נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 30 אוקטובר 2013, 17:59

Boardwalk empire אחלה סדרה, תמיד היא מתחילה לאט כל עונה כי קשה להכיר את כל הדמויות החדשות ולהבין את האנג'נדה של כל אחת, אבל מרגע שהכל נרגע ומובן הכל נפלא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2013, 01:04

swiss-the-engine כתב:לא, ראיתי רק את שתי הפרקים הראשונים.

הייתי מציע לך לראות קצת ולגלות אם היא בשבילך או לא, אחרי שתראה את הפרק עם הדאלק והפרק עם הילד והמסכת גז תגיד אם היא בשבילך או לא. אם תחבב אותם תדע שהיא רק משתפרת ומשתפרת עד סוג של שיא עם הפרק BLINK האדיר שנדמה לי שהוא בעונה 3. בכל מקרה אני יכול להבין אם משהו לא אוהב את הסדרה, היא יכולה להכיל פרקים מאוד טפשיים וכל רמת ההפקה שלה עד עונה 5 הייתה בזויה. החל מעונה 5 היא בהפקה ברמה מאוד מאוד גבוהה עם אפקטים טובים, צילום מדהים לעיתים וסך הכל רמת הפקה הכי טובה שיש במדע הבדיוני היום.

כן, הרבה פרקים צריך "לשרוד" אבל יש פרקים עם כתיבה פשוט מדהימה פשוט הסדרה מציגה המון חוסר עקביות והעונה הראשונה שלה גם סובלת מרמת הפקה של סדרת מדע בדיוני משנות ה70 וגם מכמה פרקים איטיים מאוד. בנוסף כריסטופר אקלסון הוא ללא ספק הד"ר הכי גרוע של הסדרה החדשה ובהפרש ענק. לאף אחד לא היה יותר מדי אכפת כשהוא הלך אבל כשדיוויד טננט הלך שקי דמעות שלמים התרוקנו מסביב לעולם ואני בטוח שיהיה שוב כך עוד שלושה שבועות כשמאט סמית' ילך.
We're just normal men. We're just innocent men

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 04 נובמבר 2013, 03:45

ראיתי את הפרק הראשון של הסדרה ״ריי דונובון״. זה היה סבבה אבל אני הרגשתי שהפילו על הצופה יותר מידי פרטים בפרק אחד, למישהו יצא לראות את הסדרה בשביל להגיד שהיא טובה?

אגב הייתי בת׳ור 2. סרט אקשן טוב, תקבלו את מה שתשלמו עליו. הרבה יותר אקשן מהסרט הראשון, סרט קומיקס כיפי אין הרבה מה להגיד מעבר לזה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 נובמבר 2013, 10:27

ריי דונובן ממשיך על הפנים, אבל הבנתי שהוא משתפר שוב לקראת סוף העונה. אני בינתיים לא ממשיך עד שנראה אם יקבל עונה נוספת או שיבוטל. הרייטינג די על הפנים, אגב.
וחבל, יש שם שחקנים טובים, ובכלל יחסית כיפית.

את ת'ור אני אראה בבית, אבל את גראביטי אני מת לראות! אם מישהו הלך - נא לשתף בלי טיפה ספויילרים :)

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 04 נובמבר 2013, 15:22

Laskin כתב:ריי דונובן ממשיך על הפנים, אבל הבנתי שהוא משתפר שוב לקראת סוף העונה. אני בינתיים לא ממשיך עד שנראה אם יקבל עונה נוספת או שיבוטל. הרייטינג די על הפנים, אגב.
וחבל, יש שם שחקנים טובים, ובכלל יחסית כיפית.

את ת'ור אני אראה בבית, אבל את גראביטי אני מת לראות! אם מישהו הלך - נא לשתף בלי טיפה ספויילרים :)

חבל לשמוע על הסדרה.
אגב אני ראיתי לפני חודש בהקרנה מיוחדת בחיפה את גראביטי, הוא באמת שווה את ההייפ, הסרט הכי יפה וויזואלית שראיתי השנה ואולי בכלל. סרט מאוד ייחודי ומהנה לצפייה, במיוחד ב3D אל תדלג על זה בחוויה הזאת
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2013, 16:30

אני מקווה שיופיע באיימקס, אם כן - ברור שאלך ל3D שם

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 נובמבר 2013, 22:28

באיחור פסיכי לגמרי - אבל עג'מי סרט בינוני מינוס.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2013, 01:16

אני הולך בשבת לכוח משיכה ב3D בIMAX. מחכה לזה מ2006 :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 נובמבר 2013, 01:22

DrKeo כתב:אני הולך בשבת לכוח משיכה ב3D בIMAX. מחכה לזה מ2006 :)

אני הולך להקרנת תלת מימד של פסיפיק רים בהרצליה. לפני כן יש הרצאה על המקור של ז'אנר המפלצות הענקיות. אני מקבל שתי בירות בחינם וזה עלה לי 25 שקל לכרטיס (כולל עמלה).
בקיצור, נראה לי מגניב. אתם יכולים גם להזמין כרטיסים פה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 נובמבר 2013, 13:45

אחלה סרט פאסיפיק רים, הופתעתי ממנו לטובה. בכלל ג'אקס וקליי שם, זה מצחיק שהם נגררו שניהם לסרט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 נובמבר 2013, 15:00

כנראה שזה לא במקרה.. הם שחקנים טובים, רק חבל שהסדרה שלהם כ''כ כ''כ גרועה (צפיתי בארבע עונות והפסקתי, כי באמת שרמת מגוכחות התסריט הגיעה לגבהים שלא הכרתי קודם לכן).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 08 נובמבר 2013, 23:55

SgtDonowitz כתב:עם עומק ודיאלוגים אני יכול להסתדר, אבל גם זה עד רמה מסוימת. בשבילי כבדות היא לאו דווקא דיאלוגים ועומק אלא גם האווירה הכוללת (למרות שלא שמתי לב לדיאלוגים מעניינים כל כך שם) שלצערי זה די כבד עלי.

העניין הוא שדווקא בהתחלה הסדרה הרגישה לי די קלילה ובדחנית, צד שדווקא אהבתי בסדרה וחבל לי שנטשו בכלל העונה הזאת.
אגב, דווקא ילדי האנרכיה מפתיעכים עם עונה טובה יותר, אחרי הידרדרות מזוויעה של שתי עונות.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
4shachar
Minion

הודעהעל ידי 4shachar » 09 נובמבר 2013, 19:13

טריילר חדש לספיישל 50 (ספויילרים קלים):
ספויילר: הצג

וחדשות טובות: יס הולכים לשדר את הספיישל במקביל לשידור באנגליה, זה יוצא ב 21:50 ב 23/11. באסה שיש לי הוט :cry:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2013, 22:59

ראיתי את כוח משיכה, מצדיק את ההייפ. לגמרי שווה את ה120 שקל שהוא עולה באיימקס תלת מימד. אגב, ה25 דקות הראשונות זה שוט אחד ארוך, פשוט מדהים. מזכיר קצת את סצנות האקשן שהוא עשה בילדים של המחר, יש לו חיבה עמוקה לסצנות אקשן של דקות שמורכבות משוט אחד ארוך. כמה קטעים בגוף ראשון גרמו לי להבין כמה רע עושים תסרוט בגוף ראשון בעולם משלקי הוידאו, שבמשחקי וידאו במקום להתיחס לדמות כדמות אנושית מתיחסים אליה כמצלמה עם ידיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2013, 09:00

DrKeo כתב:ראיתי את כוח משיכה, מצדיק את ההייפ. לגמרי שווה את ה120 שקל שהוא עולה באיימקס תלת מימד. אגב, ה25 דקות הראשונות זה שוט אחד ארוך, פשוט מדהים. מזכיר קצת את סצנות האקשן שהוא עשה בילדים של המחר, יש לו חיבה עמוקה לסצנות אקשן של דקות שמורכבות משוט אחד ארוך. כמה קטעים בגוף ראשון גרמו לי להבין כמה רע עושים תסרוט בגוף ראשון בעולם משלקי הוידאו, שבמשחקי וידאו במקום להתיחס לדמות כדמות אנושית מתיחסים אליה כמצלמה עם ידיים.

120? איך 120?!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2013, 09:19

infected aviad כתב:העניין הוא שדווקא בהתחלה הסדרה הרגישה לי די קלילה ובדחנית, צד שדווקא אהבתי בסדרה וחבל לי שנטשו בכלל העונה הזאת.
אגב, דווקא ילדי האנרכיה מפתיעכים עם עונה טובה יותר, אחרי הידרדרות מזוויעה של שתי עונות.

מסכים לגמרי. העונה הנוכחית (והאחרונה שתהיה) היא ממש טובה.
תראו, זו לא יצירת מופת, זה יותר כמו "סופרנוס לעניים", אני אישית התחלתי לראות אותה בגלל שגרתי תקופה בדיוק באיזור שבו היא מתרחשת (סטוקטון, קליפורניה, וגם תקופה קצרה בלודי) ואחר כך בגלל שהיא באמת קלילה וכיפית.
אבל השחקן הראשי, ג'קס, שמשחק בתפקיד הראשי בפאסיפיק רים הוא אחד השחקנים הגרועים בטלויזיה. תמיד אותם פרצופים, אותו קול בלתי-אמין כשהוא עצבני... נראה שסתם לקחו אותו כי הוא מזכיר את קוביין/פיט וזה התאים להם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2013, 11:53

Laskin כתב:
120? איך 120?!

איימקס זה 45, איימקס בתלת מימד זה 55 וכמובן הזמנה באינטרנט זה עוד עמלה של בערך 3-4 שקלים. לא לשכוח שעל האיימקס אין כל מני 1+1 וקבלת 120 שקל :|

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 נובמבר 2013, 12:10

אז הוא לא עולה 120 באיימקס... הוא עולה 120 לשני אנשים... זה לא היה מובן כל כך מההודעה שלך
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2013, 12:57

swiss-the-engine כתב:אז הוא לא עולה 120 באיימקס... הוא עולה 120 לשני אנשים... זה לא היה מובן כל כך מההודעה שלך

אה, חשבתי שזה די מובן שלא הלכתי לבד :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2013, 15:07

גאד דאמיט... ואני רץ לראות אותו השבוע באיימקס, אם הוא שם :) חיכיתי לזה ושכחתי

סמל אישי של המשתמש
Trouble
Minion

הודעהעל ידי Trouble » 10 נובמבר 2013, 15:34

ראיתי את המשחק של אנדר... סרט טוב ומושקע, אבל בתור מי שקרא את הספר - יש חלקים שצורם בהם.
הליהוק של בונזו השאיר אותי ואת החברים שלי חסרי מילים (חלק שהכירו את השחקן לא הפסיקו לצחוק), והיו לא מעט עוול שעשו לעלילה ולדמויות
דאפ בדיוק ההיפך ממה שהוא בספר, בסוף הסרט הם חתכו את ולנטיין - דבר שמונע את ההמשך (דובר למתים)
. הרגשתי שהם התאמצו לרוץ על העלילה (כ7 שנים בספר לעומת חודש בסרט), וזה בא על חשבון חלק מההנאה והIMMERSION שלי לסרט
הוא עושה קרב, מקודם, עוד קרב והוא מקודם למפקד, מה קרה?! בספר זה תהליך ארוך שמפתח אותו, פה אין זכר לזה
.
בכל מקרה, כל מי שבא איתי ולא ראה את הסרט אמר שזה סרט מעולה לדעתו, ואני גם נהניתי - אבל עדיין הספר עדיף :)
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 10 נובמבר 2013, 15:39

כמה שאני רוצה ללכת לסרט הזה! (gravity) כבר הרבה מאוד סרטים פספסתי כי רציתי ללכת וסתם לא הלכתי. לזה אין מצב שאני לא הולך.
הייתי אמור ללכת אליו שלשום אבל לא הסתדר. נקווה שבקרוב זה יקרה :(
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 נובמבר 2013, 16:35

DrKeo כתב:אה, חשבתי שזה די מובן שלא הלכתי לבד :)

כן זה היה מובן... רק שהיה מובן שביחד זה יוצא 240 :P
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2013, 19:44

דארן אהרונופסקי, פאק. עכשיו אני יודע מה הדבר הבא שאני רואה באיימקס.

ולחשוב שהבן אדם הזה עבד שנה שלמה על year one, פרש ואז כריסטופר נאולן השתלט. להגיד את האמת, עם כמה שאני חולה על האביר האפל, דארן אהרונובסקי כמה רמות מעל נואלן והצער הכי גדול שלי בהסטוריה של הקולנוע הוא שדארן וותר על year one.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 נובמבר 2013, 22:19

ולא לשכוח את שיר הנושא האלמותי של הסרט:

מתי כספי גאון ופשוט אין על לאה לופטין!

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 36 אורחים