נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 27 ספטמבר 2021, 14:29

DrKeo כתב:המלצה חמה על for all mankind. יש שם יותר מדי רגעי sjw, אבל חוץ מזה היא הדביקה אותי למסך. סיימתי שתי עונות בחצי שבוע.

פרשתי לקראת סוף העונה השנייה, היא פשוט איטית מדי, ורוב הפרקים עוסקים יותר ב״נשים חזקות״ ו״גם גברים חזקים יכולים להיות רגישים״ מאשר אשכרה בחלל וכל הקטע של המציאות האלטרנטיבית.
הכי אהבתי את הקטע שהיה איזה רפובליקן ש״עשה את הדבר הנכון״ אבל התברר מהר אחר כך שזה היה בגלל שוחד, או משהו כזה… כבר לא זוכר אפילו את הפרטים רק שזה היה נגוע כל כך בפוליטיקה שטחית והוליוודית שזה היה מגוחך עד כאב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ספטמבר 2021, 18:41

Laskin כתב:
DrKeo כתב:המלצה חמה על for all mankind. יש שם יותר מדי רגעי sjw, אבל חוץ מזה היא הדביקה אותי למסך. סיימתי שתי עונות בחצי שבוע.

פרשתי לקראת סוף העונה השנייה, היא פשוט איטית מדי, ורוב הפרקים עוסקים יותר ב״נשים חזקות״ ו״גם גברים חזקים יכולים להיות רגישים״ מאשר אשכרה בחלל וכל הקטע של המציאות האלטרנטיבית.
הכי אהבתי את הקטע שהיה איזה רפובליקן ש״עשה את הדבר הנכון״ אבל התברר מהר אחר כך שזה היה בגלל שוחד, או משהו כזה… כבר לא זוכר אפילו את הפרטים רק שזה היה נגוע כל כך בפוליטיקה שטחית והוליוודית שזה היה מגוחך עד כאב :)

הקטע עם הרפובליקני דווקא לא היה אנטי רפובליקני בכלל, להפך, המטרה שלו הייתה לראות שגם הקנדים מושחתים בדיוק כמו כל שאר המערכת הפוליטית. וכן, יש שם יותר מדי פוליטיקה של 2021 בשנת 1973 אבל זה ברמה נסבלת, בעיקר כי זה לרוב די מוכל בתוך עצמו ונעלם כשהדברים החשובים מגיעים.

אה, והפרק הכי טוב של הסדרה זה הסיום עונה של עונה 2, אז אם כבר רצת על עונה וחצי, תן את הפוש הסופי. ביחוד שפרקים 9 ו-10 של עונה 2 מתרכזים בעיקר בחלל.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ספטמבר 2021, 20:57

ממש פרשתי לקראת הסוף אז כנראה אלו 2-3 הפרקים שנשארו לי אבל באמת שפשוט איבדתי כל עניין, עבורי זה היה קצת יותר מדי שיט שמסביב ומעט מדי ממה שרציתי לראות בסדרה כזו, גם אם 2 הפרקים האלה מעולים אני לא אחזור לעונה שלישית אז אוותר…

אני כן נהנה מsquid game עדיין, נשארו לי פרק או שניים, מקווה שהסיום טוב

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 ספטמבר 2021, 18:00

אז... יהיה ריבוט של בבילון 5, כשהיוצר המקורי הוא השאו ראנר וכותב. אני ממש מתלהב מצד אחד, וחושש מצד שני.

ועדיין כבר לא יכול לחכות...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 ספטמבר 2021, 11:32

bozeman כתב:אז... יהיה ריבוט של בבילון 5, כשהיוצר המקורי הוא השאו ראנר וכותב. אני ממש מתלהב מצד אחד, וחושש מצד שני.

ועדיין כבר לא יכול לחכות...

שיהיה Shadow war ומלחמת אזרחים של Clark, שיהיה Shadow war ומלחמת אזרחים של Clark, שיהיה Shadow war ומלחמת אזרחים של Clark, שיהיה Shadow war ומלחמת אזרחים של Clark, שיהיה Shadow war ומלחמת אזרחים של Clark #@$#@$#@$#@$@$.

זהאדום here we come :D.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2021, 12:35

אני אף פעם לא צפיתי בסדרה המקורית, אז אני מאוד מאוד מאוד שמח, ולא חושש בכלל :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ספטמבר 2021, 19:10

Laskin כתב:אני אף פעם לא צפיתי בסדרה המקורית, אז אני מאוד מאוד מאוד שמח, ולא חושש בכלל :)

אציין שיצא רימאסטר של הסדרה בתחילת השנה, ולכן היא ניראית חצי סביר מבחינה טכנית (בכל זאת, סדרה של 30 שנה...) אבל התוכן - מהמם... אם לא היה מתוכנן חידוש הייתי אומר לך לך ותראה, אבל בגלל שזה ריבוט... אולי באמת כדאי לך לחכות.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2021, 20:05

הרימאסטר מסך רחב? קשה לי מאוד עם כל דבר אחר היום…
אבל סתם שואל כי זה מעניין, אני לא באמת אצפה בה היום אם עובדים על רימייק :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ספטמבר 2021, 20:21

כן, הוא מסך רחב. הוא בסדר מבחינת רזולוציה של האנשים וכו', הCGI פשוט מיושן גם כאשר הוא רימאסטר...
בכל מקרה, אתה יודע שיש זמן בין ההכרזה ועד שנראה בפועל, אז יש לך בטח זמן להתלבט אם יש לך זמן פנוי... :)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2021, 20:53

זמן פנוי הזה מסוג הדברים שאין לי ולא יהיה לי, וכשיש לי אז הבקלוג (המאוד מאוד מפואר) שלי משתולל מרוב התרגשות וחוטף אותו :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ספטמבר 2021, 22:14

הי, לשמחתך כנראה בסוף כן תקבל את אחת מסדרות המד"ב הטובות שיצאו...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 אוקטובר 2021, 09:58

אז זה נשמע מקרה שדווקא ממש כדאי לראות את הרימאסטר של הסדרה המקורית לפני שהרייבוט אולי הורס אותה? טוב נו... יש לי עכשיו סדרה חדשה לצפות בה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 02 אוקטובר 2021, 10:02

Laskin כתב:זמן פנוי הזה מסוג הדברים שאין לי ולא יהיה לי, וכשיש לי אז הבקלוג (המאוד מאוד מפואר) שלי משתולל מרוב התרגשות וחוטף אותו :)

עד עונה 5 היא סדרה מעולה, עונות 2 ו-3/4 הן Master piece ועונה 1 היא רק meh (הסדרה ממש kick off כששרידן מגיע במקום סינקלר). עונה 5 היא בושה וגם הקו עלילה החדש לא תפס. על Crusader אפילו לא אטרח להגיב.

אבל הCGI שם היה מיושן כבר לפני 30 שנה, לא היה באמת כסף לTNT להפיק אופרת חלל אמיתית (זה ניסיון כמעט יחיד בהיסטוריה של הטלוויזיה להפיק אופרת חלל מלאה, אמיתית עם סיפור ידוע מראש).

אם לא צפית בגלקטיקה, אני ממליץ עליה על פני באבילון, היא טובה ממנה לאין שיעור, אם כבר צפית בגאלקטיקה ואהבת, שווה לנסות. היא באמת סדרה מעולה, אני אישית ראיתי עוד כששודרה במקור בערוץ 3 (כולל ההמתנה המזעזעת לחצי השני של עונה 4, "הפרקים האבודים" כפי שערוץ 3 מיתגו אותם). דרך אגב, בעבר היה ליין אפ מושלם לערוץ 3, סיינפלד, אחרי זה באבילון 5 ואז אזור הדימדומים, היו ימים :). כל כך אהבתי שחזרתי לצפות בה שוב מההתחלה לפני 15 שנה בערך.

ראוי לציין שDecent: Free space הראשון והשני יצאו דיי במקביל, או יותר נכון The babylon game :) (גם יצא מוד סופר מושקע לאחר מכן).
אני גם דיי בטוח ששרידן דיבב את הטייס בDecent 2 (לא Free space).

חנן סתם מפמפם את הסדרה כי איבנובה היא יהודייה שם ויש פרק על חנוכה שהיא מדליקה חנוכיה בחלל, סתם מסיונריות :).

דרך אגב, יש קללה סביב הצוות של הסדרה, רובם מתו צעירים לאחר שהסדרה הסתיימה (גריבלדי, ג'אקאר, פרנקלין ועוד...).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 אוקטובר 2021, 08:35

אני אגיד שלטעמי היא טובה יותר מגלקטיקה בסיפור. גלקטיקה הייתה לא קלה לצפייה מבחינת הזרימה שלה כבר כשיצאה וזה כבר שנות האלפיים. בבילון היא סיפור נהדר, עטוף בדמויות ועולם מעניין ושחקנים טובים, אבל פחות בנראות. אם כבר להשוואות דודי נכנס, אז היא התחרתה בחלל עמוק 9. שגם היא מומלצת לטעמי כי היא גם סיפור טוב, גם מחזיקה את התקופה וגם אפילו עוד נראית סבבה להיום (יחסית) וזה בלי רימאסטר...
בכל מקרה, הצלחתי לשכנע את הילדים הגדולים לראות אותה... (את בבילון...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2021, 08:37

האמת שזה יכול להיות פרוייקט סטודנטים ממש טוב, לעשות מחדש cgi לפרקים של בבילון 5. הרוב ממילא מנותק לגמרי משחקנים, נטו חלליות בחלל בגרפיקה מזעזעת :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 אוקטובר 2021, 09:51

תכלס, זה אכן יכול להיות משהו שלא מסובך ליצור שיראה הרבה יותר טוב עם הכלים של היום. אבל תמיד הבעיות האלו הן זכויות יוצרים וכו' וכו'...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2021, 12:41

bozeman כתב:תכלס, זה אכן יכול להיות משהו שלא מסובך ליצור שיראה הרבה יותר טוב עם הכלים של היום. אבל תמיד הבעיות האלו הן זכויות יוצרים וכו' וכו'...

לא חסרים חיתוכים של מעריצים לסרטים כמו מלחמת הכוכבים, אפילו יש "סרט" של המנדלוריאן שלוקח את העונה הראשונה והופך אותה לסרט. הדברים האלה רצים באתרי טורנטים, הם לא יגיעו לנטפליקס :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 אוקטובר 2021, 14:19

bozeman כתב:אני אגיד שלטעמי היא טובה יותר מגלקטיקה בסיפור. גלקטיקה הייתה לא קלה לצפייה מבחינת הזרימה שלה כבר כשיצאה וזה כבר שנות האלפיים. בבילון היא סיפור נהדר, עטוף בדמויות ועולם מעניין ושחקנים טובים, אבל פחות בנראות. אם כבר להשוואות דודי נכנס, אז היא התחרתה בחלל עמוק 9. שגם היא מומלצת לטעמי כי היא גם סיפור טוב, גם מחזיקה את התקופה וגם אפילו עוד נראית סבבה להיום (יחסית) וזה בלי רימאסטר...
בכל מקרה, הצלחתי לשכנע את הילדים הגדולים לראות אותה... (את בבילון...)

Deep space 9 היא ניסיון גרוע לעשות באבילון 5 החל מעונה 4 בערך, עם צדקנות של המאה ה-25 ורצון להיות Prophet of colors עם סיסקו, אחת הדמויות הגרועות בהיסטוריה של הטלוויזיה, ממש מתלבט אם Janeway יותר גרועה. אין מה להשוות בכלל, גם העלילה של Deep space 9 לא קוהרנטית ובנויה תלאים, פתאום הקו עלילה הראשי זה תחנת חלל, עכשיו זה איזה מלחמה מונפצת עם הדומיניון ברביע דלתא. בעוד שהצללים/וורלנס/מינבאר-כדור הארץ/סנטאורים-החתולים (שכחתי איך קוראים להם) הם קווי עלילה שקיימים מהיום הראשון בבאבילון 5.

למה? כי באבילון נכתבה מראש ולא נבנתה כסדרה אפיסודית, Deep space 9 כקודמותיה היא סדרה אפיסודית, כל פרק כולל סיפור שמתחיל ונגמר, פה ושם יש פרקים מקדמי עלילה, אם יש אחת (לא תמיד היה). Galactica הוא הניסיון הבא לעשות אותו הדבר (כמו באבילון 5), רק הרבה יותר מודרני ומוצלח.
תאמת גם Farscape שהיתה לא רעה הלכה באותו כיוון.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 03 אוקטובר 2021, 16:11, נערך 4 פעמים בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 אוקטובר 2021, 14:55

זה כפילות כבר היה לנו את הויכוח הזה. אתה מקטין את העובדה שנכון שDS9 הייתה כתובה בגדול אפיזודית - אבל היא בהחלט הייתה עם עלילת מסגרת גדולה ומסודרת. בוודאי לכל עונה. היו גם פרקי פיילינג, אבל גם הם היו כתובים טוב. אני מסכים שברור שטוב אם תמיד היה לך סידרה כתובה מראש מהתחלה ועד הסוף. אבל ברוב המקרים זה לא ככה, וזה לא אומר שזה "נסיון גרוע".
לגבי השאר אני גם ככה לא מסכים איתך.

ואזכיר לך, רק כדי שתזהר בלכלוכים על הסדרה - שהכותב של גלקטיקה הוא גם הכותב של DS9... :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אוקטובר 2021, 18:40

Death_119 כתב:
Laskin כתב:זמן פנוי הזה מסוג הדברים שאין לי ולא יהיה לי, וכשיש לי אז הבקלוג (המאוד מאוד מפואר) שלי משתולל מרוב התרגשות וחוטף אותו :)

חנן סתם מפמפם את הסדרה כי איבנובה היא יהודייה שם ויש פרק על חנוכה שהיא מדליקה חנוכיה בחלל, סתם מסיונריות :).

.

חנוכיה בחלל?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2021, 20:36

יש ליינאפ משתתפים ל-DC FANDOM שמרמז על מה יהיה שם. אלה המעניינים:
ג'יי ג'יי אברמס - השמועות אומרות שהוא מתעסק בסופרמן השחור
אד בון - MK12?
ג'יימס גאן יחד עם ג'ון סינה - כנראה לסדרת HBO של פיסמייקר
פאטי ג'נקינס - ברבורים על וונדרוומן 3?
עזרה מילר - אולי טריילר לפלאש?
זקרי לוי - אולי טריילר לשזאם 2?
דונאלנד מאסטרד - כנראה שיתוף פעולה נוסף עם פורטנייט.
רוברט פטיסון ומאט ריבס - טריילר חדש לבטמן?
ג'ייסון ממואה - טריילר ראשון לאקוואמן 2?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוקטובר 2021, 18:30

תראו מי חזר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2021, 22:38

idan כתב:תראו מי חזר

האמת שהטריילר הקצרצר הזה עשה לי הייפ. לא ידעתי שמאט סמית׳ הולך להיות שם.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוקטובר 2021, 23:06

למרות הטעם המר שהסוף של GOT השאיר, מאז שהיא ירדה לא היה שום דבר שמילא את החלל הזה.

השאלה כמה בשר יש בספר, יש רק אחד כזה הפעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2021, 09:27

idan כתב:למרות הטעם המר שהסוף של GOT השאיר, מאז שהיא ירדה לא היה שום דבר שמילא את החלל הזה.

השאלה כמה בשר יש בספר, יש רק אחד כזה הפעם.

אני לא חושב שזה מבוסס על אף ספר. יש את דם ואש שהוא אוסף של סיפורים קצרים (טוב נו, קצרים בעולם של מרטין, הכל יחסי) על הנדידה והכיבוש של הטרגריאנס מולריה ועד כמה סיפורים של כמה מלכים מהמשפחה. הוא פרוש על איזה 100+ שנים אם לא יותר עם סיפורים אנקדוטליים כך שאם הסדרה תשאב משהו מהספר, היא גג יכולה להתבסס על סיפור קצר ולהשתמש בעוד כמה כסיפורי רקע שקרו לפני עשרות שנים. כלומר הסדרה אמורה להיות ברובה חומר מקורי אם לא כולה.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים