יש דרך לעשות את הדברים.
הזמן יגיד אם הם הגזימו גם מבחינת העולם של ימנו, אבל לדעתי אין להם שום סיבה עסקית לא לעשות את זה, זה כסף ובאזז על הרצפה, רק להרים.

זה לגמרי צורם כי זה מרגיש כל כך ציני. אפילו אין להם אומץ לעשות את זה עם אחת הדמויות סופרמן השחורות האמיתיות כי הן לא מוכרות למיינסטרים. זה פשוט שימוש ציני בגזע בכדי להביא עוד כמה טוסיקים לכיסאות.

בנוגע לפנתר השחור, עולמית הוא בצע מאוד דומה לרוב סרטי מארוול האחרונים. למשל הוא הרוויח בעולם פחות מקפטן מארוול או ספיידרמן האחרון, מאז שהפנתר השחור יצא הסרט היחיד של מארוול שלא הרוויח יותר ממנו בעולם היה אנטמן והצרעה. רק בארה״ב הפנתר השחור היה תופעה חריגה, אבל זאת כנראה הייתה תופעה חד פעמית אצל הקהילה השחורה וקהל ה-SJW. כלומר היו קמפיינים של כנסיות שחורות שקנו כרטיסים לכל הקהילה בכדי לתמוך בסרט, כנ״ל על אחוות בקולג׳ ששכרו אולמות קולנוע שלמים וחלקו כרטיסים בקמפוסים. זה לא משהו שיחזור על עצמו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יולי 2021, 13:52

קוראים לזה TOKEN, ואגב - זה ממש דומה למיילס מורלס, אבל איכשהו זה עבר.
הרי מיילס מורלס, גם אם השם שלו הוא לא "פיטר פארקר" - הוא כמעט בדיוק אותו ספיידרמן, עם כמעט אותו הסיפור ואותם הכוחות (אוקיי הוסיפו לו כמה, ועדיין), הסיבה שיצרו אותו היא ש"היה ביקוש לספיידרמן שחור", אבל עשו זאת ממש בצורה עצלה ולמען הכנות אפילו מעליבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2021, 14:34

Laskin כתב:קוראים לזה TOKEN, ואגב - זה ממש דומה למיילס מורלס, אבל איכשהו זה עבר.
הרי מיילס מורלס, גם אם השם שלו הוא לא "פיטר פארקר" - הוא כמעט בדיוק אותו ספיידרמן, עם כמעט אותו הסיפור ואותם הכוחות (אוקיי הוסיפו לו כמה, ועדיין), הסיבה שיצרו אותו היא ש"היה ביקוש לספיידרמן שחור", אבל עשו זאת ממש בצורה עצלה ולמען הכנות אפילו מעליבה.

מיילס הוא דמות נפרדת עם סיפור נפרד ואפילו סט כוחות שונה (אבל דומה). כנ״ל על נניח Val Zod לעומת סופרמן או באקי או הפלאקון לעומת קפטן אמריקה. אלה דמויות שונות ולגמרי לגיטימי לספר את הסיפור שלהן. לעומת זאת לצבוע את קלארק בשחור זה באמת ניצול ציני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יולי 2021, 14:49

מיילס דומה *מדי*, זה העניין. יש מלא סרטונים של שחורים שלא סובלים את הדמות בגלל שהיא ניצול ציני לטענתם.
כמעט אותה חליפה, אותם כוחות פשוט הוסיפו מעליהם משהו, לשניהם יש קטע עם הדוד, שניהם תלמידים בתיכון התחלה... גם האישיות שלהם דומה יחסית.
זה ממש פיטר פארקר השחור = עצלות מוחלטת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2021, 15:06

Laskin כתב:מיילס דומה *מדי*, זה העניין. יש מלא סרטונים של שחורים שלא סובלים את הדמות בגלל שהיא ניצול ציני לטענתם.
כמעט אותה חליפה, אותם כוחות פשוט הוסיפו מעליהם משהו, לשניהם יש קטע עם הדוד, שניהם תלמידים בתיכון התחלה... גם האישיות שלהם דומה יחסית.
זה ממש פיטר פארקר השחור = עצלות מוחלטת.

בסדר, יש איטרציות של דמויות ספציפיות שהן דומות מדי וזה מעפן. אבל יש מספיק דמויות שלקחו את המושכות של גיבור על והיו שונות לגמרי. תראה למשל את האל ג׳ורדן מול ג׳ון סטוארט, אולי שניהם גרין לנטרן עם טבעת אבל יש להם אישיות מאוד שונה. לגרין לנטרנים יש סוג של הבעת אישיות על פי הדברים שהם מזמנים דרך הטבעת כך שהאישיות השונה מתבטאת בצורת הלחימה שלהם אפילו ששניהם בסופו של יום אנשים בחליפה ירוקה שמזמנים צורות שונות עם הטבעת. אני חושב שזאת דוגמה מעולה לגרסה נוספת לגיבור על שהיא באמת דמות יחודית שעומדת בפני עצמה.

לא שיש לי יותר מדי נסיון עם Val Zod, כן? אבל אני בטוח שאפשר לקחת את החופש לעשות אותו דמות נפרדת ומעניינת במקום לעשות עוד קלארק. למשל Val Zod גדל בקריפטון, ההורים שלו הוצאו להורג במאבקים בין בתים כך שהוא גדל כקריפטוני, לא כילד בקנזס. כשהוא הגיע כנער לכדור הארץ החזיקו אותו במעבדה, הוא גודל על ידי מדענים וכשהוא יוצא כבוגר סופסוף מהמעבדה יש לו פחד ממקומות פתוחים. זה כבר שינוי די גדול מקלארק, אם כבר הוא דומה יותר להומלנדר מthe boys מאשר לסופרמן מבחינת הסיפור רקע (רק לא מרושע אבל כן קצת דפוק בראש מלהיות כלוא במעבדה).

אם יתחילו את העלילה על קריפטון של סניידר שהוא עולם ממש מעניין. סרט על Val Zod יכול לבלות בכיף 40 דק׳ בקריפטון של סניידר ולהראות את חיים שלו כילד עם קארה אל (סופרגירל), המלחמות בין הבתים ועד ההוצאה להורג של ההורים שלו, מאוד משחקי הכס. אפשר לבנות מזה סיפור באמת מעניין ומאוד שונה משל סופרמן, משהו שיעבה את היקום במקום עוד ניצול ציני הזוי של מהפך צבע לדמות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 יולי 2021, 20:42

מה יהיה עם ריק ומורטי? ארבעה פרקים לא טובים ברצף, אחרי פתיחת עונה נהדרת. אני מתחיל לחשוש שמשהו באמת משתבש להם שם...

לפחות the green knight מקבל ביקורות מצוינות, נראה מגניב לאללה.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 10 אורחים