נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2015, 14:51

Death_119 כתב:אתמול ראיתי אינטרסטלאר לראשונה, וואו, פשוט באתי עם אפס ציפיות לסרט וכל כך נהנתי. לטעמי הסרט הכי טוב של נולאן עד כה, הטריילרים עשו לו עוול לטעמי. לו ולאחיו פשוט יש ידי זהב. מזכיר לי את ההרגשה אחרי פרומתיאוס.

חוץ מהשליש האחרון לדעתי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 מרץ 2015, 17:05

DrKeo כתב:חוץ מהשליש האחרון לדעתי.

לא השליש, ה-20 דקות האחרונות עם הטסרקט קצת הרגיש לא במקום, וזה לא מפתיע לאור מה שמתפרסם היום בIGN לגבי מה שהלך שם. עדיין זה לא הרס את הסרט הנפלא הזה לטעמי.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 25 מרץ 2015, 18:37

ככה יראה ג'סי אייזנברג בתור לקס לותור:

תמונה

מכובד. מכובד ביותר. מישהו משתקף לו בעין, סופרמן ?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 מרץ 2015, 13:57

ראיתי היום את פוקוס עם ויל סמית, סה"כ סרט חמוד, קצת מתאמץ, לא הייתי רץ לקולנוע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2015, 12:09

ערמה של טריילרים חדשים.
פארק היורה:

מגי (או בשמו השני TLOU עם שוורצנגר בתור ג'אול):

ספקטר (ההמשך של סקייפול):

משימה בלתי אפשרית 5:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מרץ 2015, 14:54

אהבתי מאוד את הסיום של ווקינג דד. ראיתם? שתפו קצת! אני צריך לפרוק :)
אבל זהירות עם הספוילרים...

חוץ מזה, רציתי להמליץ על כמה דברים:
- קומדיה קלילה בשם THE LAST MAN ON EARTH. בינתיים יצאו 8 פרקים.
- הדוקומנטרי THE JINX של HBO... שישה פרקים סה"כ. עוד לא סיימתי אבל זה מעניין בטירוף, ואני ממליץ לא לקרוא על זה, זה סיפור מאוד מאוד מעניין. בקצרה - פענוח (?) רצח וכל מה שהוביל לזה.
- יצא רוסט על ג'סטין ביבר! ואני לא שמתי לב בכלל... אז למרות שלא ראיתי אותו - ממליץ, כי זה רוסט :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מרץ 2015, 15:31

Laskin כתב:אהבתי מאוד את הסיום של ווקינג דד. ראיתם? שתפו קצת! אני צריך לפרוק :)
אבל זהירות עם הספוילרים...

חוץ מזה, רציתי להמליץ על כמה דברים:
- קומדיה קלילה בשם THE LAST MAN ON EARTH. בינתיים יצאו 8 פרקים.
- הדוקומנטרי THE JINX של HBO... שישה פרקים סה"כ. עוד לא סיימתי אבל זה מעניין בטירוף, ואני ממליץ לא לקרוא על זה, זה סיפור מאוד מאוד מעניין. בקצרה - פענוח (?) רצח וכל מה שהוביל לזה.
- יצא רוסט על ג'סטין ביבר! ואני לא שמתי לב בכלל... אז למרות שלא ראיתי אותו - ממליץ, כי זה רוסט :)

הולך לראות TWD בבינג' בסופ"ש, THE LAST MAN ON EARTH פשוט מעולה (ראיתי רק 4 פרקים) ואני מת לראות את ג'ינקס כבר כמה זמן :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 אפריל 2015, 09:38

אני ראיתי את הפרק חזרה של העונה השנייה (TWD) והוא היה זוועה, פשוט שיעמומון מטופש וזה למרות שגם קרה בו אירוע כביכול משמעותי, אין לי כבר כח לסדרה הזו עם הנפילות הללו, זה משתפר בהמשך העונה?

אגב סיימתי בסוף את כל העונות של מתחת לאדמה ועם הזמן הסדרה הזו גדלה עלי, אני חושב שהיא נפלאה ופרק הסיום היה אחד החזקים שראיתי, לא יכלתי לראות אחרי זה כלום למשך כמה ימים בגלל האגרוף לבטן שזה הביא לי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2015, 15:26

bling כתב:אני ראיתי את הפרק חזרה של העונה השנייה (TWD) והוא היה זוועה, פשוט שיעמומון מטופש וזה למרות שגם קרה בו אירוע כביכול משמעותי, אין לי כבר כח לסדרה הזו עם הנפילות הללו, זה משתפר בהמשך העונה?

אגב סיימתי בסוף את כל העונות של מתחת לאדמה ועם הזמן הסדרה הזו גדלה עלי, אני חושב שהיא נפלאה ופרק הסיום היה אחד החזקים שראיתי, לא יכלתי לראות אחרי זה כלום למשך כמה ימים בגלל האגרוף לבטן שזה הביא לי.

TWD? זאת סדרה עם המון בעיות והמון נקודות גבוהות ונמוכות. סדרה קשה לצפיה לפעמים, לפעמים היא יותר מדי דורכת במקום. העונה השניה הכי הכי פחות טובה לדעתי. מה שנחמד בסדרה הוא שאם עברת פרק או שניים משעממים עד מוות, אתה יודע שמחכה לך אחד ממש טוב בקרוב. זאת הבעיה העיקרית שלה, היא עושה 16 פרקים בעונה במקום 10. אם היא הייתה סדרה של 10 פרקים בעונה היא יכלה להיות מדהימה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 אפריל 2015, 16:28

אני לא מאמין על מה שכותבים פה, TWD סדרה מדהימה, לא היה שום דבר משעמם העונה והיא ממש לא עמדה במקום. אין פה את הבעיות של העונה השנייה.

אבל אם רוצים לדבר על דברים מחורבנים, צפיתי אתמול במשחקי הרעב האחרון (עורבני חקיין חלק א') ולא האמנתי, באתי עם כל כך הרבה ציפיות לאור קודמיו בסדרה וזה פשוט היה מביך. בקושי עומד בקטגוריה של פרק של סדרה בינונית, פשוט סרט על כלום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אפריל 2015, 16:55

Death_119 כתב:אני לא מאמין על מה שכותבים פה, TWD סדרה מדהימה, לא היה שום דבר משעמם העונה והיא ממש לא עמדה במקום. אין פה את הבעיות של העונה השנייה.

אבל אם רוצים לדבר על דברים מחורבנים, צפיתי אתמול במשחקי הרעב האחרון (עורבני חקיין חלק א') ולא האמנתי, באתי עם כל כך הרבה ציפיות לאור קודמיו בסדרה וזה פשוט היה מביך. בקושי עומד בקטגוריה של פרק של סדרה בינונית, פשוט סרט על כלום.

חבבתי את העונה הזאת, לא יותר. גיליתי בזמן הצפיה בעונה הזאת שמתוך איזה 15 דמויות גדולות שיש בסדרה כרגע אני באמת אוהב רק את ריק וכל השאר די מעצבנות אותי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אפריל 2015, 12:34

DrKeo כתב:חבבתי את העונה הזאת, לא יותר. גיליתי בזמן הצפיה בעונה הזאת שמתוך איזה 15 דמויות גדולות שיש בסדרה כרגע אני באמת אוהב רק את ריק וכל השאר די מעצבנות אותי.

רגע אז סיימת את העונה, זה משתפר מפרק 9? (או שבכלל אהבת את הפרק הזה ואז זה לא רלוונטי)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2015, 12:41

bling כתב:רגע אז סיימת את העונה, זה משתפר מפרק 9? (או שבכלל אהבת את הפרק הזה ואז זה לא רלוונטי)

9-10 היו משעממים, 11-16 היו הרבה יותר טובים עם עליות וירידות כמובן. עדין החצי עונה הזה היה הרבה פחות טוב מהחצי השני של עונה 4 למשל. אבל אני ידוע בזה שTWD מבאסת אותי כשהיא חסרת מטרה ובחצי השני של עונה 4 הייתה מטרה. עכשיו ששוב אין מטרה, יש פרקים טובים יותר ויש טובים פחות, אבל קשה לי לעוף על הסדרה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אפריל 2015, 12:59

DrKeo כתב:9-10 היו משעממים, 11-16 היו הרבה יותר טובים עם עליות וירידות כמובן. עדין החצי עונה הזה היה הרבה פחות טוב מהחצי השני של עונה 4 למשל. אבל אני ידוע בזה שTWD מבאסת אותי כשהיא חסרת מטרה ובחצי השני של עונה 4 הייתה מטרה. עכשיו ששוב אין מטרה, יש פרקים טובים יותר ויש טובים פחות, אבל קשה לי לעוף על הסדרה הזאת.

את האמת, אולי בגלל שהעלת לי את זה למודעות, עוד בפרק 9 שהם מתבחבשים אם לנסוע לג'ורג'יה או בכל זאת אולי לוושינגטון ובלה בלה בלה ויש הרגשה שהכל עומד במקום כזה התחלתי להאנח מול המסך, כשבת' כבר הופיעה כ
ספויילר: הצג
רוח
עם גיטרה ששרה כבר התחלתי לחשוב על לכבות את החרא הזה ולראות עוד פרק של ה JINX במקום או להתחיל מראה שחורה שעלה ל VOD של YES ולא לחזור לדבר הזה בחיים :/

אני כנראה אמשיך כי אני רואה את זה כבר 5 עונות, אבל באמת נשבר הזין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2015, 13:09

bling כתב:את האמת, אולי בגלל שהעלת לי את זה למודעות, עוד בפרק 9 שהם מתבחבשים אם לנסוע לג'ורג'יה או בכל זאת אולי לוושינגטון ובלה בלה בלה ויש הרגשה שהכל עומד במקום כזה התחלתי להאנח מול המסך, כשבת' כבר הופיעה כ
ספויילר: הצג
רוח
עם גיטרה ששרה כבר התחלתי לחשוב על לכבות את החרא הזה ולראות עוד פרק של ה JINX במקום או להתחיל מראה שחורה שעלה ל VOD של YES ולא לחזור לדבר הזה בחיים :/

אני כנראה אמשיך כי אני רואה את זה כבר 5 עונות, אבל באמת נשבר הזין.

אל תדאג, הספינאוף מתחיל בקיץ! :ugeek:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2015, 16:40

מקס, הוא זועם:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אפריל 2015, 20:53

DrKeo כתב:אל תדאג, הספינאוף מתחיל בקיץ! :ugeek:

למרות המיאוס שאני מתחיל לקבל מהסדרה אני חייב להודות שהטיזר הזה עשה לי משהו, במיוחד אם יראו את החיים שלפני ואיך הכל מתפורר, אני לא לומד :X

יהיה מגניב גם אם LEE ממשחקי טיילטייל יהיה שם ביחד עם קלמנטייל ויהיה אפשר גם לעשות כל מני מפגשים עם החבורה של ריק, אולי אפילו מאבקים ביניהם ששוב יראו שבאפוקליפסה לא תמיד יש טובים או רעים וזו הכל פרספקטיבה כמו שאוהבים לעשות בז'אנר הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2015, 00:40

bling כתב:למרות המיאוס שאני מתחיל לקבל מהסדרה אני חייב להודות שהטיזר הזה עשה לי משהו, במיוחד אם יראו את החיים שלפני ואיך הכל מתפורר, אני לא לומד :X

יהיה מגניב גם אם LEE ממשחקי טיילטייל יהיה שם ביחד עם קלמנטייל ויהיה אפשר גם לעשות כל מני מפגשים עם החבורה של ריק, אולי אפילו מאבקים ביניהם ששוב יראו שבאפוקליפסה לא תמיד יש טובים או רעים וזו הכל פרספקטיבה כמו שאוהבים לעשות בז'אנר הזה.

הסדרה באמת על הלפני, ההתמוטטות ואז לאט לאט להשוות לקו זמן של ריק וחברים. קונספט נחמד כי פספסנו את כל ההקטע של ההתפוררות של העולם כי ריק היה בקומה וישר התעורר לעולם הרוס. אגב חשפו את הדמויות וכולן חדשות, אין קלמנטיין או לי :)

ואני לא חושב שזה קטע של ״לא לומד״, twd סדרה טובה, היא פשוט לא מעולה. היא מורחת דברים, לפעמים פרקים משמימים או דמויות לא מעניינות אבל סך הכל זאת סדרה טובה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אפריל 2015, 12:34

DrKeo כתב:הסדרה באמת על הלפני, ההתמוטטות ואז לאט לאט להשוות לקו זמן של ריק וחברים. קונספט נחמד כי פספסנו את כל ההקטע של ההתפוררות של העולם כי ריק היה בקומה וישר התעורר לעולם הרוס. אגב חשפו את הדמויות וכולן חדשות, אין קלמנטיין או לי :)

ואני לא חושב שזה קטע של ״לא לומד״, twd סדרה טובה, היא פשוט לא מעולה. היא מורחת דברים, לפעמים פרקים משמימים או דמויות לא מעניינות אבל סך הכל זאת סדרה טובה.

זה לא שאני חושב שהיא גרועה, אבל היום הסטנדרט כל כך גבוה וזה לא שחסר לי מה לראות, אני לא בטוח שהיא שווה את הזמן שלי מול האלטרנטיבות, הסדרות הטובות באמת שומרות על עקביות פחות או יותר, TWD מרגישה כמו איזה קשר זוגי לא יציב שיום אחד רבים עד כמעט מכות ויום אחר בא לך להתחתן איתה :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2015, 13:22

bling כתב:זה לא שאני חושב שהיא גרועה, אבל היום הסטנדרט כל כך גבוה וזה לא שחסר לי מה לראות, אני לא בטוח שהיא שווה את הזמן שלי מול האלטרנטיבות, הסדרות הטובות באמת שומרות על עקביות פחות או יותר, TWD מרגישה כמו איזה קשר זוגי לא יציב שיום אחד רבים עד כמעט מכות ויום אחר בא לך להתחתן איתה :P

כן אני פחות או יותר מסכים. אפילו פרשתי מהסדרה בתחילת עונה 4, בקטע עם המחלה, לא יכלתי לסבול את זה יותר. כאן שכנעו אותי שזה משתפר עם ההמשך אז המשכתי ודווקא נהנתי. אבל אין ספק שהסדרה זאת מלאה ברגעי שבירה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אפריל 2015, 15:35

DrKeo כתב:כן אני פחות או יותר מסכים. אפילו פרשתי מהסדרה בתחילת עונה 4, בקטע עם המחלה, לא יכלתי לסבול את זה יותר. כאן שכנעו אותי שזה משתפר עם ההמשך אז המשכתי ודווקא נהנתי. אבל אין ספק שהסדרה זאת מלאה ברגעי שבירה.

עונה 2 היא בין המבחנים הכי קשים שנראה לי הוצבו אי פעם בטלוויזיה (כשמדברים על סדרות טובות ולא על זבל גמור מן הסתם), מי שמצליח לשרוד את העונה הזו, עדיף לו כבר להמשיך ולסיים את הסדרה כי שום דבר אחרי זה בסדרה לא יהיה גרוע כמו זה, חבל שכל הסבל הזה יהיה לשווא :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2015, 16:04

bling כתב:עונה 2 היא בין המבחנים הכי קשים שנראה לי הוצבו אי פעם בטלוויזיה (כשמדברים על סדרות טובות ולא על זבל גמור מן הסתם), מי שמצליח לשרוד את העונה הזו, עדיף לו כבר להמשיך ולסיים את הסדרה כי שום דבר אחרי זה בסדרה לא יהיה גרוע כמו זה, חבל שכל הסבל הזה יהיה לשווא :)

זה מה שקורה כשנותנים לגאון לעשות סדרה ואז הוא עוזב אחרי עונה אחת וכל הכובד נופל על כתפיים של אדם ללא נסיון :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 אפריל 2015, 16:45

דיון קשה, מצד אחד כולם מלבדי כנראה יורדים על TWD, מצד שני מהללים את Breaking bad :D. זה כמו ללכת בין מוקשים פה.

אז בואו נסכים שThe last man on earth היא סדרה חביבה (ראיתי שיובל אהב), קומדיה לא רעה (אם כי הביקורות בIMDB דיי רעות) למי שרוצה קצת להזכר ב30 Rock.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2015, 18:12

Death_119 כתב:דיון קשה, מצד אחד כולם מלבדי כנראה יורדים על TWD, מצד שני מהללים את Breaking bad :D. זה כמו ללכת בין מוקשים פה.

אז בואו נסכים שThe last man on earth היא סדרה חביבה (ראיתי שיובל אהב), קומדיה לא רעה (אם כי הביקורות בIMDB דיי רעות) למי שרוצה קצת להזכר ב30 Rock.

למי שרוצה להזכר ב30ROCK, שיראה את unbreakable kimmy schmidt :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 07 אפריל 2015, 18:34

אחרי כל השמועות, יש אישור כמעט רשמי שהטריילר לבאטמן נגד סופרמן יצורף למקס הזועם. טום הולקנבורג (הידוע כ-JunkieXL ואחראי על המוזיקה של באטמן בזמן שהאנס צימר אחראי על סופרמן) צייץ ב-3 לחודש ש-"היום עשינו מיקס לטריילר, פאקינג אווסום" ו-"תלכו לראות את מקס הזועם, אולי יש שם טריילר שתאהבו"

לא יכול לחכות !!!

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים