נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

MGS FREAK
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי MGS FREAK » 19 דצמבר 2014, 22:41

DrKeo כתב:האמת שספיילורו את זה בכל אתר קיים באינטרנט בימים האחרונים כולל IGN ו-THE VERGE, בכותרות!

נשמע כמו קונספירציה של ההאקרים להוריד את מספר הצופים אם וכאשר הסרט יצא כדי לזרות עוד קצת מלח (אני בטוח שהרבה אנשים לא ילכו בגלל שגילו מה קורה)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 דצמבר 2014, 23:04

MGS FREAK כתב:
נשמע כמו קונספירציה של ההאקרים להוריד את מספר הצופים אם וכאשר הסרט יצא כדי לזרות עוד קצת מלח (אני בטוח שהרבה אנשים לא ילכו בגלל שגילו מה קורה)

אם ישחררו אותו לvod בכלה עולם אין משהו שלא יצפה בו :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 20 דצמבר 2014, 19:00

הפרק השלישי והאחרון בהוביט היה חצי כוח.
כנראה שרק המעריצים באמת יעריכו את הסרט, כל השאר צפויים ל-3 שעות של CGI מרהיב ואקשן סוחף אבל חסר רגעים הרואים אמיתיים וקושי במציאת השיא בסרט.

מה שכן, סצינת פתיחה אדירה של סמאוג!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 דצמבר 2014, 00:51

ראיתי את ההוביט, wtf? קשה להתלונן על הסרט כי התחונות הן קצת ספויילריות אבל פאק זההסרט עם המבנה הכי שבור שראיתי בחיי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 דצמבר 2014, 09:29

DrKeo כתב:ראיתי את ההוביט, wtf? קשה להתלונן על הסרט כי התחונות הן קצת ספויילריות אבל פאק זההסרט עם המבנה הכי שבור שראיתי בחיי.

אני מניח שזה מה שקורה כשאתה מבסס סרט שלם על עמוד וחצי בספר :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 דצמבר 2014, 10:08

Death_119 כתב:אני מניח שזה מה שקורה כשאתה מבסס סרט שלם על עמוד וחצי בספר :).

אם התכוונת ל״מסיים את העמוד וחצי תוך 6 דקות ואז ממציא שעתיים פלוס שמתוכם שעה פלוס היא קרב רנדומאלי אחד ארוך״ אז כן :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 דצמבר 2014, 10:19

DrKeo כתב:אם התכוונת ל״מסיים את העמוד וחצי תוך 6 דקות ואז ממציא שעתיים פלוס שמתוכם שעה פלוס היא קרב רנדומאלי אחד ארוך״ אז כן :)

כעיקרון יש תיאורים מהקרב בסוף הספר, לא ראיתי את הסרט אז אני לא יודע מה המציאו ומה לא, אבל אין ספק שיש שם אורגית CGI בתור פילר :). סוג של רובטריקים ממה שנשמע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 דצמבר 2014, 11:59

בו נגיד את זה ככה,
ספויילר: הצג
מהקטע של "אני מלך שמאבד את זה ואתם לא תקבלו כלום מהאוצר שלי" ועד "יום טוב בילבו! היה כיף לעשות איתך את המסע הזה!" עברו בערך שעתיים ועשרים :/

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 דצמבר 2014, 15:30

Wan7ed כתב:הפרק השלישי והאחרון בהוביט היה חצי כוח.
כנראה שרק המעריצים באמת יעריכו את הסרט, כל השאר צפויים ל-3 שעות של CGI מרהיב ואקשן סוחף אבל חסר רגעים הרואים אמיתיים וקושי במציאת השיא בסרט.

מה שכן, סצינת פתיחה אדירה של סמאוג!

את האחרים אהבת?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 דצמבר 2014, 16:01

לא ראיתי שדיברו על זה, אבל גם אני אחרי איחור דיי אופנתי סיימתי את החצי עונה של Walking dead ופרצתי בבכי תמרורים בסיום הפרק האחרון :(. כל כך עצוב ולא הוגן.

כל כך כיף שסדרה כל כך טובה היא בטופ בשנים האחרונות, פשוט הדבר השני הכי טוב שיש בטלוויזיה מלבד משחקי הכס.

גם עומד לסיים את Sleepy hollow שקיבלה העונה 16 פרקים (ווייי פייי) ונמצאת בפגרה קלה, גם עונה מאוד משובחת, פשוט הסדרה הכי מצחיקה בטלוויזיה :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 דצמבר 2014, 16:26

איזה חצי עונה? האחרונה שהייתה? העונה הקודמת הייתה כל כך משעממת שאני פשוט לא מכיר אף אחד שהצליח לסיים את החצי הראשון שלה. אבל אני מנסה, חזרתי עכשיו ואני מנסה לבלוע את השעמום ולראות את החצי הראשון עד הסוף, בתקווה להתחבר מחדש לסדרה ולהמשיך לראות את החצי השני ואז את החצי הראשון של העונה הנוכחית.

פשוט רואים ומרגישים על הסדרה הזאת את הקמצנות תקציב של AMC ואת העזיבה של המריץ סדרה אחרי העונה הראשונה, חבל :/

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 דצמבר 2014, 16:39

DrKeo כתב:איזה חצי עונה? האחרונה שהייתה? העונה הקודמת הייתה כל כך משעממת שאני פשוט לא מכיר אף אחד שהצליח לסיים את החצי הראשון שלה. אבל אני מנסה, חזרתי עכשיו ואני מנסה לבלוע את השעמום ולראות את החצי הראשון עד הסוף, בתקווה להתחבר מחדש לסדרה ולהמשיך לראות את החצי השני ואז את החצי הראשון של העונה הנוכחית.

פשוט רואים ומרגישים על הסדרה הזאת את הקמצנות תקציב של AMC ואת העזיבה של המריץ סדרה אחרי העונה הראשונה, חבל :/

אתה מדבר על walking dead? באמת?
מאז העונה השנייה הסדרה הזאת פשוט מדהימה, כל כך מעניינת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 דצמבר 2014, 18:04

Death_119 כתב:אתה מדבר על walking dead? באמת?
מאז העונה השנייה הסדרה הזאת פשוט מדהימה, כל כך מעניינת.

עונה ראשונה מדהימה, עונה שניה והלאה בזבוז זמן שסובב את אותו סט שוב ושוב מטעמי תקציב וחיסכון בכסף. היוצר של הסדרה עזב אותה אחרי העונה הראשונה בגלל שAMC לא נתנו לו לעשות את מה שהוא רוצה והתקמצנו כל כך על התקציב שהוא נאלץ לתקוע את כל העלילה בחווה אחת לאורך כל העונה (ואחרי זה תקעו את הסדרה בכלא ואז עוד עונה בכלא...). הסדרה סך הכל נחמדה עכשיו אבל באמת שהיא הפכה לקצת משעממת. אני מקווה לטוב מהעונה הקודמת, אולי המעניין עוד לפני, אבל ה3-4 פרקים הראשונים היו שיממון.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 22 דצמבר 2014, 13:47

swiss-the-engine כתב:את האחרים אהבת?

אפשר להגיד שכן. לא טירוף, אבל אהבתי...

TWD הסדרה הכי טובה בעולם (אחרי משחקי הכס).
אני דווקא חושב שמהעונה השלישית הסדרה עלתה כמה וכמה רמות והיא פשוט סדרה חובה (למרות כמה פרקים מאוד משעממים שיש בכל עונה)!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2014, 20:14

Wan7ed כתב:
אפשר להגיד שכן. לא טירוף, אבל אהבתי...

TWD הסדרה הכי טובה בעולם (אחרי משחקי הכס).
אני דווקא חושב שמהעונה השלישית הסדרה עלתה כמה וכמה רמות והיא פשוט סדרה חובה (למרות כמה פרקים מאוד משעממים שיש בכל עונה)!

את השלישית ראיתי, היו לה את הקטעים שלה ואהבתי את הקו עלילה של הכלא מול העיירה עם המושל אבל כמו העונה השניה וגם מעט שראיתי מהרביעית היא נמרחה יותר מדי. כשיש סדרות כמו פארגו, שובר שורות ובית הקלפים לא ברור לי איך אפשר למצב את TWD באותה נשימה איתן או עם משחקי הכס.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 22 דצמבר 2014, 20:50

TWD סדרה מזעזעת. יש לה כמה פרקים מדהימים בכל עונה, אבל מה שהולך בין הפרקים האלה הוא זוועתון. שעמום מוחלט עם אובר פלספנות ובניית דמויות לא הגיונית.
פתיחת העונה הנוכחית הייתה פנטסטית, אבל אחרי 3-4 פרקים היא חזרה לסורה.
קשה לי להבין למה דווקא הסדרה הזו שוברת שיאי צפייה בארה"ב, אומנם העונה הראשונה הייתה כמעט מושלמת, אבל מאז אין משהו שמצדיק את כל ההייפ סביבה.

בניגוד אליה, הומלנד שמעולם לא החשבתי לסדרת איכות מפציצה עונת איכותית להפליא ומצדיקה סופסוף את כל השבחים והפרסים שקצרה ודווקא עכשיו היא קצת נעלמה מהתקשורת בארה"ב. (פרק אחרון עוד רגע!)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2014, 21:01

Shlomix כתב:TWD סדרה מזעזעת. יש לה כמה פרקים מדהימים בכל עונה, אבל מה שהולך בין הפרקים האלה הוא זוועתון. שעמום מוחלט עם אובר פלספנות ובניית דמויות לא הגיונית.
קשה לי להבין למה דווקא הסדרה הזו שוברת שיאי צפייה בארה"ב, אומנם העונה הראשונה הייתה כמעט מושלמת, אבל מאז אין משהו שמצדיק את כל ההייפ סביבה.

בניגוד אליה, הומלנד שמעולם לא החשבתי לסדרת איכות מפציצה עונת איכותית להפליא ומצדיקה סופסוף את כל השבחים והפרסים שקצרה ודווקא עכשיו היא קצת נעלמה מהתקשורת בארה"ב. (פרק אחרון עוד רגע!)

עונה ראשונה -> Show runner גאון ותקציב גדול
עונה שניה/שלישית/רביעי -> Show runner גאון הלך מזמן ותקציב של אופרת סבון שנמתח על 16 פרקים

האמת שרוב העונות של TWD היו יכולות להיות מעולות אם הם היו עושים 10 פרקים ולא 16, ככה היינו חוסכים מאיתנו את כל הFILLER שהולך שם.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 22 דצמבר 2014, 21:22

למה אתה לא עושה כפתור בסגנון לייק?!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2014, 21:22

יש מצב שיש תוסף כזה...

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 23 דצמבר 2014, 00:25

ורק דיברתי על העונה הנפלאה של הומלנד, והם מחרבשים אותה עם פרק סיום משמים ומופלץ.
איזו באסה...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 דצמבר 2014, 09:23

נגמרה האגדה של קורה.

הסדרה התחילה קצת חלש, אבל שתי העונות האחרונות הגיעו לרמה של הסדרה המקורית ובדברים מסוימים, אפילו התעלתה עליה.

מוזיקה מדהימה. כל כך הרבה סגנון. סיום פשוט נהדר (למרות מגבלות מניקולודיאון, לגבי מה שקרה שם). כוריאוגרפיה נהדרת. בכל פרק בעונות הללו ראינו משהו חדש ומעניין, שקשור לbending. הסדרה גם נמנעה מכל כך הרבה tropes שצפויים מסדרת "ילדים".

באמת נהדר.

החלום שלי הוא שהסיפור הבא ביקום הזה יהיה RPG (או טרילוגיה) של ביו-וור. זה יכול להיות מושלם.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 23 דצמבר 2014, 11:00

Nucleus_Dawn כתב:נגמרה האגדה של קורה.

הסדרה התחילה קצת חלש, אבל שתי העונות האחרונות הגיעו לרמה של הסדרה המקורית ובדברים מסוימים, אפילו התעלתה עליה.

מוזיקה מדהימה. כל כך הרבה סגנון. סיום פשוט נהדר (למרות מגבלות מניקולודיאון, לגבי מה שקרה שם). כוריאוגרפיה נהדרת. בכל פרק בעונות הללו ראינו משהו חדש ומעניין, שקשור לbending. הסדרה גם נמנעה מכל כך הרבה tropes שצפויים מסדרת "ילדים".

באמת נהדר.

החלום שלי הוא שהסיפור הבא ביקום הזה יהיה RPG (או טרילוגיה) של ביו-וור. זה יכול להיות מושלם.

חוץ מצפיה אקראית פה ושם לא ממש ראיתי לא את אווטאר ולא את קורה, בעיקר בגלל הסלידה שלי מהאוקסימורון הזה שנקרא "אנימה מערבית". עד כמה היקום הזה מורכב ? הרגיש לי קצת כמו ריפ אוף של נארוטו בתחומים מסויימים כמו הבנדינג שלא באמת הוסבר (למה רק האווטאר יכול להשתמש בכל הסוגים ? למה אדם מסוים יכול להשתמש רק בסוג מסויים ? ממה נובעים ההבדלים ביכולות?) בנארוטו לדוגמא, יש הסברים מפורטים לכל מערכת הכוחות, העולם שם כל כך עשיר והכי חשוב, נאמן לחוקים הפנימיים שלו.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 23 דצמבר 2014, 11:06

DrKeo כתב:יש מצב שיש תוסף כזה...

הבנתי שזה כבר מגיע מובנה עם 3.1... שווה לחכות ולא סתם להוסיף עוד תוסף.

-----------
מחרתיים ספיישל חג המולד של דוקטור הו, אישית, מהטריילרים נראה שהוא לא הולך להיות דומה כל כך לקודמים ובלי לעשות יותר מדי ספויילרים, גם מהעובדה שאחד הפריוויואים היו בערוץ הילדים של BBC ילדים, לא נראה לי שאני הולך ליהנות ממנו כל כך.
את העונה הנוכחית סיימתי רק שלשום ואני חייב להגיד שהיו רגעים משמימים ורגעים יותר טובים ועם זאת, למרות שרבים לא מסכימים איתי, אני עדיין חושב שמאט סמית' יותר טוב בתור הדוקטור מאשר פיטר קפלדי, אבל עדיין, השינוי שהסדרה לקחה עם הדוקטור האפל הוסיף מימד אחר לסדרה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 דצמבר 2014, 12:55

Shlomix כתב:TWD סדרה מזעזעת. יש לה כמה פרקים מדהימים בכל עונה, אבל מה שהולך בין הפרקים האלה הוא זוועתון. שעמום מוחלט עם אובר פלספנות ובניית דמויות לא הגיונית.

הומלנד היא חסרת צופים כמעט (בקושי 2 מיליון +), TWD מתהדרת ב-15 מיליון לפרק חלש ו-18 מיליון לצפיית שיא. הכל ישיר דרך אגב, ללא ספירה של שידורים חוזרים ואינטרנט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 דצמבר 2014, 15:12

MGS FREAK כתב:
חוץ מצפיה אקראית פה ושם לא ממש ראיתי לא את אווטאר ולא את קורה, בעיקר בגלל הסלידה שלי מהאוקסימורון הזה שנקרא "אנימה מערבית". עד כמה היקום הזה מורכב ? הרגיש לי קצת כמו ריפ אוף של נארוטו בתחומים מסויימים כמו הבנדינג שלא באמת הוסבר (למה רק האווטאר יכול להשתמש בכל הסוגים ? למה אדם מסוים יכול להשתמש רק בסוג מסויים ? ממה נובעים ההבדלים ביכולות?) בנארוטו לדוגמא, יש הסברים מפורטים לכל מערכת הכוחות, העולם שם כל כך עשיר והכי חשוב, נאמן לחוקים הפנימיים שלו.

חוקים פנימיים בנארוטו? כלומר, מעבר ל"אני נינג'ה, אז אני עושה קסם, שכאילו לקח לי זמן להתאמן עליו"?, או "אני נינג'ה במקום שיש בו חול קסום, אז אני קוסם חול", או "יש לי עין קסומה, אז אני מעתיק קסם של אחרים" ועוד שלל המצאות שנוחות לעלילה?

עזוב אותך אנימה מערבית, לא מערבית, כן אנימה, לא אנימה. הסדרה המקורית היא אחת מסדרות הטלויזיה הכי טובות אי פעם, נקודה. ללא קשר למצויר או לא. הסדרה החדשה לא מגיעה עד לשם, אבל היא עדין פשוט מאוד נהדרת. זה שסגנונית יש המון השראה מאנימה, זה מצוין. מאוד ברור כמה היוצרים אוהבים אנימה ומכבדים את המדיום.

החוקיות לא מורכבת כל כך. יש אנשים שטובים בזה יותר ויש שפחות (כמו כל יכולת פיזית, או קוגנטיבית אחרת). הרבה תשומת לב ניתנה לסגנון הלחימה של כל כוח, כמו גם לאומה שבה הכוח הזה נפוץ. סתם לדוגמא, אומת האוויר, כמו האלמנט, חופשיים ונעים בעולם. הם אומה של נוודים, עם כמה מקדשים גדולים, בכל מיני מקומות ברחבי העולם. הם גם הכי מחוברים לטבע. הם צמחוניים ומאוד רוחניים.
אומת האדמה, לעומת זאת, היא הגדולה ביותר והנפוצה ביותר. סגנון הלחימה שלהם דורש יותר איתנות, אז צריך להיות יציב על הרגליים. הסגנון של אומת המים מתאפיין בתנועות שזורמות מאחת לשניה, באופן חלק, כמו מים זורמים וכן הלאה.
הכוחות בעצם גנטיים. הם יכולים לעבור בירושה, כמו כל תכונה אחרת ולכן הם מחולקים לאומות, או מדינות.

יש גם סיפור מקור מאוד מגניב לכל הכוחות האלו, שכולל גם הסבר ללמה האוואטר הוא היחיד שיכול להשתמש בכל היכולות, כמו גם מה המקור של האוואטר. זה מסופר באחד הפרקים הכי מוצלחים של האגדה של קורה.

אם אתה אוהב סדרות אנימציה, אז בכלל שווה לך לראות. האנימציה עצמה פשוט מצוינת והכוריאוגרפיה אדירה. אין כל מיני שטויות של "הם זזים מהר מידי, אז אי אפשר לראות", או מישהו שנעלם בענן עשן, סתם כי זה יותר נוח באותו רגע. הקרבות מרגישים מאוד פיזיים תמיד.
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים