נושא הלימודים הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

Re: נושא הלימודים הרשמי

הודעהעל ידי omerkot » 03 דצמבר 2014, 17:13

מבוא למדעי מחשב זה לא מוספטים, סימוסים, פליפ-פלופים, אלגברה בוליאנית, שערים לוגיים, מעגלים לוגיים קומבינטוריים וכו...? :shock:
8-)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 דצמבר 2014, 18:05

Death_119 כתב:א. C היא לא שפה מתה, כל דרייבר שקיים לך במחשב כתוב בC סביר להניח. מאוד פופולארי גם לכתוב C על מעבדים שמשמשים כאקסלרטורים כמו DSP בשילוב עם אסמבלי. למרות שגם C++ עם אסמבלי הולך.
ב. הזוי, ומה החליף אותם בקורס כתוכן נוסף? איך אפשר להוציא דבר כזה, זה הבסיס של הבסיס.

C היא שפה ארכאית, יש מקומות שעדין משתמשים בזה ונהדר להם. אני כתבתי באלביט בזמנו גם בLISP, זה אומר שצריך ללמוד LISP? אולי, כי זאת יופי של שפה בשביל ללמוד תכנות פונקציונאלי. האם היא שפה רלוונטית לעולם המודרני? ממש לא.

שחר צריך לדעת JAVA, JAVA SCRIPT, רובי, פייתון, אנגולר JS, נוד JS, אובג'קטיב C, דברים בסגנון הזה. על זה 95% מהעולם רץ היום, לא על C. כשאנשים לומדים C הם לא מכינים את עצמם לשוק העבודה, הם לומדים שפה שלא ממש משתמשים בה היום יותר מדי. אפילו אם הוא ירצה לכתוב משחקי אינדי למשל הוא יצטרך C# בשביל יוניטי או JAVA בשביל אנדרואיד, לא C. וזה עולם שתמיד היה קרוב לברזלים עם C ו-C++ כמעט בלבד.

אל תדאג, שחר יתכנת בC באחד הקורסים שלו, שחר ידע פיינטרים ושחרור זיכרון אפילו שב99% מהעבודות שהוא יעבוד בהן הוא לעולם לא ינהל שחרורי זיכרון ידנית, שחר ילמד לינארית ועל פליפלופים ועל איך לחשב דברים בבינארית. זה שהוא לומד על פייתון לא אומר שהוא לא ידע את הדברים האלה אבל זה כן אומר שהוא יהיה מאומן על שפה סופר שימושית.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 דצמבר 2014, 20:19

DrKeo כתב:C היא שפה ארכאית, יש מקומות שעדין משתמשים בזה ונהדר להם. אני כתבתי באלביט בזמנו גם בLISP, זה אומר שצריך ללמוד LISP? אולי, כי זאת יופי של שפה בשביל ללמוד תכנות פונקציונאלי. האם היא שפה רלוונטית לעולם המודרני? ממש לא.

שחר צריך לדעת JAVA, JAVA SCRIPT, רובי, פייתון, אנגולר JS, נוד JS, אובג'קטיב C, דברים בסגנון הזה. על זה 95% מהעולם רץ היום, לא על C. כשאנשים לומדים C הם לא מכינים את עצמם לשוק העבודה, הם לומדים שפה שלא ממש משתמשים בה היום יותר מדי. אפילו אם הוא ירצה לכתוב משחקי אינדי למשל הוא יצטרך C# בשביל יוניטי או JAVA בשביל אנדרואיד, לא C. וזה עולם שתמיד היה קרוב לברזלים עם C ו-C++ כמעט בלבד.

אל תדאג, שחר יתכנת בC באחד הקורסים שלו, שחר ידע פיינטרים ושחרור זיכרון אפילו שב99% מהעבודות שהוא יעבוד בהן הוא לעולם לא ינהל שחרורי זיכרון ידנית, שחר ילמד לינארית ועל פליפלופים ועל איך לחשב דברים בבינארית. זה שהוא לומד על פייתון לא אומר שהוא לא ידע את הדברים האלה אבל זה כן אומר שהוא יהיה מאומן על שפה סופר שימושית.

שחר קודם צריך ללמוד לכתוב בפייתון פאקינג פרספטרון!!!
פאק, אני לא מבין למה פתאום אני תקוע... בארבעת התרגילים הקודמים לא רק שסיימתי מהר וקיבלתי ציון גבוה, אלא שכל הזמן הרגשתי שברור לי מה אני עושה. לעזאזל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 דצמבר 2014, 23:21

omerkot כתב:מבוא למדעי מחשב זה לא מוספטים, סימוסים, פליפ-פלופים, אלגברה בוליאנית, שערים לוגיים, מעגלים לוגיים קומבינטוריים וכו...? :shock:
8-)

לא, זה מל"ס, מערכות לוגיות ספרתיות, זה גם קורס של שנה א'. מבוא למדעי המחשב זה הקורס שמלמד אותך בסיס בעולם התכנות, תנאים לוגיים (לולאת For, While, Do while וכו...), פוינטרים, רקורסיה, טיפוסים בראייה של זמן חיים ונגישות, עבודה מודולרית, מערכים ועוד...

נדב, דבר ראשון כל העולם בנוי ברובו על C++, החל מהמשחקים שאתה משחק (כל המנועים הגראפיים בלי יוצא מן הכלל בנויים בC++), מערכת ההפעלה שאתה משתמש בה, מנוע החיפוש של גוגל שאתה משתמש בו כל יום וכול מוצר שיש חשיבות לזמן ביצוע בו ולתוכנה שלא תשתה לך את כל המשאבים בסביבה שלה.
יש אלפים רבים של תחומים בעולם התוכנה ולבוא ולהתיימר שמתכנתים שיודעים לנהל זיכרון זה משהו שעבר מן העולם זה קצת קיצוני :). איפה שאני עובד, יש את הקבוצה בה אני עובד שכותבת בC++ תוכנות Real time שעובדות בתנאים בהם יש חשיבות לזיכרון שלך, לביצועים של התוכנה שלך, הכל במונחים שלנו, ועל הדרך אנחנו עושים המון לוגיקה כבדה. מעלינו יש קבוצה של ג'אווה שכוללת מנהלים שעובדים בקצבים יותר איטיים, GUI וData base (בכלל בכל קבוצה יש עוד חלוקות כמובן וזה הרבה יותר מסובך), יש גם חברה שבכלל כותבים באסמבלי אלגוריתמים ספציפיים ועובדים רק על Cache, עובדים מול בקרי DMA, בעולם של אינטרפטים והם יודעים לעשות אופטימיזציה לאלגוריתמים שלהם ברמה שהם יודעים מה קורה בכל Cycle במעבד על מעבדי הDSP שלהם. הנקודה היא, שתחום התוכנה הוא עצום ורחב שיש מקום לכולם וכולם עובדים בסינרגיה ביחד וזה היופי.

עולם ההייטק ממש לא בנוי אך ורק מחברות בתחום האינטרנט שמפתחות אפליקציות למשתמש. רוב השוק בארץ נשלט על ידי חברות ענק שמאוד רחוקות מהעולם הזה.

מה שחר יהיה, רק שחר יחליט :), בדרך כלל גם העבודה הראשונה מהווה משקל מאוד משמעותי איך תראה הקריירה שלך בתחום.

דרך אגב, אפילו אנחנו כותבים בפייתון, אבל רק תוכנות שירות לגנרוץ קוד. בכל מקרה, מאוד מפתיע לשמוע שמלמדים על פייתון, מאוד לא אותורדוקסי. לא ללמד פויינטרים בבסיס נשמע הזוי עדיין לטעמי. אפילו שזה יופיע בקורס אחר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 דצמבר 2014, 23:53

קורסי מבוא לא אמורים ללמד אותך שפת תכנות אלא חשיבה תכנותית. לכן פרקטיות השפה לא אמורה להיות שיקול. באת"א מלמדים scheme, שפה לא פרקטית בעליל כיום (וגם די שנואה על הסטודנטים), אבל בדיעבד זה היה אחד הקורסים הטובים והחשובים בתואר (והרבה מזה בזכות scheme. אם היו מלמדים C או פייתון, לא הייתי לומד שום דבר חדש).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 דצמבר 2014, 07:29

InterAl כתב:קורסי מבוא לא אמורים ללמד אותך שפת תכנות אלא חשיבה תכנותית. לכן פרקטיות השפה לא אמורה להיות שיקול. באת"א מלמדים scheme, שפה לא פרקטית בעליל כיום (וגם די שנואה על הסטודנטים), אבל בדיעבד זה היה אחד הקורסים הטובים והחשובים בתואר (והרבה מזה בזכות scheme. אם היו מלמדים C או פייתון, לא הייתי לומד שום דבר חדש).

אתה טועה, לדעת מה זה פנייה לאובייקט by value או by reference זה קונספט שהוא הבסיס של הבסיס.זה לא שונה מללמוד לדוגמא שלמשתנים יש מושג שנקרא scope או את זמן החיים שלהם. מי מדבר על שפה, הנקודה היא שמשתמשים בשפת סקריפט שחסרה תכונות בסיסיות שהם בסיס לידע בתכנות. אף אחד לא דיבר פה על הכרת סינטקסט של שפה כזאת או אחרת.

טוב, השותף שלי לחדר אמר שאני חי בסרט, רוב התוכנות בעולם מפותחות היום בשפות שנדב אמר ואני הולך להיות מוצג במוזיאון עוד עשור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 דצמבר 2014, 11:37

Death_119 כתב:אתה טועה, לדעת מה זה פנייה לאובייקט by value או by reference זה קונספט שהוא הבסיס של הבסיס.זה לא שונה מללמוד לדוגמא שלמשתנים יש מושג שנקרא scope או את זמן החיים שלהם. מי מדבר על שפה, הנקודה היא שמשתמשים בשפת סקריפט שחסרה תכונות בסיסיות שהם בסיס לידע בתכנות. אף אחד לא דיבר פה על הכרת סינטקסט של שפה כזאת או אחרת.

by ref/value אפשר ללמוד גם בלי ללמוד על פוינטרים והקצאות זיכרון. הדברים האלה לא קשורים לחשיבה תכנותית/אלגוריתמית, שהיא המטרה המרכזית של קורסי מבוא. גם פוינטרים לומדים, רק בקורסים אחרים. ופייתון היא ממש לא רק שפת סקריפט ולא חסרים בה שם תכונות בסיסיות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2014, 12:20

Death_119 כתב:לא, זה מל"ס, מערכות לוגיות ספרתיות, זה גם קורס של שנה א'. מבוא למדעי המחשב זה הקורס שמלמד אותך בסיס בעולם התכנות, תנאים לוגיים (לולאת For, While, Do while וכו...), פוינטרים, רקורסיה, טיפוסים בראייה של זמן חיים ונגישות, עבודה מודולרית, מערכים ועוד...

נדב, דבר ראשון כל העולם בנוי ברובו על C++, החל מהמשחקים שאתה משחק (כל המנועים הגראפיים בלי יוצא מן הכלל בנויים בC++), מערכת ההפעלה שאתה משתמש בה, מנוע החיפוש של גוגל שאתה משתמש בו כל יום וכול מוצר שיש חשיבות לזמן ביצוע בו ולתוכנה שלא תשתה לך את כל המשאבים בסביבה שלה.
יש אלפים רבים של תחומים בעולם התוכנה ולבוא ולהתיימר שמתכנתים שיודעים לנהל זיכרון זה משהו שעבר מן העולם זה קצת קיצוני :). איפה שאני עובד, יש את הקבוצה בה אני עובד שכותבת בC++ תוכנות Real time שעובדות בתנאים בהם יש חשיבות לזיכרון שלך, לביצועים של התוכנה שלך, הכל במונחים שלנו, ועל הדרך אנחנו עושים המון לוגיקה כבדה. מעלינו יש קבוצה של ג'אווה שכוללת מנהלים שעובדים בקצבים יותר איטיים, GUI וData base (בכלל בכל קבוצה יש עוד חלוקות כמובן וזה הרבה יותר מסובך), יש גם חברה שבכלל כותבים באסמבלי אלגוריתמים ספציפיים ועובדים רק על Cache, עובדים מול בקרי DMA, בעולם של אינטרפטים והם יודעים לעשות אופטימיזציה לאלגוריתמים שלהם ברמה שהם יודעים מה קורה בכל Cycle במעבד על מעבדי הDSP שלהם. הנקודה היא, שתחום התוכנה הוא עצום ורחב שיש מקום לכולם וכולם עובדים בסינרגיה ביחד וזה היופי.

עולם ההייטק ממש לא בנוי אך ורק מחברות בתחום האינטרנט שמפתחות אפליקציות למשתמש. רוב השוק בארץ נשלט על ידי חברות ענק שמאוד רחוקות מהעולם הזה.

מה שחר יהיה, רק שחר יחליט :), בדרך כלל גם העבודה הראשונה מהווה משקל מאוד משמעותי איך תראה הקריירה שלך בתחום.

דרך אגב, אפילו אנחנו כותבים בפייתון, אבל רק תוכנות שירות לגנרוץ קוד. בכל מקרה, מאוד מפתיע לשמוע שמלמדים על פייתון, מאוד לא אותורדוקסי. לא ללמד פויינטרים בבסיס נשמע הזוי עדיין לטעמי. אפילו שזה יופיע בקורס אחר.

דודי, אתה חיי בעולם קורפרט מאוד ספציפי שמתרכז בחומרה, רוב העולם לא מתעסק בזה. לך תחפש מה מחפשים ברוב המקומות היום, הם רובם מבוססי WEB או אפליקציות.

וכמו שאמר אינטר, אין חשיבות לשפה בשביל ללמוד דברים כמו פויינטרים ורפרנסים.

סמל אישי של המשתמש
Trouble
Minion

הודעהעל ידי Trouble » 08 דצמבר 2014, 17:34

קצת בדילאיי, אבל אני לומד כרגע מבוא מורחב למדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב, גם כן בפייתון.
בתור מישהו שלמד לבד ותכנת בעיקר בC# ובJAVA הפשטות והנוחות של פייתון מרגישים לעתים כמו OVER-SIMPLIFICATION, בדברים שלמשל בJAVA הייתי צריך לשבת ולהתעמק - פה הכל מובנה (למשל מחלקות מספרים גדולים, או הצהרת משתנים, או כל דבר ממיליון הדברים שפייתון עושה עבורך בהינף יד). כמובן שנוח להשתמש בו וככה הרבה יותר קל להתמקד על החלק של מדעי המחשב ופחות החלק התכנותי (אין שום סינטקס חוץ מטאבים), אבל לדעתי שפה כמו JAVA הייתה עובדת יותר טוב (מה שכן, הקורס "תוכנה 1" הוא בJAVA, ושם מתמקדים על תכנות מונחה עצמים (שבפייתון קיים אבל לא באמת), אז אני מבין את ההגיון שבתכנון).
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 14 דצמבר 2014, 22:27

Nucleus_Dawn כתב:אז למי שלא יודע, התחלתי תואר ראשון במדעי המחשב באוניברסיטה העברית.

בכל שבוע אני מגיש תרגיל, לכל קורס.
רק בקורס אחד זה ממש משמעותי - אינטרו למדמ"ח. עד עכשיו היה מעניין ומאתגר וכל תרגיל הלך ממש סבבה (תרגילים בהם צריך לכתוב כל מיני תוכנות). עכשיו, בתרגיל החמישי, נתקעתי בפעם הראשונה. אני בקושי מצליח להתקדם וכל דבר שאני כותב, כאילו מקלקל משהו קודם שכתבתי.

אל תדאג, זה ממש כמו ללמוד לשחות...
... כלומר מהר מאד אתה תגלה שאת רוב הזמן בשנה הזו אתה מבלה באקווריום.

bozeman כתב:אני עדיין המום שקראו לזה "אינטרו" כאילו "מבוא" זה חנוני מדי? לא מספיק סקס אפיל? או שאחרת לא היית נרשם לקורס? מה קורה לנו שאפילו שמות הקורסים לא יכולים להיות בעברית.

הקורסים באוניברסיטה העברית מקבלים תמיד את הקיצור שלהם בcs.huji.ac.il - ובמקרה של מבוא-ל זה פשוט מקוצר לאינטרו. מה גם שבתקופתי העביר את הקורס ג'ף רוזנשטיין, שהיה מספר איך "קומפיילר צועקת" במבטא אמריקאי, ככה שגם הגיית שם הקורס היתה מחוייבת במבטא כזה.

Death_119 כתב:C, ברור. ג'אווה באוניברסיטה? שיקוץ

בעברית כבר שנים לא מלמדים ב-C את קורסי המבוא: את בשורת הג'אווה כקורס מבוא הביא לאוניברסיטה העברית נעם ניסן שהיה ראש החוג, ולמעשה הוא יבא אותה מהמרכז הבינתחומי בו הוא לימד לתקופה והיה המקום הראשון בעולם שבו למדו בJava. רוב העולם הלך בעקבותיו גם לג'אווה או לשפות אובג'קט אוריינטד אחרות שמכילות ניהול זיכרון.
מתישהו הבינו באקדמיה ששפה היא רק כלי, וכשלומדים עקרונת אלגוריתמיים ומבני נתונים לא צריך לבלבל לסטונדטים את המוח עם ניהול והקצאות זיכרון - את C שומרים לשנה שניה כשלומדים מערכות הפעלה. ככה הסטונדט סובל במשך שנתיים.

אבל יפה שעברו שם עכשיו לפייתון. פייתון זה מגניב:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 14 דצמבר 2014, 22:57

אני מוכן להישבע שמעולם לא ראיתי קומיקס מצחיק של XKCD. מוציא שם רע למתכנתים.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 דצמבר 2014, 11:30

פסיכומטרי.

היי קיו VS קידום. למישהו יש ניסיון עם אחד מהם ?

אני אשמח לתשובה מהירה (אך מפורטת)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2014, 11:57

MGS FREAK כתב:פסיכומטרי.

היי קיו VS קידום. למישהו יש ניסיון עם אחד מהם ?

אני אשמח לתשובה מהירה (אך מפורטת)

אני אגיב בצורה קצת לא קשורה ואגיד שאני למדתי בלחמן והם היו ממש אחלה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 דצמבר 2014, 12:05

DrKeo כתב:אני אגיב בצורה קצת לא קשורה ואגיד שאני למדתי בלחמן והם היו ממש אחלה.

רק הנ"ל הם מה שרלוונטים באזור שלי. ואם אני לא טועה קידום סיפחו את לחמן (שהיו חברת בת שלהם ממילא)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2014, 12:27

אין לי מושג, זה היה לפני איזה 8 שנים :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 30 דצמבר 2014, 18:39

MGS FREAK כתב:
רק הנ"ל הם מה שרלוונטים באזור שלי. ואם אני לא טועה קידום סיפחו את לחמן (שהיו חברת בת שלהם ממילא)

אתה לא טועה, אבל קצת לא מדייק.
קידום באמת קנו את לחמן, אבל הם לא ממש סיפחו אותם. לחמן זה המותג הזול של קידום. זה גם המקום שבו הם מאמנים את המורים שלהם.
כדי להיות מורה בקידום, אתה צריך ניסיון בהוראת פסיכומטרי בלחמן, של איזה 5 שנים.

אני עשיתי פסיכומטרי בקידום והייתי מאוד מרוצה.
הדבר היחיד שאני יודע על היי קיו, זה שבת דודה שלי למדה פעם ראשונה בהיי קיו ולא היתה מרוצה בכלל ואז עשתה איתי קורס בקידום וממש התלהבה מכמה שהרמה יותר טובה וכמה שהכלים יותר נוחים.

זה היה לפני שלוש שנים, אבל אני לא חושב שמשהו השתנה כל כך מאז.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 30 דצמבר 2014, 22:33

תקופת הבגרויות ההולכת וקרבה מונעת ממני אפשרות למידה של דברים אחרים והרבה יותר מעניינים, חשובים ומועילים.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 30 דצמבר 2014, 23:05

ShiTDemoN כתב:תקופת הבגרויות ההולכת וקרבה מונעת ממני אפשרות למידה של דברים אחרים והרבה יותר מעניינים, חשובים ומועילים.

תחליף דיסקט. הדבר הכי חשוב, מועיל ומעניין שאתה יכול לעשות לעצמך כרגע זה להוציא ציונים גבוהים בבגרויות.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 05 מרץ 2015, 00:58

אם אתה יכול להוציא עכשיו בגרות עדיף לך.. כול אחד אמר לעצמו את המשפטים האלו ואתה יודע מה? הם נכונים לגמרי, 85% מהדברים שאתה לומד כרגע לא יסייעו לך בהתקדמות שלך בחיים חוץ מהעובדה שהם מוסיפים לאינטיליגנציה הכללית שלך - אבל בגלל שאתה חי בישראל והרפורמה פה כרגע היא תעודת בגרות כתנאי לתחילת לימודים/עבודה בהרבה מקומות אז כדאי להוציא בגרות אם אפשר.

נכון זה לא, אבל אין מה לעשות גם את זה עוברים וכשתסתכל אחורה בעוד כמה שנים אתה תגיד לעצמך תודה שסיימת עם זה בגיל הזה ושלא היה לך צורך להשלים

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 05 מרץ 2015, 17:54

אני לא במצב של לצאת בלי תעודת בגרות. יש לי גם ציונים יותר גבוהים מהממוצע בישראל אני מניח, אבל המערכת הזאת מבאסת אותי.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 05 מרץ 2015, 20:06

זה מצחיק שלי דווקא היו ציונים סבירים ונמוכים ברוב השנה ותמיד בבגרויות הייתי מוציא ציונים גבוהים מאוד, כל כך הפוך מרוב האנשים שאני הכרתי בתיכון שבבגרויות נכשלו לא מעט בזמן שהם חרשו שנה שלמה והוציאו ציונים גבוהים בלימודים עצמם.

ולי המתכונות היו מזיקות לציון יותר מאשר מועילות, רק מעט מקרים שהמתכונות דווקא עזרו לי.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 מרץ 2015, 11:52

הרגע הראשון שאני מרגיש בר מזל - זכיתי בדיסק און קי כי מלאתי סקר רמת הוראה... (היה עדיף שאראלה תתקשר, אבל גם זה משהו). וזה על הקורס היחיד שאני לוקח :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2015, 12:10

כיסו את הפנים שלך כשעלית לקבל את הפרס כדי שאנשים לא יטרידו אותך מאוחר יותר?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 מרץ 2015, 13:07

איפה - לך תמצא זמן אשכרה להגיע לאוניברסיטה.... אמרתי להם שאגיע בסוף אפריל...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 30 מרץ 2015, 15:44

אם כבר העלתם את הנושא... אני הייתי צריך לקבל בשבוע שעבר תעודה על הצטיינות בהוראה (בזכות סקרים שמילאו עליי) אבל החרמתי את הטקס כי נעשו מסביב לזה כל כך הרבה פוילע שטיקים שהעדפתי לא להגיע בשביל לא להתנפח מעצבים.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים