OT - כל מה שלא קשור לכלום

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

Re: OT - כל מה שלא קשור לכלום

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 21 מאי 2014, 20:11

omerkot כתב:מזל טוב לshitdemon!
(וזהירות עם הרכב... בטח אחרי כל הגראס שרץ פה בפורום)

תודה רבה! :P השם אגב הוא אור.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2014, 20:36

Death_119 כתב:אני מרגיש פרדוקס :D. זה לא משנה, במחירים של 115-150 ל-100 מגה, 500 מגה לא יהיה זול, בטח מעל 200, זה מחיר לא קטן לשלם עבור אינטרנט.

כמובן שהתכוונתי לחבילה של גיגה, אין חבילה של 500 :)
יש 100, 200 ו-1000 כשה1000 עולה 328 שקל אצל טריפל C.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 25 מאי 2014, 12:49

DrKeo כתב:בשורה האמיתית היא ההעלאה

^ זה

Laskin כתב:להפך מאיפה אני מעשן - הממשל יכול לדעת בקלות מי סוחר בביטקוין ולעקוב אחריו, דיגיטלית, ובשנייה שהם יוציאו את זה מחוץ לחוק הם גם ידפקו לו בדלת, ככל שיש לו יותר - כך יהיה מטרה גדולה יותר.
אני לגמרי בעד הביטקוין, אני פשוט יודע שאין ממשלה שמוכנה לוותר על טיפה מהכח שלה, והביטקוין הוא איום ל-90 אחוז מהכח שלה.

לא מדויק. גם במוקדי הכח יש כאלו שמעדיפים להקטין התערבות ממשלתית ומעוניינים שהממשלה תהיה צרה יותר ותוותר על הכח שלה. הבעיה עם ביטקוין לדעתי היא דווקא הפוכה: שבניגוד לכסף שעובר דרך הבנקים, הממשלה לא יכולה לפקח על הביטקוין או לבצע trace על מאיפה ולאן זורם הכסף. הוא אנונימי יותר מכסף מזומן בשטרות לא מסומנים, ולכן הוא בעייתי מבחינת גורמי אכיפת חוק שצריכים להתמודד עם כספי טרור, פשע מאורגן וכדומה (וזה אגב גם הולך להיות התירוץ הרשמי ברגע שבו בממשל יחליטו כן לחסום את הביטקוין כאמצעי סחר חוקי).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 מאי 2014, 12:54

נראה לי זה קצת הייפרבול לאמר שאין יכולת לעקוב אחרי תשלומים בביטקוין. אינני מומחה לאבטחה אבל עם מספיק רצון אני בטוח שאפשר לעקוב אחרי כל מיני צורות העברת ממון אנונימיות... במיוחד כאשר ממש לא כל אחד באינטרנט הוא מומחה בנושא.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 25 מאי 2014, 20:08

swiss-the-engine כתב:נראה לי זה קצת הייפרבול לאמר שאין יכולת לעקוב אחרי תשלומים בביטקוין. אינני מומחה לאבטחה אבל עם מספיק רצון אני בטוח שאפשר לעקוב אחרי כל מיני צורות העברת ממון אנונימיות... במיוחד כאשר ממש לא כל אחד באינטרנט הוא מומחה בנושא.

הנקודה היא שמספיק שניתקת חוט אחד בשרשרת העברות אנונימית ולא הצלחת לעקוב אחריה, ואיבדת את הכל. גם אחרי העברות כספים לבנקים וחשבונות off shore קשה עד בלתי אפשרי לעקוב, אבל בגלל זה מראש מטילים עליהם מגבלות ורגולציה - ופה אין את זה. מרגע שהמרת חמישה מליון דולר לביטקוין אין פתאום בנק שצריך לדווח לממשל הפדרלי כשאתה מעביר ממנו כספים למדינה אחרת.
וחוצמזה, לא כל אחד הוא מומחה בנושא אבל אלו שבדרך כלל עוסקים בפעילות לא מי יודע מה חוקית דווקא כן נוטים להעסיק את המומחים. לאף אחד לא אכפת שקנית לאבא מצלמת ריפלקס חדשה בביטקוין לכבוד יום האב...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 מאי 2014, 22:42

swym כתב:
וחוצמזה, לא כל אחד הוא מומחה בנושא אבל אלו שבדרך כלל עוסקים בפעילות לא מי יודע מה חוקית דווקא כן נוטים להעסיק את המומחים. לאף אחד לא אכפת שקנית לאבא מצלמת ריפלקס חדשה בביטקוין לכבוד יום האב...

זה די ברור רק שאותם אנשים משתמשים במומחים גם היום ואתה בעצמך אמרת שדי בלתי אפשרי לעקוב אחרי הכסף מרגע שניתקת חוליה אחת בשרשרת. לא יודע עד כמה עניין הביטקוין יקל על מי שמעורב בפלילים שונים ומשונים ומן הסתם אתה צודק כשאתה אומר שממשלות יתלו את הסנקציות שלהם בנושא על הנקודה הזאת.

בכל אופן אין לי מה להוסיף בנושא. מקווה שכן נראה מערכת כמו ביטקוין בימינו משמשת את כל אנשי העולם ה"חופשי"
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 01 יוני 2014, 17:44

מזל טוב עומר גם פה!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 01 יוני 2014, 10:47

bozeman כתב:מזל טוב עומר גם פה!

תודה גם פה! :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 יוני 2014, 14:10

יש לי כמה כרטיסי דואר נטענים עם סכומים שונים על כל אחד. יש דרך להשתמש בכמה כרטיסים יחד בקנייה באינטרנט, או כל דרך לאחד את הסכומים ?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 יולי 2014, 17:24

מזל טוב לאביעד!
אפשר לדמיין דרכים יותר מוצלחות לחגוג יומולדת 20 אבל גם אם אין נרות בסביבה אפשר להדליק דברים חלופיים...
שמור על עצמך!

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 18 יולי 2014, 19:44

מזל טוב אביעד! כשתחזור תהרוג כמה טרוריסטים בקונטר
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 23 יולי 2014, 07:45

תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יולי 2014, 10:39

זה קשור למשחקים, אבל עדיין OT:
https://autos.yahoo.com/blogs/motoramic ... 58866.html

מי אמר שמשחקי מירוצים לא יכולים לגרום לך להתרגש, ואפילו להוריד דמעה? :)

My_T
Padawan

הודעהעל ידי My_T » 27 יולי 2014, 18:21

אולי מישהו יוכל לעזור לי - מאז שקניתי את המחשב, אם המסך נכבה (Power Saving Mode) ואני לא נוגע במחשב במשך כמה שעות, המחשב מסרב להדליק שוב את המסך, המקלדת מפסיקה להגיב (האורות דולקים, אבל למשל Caps Lock לא מכבה\מדליק את המנורה) והפתרון היחיד הוא לכבות את המחשב.
בגלל שלא היה לי זמן וכוח, ולא היה לי מושג אם זאת תקלת חומרה או תוכנה, לא שלחתי את המחשב לתיקון (כיום אני חושב שהוא עדיין באחריות). הפתרון העקום היה לבטל את האפשרות לכיבוי המסך והחלפתו בשומר מסך.
עם או בלי קשר, בזמן האחרון יש לי מדי פעם BSOD, עם ההודעה:

קוד: בחר הכל

Bug check code: 0000007E
Probably caused by: atikmdag Driver    
The SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED bug check has a value of 0x0000007E. This bug check indicates that a system thread generated an exception that the error handler did not catch.

מחקתי את הדרייבר (וגם את השאריות שלו בעזרת display driver uninstaller) והתקנתי מחדש, לא עזר... התקלה קרתה לי פעמיים בזמן גלישה באינטרנט ואני חושב שגם פעם אחת בזמן משחק.

ועוד בעיה שלא קשורה, Bioshock (הראשון) קורס לי לפעמים ואני לא ממש רואה מכנה משותף לקריסות... באמצע המשחק חוזר לשולחן העבודה. למישהו זה קרה?
(Windows 7 64 bit)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 יולי 2014, 17:18

My_T כתב:אולי מישהו יוכל לעזור לי - מאז שקניתי את המחשב, אם המסך נכבה (Power Saving Mode) ואני לא נוגע במחשב במשך כמה שעות, המחשב מסרב להדליק שוב את המסך, המקלדת מפסיקה להגיב (האורות דולקים, אבל למשל Caps Lock לא מכבה\מדליק את המנורה) והפתרון היחיד הוא לכבות את המחשב.
בגלל שלא היה לי זמן וכוח, ולא היה לי מושג אם זאת תקלת חומרה או תוכנה, לא שלחתי את המחשב לתיקון (כיום אני חושב שהוא עדיין באחריות). הפתרון העקום היה לבטל את האפשרות לכיבוי המסך והחלפתו בשומר מסך.
עם או בלי קשר, בזמן האחרון יש לי מדי פעם BSOD, עם ההודעה:

קוד: בחר הכל

Bug check code: 0000007E
Probably caused by: atikmdag Driver    
The SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED bug check has a value of 0x0000007E. This bug check indicates that a system thread generated an exception that the error handler did not catch.

מחקתי את הדרייבר (וגם את השאריות שלו בעזרת display driver uninstaller) והתקנתי מחדש, לא עזר... התקלה קרתה לי פעמיים בזמן גלישה באינטרנט ואני חושב שגם פעם אחת בזמן משחק.

ועוד בעיה שלא קשורה, Bioshock (הראשון) קורס לי לפעמים ואני לא ממש רואה מכנה משותף לקריסות... באמצע המשחק חוזר לשולחן העבודה. למישהו זה קרה?
(Windows 7 64 bit)

יכול להיות שהBSOD שאתה מקבל קורב בזמן הרצת פלאש (באינטרנט או משחק מבוסס פלאש)? אם כן אז יכול להיות שהאפשרות לבטל hardware acceleration של פלאש תעזור פה. חוץ מזה חפש לפי שם הדרייבר FIX BSOD atikmdag.sys וכנראה תמצא שלל פתרונות אופציונליים.

אני זוכר גם את ביושוק כמשחק בעייתי עוד מלפני שנים - לפעמים דווקא בגלל תאימות לכרטיס קול ולא כרטיס מסך. בהנחה ש99% יש לך כרטיס קול מובנה בלוח האם של VIA או Realtek, נסה להוריד דרייבר מעודכן של כרטיס הכל (ישירות דרך האתר שלהם או דרך האתר של יצרן לוח האם שלך).

בעיות של Power saving זה גם דבר נפוץ. אני אצא מנקודת הנחה שאתה לא מחבר את המקלדת והעכבר שלך דרך USB HUB שיושב על המסך כי אז זה ברור למה הם לא מגיבים... אבל נסה להיכנס להגדרות power בחלונות או אפילו בbios ולשנות קצת את הגדרות הstandby: אפשר בדרך כלל לשנות בהגדרות את האפשרות לספק חשמל ליציאות USB וכדומה גם בזמן standby וזה אולי ימנע מהמחשב להיתקע במצב הזה.

ועוד המלצה - חלונות 8.1.

My_T
Padawan

הודעהעל ידי My_T » 28 יולי 2014, 19:04

ה-BSOD קרה כשגלשתי בפייסבוק, יש לי חוסם פרסומות ולא הפעלתי כלום (אפילו יותר מוזר מזה - אני חושב שזה קרה כשהעברתי את הסמן על לינק והסמן השתנה ל"אצבע" הזאת, אבל יכול להיות שאני כבר מדמיין). אני אנסה להתעסק עם זה עוד קצת, מקווה שאולי אמצא פיתרון.

לגבי הדרייבר, אני חושב שהוא מעודכן, אבל אעדכן שוב בכל מקרה.

לגבי ה-Power Saving - המקלדת והעכבר מחוברים ללוח אם, המחשב עצמו פועל וכל מה שנכבה הוא המסך - גם האורות של העכבר והמקלדת דולקים, כך שיש חשמל. הם פשוט לא מגיבים...

אלו לא בעיות שנשמעות קשורות לחומרה, נכון?

לגבי חלונות 8.1, באמת? בינתיים יש לי לפטופ עם 8.1 והוא על הפנים, דרייברים קורסים (של התצוגה, של העכבר) והמחשב כבד לאללה. מצד שני, זה מחשב שקיבלתי ממלגה, אז יכול להיות שהבעיה היא לא במערכת ההפעלה :P

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 יולי 2014, 20:12

גם הלפטופ החדש לגמרי של ידידה שלי איטי לאללה עם 8.1. (אני הגדרתי אותו מהקופסא, אז הוא לא מלא בזבל). התקנה של חלונות 7 עליו שיפרה את מהירות התגובה שלו פלאים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 05 אוגוסט 2014, 00:34

לא יודע באיזה מפרטים מדובר, אבל מניסיון שלי לפטופים עם SSD ומעבדי core מודרניים הרבה יותר מהירים ויציבים מאשר על חלונות 8. זה בין היתר בגלל שהתמיכה של מערכת ההפעלה החדשה יותר בפרופילים של צריכת חשמל נמוכה היא פשוט עדיפה משמעותית על זו של 7 (ובגלל זה ההמלצה הספציפית שלי לגבי המחשב שנדפק לך עם power saving).

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 08 אוגוסט 2014, 15:11

אין מצב שמישהו לא שמע את הלהיט המגוחך הזה ביוטוב ואת כל הגרסאות השונות שאנשים עושים לזה :lol:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 אוגוסט 2014, 20:29

מזל טוב לסוויס :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 25 אוגוסט 2014, 20:56

מזל טוב! אפילו ש30 זה כואב...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 אוגוסט 2014, 12:49

תודה תודה :)

איפה אתם רואים את זה אגב?

אה ו30 לא כואב... בערך כמו 29 ו364 יום :)

שוב תודה 8-)
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 אוגוסט 2014, 13:56

פרסומת לסטים :D:
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 26 אוגוסט 2014, 13:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 26 אוגוסט 2014, 13:57

בעמוד הראשי למטה, מצד ימין. זה מופיע רק בימים שבהם יש למישהו יומולדת.

My_T
Padawan

הודעהעל ידי My_T » 27 אוגוסט 2014, 11:24

יש פה מישהו שמבין קצת במצלמות?
אני מתלבט אם לקנות מצלמה באזור ה-700 שקל, אבל לא בטוח אם מצלמות בתקציב כזה עדיפות בהרבה על מצלמת סמארטפון או מצלמה במחיר דומה שנקנתה לפני 5 שנים בערך...

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: DrKeo ו־ 14 אורחים