OT - כל מה שלא קשור לכלום

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: OT - כל מה שלא קשור לכלום

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יולי 2015, 15:12

omerkot כתב:
Nucleus_Dawn כתב:הוא מנסה להיות קצת סאטירי ולצחוק על ה"תופעה" של נשים שמתלוננות על אונס, רק בגלל שמישהו לא מסכים איתן. סאטירה זה כלי שנועד להעביר מסרים מסוימים. שימוש בו לא מגן על הטענות שמעלות באמצעותו. לא כאשר הוא מעלה טענות שוביניסטיות במובהק, כמו במקרה הזה ולא כאשר זה ציור של יהודון עם אף גדול שסופר כסף, בזמן שמונחת מולו קערה עם מרק פלסטינאים סמיך וציור של אובמה עם כפייה וחגורת נפץ בכיס.
זהות היוצרת לא משנה שום דבר בנוגע למסר השוביניסטי. אני לא רואה איך זה רלוונטי בכלל.

צריך דמיון מאוד מפותח בשביל לטעון שהיא צוחקת על נשים שמתלוננות על אונס. היא צוחקת על נשים שמשתמשות בביטוי אונס בהקשרים שאינם קשורים בשום אופן לאונס מיני ואם אני צודק בזה שהיא מציירת פה את עצמה אז יש פה הומור עצמי שמייחס לסוג הביטויים שבהם היא משתמשת בעצמה ולכן זהות הציירת היא רלוונטית בריבוע (וכבר הוכח שההומור שלה ושלך אינם תואמים).
היא לא הגכיחה אדם ספציפי שמזוהה עם אג'נדה (ההשוואה לקריקטורת אובמה בטלה) והיא לא ציירה את הדמות הנשית בהגזמה של מאפיינים סטריאוטיפיים שליליים של נשים מול גברים (השוואה ליהודון עם האף והכסף בטלה). אין פה מדרון חלקלק ואין פה גבול דק. בין הקומיקס הזה לקריקטורות שאתה מתאר יש וואחד תהום פעורה.
המקום שבו יש גבול דק ומדרון חלקלק זה המקום שבו כל מילה קטנה ספק קשורה וכל בדל ביקורת הופך לאיום על האמת האידאולוגית הגדולה (ולא משנה עד כמה אתה תופס אותה כנכונה וחשובה) ולכן המילה והביקורת חייבות מייד להיות מושתקות גם אם זה מחייב הקצנה פראית והוצאה מכל פרופורציה. זה טוטליטריזם.

לא צריך אפילו טיפת דמיון. רק צריך לקרוא את הקומיקס ולראות שהיא ציירה סיטואציה אבסורדית וחסרת כל קשר למציאות (כמו שעושים בקריקטורות שאליהן השוותי ושאליהן ההשוואה בהחלט במקום), של אישה שמשתמשת באונס כאיזה קלף לניצחון בוויכוח, או כדי לתאר כל דבר שהוא לא אונס (משהו, אגב, שכמובן נעשה בערך בכל משחק היילו/COD ובאופן פחות או יותר בלעדי ע"י גברים).
לא דיברתי על מדרון חלקלק, או גבול דק. המסר פה מאוד ברור ולא צריך אפילו לנסות לקרוא משהו לעומק. הטענה פשוט אידיוטית ושובינסטית והעובדה שיש אנשים שחושבים שיש קשר כלשהו בין המציאות והקומיקס הזה, זה החלק העצוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יולי 2015, 16:57

Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 25 יולי 2015, 20:50

omerkot כתב:השנה אני לא אומר מזל טוב לאביעד כי גם ככה הוא בקושי מגיע לכאן.

|סמיילי מנשק| ;)
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 25 יולי 2015, 21:32

infected aviad כתב:
omerkot כתב:השנה אני לא אומר מזל טוב לאביעד כי גם ככה הוא בקושי מגיע לכאן.

|סמיילי מנשק| ;)

:oops:

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יולי 2015, 11:46

Klayman כתב:

איזה רעיון וביצוע אדיר!
נערך לאחרונה על ידי swiss-the-engine ב 26 יולי 2015, 11:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יולי 2015, 18:50

עתיד הפרסום.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 יולי 2015, 16:43

ממליץ על תערוכת הבוגרים שמתקיימת כבר כמה ימים בויצו חיפה... לא התחברתי במיוחד לצילום ולגבי ארכיטקטורה אני משוחד ו/או יצא לי מכל החורים (זה מה האישה לומדת) אבל העיצוב גרפי מלא בדברים מעניינים. לא יצא לי לראות את מה שיש בקומה של אופנה.

בכל אופן זה חינם ומאוד נחמד.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 יולי 2015, 23:35

אאאאאז, משחקי אלים, מישהו?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יולי 2015, 10:50

ראיתי את זה שנה שעברה עם אשתי ואמרנו שיום אחד נביא את זה לגן שלה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2015, 14:53

אני משער שזה מזוייף אבל נחכה ונראה:
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 יולי 2015, 17:01

זה די ישן הטיזרים האלה, התאריך חדש, לפחות לי

בכל אופן זה בטוח לא יחזיק משקל של אדם, ואם כן אז לכמה שניות בודדות ואז צריך להוסיף עוד חנקן נוזלי, או לחילופין - משטח מיוחד...
לא נראה לי שיתפוצץ לי המח ב-5 לאוגוסט

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2015, 18:07

זה חדש, הכרזה של לקסוס מאתמול. אין לי מושג אם זה בולשיט ונועד להיות סוג של פרסומת ויראלית או לא יודע מה. נגלה עוד 6 ימים למרות שההכרזה על מאפיה 3 שקוראת באותו יום נשמעת יותר מרגשת :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 31 יולי 2015, 09:56

לכל ההורים לעתיד או כאילו שהילדים הקטנים שלהם לא ישנים, השיטה של הלוחשת לתינוקות עובדת כמו קסם (נדב, אתה חייב לי כסף :D)!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 31 יולי 2015, 11:18

Death_119 כתב:לכל ההורים לעתיד או כאילו שהילדים הקטנים שלהם לא ישנים, השיטה של הלוחשת לתינוקות עובדת כמו קסם (נדב, אתה חייב לי כסף :D)!

גם שיטת בתי היתומים ברומניה עובדת מצוין. העולל בוכה בלול, אף אחד לא ניגש. הוא בוכה עוד יותר, אף אחד לא ניגש. אחרי יומיים הוא מפסיק לבכות כי הוא מבין שלא יצא לו מזה כלום וחבל על האנרגיה. :twisted:

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 31 יולי 2015, 14:48

Nucleus_Dawn כתב:לא צריך אפילו טיפת דמיון. רק צריך לקרוא את הקומיקס ולראות שהיא ציירה סיטואציה אבסורדית וחסרת כל קשר למציאות (כמו שעושים בקריקטורות שאליהן השוותי ושאליהן ההשוואה בהחלט במקום), של אישה שמשתמשת באונס כאיזה קלף לניצחון בוויכוח, או כדי לתאר כל דבר שהוא לא אונס (משהו, אגב, שכמובן נעשה בערך בכל משחק היילו/COD ובאופן פחות או יותר בלעדי ע"י גברים).
לא דיברתי על מדרון חלקלק, או גבול דק. המסר פה מאוד ברור ולא צריך אפילו לנסות לקרוא משהו לעומק. הטענה פשוט אידיוטית ושובינסטית והעובדה שיש אנשים שחושבים שיש קשר כלשהו בין המציאות והקומיקס הזה, זה החלק העצוב.

http://elyon1.court.gov.il/files/15/040 ... 40.i11.htm

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 יולי 2015, 15:03

omerkot כתב:
Nucleus_Dawn כתב:לא צריך אפילו טיפת דמיון. רק צריך לקרוא את הקומיקס ולראות שהיא ציירה סיטואציה אבסורדית וחסרת כל קשר למציאות (כמו שעושים בקריקטורות שאליהן השוותי ושאליהן ההשוואה בהחלט במקום), של אישה שמשתמשת באונס כאיזה קלף לניצחון בוויכוח, או כדי לתאר כל דבר שהוא לא אונס (משהו, אגב, שכמובן נעשה בערך בכל משחק היילו/COD ובאופן פחות או יותר בלעדי ע"י גברים).

הו... תביא עוד לינק לא רלוונטי במאומה לדיון. זה יהיה לא מיותר בכלל. בדיוק כמו ההודעה הזאת שלך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 31 יולי 2015, 17:11

Nucleus_Dawn כתב:
omerkot כתב:

הו... תביא עוד לינק לא רלוונטי במאומה לדיון. זה יהיה לא מיותר בכלל. בדיוק כמו ההודעה הזאת שלך.

כל מי שזה מעניין אותו מוזמן לשפוט בעצמו את מידת הרלוונטיות של הקישור הזה לטענות שלך.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 יולי 2015, 18:07

omerkot כתב:
Nucleus_Dawn כתב:
omerkot כתב:

כל מי שזה מעניין אותו מוזמן לשפוט בעצמו את מידת הרלוונטיות של הקישור הזה לטענות שלך.

סלח לי באמת שאני לא לוקח יותר מידי ברצינות החלטה של בית משפט ששופטים בו אומרים לנפגעות תקיפה מינית "אבל נהנית מזה?" ו"מה לבשת?", או "למה הלכת לבד בלילה?" ועדיין ממשיכים לעבוד שם.
בתי המשפט והיחס המכפיר בהם כלפי קורבנות של תקיפה מינית זה רק נדבך נוסף במה שכבר הוצג בדיון הזה ונותן לגיטימציה לתוקפים ואנסים להמשיך לפגוע בנשים.
זה בסה"כ המשכיות של היחס הנוראי שנפגעות מקבלות מהחברה שמגלה על כך שתקפו אותן, מהשוטרים שחוקרים אותן במקרה והן חלק מהמיעוט הקטנטן שמספיק אמיץ כדי לתהלונן, מהשופטים המחורבנים שלא מסוגלים להבין איך בחורה "נותנת" שיקרה לה דבר כזה וגם המשתתפים בדיוני אינטרנט שטוענים שמישהי לא הותקפה מינית מעולם וסתם טוענת את זה בשביל תשומת לב, או בצע כסף, בגלל שהיא לא מתנהגת כמו שהם היו רוצים שקורבן יתנהג. סתם עוד אנס שמקבל חיבוק מכל הסובבים אותו. לא שונה מהרב שאנס תריסר נשים (והרבה יותר מכך) ומאמיניו עדין סובבים אותו ותומכים בו מחוץ לבית המקדש, לזמר האנס הפדופיל שמינף את התלונות נגדו לשיא חדש לקריירה שלו, או הצוערים בקורס טייס שאנסו נערה צעירה ולא עשו להם דבר "כי היא אמרה שהיא בת 16" ואף אחד לא חשב לרגע שאולי משהו לא בסדר בסיטואציה שמישהי שוכבת בחדר בזמן שבחוץ יש תור של גברים שנכנס ומזיין אותה.

הדיון הזה דוחה ברמות בלתי יאומנות. זה מסוג הדברים שעדיף לא לגעת בהם. רעיל ומכוער. אני סיימתי.

נ.ב.
אני מצטער על הפיוז הקצר, אבל גם זה נושא רגיש במיוחד וההתייחסות אליו מכוערת וגם אחרי כל מה שקרה ביומיים האחרונים, אני כועס וכואב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוגוסט 2015, 13:49

Death_119 כתב:לכל ההורים לעתיד או כאילו שהילדים הקטנים שלהם לא ישנים, השיטה של הלוחשת לתינוקות עובדת כמו קסם (נדב, אתה חייב לי כסף :D)!

אני דורש הרחבה על הנושא. או מילים אחרות, איך היה לפני ואיך זה עכשיו? :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 אוגוסט 2015, 19:48

DrKeo כתב:

אני דורש הרחבה על הנושא. או מילים אחרות, איך היה לפני ואיך זה עכשיו? :)

לפני היה סיוט, עכשיו גם סיוט, אני עדיין מנסה להבין אם זה עובד, אבל מאז שהשתמשתי בזה הוא ישן מלא. אבל זה דורש עיטוף, השאלה אם אתם נגד זה, כי זה מפחיד המון הורים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 אוגוסט 2015, 08:41

זה בסדר, אתם כמו כל ההורים הצעירים, ועוברים את חמשת השלבים, התעלמות, ואח"כ כעס, בהמשך יש (כמו שדודי נמצא) התמקחות (כל מני שיטות משונות) ובסוף יש את ההשלמה - אין מה לעשות הם יגדלו ולא תוכלו יותר להעיר אותם גם אם תרצו (לבי"ס, בשבת הם עדיין יזנקו בשש...)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אוגוסט 2015, 14:47

בינתיים לי יש הרבה מזל... חודשיים והיא ישנה תוך שנייה, כמעט בכל רגע נתון :)
הבנתי שעם זכרים זה קשה בהרבה, אם כי לא מחייב.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 אוגוסט 2015, 18:38

יש לי שלושה בנים ראשונים, הם לא היו הכי קלים - אבל הם היו טיול בפארק לעומת הבת הקטנה בחודשים הראשונים, אלו היו שלושה חודשי סיוט...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2015, 00:34

דודי, לא שכנעת אותי יותר מדי. נשמע כאילו אתה נע בין סיוט ל3.4% פחות סיוט. לאסקין, אני קונה את מה שאתה מוכר.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 אוגוסט 2015, 01:21

הוויכוחים פה יהיו חסרים לי :(. אני מתגייס מחר. מתי שאני יוכל להגיב אני יעשה זאת :)
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 14 אורחים