נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2015, 00:59

טוב, גם ככה יש לי את מד מקס לראות קודם, מקווה שאספיק לראות לפני שיורידו אותו מהמסכים הגדולים.
שמעתם שפיץ׳ פרפקט 2 עבר את מד מקס בשבוע הפתיחה שלהם? זה ממש עצוב /:

שחר, זה מאה אחוז קשור לגבולות הומור/הומור שחור. יש אנשים שחושבים שמותר לצחוק על הכל, יש שלוקחים את הדברים ברצינות/נעלבים ומרגישים שזה עובר את גבול הטעם הטוב...
לא אומר שמה שאמרתי חייב להצחיק אותך או שאתה לא מבין הומור שחור, אבל לא צריך לקחת את זה מעבר, על אחת כמה וכמה כשמדובר בדמות פיקטיבית ואין פה שום קורבן, דבר שגם בעיניי יכול לעבור את הגבול (אם כי ברוב המקרים אצלי אפשר גם לצחוק על זה, אבל לא הייתי עושה זאת בחוגים פומביים)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2015, 01:38

Laskin כתב:טוב, גם ככה יש לי את מד מקס לראות קודם, מקווה שאספיק לראות לפני שיורידו אותו מהמסכים הגדולים.
שמעתם שפיץ׳ פרפקט 2 עבר את מד מקס בשבוע הפתיחה שלהם? זה ממש עצוב /:

שחר, זה מאה אחוז קשור לגבולות הומור/הומור שחור. יש אנשים שחושבים שמותר לצחוק על הכל, יש שלוקחים את הדברים ברצינות/נעלבים ומרגישים שזה עובר את גבול הטעם הטוב...
לא אומר שמה שאמרתי חייב להצחיק אותך או שאתה לא מבין הומור שחור, אבל לא צריך לקחת את זה מעבר, על אחת כמה וכמה כשמדובר בדמות פיקטיבית ואין פה שום קורבן, דבר שגם בעיניי יכול לעבור את הגבול (אם כי ברוב המקרים אצלי אפשר גם לצחוק על זה, אבל לא הייתי עושה זאת בחוגים פומביים)

זה לא קשור בכלל לגבולות הומור. מה שכתבת רק מדגיש עד כמה אתה לא מבין.
אני, למשל, חושב שמותר לצחוק על הכל.
זה לא מונע ממני לקחת הומור ברצינות (מה לעשות? הומור זה רציני) וזה בטח ובטח לא קשור במאומה לגבול הטעם הטוב, אותו חצית והרחקת כל כך הרבה מעבר לו, שהוא נראה לך כמו נקודה.

מותר הכל.
מותר לך להגיד דברים דוחים, חסרי רגישות, לא מצחיקים ומעוררי חלחלה.
מותר לי להגיד לך שמה שאמרת דוחה ומעורר חלחלה.
לתרץ את זה בהתפלפלויות על "דמויות פיקטיביות" לא עוזר. זו עדין הערה נוראית ואיומה שכל אדם שמכיר בשבריר האחוז של מימדי התופעה הזאת והמשמעויות שלה, לא יעז להגיד.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2015, 02:52

פשוט שטויות. אפשר גם לתת בדיחות על השואה, בזמן שאתה מבין טוב מאוד את מימדי האסון. אין קשר.
לא חציתי שום קווים, באמת... מה נסגר איתך? ברור שהעובדה שהיא פיקטיבית ולא נגרם שום נזק לאף אחד משנה את כל התמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2015, 03:33

Laskin כתב:פשוט שטויות. אפשר גם לתת בדיחות על השואה, בזמן שאתה מבין טוב מאוד את מימדי האסון. אין קשר.
לא חציתי שום קווים, באמת... מה נסגר איתך? ברור שהעובדה שהיא פיקטיבית ולא נגרם שום נזק לאף אחד משנה את כל התמונה

אפשר לספר בדיחות על השואה. בוודאי. אם הן בטעם רע ודוחות, אז הן בטעם רע ודוחות. כמו הבדיחה הדוחה שסיפרת על קורבנות אונס.

חצית כל קו של common decency שאפשר לחשוב עליו, למעשה.
זה שהקורבן פיקטיבי, לא עשה את ההערה שלך לפחות דוחה. אין מה לעשות. ככה זה כשאתה חי בחברה שבה אונס שכיח ושבה קורבנות אונס נרדפות.
התמונה ברורה. אמרת דבר נוראי ואיום. הוא מעורר חלחלה. הוא עבר כל גבול למה שסביר להגיד על אונס ועל קורבנות אונס.
אם לא נעים לך שמעירים לך על הערות מכוערות כאלה, תדאג לא להעיר אותן. אם לא אכפת לך, תמשיך. גם אני אמשיך להביא לתשומת לבך שזה דוחה ומתחת לכל ביקורת.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2015, 04:24

״הבדיחה שסיפרת על קורבנות אונס״
אתה מבין כמה זה מגוחך ומעוות את הדברים שלי?
עוד מישהו פה חושב שכשאמרתי על סיטואציה שהייתה בסדרת פנטזיה בשם ״משחקי הכס״ ״היא תלמד להנות מזה״ - אז בעצם צחקתי פה על קורבנות אונס? או מוצא את הקשר בין תדירות אונס בעולמנו לכל הנושא?
ברצינות, מעניין אותי לשמוע.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2015, 11:39

Laskin כתב:״הבדיחה שסיפרת על קורבנות אונס״
אתה מבין כמה זה מגוחך ומעוות את הדברים שלי?
עוד מישהו פה חושב שכשאמרתי על סיטואציה שהייתה בסדרת פנטזיה בשם ״משחקי הכס״ ״היא תלמד להנות מזה״ - אז בעצם צחקתי פה על קורבנות אונס? או מוצא את הקשר בין תדירות אונס בעולמנו לכל הנושא?
ברצינות, מעניין אותי לשמוע.

דמות בסיפור נאנסה. אתה אמרת "היא תלמד להנות מזה".
זו בדיחה על קורבנות אונס. נקודה.

יצירה לא נכתבת בוואקום. היא מתכתבת עם המציאות, מושפעת ממנה ומשפיעה עליה. למה לעזאזל אני צריך להסביר דברים כל כך מובנים מאליהם? תפסיק להתפלפל ולהתפלסף.

אתה מסרב להבין מה לא בסדר, אז הנה כלל אצבע קטן על בדיחות אונס:
- אם זה משהו שאנס אומר לקורבן שלו, זה דוחה ומעורר חלחלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2015, 13:24

אני אישית חושב שגם אם הבדיחה של לאסקין לא בטוב טעם, התגובה של קאוטיק טיפה חריפה מדי, סכ"ה מדובר בפורום קטן שאנשים מכירים אחד את השני (ברמה אינטרנטית לפחות) שנים ומרגישים נוח גם לפעמים להוציא הומור שחור כמו בין חברים בלי לחשוש מ PC כל הזמן, אז כן, לפעמים אולי זה יוצר מצבים שעבור חלק מהאנשים הם לא נעימים כמו עכשיו, אבל אפשר להגיב בצורה קצת יותר נחמדה ופחות חריפה אם רוצים להעיר למישהו, זה מרגיש קצת כאילו עוד רגע נכנה את לאסקין אנס ונתלה אותו בכיכר אם הדיון הזה ימשך יותר מדי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2015, 14:04

שחר, בשיא הכנות - אתה ממש מזכיר לי את רונן בכל הסיפור הזה (:
ובזה נסכם את הנושא

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2015, 15:21

bling כתב:אני אישית חושב שגם אם הבדיחה של לאסקין לא בטוב טעם, התגובה של קאוטיק טיפה חריפה מדי, סכ"ה מדובר בפורום קטן שאנשים מכירים אחד את השני (ברמה אינטרנטית לפחות) שנים ומרגישים נוח גם לפעמים להוציא הומור שחור כמו בין חברים בלי לחשוש מ PC כל הזמן, אז כן, לפעמים אולי זה יוצר מצבים שעבור חלק מהאנשים הם לא נעימים כמו עכשיו, אבל אפשר להגיב בצורה קצת יותר נחמדה ופחות חריפה אם רוצים להעיר למישהו, זה מרגיש קצת כאילו עוד רגע נכנה את לאסקין אנס ונתלה אותו בכיכר אם הדיון הזה ימשך יותר מדי.

חריפה? נכנה את לאסקין אנס? מאיפה זה הגיע?
הביקורת שלי, בסה"כ מאוד עניינית. אמרתי הרבה שמה שהוא אמר דוחה, כי מה שהוא אמר דוחה. הוא גרם לי לחוש חלחלה. לא אמרתי לרגע, למשל, שלאסקין דוחה. כשהתייחסתי אליו, זה התייחס רק לכך שהוא מסרב להבין מה לא בסדר בהערות שלו וממשיך להגן עליהן ולטעון שאין אין שום בעיה, או שאין להן קשר לנושא שעליו הן צחקו.

אני לא חושב שהייתי חריף כלל. כלומר, הייתי חריף, באותה המידה שההערה הזאת היתה דוחה.

---

לאסקין, הזכרון שלך באמת נוראי ואיום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 מאי 2015, 00:57

ראיתי היום את הפרק, פרק חביב, שום דבר ממה שהולך שם לא היה בספרים בכלל חוץ מאריה ונחשיות החול שנכלאו בספרים מסיבה אחרת אבל דיי דומה.
הם חירבשו את כל העלילות, אז הם בכלל אפילו במעט שהם עקבו אחרי הספר הרביעי והחמישי כבר איבדו את זה. אבל הם עושים זאת תמיד, אז זה לא חדש.

אני לא מבין את הזעזוע מהפרק, הספרים הרבה יותר אלימים, יש סצנה בה אונסים משהיא ואז חותכים לה את הפטמות רק לשם שעשוע, כל זה מול אבא שלה. או שחותכים חלקים לדמות מסוימת ואז מאכילים אותה באיברים של עצמו תוך שהשומן מהבישול נוזל לו על הפנים. הסדרה ממש מקמצת ברוע שמתואר בספרים.

הספר הרביעי הוא אכן הגרוע מכולם, מלבד קו העלילה של הפרושים שהוא גם הטוב ביותר העונה בצורה מאוד קלה (אם כי הם עיווטו את זה לחלוטין ממה שקורה בספרים). החמישי ממש לא, הוא ספר נפלא. אתם לא תראו כלום מבראן כי הם סיימו את הסיפור עליו בעונה הקודמת, הם מיצו את קו העלילה מהספרים עליו, הם ישאירו את ההמצאות החדשות לחלוטין לכל הדמויות לעונה הבאה.

דרך אגב, בספרים לוראס טיירל, אח של מרגריי בכלל נפצע קשה בקרב מול שרידי אנשיו של סטאניס בDragonstone וגוסס, סרסיי שלחה אותו למותו למעשה ולא אירגנה משפט כמו שעשו בסדרה. הם עיוותו את כל הסיפור על הפרושים, אבל עשו אותו אפילו מצויין יותר ממה שהוא בספרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 מאי 2015, 01:06

Death_119 כתב:ראיתי היום את הפרק, פרק חביב, שום דבר ממה שהולך שם לא היה בספרים בכלל חוץ מאריה ונחשיות החול שנכלאו בספרים מסיבה אחרת אבל דיי דומה.
הם חירבשו את כל העלילות, אז הם בכלל אפילו במעט שהם עקבו אחרי הספר הרביעי והחמישי כבר איבדו את זה. אבל הם עושים זאת תמיד, אז זה לא חדש.

אני לא מבין את הזעזוע מהפרק, הספרים הרבה יותר אלימים, יש סצנה בה אונסים משהיא ואז חותכים לה את הפטמות רק לשם שעשוע, כל זה מול אבא שלה. או שחותכים חלקים לדמות מסוימת ואז מאכילים אותה באיברים של עצמו תוך שהשומן מהבישול נוזל לו על הפנים. הסדרה ממש מקמצת ברוע שמתואר בספרים.

הספר הרביעי הוא אכן הגרוע מכולם, מלבד קו העלילה של הפרושים שהוא גם הטוב ביותר העונה בצורה מאוד קלה (אם כי הם עיווטו את זה לחלוטין ממה שקורה בספרים). החמישי ממש לא, הוא ספר נפלא. אתם לא תראו כלום מבראן כי הם סיימו את הסיפור עליו בעונה הקודמת, הם מיצו את קו העלילה מהספרים עליו, הם ישאירו את ההמצאות החדשות לחלוטין לכל הדמויות לעונה הבאה.

דרך אגב, בספרים לוראס טיירל, אח של מרגריי בכלל נפצע קשה בקרב מול שרידי אנשיו של סטאניס בDragonstone וגוסס, סרסיי שלחה אותו למותו למעשה ולא אירגנה משפט כמו שעשו בסדרה. הם עיוותו את כל הסיפור על הפרושים, אבל עשו אותו אפילו מצויין יותר ממה שהוא בספרים.

אתה אומר עיוותו. אני אומר שהספרים היו סתם טיוטה ראשונה והסדרה זה הקאנון האמיתי :twisted:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מאי 2015, 10:15

Nucleus_Dawn כתב:
חריפה? נכנה את לאסקין אנס? מאיפה זה הגיע?
הביקורת שלי, בסה"כ מאוד עניינית. אמרתי הרבה שמה שהוא אמר דוחה, כי מה שהוא אמר דוחה. הוא גרם לי לחוש חלחלה. לא אמרתי לרגע, למשל, שלאסקין דוחה. כשהתייחסתי אליו, זה התייחס רק לכך שהוא מסרב להבין מה לא בסדר בהערות שלו וממשיך להגן עליהן ולטעון שאין אין שום בעיה, או שאין להן קשר לנושא שעליו הן צחקו.

אני לא חושב שהייתי חריף כלל. כלומר, הייתי חריף, באותה המידה שההערה הזאת היתה דוחה.

---

לאסקין, הזכרון שלך באמת נוראי ואיום.

אני מבין שזה הפריע לך, אני אישית חושב שאם היית פונה אליו בצורה קצת יותר נעימה כמישהו שאתה קצת מכיר מהפורום ולא כאיזה טוקבק זר ב YNET נגיד, הוא לא היה מתגונן ככה, כשאתה בא לבנאדם בצורה כזו חריפה התגובה הטבעית שלו זה להתחפר בעמדה שלו ולהתגונן אפילו אם תיאורתית היית צודק.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 מאי 2015, 10:29

bling כתב:אני מבין שזה הפריע לך, אני אישית חושב שאם היית פונה אליו בצורה קצת יותר נעימה כמישהו שאתה קצת מכיר מהפורום ולא כאיזה טוקבק זר ב YNET נגיד, הוא לא היה מתגונן ככה, כשאתה בא לבנאדם בצורה כזו חריפה התגובה הטבעית שלו זה להתחפר בעמדה שלו ולהתגונן אפילו אם תיאורתית היית צודק.

אני חושב שזו צורה סופר נעימה לפנות אליו בקשר לזה:
לאסקין, זה היה אונס, בעיני הצופים, כי הם חיים בעולם שלנו ולא בעולם של הסדרה.
העובדה שזה "מקובל" ביקום של הסדרה, לא הופך את זה לפחות קשה ונוראי.
"היא תלמד להנות מזה" זה אחד המשפטים היותר דוחים שאפשר להגיד על משהו כזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מאי 2015, 11:03

לא הכי נעים ורק הסלמת את התגובות שלך כשהוא ניסה להסביר את עצמו, אבל בסדר, היה ועבר, העברת את המסר שלך אני מנחש.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 מאי 2015, 10:32

לא בטוח שספוילר, אבל ליתר ביטחון...

ספויילר: הצג
תמונה

תמונה

תמונה

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 מאי 2015, 20:49

MGS FREAK כתב:
ועוד לא דיברנו על החורים המטורפים ביקום של מרוואל שמורידים את האמינות לקרקעית:
שום הסבר איך איירון מן חזר לתמונה אחרי הסוף של איירון מן 3, זה פשוט מטמטמם אותי שאין מילה אחת על זה. שילד התפרקה, ניק פיורי במחתרת, ואיכשהו יש לו הליקרייר מאובזרת ומאויישת עם אלפי אנשים כאילו שילד עדיין מתפקד ? דה פאק ?. ת'ור שאמר "עד עכשיו התגלו 4 אבנים", אחת מ-4 היא זאת משומרי הגלקסיה, איך הוא יודע עליה לעזאזל ויותר חשוב, טוב שנזכרת באמת לספר למישהו על האבנים האלה, אידיוט. אני לא רואה שום קשר פה לתאנוס למרות הסצנה הקטנה שלו בסוף שכביכול מראה שהוא עמד מאחורי האירועים פה, הקשר אליו נראה ממש מאולץ, והכפפה שהוא לקח בכלל נמצאת באסגרד, איך הוא השיג אותה ?. ועוד נקודה שהיא פשוט חוסר אמינות זוועתי, אחרי שכבשו את הבסיס של היידרה פשוט נטשו אותו ואת כל הציוד שהיה בו כמו שהוא במקום לקחת אותו למחקר, מה זאת החצי עבודה הזאת ? שלא לדבר שהיו צריכים להציב שמירה על המקום כי אחר כך אולטרון השתמש באותו מקום בדיוק בתור בסיס.

אם הייתי חבר בנוקמים הייתי מכנס את כל החבר'ה לחרקירי קבוצתי.

תקנו אותי אם אני טועה, אבל אף אחת מסדרות הטלוויזיה של מרוואל לא שופכת אור על משהו מהנ"ל (לא צפיתי בהן)

ראיתי את הנוקמים באיחור מסורתי - וזה בדיוק הקונטרה למקס הזועם: במקום עלילה מינימלית ואפס התפתחות דמויות שמלוות בסצינות אקשן מוטורי נטולות CGI ועוצרות נשימה (ובלי זמן לנשום), יש בנוקמים 2 עומס ויזואלי של סצינות אקשן מפוצצות CGI ועלילה שמנסה לדחוס יותר סיפורים למסגרת של סרט אחד ממה שמקס הזועם דוחס פיצוצים של מכוניות.
בשורה התחתונה הנוקמים לוקח, פשוט בזכות הדיאלוגים השנונים. וזה למרות שהוא מחורר כמו גבינה שוויצרית במטרה ל

לגבי סדרות הטלוויזיה: agents of shield הכינה את הבמה לנוקמים 2 (בדגש על השאלה מאיפה לפיורי יש פתאום הליקארייר) עם שני פרקים שבינהם נכנס הסרט, אבל במבט לאחור נראה שהם בנו את זה על בסיס די ארעי ובסצינות שגם בתוך הסדרה הרגישו קצת מנותקות מהעלילה הראשית. אני לא אתפלא אם הכינו את הסצינות האלו בנפרד בצורה כזו שיהיה אפשר לתפור אותן לסדרה גם אם פתאום יהיו שינויים בלוח השידורים או אם ההשקה של הנוקמים תידחה.

ואת הפרק האחרון של משחקי הכס לא ראיתי, אבל כשמדברים על סצינת אונס ולא מסמנים כספויילר אני יכול להרגיש בטוח כי ברור לי שמתייחסים לסצינה עם חאליסי בעונה הראשונה:
תמונה
הרי אני בטוח שאבירי המוסר הקסום שמייצרים את כל הזעם המהונדס לא עושים הנחות לקאל דרוגו רק בגלל שהוא "שונה" ו"אחר" ומגיע מעולם עם מנהגים שונים משלנו שצריך להיות פתוחים אליהם. אונס זה אונס ולכן צריך להפנות את חיצי הזעם שלנו לכל מטרה ולא רק כשזה מסתדר לנו לסמן מטרה מסביב לפטריאכיה של הגבר-סיסטרייט-לבן-על-מי-אתם-עובדים-מילא-אמריקאים-שטופי-מוח-אבל-אתם-בישראל-יא-אהבלים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2015, 12:51

אני חייב לראות כבר את מד מקס, עם או בלי לאנוס את דנריז.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2015, 23:35

פרק 7 היה הכי טוב העונה בנתיים לדעתי. עדין לא הטרוף של 8 9 10 של עונה קודמת אבל נחמד לראות את העלילות מתחילות להתכנס לקראת סוף עונה.

אתמול ראיתי את The Darjeeling Limited, הסרט הכי פחות טוב של ווס אנדרסון שראיתי לעומת הסרט הכי טוב שלו שראיתי ביום חמישי, grand budapest hotel.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 מאי 2015, 01:10

אני מסכים עם נדב. באמת הפרק הכי טוב של העונה.
יותר אירועים דרמטיים והתקדמות משראינו בכל שאר הפרקים ביחד, אני חושב.

מסכנה סנסה :(
היא עברה כל כך הרבה, מאז שהיא היתה מעריצה של ג'סטין ביבר/השטן. מאז שאביה נרצח היא מבודדת כמעט לחלוטין. אפילו כשהיא חשבה שהיא בטוחה, היא היתה בסכנה תמידית.
מעניין אם בקרוב נראה אותה נדחפת להלחם בחזרה.

הסיפור של דנריס תמיד זוכה להכי הרבה תלונות. אני דווקא מאוד נהנה ממנו. אני מת לדעת כבר איך ההתפתחות בפרק הזה תשפיע על ההמשך.

ציפיתי שהתוכנית של סרסי תתפוצץ לה בפנים. מעניין אם המלך יגיב עכשיו.

אלמלא הפחד מספוילרים, הייתי מחכה ורואה את העונה כולה ברצף, תוך איזה סופ"ש אינטנסיבי. כל המתח הזה והציפיה לשלושת הפרקים האחרונים של העונה, אחרי הרף הגבוה של כל העונות שעברות, זה יותר מידי.
פשוט סדרה משובחת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2015, 12:54

Nucleus_Dawn כתב:אני מסכים עם נדב. באמת הפרק הכי טוב של העונה.
יותר אירועים דרמטיים והתקדמות משראינו בכל שאר הפרקים ביחד, אני חושב.

מסכנה סנסה :(
היא עברה כל כך הרבה, מאז שהיא היתה מעריצה של ג'סטין ביבר/השטן. מאז שאביה נרצח היא מבודדת כמעט לחלוטין. אפילו כשהיא חשבה שהיא בטוחה, היא היתה בסכנה תמידית.
מעניין אם בקרוב נראה אותה נדחפת להלחם בחזרה.

הסיפור של דנריס תמיד זוכה להכי הרבה תלונות. אני דווקא מאוד נהנה ממנו. אני מת לדעת כבר איך ההתפתחות בפרק הזה תשפיע על ההמשך.

ציפיתי שהתוכנית של סרסי תתפוצץ לה בפנים. מעניין אם המלך יגיב עכשיו.

אלמלא הפחד מספוילרים, הייתי מחכה ורואה את העונה כולה ברצף, תוך איזה סופ"ש אינטנסיבי. כל המתח הזה והציפיה לשלושת הפרקים האחרונים של העונה, אחרי הרף הגבוה של כל העונות שעברות, זה יותר מידי.
פשוט סדרה משובחת.

אני בכיף הייתי מחכה לשלישיה האחרונה ורואה ברצף (זה מה שעשיתי בעונה הקודמת) אבל זה דורש פחות או יותר 15 ימים של התחמקות מהאינטרנט וזה פשוט בלתי אפשרי. הרסו לי את החתונה האדומה לפני שנתיים כי עשיתי את זה :(

בנושא הפרק עצמו,
הוא היה מצויין בעיקר כי בפרקים הראשונים לא היה ברור לאיפה זה הולך ועכשיו זה מתחיל להראות ברור. סנסה מנסה לקחת את הצפון חזרה מה שישתלב עם ההתקפה של סטאניס על ווינטרפל, ג'ון סנו מנסה להביא את הפראיים דרומה להצטרף אליו, קינג לנדינג צריכה לגאול את עצמה מהמסדר הדרורים מה שאומר שאו שהמלך יעלה ויקבל זוג אשכים או שהוא ימות והדת של השבע תשתלט לגמרי על הכס, קאליסי וטיריאן צריכים להתחבר (כנראה על גופתו של ג'ורה שימות מהמחלה). בקיצור, יש כיוון וזה מה שמרגיש כל כך טוב. אגב, זה הצחיק אותי הקטע של הדת שמשתלטת על הממלכה בזמן שבדיוק איילת שקד מתחילה לצטט מהתנ"ך על זה שהכל שלנו כי אלוהים אמר :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 מאי 2015, 13:11

DrKeo כתב:אני בכיף הייתי מחכה לשלישיה האחרונה ורואה ברצף (זה מה שעשיתי בעונה הקודמת) אבל זה דורש פחות או יותר 15 ימים של התחמקות מהאינטרנט וזה פשוט בלתי אפשרי. הרסו לי את החתונה האדומה לפני שנתיים כי עשיתי את זה :(

בנושא הפרק עצמו,
הוא היה מצויין בעיקר כי בפרקים הראשונים לא היה ברור לאיפה זה הולך ועכשיו זה מתחיל להראות ברור. סנסה מנסה לקחת את הצפון חזרה מה שישתלב עם ההתקפה של סטאניס על ווינטרפל, ג'ון סנו מנסה להביא את הפראיים דרומה להצטרף אליו, קינג לנדינג צריכה לגאול את עצמה מהמסדר הדרורים מה שאומר שאו שהמלך יעלה ויקבל זוג אשכים או שהוא ימות והדת של השבע תשתלט לגמרי על הכס, קאליסי וטיריאן צריכים להתחבר (כנראה על גופתו של ג'ורה שימות מהמחלה). בקיצור, יש כיוון וזה מה שמרגיש כל כך טוב. אגב, זה הצחיק אותי הקטע של הדת שמשתלטת על הממלכה בזמן שבדיוק איילת שקד מתחילה לצטט מהתנ"ך על זה שהכל שלנו כי אלוהים אמר :)

חוטובלי, למען האמת.
ואני מסכים עם כל השאר.

אין סיכוי שאסתכן בספוילרים (או שאהיה סבלני מספיק).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2015, 16:28

כמה עווד דליפות יהיו מהסרט הזה?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 מאי 2015, 17:12

DrKeo כתב:כמה עווד דליפות יהיו מהסרט הזה?

לוחית הרישוי של המכונית של הגו'קר היא HAHAHA.
מצד אחד, אולי הם יותר מידי in your face. מצד שני, אולי זה יהיה סרט DC קומיקסי וחביב ולא איזה סרט אפל ששואב השראה מהעבודה של נולאן. קצת גיוון בעולם של DC נראה לי יהיה דבר טוב.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 26 מאי 2015, 17:44

Nucleus_Dawn כתב:
לוחית הרישוי של המכונית של הגו'קר היא HAHAHA.
מצד אחד, אולי הם יותר מידי in your face. מצד שני, אולי זה יהיה סרט DC קומיקסי וחביב ולא איזה סרט אפל ששואב השראה מהעבודה של נולאן. קצת גיוון בעולם של DC נראה לי יהיה דבר טוב.

זה תלוי. יש סקאלה ארוכה ומגוונת שאני בספק אם הקצוות שלה הם בצד אחד "באטמן של נולאן" ובצד שני "קומיקסי וחביב". לא נראה לי שהגענו לקצוות באף אחד מאלה. הבעיה בגיוון (לכאן או לכאן, לא משנה) היא שמדובר פה ביקום קולנועי שבסופו של דבר אמור להרגיש רציף אז אני לא יודע עד כמה אפשר לסטות מסרט לסרט.

לדעתי זה ממממששש יותר מדי in your face. סטוריטלינג טוב או הצגת דמות טובה לא אמורים לצעוק את הפרטים לצופה.

ואגב, אני מבין למה אתה מתכוון ב"קומיקסי", אבל גם בקומיקס קיימת הסקאלה הזאת אתה יודע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2015, 18:10

אבל נראה שזה הג'וקר פה, פלאשי ומוחצן ומודע לעצמו. ראבק יש לו למבורגיני (או מה שזה לא יהיה) בצבע סגול עם נאונים, קעקועים על כל הפרצוף ואלוהים יודע מה עוד. הוא סוג של "תראו אותי!", הכי מודע לעצמו בעולם. אני משער שצריך לחכות שנה ולראות איך הוא נראה על המסך ואם הדברים האלה נראים מטומטמים או עשויים בטעם לדמות.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים