נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יוני 2013, 19:10

SHAPIRA500 כתב:HBO החצופים האלה, שמגיע הפרק במשחקכס שאמור להיות שיא העונה הם דוחים אותו בשבוע.

זה קורה בכל עונה בגלל יום הזיכרון האמריקאי. הם כנראה מפחדים שכולם יהיו בקניון ואף אחד לא יראה את הפרק :D. אני כבר לא בטוח אם זה שיא העונה כי הPreview לא הראה את מה שציפיתי לראות. למרות שהשם מאוד מרמז.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2013, 20:41

infected aviad כתב:באמת?
אני עדיין לא ראיתי את הסרט, אבל לפי מה שהבנתי הסרט הזה נחשב למצוין והרבה יותר טוב מהשני.

זה גם מה שאני שמעתי, באמת מוזר. ביחוד שהמנדרין היא דמות כל כך גרועה, אני הייתי מזועזע כששמעתי שהוא הרע בסרט החדש וחשבתי שאיירון מן 2 יהיה יצירת מופת לעומת השלישי אבל נראה שטעיתי והצליחו לרומם את המנדרין לאוייב ראוי ומעניין. IGN טענו בצורה הזויה שהוא מתעלה אפילו על הג'וקר של הית' לדג'ר, משהו ראה את הסרט ויכול להגיד האם הוא אפילו קרוב חלקית למשהו כזה?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יוני 2013, 20:58

DrKeo כתב:זה גם מה שאני שמעתי, באמת מוזר. ביחוד שהמנדרין היא דמות כל כך גרועה, אני הייתי מזועזע כששמעתי שהוא הרע בסרט החדש וחשבתי שאיירון מן 2 יהיה יצירת מופת לעומת השלישי אבל נראה שטעיתי והצליחו לרומם את המנדרין לאוייב ראוי ומעניין. IGN טענו בצורה הזויה שהוא מתעלה אפילו על הג'וקר של הית' לדג'ר, משהו ראה את הסרט ויכול להגיד האם הוא אפילו קרוב חלקית למשהו כזה?

השוואה מוזרה מאחר והוא מופיע לסרט בערך לחמש דקות בהן הוא לא משמש באמת כרע שהוא לא יותר מפרסומת טלוויזיה שחוזרת על עצמה עם כל התקפת טרור. מה שמוצלח בו זה הטוויסט לא היותו רע קלאסי. בלי קשר כל הסרט הזה הוא Overated, סרט קומיקס בינוני מינוס לטעמי שלא מרגיש יותר מאשר Prequal לAvengers הבא. כמו שהרגיש קפטן אמריקה הראשון, ת'ור ואיירומן 2. זה לא מרגיש כמו סרט מלא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 02 יוני 2013, 00:22

הספיין שלו הוא לא יותר מתרגיל בשלבים ראשונים לחובבי הקולנוע
אבל זה לא אמור להיות יותר מתרגיל בשלב הזה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 02 יוני 2013, 00:55

Death_119 כתב:זה קורה בכל עונה בגלל יום הזיכרון האמריקאי. הם כנראה מפחדים שכולם יהיו בקניון ואף אחד לא יראה את הפרק :D. אני כבר לא בטוח אם זה שיא העונה כי הPreview לא הראה את מה שציפיתי לראות. למרות שהשם מאוד מרמז.

אני כמעט בטוח שבעונה השנייה לפחות, פגרה כזו לא הייתה.

לגבי איירון מן, המנדרין בסרט לא ראוי לצחצח לגו'קר של הית' לדג'ר את הנעליים. גם להשוות אותו לביין של טום הארדי יהיה העלבה. כל הסרט הזה נראה כאילו לקחו במארבל את העלילה של עלייתו של האביר האפל הכניסו בדיחות וחירבנו לרשע את הצורה. מהטריילרים הוא היה נראה מדהים. גם כל ההקבלה המטומטמת לבין לאדן, אני ממש התאכזבתי.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 02 יוני 2013, 01:03

אתם יודעים שמרוואל בונה על להיט קיצי ולא משהו שצריך לקחת בכבדות נכון?
הם לא מחפשים סרט כבד, הם מחפשים סרט קומיקס, טוב, מעניין וקל

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 02 יוני 2013, 01:21

Fanta כתב:אתם יודעים שמרוואל בונה על להיט קיצי ולא משהו שצריך לקחת בכבדות נכון?
הם לא מחפשים סרט כבד, הם מחפשים סרט קומיקס, טוב, מעניין וקל

בדיוק מה שבאתי לרשום. פעם ראשונה שאני שומע על הניסיון להשוות לאביר האפל.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 03 יוני 2013, 21:41

יש שם הרבה מאפיינים מאד מאד דומים לאביר האפל האחרון, כמובן שזה לא רציני כמו המאסטרפיס של נולאן ויש בו נימה הרבה יותר הומורסיטית אבל הוא שואב הרבה השראה מהעלילה של האביר.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 03 יוני 2013, 22:47

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יוני 2013, 13:03

הולי פאק!!!!! הפרק האחרון של משחקי הכס... פשוט... הולי פאק!!!!
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יוני 2013, 21:21

חיכיתי שמישהו יגיב על זה. יוטיוב מפוצץ בסרטונים של אנשים שקראו את הספרים, שמצלמים את החברים שלהם שמן הסתם לא עשו זאת.
ממליץ לכל מי שטרם ראה להמנע מכניסה לאינטרנט בינתיים. לשום אתר (:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יוני 2013, 13:43

Laskin כתב:חיכיתי שמישהו יגיב על זה. יוטיוב מפוצץ בסרטונים של אנשים שקראו את הספרים, שמצלמים את החברים שלהם שמן הסתם לא עשו זאת.
ממליץ לכל מי שטרם ראה להמנע מכניסה לאינטרנט בינתיים. לשום אתר (:

הולי פאק!!!!!!!
אני לא אספיילר... אחכה עם זה קצת, כדי שכולם יספיקו לראות.

בכל מקרה - הולי פאק!!!!!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 04 יוני 2013, 14:45

אני באמת מקנא בכל מי שראה את הפרק ולא קורא את הספרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יוני 2013, 14:59

SHAPIRA500 כתב:אני באמת מקנא בכל מי שראה את הפרק ולא קורא את הספרים.

זה כל כך כיף להיות מופתע מהכל. אני שמח שהספר הראשון נורא שעמם אותי ושוויתרתי על הספרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 04 יוני 2013, 23:44

Nucleus_Dawn כתב:
זה כל כך כיף להיות מופתע מהכל. אני שמח שהספר הראשון נורא שעמם אותי ושוויתרתי על הספרים.

למזלי גם בספר זה היה אפי לא פחות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 יוני 2013, 17:58

Nucleus_Dawn כתב:

תחשוב שזה רק חצי ספר, ומה שראית זה ממש, אבל ממש לא הדבר המפוצץ היחיד שיש בו, יש עוד כל כך הרבה בחצי השני ובספר החמישי. אבל אני לא אשכח את הלילה שקראתי את מחצית הספר וניסיתי דקה לאחר מכן לנסות לקרוע את הספר לשניים מרוב עצבים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 04 יוני 2013, 18:19

אני לא ממש עוקב אחרי הסדרה כרגע(לא מצליח להיכנס לזה אחרי הספרים), אבל אני זוכר שקראתי את הסצינה בספר הייתי בשוק, מרטין כתב את זה בצורה מושלמת.
וכן הספר השלישי מדהים. כל כך הרבה תוכן, כל כך הרבה סצינות בלתי נשכחות. הייתי נותן הרבה בשביל לקרוא אותו שוב כמו בפעם הראשונה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 יוני 2013, 18:23

SHAPIRA500 כתב:למזלי גם בספר זה היה אפי לא פחות.

זה היה הרבה אבל הרבה יותר בלי שראיתי את הפרק.
ספויילר: הצג
כי המסע של אריאה נמתח על פני שני ספרים מלאים וההתרגשות שהנה סוף-סוף היא שם ואז החלו התופים :D .
תמונה

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 04 יוני 2013, 23:54

אני לקראת הסוף של הספר עימות מלכים,אני לא הופתעתי ממש כי האווירה החיובית של החתונה הייתה יותר מדי מובהקת לgot אז התחלתי לחשוד שמשהו רע עומד לקרות,אבל כזה דבר לא צפיתי :shock:
הסטרקים דיי גמורים,עם או בלי הצבא,כול הצאצעים בצרות והרחק מביתם,לבראן יש עוד המון זמן עד שיהיה כשיר להיות מלך בווינטרפל הוא איום למעלה המלך כמו שדנאריס היא איום רחוק באופק שיתרחש בעתיד,אני אומר את זה בתור משהו שלא עבר את הקטע הזה בספר,אז אולי אני טועה כמובן,אני לא אהבתי את הטבח הזה,מילא אם היה לfrey סיבה יותר נורמלית להרוג אותם מאשר מנקמה קטנונית של חתונה,לדעתי זה היה עשוי קצת יותר מדי כפילר דרמטי לטעמי,מאשר נקודה חשובה בדרך של העלילה גם כי חתכו את חות החייה גם לדמויות שהתפתחו רוב,וקאט היו יכולים למות בדרך הרבה יותר הרואית,חבל

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 05 יוני 2013, 02:01

SHAPIRA500 כתב:יש שם הרבה מאפיינים מאד מאד דומים לאביר האפל האחרון, כמובן שזה לא רציני כמו המאסטרפיס של נולאן ויש בו נימה הרבה יותר הומורסיטית אבל הוא שואב הרבה השראה מהעלילה של האביר.

הוא שואב חלקית, הם עשו את זה בטוב טעם ובגלל זהב הם עשו עוד הכנסה טובה וזה מה שהם חיפשו

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 05 יוני 2013, 02:20

phinexwrath71 כתב:אני לקראת הסוף של הספר עימות מלכים,אני לא הופתעתי ממש כי האווירה החיובית של החתונה הייתה יותר מדי מובהקת לgot אז התחלתי לחשוד שמשהו רע עומד לקרות,אבל כזה דבר לא צפיתי :shock:
הסטרקים דיי גמורים,עם או בלי הצבא,כול הצאצעים בצרות והרחק מביתם,לבראן יש עוד המון זמן עד שיהיה כשיר להיות מלך בווינטרפל הוא איום למעלה המלך כמו שדנאריס היא איום רחוק באופק שיתרחש בעתיד,אני אומר את זה בתור משהו שלא עבר את הקטע הזה בספר,אז אולי אני טועה כמובן,אני לא אהבתי את הטבח הזה,מילא אם היה לfrey סיבה יותר נורמלית להרוג אותם מאשר מנקמה קטנונית של חתונה,לדעתי זה היה עשוי קצת יותר מדי כפילר דרמטי לטעמי,מאשר נקודה חשובה בדרך של העלילה גם כי חתכו את חות החייה גם לדמויות שהתפתחו רוב,וקאט היו יכולים למות בדרך הרבה יותר הרואית,חבל

אני חושב שזאת אחת המעלות של ג'ורג' מרטין, שאתה הכי לא מצפה לזה הוא מביא לך את הבוקס. לתת מוות הירואי לדמויות זה לא משהוא חביב עליו במיוחד, זה היה יותר מידי קיטשי אם הם היו מתים איזה מוות מלא כבוד והראויות, זה תקף גם בהמשך הספרים.
תמונה

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 05 יוני 2013, 20:12

SHAPIRA500 כתב:
אני חושב שזאת אחת המעלות של ג'ורג' מרטין, שאתה הכי לא מצפה לזה הוא מביא לך את הבוקס. לתת מוות הירואי לדמויות זה לא משהוא חביב עליו במיוחד, זה היה יותר מידי קיטשי אם הם היו מתים איזה מוות מלא כבוד והראויות, זה תקף גם בהמשך הספרים.

אני יודע שמרטין לא רחמן במיוחד על דמויות הטובות בספרים אם זה אין לי בעייה,אני רק מצפה לאינויים כשיגיע גורלו של ג'ופרי :),בכול מקרה לתת לדמויות למות בגלל איזה קשיש שהחליק על ראשו והחליט לטבוח במשפחה מלוכה אחרת בגלל סירוב חתונה זה גורם לי לי לפקפק במהות של העלילה פה,אני לא אוהב את הדרך שניתקו את הדמויות מהמכונת ההנשמה בכזאת ברוטאליות,הייתי מוכן לקבל ולאהוב את זה יותר אם לfrey הייתה סיבה נורמלית יותר למזימה המלוכלכת שלו,גם אם בעיניו כשאחת מבנותיו לא זכתה להיות מלכת הצפון

treao
Minion

הודעהעל ידי treao » 05 יוני 2013, 13:01

נראה לי שהוא משתף פעולה עם בני לאניסטר וזה לא רק בגלל החתונה. כי בסוף מישהו אמר לאניסטר שולחים את ברכתם כשהוא דקר את רוב.

אגב ראיתי את הפרק ביום איחור יום אחד! ומישהו בא וסיפר לי מה קרה. בסך הכול איחרתי ביום למה זה מגיע לי :cry:
it's not a lake it's an ocean

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 05 יוני 2013, 21:25

treao כתב:
נראה לי שהוא משתף פעולה עם בני לאניסטר וזה לא רק בגלל החתונה. כי בסוף מישהו אמר לאניסטר שולחים את ברכתם כשהוא דקר את רוב.

אגב ראיתי את הפרק ביום איחור יום אחד! ומישהו בא וסיפר לי מה קרה. בסך הכול איחרתי ביום למה זה מגיע לי :cry:

בולטון הוא משתף פעולה עם הלניסטרים אחרי המאורע של הרצח של רוב זה די ברור,הוא היה גם מעוניין בלשחרר את ג'ימי לאניסטר אכב זאת וטיפח אותו,בכול מקרה אין לזה קשר לfrey אלה אם כן יסתבר שהוא לאניסטר אבל לא נראה לי בכול מקרה,אם זה נכון זה יגרום לחורים בעלילה,דרך אגב לא אהבתי שרק עכשיו מציגים לראשונה את הwaldreds היו יכולים להציג אותם בשלב יותר מקדם כהכנה למה שקרה היום לאילו שרק צופים בסדרה,בכול מקרה לפי מה שהבנתי שקרה בספרים הם שtywin טבח בהם לא??

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 05 יוני 2013, 13:51

phinexwrath71 כתב:
אני יודע שמרטין לא רחמן במיוחד על דמויות הטובות בספרים אם זה אין לי בעייה,אני רק מצפה לאינויים כשיגיע גורלו של ג'ופרי :),בכול מקרה לתת לדמויות למות בגלל איזה קשיש שהחליק על ראשו והחליט לטבוח במשפחה מלוכה אחרת בגלל סירוב חתונה זה גורם לי לי לפקפק במהות של העלילה פה,אני לא אוהב את הדרך שניתקו את הדמויות מהמכונת ההנשמה בכזאת ברוטאליות,הייתי מוכן לקבל ולאהוב את זה יותר אם לfrey הייתה סיבה נורמלית יותר למזימה המלוכלכת שלו,גם אם בעיניו כשאחת מבנותיו לא זכתה להיות מלכת הצפון

נקמה ממש לא הייתה הסיבה היחידה שהוא עשה. תמשיך לקרוא ותגלה עוד לא מעט סיבות.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים