נושא הלימודים הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

SgtDonowitz
Warrior

Re: נושא הלימודים הרשמי

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 17 ספטמבר 2013, 11:06

כל פורום ה- OT הפך לפורום פוליטיקה ענק, פשוט דוחה אותי לראות או לשמוע את כל הצואה והרפש הזה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 ספטמבר 2013, 11:15

omerkot כתב:היופי בסיפור הזה זה שהוא חושף את עומק הצביעות שלכם כי אם מי שהיה מייצג את הארכירוצח הזה היה מגיע מהשורות המשפטיות של הקרן החדשה, אתם הייתם הראשונים לקלס, לגדף, לטנף ולנגח אותו, את עורך הדין שלו, את בית המשפט העליון וכל המסביב אבל משום שעורך הדין שלו זה איזה יצור חובק מתנחבלים, אז פתאום רוצח המונים נאצי הופך להיות איזה סבא טרבלינקה חביב.
מרוב שבא לי להקיא, אני לא מצליח למצוא מילים שמתארות עד כמה עמוק הגועל שאני חש.

ממש לא. לא תמצא אותי מגן על המבתר מתאילנד, ששפטל ייצג והצליח להוביל לשחרורו מהכלא בתאילנד ושהיום מסתובב חופשי בארץ. או על ייצוג משפחת אברג'יל, או לנסקי, או שאר הפושעים המטונפים ששפטל ייצג ומייצג. אני לא מעריץ את שפטל וממש לא חושב שהוא טלית שכולה תכלת. ספציפית בנוגע לפרשת דמיאניוק, אני חושב שדמיאניוק לא היה איוון האיום ושאין ראיות מהימנות על כך שהוא רצח יהודים בשואה, לא בסוביבור, לא בטרווניקי ולא בטרבלינקה. כשאתה בא להאשים אדם באישומים יוצאי דופן, אתה צריך שיהיו לך ראיות יוצאות דופן. זה ממש לא היה המצב במשפט דמיאניוק, שהיה בושה, חרפה ומשפט ראווה. לדעתי גם אופן ההתנהלות של משפט אייכמן היה חרפה ועם אלמנטים מובהקים של משפט ראווה, למרות שאין לי ספק בזיהויו ובאשמתו ובכך שהגיע לו עונש מוות.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 ספטמבר 2013, 16:14

InterAl כתב:swym - בארץ מלמדים בעיקר תיאוריה קיינסיאנית. אם כבר מגיעים לאסכולת שיקגו ומילטון פרידמן, מציגים אותם בצורה נלעגת ובגלגולי עיניים. בטח באונ' ת"א שהיא מעוז השמאל הרדיקלי.

לא מלמדים בעיקר תיאוריה קיינסיאנית, ולא מגלגלים עיניים על אסכולת שיקגו - אם כבר אז להיפך (למרות שגם קיינס עצמו רחוק מרחק שנות אור מתאוריות שמאליות).
ושוב, גם אנ נעזוב את זה שאנחנו מדברים פה על ירושלים ולא על תל אביב, האורינטציה של חוגי הכלכלה היא תמיד לימין (כלכלי) כמו שהאוריינטציה של החוגים ההומאניים היא לשמאל.

Death_119 כתב:מחשבים זו התמחות של הנדסת חשמל, מדובר למעשה בעיקר בהבדל בקורסי בחירה

זה תלוי באוניברסיטה, אבל בעיקרון לא. יש מקומות שאין בהם בכלל הנדסת חשמל אבל יש הנדסת מחשבים, ובכל מקרה הלימודים זהים במשהו כמו 70% ללימודי מדעי המחשב והנדסת תוכנה. ההבדלים היחידים הם יותר דגש על בסיס של פיסיקה (בעיקר חשמל, עיבוד אותות וכדומה), פרוייקט גמר, וקצת יותר נגיעות בחומרה. אבל כל אלו לא מצריכים כמעט מעבדות "פיסיות" (למעט אולי קונטרולרים) מאחר וגם ככה הכל כמעט נעשה באמצעות סימולטורים.
infected aviad כתב:מה הקשר לאיפה היא נמצאת?

אני חושב שאיפה היא נמצאת מגדיר את החוק: מל"ג מדינת ישראל לא הסכים להכיר באריאל כאוניברסיטה אבל מבחינת החוק היא לא נמצאת בישראל ולכן לא כפופה למל"ג ישראל. אלוף פיקוד מרכז לעומת זאת כן הכיר בה כאוניברסיטה.

GolanBerlin כתב:ואולי תפסיק עם ה"מתנחבלים" האלה? אתה פשוט דוחה אותי כל פעם מחדש. שאני אתחיל לקרוא לך שמאלנאצי עוכר ישראל? שאני אתחיל לבקש ממך לעבור לגור ברצועת עזה?

למה להציע לעוכר ישראל לעבור לעזה? הנטיה הכללית של תושבי רצועת עזה היתה דווקא לימין...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 ספטמבר 2013, 17:16

סהר אתה רגיש מדי :)

עומר אני חייב לומר שבנושא דמניוק אינטר מציג טיעונים משכנעים. לא יצא לי אישית אי פעם להתעניין במשפט שלו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 ספטמבר 2013, 17:28

swym כתב:לא מלמדים בעיקר תיאוריה קיינסיאנית, ולא מגלגלים עיניים על אסכולת שיקגו - אם כבר אז להיפך (למרות שגם קיינס עצמו רחוק מרחק שנות אור מתאוריות שמאליות).
ושוב, גם אנ נעזוב את זה שאנחנו מדברים פה על ירושלים ולא על תל אביב, האורינטציה של חוגי הכלכלה היא תמיד לימין (כלכלי) כמו שהאוריינטציה של החוגים ההומאניים היא לשמאל.

זה תלוי באוניברסיטה, אבל בעיקרון לא. יש מקומות שאין בהם בכלל הנדסת חשמל אבל יש הנדסת מחשבים, ובכל מקרה הלימודים זהים במשהו כמו 70% ללימודי מדעי המחשב והנדסת תוכנה. ההבדלים היחידים הם יותר דגש על בסיס של פיסיקה (בעיקר חשמל, עיבוד אותות וכדומה), פרוייקט גמר, וקצת יותר נגיעות בחומרה. אבל כל אלו לא מצריכים כמעט מעבדות "פיסיות" (למעט אולי קונטרולרים) מאחר וגם ככה הכל כמעט נעשה באמצעות סימולטורים.

אני חושב שאיפה היא נמצאת מגדיר את החוק: מל"ג מדינת ישראל לא הסכים להכיר באריאל כאוניברסיטה אבל מבחינת החוק היא לא נמצאת בישראל ולכן לא כפופה למל"ג ישראל. אלוף פיקוד מרכז לעומת זאת כן הכיר בה כאוניברסיטה.

למה להציע לעוכר ישראל לעבור לעזה? הנטיה הכללית של תושבי רצועת עזה היתה דווקא לימין...

לא, יש ארבע אוניבריטאות במדינת ישראל בהן הנדסת מחשבים הינה התמחות בהנדסת חשמל. ויש אוניברסיטה אחת שהינה העיברית שאין לי מושג מה המסלול שהם בנו שם. בתל אביב הנדסת מחשבים היא התמחות אפשרית מבין השלוש שצריך לבחור שכוללת ארבעה קורסי בחירה. בבר אילן והטכניון הנדסת מחשבים ניתנת ללמידה כתואר נפרד אך משותף בשנתיים הראשונות עם הנדסת חשמל בצורה מלאה מלבד קורס, שניים. הקשר למדעי המחשב בקורסים הוא מזערי (מבנה נתונים, מערכות הפעלה, מונחה עצמים ומתמטיקה בדידה) ובבחירות אתה יכל למצוא עוד בגדר קורסי בחירה. יש כמובן מתמטיקות משותפות למדעי המחשב וחשמל או קורסים נוספים שנלמדים ברמות נמוכות יותר במדעי המחשב כגון מל״ס וארכיטקטורה אבל זהו בערך. בבן גוריון אני לא מכיר את הסילבוס אבל מאחר והתואר נקרא הנדסת חשמל ומחשבים אני יכל להניח שזה לא כל כך שונה מבר אילן והטכניון.

ואני זוכר בתואר לא מעט מעבדות מעשיות, שתי מעבדות במיקרו ומעבדים (8086, 8052), פיסיקה 1 ו-2, אלקטרוניקה ליניארית, מבוא להנדסת חשמל ועוד שכבר הדחקתי. כל סמסטר היתה לי לפחות מעבדה אחת מעשית החל מסמטר ב׳ עד ז׳ לא כולל באחרון. לא לחינם תואר בהנדסת חשמל ומחשבים עולה יותר (מעל 10000 ולא 8500) בשל העלויות הנוספות של המעבדות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 ספטמבר 2013, 18:13

Death_119 כתב:לא, יש ארבע אוניבריטאות במדינת ישראל בהן הנדסת מחשבים הינה התמחות בהנדסת חשמל. ויש אוניברסיטה אחת שהינה העיברית שאין לי מושג מה המסלול שהם בנו שם. בתל אביב הנדסת מחשבים היא התמחות אפשרית מבין השלוש שצריך לבחור שכוללת ארבעה קורסי בחירה. בבר אילן והטכניון הנדסת מחשבים ניתנת ללמידה כתואר נפרד אך משותף בשנתיים הראשונות עם הנדסת חשמל בצורה מלאה מלבד קורס, שניים. הקשר למדעי המחשב בקורסים הוא מזערי (מבנה נתונים, מערכות הפעלה, מונחה עצמים ומתמטיקה בדידה) ובבחירות אתה יכל למצוא עוד בגדר קורסי בחירה. יש כמובן מתמטיקות משותפות למדעי המחשב וחשמל או קורסים נוספים שנלמדים ברמות נמוכות יותר במדעי המחשב כגון מל״ס וארכיטקטורה אבל זהו בערך. בבן גוריון אני לא מכיר את הסילבוס אבל מאחר והתואר נקרא הנדסת חשמל ומחשבים אני יכל להניח שזה לא כל כך שונה מבר אילן והטכניון.

ואני זוכר בתואר לא מעט מעבדות מעשיות, שתי מעבדות במיקרו ומעבדים (8086, 8052), פיסיקה 1 ו-2, אלקטרוניקה ליניארית, מבוא להנדסת חשמל ועוד שכבר הדחקתי. כל סמסטר היתה לי לפחות מעבדה אחת מעשית החל מסמטר ב׳ עד ז׳ לא כולל באחרון. לא לחינם תואר בהנדסת חשמל ומחשבים עולה יותר (מעל 10000 ולא 8500) בשל העלויות הנוספות של המעבדות.

אתה מבלבל כנראה בין מה שהיה פה בשנות ה-80 שבהן הנדסת מחשבים עוד היתה התמחות בכל האוניברסיטאות... כיום התואר נקרא בחלק מהמוסדות פשוט "הנדסת חשמל ומחשבים" ולא "הנדסת חשמל עם התמחות בהנדסת מחשבים".
נכון, בתל אביב למשל לא תמצא תואר בהנדסת מחשבים או חשמל ומחשבים, אלא רק בהנדסת חשמל "עם מסלול במחשבים", ולכן מן הסתם שם הדגש הוא שונה - אבל אני מראש דיברתי על תארים בהנדסת מחשבים ולא תארים בהנדסת חשמל. בתל אביב אין דברים כאלו למעט אולי תוכנית משולבת למדעי המחשב והנדסת חשמל (ושם לא בדקתי את הסילבוס, אבל אני מניח שהוא מקריב מעבדות של חשמל לטובת מדעי המחשב - כי בכל זאת יש כמות מוגבלת של קורסי חובה להכניס לסילבוס).
למעשה, בבן גוריון אפילו תוכל למצוא באותה הפקולטה הפרדה בין שני תארים נפרדים שאחד מהם הוא "הנדסת חשמל ומחשבים" (שאפילו בתוכה יש התמחות בהנדסת תוכנה) והשני הוא בכלל "הנדסת מחשבים" - אלו שני תארי B.Sc שונים שבאים אגב בנוסף לתוכנית נפרדת לחלוטין ב"הנדסת תוכנה". ובירושלים שבה אין שום הנדסות נוספות למעט מה שצמח בעצם מתוך החוג למדעי המחשב אז הבסיס המשותף גדול אפילו יותר.

בנוסף, תואר בהנדסת חשמל ומחשבים לא עולה יותר (פר שנה), ובטח שהמעבדות לתואר ראשון שם לא יקרות יותר מהמעבדות בביולוגיה וכימיה למשל (שבהן שכר הלימוד גם הוא אוניברסיטאי). אם מישהו גבה ממך יותר על תואר ראשון אז יש מצב שפשוט רימו אותך... המחיר של שנת שכר לימוד אקדמית במוסדות מתוקצבים קבוע בחוק, ונבדל רק בין תואר ראשון (שניתן בהנחה) לבין תואר שני.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 ספטמבר 2013, 18:22

אני לא חושב שהוא שונה מכימיה וביולוגיה אבל אני חושב שהוא גבוה טיפה מספרות מגדרית. בשל העובדה שבספרות אין מעבדות. אני גם מהמר שברפואה משלמים יותר מכולם (שכר לימוד אוניברסיטאי הוא דפרנציאלי למקצוע סביב סכומים של8500 עד איזה 11000). והוא שיכלול של כמות הקורסים בסמסטר והאם הם כוללים מעבדה או לא. מהכרות עם נדב אני לא יודע כמעט כלום שנדב למד במדעי המחשב והוא לא יודע כמעט כלום שאני למדתי בהנדסת מחשבים. התארים מאוד שונים. יש משותף מאוד בסיסי. בכל מקרה לא צריך לנחש תסתכל בסילבוס של החוגים בארבעת האוניברסיטאות, אם אתה מרגיש שיש המון מן המשותף לעומת התואר שלך במדעי המחשב יצאת נשכר משני הכיוונים.
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 17 ספטמבר 2013, 18:26

swiss-the-engine כתב:סהר אתה רגיש מדי :)

עומר אני חייב לומר שבנושא דמניוק אינטר מציג טיעונים משכנעים. לא יצא לי אישית אי פעם להתעניין במשפט שלו.

לא רגיש פשוט אנטי פוליטי באופן קנאי, ממש לא סובל את כל הקישורים שכל נושא הופך לדיון על פוליטיקה בכל הזדמנות וזה מה שקורה פה יותר מדי בזמן האחרון.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 17 ספטמבר 2013, 20:54

הנדסת מחשבים בתל אביב זה תואר נפרד. זה לא הנדסת חשמל עם מסלול מחשבים.

לעניין דמיאניוק, כנראה שלא היו לכם קרובי משפחה ששרדו את השואה וסיפרו מה עבר עליהם כי מי שיודע מעט איך היה נראה העולם בתקופה הזו של המלחמה, יודע גם איזו משמעות עלובה יש למסמכים, שמות וגילאים נקובים בכלל ושל משת"פים קוזאקים בפרט. מי שחושב שהק.ג.ב סיפק מסמכים אותנטיים לאיזה עו"ד מישראל ב1990, כנראה לא ממש מבין מה זה הק.ג.ב., מה היה היחס שלו לגורמים מישראל ובכלל מה היה טיב הקשרים בין המדינות בתקופה הזו ולעניין זיהוי פנים של בן אדם, חד משמעית, פרצופים של אנשים בוגרים לא משתנים כל כך במשך 35 שנה. משפטי ראווה? בטח ראווה... תמיד ראווה. ראווה בישראל, ראווה בגרמניה וראווה גם בארה"ב שם הוא עמד אינסוף פעמים בפני שופטים ששללו לו את האזרחות והסגירו אותו על מנת שיעמוד למשפטי ראווה בחו"ל. סתם נטפלו לאיזה סבא טרבלינקה חביב שכל חטאו היה שהוא שיקר לכל העולם על הכל. הוא והמוקיון שהגן עליו.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 ספטמבר 2013, 21:30

לא לא לא, המסמכים לא היו מתקופת השואה אלא משנות ה-70-80, כשברה"מ ניהלה את החקירות, המשפטים וההוצאות להורג בעניין טרבלינקה. הם איתרו למעלה מ-30 וואכמנים ששירתו בטרבלינקה, קיבלו מהם עדויות (ובין השאר, תיאורים מפורטים של הוואכמנים שהפעילו את תאי הגזים, שהם היו שניים: איוון האיום ועוד איזה אחד ששכחתי את שמו). את כל אותם וואכמנים הם הוציאו להורג בתום המשפט. שפטל נסע בתחילת שנות ה-90 לברה"מ - לא לקג"ב (שכבר היה מפורק) אלא לבית המשפט המחוזי של איזו עיר באוקראינה. שם הוא הוציא מהארכיון של אותו בית משפט את כל העדויות של הוואכמנים מטרבלינקה שהוצאו להורג. המסמכים הוכחו כאותנטיים בעליון ולא זכור לי שמישהו בכלל ערער על אמינותם.

ופרצופים של אנשים בוגרים משתנים מאוד ב-35 שנה - בטח כשמדובר על הגילאים 25 לעומת 60. אבל זה כבר לחלוטין לא לעניין: אין אף בית משפט בעולם שהיה מקבל את מסדר הזיהוי שעשו לניצולים עם התמונה של דמיאניוק, עם כל הליקויים שציינתי ואפילו בלעדיהם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 ספטמבר 2013, 21:54

אינטר - מידיעה, המשפט נערך על היותו איוון האיום, ואת זה בהחלט זיכו מחמת הספק. אולם היו עדויות מדוייקות, גם לפי שפטל, שהוא בהחלט הרג יהודים (ולא מעט) אולם מכיוון שזה הגיע אחרי תחילת המשפט וההכרעה- לא יכלו להוסיף את זה למשפט לפי עיקרון "כבר נשפטתי כבר זוכיתי/הורשעתי". האיש היה רוצח יהודים ללא ספק גם אם לא היה איוון האיום והיה "סתם שומר במחנה".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 17 ספטמבר 2013, 22:08

InterAl כתב:, או לנסקי, או שאר הפושעים המטונפים ששפטל ייצג ומייצג.

וואו וואו, דבר יפה על מאיר! :evil:
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 ספטמבר 2013, 22:51

bozeman כתב:אינטר - מידיעה, המשפט נערך על היותו איוון האיום, ואת זה בהחלט זיכו מחמת הספק. אולם היו עדויות מדוייקות, גם לפי שפטל, שהוא בהחלט הרג יהודים (ולא מעט) אולם מכיוון שזה הגיע אחרי תחילת המשפט וההכרעה- לא יכלו להוסיף את זה למשפט לפי עיקרון "כבר נשפטתי כבר זוכיתי/הורשעתי". האיש היה רוצח יהודים ללא ספק גם אם לא היה איוון האיום והיה "סתם שומר במחנה".

ממש לא. לאחר הזיכוי הוגשו 11 עתירות לבג"ץ שדרשו להעמיד את דמיאניוק לדין על אישומים חילופיים (בין היתר, על היותו שומר בסוביבור). היועמ"ש כתב על אותן עתירות שיש סיכוי גבוה שדמיאניוק יצא זכאי גם בהם, לאחר שיצא זכאי על המשפט של טרבלינקה (שם הראיות היו "חזקות" בהרבה). לאחר מכן, בג"ץ דחה על הסף את אותן עתירות. כך שאין שחר לדברים שלך.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 ספטמבר 2013, 22:55

infected aviad כתב:וואו וואו, דבר יפה על מאיר! :evil:

הוא היה מאפיונר ורוצח. אמנם ציוני ותורם גדול למחתרות וליישוב העברי, אבל עדיין מאפיונר ורוצח.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 ספטמבר 2013, 23:46

InterAl כתב:ממש לא. לאחר הזיכוי הוגשו 11 עתירות לבג"ץ שדרשו להעמיד את דמיאניוק לדין על אישומים חילופיים (בין היתר, על היותו שומר בסוביבור). היועמ"ש כתב על אותן עתירות שיש סיכוי גבוה שדמיאניוק יצא זכאי גם בהם, לאחר שיצא זכאי על המשפט של טרבלינקה (שם הראיות היו "חזקות" בהרבה). לאחר מכן, בג"ץ דחה על הסף את אותן עתירות. כך שאין שחר לדברים שלך.

למדתי אצל אחד מהאנשים שהיו מעורבים במשפט - והוא בהחלט סיפר לנו על הראיות שהיו הרבה יותר חזות וברורות - אבל לא יכלו להעמיד אותו עליהן למשפט שוב. אז בהחלט יש שחר ואתה עדיין יכול לחשוב שהוא "סתם אחד".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 17 ספטמבר 2013, 23:47

InterAl כתב:הוא היה מאפיונר ורוצח. אמנם ציוני ותורם גדול למחתרות וליישוב העברי, אבל עדיין מאפיונר ורוצח.

הוא היה גבר, יהודי גבר.
כפרעליו.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 ספטמבר 2013, 23:58

bozeman כתב:למדתי אצל אחד מהאנשים שהיו מעורבים במשפט - והוא בהחלט סיפר לנו על הראיות שהיו הרבה יותר חזות וברורות - אבל לא יכלו להעמיד אותו עליהן למשפט שוב. אז בהחלט יש שחר ואתה עדיין יכול לחשוב שהוא "סתם אחד".

לא יכלו כי בג"ץ דחה את העתירות בעקבות ההתנגדות של היועמ"ש, שחשש שדמיאניוק יזוכה שוב. זאת לא היתה סתם בעיה טכנית.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 ספטמבר 2013, 08:52

InterAl כתב:לא יכלו כי בג"ץ דחה את העתירות בעקבות ההתנגדות של היועמ"ש, שחשש שדמיאניוק יזוכה שוב. זאת לא היתה סתם בעיה טכנית.

כמו שכתבתי, הראו לי חלק מהראיות שהיו מולו, זה לא היה "סתם בעיה טכנית" כי זה פשוט היה נגד החוק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 אוקטובר 2013, 07:19

אז... איך היה היום הראשון ללימודים? :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 אוקטובר 2013, 10:53

bozeman כתב:אז... איך היה היום הראשון ללימודים? :)

הרבה אנשים מסביב. פחות מדי מקומות חניה בקמפוס.
חוץ מזה, בדיוק כמו השבוע שלפני וזה שלפניו...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 אוקטובר 2013, 13:40

מה אותו דבר? הרבה יותר בשר טרי בשבילך להתעלל בו...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 אוקטובר 2013, 13:57

bozeman כתב:מה אותו דבר? הרבה יותר בשר טרי בשבילך להתעלל בו...

אני פוגש את הקורבנות התורנים רק ביום חמישי אחר הצהריים... בינתיים הם סתם מפריעים בקפיטריות ובמסדרונות...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 אוקטובר 2013, 19:20

אבל בינתיים אתה יכול להתבונן בעיניים טורפות...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 אוקטובר 2013, 20:39

bozeman כתב:אבל בינתיים אתה יכול להתבונן בעיניים טורפות...

The woods are lovely, dark, and deep, But I have promises to keep, And miles to go before I sleep, And miles to go before I sleep.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 15 אוקטובר 2013, 06:18

omerkot כתב:The woods are lovely, dark, and deep, But I have promises to keep, And miles to go before I sleep, And miles to go before I sleep.

אגב עומר, בפעם הקודמת התלוננת בפולניות שלא הזמנתי אותך, אז הפעם אני אומר מראש: ביום רביעי הבא (23.10) ב-10:00 אני מעביר שוב את ההרצאה שלי בנושא "תעשיית המשחקים לתסריטאים". אם אתה בסביבה ועדיין מעניין אותך משום מה לראות מה יש להגיד על זה - אתה מוזמן. זה איפהשהו במקסיקו, עוד לא סגור באיזו כיתה.

מה שכן, אם אתה מחליט לקפוץ תודיע לי טיפה מראש כדי שאעביר את זה מראש דרך המרצה של הקורס. לא חושב שהוא יסרב, כי בכל זאת הוא מביא אותי להרצאת אורח בחינם אז לא יכולות להיות לו יותר מדי תלונות בעניין, אבל בכל זאת.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים