נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Mandellla » 07 אפריל 2014, 15:05

התחלתי לראות את העונה השלישית של שרלוק אחרי שחיכיתי כל כך הרבה זמן מאז הראשונה והשנייה עד שסוף סוף זה הגיע חזרה להוט מיס, הפרק הראשון מצחיק ומתוחכם.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 אפריל 2014, 04:17

המבול סרט מעאפן ברמות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2014, 00:36

swiss-the-engine כתב:המבול סרט מעאפן ברמות.

אני חושב שאתה טיפה מגזים, הוא לא רקוויאם לחלום או ברבור שחור (ובטח לא המעיין) אבל היו בו כמה סצנות מצויינות, ביחוד התאור של הבריאה שהייתה סצנה מדהימה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 אפריל 2014, 09:37

איש איש ודעתו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 13 אפריל 2014, 10:30

ראיתי את קפטן אמריקה 2.
סרט מצויין, מלא באקשן משובח (הרבה קרבות מגע מגניבים) ועלילה טובה מאוד לז'אנר.
מה שגם, יש בו פחות אפקטים ממוחשבים, צעד מבורך (לדעתי) בהתחשב במינוני ה-CG הגבוהים שהתרגלנו אליהם ממרוואל.

בהחלט אחד הסרטים הטובים ביותר של מרוואל, וגם ככל הנראה זה שמשפיע על העלילה של הנוקמים 2 הכי הרבה מבין סרטי ה-Phase 2. רוצו לראות.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 אפריל 2014, 13:38

DrKeo כתב:אני חושב שאתה טיפה מגזים, הוא לא רקוויאם לחלום או ברבור שחור (ובטח לא המעיין) אבל היו בו כמה סצנות מצויינות, ביחוד התאור של הבריאה שהייתה סצנה מדהימה.

ראיתי גם, ואני יכול לציין במידה רבה של הסכמה מכמה וכמה שראו , שהוא מתחילק לשני סרטים, חלק ראשון סבבה וכיפי, חלק שני סרט בכי שניתן ורצוי היה לוותר עליו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2014, 10:23

חייב לציין שפארגו פשוט מעולה.
למזלי - לא ראיתי את הסרט, איכשהו... אולי זה כמו כמה מכם שלא שיחקתם בTLOU כי רציתם את הגירסה האולטימטיבית, אז איכשהו גם אני ידעתי שתצא מתישהו גירסת הטלויזיה, כנראה ^_^

המלצה חמה.
זה הולך להיות הTRUE DETECTIVE של הקיץ, מבחינתי. הפתעת העונה.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 17 אפריל 2014, 21:32

הסרט ענק, אחד הטובים שראיתי. אם האיכות שלו אפילו חצי מזאת של הסרט, הא בטוח שווה צפייה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2014, 20:35

טריילר מצויין לDays of future past שכנראה הולך להיות הסרט קומיקס של 2014 (הטריילר מאוד עלילתי, מי שלא רוצה לדעת כלום אולי עדיף שיתרחק למרות שלא רואים שם משהו שלא ידוע מהקומיקס הקלאסי):

סמל אישי של המשתמש
Trouble
Minion

הודעהעל ידי Trouble » 18 אפריל 2014, 06:47

Laskin כתב:חייב לציין שפארגו פשוט מעולה.
למזלי - לא ראיתי את הסרט, איכשהו... אולי זה כמו כמה מכם שלא שיחקתם בTLOU כי רציתם את הגירסה האולטימטיבית, אז איכשהו גם אני ידעתי שתצא מתישהו גירסת הטלויזיה, כנראה ^_^

המלצה חמה.
זה הולך להיות הTRUE DETECTIVE של הקיץ, מבחינתי. הפתעת העונה.

גם אני לא ראיתי את הסרט, וראיתי היום את הפרק הראשון. אני חייב להגיד שהייתי מבולבל אבל נהניתי מכל רגע. פשוט לא נמאס לי מההוביט (AKA מרטין פרימן).
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אפריל 2014, 08:08

ספיידרמן 2 היה נורא מעפן.
לא מומלץ בכלל. נקודת האור היחידה היא שאחרי הקרדיטס היה סרטון מהסרט הבא של XMEN, מה שאומר שסרט שמשלב את שני הIP כנראה צפוי להגיע לאחר מכן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אפריל 2014, 10:03

כן גם אני ראיתי את פארגו והוא היה פשוט נהדר. ממתי הוט מביאה סדרות טובות?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 21 אפריל 2014, 03:15

Nucleus_Dawn כתב:ספיידרמן 2 היה נורא מעפן.
לא מומלץ בכלל. נקודת האור היחידה היא שאחרי הקרדיטס היה סרטון מהסרט הבא של XMEN, מה שאומר שסרט שמשלב את שני הIP כנראה צפוי להגיע לאחר מכן.

הוא מאוד גבולי לדעתי. נכון, הסרט עצמו לוקה בהמון תחומים (קו העלילה עם ההורים של פיטר מיותר לחלוטין ולא תורם בכלום) ובכלל התסריט מרגיש קצת מפוזר. אבל המכה הסופית לסרט דווקא באה מצד אחר: הטריילרים. הם פשוט מלאים בספויילרים בצורה נפשעת, מגלים בהם את הזהות של כל הנבלים (כולל אחד שהיה יכול להיות הפתעה מעניינת), יש בהם קטעים מכל סצנה חשובה בסרט, כולל זאת שכולם חשבו שתהיה אחרי הקרדיטים (ואכן ראויה להיות שם). גם למרות שלא הראו (בצעד הגיוני...) בטריילרים את קטע השיא של הסרט (ואני מוריד את הכובע בפני הבמאי על האומץ הקולנועי), מספיק ידע ספיידי בסיסי כדאי להבין מה הולך לקרות מהטריילרים.
ספויילר: הצג
גם זה שהשוויצו בקרנף בתור נבל, הוא דמות שולית לחלוטין
, וחשפו את הסצנה הסופית של הסרט בטריילר, דיי, זה היה מוגזם לגמריי.

הסרט נחמד, אבל אם התנזרתם מהטריילרים הוא גם יהיה מהנה.

והקטע עם אקסמן ? שום בניה למותג על כמו האוונג'רס: "It's even more boring than marketing: it's contract negotiations. Variety reports that director Marc Webb owed Fox a movie from his old '500 Days of Summer' deal. Sony wanted him to direct 'Amazing Spider-Man 2' before he returned to Fox, and as part of that deal, Fox wanted a free plug at the end of the 'Spider-Man' sequel."

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אפריל 2014, 11:43

MGS FREAK כתב:

והקטע עם אקסמן ? שום בניה למותג על כמו האוונג'רס: "It's even more boring than marketing: it's contract negotiations. Variety reports that director Marc Webb owed Fox a movie from his old '500 Days of Summer' deal. Sony wanted him to direct 'Amazing Spider-Man 2' before he returned to Fox, and as part of that deal, Fox wanted a free plug at the end of the 'Spider-Man' sequel."

נו, באמת! אז זה היה בזבוז זמן.
לפחות ראיתי כמה שניות את ג'ניפר לורנס על מסך ענק. זה תמיד נחמד, אבל אפילו זה לא שווה את הצפיה בסרט המעפן הזה. הוא סרט הקומיקס השני הכי גרוע שראיתי והוא מאוד קרוב ברמת המעפניות שלו לוולברין האחרון.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אפריל 2014, 09:07

אולי הגיע הזמן להודות שמאחורי ספיידרמן פשוט אין סיפור ממש טוב, וכנראה שאי אפשר לעשות עליו סרט באמת איכותי? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2014, 09:45

Laskin כתב:אולי הגיע הזמן להודות שמאחורי ספיידרמן פשוט אין סיפור ממש טוב, וכנראה שאי אפשר לעשות עליו סרט באמת איכותי? :)

חוץ מכמה קוי עלילה מאוד ספציפים כל עלילות הקומיקס מטומטמות ברמות. החוכמה היא לקחת אותם ולעשות מהם משהו טוב (או לחילופין לעשות מה שכריסטופר נאולן עשה או ברייאן סינגר עושה עכשיו ולקחת את הספרים הכי טובים של הדמות ולבסס את הסרטים עליהם).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אפריל 2014, 09:56

אני באמת לא מכיר קומיקס של ספיידמן שהוא ברמה של הקומיקס הכי עלוב של באטמן. אבל אני מכיר הרבה יותר של באטמן, אז זה לא ממש הוגן :)
אבל מהרושם שאני קיבלתי - זה יהיה ממש קשה לעשות סרט "רציני" עליו.
כנראה שנגזר על כל סרטי ספיידרמן לצאת ילדותיים ומטופשים.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 26 אפריל 2014, 22:24

Laskin כתב:אני באמת לא מכיר קומיקס של ספיידמן שהוא ברמה של הקומיקס הכי עלוב של באטמן. אבל אני מכיר הרבה יותר של באטמן, אז זה לא ממש הוגן :)
אבל מהרושם שאני קיבלתי - זה יהיה ממש קשה לעשות סרט "רציני" עליו.
כנראה שנגזר על כל סרטי ספיידרמן לצאת ילדותיים ומטופשים.

למה?
דווקא מהטרילוגיה הקודמת נורא אהבתי את שני הסרטים הראשונים.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אפריל 2014, 10:06

לא אתווכח על טעם וריח... אני חושב שכל סרטי ספיידרמן מיועדים לבני 14 ומטה.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 03 מאי 2014, 18:37

כל סרטי ספיידרמן היו גרועים, לדעתי בכל אופן.
פארגו נפלא וגם אני לא ראיתי את הסרט המדובר (ושמח על כך- כי עכשיו אני נהנה מהסדרה בלי שום ידע קודם).
משחקי הכס עונה 4 ממשיך מצוין, אני אשכרה חי משבוע לשבוע- הסדרה הכי טובה על המסך הקטן by far...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 מאי 2014, 11:37

כן, פארגו ממשיך ממש מעולה.

משחקי הכס גם כן, ואני לא אכתוב שום ספוילרים או במה מדובר, לא לדאוג, פשוט רוצה לשאול האם ידעתם שכל מה שהיה בסוף הפרק הרביעי בכלל לא הופיע עדיין בספרים?
ז"א - לראשונה, מי שקרא את הספרים קיבל "ספוילר", או שפשוט מכאן והלאה יהיו שינויים מהותיים בין העלילה של הסדרה לעלילת הספר.
אמרו שישנו דברים, מן הסתם יורידו דמויות... אבל זה לא נראה לי המצב, אלא שבאמת הוא חושף דברים מהספר הבא.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 04 מאי 2014, 19:28

יגידו מה שיגידו, לעניות דעתי הסדרה טובה יותר מהספרים. ובנוגע לשוני בין הטלוויזיה לספרים; עד עכשיו זה היה התאמות שוליות שהיו מוצלחות יותר מהספרים- לדוגמא האימונים בין ברון וג'יימיי לאניסטר (בספר הוא התאמן עם סר איליין פיין).

סמל אישי של המשתמש
Trouble
Minion

הודעהעל ידי Trouble » 04 מאי 2014, 19:36

אבל הייתה סיבה לזה שהוא התאמן עם פיין! זה מראה שהוא עדיין מתבייש ולא מסוגל להתמודד עם התגובה של הסביבה לגבי היד שלו. בנוסף, אחר כך הוא הולך עם פיין לכל מיני מקומות - שברון לא הלך ולא הגיוני שהוא ילך.
הבעיה העיקרית שלי עם מה שהם עושים לעלילה בסדרה היא שהם קוטעים לעצמם קווי עלילה שלמים, מחסירים דמויות וסיפורים חשובים (למען הFLOW של הסדרה), ולא ברור מה הם יעשו אחר כך.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 04 מאי 2014, 19:46

סמוך עליהם... אני נותן להם קרדיט. יש להם בסיס איתן של ספרים מצויינים... קווי עלילה משניים זה משחק ילדים בשביל הכותבים המוכשרים של הסדרה (יחד עם ג'ורג' מרטין).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 מאי 2014, 12:52

לא ראיתי עדיין את העונה הרביעית אבל החל מפרק 9 בעונה הראשונה הסדרה נפרדה מהספרים. בעונה השנייה הם נפרדו בצורה קיצונית כאשר הסדרה קופצת מידי פעם לאירועים או אירועים דומים שקרו בספרים. עונות 5, 6 ייהו בכלל בבעיה כי הספר הרביעי חסר ארועים לחלוטין ולא יחזיק סדרת טלוויזיה וגם החמישי לא גדוש בהם.
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים